Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 18 2017 09:42:30
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 
62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 
92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 
122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE D馧Klub G鏎aWZSzach. G鏎a
12ZAWADZKI WitoldI0
23CZUBAK AleksanderI0KSz "Mied" LegnicaDS
34HEJBUCKI RafaII+0KSz "Mied" LegnicaDS
46KREPSKI EberhardIII0KSz "Mied" LegnicaDS
57LICA AnnaII0KSz "Mied" LegnicaDS
611WILK PiotrII0KSz "Mied" LegnicaDS
714LENART ZofiaI0DS
817BAJORSKI LeszekI0KS AZS WratislaviaDS
919DULEBA IgnacyI0KS AZS WratislaviaDS
1020BERLI垶KI MarekII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1121DZIECZKANIEC GrzegorzIV0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1223GOLLAK Stanis豉wII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1324HUBER Jerzy FOTOII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1448895CZEKA垶KA GabrielaV0PK
1527PICHETA ㄆkaszIII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1629STEFANIAK WojciechI0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1731DULANOWSKI TomaszII+0DS
1834KISIEL ㄆkaszII0DS
1935GASEK BogumiI0DS
2036DOBROWOLSKI JanII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2137GURGUL AdamIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2239LASKOWSKI JakubIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2340+NAWROT RyszardII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2441PERLICKI PaweII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2542ROZANOWSKI JakubI0KSz Polonia Wroc豉wDS
2643SADZI垶KI RobertII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2745WOSIK MarianI0KSz Polonia Wroc豉wDS
2848灣I…Ax Stanis豉wI0WKSz GANT HETMANDS
2949JEZIORSKI GrzegorzII0WKSz GANT HETMANDS
3050KAMINSKI RyszardI0WKSz GANT HETMANDS
3151KANAREK BozenaI0WKSz GANT HETMANDS
3254KRYSTECKI KonradIII0DS
3358NAJDA AntoniI0WKSz GANT HETMANDS
3459SADOWSKA MagdalenaII0WKSz GANT HETMANDS
3560STANKIEWICZOWA MariaI0WKSz GANT HETMANDS
3661WEINAR RyszardI0WKSz GANT HETMANDS
3762WIATR DariuszK0WKSz GANT HETMANDS
3863ZOGAL OlgierdI0WKSz GANT HETMANDS
3970SIKORA JulitaII+0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
4073BOGDAN MateuszII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4175DUDYCZ AnnaIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4276KARPIAK MaciejII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4377KOJRO MateuszIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
4478KURCZEWSKI MichaIV0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4579LAMPERSKA AnnaII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4681LEWANDOWSKI AdrianII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4784PULKA KatarzynaII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4887RZEWNICKI PawelII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4988名I﹗EK AgataII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
5089SYNOWIEC DamianIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
5191AWRYCEWICZ EmilII0UKS "Giecek" Radk闚DS
5211053DUBIEL MarcinIV0PK
5396MAZURKIEWICZ MarcinI0DS
5498TERLECKI AndrzejII+0DS
5599AMBRO玆 MichaI0DS
56100ANIOΒK Miros豉wII0DS
57101DZIKOWSKA ElzbietaII0DS
58102MARSZALEK JaroslawK0DS
59103NOWAKOWSKI AndrzejI0DS
60104ARENDARCZYK MarekII+0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
61106KOCHANOWSKI PaweII0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
62108R犵ZI垶KI RobertIII0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
63111BELKNER JanIII0UKS SP3 w BogatyniDS
64114JANKOWIAK RobertI0UKS SP3 w BogatyniDS
65117PRUBAN KamilII0UKS SP3 w BogatyniDS
66119SKOWRO垶KI RomanIII0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
67120SOBCZAK OliwerV0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
68123DYLAK LeszekII0LZS "Mewa" Golisz闚DS
69125PRZEWO昧IK DariuszK0DS
70128KENGIS EdwinsGM0
71129BAΑYGA J霩ef FOTOI0MKS "Mr庵owia" Mr庵owoWM
72130JA匠IEWICZ MartaII0DS
73133WASILEWSKI PiotrI0DS
74135ZIAJA ViktoriaII0UKS SP3 w BogatyniDS
75138ΧCZKO MagdalenaII0DS
76139KUROPKA Ma貪orzataII0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
77140OSTAFI垶KI MaciejIV0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
78141DOWGIRD PaweI0KS AZS WratislaviaDS
79146DURKACZ MiroslawI0KS AZS WratislaviaDS
80148WOJDYLO Stanis豉wI0DS
81149ADAMCZYK Andrzej0
82157BARCZYNSKI Miroslaw0DS
83158BASCIUK AnnaI0DS
84166BROCZKOWSKI LeszekK0DS
85175CHODOWSKI AndrzejI0KSz Polonia Wroc豉wDS
86177CHWOJNICKI LucjanI0LB
87178CZAPNIK PiotrI0WKSz GANT HETMANDS
88184DOMA垶KI RyszardI0DS
89187DUTKA Czes豉wK0DS
90195GALAR AnnaI0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
91198GLOWACZ MarekI0KS AZS WratislaviaDS
92208GRUNAS AndrzejI0WKSz GANT HETMANDS
93209GRUZ EwaI+0"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
94210GRZYWAK ZbigniewI0KSz Polonia Wroc豉wDS
95212GUTKOWSKA JoannaI+0KSz "Mied" LegnicaDS
96217HOLOWIECKI Jars豉wI0WKSz GANT HETMANDS
97218HUCHLA AndrzejI0KS AZS WratislaviaDS
98222JADCZAK BernardK0KS AZS WratislaviaDS
99224+JANKOWSKI AntoniI0DS
100226JANUS Mieczys豉w FOTOI0DS
101230JA匠OWSKI RyszardI0KSz "Mied" LegnicaDS
102231NIEZGORSKI Mieczys豉wI0DS
103236NOWAKOWSKA-KOTAS MartaI0KS AZS WratislaviaDS
104241JANSA AndrzejI0
105245FILIPCZAK MarianI0
106247OSTROUCH KonradIV0DS
107248ROSZKO HalinaI0DS
108249RYBARCZYK LeszekII0DS
109250CYBULAK JerzyI0DS
110251LASOTA ZbigniewI0
111252ROSZKO MalgorzataI0
112253TKACZYK PiotrI0
113254PONIATOWSKI WaclawI0
114255ZIMOCHA BarbaraI0
115256PAWELEC PaweII+0LD
116257OWCZAREK JozefI0DS
117258PATKOWSKI JozefK0DS
118259RUSEK JaninaK0DS
119260SLEDZIEWSKI AdamI0
120267KA映IERSKI ZbigniewI0DS
121268KIEDROWSKI JerzyI0DS
122273KMIOTEK PaweI0WKSz GANT HETMANDS
123275KOLODZIEJ DariuszI0DS
124276KOPA ZbigniewI0WKSz GANT HETMANDS
125281KOSIOREK MariaI0DS
126288KOWALSKI PiotrI0KS AZS WratislaviaDS
127289KOZΜWSKI PiotrI0WKSz GANT HETMANDS
128290KROK IzabelaI0DS
129302KUDRIAWCEW DenisI+0KSz Polonia Wroc豉wDS
130306KWA吉IEWSKI MarianK0DS
131313LECHOWICZ JacekI0KSz Polonia Wroc豉wDS
132314LEMA垶KI KarolI0KS AZS WratislaviaDS
133316LESICKA MajaIV0UKS SP3 w BogatyniDS
134318LEWICKI Wies豉wI0WKSz GANT HETMANDS
135320BUJAR Gra篡naI0"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
136322LITWINSKA ApoloniaM0KS AZS WratislaviaDS
137331MAJEWSKA KatarzynaI0DS
138332MAJEWSKI WitoldI0DS
139335MASKULANIS RobertI0WKSz GANT HETMANDS
140338MERDAS BoguslawI0KS AZS WratislaviaDS
141339MICHAJLUK AlicjaI0DS
142341MINIUK JozefI0DS
143343MLOT MarekI0DS
144351NICZYPOR Mieczys豉wI0UKS "POGO Ole郾ica"DS
145352OGONOWSKA AnetaII0UKS SP3 w BogatyniDS
146354OLCZAK MariuszI0KS AZS WratislaviaDS
147355ORSICZ Miko豉jI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
148357OWCZAREK CezaryK0KSz Polonia Wroc豉wDS
149358OZYHAR MarekI0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
150367PIETRASZKO JerzyI0DS
151371POΜZOWSKI AndrzejI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
152376PRZYBYLA WlodzimierzI0DS
153377PTAK MiroslawI0KSz Polonia Wroc豉wDS
154379PUZIO JolantaI+0KSz "Mied" LegnicaDS
155381RADECKI WojciechK0KS AZS WratislaviaDS
156382RADZIUN JanI0DS
157383REJDYCH JanuszI0DS
158385+RUDAK W豉dys豉wK0WKSz GANT HETMANDS
159386RUDAK WojciechI0KSz Polonia Wroc豉wDS
160394+SENIURA WiktorI0KSz Polonia Wroc豉wDS
161401SKOCZYLAS JacekI0DS
162403SKUCZYNSKA AgnieszkaI0DS
163409ST襾I垶KA AnnaI0DS
164414SZALAPSKI LeslawI0DS
165420SZYDLOWSKI KazimierzI0KSz Polonia Wroc豉wDS
166421SZYMANOWSKA MariolaI0KSz Polonia Wroc豉wDS
167422TERPILOWSKI RomualdI0DS
168424TRO列IANKO AndrzejI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
169425+TUSK KazimierzI0DS
170431STAWARZ Angelina FOTOI0Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
171435WAWRZYNIAK MariuszI0KSz "Mied" LegnicaDS
172444W粑CIK RyszardI0DS
173445+WOJTKIEWICZ AleksanderGM0
174446WO烤IAK PaweI0KS AZS WratislaviaDS
175448涉K KlaudiaI0KS AZS WratislaviaDS
176454ZIELINSKI KazimierzI0DS
177455ZIELI垶KI MarekI+0DS
178457ZIMERMAN MarcinI0DS
17937870PIKORA Sebastian FOTO0KP
18045444RUDA Rafa FOTOIV0MA
181462BLICHARSKI JacekII0KSz "Mied" LegnicaDS
182463DUBI垶KA AgataIII0KSz "Mied" LegnicaDS
183466WILK AleksandraII0KSz "Mied" LegnicaDS
184468KOTAS RomanII0DS
185469GORNY MarianI0
186470WYSOCZANSKI EmilI0
187471ZABKIEWICZ EdwardI0
188472CIOSEK PaweI0DS
189473KRYJAK WaldemarI0
190474LUSZCZYNSKI MieczyslawI0
191477GARNCARCZYK WilhelmI0DS
192479SAWICKI Witold0DS
193480WARCHO MaciejII0DS
194481BRYSZKOWSKI PawelI0DS
195482MIKOLACZYK TomaszI0
196483PLAJSTEK ZbigniewI0
197484RUDZINSKI JanI0
198485STAWIARSKI AndrzejI0
199486ZARAJCZYK J霩efI0DS
200487WO昧IAK JanI0DS
201488IWANSKI ZbigniewI0
202489KOGUT RyszardI0DS
203490MATUSZCZAK JanI0DS
204491NALEPA AndrzejI0DS
205495BUC GabrielaII+0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
206498ZMOKΧ AdamI0DS
207499GRYBIONKO BoleslawII0DS
208500BLAK ZbigniewI0KSz Polonia Wroc豉wDS
209501SZTUBA PiotrI0DS
210505SERAFIN JanI0UKS "POGO Ole郾ica"DS
211507OSTROWSKI Bart這miejII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
212508KWIECIEN AleksandraIV0DS
213511MODZELAN Robert FOTOII0DS
21421437WINIARCZYK PiotrIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
215519GICALA AndrzejII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
216520GUZEWICZ AgnieszkaI0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
217524BORKOWSKA AleksandraV0UKS "Giecek" Radk闚DS
218526SKROBACZ MarcinV0UKS "Giecek" Radk闚DS
219531WOJCIK ArturI0DS
220532ZYGAROWICZ Stanis豉wI0DS
221533JARZAB AdamII0
222534STEMPNIAK HenrykII+0DS
223535BUKOWSKI DariuszI0DS
224536JANKIEWICZ RomualdI0DS
225537STOLARSKI WieslawI0DS
226539DZIUBA WitoldI0LB
227540MICHALIK FranciszekI0LB
228544WEGRZYN TadeuszI0
229545CZAJA ZbigniewI0
230546KRAWIEC WitoldI0WKSz GANT HETMANDS
231547CEJKO LeszekI0DS
232552BARANOWSKI KrzysztofI0DS
233554CICHON RafalI0DS
234555HOC HalinaI0
235556JARACZ J霩efK0DS
236557JASI垶KI Miros豉wI0KSz "HETMAN" KatowiceSL
237558JODKOWSKI StanislawK0DS
238559KOCHAN RyszardI0DS
239561LEWKOWICZ SlawomirI0DS
240562MASLINSKA KrystynaI0
241563NIEDZIEN AdamI0
242564SIELEWICZ-FLUDRA LilianaI0DS
243566WARWASZYSNKI AlfonsI0
244567CZUCHWICKI JacekII0DS
245568MASTERNAK TomaszII0DS
246572ZDZIARSKI JanII0DS
247575DZIEDZIEL EdwardI0DS
248576KAMINSKI HenrykI0DS
249578WAWRZYCZEK JakubII0DS
250581PATYK MichaIII0KS AZS WratislaviaDS
251582RUSAK NikolaI0DS
252583WOJTANIEC MarcinII0DS
253585GUZIEWICZ MartaII+0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
254587名IERK MariuszII+0DS
255588浩BERSKA JustynaII0DS
256589BRZECZEK PiotrII0UKS SP3 w BogatyniDS
257591STABRAWA ArturII0UKS SP3 w BogatyniDS
258593CIOzZYK Dariusz0DS
259594KLAKURKA KrysitanII0DS
260595KLAKURKA MichaII+0DS
261596KOSINSKI DariuszII+0DS
26223521KOZΜWSKA KazimieraIII0WP
263601JASTRZEBSKA BeataI0
264602KOWALSKI RyszardII0DS
265604DYBCZYNSKI AndrzejI0
266606+BIELECKI WitoldI0DS
267607BRO浩K J霩efI0DS
268608DUDEK AndrzejI0DS
269610KAMINSKI MarianI0
270611LUBOWIECKI RyszardI0DS
271612MICHTA ZdzislawI0
272613MIKOLAJCZAK LeszekI0
273614PIJACZEWSKI MarianI0DS
274615TEREBINSKI RyszardI0DS
275616WIECZOREK MaciejI0
276617FURTAK WladyslawI0
277619KUBAJEWSKI RyszardI0
278620POCHLOPIEN JacekI0DS
279622D、ROWSKI Franciszek0DS
280624DOMINIK EwelinaIII0GLKS Goniec 畝r闚DS
281628GRAFF S豉womirI0DS
282630GROMEK Marek0DS
28351222KWIATKOWSKI Tomasz0LU
284637JANKOWSKI Franciszek FOTOII0DS
285638JUROWICZ Ryszard0
286639KALISTA AgnieszkaII+0DS
287640KAPLUKIEWICZ Leslaw0
288642KLUKIEWICZ Krzysztof0DS
289643KOLENDO JerzyII0DS
290644KOMOROWSKI ZbigniewII0GLKS Goniec 畝r闚DS
291647KORPALSKI Wojciech0DS
292648KRUKOWSKI Stanislaw0
293651KUNTSCHKE LeopoldI0DS
294652KWIECIEN Roger0
295653MAZUR Roman0DS
29622839W﹖OWICZ J璠rzej FOTOIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
297660NOWAK JakubII0UKS SP3 w BogatyniDS
298664PAWΜWSKI Bogus豉wI0DS
299667PYRA Jan0
300669RAK MateuszII0DS
30151230J茯WICKA Anna0LU
302672SERAFINSKI Jerzy0
303673SKALIK Bogdan0
304676SLEDZIEWSKI Janusz0
305677SΜMIAN Karol0DS
306679SOI垶KI Eugeniusz0DS
307680STACEWICZ Jacek0DS
308684SZALEK Marcin0DS
309685SZMIGIELSKA AnnaIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
310686SZMIGIELSKI Czes豉w0DS
31121185SZWED Andrzej0KSz "HETMAN" KatowiceSL
312688SZYMASZEK LucjanII0WKSz GANT HETMANDS
313689TIBERGER ErwinI0
314691WASILEWSKA KatarzynaIII0UKS SP3 w BogatyniDS
315693WYGANOWSKI RyszardK0DS
31616842BULKIEWICZ Kazimierz0WOK Wa豚rzychDS
317697KASIAK RobertI0LZS "Kordian" Bli篡nSK
318699SZEL: Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
319700BANASIAK Jan FOTOII+0KP
320702CHYBICKI FeliksI0
321705GEMBARSKI TadeuszI0KP
322709ZUK RadoslawII0
323710MACIEJEWSKA UrszulaI0
324711FABIANOWSKI MichalK0
325712KAPCZYNSKI AndrzejI0
326713KOSMICKI JanI0
327714KRANZ BogdanI0
328715BULINSKA HannaI0
329717BROSZKIEWICZ WojciechIII0KP
330718KIEDROWSKA AnnaV0KP
331719MYK MariuszIV0KP
332720MYK Miros豉wII+0KP
333721SKAΒCKI RomanII0KP
334722GROCHOWSKI KrzysztofI0
335723IWANOWSKI LudwikI0
33611463B…OWSKI Mateusz FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
337728JABLONSKI WaldemarII+0
338729KWIATKOWSKI MarekI0
339730LAURE KatarzynaI0
340731LEWANDOWSKA IwonaI0
341732MIKULSKI Igor0KP
342733RADOSZEWSKA AnnaI0
343734RYCZKOWSKI MieczyslawI0
344735SOBCZAK ZbigniewI0
345736STEFANOWICZ TadeuszI0
346737TOKARSKI Tomasz0KP
347738TOKARSKI Tomasz0KP
348739TYMOSZUK Sebastian0KP
349740WEYMAN JerzyI0
350742CZARSKA-SAWICKA MarzennaI0
351743GEBALA JacekI0
352744GILEWSKI EdwardI0
353745GRALKA RadoslawI0
354746KACZMAREK AdamK0
355752DUDZINSKA JolantaI0
356753PACUSZKA JacekI0
357754WEILAND KrzysztofI0
358755BOCZEK MalgorzataII+0
359756DAKOWSKI LeszekI0
360757DZIEDZIECH LudwikI0
361758KACZMAREK ZygfrydI0
362760BRANICKI S豉womir FOTOII+0KSz "Torfarm-64" ToruKP
363762POLITOWSKI ㄆkaszIII0KSz "Torfarm-64" ToruKP
364763WIERZBICKI Marek FOTOIII0KP
365770WASILEWICZ RyszardI0
366772B…OWSKA JustynaII0KP
36721458JASTRZ牞SKA Katarzyna0
368776TRZEBIATOWSKI AleksanderIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
369777TRZEBIATOWSKI HenrykIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
370781NOWACKI WaclawI0
371782CICHOCKA EwaII0KP
372783ORYLSKI AndrzejII+0KP
373784NIKIEL Waldemar0KP
374788ZYGOWSKI MariuszII0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
375790KOWALEWSKI Przemys豉w FOTOII0KP
376791POLAKIEWICZ MateuszIV0KP
377792SETCKI Daniel0
378793SZEFER MichaIV0KP
379795KWIATKOWSKI Jaros豉wIII0KP
380796PILICHOWSKI JanuszII0KP
38111722BRZEZI垶KI RobertIV0KP
38211723BRZEZI垶KI ZbigniewIV0KP
383800SKALIK BohdanI0
384801CIECHONSKI RafalI0
385802KRYSPIN AlfonsI0
386803PIETROWSKA IwonaII0MKS Che軛瘸KP
387805GRODZICKI GrzegorzIV0KP
388807JACHER PaulinaII0KP
389808LEWANDOWSKI Robert FOTOII0KP
390809MARKIEWICZ MartaII+0KP
391810WOJCIECHOWSKA Beata FOTOII0KP
392812BIAΒCKI JanII+0KP
393813NAWROCKA JolantaII0KP
394814POKRZYWINSKI PawelI0
395817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
396818LEWANDOWSKA PaulinaI0KP
397819MACIEJEWSKI NikodemIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
398820POMIANOWSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
399822RATAJCZAK MarcinIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
40011461ANGLART MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
401824WALERYCH Jaros豉w FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
402825GRABOWSKI RobertI0
403826GACKOWSKI JacekI0
40477584MICHALAK MaksymV0MP
405829OLKOWSKI HenrykI0
406833HERMAN FranciszekIV0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
40748316GUTOWSKI ZbigniewII0MPZSzach Krak闚MP
408836WYRZYKOWSKI Stanis豉w FOTOII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
409837耗ΡOWSKI Marek FOTOIII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
410838KWAST JanI0
411839LUKASIK MichalI0
412840MAZURSKI JanuszI0
413841SMIECHOWSKA EwaI0
414843SMIECHOWSKA MonikaI0
415844CHMIELEWSKI PiotrII+0KP
416845LEWANDOWSKI Maciej FOTOII+0MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
417847STEFANCZYK BarbaraI0
418848GAJDEMSKI ZbigniewI0
419849SCHMEICHEL IwonaI0KP
420851KRENZ EwelinaIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
421852LEWANDOWSKA Natalia FOTOII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
422855PAWELEC ㄆkasz FOTOII+0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
423857PRZYBYLSKA Monika FOTOII+0KP
424862RADOSZEWSKI PiotrII0KP
425863TOTLEBEN BartoszII0KP
426864WARYNSKA AgnieszkaII0
427866CZAKYROW FilipIII0KP
428867DROZDOWSKI WinicjuszIV0KP
429868GLINKOWSKI Franciszek0KP
430870LIGOCKI Dawid0KP
43116517LEBKUCHEN TomaszII0MKS przy MDK TrzciankaWP
432874GOΣ垶KA Anna FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
433875GOΣ垶KI Czes豉w FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
434876GOΣ垶KI Grzegorz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
435879MAΒK PaulinaII0UKS "茳emka" ChojnicePO
436881OSOWICKI Jakub FOTOIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
437882SZYMA垶KA Iwona FOTOII+0KP
438886ANDRZEJEWSKI Jerzy FOTOI0KP
439889BARANOWSKI PaweII0KP
440899BONIEWICZ EwaI0KP
441902BOROCH Micha FOTOI0KSz "Gambit" 安iecieKP
442903BOROWSKI Zdzislawa0
443904BORYSZEWSKI DariuszI0KSz "Gambit" 安iecieKP
444909BULGE Monika FOTOI0KSz "Gambit" 安iecieKP
445911CABAJ Marcin FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
446914CHRISIDIS JanisI0
447915CHYx Marek FOTOI0M-LKS "WISx" NoweKP
448922DOBRZA垶KI RomanI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
449924DOMOWICZ KlaudiaI0KP
450926DUSZY垶KA DonataI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
451929ELERYK WojciechIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
452931FIGEL CzeslawI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
453934JASI垶KA Hanna FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
454938GAUZA MagdalenaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
455940GBUREK AndrzejK0
456944GILEWSKI MaciejI0KP
457946GOLABINSKI Artur0
458955GROCHOWIAK GrzegorzI0KP
459956GRODECKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
460961GW茯D Gra篡na FOTOI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
461964HASS MarekI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
462969HOΜWNIA Bogdan FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
463971JABΜ垶KA AnnaI0KP
464972JABLONSKA IwonaI0
465981JANKOWSKI KacperIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
466983JANOWICZ WladyslawI0
46711439GRABARCZYK Szymon FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
46811440BOJANOWSKA Joanna FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
469986JASI垶KA Bogumi豉0KP
470989JEROMIN Stanislaw0
47116520LECHOWICZ IgaI0LKS "Piast" 字emWP
472993KACZMAREK HenrykI0KSz "Gambit" 安iecieKP
473997KARCZEWSKI ZenonI0KP
4741007KONIECZKA DorotaI0KP
47571209BOSEK EwaV0PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemy郵PK
4761010KOSZOWSKI AndrzejI0KSz "Gambit" 安iecieKP
4771011KOSZOWSKI JerzyI0KSz "Gambit" 安iecieKP
4781012KOTOWSKA AgnieszkaI0
4791015KOWALSKI Wiktor0
48047011GRUNBERG MichaIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
4811021KRAJEWSKA Agata FOTOII+0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4821025KUBICKA IwonaI0KP
4831029KUCZMA DawidII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4841031KUJAWA ZygmuntII0KP
4851032KUJAWSKI RyszardI0KSz "Gambit" 安iecieKP
4861043LEW TadeuszI0
4871044KOC Ewa FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
4881045LEWANDOWSKA Krystyna FOTOII0KP
4891052ΜZICKI W這dzimierzI0KP
4901055LYJAK Dariusz0
4911056MACIEJEWSKA MalgorzataIII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4921058MACKIEWICZ AgnieszkaI0KP
4931059MALCER KrzysztofI0KP
4941065MARKIEWICZ Maria FOTOI0KP
4951072MICHALSKI Andrzej FOTOII0KP
4961073+MICHALSKI BenedyktII0LB
4971074MICHALSKI Marek0
4981077MR紌 MartaI0KP
4991079MUSIAΜWSKA Paulina FOTOI0KP
5001080MUSIELAK MichaI0KP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 
62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 
92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 
122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006