Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 13:29:49
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółKlub GóraWZSzach. Góra
1200166749LISOWSKI AleksanderKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
1200215446LISOWSKI DanielMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1200372891LISOWSKI DariuszOKSz "Społem" OpoleOP
1200449368LISOWSKI DawidMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
1200511891LISOWSKI GrzegorzMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
1200640899LISOWSKI JanuszGKSz "Kornuty" GorliceMP
120076448LISOWSKI Krzysztof FOTOMLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1200841405LISOWSKI PawełMLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1200955799LISOWSKI PiotrLZS "Kordian" BliżynSK
1201026723LISSOK Martina"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1201174983LISSOWSKI FeliksUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.MA
1201274984LISSOWSKI LucjanUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.MA
120136450LISTEWNIK ZbigniewKSz "Start" ElblągWM
1201412616LISTOPADZKI GrzegorzMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
120157320LISTOWIECKI MichałAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
120167483LISTOWIECKI TadeuszAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
120179354LISZEWSKA Leonarda FOTOKS "Nysa" NiSOP
1201824114LISZEWSKI KrzysztofKS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1201956102LISZKA Rafał FOTOKS "Unia" Bieruń StarySL
1202066193LISZKO AmeliaLZS "Mewa" GoliszówDS
120214015LISZNIAŃSKI ArturKS "Komunalni Sanok"PK
1202271658LIŚKIEWICZ JakubUKS "Gedanensis" GdańskPO
1202346601LIŚNIKOWSKI Łukasz FOTOUKS BASZTA Wodzisław ŚląskiSL
120243598LITAWOR KrzysztofUKS "Rodło" OpoleOP
1202526750LITERA Antoni FOTOPSSz PszczynaSL
1202638241LITMAN KorneliuszMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
1202727641LITNER IgorPKS MAT BiałołękaMA
120289355LITNER MaciejLZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
120299356LITNER MichalLZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1203020665LITOWSKA MariaUKS "OPP" ToruńKP
1203120663LITOWSKI Jakub FOTOKSz "Torfarm-64" ToruńKP
1203223168LITWA AleksanderUKS SP3 w BogatyniDS
1203339348LITWA AnnaUKS SP3 w BogatyniDS
1203473530Litwa BartłomiejKKSz KrakówMP
1203541473LITWA FilipKKSz KrakówMP
1203610944LITWICKI AdrianGKSz "Hetman" PilznoPK
120374016LITWICKI Damian FOTOGKSz "Hetman" PilznoPK
120384017LITWICKI KamilGKSz "Hetman" PilznoPK
120396754LITWIN BarbaraOTSz Ostrów WielkopolskiWP
120407077LITWIN JozefOTSz Ostrów WielkopolskiWP
1204138935LITWIN Piotr FOTOKKSz KrakówMP
1204260637LITWIN Tomasz FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1204355797LITWINIEC HubertLZS "Kordian" BliżynSK
120441887LITWINIEC MiroslawaKS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1204571682LITWINIUK KatarzynaTS Wisła KrakówMP
1204647335LITWINIUK MikołajTS Wisła KrakówMP
1204753330LITWINIUK PiotrTS Wisła KrakówMP
1204810015LITWINOWICZ RadosławMKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
12049322LITWINSKA ApoloniaKS AZS WratislaviaDS
1205028972LITWIŃSKA EwaUKS "WDA" LipuszPO
1205129005LITWIŃSKI LeszekUKS "WDA" LipuszPO
1205212376LITWIŃSKI ŁukaszMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1205329016LITWIŃSKI WojciechUKS "WDA" LipuszPO
120541391LIWAK PrzemysławKSz Stilon Gorzów Wlkp.LB
1205527517LIWIŃSKI Jakub"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1205662701LIWIŃSKI MateuszKSz "Polonia Warszawa"MA
1205719644LIZAK Agata FOTOSSz "Strzybniczanka" Tarnowskie GórySL
1205858475LIZAK AlicjaOKKFSiT "Cross" OpoleOP
1205928926LIZAK Grzegorz FOTOKS "Roszada" ŻorySL
1206019061LIZAK Jakub FOTOKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
120617836LIZAK Marek FOTOKSz "Górnik" LędzinySL
120625243LIZAK Sebastian FOTOKSz "Górnik" LędzinySL
1206316830LIZOŃ FilipUKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
1206411892LIZOŃ KrzysztofMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
1206521706LLANEZA VEGA VictorKS LAURA ChyliceMA
120669357LOBODA KarolLZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
120679358LOBODA MateuszLZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
120681537LOBODA WiktoriaKSz "Piątka" SkierniewiceLD
1206943181LOCHMAN Jan FOTOLKS "Sanovia" LeskoPK
1207053322LOEPP FilipUKS "Refleks" GościnoZP
120718938LOKAJ RobertŻKSz ŻaryLB
120722810LOKASTO AnatolKS "Wesoła" WarszawaMA
1207371845LOLEA HavaSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
1207462848LOMBER Sandra FOTOKKSz "Urania" KrosnoPK
1207548060LONG StefanKKSz KrakówMP
1207626006LONGA MichałUKS "Czternastka" WarszawaMA
1207712233LONT GrzegorzWKSz GANT HETMANDS
1207870191LORANTY Natan"Hetman" Ostrowiec Św.SK
120796267LORBIECKI BartoszKSz "Start" ElblągWM
120805165LOREK MiłoszUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1208163824LORENC AntoniKSSSN "Ursynów Warszawa"MA
1208230438LORENC Łukasz FOTOStowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
120834019LORENC Marian FOTOKKSz "Urania" KrosnoPK
1208430437LORENC Sylwester FOTOStowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
1208551759LORENC TomaszKSz GAMBIT MDK ŚwidnicaDS
1208627524LORENS GrzegorzMPZSzach KrakówMP
1208767469LORENS MikołajKKSz "Urania" KrosnoPK
1208868844LORENS PatrycjaKS DORS Ruda ŚląskaSL
1208941121LORENZ RafałUKS ZSO WłoszakowiceWP
1209024378LORKIEWICZ ZiemowitLKSz LublinLU
1209172112LOSKA WojciechLKS "Strażak" ZabrzegSL
120928618LOTKO BogdanGZSN "Start" Gorzów Wlkp.LB
120939359LOTYCZ DawidLZS "Victoria" ChróściceOP
12094324LUBA Łukasz FOTOUKS "Giecek" RadkówDS
1209541049LUBACZ FilipPałac Młodzieży KoszalinZP
1209656421LUBAS ArturKU AZS UW w WarszawieMA
1209748100LUBAS Józef FOTOStowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
1209858283LUBAS TymoteuszKU AZS UW w WarszawieMA
1209933463LUBASIK FilipPKS "Leśny" BydgoszczKP
1210041997LUBASZKA GrzegorzKU AZS UW w WarszawieMA
1210141995LUBASZKA ŁukaszKU AZS UW w WarszawieMA
1210232037LUBCZYŃSKA JoannaKS "Wesoła" WarszawaMA
1210377346LUBCZYŃSKA ZuzannaUKS "Ósemka" ChojnicePO
121047079LUBCZYŃSKI RafałLKS "Chrobry" GnieznoWP
1210562399LUBECKA NataliaMDK BiałystokPL
1210645152LUBECKI BernardKS "Korona" KrakówMP
1210729025LUBECKI ŁukaszUKS "WDA" LipuszPO
1210829002LUBECKI PawełUKS "WDA" LipuszPO
1210955581LUBERADZKI Alek FOTOMUKS Fidei WęgrówMA
1211058064LUBERAŃSKI Jakub FOTOKSz Polonia WrocławDS
1211149922LUBERT Szymon"Caissa Pion" Zielona GóraLB
1211261654LUBIEJEWSKA MARTYNALUKKS Miedziana GóraSK
1211359219LUBIEJEWSKI MaciejLUKKS KielceSK
1211449593LUBIŃSKA-MYCEK ZofiaKU AZS UW w WarszawieMA
1211554781LUBISZ HannaKU AZS UW w WarszawieMA
1211638152LUBISZEWSKA IngaUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1211723179LUBISZEWSKI KacperKSz "Start" ElblągWM
1211875472LUBISZEWSKI KrzysztofUKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
1211921503LUBOŃSKA SylwiaWOK WałbrzychDS
1212021504LUBOŃSKA ŻanetaWOK WałbrzychDS
1212121502LUBOŃSKI AndrzejWOK WałbrzychDS
1212231235LUBOS MaciejUKS "Debiut" PrzedwojówDS
121235894LUBOSIK Zbigniew FOTOKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
1212453502LUBSZCZYK Piotr FOTOKS HETMAN MarklowiceSL
121252812LUCH Michał FOTOBiały Król Wisznia MałaDS
12126799LUCHOWSKI Ferdynand FOTOM-LKS "WISŁA" NoweKP
1212715955LUCIK LiwiaKSz "Start" ElblągWM
1212848126LUCJUSZ KrzysztofMPZSzach KrakówMP
1212955011LUCKA Dominika FOTOMKSz DIAGONALIA ImielinSL
1213054997LUCKA Karolina FOTOMKSz DIAGONALIA ImielinSL
1213138556LUDKIEWICZ BartoszKU AZS UW w WarszawieMA
1213269559LUDWICKI BoguszUKS "Gambit" - WesołaMA
1213369560LUDWICKI BorysUKS "Gambit" - WesołaMA
121349885LUDWICZAK RomanKS "Odrodzenie" SzczytnoWM
121359886LUDWICZAK SebastianKS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1213625359LUDWICZUK KatarzynaMTSz Mińsk MazowieckiMA
1213710457LUDWIG MarcinKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
121383679LUDWIKOWSKI DariuszLKS "Zarzewie" PrudnikOP
1213916546LUDWIKOWSKI Leszek FOTOMKS KSOS KrakówMP
1214011478LUDWIKOWSKI MaciejMKS "EMDEK" BydgoszczKP
1214163291LUDWINEK OskarLUKKS Miedziana GóraSK
1214215157LUDWIŃSKI Daniel FOTOAZS UMK ToruńKP
121439362LUKAS AlfredOKSz "Społem" OpoleOP
121449363LUKASZUK MarianOKSz "Społem" OpoleOP
1214557521LUKOSEK AleksanderUKS ŻAGLE WarszawaMA
1214657539LUKOSEK MaksymilianUKS ŻAGLE WarszawaMA
1214751500LUKS Artur FOTOKSz "Zefir" BoguszowiceSL
1214819650LUKS KamilKS DORS Ruda ŚląskaSL
121499364LUNIEWSKA MartaUKS "Rodło" OpoleOP
1215027788LUPA RobertUKS "Skoczek" KopanicaWP
1215111406LUSIO Daniel FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
1215211403LUSIO Józef FOTOLKS UjkowicePK
1215331198LUSZTAK BartoszSzUKS Gostmat 83 GostyninMA
1215477624LUTOBORSKI PiotrKSz "Maraton" ŁomżaPL
1215550598LUTOSTAŃSKA AgataSRSDiM WęgrówMA
1215658894LUTOSTAŃSKA Natalia FOTOSSz "Strzybniczanka" Tarnowskie GórySL
1215738194LUTOSTAŃSKI IgnacyUKS "Żak" ŁomżaPL
1215846717LUTOSTAŃSKI Karol FOTOSSz "Strzybniczanka" Tarnowskie GórySL
1215912451LUTY JerzyKS AZS WratislaviaDS
121607484LUTY MariuszUKS "Refleks" GościnoZP
1216110458LUTYNSKI MichalKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
1216223387LYCHACZ Adam FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
1216324804ŁABA Kacper FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1216428872ŁABA ŁukaszLKSz LublinLU
1216522672ŁABA Mikołaj FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1216663425ŁABAJ Marek FOTOKSz "HETMAN" KatowiceSL
1216734011ŁABANIEC MarekWKSz HETMAN WałbrzychDS
1216812705ŁABĄDŹ TomaszUKS SP3 w BogatyniDS
1216941169ŁABĘCKI JarosławMPZSzach KrakówMP
1217022466ŁABĘCKI leszekHetman WschowaLB
121711389ŁABĘDZKA MartaKSz "Odrodzenie" KożuchówLB
1217271105ŁABĘDZKI FranciszekMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1217369301ŁABĘDZKI GrzegorzUKS "Szach" GryficeZP
1217458986ŁABĘDZKI Kamil FOTOUKS "Szach" GryficeZP
1217567505ŁABĘDZKI Kuba FOTOUKS "Szach" GryficeZP
1217620609ŁABĘDZKI Paweł FOTOUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
1217753344ŁABĘDŹ Dawid FOTOKlub Szachowy "Kana" TarnówMP
1217853345ŁABĘDŹ Gabriela FOTOKlub Szachowy "Kana" TarnówMP
121795876ŁABĘDŹ PatrycjaMCKiS JaworznoSL
1218041271ŁABĘDŹ RafałMKS MOS WieliczkaMP
1218117594ŁABIŃSKA KingaUKS "Rodło" OpoleOP
1218254406ŁABIŃSKI MiłoszKU AZS UW w WarszawieMA
1218322562ŁABNO JustynaMSKS "GAMBIT" TarnowiecMP
121848941ŁABUĆ AdrianŻKSz ŻaryLB
1218514418ŁABUDA MichałWKSz GANT HETMANDS
1218662697ŁABUŃ AndrzejKSGU "Tęcza" Krosno Odrz.LB
1218751528ŁABUŚ Szymon FOTOLKS "Polonia" PorajSL
1218850984ŁACEK ZbigniewMPZSzach KrakówMP
1218928225ŁACH AndrzejMPZSzach KrakówMP
1219051549ŁACH JakubUKS "Magnus" RzezawaMP
1219115473ŁACH LesławMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1219264646ŁACH Milena FOTOUKS SP 1 BrzozówPK
1219365934ŁACH TomaszUKS "Magnus" RzezawaMP
1219461831ŁACHACZ TymoteuszM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1219561832ŁACHACZ WitoldM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1219612377ŁACHETA MaciejMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1219715569ŁACHUT KrzysztofKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1219844474ŁACHUT Tomasz FOTOKGL "Szarotka" Wadowice GórnePK
1219965388ŁACINA AgataUKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1220043126ŁACINA Jerzy FOTOLKS "Chrobry" GnieznoWP
1220138453ŁACINA Michał FOTOLKS "Chrobry" GnieznoWP
1220250658ŁACINA SzymonUKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1220372580ŁACNY ŁucjaMKS MOS WieliczkaMP
1220450990ŁACZEK MarekMPZSzach KrakówMP
122059341ŁADA DamianSKS ORLIK BrzegOP
12206307ŁADA IreneuszKSz Jelonka Jelenia GóraDS
1220753431ŁADA KarolUKS "Hetman" Puszcza MariańskaMA
1220860406ŁADA MarekKU AZS UW w WarszawieMA
122099974ŁADNY MateuszSSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
122103402ŁADOS PiotrKKSz KrakówMP
1221170387ŁADOSZ PaulinaMUKS Fidei WęgrówMA
1221227473ŁADYGA JakubLKS Dziecanovia DziekanowiceMP
1221375170ŁAGOSZ NataliaUKS "GONIEC" StaniątkiMP
1221475379ŁAGOWSKI FranciszekMUKS "SZS" CieszynSL
1221571904ŁAGOWSKI JanMUKS "SZS" CieszynSL
122165880ŁAGOWSKI Patryk FOTOUKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1221773283ŁAGOWSKI SzymonUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1221842276ŁAGUNA KrzysztofMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
1221966463ŁAKOMA AmeliaUKS "Płomyk" NeklaWP
1222050824ŁAKOMA MałgorzataMPZSzach KrakówMP
12221308ŁAKOMIEC KazimierzBiały Król Wisznia MałaDS
1222250823ŁAKOMSKI AdamMPZSzach KrakówMP
1222362809ŁAKOMY BartoszOTSz Ostrów WielkopolskiWP
1222468643ŁAKOMY MaciejUKS "Jedynka" BełchatówLD
12225504ŁAMBUCKI ŁukaszUKS "POGOŃ Oleśnica"DS
1222616562ŁANCUNCEWICZ AndrzejTS-R "Hetman" KoninWP
1222744632ŁANIEWSKI WiktorUKS "Piątka" WieluńLD
122287830ŁANOSZKA TadeuszMPZSzach KrakówMP
1222974570ŁANOWSKA BeataUKS Zawisza KolbudyPO
1223010896ŁAPA Aleksandra FOTOMTSz Mińsk MazowieckiMA
1223126743ŁAPACZ HubertUKS "OPP" ToruńKP
122325283ŁAPAJ Mateusz FOTOMCKiS JaworznoSL
1223310895ŁAPAJ Monika FOTOKSz "HETMAN" KatowiceSL
1223419662ŁAPAJ SewerynUKS "Hetman" CzęstochowaSL
1223542022ŁAPAN WojciechLUKKS KielceSK
1223670104ŁAPCZYŃSKA JoannaMKS MOS WieliczkaMP
1223768493ŁAPCZYŃSKA MagdalenaMKS MOS WieliczkaMP
122383404ŁAPCZYŃSKI ArturUKS "GONIEC" StaniątkiMP
1223965768ŁAPCZYŃSKI JacekMKS MOS WieliczkaMP
1224051210ŁAPIŃSKA IwettaUKS "OPP" ToruńKP
1224142282ŁAPIŃSKI JanMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
1224240219ŁAPIŃSKI JerzyWKSz 1938 WłocławekKP
1224316564ŁAPIŃSKI StanisławUKS "Polan" PoznańWP
1224451960ŁAPIŃSKI-KRYSTA AdrianKSz "Maraton" ŁomżaPL
1224525430ŁAPOK Marek FOTOLKS "Sparta" LubliniecSL
1224644189ŁAPOT ArkadiuszM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1224751867ŁAPOT NataliaM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1224811479ŁAPUĆ PawełMKS "EMDEK" BydgoszczKP
122494931ŁASAK Zbigniew"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1225025089ŁASEK MaciejUKS "Czternastka" WarszawaMA
1225130977ŁASEK PiotrUKS "Czternastka" WarszawaMA
1225238503ŁASICA Marcin FOTORzKSz RzeszówPK
1225369727ŁASIŃSKI SzymonUKS "Trzydziestka" OlsztynWM
1225428433ŁASKAWSKI MarcinAKS MikołówSL
1225528432ŁASKAWSKI PrzemysławAKS MikołówSL
1225625124ŁASKI ArturUKS "Czternastka" WarszawaMA
1225725126ŁASKI PiotrUKS "Czternastka" WarszawaMA
1225829260ŁASOCHA Krzysztof FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1225946286ŁASOCHA Szymon FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
12260309ŁASUT ŁukaszUKS "Giecek" RadkówDS
12261310ŁASUT PaulinaUKS "Giecek" RadkówDS
1226260861ŁASZCZUK MarcelinaUKS "Gambit" - WesołaMA
122639977ŁASZCZUK TomaszSSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1226443881ŁASZCZUK ZofiaMAZSzach w WarszawieMA
1226543874ŁASZCZUK ZuzannaMAZSzach w WarszawieMA
1226623734ŁASZCZYK MajaSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
12267525ŁASZEWICZ MagdalenaUKS "Giecek" RadkówDS
12268311ŁASZEWICZ PawełUKS "Giecek" RadkówDS
1226949007ŁASZEWSKA KatarzynaStowarzyszenie AS PłockMA
1227021309ŁASZEWSKA MartaAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
1227121427ŁASZEWSKI Błazej FOTOUKS "Szach" GryficeZP
122727832ŁASZEWSKI Kazimierz FOTOUKS "Szach" GryficeZP
1227357872ŁASZKIEWICZ Mateusz FOTOUKS KościelecWP
1227439118ŁASZKIEWICZ OliwiaUKS KościelecWP
1227526927ŁAŚ Adrian FOTOUKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1227630509ŁAŚ MichałUKS "Szach-Mat" SycówDS
1227742122ŁATA JuliaLUKKS KielceSK
1227821795ŁATA Karol FOTOUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
1227920618ŁATA Michał FOTOUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
1228037880ŁATA SławomirUKSz "Hetman" WarszawaMA
122813407ŁATAS BogusławSSz GMINY PAWŁOWICESL
1228241564ŁATAS IwonaMLKSz MyśleniceMP
1228355375ŁAWICKI AdrianUKS "MDK GDYNIA"PO
1228416566ŁAWNICZAK MichałUKS "KSM Tęcza" KościanWP
1228552433ŁAWRYNOWICZ StanisławUKS "Gedanensis" GdańskPO
1228629536ŁAWRYNOWICZ TomaszKS "64" Zielona GóraLB
1228757938ŁAWRYNOWICZ WojciechUKS "Caissa" WarszawaMA
1228852796ŁAZAJ Kinga FOTOUKS "G4" Tarnowskie GórySL
1228958117ŁAZARCZYK AdamSSz BDK BiskupiecWM
1229060311ŁAZARCZYK Maciej FOTOUKS BASZTA Wodzisław ŚląskiSL
1229146099ŁAZAREK OliwiaKSz GAMBIT MDK ŚwidnicaDS
1229272473ŁAZARSKA PaulinaUKS "Pałac" NieborówLD
1229359993ŁAZARSKI JacekUKS "Pałac" NieborówLD
1229458701ŁAZARSKI PrzemysławUKS "Pałac" NieborówLD
1229521667ŁAZARZ Michał FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
1229612804ŁAZARZ PiotrUKS "Debiut" PrzedwojówDS
1229732067ŁAZOWSKA-POWAŁKA AgnieszkaLKS Lotos JabłonnaMA
1229833968ŁAZUKA KrzysztofLKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
1229926739ŁAZUR MonikaMCK Aleksandrów KujawskiKP
1230026737ŁAZUR PawełMCK Aleksandrów KujawskiKP
1230162656ŁAŹNIEWSKA ZofiaAZS PoznańWP
1230246617ŁAŹNIEWSKI MarcinAZS PoznańWP
1230346616ŁAŹNIEWSKI TadeuszAZS PoznańWP
1230459119ŁAŻEWSKI ArkadiuszUKS "Jedynka" BełchatówLD
1230575760ŁĄCZ Weronika FOTOKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1230674786Łącz WiktoriaKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1230751869ŁĄCZNY KarolM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1230851738ŁĄCZYŃSKI BartłomiejCWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
1230925092ŁĄCZYŃSKI MateuszUKS "Czternastka" WarszawaMA
1231052360ŁĄKOWSKI FilipUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
1231156272ŁĄKOWSKI KrzysztofUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
1231223804ŁĄPIEŚ JakubUKS GOK ZdunyLD
1231323331ŁĄPIEŚ Łukasz FOTOUKS GOK ZdunyLD
1231412593ŁĄTKA AndrzejKSz Polonia WrocławDS
1231574887ŁECHTAŃSKI PatrykUKS "Smecz" KoninWP
1231631352ŁEMPICKI MaciejUKS MDK OtwockMA
1231745612ŁEMPICKI SzczepanKKS "Ormuzd" KartuzyPO
1231810058ŁEMPIO BeataMLKS "Czarni" OleckoWM
1231954236ŁEPEK ŁadysławaPKS "Leśny" BydgoszczKP
1232051723ŁEPSKI Aleksander FOTOLKS "Chrobry" GnieznoWP
1232154224ŁEPSKI Maksymilian FOTOLKS "Chrobry" GnieznoWP
1232223018ŁĘCKI MikołajSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
1232324600ŁĘCZEK KornelUKS "Magnus" RzezawaMP
1232423052ŁĘCZEK Weronika FOTOMDK BochniaMP
123253254ŁĘCZEK WiktorUKS "Magnus" RzezawaMP
1232619057ŁĘCZYCKA Agnieszka FOTOTMS "Roszada" GliwiceSL
1232721587ŁĘCZYŃSKA AleksandraUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1232873961ŁĘCZYŃSKI KornelUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1232916547ŁĘCZYŃSKI WiktorUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1233045582ŁĘGOWIK AnnaUKSz "Hetman" WarszawaMA
1233160188ŁĘGOWSKI IgorUKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1233223199ŁĘKAWA Karol FOTOLKSz GCKiP CzarnaPK
1233327851ŁĘSKI Jan FOTOUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
123341042ŁĘTOCHA Adam FOTOMKS "EMDEK" BydgoszczKP
1233511480ŁĘTOCHA MariuszMKS "EMDEK" BydgoszczKP
1233643790ŁOBACZEWSKI HubertTKKF "Rzemyk" GdyniaPO
1233750897ŁOBAZIEWICZ EdytaMPZSzach KrakówMP
123382071ŁOBEJKO Rafał FOTOKSz "DRAKON" LublinLU
1233959581ŁOBODA JakubKSz Jelonka Jelenia GóraDS
1234065771ŁOBOS KazimierzWOK WałbrzychDS
1234160858ŁOCHINA JustynaWKS KopernikDS
1234247117ŁODYŃSKI KamilUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1234369790ŁODZIŃSKI Szymon FOTOSLZSzach K-ceSL
1234471353ŁOHYN MaciejUKS SP3 w BogatyniDS
1234524499ŁOJAS MonikaMPZSzach KrakówMP
1234669736ŁOJEK BartoszKS "Legion" LegionowoMA
1234765821ŁOJEK MiłoszUKS "Gambit" - WesołaMA
1234828297ŁOJEWSKI Piotr FOTOUKS KościelecWP
1234956265ŁOKAJ BartłomiejKSz Gryf SzczecinZP
123508937ŁOŃSKA AgataŻKSz ŻaryLB
1235119665ŁOŃSKI Wojciech FOTOUKS "Hetman" CzęstochowaSL
1235272382ŁOPACIŃSKI TymoteuszTS Wisła KrakówMP
1235354407ŁOPACIUK BartoszKU AZS UW w WarszawieMA
1235443036ŁOPACIUK Michał FOTOUKS "Czternastka" WarszawaMA
1235541565ŁOPATA CzesławMLKSz MyśleniceMP
1235612706ŁOPUCH DamianUKS SP3 w BogatyniDS
1235712921ŁOPUCH MariuszUKS SP3 w BogatyniDS
123588ŁOPUSIEWICZ JanuszMGLKS "Parnas" OławaDS
12359323ŁOPUSIEWICZ PiotrKSz "Miedź" LegnicaDS
1236020729ŁOPUSZAŃSKI Kamil FOTOS-KKS PrzemyślPK
1236161433ŁOPUSZKO MartaKSz Gryf SzczecinZP
1236241141ŁOSICKI Daniel FOTOMUKS "Gambit" Międzyrzec PodlaskiLU
1236373672ŁOSICKI KacperKLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
1236463612ŁOSIŃSKA AgataUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1236522625ŁOSIŃSKA Aleksandra FOTOUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1236655344ŁOSIŃSKA AnnaUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1236741125ŁOSIŃSKI Paweł FOTOUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1236827552ŁOSIŃSKI Piotr FOTOUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1236972700ŁOSTOWSKI FilipSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
1237046679ŁOŚ RemigiuszLUKSz "Orient" SokółkaPL
1237118008ŁOŚKO KalinaUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1237218007ŁOŚKO WitoldUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1237368292ŁOTOCKA NikolaMAT MyśleniceMP
1237423292ŁOTOCKI AdamWKSz GANT HETMANDS
1237517001ŁOTOCKI MikołajWKSz GANT HETMANDS
1237668293ŁOTOCKI PatrykMAT MyśleniceMP
1237767612ŁOTOCZKO WitoldMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1237844319ŁOWCZOWSKA ElżbietaUKS SZACHOWNICA Rabka-ZdrójMP
1237943557ŁOWCZOWSKI WiktorUKS SZACHOWNICA Rabka-ZdrójMP
1238027520ŁOWICKI MariuszLZS "Goniec" KluczborkOP
1238152191ŁOZOWSKA GabrielaKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
1238226677ŁOZOWSKA JuliaTMGU - Klub Szachowy WarszawaMA
123835079ŁOŻYŃSKI Kamil FOTOAKS MikołówSL
123841257ŁUBIEŃSKI TadeuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.LB
123858060ŁUBKOWSKI WładysławKSGU "Tęcza" Krosno Odrz.LB
1238636596ŁUC Jacek FOTOKSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
1238759345ŁUC Wojciech FOTOPKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
1238836778ŁUCKI StanisławSzUKS Gostmat 83 GostyninMA
1238951399ŁUCZAJ MaksymilianKSz Gryf SzczecinZP
1239043930ŁUCZAK DawidLUKS "Iskra" MarzeninWP
1239144526ŁUCZAK Filip FOTOAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
1239241113ŁUCZAK JuliuszMUKS Fidei WęgrówMA
1239371072ŁUCZAK KarolUKS "Rodło" OpoleOP
1239428625ŁUCZAK Łukasz"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1239562599ŁUCZAK MaciejAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
1239671583ŁUCZAK MarcinGLKS Goniec ŻarówDS
1239747390ŁUCZAK MateuszUKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1239853663ŁUCZAK PawełAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
1239911622ŁUCZAK RobertCK ŁubiankaKP
1240016572ŁUCZAK SzymonLUKS "Iskra" MarzeninWP
1240124807ŁUCZKA Szymon FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1240251761ŁUCZKO DanielKS "Polanica-Zdrój"DS
1240317191ŁUCZKOWSKI BogdanMPZSzach KrakówMP
1240411382ŁUCZYK Jakub FOTOLKS KańczugaPK
1240533787ŁUCZYŃSKA JuliaSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
1240617156ŁUCZYWEK JustynaLUKS "Tempo" OżarówLU
1240748059ŁUDZIK AnnaKKSz KrakówMP
1240822970ŁUKA Agnieszka FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
124094020ŁUKA Dariusz FOTORzKSz RzeszówPK
124104021ŁUKA Krzysztof FOTORzKSz RzeszówPK
1241128103ŁUKA Maksym FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
124123873ŁUKA Marek FOTORzKSz RzeszówPK
1241339586ŁUKA Marta FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
1241482ŁUKASIEWICZ AleksanderWKS KopernikDS
1241517105ŁUKASIEWICZ Ewelina FOTOMKS "Polonia" PrzemyślPK
1241637066ŁUKASIEWICZ Justyna FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1241719764ŁUKASIEWICZ KrzysztofUKS SP3 w BogatyniDS
1241825755ŁUKASIEWICZ Piotr FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1241936779ŁUKASIEWICZ Przemysław FOTOUKS "Szach" GryficeZP
1242017157ŁUKASIK AdamKSz "Skoczek" SiedlceMA
1242126391ŁUKASIK Adam FOTOM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1242227804ŁUKASIK Jakub"Kudowianka" Kudowa ZdrójDS
1242361671ŁUKASIK KingaUKS "OPP" ToruńKP
1242430312ŁUKASIK MariaM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1242526392ŁUKASIK Mateusz FOTOM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1242648040ŁUKASIK MichałCKiS SkawinaMP
1242719671ŁUKASIK OlafKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
1242848199ŁUKASIK TomaszMPZSzach KrakówMP
1242951125ŁUKASIK ZuzannaKSz "Piątka" SkierniewiceLD
1243049494ŁUKASZEK Kacper FOTOLUKS LubartówLU
1243138140ŁUKASZEK UrszulaMKS KSOS KrakówMP
1243219062ŁUKASZEWICZ Dominik FOTOLKS "Polonia" PorajSL
124337839ŁUKASZEWICZ PiotrMUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
1243438185ŁUKASZEWSKA MagdalenaKSz "Maraton" ŁomżaPL
1243564815ŁUKASZEWSKA PaulinaMKS "Wicher" ZbąszyńWP
124361393ŁUKASZEWSKI MarcinKS Cracovia 1906 KrakówMP
1243738203ŁUKASZEWSKI MarcinKSz "Maraton" ŁomżaPL
1243824571ŁUKASZUK AronUKS "Gedanensis" GdańskPO
1243938287ŁUKASZUK JakubUKS "Gedanensis" GdańskPO
1244046448ŁUKAWSKA SandraLUKKS KielceSK
1244164299ŁUKIEWICZ JakubCKR SSz GrójecMA
124421666ŁUKIEWICZ Kaja FOTOLKS "Stomil" BełchatówLD
1244348285ŁUKJAN Eryk FOTOUKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
1244411804ŁUKOMSKA AnnaKSz "Gambit" ŚwiecieKP
1244529726ŁUKOMSKI AdamLZS "Kordian" BliżynSK
1244654605Łukomski ArkadiuszKSz SulechówLB
1244711805ŁUKOMSKI Janusz FOTOKSz "Gambit" ŚwiecieKP
124487840ŁUKOMSKI ŁukaszLZS "Kordian" BliżynSK
1244929722ŁUKOMSKI SławomirLZS "Kordian" BliżynSK
1245046489ŁUKOMSKI TomaszUKS "SZACHOWA DWÓJKA" SzubinKP
1245129584ŁUKOMSKI TomaszLZS "Kordian" BliżynSK
1245259062ŁUKOSZ Rafał FOTOLKS "Strażak" ZabrzegSL
1245351438ŁUKOWICZ MateuszKSz "Start" ElblągWM
1245421568ŁUKOWSKI Dominik FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
124554022ŁUKSIK Mateusz FOTOLKS "Parnas" Stara WieśPK
1245660591ŁUNIEWSKA ZofiaMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
12457326ŁUNIEWSKI KrzysztofMGLKS "Parnas" OławaDS
124581054ŁUNKIEWICZ Dariusz FOTOSSz Pocztowiec BydgoszczKP
1245968858Łupicka LenaKSz "Wieża" ŚmigielWP
124606627ŁUPICKA MałgorzataKSz "Wieża" ŚmigielWP
1246170835ŁUPICKI DariuszKSz "Wieża" ŚmigielWP
1246216575ŁUPICKI MaciejKSz "Wieża" ŚmigielWP
1246319672ŁUPIEŻOWIEC SebastianUKS SP1 "Jedynka" TychySL
1246462143ŁUPIŃSKA KingaMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1246556606ŁUPIŃSKI MarcelMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
12466327ŁUPKOWSKI EdwardKS AZS WratislaviaDS
1246765822ŁUPKOWSKI MikołajUKS "Gambit" - WesołaMA
1246812378ŁUPKOWSKI PiotrMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1246941906ŁUSZCZ MaksymilianKU AZS UW w WarszawieMA
1247027414ŁUSZCZEK PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
1247176813ŁUSZCZYK AleksandraKlub Szachowy "Kana" TarnówMP
124726260ŁUSZCZYK Krzysztof FOTOKS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1247369795ŁUSZCZYKIEWICZ MaksymilianAKS MikołówSL
1247452970ŁUSZCZYŃSKA PatrycjaKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1247567642ŁUSZCZYŃSKI MarekUKS "Żak" ŁomżaPL
1247619673ŁUTCZYK MichałKSz "Zefir" BoguszowiceSL
1247719674ŁUTCZYK TomaszKSz "Zefir" BoguszowiceSL
1247811268ŁYBYK GrzegorzLKS "Sanovia" LeskoPK
1247947282ŁYCHOWSKI AndrzejLUKKS KielceSK
1248050694ŁYCZBA BartoszUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
1248123885ŁYCZEK Przemysław FOTOUKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1248223886ŁYCZEK Wojciech FOTOUKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1248341477ŁYCZKO PiotrWKSz 1938 WłocławekKP
1248451101ŁYCZKOWSKI KacperKS "64" Zielona GóraLB
1248551102ŁYCZKOWSKI SławomirKS "64" Zielona GóraLB
1248652201ŁYDKA SebastianKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
1248772928ŁYKO JanLKS "Polonia" PorajSL
1248842922ŁYKOWSKI MikołajKU AZS UW w WarszawieMA
1248970657ŁYSAK AntoniLUKKS KielceSK
1249070656ŁYSAK PawełLUKKS KielceSK
1249171886ŁYSAKOWSKA JoannaSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
1249261458ŁYSAKOWSKI KamilMKSz RybnikSL
1249354457ŁYSAKOWSKI PiotrSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
1249461459ŁYSAKOWSKI PiotrMKSz RybnikSL
1249541679ŁYSIAK MonikaUKS "Rodło" OpoleOP
124967080ŁYSIAK-PÓŁTORAK MagdalenaUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1249719677ŁYSIEŃ AndrzejKSz "Zefir" BoguszowiceSL
1249819678ŁYSIEŃ JerzyKSz "Zefir" BoguszowiceSL
1249919679ŁYSIEŃ MariuszKSz "Zefir" BoguszowiceSL
1250028046ŁYSIK BogdanUKS przy SP 8 ChrzanówMP

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006