Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 20 2017 01:48:33
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2  >  >>

L.P.ID D馧Nazwisko, Imi G鏎aKlasa trenerska G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
142ROZANOWSKI JakubINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
2144DUBI垶KI MateuszINS.WKS KopernikDS
3153BABIJCZUK PaweWKS KopernikDS
4163BORKOWSKI FranciszekIIWKSz GANT HETMANDS
5165BO浩K AdamIIMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6166BROCZKOWSKI LeszekIIDS
7171BUTKIEWICZ ㄆkaszINS.Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
8172CAGARA PaulinaKSz Polonia Wroc豉wDS
9173CAJBEL Maciej FOTOINS.KS AZS WratislaviaDS
10179CZERNIAWSKI MarekSzUKS Gostmat 83 GostyninMA
11180CZY ArturINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
12185DOMARADZKA-玆x AnnaINS.WKSz GANT HETMANDS
13189DZIENISZEWSKI AndrzejIIDS
14191EFINOWICZ MichaINS.UKS "POGO Ole郾ica"DS
15196GAx浩WSKI Tomasz FOTOINS.UKS SP3 w BogatyniDS
16197GAΣSZKA KamilDS
17219KANTANE Anna FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
18223JAGIEx PiotrINS.WKSz GANT HETMANDS
19225JANOCHA Wies豉wIIMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
20240KOLASI垶KI KrzysztofINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
21278KORPALSKI RobertIIMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
22285KOWALAK PiotrINS.KSz "Mied" LegnicaDS
23294KRUPA JerzyIIKS AZS WratislaviaDS
24296KRUPA Monika FOTOINS.WKS KopernikDS
25321LISOWSKA OlgaINS.KSz "Mied" LegnicaDS
26325ΣKASIEWICZ GrzegorzIIDS
27330MADERA MateuszINS.KSz "Mied" LegnicaDS
28333MAMCZAR Micha FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
29348MURDZIA Piotr FOTOINS.MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
30363PERDEK Miros豉wINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
31368PIGUx MarekINS.UKS SP3 w BogatyniDS
32371POΜZOWSKI AndrzejIIMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33387RYCHLIK Hanna FOTOINS.GLKS Goniec 畝r闚DS
34400SIWIK Rafa FOTOINS.WKSz GANT HETMANDS
35404SKURZYNSKI ZygmuntIIDS
36407STACHOWIAK Kamil FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
37412名ICARZ MaciejINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
38413名IERCZEWSKI MarekWKSz GANT HETMANDS
39418SZYDEΘO Kazimierz FOTOINS.UKS "Giecek" Radk闚DS
40432WARWASZY垶KI ZbigniewIIWKSz GANT HETMANDS
41433WASYLKIEWICZ Andrzej FOTOINS.MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
42438WIECZOREK Oskar FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
43457ZIMERMAN MarcinINS.DS
44460玆x JanuszIWKS KopernikDS
45475ZAHORSKI PiotrINS.DS
46525xSZEWICZ MagdalenaUKS "Giecek" Radk闚DS
47557JASI垶KI Miros豉wIIKSz "HETMAN" KatowiceSL
48580KOWALCZYK PaweINS."WIE涉 P癿紟"DS
49608DUDEK AndrzejIIDS
50658NIEMIEC ZbigniewINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
51696BUDNIK Kazimierz FOTOINS.BKS "Chemik" BydgoszczKP
52703DAROWICKI Mariusz FOTOINS.UKS "OPP" ToruKP
53707SOKOΜWSKI Stanis豉wIIUKSz "Hetman" WarszawaMA
54741CIESI垶KI AndrzejAZS PoznaWP
55749TURCZYNOWICZ LidiaIIKP
56871印IWICKI Damian FOTOINS.UKS "OPP" ToruKP
57884WI吉IEWSKI Jaros豉w FOTOINS.NOK Nak這KP
58887AUGUSTOWSKI JanuszIIWKSz 1938 W這c豉wekKP
59925DROZDOWSKI Kacper FOTOINS.UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
60935MROZI垶KA Anna FOTOINS.UKS "Korona" Gda雟kPO
61936GARBOWSKA Hanna FOTOINS.KP
62951GRALKA Julian FOTOIIBKS "Chemik" BydgoszczKP
63963HANASZ WaldemarIIKP
64970HORODYSKI RomanINS.UKS Debiut Dziesi徠ka OlsztynWM
65977JAGODZI垶KI Waldemar FOTOII狼MS "Baszta" 疸inKP
66984JAROCH Karol FOTOINS.SSz GMINY PAWΜWICESL
67998KARPI垶KI Andrzej FOTOIIMKS "EMDEK" BydgoszczKP
68999KATAFIASZ Tomasz FOTOINS.狼MS "Baszta" 疸inKP
691001KIEDROWICZ Jan FOTOINS.UKS "茳emka" ChojnicePO
701017KRAI垶KI Aleksander FOTOINS.UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
711028KUCHNIO Przemys豉w FOTOINS.KSz "Gambit" 安iecieKP
721033KUKUx Pawe FOTOINS.UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
731042邛OCHA Adam FOTOIIMKS "EMDEK" BydgoszczKP
741044KOC Ewa FOTOINS.KSz "Torfarm-64" ToruKP
751068MAZALON Mariusz FOTOIIUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
761070MAZUR Stanis豉w FOTOINS.LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
771072MICHALSKI Andrzej FOTOIIKP
781078MROZI垶KI PaweINS.KKSz Krak闚MP
791087OL犵ZKI AdamSSz Pocztowiec BydgoszczKP
801096PALACZ Tomasz FOTOINS.KP
811100PAPROCKI Jaroslaw FOTOINS.PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
821102PAWΜWSKI Pawe FOTOIIUKS "OPP" ToruKP
831108POKOJOWCZYK JerzyIIBKS "Chemik" BydgoszczKP
841126SANKIEWICZ Grzegorz FOTOIIKP
851140SKOWRO垶KI Piotr FOTOIIUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
861144吉IADECKI Jerzy FOTOINS.狼MS "Baszta" 疸inKP
871156STOPPEL Mariusz FOTOIIUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
881167SZMIDT Przemys豉w FOTOINS.UKS "OPP" ToruKP
891170SZYBOWICZ Piotr FOTOINS.UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
901171SZYMANOWSKI MarianII
911173SZYMCZAK Zbigniew FOTOIISSz BDK BiskupiecWM
921188TURCZYNOWICZ EdwardIIKP
931199OL犵ZKA Magdalena FOTOINS.SSz Pocztowiec BydgoszczKP
941201WIERZBICKI S豉womir FOTOINS.MKS Che軛瘸KP
951214WODZY垶KI Micha FOTOINS.KSz "Torfarm-64" ToruKP
961241ROGALA Robert FOTOINS.MA
971259MODZELAN AndrzejINS.KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
981260PARTYKA PaweSTMGK Strzelce Kraje雟kieLB
991277CZEPCZY垶KI Bogus豉wINS.LB
1001331BARGΜWSKI Filip FOTOKS LAURA ChyliceMA
1011345BRONOWICKI Mateusz FOTOINS.Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
1021352CZERWO垶KI Aleksander FOTOINS.KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1031368MIKULEWICZ Joanna FOTOINS.KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
1041371JAKUBOWSKI LechIIKSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1051377KAZANECKI AleksanderIILB
1061407MURAWSKI Grzegorz FOTOINS.KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
1071408NUN Grzegorz FOTOINS.KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
1081426PRZEWO昧IK Jan FOTOIKSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1091437SKALIK Przemys豉wINS.KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
1101464ZAPOLSKI KrzysztofINS.UKS Gambit 安iebodzinLB
1111484KWAPISIEWICZ Kazimierz FOTOINS.LKS "Stomil" Be販hat闚LD
1121602WALCZAK EugeniuszINS.ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
1131608PLUTECKI Grzegorz FOTOINS.LUKS Strza趾闚LD
1141682WOLNIACZYK Daria FOTOINS.UKS "Pi徠ka" WieluLD
1151684KOWALCZYK Rafa FOTOINS.LKS "PARK" StarzeniceLD
1161699BEDNAREK SylwesterINS.MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
1171702BODER BoguslawINS.KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
1181716FLIS PawelINS.RPW Okucia Budowlane 鏚LD
1191723GRZELAK RomualdIILD
1201725ILCZUK JacekINS.
1211750LUCZAK AndrzejIILD
1221756MI邛KIEWICZ AndrzejINS.LKS "Piast" SieradzLD
1231778PIORUN Kacper FOTOINS.KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1241798SITAREK KrzysztofKS LogIN SkierniewiceLD
1251803SOPUR LechINS.RPW Okucia Budowlane 鏚LD
1261814SWIC WaldemarIRPW Okucia Budowlane 鏚LD
1271817SZMACINSKA Grazyna FOTOIILD
1281818SZYMA垶KI JanuszINS.MTSz Mi雟k MazowieckiMA
1291829WALCZAK PrzemyslawINS.ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
1301847耗ΡEK Tadeusz FOTOILD
1311848ZUZANSKI JanII
1321850CHOWRA EdwardINS.LU
1331885KRZY涉NOWSKI Wojciech FOTOINS.LKSz LublinLU
1341905PUKOS PiotrINS.MA
1351913MAJOR BoguslawINS.MTSz Mi雟k MazowieckiMA
1361965PAWLUCZUK KingaINS.
1371984GORZKIEWICZ Marta FOTOLUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
1382000BxSZCZAK Jan FOTOINS.LUKS "Tempo" O瘸r闚LU
1392003CIECHOCI垶KA-MIE鬢O ZofiaINS.LUKS "Tempo" O瘸r闚LU
1402013DOBOSZ HenrykIILU
1412019DZIUBA Marcin FOTOINS.SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
1422022GAJEWSKI Grzegorz FOTOINS.KSz "HETMAN" KatowiceSL
1432025GLOWIENKO RyszardII
1442040JO哸ZYK AleksandraINS.LU
1452047KASPRZYK Irena FOTOINS.LU
1462064KSI邘KI Zbigniew FOTOIIKSz "DRAKON" LublinLU
1472076M…A-POLKOWSKA MagdalenaINS.LU
1482109PIWOWARCZYK PiotrINS.SSz "Szachpol" ㄆk闚LU
1492111POLKOWSKI Piotr FOTOINS.KSz "DRAKON" LublinLU
1502115PRASZAK Micha FOTOINS.KSz "DRAKON" LublinLU
1512116PROBOLA Ryszard FOTOIILUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
1522118PYDA Zbigniew FOTOINS.LU
1532119PYTEL KrzysztofIIKSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1542132SYDOR AndrzejIILU
1552152WOJCIESZYN Zdzis豉w FOTOIILU
1562155砥DΜ Elzbieta FOTOINS.UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
1572210GRZENKOWICZ ㄆkasz FOTOINS.MA
1582215PIECZONKA MarcinINS.KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1592249SCHINZEL WladyslawIIMA
1602261STANISZEWSKA AdriannaIIKS "Weso豉" WarszawaMA
1612262STANISZEWSKA UrszulaIIKS "Weso豉" WarszawaMA
1622263SZARWACKI DominikINS.KS "Weso豉" WarszawaMA
1632279DZIONG LechIIMA
1642290LISSOWSKI TomaszIIMA
1652309ADAMSKI AndrzejIIMA
1662392MILKOWSKA Ernesta FOTOINS.MA
1672464JAROSZ PiotrOSiR TucholaKP
1682467MATUSZEWSKI MichaINS.TS Wis豉 Krak闚MP
1692475WITEK TomaszINS.MKSz GRYF D瑿icaPK
1702492PATEREK-MICHALSKA JoannaINS.UKS MDK RadomMA
1712530MARSZALEK RafalIIMA
1722537SZUKSZTA JanuszIIMA
1732550ADAMSKI Jan FOTOIIKSz "Polonia Warszawa"MA
1742560+AUTOWICZ ZenonIIMA
1752563BAJGROWICZ AndrzejINS.MA
1762564BALDA Leszek FOTOIILKS Lotos Jab這nnaMA
1772571BARTOSIK OlimpiaIIMTSz Mi雟k MazowieckiMA
1782574BARWINSKI Dionizy FOTOIIMLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
1792576+BEDNARSKI JacekIIDS
1802590+BRUDZINSKI MaciejIIMA
1812591BRUSTMAN Agnieszka FOTOIIKSz "Polonia Warszawa"MA
1822592+BRUSTMAN JanIIMA
1832604灣IEK Mariusz FOTOINS.UKS MDK RadomMA
1842607+CZAJKA Zbigniew FOTOIMA
1852609CZERNIAKOW WieslawIIMA
1862617DELEGA Tomasz FOTOIILKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
1872634EBERLE JanIIMA
1882640FILIPOWICZ AndrzejIIMA
1892644FLAK Pawe FOTOStowarzyszenie AS P這ckMA
1902646FLAZINSKI Jozef FOTOINS.UKS-STSz Soko堯w PodlaskiMA
1912656GAWLE Ireneusz FOTOINS.MA
1922677GRYCIUK WojciechIIMA
1932689HARAZINSKI AdamINS.KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1942694JAKUBIEC Artur FOTOINS.SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
1952699J犵RYCZKA KrystianINS.Stowarzyszenie AS P這ckMA
1962709KACZOROWSKI PiotrIISzachowy Uniwersytet WarszawaMA
1972714KADZIOLKA AndrzejINS.MA
1982729KARBOWIAK MariuszINS.KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1992731KASKA W豉dys豉w FOTOINS.SSz "Modus" WarszawaMA
2002736KEMPI垶KI Robert FOTOINS.KSz "Mied" LegnicaDS
2012737KICINSKI JacekINS.UKS Szachowa Dw鎩ka Grodzisk Maz.MA
2022741KLUDACZ Magdalena FOTOIISzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2032765KRASENKOW Michal FOTOKSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
2042766KRASIEWICZ Robert FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2052800BRYx Hanna FOTOKSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
2062804LIBERADZKI SlawomirINS.KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
2072805LIPINSKI AndrzejIIMA
2082810LOKASTO AnatolIIKS "Weso豉" WarszawaMA
2092812LUCH Micha FOTOINS.Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
2102816MACIAGA Marcin FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2112817MACIEJA Bart這miej FOTOINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
2122835MARKS JacekIIMLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
2132836MARKS ZofiaINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2142844MITO Kamil FOTOINS.KSz "HETMAN" KatowiceSL
2152851MURACH MarianIIMA
2162852MYC MarcinINS.KSz "Skoczek" SiedlceMA
2172858NO玆垶KA AnnaINS.MA
2182859NURKIEWICZ Maciej FOTOINS.LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
2192861+NYCZ Tadeusz FOTOINS.MA
2202873OSIECKI StanislawINS.LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
2212884PA哸ZYK KrzysztofISzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
2222890PEDZICH DominikINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
2232900PIOTROWSKI ArkadiuszINS.SSz "Modus" WarszawaMA
2242941RYCHLIK Bogdan FOTOINS.SCS "Sok馧" Chorz闚SL
2252945SARWINSKI Miros豉w FOTOIISzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
2262946SAWICKI Miko豉j FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2272964SLIWINSKI Marcin FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2282966SO鬢O Bartosz FOTOINS.KSz "HETMAN" KatowiceSL
2292971SOSNOWSKA Elzbieta FOTOIIMLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
2302975STAROSZCZYK Mateusz FOTOINS.UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2312980SUWARSKI PawelINS.KSz "Polonia Warszawa"MA
2322985SZEWCZAK AndrzejILKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
2332995SZYMANSKI AndrzejINS.MA
2342998TAZBIR Marcin FOTOINS.LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
2353007UMIASTOWSKI AdamINS.MA
2363034ZAWADZKI LeonII
2373043烙CHOWSKI Wies豉wIIMA
2383062WALENCIAK KatarzynaINS.UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
2393063SADZIKOWSKI Marian FOTOIIUKS przy SP 8 Chrzan闚MP
2403076BARYCZKA KamilINS.UKS "GONIEC" Stani徠kiMP
2413081名I犴H Przemys豉wUKS "GONIEC" Stani徠kiMP
2423131砥DΜ Ryszard FOTOINS.KS "Korona" Krak闚MP
2433141KOSTRO Jerzy FOTOIKKSz Krak闚MP
2443178MARZEC KarolINS.MDK BochniaMP
2453221CICHORZ Stanis豉wINS.MP
2463242BRYCKI Jerzy FOTOII
2473254犴ZEK WiktorINS.UKS "Magnus" RzezawaMP
2483256WIDx PiotrINS.MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
2493306BUJAK J霩efIIKS Cracovia 1906 Krak闚MP
2503310CHRZ﹖ZCZ Malvina FOTOINS.MLKSz My郵eniceMP
2513316KIKA DorotaINS.UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2523317CZARNOTA Pawe FOTOINS.Akademia Szachowa GliwiceSL
2533318CZARNOTA WaldemarIUKS "Czarny Ko" OlkuszMP
2543330EWERT RyszardIILKS "P這mie" LimanowaMP
2553347+GUNAJEW Rafa FOTOINS.KKSz Krak闚MP
2563352IRLIK Andrzej FOTOIUKS "GONIEC" Stani徠kiMP
2573357JANIK PiotrINS.MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
2583364+JURCZY垶KA AnnaIIKKSz Krak闚MP
2593368KAMINSKA PaulinaINS.KKSz Krak闚MP
2603376KMAK WieslawINS.UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
2613385KROMKA RyszardIIKKSz Krak闚MP
2623392KUMOR LukaszINS.KS "Korona" Krak闚MP
2633393KU BernardIIMPZSzach Krak闚MP
2643394KUSINA Aleksander FOTOINS.TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
2653395KUSINA Jan FOTOIITKKF "Drogowiec" Krak闚MP
2663410LEWICKI BoguslawIIKS "Korona" Krak闚MP
2673413MADEJ Adam FOTOINS.TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
2683424MIKRUT Dariusz FOTOINS.TS Wis豉 Krak闚MP
2693446POPIOΒK HubertINS.KS "Korona" Krak闚MP
2703466SADZIKOWSKI Daniel FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
2713467SANETRA PiotrIIMP
2723468SANETRA SzymonUKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
2733471SIWEK KingaINS.UKS "GONIEC" Stani徠kiMP
2743491SZCZECHOWICZ BartoszINS.TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
2753495SZYSZKO-BOHUSZ AndrzejIIKS Cracovia 1906 Krak闚MP
2763500TURECKI Stanis豉wIIUKS "GONIEC" Stani徠kiMP
2773514WOLAK Jacek FOTOINS.KKSz Krak闚MP
2783518ZAPAx JanINS.MPZSzach Krak闚MP
2793544ZARZECKI LechLZS "Goniec" KluczborkOP
2803557PILARSKI PiotrINS.LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2813566SZYBKA AndrzejINS.LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2823586KLIMEK Marcin FOTOINS.UKS "Rod這" OpoleOP
2833594WOLSKI Marcin FOTO"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2843600TABOx WaldemarINS.UKS "Rod這" OpoleOP
2853656HNYDIUK Aleksander FOTO"WIE涉 P癿紟"DS
2863664KISIEL GerhardINS.LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2873680MAΒCKI Rafa FOTOINS.LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2883689OLSZOWSKI AndrzejOP
2893693PIETROCZUK Roman FOTOINS.KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2903697PROKOPCZUK Antoni FOTOINS.KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2913710SZCZESNIAK KonradINS.UKS "Giecek" Radk闚DS
2923735浩BERSKI Jakub FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
2933736ZGADZAJ RafalINS.LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2943748KASPEREK PawelINS.PUKS "Karolina" Tarn闚MP
2953764WΜDYKA Janusz FOTOINS.PK
2963791STEFA垶KI Robert FOTOINS.TSz "Skoczek" S璠zisz闚 Ma這polskiPK
2973876W﹖IK Roman FOTOINS.RzKSz Rzesz闚PK
2983908PINTAL Tomasz FOTOPK
2993919BOBULA Kazimierz FOTOINS.PK
3003923BYSIEWICZ Marian FOTOINS.PK
3013927CHOJNICKI Zenon FOTOIIKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3023941DOBROWOLSKI Piotr FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
3033958GRZYWNA Stanis豉w FOTOINS.MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
3043959GU涔OWSKA-NURKIEWICZ Magdalena FOTOIILKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
3053971KACPRZYK Kaja FOTOINS.MA
3063973KARDY Zbigniew FOTOILKS "Parnas" Stara WiePK
3073974KARNASIEWICZ RobertINS.KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3083982KLIMCZY垶KI Kazimierz FOTOINS.LKS "Orze" WysokaPK
3093984KΣSEK Aleksander FOTOINS.GKSz "Hetman" PilznoPK
3103992KOPCZYK Daniel FOTOINS.LKS "Sanovia" LeskoPK
3114005KUxKIEWICZ MariuszS-KKS Przemy郵PK
3124006KU映ICZ Krystian FOTOINS.WKS KopernikDS
3134009LATOSZEK Pawe FOTOINS.PK
3144014LIS Marek FOTOINS.LKSz GCKiP CzarnaPK
3154019LORENC Marian FOTOINS.KKSz "Urania" KrosnoPK
3164034MICHALSKA Marta FOTOINS.LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
3174060PIETRASZEWSKI Jaros豉w FOTOINS.TS Wis豉 Krak闚MP
3184080SONDEJ Dominik FOTOTSz "Skoczek" S璠zisz闚 Ma這polskiPK
3194092SYGULSKI Bogus豉w FOTOINS.GKSz "Hetman" PilznoPK
3204095SZAJNA W豉dys豉w FOTOIIPK
3214103SZUMIΜ Witold FOTOIPK
3224123WO昧IAK Maciej FOTOINS.LKS "Parnas" Stara WiePK
3234124WO昧IAK Marcin FOTOINS.MKS "Polonia" Przemy郵PK
3244129ZASKALSKI Pawe FOTOINS.TG "Sok馧" MielecPK
3254131ZEREK Bogdan FOTOMPK
3264134ZIELI垶KI Grzegorz FOTOINS.LKSz GCKiP CzarnaPK
3274135ZI茛KOWSKI Boles豉w FOTOINS.UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
3284138ZYGO W豉dys豉w FOTOIITSz "Skoczek" S璠zisz闚 Ma這polskiPK
3294141DUBRAWSKI JanuszINS.PL
3304154BIENKOWSKI ZbigniewINS.MA
3314186PIETRUSZEWSKI Marcin FOTOINS.UKSz "Hetman" WarszawaMA
3324187POSWIATOWSKI MichalINS.KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
3334191SOWUL Bartosz FOTOINS.KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
3344204MAMMADOV VafaINS.KSz "Maraton" υm瘸PL
3354207OBIEDZINSKI PiotrINS.KSz "Maraton" υm瘸PL
3364234CHILKIEWICZ MarekINS.PL
3374235CHILKIEWICZ PiotrINS.PL
3384243DUBRAWSKA GretaINS.MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
3394268DABROWSKA Paula FOTOINS.UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
3404273KOSAKOWSKA AnnaINS.UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
3414279ALIJEV BorisINS.PL
3424283BARTOSZEWICZ Marcin FOTOINS.PL
3434295BURA Miko豉jIIKSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
3444314GALKIEWICZ DariuszINS.KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
3454334KOSCIUK JanIIPL
3464336KOSTYRA Stanislaw FOTOIIMUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
3474341KOZLOWSKI TomaszINS.PL
3484359OSTROWSKI LeszekIIKSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
3494369ROSZKOWSKI RafalINS.MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
3504380SOBOCINSKI Slawomir FOTOINS.UKS "畝k" υm瘸PL
3514384SPISAK Czeslaw FOTOINS.MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
3524389SZYMANSKI PiotrINS.LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3534394WALEWSKI Wojciech FOTOINS.KSz "Maraton" υm瘸PL
3544396WARAKOMSKI Tomasz FOTOINS.Akademia Szachowa GliwiceSL
3554404ZAJKOWSKA OlgaINS.ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
3564410ZIELI垶KA MagdalenaINS.UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
3574411ZIELI垶KI PiotrINS.UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
3584450WYRZYKOWSKI LubomirINS.PO
3594455KOTΜWSKI TomaszINS.KKS "Ormuzd" KartuzyPO
3604481KOWALCZYK Mariusz FOTOINS.LKS "PARK" StarzeniceLD
3614490TRACZEWSKI Wojciech FOTOINS.UKS "Korona" Gda雟kPO
3624513DREWS AdamINS.MTS KwidzynPO
3634525CIESIELSKI Tomasz FOTOINS.TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
3644615ZIELI垶KI WojciechINS.UKS Zawisza KolbudyPO
3654656CYRA Dariusz FOTOINS.MA
3664663DΣGOSZ J璠rzejINS.KSz "Mied" LegnicaDS
3674690JURKIEWICZ KrzysztofINS.UKS Zawisza KolbudyPO
3684700KEMPINSKI TomaszKS KORONA ZakrzewoWP
3694732KWIDZINSKI PiotrINS.KKS "Ormuzd" KartuzyPO
3704743LEWANDOWSKI Miros豉w FOTOINS.PO
3714745LIBURA WieslawINS.UKS "Korona" Gda雟kPO
3724768NARKUN Michal FOTOINS.PO
3734797PIOCH Zygmunt FOTOIIPO
3744822SITEK AndrzejINS.UKS "WDA" LipuszPO
3754855SZNAPIK AleksanderIIMA
3764856SZNAPIK KrzysztofIIMA
3774872WALKUSZ MiroslawINS.UKS "Korona" Gda雟kPO
3784874WALKUSZ Witoslaw FOTOINS.KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
3794880WIELECKI ZygmuntUKS "Korona" Gda雟kPO
3804885+WITKOWSKI StefanIIMA
3814887WODZISxWSKI MarianINS.MTS KwidzynPO
3824932MARZEC GrzegorzINS."Hetman" Ostrowiec 安.SK
3834938DUDEK AndrzejIISK
3844973KOMORNICZAK BarbaraKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
3854997DERLACZ TomaszINS.SK
3865001DULINSKI Stanislaw FOTOINS.LUKKS KielceSK
3875028MORANDA Wojciech FOTOINS.KSz Polonia Wroc豉wDS
3885032PALOSZ Andrzej FOTOINS.LUKKS KielceSK
3895042REGA Marek FOTOINS.SK
3905051SKRZYPCZAK Tomasz FOTO"Hetman" Ostrowiec 安.SK
3915055STEFANIAK Tomasz FOTOINS.LUKKS KielceSK
3925059SZCZECINA MichalLUKKS KielceSK
3935076BOTOR Michalina FOTOKSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
3945195MROZIAK Maciej FOTOINS.K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
3955223KIELAR Maciej FOTOINS.KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
3965246PACZKOWSKI Adam FOTOINS.SCS "Sok馧" Chorz闚SL
3975255OBRU吉IK Micha FOTOKSz "Silesia" Racib鏎zSL
3985267SZALAJDEWICZ JanuszII
3995277BRO浩K ㄆkasz FOTOINS.UKS "21 Podlesie"SL
4005329LEKS Maria FOTOINS.TS Wis豉 Krak闚MP
4015348FOLTYN ㄆkasz FOTOINS.MUKS "SZS" CieszynSL
4025411BORYS Jacek FOTOINS.PSSz PszczynaSL
4035413KUCZYNSKI WieslawIISL
4045414POLOK Kacper FOTOINS.KSz "Silesia" Racib鏎zSL
4055415WI犴EK Pawe FOTOINS.PSSz PszczynaSL
4065416WIEWI紑A Eneasz FOTOSSz GMINY PAWΜWICESL
4075490JANIK MarcinINS.SL
4085551ANTONIEWSKI Rafal FOTOINS.狼MS "Baszta" 疸inKP
4095559BANASIK Henryk FOTOINS.SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie G鏎ySL
4105574BIELCZYK Jacek FOTOIOLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
4115583BOBROWSKI Piotr FOTOIIMKSz RybnikSL
4125589BOROWSKI AdamIIKS DORS Ruda 奸御kaSL
4135599BUCHOWSKI Adam FOTOINS.AKS Miko堯wSL
4145601BULSKI Krzysztof FOTOINS.KSz "HETMAN" KatowiceSL
4155611CHLOST Marlena FOTOINS.Akademia Szachowa GliwiceSL
4165627CICHO Micha FOTOINS.KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
4175636DAWID紟 JacekINS.K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
4185641DOBIJA MarianI
4195650+DROZD Ryszard FOTOIIKSz "HETMAN" KatowiceSL
4205655DUBIEL JacekINS.K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
4215679FOJCIK HalinaIIMKSz RybnikSL
4225688GAZIK RenataINS.KSz "Silesia" Racib鏎zSL
4235694GI玆垶KI TomaszIIUKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
4245698GMAJ Krzysztof FOTOSzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
4255730GUZIK Jolanta FOTOINS.MCKiS JaworznoSL
4265734HALAMUS-BULSKA Agata FOTOINS.AKS Miko堯wSL
4275743HELIS Tadeusz FOTOINS.KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
4285754JANISZEWSKI Maciej FOTOINS.KS DORS Ruda 奸御kaSL
4295762JAWORSKI Miros豉w FOTOINS.KSz "Silesia" Racib鏎zSL
4305767JO哸ZYK Jerzy FOTOINS.LKS "Sparta" LubliniecSL
4315782KAPUSTA Tadeusz FOTOINS.PSSz PszczynaSL
4325792KAULA Iwona FOTOINS.K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
4335793KAULA Roman FOTOINS.K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
4345803KIE Mariusz FOTOUKS "Ognisko" Rydu速owySL
4355816KOCELA Jaros豉wINS.K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
4365826KORNASIEWICZ Stanis豉w FOTOIISL
4375845KRUSZY垶KI W這dzimierzIIKSz "HETMAN" KatowiceSL
4385865SZROMBA Edyta FOTOINS.KSz "HETMAN" KatowiceSL
4395880xGOWSKI Patryk FOTOUKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4405886LEDWO EugeniuszIISL
4415904MAKARA Mieczys豉wIISL
4425909MARKIEWICZ Jerzy FOTOINS.GKSz "Hetman" PilznoPK
4435915MATLAK Jacek FOTOINS.SL
4445917MATLAK Marek FOTOIKS "64" Zielona G鏎aLB
4455918MATRAS-CLEMENT Agnieszka FOTOINS.MKSz RybnikSL
4465920MATWIEJSZYN AleksanderIISL
4475926MENTEL EwaINS.SSz GMINY PAWΜWICESL
4485933MILANOWSKI Jan FOTOINS.SSz GMINY PAWΜWICESL
4495939MOROZ HenrykINS.TMS "Roszada" GliwiceSL
4505948MULET Piotr FOTOSSz GMINY PAWΜWICESL
4515958NIWI垶KI W這dzimierzIITMS "Roszada" GliwiceSL
4525971OBROCHTA Bogdan FOTOINS.ChTS Chorz闚SL
4535981OSIPOW Niko豉j FOTOINS.SL
4545995PA挑ZIORA Micha FOTOLKS "Pasjonat" DankowiceSL
4556008PINKAS Karol FOTOIIMCKiS JaworznoSL
4566017PLOTECKI Jan FOTOINS.SL
4576027PORWO Adam FOTOINS.ChTS Chorz闚SL
4586030PRZYBYLKA Damian FOTOINS.ChTS Chorz闚SL
4596058SAMBORSKI Henryk FOTOINS.UKS "Ognisko" Rydu速owySL
4606065SEIFERT Henryk FOTOINS.St Eurobeskidy υdygowiceSL
4616071SIKORA-GI玆垶KA Bo瞠naII
4626082印IWI垶KA IzabelaINS.LKS "Wis豉" StrumieSL
4636086SMAGACZ Dariusz FOTOINS.RKS "MAT" Ruda 奸御kaSL
4646098STACHA哸ZYK Jacek FOTOINS.MCKiS JaworznoSL
4656104STEBEL JacekINS.UKS "Ognisko" Rydu速owySL
4666117SURMAN Martin FOTOINS.UKS "Pa豉c M這dzie篡" KatowiceSL
4676125SZAFRANIEC TadeuszINS.KSz "HETMAN" KatowiceSL
4686128SZCZUREK Natalia FOTOINS.K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
4696159TOMASZEWSKI Roman FOTOIIUKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
4706162TWARDO Marian FOTOISL
4716163TWORUSZKA Micha FOTOINS.KSz "HETMAN" KatowiceSL
4726173WAxCH Marcin FOTOINS.MKSz RybnikSL
4736179WANIEK Andrzej FOTOINS.UKS "Pa豉c M這dzie篡" KatowiceSL
4746184WARUGA Wojciech FOTOINS.KS HETMAN MarklowiceSL
4756190WIDERA Jan FOTOIKS "Polanica-Zdr鎩"DS
4766202WILK AndrzejINS.KS "Unia" Bieru StarySL
4776218WOΒK Krzysztof FOTOIISL
4786231ZDECHLIK AleksanderIISL
4796254KACZMAREK Arkadiusz FOTOINS.MKSz "Hetman-Pionier" K皻rzynWM
4806257OLEJARCZYK Wojciech FOTOINS.KS KORONA ZakrzewoWP
4816263BORAWSKI Ryszard FOTOINS.KSz "Start" Elbl庵WM
4826309CICHANOWICZ PiotrINS.MLKS "Czarni" OleckoWM
4836318ORΜWSKI Miros豉w FOTOINS.MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
4846330NOWACZYK Jaros豉wINS.SKS SMOL - BUD Gi篡ckoWM
4856361BUDREWICZ Krzysztof FOTOINS.MKSz "Hetman-Pionier" K皻rzynWM
4866378CZERWI垶KI MarekINS.WM
4876389DYDEL AleksanderINS.KSz "Start" Elbl庵WM
4886391GOΜTA AndrzejINS.KSz "Start" Elbl庵WM
4896397GUDOJ HenrykIIMLKS "Czarni" OleckoWM
4906398GULA Andrzej FOTOINS.SSz BDK BiskupiecWM
4916401HENNIG TadeuszINS.UKS Debiut Dziesi徠ka OlsztynWM
4926416KA映IERCZAK MarcinINS. SZKOLWM
4936417KA映IERCZAK RafaINS.WM
4946429KOZΜWSKI WaldemarINS.UKS Debiut Dziesi徠ka OlsztynWM
4956431KRUKLIS Miros豉w FOTOINS.MKSz "Hetman-Pionier" K皻rzynWM
4966453MACULEWICZ AngelikaINS.WM
4976468MIGALA AndrzejINS.MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
4986472MI吋A Aleksander FOTOINS.KSz "Mied" LegnicaDS
4996501RACZKOWSKI Zygmunt FOTOINS.SKS SMOL - BUD Gi篡ckoWM
5006512SAPIERZY垶KI Tadeusz FOTOINS.MKSz "Hetman-Pionier" K皻rzynWM

   [1] 2  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006