Administratorzy Centralnego Rejestru
Dodane przez biuro_cr dnia Listopad 17 2014 11:32:51
(osoby odpowiedzialne za aktualizację danych)

KEWiR PZSzach: Zenon Chojnicki zchojnicki@neostrada.pl

Kolegium Sędziów PZSzach: Andrzej Irlik airlik@poczta.onet.pl

Dolnośląski Związek Szachowy (DS): Rafał Siwik rafal@siwik.pl

Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy (KP): Andrzej Harasimowicz a.harasimowicz@kpzszach.pl

Lubuski Związek Szachowy (LB): Tomasz Sowa dancig@interia.pl

Łódzki Związek Szachowy (LD): Zdzisław Czyżak zdzislaw.czyzak@gmail.com

Lubelski Związek Szachowy (LU): Jan Błaszczak janzozar@gmail.com

Mazowiecki Związek Szachowy (MA): Ryszard Królikowski riki@n-s.pl

Małopolski Związek Szachowy (MP): Paweł Mroziński pawel@szachowe.pl

Opolski Związek Szachowy (OP): Artur Klimek Artur.Klimek@gmail.com

Podkarpacki Związek Szachowy (PK): Marian Bysiewicz mbysiewicz@poczta.onet.pl

Podlaski Związek Szachowy (PL): Leszek Zega leszeg@wp.pl

Pomorski Związek Szachowy (PO): Tadeusz Wojszkun twojszkun@poczta.onet.pl

Świętokrzyski Związek Szachowy (SK): Anna Kot a.kot1102@gmail.com

Śląski Związek Szachowy (SL): Alfred Maślanka alfred.maslanka@gmail.com

Warmińsko-Mazurski Związek Szachowy (WM): Andrzej Gula agu1@o2.pl

Wielkopolski Związek Szachowy (WP): Feliks Nowaczyk kkie@wzszach.poznan.pl

Zachodniopomorski Związek Szachowy (ZP): Arkadiusz Korbal arek@szachy.szczecin.pl