Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 20:02:47
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółKlub GóraWZSzach. Góra
1900146079SIKORSKA Ewa FOTOULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
1900245942SIKORSKA HannaUKS "Rodło" OpoleOP
1900317880SIKORSKA JustynaUKS "Płomyk" NeklaWP
1900438764SIKORSKA KarolinaKSz GAMBIT MDK ŚwidnicaDS
1900560706SIKORSKA KrystynaKU AZS UW w WarszawieMA
1900625796SIKORSKA OliwiaUKS SP3 w BogatyniDS
190071135SIKORSKA PatrycjaKSz "Torfarm-64" ToruńKP
1900855269SIKORSKI AdamKSz "Polonia Warszawa"MA
190091136SIKORSKI Dariusz FOTOKSz "Torfarm-64" ToruńKP
1901049589SIKORSKI DariuszKU AZS UW w WarszawieMA
1901172782SIKORSKI DawidUKS "Żak" ŁomżaPL
1901233749SIKORSKI GrzegorzCKiS SkawinaMP
1901310669SIKORSKI HubertMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
1901427518SIKORSKI JakubUKS "Rodło" OpoleOP
1901540135SIKORSKI JanKSz "Polonia Warszawa"MA
1901640808SIKORSKI KazimierzWKSz 1938 WłocławekKP
1901726017SIKORSKI ŁukaszUKS Zawisza KolbudyPO
1901822444SIKORSKI MateuszMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
1901925709SIKORSKI MikołajUMKSz "Jaćwież" SuwałkiPL
1902068013SIKORSKI SzymonM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1902143493SIKORSKI Tomasz FOTOUKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1902224601SIKORSKI Tomasz FOTOKSz "Skoczek" SiedlceMA
1902346110SIKORSKI TytusKS "Korona" KrakówMP
1902411383SIKORSKI Władysław FOTOLKS KańczugaPK
1902538308SIKORSKI Wojciech FOTOUKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
190268910SILWANOWICZ HonoriuszŻKSz ŻaryLB
190278909SILWANOWICZ KrzysztofŻKSz ŻaryLB
190288908SILWANOWICZ ŁukaszŻKSz ŻaryLB
190298907SILWANOWICZ TomaszŻKSz ŻaryLB
1903076357SIMANTSEV MikhailRPW Okucia Budowlane ŁódźLD
1903158593SIMON BartoszLKS "Piast" ŚremWP
1903216734SIMON JakubLKS "Piast" ŚremWP
1903316736SIMON Marek FOTOLKS "Piast" ŚremWP
1903463616SIMON TymoteuszOSz "Baszta" SzamotułyWP
19035399SINGER KrystianKSz "Miedź" LegnicaDS
1903638932SINGH Abhiraj FOTOKKSz KrakówMP
1903742935SINICA PawełKU AZS UW w WarszawieMA
1903827074SINKIEWICZ MaciejUKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1903912142SIODŁAK KazimierzWOK WałbrzychDS
1904010035SIOK RafalMKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1904173878SIOŁEK IzabellaLUKKS KielceSK
1904247880SIONKO KrzysztofUKS "GONIEC" StaniątkiMP
1904344621SIOREK AndrzejUKS "Piątka" WieluńLD
1904423448Siorek Beata FOTOUKS "Piątka" WieluńLD
1904515635SIOREK Stanisław FOTOSS-T "Lubcza" RacławówkaPK
1904636516SIOREK TomaszOTSz Ostrów WielkopolskiWP
190479587SIPIORA IreneuszLKS "Zarzewie" PrudnikOP
1904820952SIRKO RadosławUKS SP1 "Jedynka" TychySL
1904915543SIRY AnnaKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1905015544SIRY MateuszKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
190511798SITAREK KrzysztofKS LogIN SkierniewiceLD
190523054SITARSKI KrzysztofCKiS SkawinaMP
1905363313SITARZ KamilSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
190544822SITEK AndrzejUKS "WDA" LipuszPO
1905519115SITEK Dawid FOTOKSz "Zefir" BoguszowiceSL
1905638959SITEK DominikLUKKS KielceSK
1905738960SITEK JuliuszLUKKS KielceSK
1905822044SITEK Mateusz FOTOLKS "Polonia" PorajSL
190595347SITEK Monika FOTOUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
190609904SITEK PawełUKS "POGOŃ Oleśnica"DS
1906149574SITEK StanisławKU AZS UW w WarszawieMA
190625251SITEK Tomasz FOTOKSz "HETMAN" KatowiceSL
190633272SITEK TomaszUKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1906443612SITKOWSKI KamilMTSz Mińsk MazowieckiMA
1906511812SITNIEWSKI Grzegorz FOTOKSz "Gambit" ŚwiecieKP
1906617881SIUBA AgnieszkaLUKS "Iskra" MarzeninWP
1906717882SIUBA MarcinLUKS "Iskra" MarzeninWP
1906817883SIUBA PaulinaLUKS "Iskra" MarzeninWP
1906917884SIUBA RobertLUKS "Iskra" MarzeninWP
1907057654SIUDA AdamUKS "Polan" PoznańWP
1907176286SIUDA BenonPKS "Wiatrak" BydgoszczKP
1907214993SIUDA Krzysztof FOTOM-LKS "WISŁA" NoweKP
1907314994SIUDA SzymonM-LKS "WISŁA" NoweKP
1907469719SIUDAK JuliuszUKS Skoczek ElblągWM
1907525949SIUREK Józef"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1907612154SIUSTA PawełWOK WałbrzychDS
1907763163SIUTA MajaKKSz KrakówMP
1907815428SIUZDAK AndrzejMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1907968889SIVICKIS AndrejusUKS "OPP" ToruńKP
1908056519SIVICKIS Kornelia FOTOUKS "OPP" ToruńKP
1908145883SIVICKIS Wiktoria FOTOUKS "OPP" ToruńKP
1908250004SIVUK Vitaliy"WIEŻA PĘGÓW"DS
1908356516SIWA AdamUKS "OPP" ToruńKP
1908417885SIWAK MonikaUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
1908517886SIWAK WojciechUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
1908615555SIWECKI GrzegorzKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
190871949SIWEK Damian FOTOLKSz LublinLU
190883471SIWEK KingaUKS "GONIEC" StaniątkiMP
1908962044SIWEK MarcinKU AZS UW w WarszawieMA
190901263SIWIEC ArkadiuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.LB
190911139SIWIEC Bartlomiej FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1909224777SIWIEC JerzyUKS "Caissa" WarszawaMA
1909339799SIWIEC ZofiaKS "Wesoła" WarszawaMA
1909441985SIWIERSKI Norbert"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1909576908SIWIK AdrianUKS "Piątka" WieluńLD
1909677026SIWIK KrzysztofUKS "Piątka" WieluńLD
19097400SIWIK Rafał FOTOWKSz GANT HETMANDS
1909825097SIWIŃSKI BartoszUKS "Czternastka" WarszawaMA
1909957188SIWKA AleksandraUKS "Giecek" RadkówDS
1910066971SIWKO EmilLUKS "Tempo" OżarówLU
1910167369SIWKO KarolinaLUKS "Tempo" OżarówLU
191026522SIWOŃ Bogdan FOTOKSz "Start" ElblągWM
191036523SIWOŃ JaninaKSz "Start" ElblągWM
191046524SIWOŃ Zbigniew FOTOKSz "Start" ElblągWM
1910572659SIWY AdamKSz Gryf SzczecinZP
1910674922SIWY AlexUKS ZSO WłoszakowiceWP
191079588SIWY ZofiaKS "Nysa" NiSOP
191081437SKALIK PrzemysławKSz "Odrodzenie" KożuchówLB
1910920963SKALIK Rafał FOTOUKS "Hetman" CzęstochowaSL
1911028412SKALNY RafałMKS KSOS KrakówMP
191114072SKALSKI Michał FOTOTS Wisła KrakówMP
1911265748SKALSKI MikołajUKS "Caissa" WarszawaMA
1911358272SKAŁECKI IgorUKS "Caissa" WarszawaMA
1911449274SKAŁECKI JakubLUKS "Tempo" OżarówLU
191156261SKAŁECKI KrzysztofKS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1911675878SKAŁECKI MikołajLUKS "Tempo" OżarówLU
1911748152SKAŁKA DominikaMPZSzach KrakówMP
1911841584SKAŁKA GrzegorzMLKSz MyśleniceMP
1911927874SKARBEK Jakub FOTORzKSz RzeszówPK
1912049495SKARŻYŃSKI Wiktor FOTOLUKS LubartówLU
191219589SKAWINSKA KatarzynaLKS "Zarzewie" PrudnikOP
191222954SKAWINSKI Arkadiusz FOTOBiały Król Wisznia MałaDS
191239590SKAWINSKI MichalLKS "Zarzewie" PrudnikOP
191242497SKAWIŃSKI MarcinUKS MDK RadomMA
1912537678SKAWIŃSKI Szymon FOTOKLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
1912642274SKIBA AleksandraUKS "POGOŃ Oleśnica"DS
1912756716SKIBA BartoszKU AZS UW w WarszawieMA
1912825516SKIBA Grzegorz FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
1912922033SKIBA Joanna FOTOAkademia Szachowa GliwiceSL
1913056338SKIBA KamilLUKKS KielceSK
1913124965SKIBA Krzysztof FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
1913231813SKIBA MarcinSRSDiM WęgrówMA
19133674SKIBA Marta"WIEŻA PĘGÓW"DS
1913412708SKIBA MiłoszUKS SP3 w BogatyniDS
1913517887SKIBIAK MateuszUKS "Płomyk" NeklaWP
1913626601SKIBIŃSKA KatarzynaLKS "PARK" StarzeniceLD
1913717889SKIBIŃSKI KrzysztofLKS "Chrobry" GnieznoWP
1913811788SKIERA Edward FOTOKSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
1913922702SKIERSKI Jacek FOTOUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
1914027809SKIERSKI Tomasz FOTOUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
1914168410SKINDEROWICZ AnnaWKS KopernikDS
191426525SKINDZIER Saturnin FOTOSKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1914351362SKIPIAŁA Wiktor FOTOTMS "Roszada" GliwiceSL
1914410672SKISCIM MichalUMKSz "Jaćwież" SuwałkiPL
1914573259SKIŚCIM MelaniaKS "Legion" LegionowoMA
191464378SKLADANEK AndrzejKSz "Maraton" ŁomżaPL
1914724351SKLEPIŃSKI Artur FOTORaszyn PoznańWP
1914815714SKŁADANOWSKI Adam FOTOLKS "Sanovia" LeskoPK
1914954763SKŁODKOWSKA ZofiaKU AZS UW w WarszawieMA
1915031555SKŁUCKI WiktorKS "Sparta" NasielskMA
1915115225SKOBIEJ AdrianUKS "Ósemka" ChojnicePO
191529859SKOCZ Maciej FOTOGZSN "Start" Gorzów Wlkp.LB
1915362077SKOCZEK AlbertLUKS "Tempo" OżarówLU
1915415259SKOCZEK Karolina FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1915527542SKOCZEK StanisławMPZSzach KrakówMP
1915640596SKOCZEŃ EwaUKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
1915775047SKOCZEŃ SewerynUKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
1915824772SKOCZKOWSKI JanUKS "Caissa" WarszawaMA
1915972405SKOCZYLAS Alan FOTOKS "Roszada" ŻorySL
1916029648SKOCZYLAS Andrzej FOTOKSz Gambit PrzeworskPK
1916143789SKOCZYLAS MarekKSz Gambit PrzeworskPK
1916268014SKOKOWSKA ZuzannaM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
191639592SKOLARCZYK MaciejKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1916457145SKOLIMOWSKA EwaSRSDiM WęgrówMA
1916550594SKOLIMOWSKI RobertSRSDiM WęgrówMA
191663907SKOMIAŁ Mateusz FOTOLKS "Parnas" Stara WieśPK
1916712957SKOMOROWSKA-CHWASTEK MariaMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1916823074SKOMSKI KarolUKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1916951648SKOMSKI Marcin FOTOUKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1917070168SKONIECKI SzymonUKS Skoczek ElblągWM
191719889SKONIECZNA AnetaKS "Odrodzenie" SzczytnoWM
191729890SKONIECZNA JoannaKS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1917317494SKONIECZNA PaulinaUKS "KSM Tęcza" KościanWP
191746858SKONIECZNY DawidUKS "KSM Tęcza" KościanWP
191756526SKONIECZNY JerzyMCKiE MalborkPO
191762956SKONIECZNY Marek FOTOULKS "Niwka" ŁomazyLU
1917740301SKONIECZNY RafałMCKiE MalborkPO
1917814971SKONIECZNY WiktorMCK Aleksandrów KujawskiKP
1917916862SKOP OskarKS "Polanica-Zdrój"DS
1918046155SKOPEK Jacek FOTOUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
1918123579SKOPOWSKI JerzyWKSz WołówDS
1918229139SKORECKI Janusz FOTOTKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
19183402SKOROBOGATY KrzysztofKSz "Miedź" LegnicaDS
191849594SKORULSKI MaciejKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1918511905SKORUPA AleksanderMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
1918655663SKORUPA MarlenaGKSz "Hetman" PilznoPK
1918715307SKORUPA OliwiaUKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1918862061SKORUPIŃSKI EmilUKS ZSO WłoszakowiceWP
1918962057SKORUPIŃSKI TomaszUKS ZSO WłoszakowiceWP
1919065414SKORUPKA AleksanderUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1919144123SKORUPKA Arkadiusz FOTOUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1919245944SKORUPKA MarcinUKS "Rodło" OpoleOP
1919327402SKORUPSKI BartłomiejKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
191949860SKORUPSKI BeniaminGZSN "Start" Gorzów Wlkp.LB
1919517891SKORUPSKI DominikUKS "KSM Tęcza" KościanWP
1919626468SKORUPSKI JanTMGU - Klub Szachowy WarszawaMA
1919773087SKORUPSKI MateuszMDK BiałystokPL
191986331SKORUPSKI SzymonSKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1919958859SKORUPSKI SzymonUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1920029662SKORYK MichałMPZSzach KrakówMP
192012498SKORZA KonradUKS Roszada RadomMA
1920231976SKOSZKIEWICZ Julia FOTOUKS "Caissa" WarszawaMA
1920333906SKOTNICZNY ŁukaszUKS "Rodło" OpoleOP
1920423114SKOTNY Agata FOTOMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1920570186SKOWICKA HelenaSt Pokój OPP w PokójOP
1920670188SKOWICKI KrzysztofSt Pokój OPP w PokójOP
1920763231SKOWRON DawidUKS "Czternastka" WarszawaMA
1920874785Skowron IgnacyKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1920942706SKOWRON JagodaTMS "Roszada" GliwiceSL
1921040947SKOWRON JanLKS "Piast" ŚremWP
1921174342SKOWRON MaciejUKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1921215056SKOWRON MarekTG "Sokół" MielecPK
1921336684SKOWRON Mateusz FOTOTMS "Roszada" GliwiceSL
1921426500SKOWRONEK DawidUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1921551848SKOWRONEK JanuszKSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
1921663090SKOWROŃ JakubLUKKS KielceSK
1921767850SKOWROŃSKA Katarzyna FOTOLKS "Chrobry" GnieznoWP
1921829387SKOWROŃSKA KatarzynaUKS KościelecWP
1921943152SKOWROŃSKA ZofiaKU AZS UW w WarszawieMA
1922059337SKOWROŃSKI Artur FOTOKTS KaliszWP
1922141151SKOWROŃSKI DamianUKS "Hetman" Puszcza MariańskaMA
1922242660SKOWROŃSKI KarolKU AZS UW w WarszawieMA
1922356144SKOWROŃSKI KrzysztofUKS Spartakus KolbuszowaPK
1922446407SKOWROŃSKI MarianMPZSzach KrakówMP
1922520641SKOWROŃSKI MarianRaszyn PoznańWP
192261140SKOWROŃSKI Piotr FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
19227119SKOWROŃSKI RomanUKS "Szach-Mat" SycówDS
1922812938SKOWROŃSKI WojciechWOK WałbrzychDS
1922965972SKÓLSKA EmiliaUKS "MDK GDYNIA"PO
1923075980SKÓRA BartoszMKSz DIAGONALIA ImielinSL
1923110846SKÓRA Paweł FOTOKSz Gambit PrzeworskPK
1923277689SKÓRKA RadosławUKS "Hetman" CzęstochowaSL
1923348770Skrabalak JakubŻKSz ŻaryLB
1923475901SKRABURSKI MikołajUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1923576285SKRĘTKOWICZ JerzyUKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
19236526SKROBACZ MarcinUKS "Giecek" RadkówDS
1923723164SKROBAŃSKI MarcinUKS "Debiut" PrzedwojówDS
192386074SKROBEK RyszardUKS "POGOŃ Oleśnica"DS
1923968286SKROBOL KamilKS HETMAN MarklowiceSL
1924026157SKROBOL Natan FOTOPSSz PszczynaSL
1924110674SKROBUT KrzysztofKSz "Maraton" ŁomżaPL
192427195SKROCHOCKA JustynaKS KORONA ZakrzewoWP
1924333924SKROCKI TadeuszSSz "Szachpol" ŁukówLU
1924460672SKRODZKA AgnieszkaUKS "Żak" ŁomżaPL
1924527133SKRODZKI Mateusz FOTOUKS "Żak" ŁomżaPL
1924627754SKROMAK OlgierdUKS "Korona" GdańskPO
1924727000SKROUBA MaciejLUKSz "Orient" SokółkaPL
1924838430SKRZECZEK IzabelaMLKSz MyśleniceMP
1924924303SKRZECZYŃSKI MarekCKR SSz GrójecMA
1925017222SKRZEK DawidAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
1925165126SKRZESZEWSKA NataliaLUKKS KielceSK
1925265127SKRZESZEWSKI StanisławLUKKS KielceSK
192536075SKRZYCZEK BartłomiejKSz "HETMAN" KatowiceSL
19254516SKRZYCZEK Tomasz FOTOKS DORS Ruda ŚląskaSL
1925548571SKRZYNIARZ KrzysztofMPZSzach KrakówMP
1925624761SKRZYNIARZ MarekUKS "Caissa" WarszawaMA
1925724149SKRZYŃSKI JanTKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
1925831265SKRZYPCZAK Adam"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1925956103SKRZYPCZAK AgnieszkaKS "Unia" Bieruń StarySL
192605050SKRZYPCZAK Anna FOTO"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1926116412SKRZYPCZAK Edyta FOTOMKS "Wicher" ZbąszyńWP
1926275651SKRZYPCZAK Jacek"Caissa Pion" Zielona GóraLB
1926316413SKRZYPCZAK JakubMKS "Wicher" ZbąszyńWP
1926475658SKRZYPCZAK JanASSz "Lipno" StęszewWP
192656527SKRZYPCZAK JerzyMKS "Mrągowia" MrągowoWM
192664933SKRZYPCZAK Lena"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1926769515SKRZYPCZAK MariaKSz "Wieża" ŚmigielWP
192687196SKRZYPCZAK Michal FOTOLKS "Piast" ŚremWP
1926958984SKRZYPCZAK MichałLKS "Piast" ŚremWP
1927054501SKRZYPCZAK MichałUKS "GAMBIT" BuczWP
192715051SKRZYPCZAK Tomasz FOTO"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1927269518SKRZYPCZAK WiktorKSz "Wieża" ŚmigielWP
1927328942SKRZYPCZYK KonradAKS MikołówSL
1927420981SKRZYPCZYK PawełUKS SP1 "Jedynka" TychySL
1927558900SKRZYPCZYŃSKI DariuszUKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1927627363SKRZYPCZYŃSKI EmilDK MałogoszczSK
1927752426SKRZYPCZYŃSKI KacperUKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1927866049SKRZYPEK AnnaUKS Zawisza KolbudyPO
192797961SKRZYPEK LeszekKSz "Wieża" ŚmigielWP
1928067104SKRZYPIEC AndrzejUKS "G4" Tarnowskie GórySL
1928120984SKRZYPIEC DawidKSz "Zefir" BoguszowiceSL
1928210067SKRZYPIEC JanMLKS "Czarni" OleckoWM
1928364638SKRZYPIŃSKI Jan FOTOPOLONIA Środa Wlkp.WP
1928414650SKRZYPIŃSKI Maciej FOTOMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1928521369SKRZYPIŃSKI PiotrTS "Kuźnia" RybnikSL
192861438SKRZYPNIK MaciejKSz Stilon Gorzów Wlkp.LB
1928720986SKRZYSZOWSKI JulianUKS "Ognisko" RydułtowySL
19288675SKUBIS FeliksUKS "Szach-Mat" SycówDS
1928912442SKUBIS JózefUKS "Szach-Mat" SycówDS
1929016739SKUBISZAK KlaudiaUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
1929142085SKULSKI JakubKSz Polonia WrocławDS
1929270723SKULSKI MaciejRUKS Korona-Rawbud RawiczWP
1929369274SKUŁA MariaLUKS LubartówLU
1929459889SKUP-KRZEMIŃSKA IdaKU AZS UW w WarszawieMA
1929566413SKUPIN BartoszMGLKS "Parnas" OławaDS
1929623088SKUPIN TomaszMKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
192973703SKUPINSKA AnnaUKS "Rodło" OpoleOP
1929847369SKUPNIK AgnieszkaUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1929940709SKURA Bartosz FOTOPSSz PszczynaSL
1930052698SKURA JuliaPSSz PszczynaSL
1930157455SKURNIAK JuliaKTS KaliszWP
1930243933SKURNIAK MaciejKTS KaliszWP
1930339906SKURNIAK SzymonKTS KaliszWP
193043125SKUROWSKI KrzysztofKS "Korona" KrakówMP
193052959SKURZAK JoannaZMCh Polska YMCA WarszawaMA
1930626443SKUTELA Adrian FOTORKS "MAT" Ruda ŚląskaSL
193075244SKUTELA JanKSz "Górnik" LędzinySL
1930820989SKWARA FilipUKS SP1 "Jedynka" TychySL
193092260SKWARCZYLO MarekKS "Wesoła" WarszawaMA
1931075029SKWARCZYŃSKA BeataKS HETMAN MarklowiceSL
193115121SKWARCZYŃSKI Marcin FOTOKS HETMAN MarklowiceSL
1931220990SKWARCZYŃSKI PiotrTS "Kuźnia" RybnikSL
1931327680SKWAREK HubertUKS MDK OtwockMA
1931423163SKWAREK RafałUKS "Debiut" PrzedwojówDS
1931520615SKWARUŃ Wojciech FOTOTS "Kuźnia" RybnikSL
1931632660SKWIERCZYŃSKI KrzysztofUKS-STSz Sokołów PodlaskiMA
1931710999SKWIRA Irena FOTOTG "Sokół" MielecPK
1931859287SKWIROWSKI Jacek FOTOUKS Roszada RadomMA
193199596SLABIK RafalLZS "Victoria" ChróściceOP
193202962SLABY JerzyMLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
1932119118SLANY Wiktor FOTOTMS "Roszada" GliwiceSL
193223126SLAPAK TadeuszKS "Korona" KrakówMP
193237198SLAVOV Maksymilian FOTOUKS "KSM Tęcza" KościanWP
193247199SLAVOV Wiktor FOTOUKS "KSM Tęcza" KościanWP
193257200SLESIŃSKI EugeniuszTS-R "Hetman" KoninWP
193263563SLICZNA MalgorzataLZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
193279597SLICZNY MichalLZS "Goniec" KluczborkOP
193282963SLIWERSKI Radoslaw FOTOLKS "Wrzos" MiedzyborówMA
193292964SLIWINSKI Marcin FOTOUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
193309598SLOBODZIAN AndrzejLKS "Zarzewie" PrudnikOP
193319599SLOBODZIAN JacekLKS "Zarzewie" PrudnikOP
193326078SŁABEK AgnieszkaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa GórniczaSL
193333472SŁABEK Grzegorz FOTOTS Wisła KrakówMP
1933452167SŁABIŃSKA PatrycjaKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
1933521658SŁABY Stanisław FOTOLKS UjkowicePK
1933621368SŁAPA DominikTS "Kuźnia" RybnikSL
1933731029SŁAWIŃSKA JustynaUKS SP3 w BogatyniDS
1933831079Sławiński DawidUKS SP3 w BogatyniDS
1933922448SŁAWIŃSKI KacperMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
193406528SŁAWIŃSKI MirosławUKS "Trzydziestka" OlsztynWM
1934117438SŁAWIŃSKI TomaszMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1934255104SŁAWSKI PatrykŻTMS "Baszta" ŻninKP
1934325756SŁOBODA Aleksandra FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1934445765SŁOBODA Bartosz FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1934546289SŁOBODA Magdalena FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
1934674107SŁOBODZIAN KornelLKSz "Caissa" LubskoLB
193479600SŁOBODZIAN MateuszLKS "Zarzewie" PrudnikOP
1934854400SŁODKOWSKI BartłomiejKU AZS UW w WarszawieMA
1934921877SŁODKOWSKI Bartosz FOTOSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
193501264SŁODOWSKA NellyKSz Stilon Gorzów Wlkp.LB
1935148124SŁODYCZKA DorotaMPZSzach KrakówMP
1935241150SŁOJEWSKI KamilUKS "Hetman" Puszcza MariańskaMA
1935339849SŁOKA AndrzejLZS "Kordian" BliżynSK
1935461606SŁOMA TatianaLKSz LublinLU
1935541363SŁOMCZEWSKI MichałKSz "Piątka" SkierniewiceLD
1935620993SŁOMIANY MichałKSz "HETMAN" KatowiceSL
1935748448SŁOMIŃSKA KingaUKS "Korona" GdańskPO
1935858187SŁOMIŃSKI DawidKKS "Ormuzd" KartuzyPO
1935958183SŁOMIŃSKI JakubKKS "Ormuzd" KartuzyPO
1936041071SŁOMIŃSKI WiktorUKS "Korona" GdańskPO
1936141531SŁOMKA JakubMKS KSOS KrakówMP
1936258987SŁOMKA ŁukaszSSz "Szachpol" ŁukówLU
1936312412SŁOMKA MagdalenaMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1936458966SŁOMKA PawełSSz "Szachpol" ŁukówLU
1936558988SŁOMKA PrzemysławSSz "Szachpol" ŁukówLU
1936677097SŁOMOWICZ KonradUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1936777096SŁOMOWICZ MartaUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1936853302SŁONIEC Adrian FOTOUKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
1936953303SŁONIEC Natalia FOTOUKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
1937055394SŁONIEC Sławomir FOTOUKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
1937141847SŁONIEWSKA Agata FOTOUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
1937249017SŁONIEWSKA AlicjaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
1937350732SŁONIEWSKI JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
1937439037SŁONIEWSKI Kacper FOTOUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
1937549239SŁONIEWSKI KrzysztofSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
1937649022SŁONIEWSKI MichałKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
1937742019SŁONIEWSKI SebastianLUKKS KielceSK
1937862046SŁONIEWSKI WojciechSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
1937946990SŁONINA AdamUKS "Piątka" WieluńLD
1938039113SŁONINA KarolinaUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
1938173663SŁONIOWSKI PiotrKLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
1938273665SŁONIOWSKI WojciechKLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
1938350779SŁOŃ ArturLUKKS KielceSK
1938451962SŁOŃ EmiliaLUKKS Miedziana GóraSK
1938550780SŁOŃ KacperLUKKS KielceSK
1938650783SŁOŃ WojciechLUKKS KielceSK
1938747387SŁOTA MateuszUKS "Magnus" RzezawaMP
1938857657SŁOWEK Mikołaj FOTOKSz "LECH-WSUS Poznań"WP
1938951320SŁOWICKI BartłomiejUKS "Caissa" WarszawaMA
1939059500SŁOWIK Dawid"Caissa Pion" Zielona GóraLB
1939110879SŁOWIK Grzegorz"Caissa Pion" Zielona GóraLB
1939268813SŁOWIK Jakub FOTOKlub Szachowy "Kana" TarnówMP
1939354333SŁOWIK Jakub"Caissa Pion" Zielona GóraLB
1939437847SŁOWIK JuliaKSz Jelonka Jelenia GóraDS
1939510888SŁOWIK Łukasz"Caissa Pion" Zielona GóraLB
1939654537SŁOWIK Mateusz"Caissa Pion" Zielona GóraLB
1939720995SŁOWIKOWSKA AnnaTS "Kuźnia" RybnikSL
1939831266SŁOWIKOWSKI Grzegorz"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1939931267SŁOWIKOWSKI Krzysztof"Hetman" Ostrowiec Św.SK
1940075135SŁOWIŃSKA JuliaUKS "Szach" GryficeZP
1940122312SŁOWIŃSKA Maria FOTOLKS "Piast" ŚremWP
1940215520SŁOWIŃSKI AndrzejKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1940311281SŁOWIŃSKI MarekLKS "Sanovia" LeskoPK
1940411460SŁOWIŃSKI Mateusz FOTOUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1940522313SŁOWIŃSKI MichałLKS "Piast" ŚremWP
1940617892SŁOWIŃSKI MikołajLKS "Piast" ŚremWP
1940766503SŁUCHOCKI IgorKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
1940861611SŁUCHOCKI MikołajKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
1940917420SŁUPEK Janusz FOTOKKSz "Urania" KrosnoPK
1941062981SŁUPEK RadosławRzKSz RzeszówPK
1941156499SŁUPEK RafałŻKSz ŻaryLB
194122814SŁUPSKA ElizaSRSDiM WęgrówMA
1941373812SŁYSZ ŁukaszKSz Gambit PrzeworskPK
1941473814SŁYSZ MonikaKSz Gambit PrzeworskPK
1941512069SMAGA ZuzannaUKS "Debiut" PrzedwojówDS
1941620996SMAGACKI WaldemarKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
1941760841SMAGACZ AleksanderRKS "MAT" Ruda ŚląskaSL
194186086SMAGACZ Dariusz FOTORKS "MAT" Ruda ŚląskaSL
194197203SMAGALSKI JaroslawTS-R "Hetman" KoninWP
194207204SMAGALSKI SlawomirTS-R "Hetman" KoninWP
1942154390SMAGIEŁ PatrycjaKU AZS UW w WarszawieMA
1942254389SMAGIEŁ ZuzannaKU AZS UW w WarszawieMA
1942340364SMAJDOR DawidMUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
1942440362SMAJDOR MikołajMUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
1942515542SMAJDOR SzymonKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
194263055SMAL AleksanderCKiS SkawinaMP
1942733750SMAL JakubCKiS SkawinaMP
1942827705SMAL Miłosz   FOTOUKS "Szach" GryficeZP
1942917576SMAL Tobiasz FOTOUKS "Szach" GryficeZP
1943028660SMARDZEWSKI ArkadiuszLZS "Kordian" BliżynSK
1943128661SMARDZEWSKI JakubLZS "Kordian" BliżynSK
1943228663SMARDZEWSKI KamilLZS "Kordian" BliżynSK
194336642SMARSZ AgataKSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
1943454638SMARZYŃSKI KonradLKS "Chrobry" GnieznoWP
1943552573SMAZA KacperTKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
1943617893SMEKTALSKA AlicjaMKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
1943728958SMEKTAŁA MariuszGKS Gorzyce WWP
1943833836SMEKTAŁA WiktoriaSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
1943969534SMENTOCH DominikUKS "WDA" LipuszPO
1944071655SMERACHANSKI DaniilKSz "Polonia Warszawa"MA
194419606SMEREKA MarcinLZS "Goniec" KluczborkOP
1944262140SMERTYCHA TymonMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1944356032SMĘTEK Robert FOTOAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
194446723SMIERZCHALSKI DawidMKS "Wicher" ZbąszyńWP
1944573361SMITKA DariuszUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1944669847SMITKA Urszula FOTOUKS przy SP 8 ChrzanówMP
1944745202SMOCZYŃSKI JakubUKS "Caissa" WarszawaMA
1944868824SMOGÓR WojciechMKS MOS WieliczkaMP
1944969520SMOK RafałKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
1945010921SMOLAK AdamWKS "Górnovia" GórnoPK
194514075SMOLAK Elżbieta FOTOWKS "Górnovia" GórnoPK
194524076SMOLAK Ewa FOTOWKS "Górnovia" GórnoPK
1945310919SMOLAK Kazimierz FOTOWKS "Górnovia" GórnoPK
194544077SMOLAK Krzysztof FOTOWKS "Górnovia" GórnoPK
1945510920SMOLAK Roman FOTOWKS "Górnovia" GórnoPK
1945641982SMOLARCZYK MiłoszUKS Zawisza KolbudyPO
1945717918SMOLARCZYK TomaszMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
1945827134SMOLAREK TobiaszUKS przy SP 8 ChrzanówMP
194597205SMOLENSKA OlgaTS-R "Hetman" KoninWP
1946041223SMOLEŃ Jakub FOTOGKSz "Hetman" PilznoPK
1946165551SMOLEŃ Magdalena FOTOMDK ChorzówSL
1946238871SMOLEŃ Mateusz FOTOGKSz "Hetman" PilznoPK
1946370904SMOLEŃ Miłosz"Caissa Pion" Zielona GóraLB
1946455013SMOLEŃ SebastianMKSz DIAGONALIA ImielinSL
1946533717SMOLEŃSKI FilipKSz Gryf SzczecinZP
1946615489SMOLIK DamianKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1946731320SMOLIK Mateusz FOTOKKSz "Urania" KrosnoPK
1946821213SMOLIN Rafał FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
1946933663SMOLIŃSKA Aleksandra FOTOLUKS "Tempo" OżarówLU
1947040094SMOLIŃSKA JagnaUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
1947173350SMOLIŃSKA Maria FOTOUKS "Płomyk" NeklaWP
1947222149SMOLIŃSKI DawidMCKiE MalborkPO
1947317896SMOLIŃSKI JakubUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
1947465920SMOLIŃSKI JulianUKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1947549289SMOLIŃSKI KajetanMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
1947617897SMOLIŃSKI PiotrUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
194776089SMOLIŃSKI WaldemarŻKSz ŻaryLB
1947814106SMOLNICKI MichałMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
1947929699SMOŁA AdrianTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
1948024942SMOŁA Damian FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
194814074SMOŁA Michał FOTOLKSz GCKiP CzarnaPK
194825331SMOŁKA Marcin FOTOOLIMPIJCZYK ChrzanówMP
1948322589SMOŁKA Robert FOTOSCS "Sokół" ChorzówSL
1948466200SMORAWIŃSKA ŁucjaKS "64" Zielona GóraLB
1948566203SMORAWIŃSKI KarolKS "64" Zielona GóraLB
1948641500SMOROŃSKA JoannaLKS "Płomień" LimanowaMP
194873171SMOROŃSKI DariuszLKS "Płomień" LimanowaMP
1948841501SMOROŃSKI MateuszLKS "Płomień" LimanowaMP
1948948033SMOROŃSKI TomaszMPZSzach KrakówMP
1949041254SMOROŃSKI WiesławLKS "Płomień" LimanowaMP
1949170416SMOTER KacperGKSz "Hetman" PilznoPK
1949260404SMÓLSKA KajaKU AZS UW w WarszawieMA
1949321839SMREK Mateusz FOTOMKSz RybnikSL
1949421004SMUDA KrzysztofUKS SP1 "Jedynka" TychySL
1949557772SMUDA Tomasz FOTOUKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1949655241SMUKOWSKI Bartosz"WIEŻA PĘGÓW"DS
1949758239SMULIKOWSKI FranciszekKSz "Polonia Warszawa"MA
194983473SMULSKA BeataMLKSz MyśleniceMP
1949911087SMULSKI AndrzejKS "Wisłoka" DębicaPK
1950025129SMULSKI ZbigniewSzUKS Gostmat 83 GostyninMA

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006