Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Wrzesie 23 2017 23:40:07
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

2. Administratorzy Centralnego Rejestru
(osoby odpowiedzialne za aktualizacj danych)





Poziom


Lokalizacja


Osoba


Kontakt


Uprawnienia


Uwagi




PZSzach

Biuro

Pawe Bekanowski

p.bekanowski@pzszach.pl

Dane szkoleniowc闚 i centralny zakres ewidencji

Zakres obowi您k闚





Beata Kowalewska

b.kowalewska@pzszach.pl

Dane szkoleniowc闚 i centralny zakres ewidencji

Zakres obowi您k闚




Ksi璕owo嗆

Barbara Da鎍zak

b.danczak@pzszach.pl

Op豉ty i centralny zakres ewidencji

Zakres obowi您k闚




Komisja EKiR

Zenon Chojnicki

zchojnicki@neostrada.pl

Centralny zakres ewidencji i klasyfikacji oraz korekta op豉t

Umowa




Kolegium S璠zi闚

Andrzej Filipowicz

a.filipowicz@szachista.com

Centralny zakres danych s璠ziowskich

Umowa




Administratorzy techniczni

Andrzej Ciesi雟ki

a.ciesinski@pzszach.pl

Pe軟y dost瘼

Umowa





Aleksander Sok鏊ski

a.sokolski@gmail.com

Pe軟y dost瘼

Umowa





Adam Cury這

curyloadam@poczta.onet.pl

Pe軟y dost瘼

Umowa



WZSzach

Dolno郵御ki Zwi您ek Szachowy (DS)

Rafa Siwik

rafal@siwik.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Kujawsko-Pomorski Zwi您ek Szachowy (KP)

Andrzej Harasimowicz

a.harasimowicz@kpzszach.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Lubelski Zwi您ek Szachowy (LU)

Jan B豉szczak

janzozar@gmail.com

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich

Brak umowy




Lubuski Zwi您ek Szachowy (LB)

Agnieszka Sowa

dancig@interia.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





鏚zki Zwi您ek Szachowy (LD)

Zdzis豉w Czy瘸k

zdzislaw.czyzak@gmail.com

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich

Brak umowy




Ma這polski Zwi您ek Szachowy (MP)

Stanis豉w Cichorz

stcich@interia.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Mazowiecki Zwi您ek Szachowy (MA)

Ryszard Kr鏊ikowski

riki@n-s.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Opolski Zwi您ek Szachowy (OP)

Artur Klimek

Artur.Klimek@gmail.com

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Podkarpacki Zwi您ek Szachowy (PK)

Marian Bysiewicz

mbysiewicz@poczta.onet.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Podlaski Zwi您ek Szachowy (PL)

Leszek Zega

leszeg@wp.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Pomorski Zwi您ek Szachowy (PO)

Tadeusz Wojszkun

twojszkun@poczta.onet.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





奸御ki Zwi您ek Szachowy (SL)

Micha Wejsig

wejszach@wp.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





安i皻okrzyski Zwi您ek Szachowy (SK)

Anna Kot

a.kot1102@gmail.com

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich

Brak umowy




Warmi雟ko-Mazurski Zwi您ek Szachowy (WM)

Andrzej Gula

agu1@o2.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Wielkopolski Zwi您ek Szachowy (WP)

Feliks Nowaczyk

kkie@wzszach.poznan.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Zachodniopomorski Zwi您ek Szachowy (ZP)

Arkadiusz Korbal

arek@szachy.szczecin.pl

Wojew鏚zki zakres ewidencji, klasyfikacji i danych s璠ziowskich





Dodane przez andrzej_ciesinski dnia wrzesie 02 2017 18:10:171157 Czyta - Drukuj
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006