Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 19 2017 09:08:29
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aKlasa trenerska G鏎aKlub G鏎aWZSzach. D馧
15267SZALAJDEWICZ JanuszII
227204URBANIAK MarcinINS.
318407CIBA PaweINS.
41965PAWLUCZUK KingaINS.
57142PAWLAK HenrykII
61171SZYMANOWSKI MarianII
76864KACZYNSKI KazimierzII
86999JASNIEWICZ MarekII
95641DOBIJA MarianI
107435CZUCHNICKI Jan FOTOII
117469KLIROWSKI AndrzejII
127796KONIKOWSKI JerzyI
1362054ZANINOTTO FrancoINS.
141848ZUZANSKI JanII
153242BRYCKI Jerzy FOTOII
166071SIKORA-GI玆垶KA Bo瞠naII
171725ILCZUK JacekINS.
182025GLOWIENKO RyszardII
193034ZAWADZKI LeonII
2012879KASIA哸ZUK Krzysztof FOTOINS.MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
212736KEMPI垶KI Robert FOTOINS.KSz "Mied" LegnicaDS
2212894URBANEK Stanis豉wDS
232576+BEDNARSKI JacekIIDS
2413064GAx浩WSKI WaldemarINS.DS
2513084PLUTA EdmundINS.DS
2613310DZIKOWSKI Micha FOTOINS.Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
2713551KOCHANOWSKI MichaINS.DS
2814031ROGACKA NataliaINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
2912801SOMYK Marcin FOTOINS.WKS KopernikDS
3012788ADAMEK Artur FOTOINS.GLKS Goniec 畝r闚DS
319023B呇 Micha FOTOINS.WKSz GANT HETMANDS
329906SOK粌SKI Aleksander FOTOINS.Fundacja im. Adolfa AnderssenaDS
335028MORANDA Wojciech FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
3412338FIJAΘOWSKA JoannaINS.MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
3538929JAROSZ WitoldINS.UKS SP3 w BogatyniDS
363941DOBROWOLSKI Piotr FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
3712571LECH WiktorMGLKS "Parnas" O豉waDS
383466SADZIKOWSKI Daniel FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
3912595BALKIEWICZ Henryk FOTOINS.DS
4014419MAJEWSKI Piotr FOTOKSz Polonia Wroc豉wDS
4114464STANKIEWICZ Alicja FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
424006KU映ICZ Krystian FOTOINS.WKS KopernikDS
4362133WODYK KarolinaINS. SZKOLDS
443735浩BERSKI Jakub FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
453710SZCZESNIAK KonradINS.UKS "Giecek" Radk闚DS
463656HNYDIUK Aleksander FOTO"WIE涉 P癿紟"DS
4749954SERWIN KrzysztofGLKS Goniec 畝r闚DS
4856208OLSZEWSKI RafaINS.UKS SP3 w BogatyniDS
4942ROZANOWSKI JakubINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
5059440PERKOWSKI PiotrINS.DS
5160043ZDYBEL JakubINS.UKS SP3 w BogatyniDS
5263058JO哸ZYK JerzyINS.WKSz GANT HETMANDS
531345BRONOWICKI Mateusz FOTOINS.Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
5414659MARKO PiotrINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
554663DΣGOSZ J璠rzejINS.KSz "Mied" LegnicaDS
5614662KANICKI KrzysztofINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
5714770KUSKA BernardINS.MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
582812LUCH Micha FOTOINS.Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
5917748KACZMARCZYK JakubMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
6021398SULYPA AleksanderDS
6121715DWILEWICZ AndrzejINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
6222813Kislov MikhaiDS
6313010WOLSKA Marta FOTOINS.MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
64197GAΣSZKA KamilDS
65144DUBI垶KI MateuszINS.WKS KopernikDS
66225JANOCHA Wies豉wIIMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
67240KOLASI垶KI KrzysztofINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
68278KORPALSKI RobertIIMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
69294KRUPA JerzyIIKS AZS WratislaviaDS
70296KRUPA Monika FOTOINS.WKS KopernikDS
71321LISOWSKA OlgaINS.KSz "Mied" LegnicaDS
72325ΣKASIEWICZ GrzegorzIIDS
73330MADERA MateuszINS.KSz "Mied" LegnicaDS
74333MAMCZAR Micha FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
756472MI吋A Aleksander FOTOINS.KSz "Mied" LegnicaDS
76363PERDEK Miros豉wINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
77368PIGUx MarekINS.UKS SP3 w BogatyniDS
78223JAGIEx PiotrINS.WKSz GANT HETMANDS
79219KANTANE Anna FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
80196GAx浩WSKI Tomasz FOTOINS.UKS SP3 w BogatyniDS
81153BABIJCZUK PaweWKS KopernikDS
82163BORKOWSKI FranciszekIIWKSz GANT HETMANDS
83165BO浩K AdamIIMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
84166BROCZKOWSKI LeszekIIDS
85171BUTKIEWICZ ㄆkaszINS.Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
86172CAGARA PaulinaKSz Polonia Wroc豉wDS
87173CAJBEL Maciej FOTOINS.KS AZS WratislaviaDS
886190WIDERA Jan FOTOIKS "Polanica-Zdr鎩"DS
89180CZY ArturINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
90185DOMARADZKA-玆x AnnaINS.WKSz GANT HETMANDS
91189DZIENISZEWSKI AndrzejIIDS
92191EFINOWICZ MichaINS.UKS "POGO Ole郾ica"DS
93371POΜZOWSKI AndrzejIIMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
94387RYCHLIK Hanna FOTOINS.GLKS Goniec 畝r闚DS
95412名ICARZ MaciejINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
96432WARWASZY垶KI ZbigniewIIWKSz GANT HETMANDS
97433WASYLKIEWICZ Andrzej FOTOINS.MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
98438WIECZOREK Oskar FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
99457ZIMERMAN MarcinINS.DS
100460玆x JanuszIWKS KopernikDS
101475ZAHORSKI PiotrINS.DS
102525xSZEWICZ MagdalenaUKS "Giecek" Radk闚DS
103580KOWALCZYK PaweINS."WIE涉 P癿紟"DS
1047486MAJDAN Joanna FOTOINS."WIE涉 P癿紟"DS
105658NIEMIEC ZbigniewINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
1067000JASNIKOWSKI ZbigniewIIWKSz GANT HETMANDS
107418SZYDEΘO Kazimierz FOTOINS.UKS "Giecek" Radk闚DS
10870239J犵RZEJKO AndrzejINS. SZKOLDS
109285KOWALAK PiotrINS.KSz "Mied" LegnicaDS
110400SIWIK Rafa FOTOINS.WKSz GANT HETMANDS
111608DUDEK AndrzejIIDS
1128025+WOLSKI ArkadiuszDS
1137797KORZEKWA MarcinINS.DS
114404SKURZYNSKI ZygmuntIIDS
115407STACHOWIAK Kamil FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
116413名IERCZEWSKI MarekWKSz GANT HETMANDS
11764296G紑NY JacekINS.BKS "Chemik" BydgoszczKP
11824384SZREDER Tomasz FOTOINS.KP
1195880xGOWSKI Patryk FOTOUKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
12068889SIVICKIS AndrejusUKS "OPP" ToruKP
1212464JAROSZ PiotrOSiR TucholaKP
1225551ANTONIEWSKI Rafal FOTOINS.狼MS "Baszta" 疸inKP
12311458ZI茛KOWSKI Dawid FOTOINS.SSz Pocztowiec BydgoszczKP
1247652BULTROWICZ Leszek FOTOINS.KSz "Gambit" 安iecieKP
12562234TARASIUK AdamITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
12621245MAKSIMENKO Andrei FOTO狼MS "Baszta" 疸inKP
12714954DOBROWOLSKI Wies豉wINS.MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
12814878KOZΜWSKI Cezary FOTOINS.KP
12915326D、EK Wies豉wINS.KP
13031106MUSIA Adam FOTOINS.AZS UMK ToruKP
13115324ARBART AgataINS.KP
13241167GRABARCZYK Sylwester FOTOINS.SSz Pocztowiec BydgoszczKP
13315138CZARKOWSKI TomaszINS.UKS "OPP" ToruKP
1343316KIKA DorotaINS.UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
13518651WO昧IAK Krzysztof FOTOINS.UKS "OPP" ToruKP
136977JAGODZI垶KI Waldemar FOTOII狼MS "Baszta" 疸inKP
1371156STOPPEL Mariusz FOTOIIUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1381167SZMIDT Przemys豉w FOTOINS.UKS "OPP" ToruKP
1391170SZYBOWICZ Piotr FOTOINS.UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
140696BUDNIK Kazimierz FOTOINS.BKS "Chemik" BydgoszczKP
141703DAROWICKI Mariusz FOTOINS.UKS "OPP" ToruKP
1421214WODZY垶KI Micha FOTOINS.KSz "Torfarm-64" ToruKP
143925DROZDOWSKI Kacper FOTOINS.UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
144749TURCZYNOWICZ LidiaIIKP
1451201WIERZBICKI S豉womir FOTOINS.MKS Che軛瘸KP
146871印IWICKI Damian FOTOINS.UKS "OPP" ToruKP
147884WI吉IEWSKI Jaros豉w FOTOINS.NOK Nak這KP
148887AUGUSTOWSKI JanuszIIWKSz 1938 W這c豉wekKP
1491199OL犵ZKA Magdalena FOTOINS.SSz Pocztowiec BydgoszczKP
1501188TURCZYNOWICZ EdwardIIKP
151963HANASZ WaldemarIIKP
152936GARBOWSKA Hanna FOTOINS.KP
153951GRALKA Julian FOTOIIBKS "Chemik" BydgoszczKP
154998KARPI垶KI Andrzej FOTOIIMKS "EMDEK" BydgoszczKP
155999KATAFIASZ Tomasz FOTOINS.狼MS "Baszta" 疸inKP
1561096PALACZ Tomasz FOTOINS.KP
1571068MAZALON Mariusz FOTOIIUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1581126SANKIEWICZ Grzegorz FOTOIIKP
1591108POKOJOWCZYK JerzyIIBKS "Chemik" BydgoszczKP
1601102PAWΜWSKI Pawe FOTOIIUKS "OPP" ToruKP
1611070MAZUR Stanis豉w FOTOINS.LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
1621072MICHALSKI Andrzej FOTOIIKP
1631100PAPROCKI Jaroslaw FOTOINS.PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
1641087OL犵ZKI AdamSSz Pocztowiec BydgoszczKP
1651044KOC Ewa FOTOINS.KSz "Torfarm-64" ToruKP
1661042邛OCHA Adam FOTOIIMKS "EMDEK" BydgoszczKP
1671144吉IADECKI Jerzy FOTOINS.狼MS "Baszta" 疸inKP
1681017KRAI垶KI Aleksander FOTOINS.UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
1691028KUCHNIO Przemys豉w FOTOINS.KSz "Gambit" 安iecieKP
1701033KUKUx Pawe FOTOINS.UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
1711140SKOWRO垶KI Piotr FOTOIIUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1728070GOLA AdamINS.KSGU "T璚za" Krosno Odrz.LB
1731464ZAPOLSKI KrzysztofINS.UKS Gambit 安iebodzinLB
1748583HEBA Krzysztof FOTOINS.KS "64" Zielona G鏎aLB
1758904SOWA AgnieszkaINS.涔Sz 畝ryLB
1768109名IDERSKI Rados豉wINS.KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
17710879SΜWIK Grzegorz"Caissa Pion" Zielona G鏎aLB
1782765KRASENKOW Michal FOTOKSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1791371JAKUBOWSKI LechIIKSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
18021477WI吉IEWSKI ArkadiuszINS.KSz Sulech闚LB
1811260PARTYKA PaweSTMGK Strzelce Kraje雟kieLB
1821437SKALIK Przemys豉wINS.KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
18322760IGIELSKI RomanINS."Caissa Pion" Zielona G鏎aLB
1841277CZEPCZY垶KI Bogus豉wINS.LB
1855917MATLAK Marek FOTOIKS "64" Zielona G鏎aLB
1861426PRZEWO昧IK Jan FOTOIKSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1871408NUN Grzegorz FOTOINS.KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
1881407MURAWSKI Grzegorz FOTOINS.KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
1891352CZERWO垶KI Aleksander FOTOINS.KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
19027889OWCZAREK PrzemyslawINS.KS "64" Zielona G鏎aLB
1911377KAZANECKI AleksanderIILB
1922119PYTEL KrzysztofIIKSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1931259MODZELAN AndrzejINS.KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1947465KANAREK Marcel FOTOINS.KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1951778PIORUN Kacper FOTOINS.KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1968052KRZYSZTOFIAK Zdzis豉wINS."Caissa Pion" Zielona G鏎aLB
1971684KOWALCZYK Rafa FOTOINS.LKS "PARK" StarzeniceLD
19819930CZY涉K Zdzis豉wINS.UKS GOK ZdunyLD
19919928CHOJNOWSKI RobertINS.UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
2001798SITAREK KrzysztofKS LogIN SkierniewiceLD
2011750LUCZAK AndrzejIILD
2021702BODER BoguslawINS.KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
20331250WOLNIACZYK WaldemarINS.UKS "Pi徠ka" WieluLD
20438363PRZYTULA GrzegorzINS.LD
2051484KWAPISIEWICZ Kazimierz FOTOINS.LKS "Stomil" Be販hat闚LD
2061608PLUTECKI Grzegorz FOTOINS.LUKS Strza趾闚LD
20753437狹RKIEWICZ KrzysztofLD
20819938SP邛ANY DariuszINS.LKS "Piast" SieradzLD
20951955STRAUPISZ PiotrINS.ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
2101723GRZELAK RomualdIILD
2111756MI邛KIEWICZ AndrzejINS.LKS "Piast" SieradzLD
2121682WOLNIACZYK Daria FOTOINS.UKS "Pi徠ka" WieluLD
2134481KOWALCZYK Mariusz FOTOINS.LKS "PARK" StarzeniceLD
2141716FLIS PawelINS.RPW Okucia Budowlane 鏚LD
2151817SZMACINSKA Grazyna FOTOIILD
2168047ZIMOCHOCKI RomanINS.UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
21769731GΜWACKI MateuszINS.LD
2181814SWIC WaldemarIRPW Okucia Budowlane 鏚LD
2191803SOPUR LechINS.RPW Okucia Budowlane 鏚LD
2201847耗ΡEK Tadeusz FOTOILD
2211829WALCZAK PrzemyslawINS.ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
2221602WALCZAK EugeniuszINS.ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
2232132SYDOR AndrzejIILU
2242152WOJCIESZYN Zdzis豉w FOTOIILU
22520280R荅ANIECKA Katarzyna FOTOINS.UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
2261850CHOWRA EdwardINS.LU
2272155砥DΜ Elzbieta FOTOINS.UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
22838317W癿RZYNIAK Tadeusz FOTOINS.MUKS "Gambit" Mi璠zyrzec PodlaskiLU
22938162DETIUK Marcin FOTOINS.LU
2302118PYDA Zbigniew FOTOINS.LU
2312116PROBOLA Ryszard FOTOIILUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
2322064KSI邘KI Zbigniew FOTOIIKSz "DRAKON" LublinLU
2332076M…A-POLKOWSKA MagdalenaINS.LU
23441419WA烤Y MarcinINS.LKSz LublinLU
23541389FIAx ㄆkasz FOTOINS.LU
2362047KASPRZYK Irena FOTOINS.LU
23740746BEDNARCZYK ZbigniewINS.LUKS Fajs豉wiceLU
23849904KUNACH TomaszINS.LU
2392109PIWOWARCZYK PiotrINS.SSz "Szachpol" ㄆk闚LU
24040269MODRZEJEWSKI Tymoteusz FOTOINS.LU
2412111POLKOWSKI Piotr FOTOINS.KSz "DRAKON" LublinLU
2422040JO哸ZYK AleksandraINS.LU
2432115PRASZAK Micha FOTOINS.KSz "DRAKON" LublinLU
24424315DERU Jerzy FOTOLUKS "Tempo" O瘸r闚LU
24517398BEDNARCZYK Sylwester FOTOINS.LUKS Fajs豉wiceLU
2462003CIECHOCI垶KA-MIE鬢O ZofiaINS.LUKS "Tempo" O瘸r闚LU
2472000BxSZCZAK Jan FOTOINS.LUKS "Tempo" O瘸r闚LU
24828875OPOLSKI Piotr FOTOINS.LUKS Lubart闚LU
2491984GORZKIEWICZ Marta FOTOLUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
25026944POKAROWSKI Maciej FOTOUKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
25162446FITT ZbigniewINS.LU
25263210PYTKA WitoldINS.Sz MOK "DEBIUT" TerespolLU
25325749FR。ZEK Weronika FOTOINS.LKSz LublinLU
25424807ΣCZKA Szymon FOTOINS.UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
2552013DOBOSZ HenrykIILU
25617396BARTOSZEK Micha FOTOUKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
25717397BEDNARCZYK Alicja FOTOINS.LUKS Fajs豉wiceLU
25824356SWATEK Wojciech FOTOLUKS "Tempo" O瘸r闚LU
25917395BARTOSZEK Marcin FOTOUKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
26017151G紑A Krzysztof FOTOINS.LU
26161604SPRAWKA RomanINS.LKSz LublinLU
2621885KRZY涉NOWSKI Wojciech FOTOINS.LKSz LublinLU
26317146CZOCHRA AndrzejIILU
2641331BARGΜWSKI Filip FOTOKS LAURA ChyliceMA
26524310KOBRY Wies豉wKSz "Skoczek" SiedlceMA
26624632SZEWCZYK MariuszINS.PKS MAT Bia這喚kaMA
26723209SULIBORSKI Jakub FOTOINS.MTSz Mi雟k MazowieckiMA
26824601SIKORSKI Tomasz FOTOKSz "Skoczek" SiedlceMA
26969257TREPKOWSKA AgnieszkaINS. SZKOLMA
27023260SUJKOWSKI PaweINS.UKSz "Hetman" WarszawaMA
27123206PAROL Pawe FOTOMTSz Mi雟k MazowieckiMA
27223210SULIBORSKI ARTUR FOTOMTSz Mi雟k MazowieckiMA
27324526KAMI垶KI JanINS.MA
27425040KOWALEC Maciej FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
27522387C.EREK ZbigniewINS.CKR SSz Gr鎩ecMA
2768013WILCZYNSKI AdamINS.UKSz "Hetman" WarszawaMA
27769450W粑CIK WioletaINS. SZKOLMA
2785223KIELAR Maciej FOTOINS.KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
27958284名IE涉K AnnaINS. SZKOLSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
2804404ZAJKOWSKA OlgaINS.ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
2819839STEFANOFF Zdzislaw FOTOINS.KSz "Skoczek" SiedlceMA
28269481PETYKIEWICZ BarbaraINS. SZKOLMA
28311012KACPRZYK Kalina FOTOINS.MA
28469480BRYM MonikaINS. SZKOLMA
2854885+WITKOWSKI StefanIIMA
2864656CYRA Dariusz FOTOINS.MA
2874856SZNAPIK KrzysztofIIMA
2884855SZNAPIK AleksanderIIMA
2892852MYC MarcinINS.KSz "Skoczek" SiedlceMA
2907883NIED柱IECKI Marek FOTOINS.UKS Roszada RadomMA
2917602SZYMA垶KI JanINS.MA
2927502MICKIEWICZ Piotr FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
29322382ANDRZEJEWSKI WaldemarINS.MA
29422188DUDZI垶KI Waldemar FOTOINS.SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
29521924ST坒YCKA PAULINA FOTOINS.MA
2964154BIENKOWSKI ZbigniewINS.MA
29721921R荅YCKI Wojciech FOTOINS.KS LAURA ChyliceMA
2984186PIETRUSZEWSKI Marcin FOTOINS.UKSz "Hetman" WarszawaMA
29921920R荅YCKI DariuszINS.KS LAURA ChyliceMA
30021916HERMAN MonikaINS.KS LAURA ChyliceMA
3011241ROGALA Robert FOTOINS.MA
302179CZERNIAWSKI MarekSzUKS Gostmat 83 GostyninMA
30376049BRZESKI MaciejINS.MA
30471098KAWALEC Piotr FOTOMA
305707SOKOΜWSKI Stanis豉wIIUKSz "Hetman" WarszawaMA
3067141OWCZARZAK Jerzy FOTOINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
30769474ΜNIEWSKA El瘺ietaINS. SZKOLMA
30825334KONAROWSKI JakubINS. SZKOLMA
3092873OSIECKI StanislawINS.LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
3102731KASKA W豉dys豉w FOTOINS.SSz "Modus" WarszawaMA
3112729KARBOWIAK MariuszINS.KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3122709KACZOROWSKI PiotrIISzachowy Uniwersytet WarszawaMA
3132699J犵RYCZKA KrystianINS.Stowarzyszenie AS P這ckMA
31465162JAROSZEWSKI MarekINS. SZKOLMA
3152689HARAZINSKI AdamINS.KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3162677GRYCIUK WojciechIIMA
3172656GAWLE Ireneusz FOTOINS.MA
3182646FLAZINSKI Jozef FOTOINS.UKS-STSz Soko堯w PodlaskiMA
3192644FLAK Pawe FOTOStowarzyszenie AS P這ckMA
3202640FILIPOWICZ AndrzejIIMA
3212634EBERLE JanIIMA
3222737KICINSKI JacekINS.UKS Szachowa Dw鎩ka Grodzisk Maz.MA
3232741KLUDACZ Magdalena FOTOIISzUKS Gostmat 83 GostyninMA
3242766KRASIEWICZ Robert FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3252861+NYCZ Tadeusz FOTOINS.MA
3262859NURKIEWICZ Maciej FOTOINS.LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
3272858NO玆垶KA AnnaINS.MA
3282851MURACH MarianIIMA
3292836MARKS ZofiaINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3302835MARKS JacekIIMLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
3312817MACIEJA Bart這miej FOTOINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
3322816MACIAGA Marcin FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3331913MAJOR BoguslawINS.MTSz Mi雟k MazowieckiMA
3342810LOKASTO AnatolIIKS "Weso豉" WarszawaMA
3352805LIPINSKI AndrzejIIMA
3362804LIBERADZKI SlawomirINS.KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
3372617DELEGA Tomasz FOTOIILKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
3382609CZERNIAKOW WieslawIIMA
33965163K…OL HubertINS. SZKOLMA
34068361LENKOWSKA LucynaINS. SZKOLMA
3412392MILKOWSKA Ernesta FOTOINS.MA
3422309ADAMSKI AndrzejIIMA
3432290LISSOWSKI TomaszIIMA
3442279DZIONG LechIIMA
3452262STANISZEWSKA UrszulaIIKS "Weso豉" WarszawaMA
3462261STANISZEWSKA AdriannaIIKS "Weso豉" WarszawaMA
3472249SCHINZEL WladyslawIIMA
3482215PIECZONKA MarcinINS.KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3492210GRZENKOWICZ ㄆkasz FOTOINS.MA
35068574HOΣBCZAT MaciejINS.MA
3512492PATEREK-MICHALSKA JoannaINS.UKS MDK RadomMA
3522530MARSZALEK RafalIIMA
3532537SZUKSZTA JanuszIIMA
3542607+CZAJKA Zbigniew FOTOIMA
3552604灣IEK Mariusz FOTOINS.UKS MDK RadomMA
3562592+BRUSTMAN JanIIMA
3572591BRUSTMAN Agnieszka FOTOIIKSz "Polonia Warszawa"MA
3582590+BRUDZINSKI MaciejIIMA
3591818SZYMA垶KI JanuszINS.MTSz Mi雟k MazowieckiMA
3602574BARWINSKI Dionizy FOTOIIMLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
3612571BARTOSIK OlimpiaIIMTSz Mi雟k MazowieckiMA
3622564BALDA Leszek FOTOIILKS Lotos Jab這nnaMA
3632563BAJGROWICZ AndrzejINS.MA
3642560+AUTOWICZ ZenonIIMA
3652550ADAMSKI Jan FOTOIIKSz "Polonia Warszawa"MA
3661905PUKOS PiotrINS.MA
3672890PEDZICH DominikINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
3683959GU涔OWSKA-NURKIEWICZ Magdalena FOTOIILKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
36946428PROKOPCZUK AndrzejMA
37049901SOB紘KA Jan FOTOMA
37150998OSYPIUK TeresaINS.MA
37252249ROGACIN AgnieszkaINS. SZKOLMA
37352857NOWOTNIK MichaINS.UKS Roszada RadomMA
37452893SKRZYPCZAK AndrzejINS.MA
37553261JOCHYM S豉womirINS.MA
37655489P茛GRABIA Miros豉w FOTOMAZSzach w WarszawieMA
37756749MICKIEWICZ MartaINS.MA
37856957CHEBDA Bartosz FOTOINS.MA
3792263SZARWACKI DominikINS.KS "Weso豉" WarszawaMA
38041994KULIK WaldemarINS.MA
38126300K犵ZIERSKI Aleksander FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3823971KACPRZYK Kaja FOTOINS.MA
38331350JASINOWICZ Wac豉wINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
38431779PODOLSKI RobertINS.KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
38531981PRACZUKOWSKI Stanis豉w FOTOINS.KS LAURA ChyliceMA
38623212KOSESKI AndrzejINS.MTSz Mi雟k MazowieckiMA
38741038MARCINKOWSKI RafaINS. SZKOLSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
38841443BRZEZI垶KI ㄆkaszINS.UKS "Hetman" Puszcza Maria雟kaMA
38941445OSSOLI垶KI ㄆkaszINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
39041646RUTKOWSKI Marian FOTOINS.TKKF "PROMYK" Ciechan闚MA
39158162SZYMA垶KI PaweINS.MA
39269191MOLEWSKA AgnieszkaINS. SZKOLMA
39361127KROWICKI Przemys豉wINS.MA
3943007UMIASTOWSKI AdamINS.MA
3952714KADZIOLKA AndrzejINS.MA
3962998TAZBIR Marcin FOTOINS.LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
3972995SZYMANSKI AndrzejINS.MA
3982985SZEWCZAK AndrzejILKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
3992980SUWARSKI PawelINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
4002975STAROSZCZYK Mateusz FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4012971SOSNOWSKA Elzbieta FOTOIIMLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
4022964SLIWINSKI Marcin FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4032946SAWICKI Miko豉j FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4042900PIOTROWSKI ArkadiuszINS.SSz "Modus" WarszawaMA
4053043烙CHOWSKI Wies豉wIIMA
40661623JAGIEx MichaINS. SZKOLMA
40761167ZAWI印AK AnetaINS. SZKOLMA
40861760KALITA BeataINS. SZKOLMA
40962055MAJEK WaldemarINS.MA
41061199GRZYMKOWSKA MarlenaINS. SZKOLMA
41161165LISOWSKI RafaINS. SZKOLMA
41216546LUDWIKOWSKI Leszek FOTOINS.MKS KSOS Krak闚MP
41361130JANDA KrzysztofINS.MKS MOS WieliczkaMP
41429139SKORECKI Janusz FOTOINS.TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
41524600犴ZEK KornelUKS "Magnus" RzezawaMP
41626306MATYSIAK Miros豉w FOTOINS.MPZSzach Krak闚MP
41717847ZIMA TeofilINS.GKSz "Kornuty" GorliceMP
41877483POPIEL KrzysztofINS.MP
4196791KAΣ烤A KamilaINS.TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
42026822CIBA Przemys豉wINS.MPZSzach Krak闚MP
42122115KASPERCZYK SzymonINS.TS Wis豉 Krak闚MP
42244472BUDKIEWICZ RyszardINS.MP
4237844MAK紟KA Kamil FOTOINS.CKiS SkawinaMP
42417202印犴ZKA Bartosz FOTOINS.MKS MOS WieliczkaMP
4258039涉K MarekIIMPZSzach Krak闚MP
4267705GAWE JaroslawIIMPZSzach Krak闚MP
42769780MROCZEK MarekINS.TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
42848078SZROMBA WojciechKS "Korona" Krak闚MP
42916543KRETOWICZ Piotr FOTOINS.GKSz "Kornuty" GorliceMP
43038521BOBEK BartoszINS.MP
43138512KREFT Wojciech FOTOINS.KKSz Krak闚MP
43228954BANDYK W豉dys豉w FOTOINS.MP
4333310CHRZ﹖ZCZ Malvina FOTOINS.MLKSz My郵eniceMP
4343495SZYSZKO-BOHUSZ AndrzejIIKS Cracovia 1906 Krak闚MP
4353748KASPEREK PawelINS.PUKS "Karolina" Tarn闚MP
4363491SZCZECHOWICZ BartoszINS.TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
4373471SIWEK KingaINS.UKS "GONIEC" Stani徠kiMP
4383468SANETRA SzymonUKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
4393446POPIOΒK HubertINS.KS "Korona" Krak闚MP
4405329LEKS Maria FOTOINS.TS Wis豉 Krak闚MP
4413318CZARNOTA WaldemarIUKS "Czarny Ko" OlkuszMP
4423330EWERT RyszardIILKS "P這mie" LimanowaMP
4433347+GUNAJEW Rafa FOTOINS.KKSz Krak闚MP
4443518ZAPAx JanINS.MPZSzach Krak闚MP
4453062WALENCIAK KatarzynaINS.UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
4463500TURECKI Stanis豉wIIUKS "GONIEC" Stani徠kiMP
4473306BUJAK J霩efIIKS Cracovia 1906 Krak闚MP
4483256WIDx PiotrINS.MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
4493254犴ZEK WiktorINS.UKS "Magnus" RzezawaMP
4503221CICHORZ Stanis豉wINS.MP
4513178MARZEC KarolINS.MDK BochniaMP
4523141KOSTRO Jerzy FOTOIKKSz Krak闚MP
4533514WOLAK Jacek FOTOINS.KKSz Krak闚MP
4543131砥DΜ Ryszard FOTOINS.KS "Korona" Krak闚MP
4553081名I犴H Przemys豉wUKS "GONIEC" Stani徠kiMP
4563076BARYCZKA KamilINS.UKS "GONIEC" Stani徠kiMP
4573063SADZIKOWSKI Marian FOTOIIUKS przy SP 8 Chrzan闚MP
4583393KU BernardIIMPZSzach Krak闚MP
4594060PIETRASZEWSKI Jaros豉w FOTOINS.TS Wis豉 Krak闚MP
4603413MADEJ Adam FOTOINS.TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
4613352IRLIK Andrzej FOTOIUKS "GONIEC" Stani徠kiMP
4623364+JURCZY垶KA AnnaIIKKSz Krak闚MP
4633368KAMINSKA PaulinaINS.KKSz Krak闚MP
4643376KMAK WieslawINS.UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
4653410LEWICKI BoguslawIIKS "Korona" Krak闚MP
4663395KUSINA Jan FOTOIITKKF "Drogowiec" Krak闚MP
4672467MATUSZEWSKI MichaINS.TS Wis豉 Krak闚MP
4685574BIELCZYK Jacek FOTOIOLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
4693357JANIK PiotrINS.MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
4701078MROZI垶KI PaweINS.KKSz Krak闚MP
4713385KROMKA RyszardIIKKSz Krak闚MP
4723467SANETRA PiotrIIMP
4733424MIKRUT Dariusz FOTOINS.TS Wis豉 Krak闚MP
4743392KUMOR LukaszINS.KS "Korona" Krak闚MP
4753394KUSINA Aleksander FOTOINS.TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
4763594WOLSKI Marcin FOTO"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
47710660PANEK Adrian FOTO"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4783586KLIMEK Marcin FOTOINS.UKS "Rod這" OpoleOP
4793600TABOx WaldemarINS.UKS "Rod這" OpoleOP
4803693PIETROCZUK Roman FOTOINS.KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4813566SZYBKA AndrzejINS.LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4823680MAΒCKI Rafa FOTOINS.LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4833736ZGADZAJ RafalINS.LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4843664KISIEL GerhardINS.LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4853557PILARSKI PiotrINS.LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
48655698KLUCZNIK AndreKKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4873544ZARZECKI LechLZS "Goniec" KluczborkOP
4883689OLSZOWSKI AndrzejOP
4893697PROKOPCZUK Antoni FOTOINS.KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
49021778GIL Czes豉w FOTOKS "GRYF" KietrzOP
49166740DERE PiotrINS.OP
49265024SULARZ EdwardINS.UKS "Rod這" OpoleOP
4937934REWASIEWICZ MiloszINS.LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4944389SZYMANSKI PiotrINS.LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
49522116KASPERCZYK HalinaINS.KS "Nysa" NiSOP
4969253KASPERCZYK BeataKS "Nysa" NiSOP
4979082CIE RyszardOP
4989154GALACKI Les豉wINS.OP
49910995PIEKARSKI ㄆkasz FOTOINS.LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
50010968KARASI垶KI Maciej FOTOINS.S-KKS Przemy郵PK

   [1] 2  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006