Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Sierpie 21 2017 16:07:45
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Witamy
POLSKI ZWI╴EK SZACHOWY
Logo PZSzach
Biuro Zwi您ku
Telefon/Fax: +48 22 8414192, +48 22 8419460
Adres pocztowy: 00-697 Warszawa, Al.Jerozolimskie 49
e-mail: biuro@pzszach.org.pl
Numer konta: 34 1060 0076 0000 3200 0071 8184



Witamy Pa雟twa na oficjalnych stronach Centralnego Rejestru Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego


System umo磧iwia centralne zarz康zanie danymi cz這nk闚 i klub闚 przez poszczeg鏊ne komisje wchodz帷e w sk豉d Polskiego Zwi您ku Szachowego oraz Wojew鏚zkich Zwi您k闚 Szachowych. Umo磧iwi to wgl康 i bie膨c aktualizacj ewidencji klubowej cz這nk闚, aktualizacj ranking闚, kategorii, klas s璠ziowskich i trenerskich na wszystkich szczeblach.

Wszelkie pytania i uwagi dotycz帷e Centralnego Rejestru prosimy kierowa na adres curyloadam@poczta.onet.pl
News
Komunikat
NewsyPolski Zwi您ek Szachowy przypomina Wojew鏚zkim Administratorom Centralnego Rejestru PZSzach o obowi您ku zawartym w pkt. 5. Regulaminu Wojew鏚zkiego Administratora Centralnego Rejestru PZSzach:

"Administrator przy zak豉daniu w CR Karty Personalnej zawodnika, powinien dok豉dnie j wype軟i na podstawie podpisanego przez zawodnika (a w przypadku ma這letniego – jego opiekuna prawnego) Formularza, ze szczeg鏊nym uwzgl璠nieniem NAZWISKA Imienia, p販i, numeru ID, miejsca i daty urodzenia, obywatelstwa, tytu逝/kategorii, przynale積o軼i do wojew鏚ztwa, daty rejestracji, przynale積o軼i do klubu, numeru licencji i daty jej wydania, e-mail. Formularz musi zawiera odpowiedni formu喚 o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla cel闚 statutowych PZSzach."
aleksander_sokolski dnia kwiecie 06 2017 15:20:15 · 0 Komentarzy · 140 Czyta · Drukuj
Kurs Euro

Kurs EURO: 4.33 PLN

aleksander_sokolski dnia grudzie 05 2016 16:15:05 · Drukuj
Administratorzy Centralnego Rejestru
(osoby odpowiedzialne za aktualizacj danych)

KEWiR PZSzach: Zenon Chojnicki zchojnicki@neostrada.pl

Kolegium S璠zi闚 PZSzach: Andrzej Irlik airlik@poczta.onet.pl

Dolno郵御ki Zwi您ek Szachowy (DS): Rafa Siwik rafal@siwik.pl

Kujawsko-Pomorski Zwi您ek Szachowy (KP): Andrzej Harasimowicz a.harasimowicz@kpzszach.pl

Lubuski Zwi您ek Szachowy (LB): Tomasz Sowa dancig@interia.pl

鏚zki Zwi您ek Szachowy (LD): Zdzis豉w Czy瘸k zdzislaw.czyzak@gmail.com

Lubelski Zwi您ek Szachowy (LU): Jan B豉szczak janzozar@gmail.com

Mazowiecki Zwi您ek Szachowy (MA): Ryszard Kr鏊ikowski riki@n-s.pl

Ma這polski Zwi您ek Szachowy (MP): Stanis豉w Cichorz stcich@interia.pl

Opolski Zwi您ek Szachowy (OP): Artur Klimek Artur.Klimek@gmail.com

Podkarpacki Zwi您ek Szachowy (PK): Marian Bysiewicz mbysiewicz@poczta.onet.pl

Podlaski Zwi您ek Szachowy (PL): Leszek Zega leszeg@wp.pl

Pomorski Zwi您ek Szachowy (PO): Tadeusz Wojszkun twojszkun@poczta.onet.pl

安i皻okrzyski Zwi您ek Szachowy (SK): Anna Kot a.kot1102@gmail.com

奸御ki Zwi您ek Szachowy (SL): Alfred Ma郵anka alfred.maslanka@gmail.com

Warmi雟ko-Mazurski Zwi您ek Szachowy (WM): Andrzej Gula agu1@o2.pl

Wielkopolski Zwi您ek Szachowy (WP): Feliks Nowaczyk kkie@wzszach.poznan.pl

Zachodniopomorski Zwi您ek Szachowy (ZP): Arkadiusz Korbal arek@szachy.szczecin.pl


biuro_cr dnia listopad 17 2014 11:32:51
0 Komentarzy · 1142 Czyta · Drukuj
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006