Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Marzec 30 2017 04:43:14
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Administratorzy Centralnego Rejestru
(osoby odpowiedzialne za aktualizacj danych)

KEWiR PZSzach: Zenon Chojnicki zchojnicki@neostrada.pl

Kolegium S璠zi闚 PZSzach: Andrzej Irlik airlik@poczta.onet.pl

Dolno郵御ki Zwi您ek Szachowy (DS): Rafa Siwik rafal@siwik.pl

Kujawsko-Pomorski Zwi您ek Szachowy (KP): Andrzej Harasimowicz a.harasimowicz@kpzszach.pl

Lubuski Zwi您ek Szachowy (LB): Tomasz Sowa dancig@interia.pl

鏚zki Zwi您ek Szachowy (LD): Zdzis豉w Czy瘸k zdzislaw.czyzak@gmail.com

Lubelski Zwi您ek Szachowy (LU): Jan B豉szczak janzozar@gmail.com

Mazowiecki Zwi您ek Szachowy (MA): Ryszard Kr鏊ikowski riki@n-s.pl

Ma這polski Zwi您ek Szachowy (MP): Pawe Mrozi雟ki pawel@szachowe.pl

Opolski Zwi您ek Szachowy (OP): Artur Klimek Artur.Klimek@gmail.com

Podkarpacki Zwi您ek Szachowy (PK): Marian Bysiewicz mbysiewicz@poczta.onet.pl

Podlaski Zwi您ek Szachowy (PL): Leszek Zega leszeg@wp.pl

Pomorski Zwi您ek Szachowy (PO): Tadeusz Wojszkun twojszkun@poczta.onet.pl

安i皻okrzyski Zwi您ek Szachowy (SK): Anna Kot a.kot1102@gmail.com

奸御ki Zwi您ek Szachowy (SL): Alfred Ma郵anka alfred.maslanka@gmail.com

Warmi雟ko-Mazurski Zwi您ek Szachowy (WM): Andrzej Gula agu1@o2.pl

Wielkopolski Zwi您ek Szachowy (WP): Feliks Nowaczyk kkie@wzszach.poznan.pl

Zachodniopomorski Zwi您ek Szachowy (ZP): Arkadiusz Korbal arek@szachy.szczecin.pl



Dodane przez biuro_cr dnia listopad 17 2014 11:32:510 Komentarzy 987 Czyta - Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, 瞠by m鏂 dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dost瘼ne tylko dla zalogowanych U篡tkownik闚.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, 瞠by m鏂 dodawa oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006