Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Wrzesie 23 2017 20:04:17
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 
62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 
92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 
122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE D馧Licencja zaw. G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
12ZAWADZKI WitoldI0
23CZUBAK AleksanderI0KSz "Mied" LegnicaDS
34HEJBUCKI RafaII+0KSz "Mied" LegnicaDS
46KREPSKI EberhardIII0KSz "Mied" LegnicaDS
57LICA AnnaII0KSz "Mied" LegnicaDS
611WILK PiotrII0KSz "Mied" LegnicaDS
714LENART ZofiaI0DS
817BAJORSKI LeszekI0KS AZS WratislaviaDS
919DULEBA IgnacyI0KS AZS WratislaviaDS
1020BERLI垶KI MarekII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1121DZIECZKANIEC GrzegorzIV0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1223GOLLAK Stanis豉wII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1324HUBER Jerzy FOTOII001200182KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1448895CZEKA垶KA GabrielaV0PK
1527PICHETA ㄆkaszIII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1629STEFANIAK WojciechI0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1731DULANOWSKI TomaszII+0DS
1834KISIEL ㄆkaszII0DS
1935GASEK BogumiI0DS
2036DOBROWOLSKI JanII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2137GURGUL AdamIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2239LASKOWSKI JakubIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2340+NAWROT RyszardII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2441PERLICKI PaweII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2542ROZANOWSKI JakubI0KSz Polonia Wroc豉wDS
2643SADZI垶KI RobertII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2745WOSIK MarianI0KSz Polonia Wroc豉wDS
2848灣I…Ax Stanis豉wI0WKSz GANT HETMANDS
2949JEZIORSKI GrzegorzII0WKSz GANT HETMANDS
3050KAMINSKI RyszardI0WKSz GANT HETMANDS
3151KANAREK BozenaI0WKSz GANT HETMANDS
3253KLIMCZAK JanI0DS
3354KRYSTECKI KonradIII0DS
3458NAJDA AntoniI0WKSz GANT HETMANDS
3559SADOWSKA MagdalenaII0WKSz GANT HETMANDS
3660STANKIEWICZOWA MariaI0WKSz GANT HETMANDS
3761WEINAR RyszardI0WKSz GANT HETMANDS
3862WIATR DariuszK0WKSz GANT HETMANDS
3963ZOGAL OlgierdI0WKSz GANT HETMANDS
4070SIKORA JulitaII+0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
4173BOGDAN MateuszII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4275DUDYCZ AnnaIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4376KARPIAK MaciejII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4477KOJRO MateuszIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
4578KURCZEWSKI MichaIV0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4679LAMPERSKA AnnaII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4781LEWANDOWSKI AdrianII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4884PULKA KatarzynaII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4987RZEWNICKI PawelII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
5088名I﹗EK AgataII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
5189SYNOWIEC DamianIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
5291AWRYCEWICZ EmilII0UKS "Giecek" Radk闚DS
5311053DUBIEL MarcinIV0PK
5496MAZURKIEWICZ MarcinI0DS
5598TERLECKI AndrzejII+0DS
5699AMBRO玆 MichaI0DS
57100ANIOΒK Miros豉wII0DS
58101DZIKOWSKA ElzbietaII0DS
59102MARSZALEK JaroslawK0DS
60103NOWAKOWSKI AndrzejI0DS
61104ARENDARCZYK MarekII+001200222UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
62106KOCHANOWSKI PaweII0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
63108R犵ZI垶KI RobertIII0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
64111BELKNER JanIII001200268UKS SP3 w BogatyniDS
65114JANKOWIAK RobertI0UKS SP3 w BogatyniDS
66117PRUBAN KamilII0UKS SP3 w BogatyniDS
67119SKOWRO垶KI RomanIII0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
68120SOBCZAK OliwerV0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
69123DYLAK LeszekII001200368LZS "Mewa" Golisz闚DS
70125PRZEWO昧IK DariuszK0DS
71128KENGIS EdwinsGM0
72129BAΑYGA J霩ef FOTOI001200498MKS "Mr庵owia" Mr庵owoWM
73130JA匠IEWICZ MartaII0DS
74133WASILEWSKI PiotrI0DS
75135ZIAJA ViktoriaII0UKS SP3 w BogatyniDS
76138ΧCZKO MagdalenaII0DS
77139KUROPKA Ma貪orzataII0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
78140OSTAFI垶KI MaciejIV0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
79141DOWGIRD PaweI0KS AZS WratislaviaDS
80146DURKACZ MiroslawI0KS AZS WratislaviaDS
81148WOJDYLO Stanis豉wI0DS
82149ADAMCZYK Andrzej0
83157BARCZYNSKI Miroslaw0DS
84158BASCIUK AnnaI0DS
85166BROCZKOWSKI LeszekK0DS
86175CHODOWSKI AndrzejI0KSz Polonia Wroc豉wDS
87177CHWOJNICKI LucjanI0LB
88178CZAPNIK PiotrI0WKSz GANT HETMANDS
89184DOMA垶KI RyszardI0DS
90187DUTKA Czes豉wK0DS
91195GALAR AnnaI001200417MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
92198GLOWACZ MarekI0KS AZS WratislaviaDS
93208GRUNAS AndrzejI0WKSz GANT HETMANDS
94209GRUZ EwaI+001200288UKS SP3 w BogatyniDS
95210GRZYWAK ZbigniewI0KSz Polonia Wroc豉wDS
96212GUTKOWSKA JoannaI+0KSz "Mied" LegnicaDS
97217HOLOWIECKI Jars豉wI0WKSz GANT HETMANDS
98218HUCHLA AndrzejI0KS AZS WratislaviaDS
99222JADCZAK BernardK0KS AZS WratislaviaDS
100224+JANKOWSKI AntoniI0DS
101226JANUS Mieczys豉w FOTOI001200216DS
102230JA匠OWSKI RyszardI0KSz "Mied" LegnicaDS
103231NIEZGORSKI Mieczys豉wI0DS
104236NOWAKOWSKA-KOTAS MartaI0KS AZS WratislaviaDS
105241JANSA AndrzejI0
106245FILIPCZAK MarianI0
107247OSTROUCH KonradIV0DS
108248ROSZKO HalinaI0DS
109249RYBARCZYK LeszekII0DS
110250CYBULAK JerzyI0DS
111251LASOTA ZbigniewI0
112252ROSZKO MalgorzataI0
113253TKACZYK PiotrI0
114254PONIATOWSKI WaclawI0
115255ZIMOCHA BarbaraI0
116256PAWELEC PaweII+0LD
117257OWCZAREK JozefI0DS
118258PATKOWSKI JozefK0DS
119259RUSEK JaninaK0DS
120260SLEDZIEWSKI AdamI0
121267KA映IERSKI ZbigniewI001200256DS
122268KIEDROWSKI JerzyI0DS
123273KMIOTEK PaweI0WKSz GANT HETMANDS
124275KOLODZIEJ DariuszI0DS
125276KOPA ZbigniewI0WKSz GANT HETMANDS
126281KOSIOREK MariaI0DS
127288KOWALSKI PiotrI0KS AZS WratislaviaDS
128289KOZΜWSKI PiotrI0WKSz GANT HETMANDS
129290KROK IzabelaI0DS
130302KUDRIAWCEW DenisI+0KSz Polonia Wroc豉wDS
131306KWA吉IEWSKI MarianK0DS
132313LECHOWICZ JacekI0KSz Polonia Wroc豉wDS
133314LEMA垶KI KarolI0KS AZS WratislaviaDS
134316LESICKA MajaIV0UKS SP3 w BogatyniDS
135318LEWICKI Wies豉wI0WKSz GANT HETMANDS
136320BUJAR Gra篡naI001200253WKSz GANT HETMANDS
137322LITWINSKA ApoloniaM0KS AZS WratislaviaDS
138331MAJEWSKA KatarzynaI0DS
139332MAJEWSKI WitoldI0DS
140335MASKULANIS RobertI0WKSz GANT HETMANDS
141338MERDAS BoguslawI0KS AZS WratislaviaDS
142339MICHAJLUK AlicjaI0DS
143341MINIUK JozefI0DS
144343MLOT MarekI0DS
145351NICZYPOR Mieczys豉wI001200290UKS "POGO Ole郾ica"DS
146352OGONOWSKA AnetaII0UKS SP3 w BogatyniDS
147354OLCZAK MariuszI0KS AZS WratislaviaDS
148355ORSICZ Miko豉jI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
149357OWCZAREK CezaryK0KSz Polonia Wroc豉wDS
150358OZYHAR MarekI0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
151367PIETRASZKO JerzyI0DS
152371POΜZOWSKI AndrzejI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
153376PRZYBYLA WlodzimierzI0DS
154377PTAK MiroslawI0KSz Polonia Wroc豉wDS
155379PUZIO JolantaI+001200478KSz "Mied" LegnicaDS
156381RADECKI WojciechK0KS AZS WratislaviaDS
157382RADZIUN JanI0DS
158383REJDYCH JanuszI0DS
159385+RUDAK W豉dys豉wK0WKSz GANT HETMANDS
160386RUDAK WojciechI0KSz Polonia Wroc豉wDS
161394+SENIURA WiktorI0KSz Polonia Wroc豉wDS
162401SKOCZYLAS JacekI0DS
163403SKUCZYNSKA AgnieszkaI0DS
164409ST襾I垶KA AnnaI0DS
165414SZALAPSKI LeslawI0DS
166420SZYDLOWSKI KazimierzI0KSz Polonia Wroc豉wDS
167421SZYMANOWSKA MariolaI0KSz Polonia Wroc豉wDS
168422TERPILOWSKI RomualdI0DS
169424TRO列IANKO AndrzejI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
170425+TUSK KazimierzI001200212DS
171431STAWARZ Angelina FOTOI001200431Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
172435WAWRZYNIAK MariuszI0KSz "Mied" LegnicaDS
173444W粑CIK RyszardI0DS
174445+WOJTKIEWICZ AleksanderGM0
175446WO烤IAK PaweI0KS AZS WratislaviaDS
176448涉K KlaudiaI0KS AZS WratislaviaDS
177454ZIELINSKI KazimierzI0DS
178455ZIELI垶KI MarekI+0DS
179457ZIMERMAN MarcinI0DS
18037870PIKORA Sebastian FOTO0KP
18145444RUDA Rafa FOTOIV007200994MA
182462BLICHARSKI JacekII0KSz "Mied" LegnicaDS
183463DUBI垶KA AgataIII0KSz "Mied" LegnicaDS
184466WILK AleksandraII0KSz "Mied" LegnicaDS
185468KOTAS RomanII0DS
186469GORNY MarianI0
187470WYSOCZANSKI EmilI0
188471ZABKIEWICZ EdwardI0
189472CIOSEK PaweI0DS
190473KRYJAK WaldemarI0
191474LUSZCZYNSKI MieczyslawI0
192477GARNCARCZYK WilhelmI0DS
193479SAWICKI Witold0DS
194480WARCHO MaciejII0DS
195481BRYSZKOWSKI PawelI0DS
196482MIKOLACZYK TomaszI0
197483PLAJSTEK ZbigniewI0
198484RUDZINSKI JanI0
199485STAWIARSKI AndrzejI0
200486ZARAJCZYK J霩efI0DS
201487WO昧IAK JanI0DS
202488IWANSKI ZbigniewI0
203489KOGUT RyszardI0DS
204490MATUSZCZAK JanI0DS
205491NALEPA AndrzejI0DS
206495BUC GabrielaII+0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
207498ZMOKΧ AdamI013200158DS
208499GRYBIONKO BoleslawII0DS
209500BLAK ZbigniewI0KSz Polonia Wroc豉wDS
210501SZTUBA PiotrI0DS
211505SERAFIN JanI0UKS "POGO Ole郾ica"DS
212507OSTROWSKI Bart這miejII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
213508KWIECIEN AleksandraIV0DS
214511MODZELAN Robert FOTOII0DS
21521437WINIARCZYK PiotrIII015200360UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
216519GICALA AndrzejII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
217520GUZEWICZ AgnieszkaI0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
218524BORKOWSKA AleksandraV0UKS "Giecek" Radk闚DS
219526SKROBACZ MarcinV0UKS "Giecek" Radk闚DS
220531WOJCIK ArturI0DS
221532ZYGAROWICZ Stanis豉wI0DS
222533JARZAB AdamII0
223534STEMPNIAK HenrykII+0DS
224535BUKOWSKI DariuszI0DS
225536JANKIEWICZ RomualdI0DS
226537STOLARSKI WieslawI0DS
227539DZIUBA WitoldI0LB
228540MICHALIK FranciszekI0LB
229544WEGRZYN TadeuszI0
230545CZAJA ZbigniewI0
231546KRAWIEC WitoldI0WKSz GANT HETMANDS
232547CEJKO LeszekI0DS
233552BARANOWSKI KrzysztofI0DS
234554CICHON RafalI0DS
235555HOC HalinaI0
236556JARACZ J霩efK0DS
237557JASI垶KI Miros豉wI012201885KSz "HETMAN" KatowiceSL
238558JODKOWSKI StanislawK0DS
239559KOCHAN RyszardI0DS
240561LEWKOWICZ SlawomirI0DS
241562MASLINSKA KrystynaI0
242563NIEDZIEN AdamI0
243564SIELEWICZ-FLUDRA LilianaI0DS
244566WARWASZYSNKI AlfonsI0
245567CZUCHWICKI JacekII0DS
246568MASTERNAK TomaszII0DS
247569PARYSEK Lechos豉wII0Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
248572ZDZIARSKI JanII0DS
249575DZIEDZIEL EdwardI0DS
250576KAMINSKI HenrykI0DS
251578WAWRZYCZEK JakubII0DS
252581PATYK MichaIII0KS AZS WratislaviaDS
253582RUSAK NikolaI001200241DS
254583WOJTANIEC MarcinII0DS
255585GUZIEWICZ MartaII+001200341UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
256587名IERK MariuszII+0DS
257588浩BERSKA JustynaII0DS
258589BRZECZEK PiotrII0UKS SP3 w BogatyniDS
259591STABRAWA ArturII0UKS SP3 w BogatyniDS
260593CIOzZYK Dariusz0DS
261594KLAKURKA KrysitanII0DS
262595KLAKURKA MichaII+0DS
263596KOSINSKI DariuszII+0DS
26423521KOZΜWSKA KazimieraIII0WP
265601JASTRZEBSKA BeataI0
266602KOWALSKI RyszardII0DS
267604DYBCZYNSKI AndrzejI0
268606+BIELECKI WitoldI0DS
269607BRO浩K J霩efI0DS
270608DUDEK AndrzejI0DS
271610KAMINSKI MarianI0
272611LUBOWIECKI RyszardI0DS
273612MICHTA ZdzislawI0
274613MIKOLAJCZAK LeszekI0
275614PIJACZEWSKI MarianI0DS
276615TEREBINSKI RyszardI0DS
277616WIECZOREK MaciejI0
278617FURTAK WladyslawI0
279619KUBAJEWSKI RyszardI0
280620POCHLOPIEN JacekI0DS
281622D、ROWSKI Franciszek0DS
282624DOMINIK EwelinaIII0GLKS Goniec 畝r闚DS
283628GRAFF S豉womirI0DS
284630GROMEK Marek0DS
28551222KWIATKOWSKI Tomasz0LU
286637JANKOWSKI Franciszek FOTOII001200211DS
287638JUROWICZ Ryszard0
288639KALISTA AgnieszkaII+0DS
289640KAPLUKIEWICZ Leslaw0
290642KLUKIEWICZ Krzysztof0DS
291643KOLENDO JerzyII0DS
292644KOMOROWSKI ZbigniewII0GLKS Goniec 畝r闚DS
293647KORPALSKI Wojciech0DS
294648KRUKOWSKI Stanislaw0
295651KUNTSCHKE LeopoldI001200324DS
296652KWIECIEN Roger0
297653MAZUR Roman0DS
29822839W﹖OWICZ J璠rzej FOTOIII015200618UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
299660NOWAK JakubII001200353UKS SP3 w BogatyniDS
300664PAWΜWSKI Bogus豉wI0DS
301667PYRA Jan0
302669RAK MateuszII0DS
30351230J茯WICKA Anna0LU
304672SERAFINSKI Jerzy0
305673SKALIK Bogdan0
306676SLEDZIEWSKI Janusz0
307677SΜMIAN Karol0DS
308679SOI垶KI Eugeniusz0DS
309680STACEWICZ Jacek0DS
310684SZALEK Marcin00DS
311685SZMIGIELSKA AnnaIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
312686SZMIGIELSKI Czes豉w0DS
31321185SZWED Andrzej0KSz "HETMAN" KatowiceSL
314688SZYMASZEK LucjanII0WKSz GANT HETMANDS
315689TIBERGER ErwinI0
316691WASILEWSKA KatarzynaIII0UKS SP3 w BogatyniDS
317693WYGANOWSKI RyszardK0DS
31816842BULKIEWICZ Kazimierz0WOK Wa豚rzychDS
319697KASIAK RobertI0LZS "Kordian" Bli篡nSK
320699SZEL: Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
321700BANASIAK Jan FOTOII+0KP
322702CHYBICKI FeliksI0
323704+DYGAJTIS WitoldII+0KP
324705GEMBARSKI TadeuszI0KP
325709ZUK RadoslawII0
326710MACIEJEWSKA UrszulaI0
327711FABIANOWSKI MichalK0
328712KAPCZYNSKI AndrzejI0
329713KOSMICKI JanI0
330714KRANZ BogdanI0
331715BULINSKA HannaI0
332717BROSZKIEWICZ WojciechIII0KP
333718KIEDROWSKA AnnaV0KP
334719MYK MariuszIV0KP
335720MYK Miros豉wII+0KP
336721SKAΒCKI RomanII002200384KP
337722GROCHOWSKI KrzysztofI0
338723IWANOWSKI LudwikI0
33911463B…OWSKI Mateusz FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
340728JABLONSKI WaldemarII+0
341729KWIATKOWSKI MarekI0
342730LAURE KatarzynaI0
343731LEWANDOWSKA IwonaI0
344732MIKULSKI Igor0KP
345733RADOSZEWSKA AnnaI0
346734RYCZKOWSKI MieczyslawI0
347735SOBCZAK ZbigniewI0
348736STEFANOWICZ TadeuszI0
349737TOKARSKI Tomasz002200002KP
350738TOKARSKI Tomasz002200003KP
351739TYMOSZUK Sebastian0KP
352740WEYMAN JerzyI0
353742CZARSKA-SAWICKA MarzennaI0
354743GEBALA JacekI0
355744GILEWSKI EdwardI0
356745GRALKA RadoslawI0
357746KACZMAREK AdamK0
358752DUDZINSKA JolantaI0
359753PACUSZKA JacekI0
360754WEILAND KrzysztofI0
361755BOCZEK MalgorzataII+0
362756DAKOWSKI LeszekI0
363757DZIEDZIECH LudwikI0
364758KACZMAREK ZygfrydI0
365760BRANICKI S豉womir FOTOII+0KSz "Torfarm-64" ToruKP
366762POLITOWSKI ㄆkaszIII0KSz "Torfarm-64" ToruKP
367763WIERZBICKI Marek FOTOIII002200263KP
368770WASILEWICZ RyszardI0
369772B…OWSKA JustynaII0KP
37021458JASTRZ牞SKA Katarzyna0
371776TRZEBIATOWSKI AleksanderIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
372777TRZEBIATOWSKI HenrykIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
373781NOWACKI WaclawI0
374782CICHOCKA EwaII0KP
375783ORYLSKI AndrzejII+0KP
376784NIKIEL Waldemar0KP
377788ZYGOWSKI MariuszII002200045MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
378790KOWALEWSKI Przemys豉w FOTOII002200150KP
379791POLAKIEWICZ MateuszIV0KP
380792SETCKI Daniel0
381793SZEFER MichaIV0KP
382795KWIATKOWSKI Jaros豉wIII0KP
383796PILICHOWSKI JanuszII0KP
38411722BRZEZI垶KI RobertIV0KP
38511723BRZEZI垶KI ZbigniewIV0KP
386800SKALIK BohdanI0
387801CIECHONSKI RafalI0
388802KRYSPIN AlfonsI0
389803PIETROWSKA IwonaII002200357MKS Che軛瘸KP
390805GRODZICKI GrzegorzIV0KP
391807JACHER PaulinaII0KP
392808LEWANDOWSKI Robert FOTOII0KP
393809MARKIEWICZ MartaII+0KP
394810WOJCIECHOWSKA Beata FOTOII0KP
395812BIAΒCKI JanII+0KP
396813NAWROCKA JolantaII0KP
397814POKRZYWINSKI PawelI0
398817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
399818LEWANDOWSKA PaulinaI002200078KP
400819MACIEJEWSKI NikodemIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
401820POMIANOWSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
402822RATAJCZAK MarcinIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
40311461ANGLART MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
404824WALERYCH Jaros豉w FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
405825GRABOWSKI RobertI0
406826GACKOWSKI JacekI0
40777584MICHALAK MaksymV0MP
408829OLKOWSKI HenrykI0
409833HERMAN FranciszekIV0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
410834W粑CIK Irena FOTOII002200403KP
41148316GUTOWSKI ZbigniewII0MPZSzach Krak闚MP
412836WYRZYKOWSKI Stanis豉w FOTOII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
413837耗ΡOWSKI Marek FOTOIII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
414838KWAST JanI0
415839LUKASIK MichalI0
416840MAZURSKI JanuszI0
417841SMIECHOWSKA EwaI0
418843SMIECHOWSKA MonikaI0
419844CHMIELEWSKI PiotrII+0KP
420845LEWANDOWSKI Maciej FOTOII+0MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
421847STEFANCZYK BarbaraI0
422848GAJDEMSKI ZbigniewI0
423849SCHMEICHEL IwonaI002200197KP
424851KRENZ EwelinaIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
425852LEWANDOWSKA Natalia FOTOII002200114UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
426855PAWELEC ㄆkasz FOTOII+0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
427857PRZYBYLSKA Monika FOTOII+0KP
428862RADOSZEWSKI PiotrII0KP
429863TOTLEBEN BartoszII0KP
430864WARYNSKA AgnieszkaII0
431866CZAKYROW FilipIII0KP
432867DROZDOWSKI WinicjuszIV0KP
433868GLINKOWSKI Franciszek0KP
434870LIGOCKI Dawid0KP
43516517LEBKUCHEN TomaszII0MKS przy MDK TrzciankaWP
436874GOΣ垶KA Anna FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
437875GOΣ垶KI Czes豉w FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
438876GOΣ垶KI Grzegorz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
439879MAΒK PaulinaII002200321UKS "茳emka" ChojnicePO
440881OSOWICKI Jakub FOTOIV002200319UKS "茳emka" ChojnicePO
441882SZYMA垶KA Iwona FOTOII+0KP
442886ANDRZEJEWSKI Jerzy FOTOI0KP
443889BARANOWSKI PaweII0KP
444891+BAUZA Maria FOTOK0KP
445892+BETKA JerzyI0KP
446899BONIEWICZ EwaI0KP
447902BOROCH Micha FOTOI002200090KSz "Gambit" 安iecieKP
448903BOROWSKI Zdzislawa0
449904BORYSZEWSKI DariuszI0KSz "Gambit" 安iecieKP
450909BULGE Monika FOTOI0KSz "Gambit" 安iecieKP
451911CABAJ Marcin FOTOIII002200278UKS "茳emka" ChojnicePO
452914CHRISIDIS JanisI0
453915CHYx Marek FOTOI002200410M-LKS "WISx" NoweKP
454922DOBRZA垶KI RomanI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
455924DOMOWICZ KlaudiaI0KP
456926DUSZY垶KA DonataI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
457928DYRKA Hieronim0KP
458929ELERYK WojciechIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
459930+FIAΘOWSKI Andrzej FOTOI0KP
460931FIGEL CzeslawI002200694SSz Pocztowiec BydgoszczKP
461934JASI垶KA Hanna FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
462938GAUZA MagdalenaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
463940GBUREK AndrzejK0
464944GILEWSKI MaciejI0KP
465946GOLABINSKI Artur0
466953+GRECZYCHO LeszekI0KP
467955GROCHOWIAK GrzegorzI0KP
468956GRODECKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
469961GW茯D Gra篡na FOTOI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
470964HASS MarekI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
471969HOΜWNIA Bogdan FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
472971JABΜ垶KA AnnaI0KP
473972JABLONSKA IwonaI0
474981JANKOWSKI KacperIV002200235UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
475983JANOWICZ WladyslawI0
47611439GRABARCZYK Szymon FOTOII002200016UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
47711440BOJANOWSKA Joanna FOTOIII002200010UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
478986JASI垶KA Bogumi豉0KP
479989JEROMIN Stanislaw0
48016520LECHOWICZ IgaI015200028LKS "Piast" 字emWP
481993KACZMAREK HenrykI0KSz "Gambit" 安iecieKP
482997KARCZEWSKI ZenonI0KP
4831007KONIECZKA DorotaI0KP
48471209BOSEK EwaV0PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemy郵PK
4851010KOSZOWSKI AndrzejI0KSz "Gambit" 安iecieKP
4861011KOSZOWSKI JerzyI0KSz "Gambit" 安iecieKP
4871012KOTOWSKA AgnieszkaI0
4881015KOWALSKI Wiktor0
48947011GRUNBERG MichaIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
4901021KRAJEWSKA Agata FOTOII+002200115UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4911025KUBICKA IwonaI002200514KP
4921029KUCZMA DawidII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4931031KUJAWA ZygmuntII0KP
4941032KUJAWSKI RyszardI0KSz "Gambit" 安iecieKP
4951043LEW TadeuszI0
4961044KOC Ewa FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
4971045LEWANDOWSKA Krystyna FOTOII0KP
4981051+ΜPI垶KI ZygfrydI0KP
4991052ΜZICKI W這dzimierzI0KP
5001055LYJAK Dariusz0

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 
62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 
92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 
122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006