Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 10:19:18
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółKlub GóraWZSzach. Góra
100162321BENDER KamilUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
100260083BENDKA DominikMMKS "Wieniawa" LesznoWP
100315134BENETKIEWICZ Paweł FOTOUKS "OPP" ToruńKP
100426883BENGIER DawidMKS "Wicher" ZbąszyńWP
100569439BEŃKOWSKI Piotr FOTOKS "Roszada" ŻorySL
100666027BERA IgaUKS "GONIEC" StaniątkiMP
100766029BERA WiktoriaUKS "GONIEC" StaniątkiMP
100862326BERBECKA Wiktoria FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
100973282BERBECKI JanUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
101040410BERDECHOWSKA MartynaKKSz "Urania" KrosnoPK
101146662BERECKI KonradKSz "DRAKON" LublinLU
101238792BEREK MichałTS Wisła KrakówMP
101310160BERENT LukaszMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
101415643BEREŚ Jerzy FOTOSS-T "Lubcza" RacławówkaPK
101518202BEREZA AleksandraLKS "Polonia" PorajSL
101649366BEREZIEWSKI PatrykMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
101759002BEREZOWSKA AnnaITS "Kopernik" InowrocławKP
1018779BEREZOWSKA Patrycja FOTOLZS "Wieża" WięcborkKP
10199021BEREZOWSKI MarianLZS "Goniec" KluczborkOP
10203197BEREZOWSKI SzymonMKS "Sandecja" Nowy SączMP
102171827BERGER WiktorSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
102269777BERKAN DamianSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
102362317BERLIK Monika FOTOUKS "KSM Tęcza" KościanWP
102475062BERLIK NataliaLKS "Chrobry" GnieznoWP
102548282BERLIŃSKI GrzegorzKSz "Lasker" w BarlinkuZP
102620BERLIŃSKI MarekKS "Polanica-Zdrój"DS
102745437BERNACKA JuliaUKS "GONIEC" StaniątkiMP
102866693BERNACKI Bartosz FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
10293198BERNACKI MarcinMKS "Sandecja" Nowy SączMP
103054475BERNACKI MarekKU AZS UW w WarszawieMA
103139028BERNACKI MichałPałac Młodzieży KoszalinZP
103260502BERNACKI Michał FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
103363607BERNACKI Wojciech FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
103415995BERNACZYK LeszekASSz "Lipno" StęszewWP
103515996BERNACZYK Łukasz FOTOASSz "Lipno" StęszewWP
10366885BERNARD Ryszard FOTOKSz "LECH-WSUS Poznań"WP
103713047BERNASZUK KrzysztofUKS SP3 w BogatyniDS
10386886BERNAT MarcinASSz "Lipno" StęszewWP
103967202BERNAT Tymoteusz FOTOKS "Roszada" ŻorySL
10409022BERNER LeszekLZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
104145436BEROWSKI KrzysztofUKS "Magnus" RzezawaMP
104222045BESZONER Roman FOTOLKS "Sparta" LubliniecSL
104315997BESZTERDA AndrzejUKS "KSM Tęcza" KościanWP
104415999BESZTERDA PiotrUKS "KSM Tęcza" KościanWP
104570273BETA JanUKS "Pijarski KS"LD
104611612BETKIER JarosławCK ŁubiankaKP
104726163BETLEJ Jan FOTOMKS KSOS KrakówMP
104812313BEUTEL KrzysztofMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
104912312BEUTEL ŁukaszMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
105025591BEWZIUK Anna FOTOKTS KaliszWP
105126881BEWZIUK Marcin FOTOKTS KaliszWP
105223042BEZIMIENNY Karol FOTOUKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
105353027BĘBEN FilipUKS "Iskra" PiłaWP
105447270BĘBEN JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
10556882BĘBEN PawełMKS przy MDK TrzciankaWP
105650162BĘBENEK EmiliaUKS "Magnus" RzezawaMP
105758997BĘBENEK HubertUKS "Magnus" RzezawaMP
105865125Bębenek TomaszLUKKS KielceSK
105920126BĘBNIK Małgorzata FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
10603915BĘC Sławomir FOTOGKSz "Hetman" PilznoPK
106171746BĘCZKOWSKI JanUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.MA
10629023BĘŚ Michał FOTOWKSz GANT HETMANDS
10633299BĘTKOWSKI AndrzejTKKF "Drogowiec" KrakówMP
106472444BIADACZ Maksymilian FOTOSLZSzach K-ceSL
106563990BIADOŃ AntoniUKS "Caissa" WarszawaMA
106648672BIADOŃ BartłomiejUKS "Caissa" WarszawaMA
10671700BIALAS WojciechUKS "Pałac" NieborówLD
10682416BIALCZYNSKI PawelZMCh Polska YMCA WarszawaMA
106923054BIALIK FilipMKS KSOS KrakówMP
107033905BIALIK NikodemUKS "Rodło" OpoleOP
107121228BIALUCHA Sebastian FOTOMKSz DIAGONALIA ImielinSL
107252847BIAŁAS AleksandraUKS "Pałac" NieborówLD
107314946BIAŁAS Jerzy FOTOUKS "SZACHOWA DWÓJKA" SzubinKP
107475810BIAŁAS NadiaKS "Unia" Bieruń StarySL
107575542BIAŁAS PiotrKS "Unia" Bieruń StarySL
107618212BIAŁAS SebastianMCKiS JaworznoSL
107729641BIAŁAS Stanisław FOTOPKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
107863830BIAŁCZAK RadosławUKS "Gambit" - WesołaMA
107965478BIAŁECKI AdamKLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
108061446BIAŁECKI JakubUKS "Hetman" Puszcza MariańskaMA
108163198BIAŁEK Adam FOTOTKSzach TarnobrzegPK
108255284BIAŁEK Alicja FOTOKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
108316858BIAŁEK ErnestUKS "Szach-Mat" SycówDS
108460981BIAŁEK Filip FOTOTKSzach TarnobrzegPK
108560982BIAŁEK Jakub FOTOTKSzach TarnobrzegPK
108621756BIAŁEK KrzysztofTKKF "Rzemyk" GdyniaPO
108750811BIAŁEK MichałMPZSzach KrakówMP
108842926BIAŁEK TomaszKU AZS UW w WarszawieMA
108924286BIAŁK Konrad FOTOLKS "Płomień" LimanowaMP
10906888BIAŁKOWSKI Adam FOTOTS-R "Hetman" KoninWP
109111658BIAŁKOWSKI Józef FOTOLZS "Wieża" WięcborkKP
109216003BIAŁKOWSKI Krzysztof FOTOUKS KościelecWP
109338687BIAŁKOWSKI-ISMAIŁ ErykUKS MDK OtwockMA
109466943BIAŁOŁUS WiktorASU SokółkaPL
109523041BIAŁOŃ Aleksander FOTOUKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
109669675BIAŁOUS WiktorASU SokółkaPL
109717083BIAŁOWĄS Blanka FOTOS-KKS PrzemyślPK
109811464BIAŁOWĄS KacperMKS "EMDEK" BydgoszczKP
109959145BIAŁOWĄS MariaUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
110025417BIAŁOWIESKI WiesławUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
110152760BIAŁUSKA Oliwia FOTOKSz "Silesia" RacibórzSL
110226009BIAŁY AdamUKS "Czternastka" WarszawaMA
110363733BIAŁY BartoszUKS "Czarny Koń" OlkuszMP
110416004BIAŁY DawidMKS "Wicher" ZbąszyńWP
110518219BIARDA TadeuszKSz "Górnik" LędzinySL
110654802BICKI JanKU AZS UW w WarszawieMA
110771817BICKI SzymonSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
110841673BICKI TomaszKKS "Ormuzd" KartuzyPO
110937774BICZ JanuszMLKSz MyśleniceMP
111037775BICZ MichałMLKSz MyśleniceMP
111141557BICZ RenataMLKSz MyśleniceMP
111263982BICZYK AntoniUKS "Caissa" WarszawaMA
111368650BIDZIŃSKA KajaKLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
111477940BIEDA Malwina"WIEŻA PĘGÓW"DS
111574915BIEDERMANN MagdalenaUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
111677893BIEDRZYCKA NataliaMTS KwidzynPO
111715814BIEGAJSKA KatarzynaKSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
111815815BIEGAJSKI RomanKSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
11193621BIEGALSKI ArkadiuszLZS "Victoria" ChróściceOP
112016006BIEGANEK DawidUKS "Szach" WolsztynWP
112132033BIEGANOWSKA OlgaLKS "Wrzos" MiedzyborówMA
112271542BIEGAŃSKA AnnaUKS ZSO WłoszakowiceWP
11236589BIEGAŃSKA MartaJKSz-W JarocinWP
112470852BIEGAŃSKA ZuzannaUKS ZSO WłoszakowiceWP
112554828BIEGAŃSKI Mikołaj FOTOUKS ZSO WłoszakowiceWP
112658261BIEGAŃSKI Szymon FOTOUKS ZSO WłoszakowiceWP
1127765BIEGAŃSKI Zdzisław FOTOOSiR TucholaKP
112858005BIEGUS MichałUKS "Czternastka" WarszawaMA
112947473BIEL MikołajMPZSzach KrakówMP
11305572BIELA Damian FOTOKSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
113173656BIELA KatarzynaGKS Gorzyce WWP
113229906BIELA Wojciech FOTOGKS Gorzyce WWP
113329620BIELAK ArkadiuszUKS "OPP" ToruńKP
113450951BIELAK KamilUKS "Caissa" WarszawaMA
113545456BIELAK KingaUKS "Magnus" RzezawaMP
113672219BIELAK OskarBiały Król Wisznia MałaDS
11371999BIELAK Paweł FOTOKSz "DRAKON" LublinLU
113877493Bielakowski KamilKLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
11396592BIELAN JakubKTS KaliszWP
114031282BIELAŃSKI Sebastian"Hetman" Ostrowiec Św.SK
114170262BIELAWA BartłomiejUKS "WDA" LipuszPO
114270269BIELAWA WitoldUKS "WDA" LipuszPO
11433817BIELAWSKI JakubLKS "Parnas" Stara WieśPK
11443816BIELAWSKI MichałLKS "Parnas" Stara WieśPK
11455574BIELCZYK Jacek FOTOOLIMPIJCZYK ChrzanówMP
114622991BIELEC BartłomiejMKS "Sandecja" Nowy SączMP
114723039BIELECKA AnnaSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
114860937BIELECKI BartoszKU AZS UW w WarszawieMA
114939085BIELECKI KrzysztofKU AZS UW w WarszawieMA
115026492BIELECKI ŁukaszULKS "Niwka" ŁomazyLU
115126491BIELECKI MarcinULKS "Niwka" ŁomazyLU
115218234BIELECKI MichałUKS SP1 "Jedynka" TychySL
115328720BIELECKI MichałKSz Stilon Gorzów Wlkp.LB
115460938BIELECKI MichałKU AZS UW w WarszawieMA
115521831BIELECKI TomaszWKSz GANT HETMANDS
115656275BIELECKI Wojciech FOTOUKS "Smecz" KoninWP
115727768BIELEJEWSKI ŁukaszAZS PoznańWP
115839720BIELEŃ TomaszUKS "Caissa" WarszawaMA
115912161BIELICKI JerzyWOK WałbrzychDS
116057559BIELIŃSKA JaśminaKU AZS UW w WarszawieMA
116113019BIELIŃSKI ArturWOK WałbrzychDS
11621335BIELIŃSKI DariuszLKSz "Caissa" LubskoLB
116352043BIELIŃSKI KajetanTKKF "Rzemyk" GdyniaPO
1164600BIELIŃSKI KazimierzWOK WałbrzychDS
116524549BIELIŃSKI PawełUKS "Czternastka" WarszawaMA
116612167BIELIŃSKI RobertWOK WałbrzychDS
116710039BIELSKI Jerzy FOTOUKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
116814982BIELUSZEWSKI Łukasz FOTOM-LKS "WISŁA" NoweKP
1169895BIELUSZEWSKI Robert FOTOM-LKS "WISŁA" NoweKP
117049712BIENEK Magdalena FOTOUKS "Hetman" CzęstochowaSL
117140671BIENIAK Jerzy FOTOPKS "Leśny" BydgoszczKP
117264317BIENIAS Dorota FOTOKSz "Maraton" ŁomżaPL
117338178BIENIAS Krzysztof FOTOKSz "Maraton" ŁomżaPL
117427121BIENIAS Piotr FOTOWKSz GANT HETMANDS
117538196BIENIAS RafałKSz "Maraton" ŁomżaPL
117618233BIENIASZ Krzysztof FOTOSS-T "Lubcza" RacławówkaPK
117711323BIENIASZ Wiesław FOTOLKS KańczugaPK
11787418BIENIECKI StanisławAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
117950831BIENIEK AgnieszkaMPZSzach KrakówMP
118050830BIENIEK AndrzejMPZSzach KrakówMP
11816889BIENIEK DariaSSz Pocztowiec BydgoszczKP
118251924BIENIEK DawidSt Pokój OPP w PokójOP
118358948BIENIEK FilipTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
118470933BIENIEK JacekOTSz Ostrów WielkopolskiWP
118518BIENIEK KazimierzKS AZS WratislaviaDS
118612742BIENIEK MichałWOK WałbrzychDS
11876890BIENIEK PrzemyslawOTSz Ostrów WielkopolskiWP
118861223BIENIO MaciejUMKSz "Jaćwież" SuwałkiPL
118933690BIEŃ Hubert FOTOGKSz "Hetman" PilznoPK
119038387BIEŃ Jacek FOTOL-UKS "Burza" RogiPK
119163301BIEŃ MartynaLUKKS Miedziana GóraSK
119244528BIEŃ Michał FOTOMKSz GRYF DębicaPK
119370742BIEŃ NikodemLKSz LublinLU
119453450BIEŃ OliwierLKSz LublinLU
119554819BIEŃ Weronika FOTOGKSz "Hetman" PilznoPK
119653323BIEŃKO EdytaUKS "Refleks" GościnoZP
119739539BIEŃKO Jagoda FOTOAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
119831188BIEŃKOWSKI JakubLKS "Piast" ŚremWP
119962345BIEŃKOWSKI JanUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
120066387BIEŃKOWSKI MateuszUKS "Gambit" - WesołaMA
120131189BIEŃKOWSKI SzymonLKS "Piast" ŚremWP
120231187BIEŃKOWSKI TomaszLKS "Piast" ŚremWP
12033213BIERCZAK AgataMKS "Sandecja" Nowy SączMP
12049991BIERĆ MartaMKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
120571732BIERKOWSKA ZuzannaSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
120616008BIERŁA DominikaMUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
120763854BIERNACIK JakubUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
120872286BIERNACKA JuliannaUKS "Gambit" - WesołaMA
120952966BIERNACKA MartynaUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
121036652BIERNACKA Weronika FOTOAkademia Szachowa GliwiceSL
121161865BIERNACKI AdamMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
121230098BIERNACKI BłażejMUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
121316010BIERNACKI KacperMKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
121474485BIERNACKI ŁukaszMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
121552965BIERNACKI MarcinUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
121622236BIERNACKI MateuszUKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
121715491BIERNACKI RobertKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
121812145BIERNACKI RudolfWOK WałbrzychDS
121960961BIERNAT AdamUKS "Gambit" - WesołaMA
122058951BIERNAT DobromirKS LogIN SkierniewiceLD
122147096BIERNAT PaulinaSRSDiM WęgrówMA
122226253BIERNAT PaulinaKTS KaliszWP
122316532BIERNAT SylwiaPUKS "Karolina" TarnówMP
12241336BIERNAT ZdzisławŻKSz ŻaryLB
122524961BIERNAT ŻaklinaM-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
12265110BIERNOT Mariusz FOTOSt Eurobeskidy ŁodygowiceSL
122771765BIEROŃSKI NikodemMGLKS "Parnas" OławaDS
122810170BIERYLO KrzysztofKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
122915212BIESEK SławomirUKS "Ósemka" ChojnicePO
123018241BIESIADA MagdalenaKSz "HETMAN" KatowiceSL
123118242BIESIADA MarcinKSz "HETMAN" KatowiceSL
123218243BIESIADA MichałUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
123349305BIESIADECKI Adam FOTOTKSzach TarnobrzegPK
123471686BIESZCZAD AntoniUKS "Lider" SierczaMP
123538433BIESZCZAD Arkadiusz FOTOGKSz "Kornuty" GorliceMP
123613138BIESZCZAD DariuszGLKS Goniec ŻarówDS
123712558BIESZCZAD DominikGLKS Goniec ŻarówDS
123812682BIESZCZAD MagdalenaGLKS Goniec ŻarówDS
123912683BIESZCZAD MichałGLKS Goniec ŻarówDS
124027547BIESZCZAD MichałGKSz "Kornuty" GorliceMP
124173080BIESZCZAD MichałPUKS "Karolina" TarnówMP
124260590BIESZCZANIN KamilMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
124373258BIEŻUŃSKI PiotrKS "Legion" LegionowoMA
124416013BIGAJ JakubUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
124515041BIGAJ JanLKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
124616014BIGAJ PiotrUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
124727829BIGDA JanKGL "Szarotka" Wadowice GórnePK
124838480BIGDA Wojciech FOTOKGL "Szarotka" Wadowice GórnePK
124911754BIGOS MagdalenaITS "Kopernik" InowrocławKP
125012314BIGUS JakubMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
125138951BIJAK FilipLUKKS KielceSK
125229141BIK Maciej FOTOTKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
125327387BIL Piotr FOTOLKS UjkowicePK
125428411BILASZEWSKA Marlena FOTOAkademia Szachowa GliwiceSL
12554289BILBIN MarcinKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
125626570BILCZEWSKA Olga FOTOUKS "Ognisko" RydułtowySL
125716644BILCZEWSKI Kacper FOTOUKS "Ognisko" RydułtowySL
125857764BILGOŃ Bartłomiej FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
125974131BILICKI PiotrUKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
126027049BILIŃSKA ZuzannaUKS SP3 w BogatyniDS
126150517BILIŃSKI JanUKS "Smecz" KoninWP
126269386BILIŃSKI MaksymilianUKS SP3 w BogatyniDS
126351264BILIŃSKI MarcinKS "64" Zielona GóraLB
126471417BILL KarolinaMKS MOS WieliczkaMP
126528403BILSKI HubertMPZSzach KrakówMP
126658250BILSKI JanUKS "GONIEC" StaniątkiMP
126768651BILSKI WiktorKLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
126871334BIŁGORAJSKA EwaKSGU "Tęcza" Krosno Odrz.LB
126945457BIŁOS SebastianMDK BochniaMP
127016801BIŁYK JanLZS "Mewa" GoliszówDS
127130358BIMKIEWICZ FilipMKS "Wicher" ZbąszyńWP
127251662BINDAS IgnacyGKSz "Solny" GrzybowoZP
127332003BINDER JanUKS "Czternastka" WarszawaMA
127445057BINEK Dawid FOTOUKS "Hetman" CzęstochowaSL
127515843BINEK GrażynaSKS SMOL - BUD GiżyckoWM
127633478BINGER DamianMLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
127770287BINIAK ZuzannaNASZACH Nowy TomyślWP
127816017BINIAKOWSKI BartłomiejUKS "Szach" WolsztynWP
127917581BINIECKI MiłoszKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
128016018BINIEK DanielOSz "Baszta" SzamotułyWP
128144592BINIENDA HubertUKS "Łady" RaszynMA
128245051BINIENDA WeronikaUKS "Łady" RaszynMA
128352934BINKIEWICZ KarolKS DORS Ruda ŚląskaSL
128439721BINKO MichałUKS "Caissa" WarszawaMA
128518246BINKOWSKA Agata FOTOUKS "21 Podlesie"SL
128670844BINKOWSKI HubertLKS "Piast" ŚremWP
128748372BINKOWSKI Jakub FOTOAZS PoznańWP
128816020BINKOWSKI ŁukaszUKS "Szach" WolsztynWP
128954444BINKOWSKI SzymonSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
129018245BINKOWSKI Tomasz FOTOSSz "Strzybniczanka" Tarnowskie GórySL
129128148BIODROWICZ Piotr FOTOKS "Komunalni Sanok"PK
129218162BIOLIK Michał FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
129318250BIOLIK PiotrUKS SP1 "Jedynka" TychySL
129444214BIR GracjanKKS "Ormuzd" KartuzyPO
129542327BIRA Krzysztof FOTORzKSz RzeszówPK
129647476BIRONT HubertKS "Korona" KrakówMP
129749396BIRUNT Gabriel FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
129877073BIRYCKI GabrielLUKSz "Orient" SokółkaPL
129977070BIRYCKI KacperLUKSz "Orient" SokółkaPL
130036590BISIEKIRSKI Maciej FOTOAkademia Szachowa GliwiceSL
130115091BISKUPIK Piotr FOTOMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
130213003BISKUPSKI GrzegorzKS "Polanica-Zdrój"DS
130315558BISOWSKI PiotrKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
130426404BISTRAM AmadeuszUKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
130571103BISZCZAK KarolinaMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
130669150BISZCZAK MarcelMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
130755313BISZCZUK SzymonUKS "Czternastka" WarszawaMA
13086665BISZOF HenrykLKS "Chrobry" GnieznoWP
130924883BISZTYGA AdrianMPZSzach KrakówMP
13105576BITMAN Marek FOTOMKSz RybnikSL
131118251BITMAN MartaMKSz RybnikSL
131255090BITNER JakubKU AZS UW w WarszawieMA
131323070BITNER Paweł FOTOTKSzach TarnobrzegPK
131467201BIZOŃ BartoszUKS "Ognisko" RydułtowySL
131526553BIZOŃ Dominik FOTOUKS "Ognisko" RydułtowySL
131626554BIZOŃ Jakub FOTOUKS "Ognisko" RydułtowySL
13173541BLACHA DariuszOKSz "Społem" OpoleOP
131852568BLACHA PatrykKKSz KrakówMP
131954584BLACHA PawełKKSz KrakówMP
132051501BLADOCHA DariaMKSz RybnikSL
132121521BLADOSZEWSKI Kamil FOTOKSz Gryf SzczecinZP
132263109BLAJER Karol FOTOTSz / KSz "BYSTROVIA" BystrowicePK
132370850BLAJER Michał FOTOTSz / KSz "BYSTROVIA" BystrowicePK
132444360BLAK MaciejCKiS SkawinaMP
1325500BLAK ZbigniewKSz Polonia WrocławDS
13261337BLANDZI DamianKS "64" Zielona GóraLB
13271338BLANDZI DanielKS "64" Zielona GóraLB
132866019BLASZKE KacperTMS "Roszada" GliwiceSL
132954886BLECHINGER AdamAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
133047408BLEHM AndrzejUKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1331462BLICHARSKI JacekKSz "Miedź" LegnicaDS
133240631BLICHARZ Bartłomiej FOTOUKS Spartakus KolbuszowaPK
13337634BLICHARZ GrzegorzUKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
13345579BLIMKE-DEREŃ Dalia FOTOKSz "HETMAN" KatowiceSL
13355580BLOCH Paweł FOTOKSz "HETMAN" KatowiceSL
133624410BLOCK DanielKKS "Ormuzd" KartuzyPO
133721571BLOCK KlaudiaUKS Zawisza KolbudyPO
133875282BLOCK MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
133940760BLOK AgnieszkaKKS "Ormuzd" KartuzyPO
13403114BŁACH BarbaraKS "Korona" KrakówMP
13413301BŁACH MartaKS "Korona" KrakówMP
13426831BŁACHOWIAK BartoszUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
134325914BŁACHOWICZ GabrielMCK Aleksandrów KujawskiKP
134426736BŁACHOWICZ MarekMCK Aleksandrów KujawskiKP
134512446BŁACHUTA MarekKS AZS WratislaviaDS
134674428BŁADYKO AntoniKSz SulechówLB
134774344BŁADYKO SzymonKSz SulechówLB
134862594BŁAHUT DariaAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
134962590BŁAHUT TadeuszAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
135073957BŁAJET MonikaAZS UMK ToruńKP
135114868BŁAJET RadosławAZS UMK ToruńKP
135243619BŁASIAK KamilUKS "G4" Tarnowskie GórySL
13535577BŁASIAK Mirosław FOTOAKS MikołówSL
135466350BŁASIAK ZuzannaKSz Polonia WrocławDS
135562260BŁASIK Kamil FOTOKKSz "Urania" KrosnoPK
1356896BŁASIK Wojciech FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
135718268BŁASZCZAK GrzegorzMKSz RybnikSL
13582000BŁASZCZAK Jan FOTOLUKS "Tempo" OżarówLU
13597632BŁASZCZAK JerzyKS Cracovia 1906 KrakówMP
136016645BŁASZCZAK Jędrzej FOTOTMS "Roszada" GliwiceSL
13611688BŁASZCZAK KarolLKS "PARK" StarzeniceLD
1362244BŁASZCZAK MaciejKSz "Miedź" LegnicaDS
13633189BŁASZCZAK PawełKS Cracovia 1906 KrakówMP
136427469BŁASZCZAK SabinaLKS Dziecanovia DziekanowiceMP
136527470BŁASZCZAK SławomirLKS Dziecanovia DziekanowiceMP
13665578BŁASZCZOK Grzegorz FOTOLKS "Pasjonat" DankowiceSL
13676541BŁASZCZUK AgnieszkaUKS "Korona" GdańskPO
136848101BŁASZCZUK Oliwia FOTOUKS "Korona" GdańskPO
136942247BŁASZCZYK AntoniASSz "Lipno" StęszewWP
137066464BŁASZCZYK JakubUKS "Płomyk" NeklaWP
137144133BŁASZCZYK JakubUKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
137246073BŁASZCZYK MaciejLUKS StrzałkówLD
137332268BŁASZCZYK PawełLUKS StrzałkówLD
137415795BŁASZCZYK Tadeusz FOTOMLKS "Ostródzianka" OstródaWM
137516025BŁASZCZYK TomaszKTS KaliszWP
137624483BŁASZCZYKIEWICZ KatarzynaKS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
137724261BŁASZCZYKIEWICZ SławomirKS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
13782579BŁASZCZYKIEWICZ TomaszKS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
137918269BŁASZCZYŃSKA-ŻUREK PatrycjaMKSz RybnikSL
138066459BŁASZCZYSZYN StanisławSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
138112175BŁASZKIEWICZ AgnieszkaWOK WałbrzychDS
138266395BŁASZKIEWICZ JakubKSz Jelonka Jelenia GóraDS
138312176BŁASZKIEWICZ KamilaWOK WałbrzychDS
138419859BŁASZKIEWICZ MateuszŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
138525435BŁASZKO JoannaKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
138626770BŁASZKOWSKI DawidUKS Zawisza KolbudyPO
13878229BŁASZYK TomaszKSz "Odrodzenie" KożuchówLB
138812316BŁAŚKIEWICZ PrzemysławMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
138953175BŁAWAT FranciszekCOR CORDIUM Starogard GdańskiPO
139064671BŁAWAT JakubUKS "WDA" LipuszPO
139164674BŁAWAT RobertUKS "WDA" LipuszPO
139224793BŁAZIAK AlbertLUKS FajsławiceLU
139356463BŁAŹNIAK BartłomiejUKS "Jedynka" BełchatówLD
139474145BŁAŹNIAK WeronikaUKS "Jedynka" BełchatówLD
139550677BŁAŻEJ Igor FOTOUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
139638636BŁAŻEJ KrzysztofMPZSzach KrakówMP
139733817BŁAŻEJEWSKA PatrycjaSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
139859343BŁAŻEJEWSKI AdamKSz "Polonia Warszawa"MA
139928447BŁAŻEJEWSKI Marcel FOTOUKS "Smecz" KoninWP
140011004BŁAŻEJOWSKI Bogusław FOTOL-UKS "Burza" RogiPK
140165186BŁAŻEWICZ AndrzejUKS "Korona" GdańskPO
140216825BŁAŻKÓW JakubUKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
140316028BŁĄDEK IwoUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
140441970BŁĘDZIŃSKI BogdanKU AZS UW w WarszawieMA
14056894BŁOCH MarcinOTSz Ostrów WielkopolskiWP
140628762BŁOCIŃSKA Magdalena FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
140749195BŁOCIŃSKA MartaBKS "Chemik" BydgoszczKP
140827114BŁOCIŃSKI Maciej FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
140918270BŁOŃSKI Andrzej FOTOLKS "Polonia" PorajSL
141066976BŁOSZCZYŃSKI MaksymilianKSz "Polonia Warszawa"MA
141116030BŁOSZYK KrzysztofaUKS "Szach" WolsztynWP
141226461BŁOSZYK MartaUKS "Skoczek" KopanicaWP
141316032BŁOSZYK WojciechUKS "Szach" WolsztynWP
141418271BŁOTKO AleksandraKSz "Górnik" LędzinySL
141516033BŁOTNY MarekUKS "Polan" PoznańWP
141669848BOBAKOWSKA AntoninaUKS przy SP 8 ChrzanówMP
141773360BOBAKOWSKA CelinaUKS przy SP 8 ChrzanówMP
141855729BOBEK MajaMAT MyśleniceMP
141966007BOBEK SzymonUKS SP11 "Skoczek" TczewPO
142041129BOBER DamianMPZSzach KrakówMP
142118272BOBER MartaMKSz RybnikSL
142239100BOBER Mateusz FOTOKSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
142366993BOBER StanisławSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
142440244BOBER Tomasz FOTOUKS SP 1 BrzozówPK
142531413BOBER Wojciech FOTOKSz "Start" ElblągWM
142656266BOBIK MaciejKSz Gryf SzczecinZP
14273302BOBOŁOWICZ ArturTKKF "Drogowiec" KrakówMP
14283623BOBOWSKA JoannaLKS "Zarzewie" PrudnikOP
14297635BOBOWSKI GrzegorzLKS "Zarzewie" PrudnikOP
14308228BOBOWSKI Henryk FOTOKSz "Odrodzenie" KożuchówLB
14315581BOBRAS Piotr FOTOWKS KopernikDS
14328227BOBROWICZ StanisławKSz "Odrodzenie" KożuchówLB
143318274BOBROWSKA BeataMKSz RybnikSL
143418275BOBROWSKA DanutaMKSz RybnikSL
143510173BOBROWSKA DianaKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
143618276BOBROWSKA EwaUKS "Ognisko" RydułtowySL
14373303BOBROWSKI DamianMKS "Sandecja" Nowy SączMP
14385582BOBROWSKI JózefMKSz RybnikSL
143967217BOBROWSKI JulianKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
144018277BOBROWSKI MaciejUKS "Ognisko" RydułtowySL
144161232BOBROWSKI OliwierUMKSz "Jaćwież" SuwałkiPL
14425583BOBROWSKI Piotr FOTOMKSz RybnikSL
144331415BOBRYK Konrad FOTOSKS SMOL - BUD GiżyckoWM
144427298BOBULA Kornel FOTOTKSzach TarnobrzegPK
14455584BOBULA Mateusz FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
144654536BOBYLOW DawidLUKKS KielceSK
14477637BOCHENEK AndrzejTS "Kuźnia" RybnikSL
144872217BOCHENEK KacperBiały Król Wisznia MałaDS
144977793BOCHENEK PiotrUKS "G4" Tarnowskie GórySL
145052836BOCHENEK RyszardUKS Gekon NysaOP
145177794BOCHENEK ZofiaUKS "G4" Tarnowskie GórySL
145272826BOCHENKO EmilianASU SokółkaPL
145310828BOCHENKO JózefASU SokółkaPL
145472827BOCHENKO OliwiaLUKSz "Orient" SokółkaPL
145511276BOCHEŃSKI BenedyktLKS "Sanovia" LeskoPK
145612083BOCHEŃSKI HenrykUKS "Debiut" PrzedwojówDS
145740491BOCHNAK Grzegorz FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
145842903BOCHNAK Zuzanna FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
145975334BOCHNER MateuszUKS "Caissa" WarszawaMA
146070430BOCHNIAK Franciszek FOTOAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
146167110BOCHNIAK WiktoriaKS "Komunalni Sanok"PK
146228859BOCHNIARZ Katarzyna FOTOLKSz LublinLU
146371847BOCHWIC AnnaSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
146422693BOCHYŃSKI KarolLKSz LublinLU
146516036BOCIAN AngelikaUKS "Skoczek" KopanicaWP
146626893BOCIAN BartoszMKS "Wicher" ZbąszyńWP
146716037BOCIAN MarcinMKS "Wicher" ZbąszyńWP
146833908BOCIANOWSKA IwonaOKSz "Społem" OpoleOP
146970458BOCIANOWSKA MartaLKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
147025701BOCIARSKI RafałUKS Gambit ŚwiebodzinLB
147160762BOCZEK LenaKTS KaliszWP
147212457BOCZEK PawełKSz Polonia WrocławDS
147362917BOCZKOWSKI CzesławSRSDiM WęgrówMA
147433176BOCZKOWSKI JakubSRSDiM WęgrówMA
147574425BOCZKOWSKI JanKSz SulechówLB
147666712BOCZKOWSKI MarcinSRSDiM WęgrówMA
147731755BOCZKOWSKI MarekSRSDiM WęgrówMA
147858360BOCZKOWSKI OliwierUKS "Pałac" NieborówLD
1479160BOĆKO StanisławWKSz GANT HETMANDS
148066032BOĆLIŃSKA WiktoriaUKS "GONIEC" StaniątkiMP
148165933BOĆWIŃSKA WiktoriaUKS "GONIEC" StaniątkiMP
148241258BODA IwonaMKS MOS WieliczkaMP
148365270BODAL MateuszWKS "FLOTA" GdyniaPO
148465271BODAL PawełWKS "FLOTA" GdyniaPO
148560305BODANKO Maja FOTOUKS "Ognisko" RydułtowySL
148624798BODENKO FilipLKSz LublinLU
14871702BODER BoguslawKSz "Piątka" SkierniewiceLD
14881703BODER KarolinaKSz "Piątka" SkierniewiceLD
14891524BODER MarlenaKSz "Piątka" SkierniewiceLD
149049955BODNAR MajaKS "Komunalni Sanok"PK
149164326BODNAR MariaŻKSz ŻaryLB
149212848BODUSZEK TymoteuszKSz Polonia WrocławDS
14939035BODYNEK WolfgangKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
149476300BODZYŃSKI DanielKSz "HETMAN" KatowiceSL
149539076BOGACKA Paulina FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
149640632BOGACZ Grzegorz FOTOUKS Spartakus KolbuszowaPK
149765672BOGACZ HannaKSz ORŁY PleszewWP
149845458BOGACZ JakubMKS MOS WieliczkaMP
149944767BOGACZ KonradLUKS StrzałkówLD
150024578BOGACZ MaciejMPZSzach KrakówMP

<<  < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006