Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 21 2017 04:52:00
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółKlub GóraWZSzach. Góra
2000139353STARCZEWSKI SzymonUKS "Ósemka" ChojnicePO
2000223906STARECZEK Michał FOTOSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
2000317408STAREK PrzemysławLKSz LublinLU
2000438741STARĘGA JanKSz GAMBIT MDK ŚwidnicaDS
2000527519STARK Łukasz FOTOUKS "Rodło" OpoleOP
2000655673STARMA ŁukaszUKS "Magnus" RzezawaMP
2000717204STARONIEWICZ JanuszMPZSzach KrakówMP
2000823757STAROŃ AgataSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
2000943043STAROŃ BartoszUKS przy SP 8 ChrzanówMP
2001024993STAROŃ Jakub FOTOKKSz "Urania" KrosnoPK
2001124992STAROŃ Maciej FOTOKKSz "Urania" KrosnoPK
2001221586STAROŃ MateuszUKS przy SP 8 ChrzanówMP
2001355195STAROŃ MichałKU AZS UW w WarszawieMA
2001422987STAROŃ Piotr FOTOKKSz KrakówMP
2001517320STAROŃ SzymonMUKS "SZS" CieszynSL
2001669523STAROŃ SzymonKKSz "Urania" KrosnoPK
2001741058STAROSTA JanUKS "Korona" GdańskPO
2001817934STAROSTA KrzysztofMUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
2001950319STAROSTA Martyna FOTOUKS "Rodło" OpoleOP
2002014860STAROSTA MateuszKSz "Torfarm-64" ToruńKP
2002159041STAROSTKA Mateusz FOTOLKS TworkówSL
2002221719STAROSTKA MirosławBiały Król Wisznia MałaDS
2002314649STAROSTKA OskarBiały Król Wisznia MałaDS
200242975STAROSZCZYK Mateusz FOTOUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2002521842STAROŚCIAK AdrianWKS KopernikDS
2002667590STAROŚCIAK SzymonKSz Polonia WrocławDS
2002756334STARSKI FilipUKS "Czternastka" WarszawaMA
2002871793STARSKI KacperUKS "Czternastka" WarszawaMA
2002948173STARSKI TomaszKS Cracovia 1906 KrakówMP
2003021053STARSZAK KrzysztofUKS "Hetman" CzęstochowaSL
2003142565STARZEC KamilUKS Spartakus KolbuszowaPK
2003217840STARZEC KrystianMPZSzach KrakówMP
2003342892STARZEC Oliwia FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2003442893STARZEC Patrycja FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2003511907STARZEC StanisławMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
2003647371STARZYCKA KarolinaUKS przy SP 8 ChrzanówMP
2003755887STARZYK AleksandraTS Wisła KrakówMP
2003847398STARZYK BartłomiejUKS "GONIEC" StaniątkiMP
2003923053STARZYK JakubUKS "GONIEC" StaniątkiMP
2004051551STARZYK Kacper FOTOMKS KSOS KrakówMP
2004149880STARZYK Karol FOTOTS Wisła KrakówMP
2004213021STARZYK KrzysztofWOK WałbrzychDS
2004311290STARZYK Łukasz FOTOUKS SP1 LeżajskPK
2004438641STARZYKIEWICZ DawidMPZSzach KrakówMP
2004521585STARZYKIEWICZ Oskar FOTOUKS przy SP 8 ChrzanówMP
2004611540STARZYŃSKI Paweł FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
200471150STARZYŃSKI Waldemar FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
2004812519STARZYŃSKI ZygmuntKSz Polonia WrocławDS
2004944625STASIAK AgnieszkaUKS "Piątka" WieluńLD
2005022195STASIAK GrzegorzSzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2005153026STASIAK JanUKS "Iskra" PiłaWP
2005263402Stasiak JuliaKSz "Wieża" ŚmigielWP
2005354401STASIAK KacperKU AZS UW w WarszawieMA
2005463606STASIAK Oliwia FOTOUKS SP1 "Jedynka" TychySL
2005536517STASIAK SoniaOTSz Ostrów WielkopolskiWP
2005611664STASIAK Tomasz FOTOLZS "Wieża" WięcborkKP
2005764398Stasiak WiktoriaKSz "Wieża" ŚmigielWP
2005812806STASIAK WojciechWKSz GANT HETMANDS
2005910686STASIEŁUK SzymonMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
2006050685STASIŁO TymoteuszAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
2006162557STASIŁOWICZ SzymonKSz "Maraton" ŁomżaPL
2006233644STASINKIEWICZ AleksanderKS "Polanica-Zdrój"DS
2006315010STASIŃSKI MateuszNOK NakłoKP
2006468445STASIŃSKI PawełITS "Kopernik" InowrocławKP
2006526724STASIŃSKI Przemysław"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2006616704STASIOWSKI Karol FOTOMKSz DIAGONALIA ImielinSL
2006721056STASZ MariolaKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
2006861833STASZAK ArturM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
2006961835STASZAK IgorM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
2007069111STASZAK JanUKS ŻAGLE WarszawaMA
2007117935STASZAK TomaszLUKS "Iskra" MarzeninWP
200726103STASZCZYK Waldemar FOTOKSz "Silesia" RacibórzSL
2007342382STASZEWSKA AleksandraAZS UMK ToruńKP
2007432374STASZEWSKA WeronikaUKS "Pałac" NieborówLD
2007546015STASZEWSKI Ignacy FOTOAkademia Szachowa GliwiceSL
2007612456STASZEWSKI KrzysztofKS AZS WratislaviaDS
200773235STASZEWSKI TomaszPUKS "Karolina" TarnówMP
2007858971STAŚKOWIAK ErykMKS "Wicher" ZbąszyńWP
2007950923STATEK JulianMPZSzach KrakówMP
200807974STATUCKI Maciej FOTOKSz "Odrodzenie" KożuchówLB
2008173277STAWARCZYK MichałKSz Gryf SzczecinZP
20082431STAWARZ Angelina FOTOBiały Król Wisznia MałaDS
2008314587STAWARZ EmilUKS "Debiut" PrzedwojówDS
2008417430STAWARZ Łukasz FOTOGKSz "Hetman" PilznoPK
2008516STAWARZ Pawel FOTOBiały Król Wisznia MałaDS
2008669851STAWECKA AlicjaLUKKS KielceSK
2008766738STAWECKI BartłomiejLUKKS KielceSK
2008822598STAWECKI SebastianMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
2008926346STAWIAK KlaudiaGLKS Goniec ŻarówDS
2009026343STAWIAK SabinaGLKS Goniec ŻarówDS
2009154228STAWIARZ Paweł FOTOTKKF "Boronovia" BoronówSL
2009221738STAWICKI MichałMTS KwidzynPO
2009352506STAWSKA Weronika FOTOMGOK OSP WoźnikiSL
2009412068STAWSKI DamianUKS "Debiut" PrzedwojówDS
2009551183STAWSKI MateuszSz MOK "DEBIUT" TerespolLU
2009631466STAWUJAK MaciejKS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
200972216STAWUJAK MaurycyKS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2009831453STAWUJAK NataliaKS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2009940634STĄPOR Dawid FOTOUKS Spartakus KolbuszowaPK
2010016705STEBEL Agata FOTOUKS "Ognisko" RydułtowySL
2010121063STEBEL BartoszUKS "Ognisko" RydułtowySL
201026104STEBEL JacekUKS "Ognisko" RydułtowySL
2010364455STEC BartoszMKSz RybnikSL
2010412565STEC CzesławGLKS Goniec ŻarówDS
201056105STEC Ewa FOTOKS DORS Ruda ŚląskaSL
2010671739STEC MaksymUKS "Gedanensis" GdańskPO
2010721064STEC RobertKSz "HETMAN" KatowiceSL
2010825468STEC Wiesław FOTOMKSz GRYF DębicaPK
2010957868STECKIEWICZ Igor FOTOUKS KościelecWP
2011044401STECKIEWICZ JędrzejMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
2011145360STECKIEWICZ JuliuszMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
2011273927STECKIEWICZ Maja FOTOUKS KościelecWP
2011358591STECKIEWICZ PawełTS-R "Hetman" KoninWP
2011445155STECKO Krystian FOTOKSz Gambit PrzeworskPK
201158399STECYK MariuszHetman WschowaLB
2011610693STECZ KrzysztofMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
2011717995STECZEK MałgorzataTS-R "Hetman" KoninWP
201187221STECZEK MarcinTS-R "Hetman" KoninWP
2011922948STECZEK SzymonMPZSzach KrakówMP
2012017937STEFAN MagdalenaMKS "Wicher" ZbąszyńWP
2012167931STEFANEK MichałMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
201226106STEFANEK PiotrKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
2012312246STEFANI IlonaWKSz GANT HETMANDS
2012428627STEFANIAK AdamLUKKS KielceSK
2012521067STEFANIAK Bożena FOTOKS "Roszada" ŻorySL
2012620284STEFANIAK JakubLUKS FajsławiceLU
201271085STEFANIAK KingaKLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
2012870906STEFANIAK Marta FOTOLKS "Polonia" PorajSL
2012920285STEFANIAK MateuszLUKS FajsławiceLU
2013040077STEFANIAK MonikaLUKKS KielceSK
2013173798STEFANIAK NikolaOTSz Ostrów WielkopolskiWP
2013228628STEFANIAK PiotrLUKKS KielceSK
2013317409STEFANIAK SylwiaLUKS FajsławiceLU
2013473918STEFANIAK SzymonMUKS "Gambit" Międzyrzec PodlaskiLU
201355055STEFANIAK Tomasz FOTOLUKKS KielceSK
2013629STEFANIAK WojciechKS "Polanica-Zdrój"DS
201374836STEFANIK MarcinUKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
2013864050STEFANIUK BarbaraMUKS "Gambit" Międzyrzec PodlaskiLU
2013968369STEFANIUK Zbigniew FOTOUKS ŻAGLE WarszawaMA
2014012416STEFANKO TomaszMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2014131482STEFANOFF MichałKSz "Skoczek" SiedlceMA
201429839STEFANOFF Zdzislaw FOTOKSz "Skoczek" SiedlceMA
2014354476STEFANOWICZ HannaKU AZS UW w WarszawieMA
2014415055STEFANOWSKI MarcinLKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2014576497STEFANOWSKI MarekKS LogIN SkierniewiceLD
2014622216STEFAŃCZYK KlaraUKS "Hetman" CzęstochowaSL
2014775854STEFAŃCZYK WojciechKKSz KrakówMP
2014828208STEFAŃSKA Emilia FOTOKS "Komunalni Sanok"PK
2014921069STEFAŃSKA JoannaKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
2015036790STEFAŃSKA Maria FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2015126117STEFAŃSKI Adam FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2015217938STEFAŃSKI MateuszLKS "Chrobry" GnieznoWP
2015323069STEFAŃSKI PiotrKS Cracovia 1906 KrakówMP
2015415311STEFAŃSKI Rafał FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
201553791STEFAŃSKI Robert FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2015674311STEFAŃSKI WiktorUKS "Pionier" Jastrzębie ZdrójSL
2015749065STEFFAN KacperUKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
2015848565STEIMAN Tymoteusz FOTOKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
2015931123STEINKE Katarzyna FOTOUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2016024762STELĄGOWSKA BeataUKS "Caissa" WarszawaMA
2016121070STELLER AlicjaMUKS "SZS" CieszynSL
2016221071STELLER RobertMUKS "SZS" CieszynSL
2016315405STELMACH MaciejMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2016454515STELMACHOWICZ FilipSTMGK Strzelce KrajeńskieLB
2016544194STELMACHOWICZ KingaM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
2016661837STELMACHOWICZ MichałM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
2016770164STELMACHOWSKI StanisławKSz. "Hańcza" SuwałkiPL
2016872841STELMASZCZYK AdamLUKKS Miedziana GóraSK
2016965243STELMASZCZYK Karol FOTOLUKKS KielceSK
2017076832STELMASZCZYK MałgorzataUKS "Jedynka" BełchatówLD
2017165242STELMASZCZYK PrzemysławLUKKS KielceSK
2017254452STELMASZEWSKA IzaKU AZS UW w WarszawieMA
2017354453STELMASZEWSKA OlgaKU AZS UW w WarszawieMA
2017454454STELMASZEWSKI AdamKU AZS UW w WarszawieMA
2017540996STELMASZUK MaciejMGLKS "Parnas" OławaDS
201766668STELMASZYK Lidia FOTOLKS "Chrobry" GnieznoWP
2017756506STEMPEL SzymonUKS BASZTA Wodzisław ŚląskiSL
2017854397STEMPIEŃ AntoniKU AZS UW w WarszawieMA
2017954396STEMPIEŃ FranciszekKU AZS UW w WarszawieMA
2018017940STEMPIN JanUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2018123595STEMPLEWSKI Kamil FOTOChTS ChorzówSL
2018221072STEMPLOWSKI JakubUKS "Hetman" CzęstochowaSL
2018321073STEMPLOWSKI MikołajUKS "Hetman" CzęstochowaSL
201849634STENZEL IzabelaKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2018526317STEPA BrunoŻKSz ŻaryLB
2018649569STEPA ZofiaKU AZS UW w WarszawieMA
201875252STEPANIEC Łukasz FOTOKSz "HETMAN" KatowiceSL
2018870547STEPANIUK JakubUKS "Lider" SierczaMP
2018941838STEPANIUK SebastianMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
2019015062STEPCZYK MonikaTG "Sokół" MielecPK
2019112075STEPKO MarcinUKS "Debiut" PrzedwojówDS
2019253676STEPNOWSKI JakubMLKS "Ostródzianka" OstródaWM
2019345940STER Emilia FOTOUKS "Rodło" OpoleOP
2019415200STERNICZUK MałgorzataUKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
2019546535STERNIK Piotr FOTOPKS MAT BiałołękaMA
201966538STERNIK RyszardSKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2019769117STĘBELSKI JanUKS ŻAGLE WarszawaMA
2019858985STĘPA PiotrLKS "Piast" ŚremWP
2019910890STĘPAK Waldemar"Caissa Pion" Zielona GóraLB
2020017941STĘPCZAK MateuszUKS "KSM Tęcza" KościanWP
2020117500STĘPCZAK MikołajUKS "KSM Tęcza" KościanWP
2020260767STĘPIEŃ AndrzejMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
2020356058STĘPIEŃ Blanka FOTOLKS "OLZA POGWIZDÓW"SL
2020451413STĘPIEŃ Czesław FOTOLUKS LubartówLU
2020565547STĘPIEŃ DawidUKS "Rodło" OpoleOP
2020676852STĘPIEŃ Dominik"Hetman" Ostrowiec Św.SK
2020745197STĘPIEŃ Igor FOTOUKS "Caissa" WarszawaMA
2020849800STĘPIEŃ Jakub FOTOUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2020961851STĘPIEŃ JanKS "64" Zielona GóraLB
2021057595STĘPIEŃ JanAkademia Szachowa GliwiceSL
202116537STĘPIEŃ JanuszMCKiE MalborkPO
2021221075STĘPIEŃ JanuszMKSz RybnikSL
2021365140STĘPIEŃ Jędrzej FOTOLUKS LubartówLU
2021446720STĘPIEŃ JoachimAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
202153842STĘPIEŃ Katarzyna FOTOMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2021647372STĘPIEŃ KingaUKS przy SP 8 ChrzanówMP
2021761398STĘPIEŃ KonradKS "64" Zielona GóraLB
202184084STĘPIEŃ Leszek FOTOMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2021963293STĘPIEŃ ŁukaszLUKKS Miedziana GóraSK
2022049782STĘPIEŃ Marcin FOTOUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
20221682STĘPIEŃ MarcinBiały Król Wisznia MałaDS
2022227117Stępień MarianLKS "PARK" StarzeniceLD
2022333491STĘPIEŃ Martyna FOTOMKSz RybnikSL
2022449799STĘPIEŃ Mateusz FOTOUKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2022549598STĘPIEŃ MateuszKU AZS UW w WarszawieMA
2022650601STĘPIEŃ MilenaLUKKS KielceSK
2022772061STĘPIEŃ OskarTMS "Roszada" GliwiceSL
2022863850STĘPIEŃ PawełUKS Roszada RadomMA
202295332STĘPIEŃ Piotr FOTOMKSz RybnikSL
2023050785STĘPIEŃ PiotrLUKKS KielceSK
2023163294STĘPIEŃ PrzemysławLUKKS Miedziana GóraSK
202324085STĘPIEŃ Rafał FOTOMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2023331268STĘPIEŃ Ryszard"Hetman" Ostrowiec Św.SK
2023445220STĘPIEŃ SandraUKS "Caissa" WarszawaMA
2023559258STĘPIEŃ StanisławAkademia Szachowa GliwiceSL
2023641348STĘPIEŃ SzymonUKS "Piątka" WieluńLD
202374086STĘPIEŃ Teresa FOTOMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2023871107STĘPIN PawełMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2023963627STĘPIŃSKI Damian FOTOKS DORS Ruda ŚląskaSL
2024031097STĘPIŃSKI MikołajUKS "Caissa" WarszawaMA
2024154366STĘPKA KacperKU AZS UW w WarszawieMA
202421153STĘPNIAK StanisławWKSz 1938 WłocławekKP
2024355119STĘPNIAK WiktoriaKS "64" Zielona GóraLB
202449983STĘPNICKI SylwesterSSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2024530632STĘPNIEWSKI KarolUKS "Czternastka" WarszawaMA
2024674199STĘPNIK KacperUKS "Piątka" WieluńLD
2024739311STĘPNIOWSKI Jakub FOTOUKS SP1 LeżajskPK
2024828479STĘPSKI AdrianMKS KSOS KrakówMP
2024976777STĘŻAŁY GrzegorzTS "Kuźnia" RybnikSL
2025065137STĘŻAŁY Piotr FOTOTS "Kuźnia" RybnikSL
2025162928STĘŻYCKI ArturŻKSz ŻaryLB
2025260473STĘŻYCKI JulianŻKSz ŻaryLB
2025356501STĘŻYCKI KamilŻKSz ŻaryLB
2025462607STĘŻYCKI MariuszŻKSz ŻaryLB
2025559123STĘŻYCKI MiłoszŻKSz ŻaryLB
202569639STILLER MarekLZS "Victoria" ChróściceOP
2025717797STITOU AminWOK WałbrzychDS
2025817799STITOU El-Ayachi JrWOK WałbrzychDS
2025917798STITOU SaraWOK WałbrzychDS
2026015201STOBBE PatrykUKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
2026169726STOBIECKI KrzysztofUKS "Trzydziestka" OlsztynWM
2026217851STOCHNIAŁEK Dominika FOTOUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2026340463STOCHNIAŁEK Mateusz FOTOUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2026417841STOCZEK KamilCKiS SkawinaMP
2026557465STODOLAK Elżbieta FOTOKS "Komunalni Sanok"PK
2026650481STODOLAK OlgaMKS KSOS KrakówMP
202677327STODOLNIK AlicjaAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
2026850453STOJAK CezaryMUKS "Stoczek 45" BiałystokPL
2026937333STOJEK KarolinaCKiS SkawinaMP
202701154STOLARCZYK Adam FOTOKSz "Gambit" ŚwiecieKP
2027174813STOLARCZYK DawidLUKKS KielceSK
2027258453STOLARCZYK JanUKS "Caissa" WarszawaMA
2027342479STOLARCZYK PiotrKSSSN "Ursynów Warszawa"MA
2027450729STOLARCZYK WeronikaKSSSN "Ursynów Warszawa"MA
202757533STOLAREK AgataAKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
2027675979STOLAREK DawidMKSz DIAGONALIA ImielinSL
2027758534STOLARSKA BarbaraUKS "Smecz" KoninWP
2027861830STOLARSKA WeronikaM-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
2027948727STOLARSKI AdamKSz Gryf SzczecinZP
2028045996STOLARSKI CyprianKSz "Gambit" ŚwiecieKP
2028112520STOLARSKI MaciejKSz Polonia WrocławDS
2028238295STOLARZ Dominik FOTOKŚ AZS Politechniki Śląskiej GliwiceSL
2028342305STOLCZYK Sebastian FOTOLKS "Polonia" PorajSL
2028423487STOLECKI Tomasz FOTOUKS "SZACHOWA DWÓJKA" SzubinKP
2028566303STOLTNY AgataTS "Kuźnia" RybnikSL
2028621336STOŁECKA GretaUKS "Biały Pion" GryfinoZP
2028731199STOŁOWY DominikUKS "Caissa" WarszawaMA
2028831205STOŁOWY MichałUKS "Caissa" WarszawaMA
202895862STOMA Katarzyna FOTOSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa GórniczaSL
202902130STOMA Paweł FOTOKSz "DRAKON" LublinLU
2029176758STOŃ KatarzynaAkademia Szachowa GliwiceSL
2029221888STOOP JanWOK WałbrzychDS
2029326360STOPA Dawid FOTOGKSz "Hetman" PilznoPK
20294683STOPA Jacek FOTOWKS KopernikDS
2029570818STOPPEL AmeliaUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
202961156STOPPEL Mariusz FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2029720873STOPPEL Szymon FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2029823758STOPYRA AdrianSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
2029942646STOPYRA Adrian FOTOUKS SP1 LeżajskPK
2030015092STOPYRA Klaudia FOTOMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2030123005STOPYRA Maciej FOTOSUKS "Śląsk" ZabrzeSL
2030212780STORY KrzysztofMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2030326228STOSIO DominikUKS MDK OtwockMA
203041281STÓJ DariuszKSz SulechówLB
2030543086STÓJ Eugeniusz FOTOKS "DZIKOWIEC"PK
2030641333STÓJ Karol FOTOKS "DZIKOWIEC"PK
2030745053STRABURZYŃSKI AdamKU AZS UW w WarszawieMA
2030814623STRACHANOWSKI WojciechUKS "Giecek" RadkówDS
2030955133STRADCZUK MichałMTSz Mińsk MazowieckiMA
2031052145STRADCZUK WiktoriaMTSz Mińsk MazowieckiMA
2031172711STRADOMSKI MichałKTS KaliszWP
2031250970STRADOWSKI Maciej FOTOUKS "Caissa" WarszawaMA
2031364758STRAKSZYC SzymonKSz SulechówLB
2031411665STRAMA AgnieszkaLZS "Wieża" WięcborkKP
2031522922STRAMECKI Łukasz FOTOKS "Unia" Bieruń StarySL
2031621096STRAMEK TomaszTS "Kuźnia" RybnikSL
2031766930STRANKOWSKI HubertASU SokółkaPL
2031850311STRASZEWSKI TomaszMKS "EMDEK" BydgoszczKP
2031958458STRASZYŃSKI JanUKS "Caissa" WarszawaMA
2032028618STRAŚ KrystianUKS przy SP 8 ChrzanówMP
2032151890STRAUPISZ MaciejŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
2032251955STRAUPISZ PiotrŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
2032318001STRAWIAK JustynaUKS GOK ZdunyLD
2032412155STRAWSKI ZygmuntWOK WałbrzychDS
2032526890STRAŻYŃSKA KlaudiaMKS "Wicher" ZbąszyńWP
2032671838STRĄCZEK AdrianSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
2032711707STRĄCZEK AgnieszkaMLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
2032845783STRĄCZEK Wiktoria FOTOUKS przy SP 8 ChrzanówMP
2032951364STRĄCZYŃSKI BartoszKSz "Piątka" SkierniewiceLD
2033031031STRĄG MagdalenaUKS "Magnus" RzezawaMP
2033131691STRĄK DominikKS LAURA ChyliceMA
2033231373STRĄKIEWICZ AndrzejCKR SSz GrójecMA
2033326951STREBEJKO AlbertUKS "OPP" ToruńKP
203341809STREJCZEK DariuszŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
2033524258STREK Jaroslaw FOTOUKS "Szach" GryficeZP
2033651650STREPIKOWSKI MaciejUKS "Trzydziestka" OlsztynWM
2033738998STREPIKOWSKI PawełUKS "Trzydziestka" OlsztynWM
2033831128STROIŃSKA ZofiaUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2033923282STROIŃSKI Antoni FOTOUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2034021515STROJECKI TymoteuszWKSz GANT HETMANDS
2034165864STROJEK DawidUKS "Szach" GryficeZP
2034251665STROJEK MalwinaLKSz LublinLU
2034315442STROJEK Marcin FOTOMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2034415090STROJEK Mateusz FOTOMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2034515457STROJEK PiotrMZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
203469642STROJNY JozefKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2034746094STROJNY KarolUKS "Giecek" RadkówDS
2034873252STROMECKI KamilKS "Legion" LegionowoMA
2034969723STROMSKI KarolUKS Skoczek ElblągWM
2035021260STRÓZIK Stanisław FOTOSCS "Sokół" ChorzówSL
2035128714STRÓŻYK Aleksandra FOTOUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2035237299STRÓŻYK JacekMKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
2035331339STRÓŻYK KamilMKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
2035469517STRÓŻYŃSKI BartoszKSz "Wieża" ŚmigielWP
2035576511STRUCKER EmiliaKS "Unia" Bieruń StarySL
2035641614STRUG MichałMPZSzach KrakówMP
2035751557STRUGACZ Michał FOTOUKS "Hetman" CzęstochowaSL
2035869442STRUGAŁA AleksanderLKS "Piast" ŚremWP
2035961371STRUGAŁA MichałMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2036043251STRUGAREK ŁukaszMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2036143898STRUGAREK MichałMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
203626796STRUGLIŃSKI Zenon FOTOTS-R "Hetman" KoninWP
203631952STRUK TomaszLKSz LublinLU
2036470571STRUMIK PiotrUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
2036568689STRUPIŃSKI KrzysztofUKS "Caissa" WarszawaMA
2036638952STRUSKI MateuszKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
2036714157STRUSS KatarzynaKS AZS WratislaviaDS
2036843412STRUŚ PawełKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2036943413STRUŚ WeronikaKKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2037040406STRUTYŃSKI KamilMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2037166877STRUTYŃSKI MateuszMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2037226427STRUŻYŃSKI PawełUKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
203731811STRYCHAREK JaroslawLKS "Piast" SieradzLD
2037429518STRYCHARZ Małgorzata FOTOKGL "Szarotka" Wadowice GórnePK
2037536939STRYCHARZ Mariola FOTOKGL "Szarotka" Wadowice GórnePK
2037626315STRYCZEK JakubKSz "Odrodzenie" KożuchówLB
203776109STRYJECKI MarekKSz "Silesia" RacibórzSL
2037821101STRYJSKI Kazimierz FOTOKS "Unia" Bieruń StarySL
2037917943STRYKOWSKI AndrzejOTSz Ostrów WielkopolskiWP
2038017944STRYKOWSKI JakubOTSz Ostrów WielkopolskiWP
2038117945STRYKOWSKI SzymonOTSz Ostrów WielkopolskiWP
203829644STRZALKOWSKI MieczyslawKS "Nysa" NiSOP
2038351288STRZAŁA KingaKSz Jelonka Jelenia GóraDS
2038444992STRZAŁKA Monika FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2038551271STRZAŁKA Patrycja FOTOTSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2038626704STRZAŁKO Kamil FOTOKSz "HETMAN" KatowiceSL
2038760710STRZĄBAŁA PiotrKU AZS UW w WarszawieMA
2038845810STRZEBOŃSKA MariaCKiS SkawinaMP
2038929663STRZEBOŃSKI BorysCKiS SkawinaMP
2039044065STRZELCZAK JowitaUKS GCK SękowoWP
2039169162STRZELCZYK Arkadiusz FOTOLKS TworkówSL
2039215538STRZELCZYK EwelinaKSz "SDK-Lotnik" MielecPK
203936110STRZELCZYK Katarzyna FOTOUKS "Pałac Młodzieży" KatowiceSL
2039467511STRZELCZYK MateuszUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.MA
2039567509STRZELCZYK NataliaUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.MA
2039619740STRZELEC ArkadiuszUKS "Rodło" OpoleOP
2039750455STRZELECKA NataszaTS Wisła KrakówMP
203981587STRZELECKI Jerzy FOTORPW Okucia Budowlane ŁódźLD
2039939508STRZELECKI Maciej FOTOKSz "Piątka" SkierniewiceLD
2040040394STRZELECKI MaksymilianUKS "Czternastka" WarszawaMA
2040119745STRZELECKI MichałUKS "Rodło" OpoleOP
2040218091STRZELECKI MikołajUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2040361325STRZELEWICZ SzymonKSz ORŁY PleszewWP
2040472393STRZELIŃSKI MarekLUKS "Iskra" MarzeninWP
2040554479STRZEMBKOWSKI AdamKU AZS UW w WarszawieMA
204067228STRZEMIECKI Zbigniew FOTOMLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
2040754793STRZEMIŃSKI JulianKU AZS UW w WarszawieMA
204081157STRZEMKOWSKI Włodzimierz FOTOKSz "Torfarm-64" ToruńKP
204093707STRZEP MarekOKSz "Społem" OpoleOP
2041065145STRZEŻYSZ PawełSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
2041176030STRZODA NataliaChTS ChorzówSL
2041268301STRZODA SzymonChTS ChorzówSL
204132418STRZYZAKOWSKA DominikaZMCh Polska YMCA WarszawaMA
2041472247STRZYŻEWSKA MajaUKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
2041511629STRZYŻEWSKI Adam FOTOMKS ChełmżaKP
2041617946STRZYŻEWSKI FilipUKS "Płomyk" NeklaWP
2041711630STRZYŻEWSKI JacekCK ŁubiankaKP
2041852402STUCHLAK WojciechKS KORONA ZakrzewoWP
2041968202STUCHŁY Wiktor FOTOLKS TworkówSL
2042045957STUCZKOWSKI KubaKU AZS UW w WarszawieMA
204211158STUCZYŃSKI Andrzej FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2042271807STUDNIARZ MariaSzachowy Uniwersytet WarszawaMA
2042363059STUDNICKA MariaTKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
2042433740STUDNICKA MonikaTKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
204251159STUDZINSKI Tadeusz FOTOUKS "Ósemka" ChojnicePO
2042626741STUDZIŃSKI MaciejUKS "OPP" ToruńKP
2042722954STUGIEWICZ Antonina FOTOKSz "Silesia" RacibórzSL
2042837761STUGIEWICZ Maria FOTOKSz "Silesia" RacibórzSL
2042965205STUGLIK MaksymilianTKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
2043064518STULGIS MateuszSL SALOS EłkWM
2043177556STUŁA NikodemLKSz "Caissa" LubskoLB
2043267933STUPAK AleksandraLUKSz "Orient" SokółkaPL
2043359376STUPAK BartoszLUKSz "Orient" SokółkaPL
2043466568STUPAK KrzysztofLUKSz "Orient" SokółkaPL
20435592STUPAK PiotrKS AZS WratislaviaDS
2043626204STUSIO JanTMGU - Klub Szachowy WarszawaMA
2043726208STUSIO MariaTMGU - Klub Szachowy WarszawaMA
2043840656STUTZ JuliaUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2043952971STUTZ RozaliaUMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2044042381STVOL GloriaUKS "Korona" GdańskPO
2044141357STYBURSKI MaciejKKSz "Urania" KrosnoPK
2044270757STYBURSKI SzymonAkademia Szachowa GliwiceSL
204434212STYLA AdamKSz "Maraton" ŁomżaPL
2044427704STYLIŃSKI Piotr   FOTOUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
2044567179STYPA SebastianMDK nr 1 BytomSL
2044622282STYPCZYŃSKI Patryk FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2044722746STYPIK PawełMKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
204487229STYPKA GrażynaAZS PoznańWP
204497230STYPKA MieczysławAZS PoznańWP
2045053984STYPKA SebastianUKS "Rodło" OpoleOP
2045171390STYPKA TobiaszUKS "Rodło" OpoleOP
204527231STYPKA ZbigniewAZS PoznańWP
2045356224STYPUŁKOWSKI BartoszUKS "Żak" ŁomżaPL
2045450962STYPUŁKOWSKI IgorUKS "Caissa" WarszawaMA
2045552903STYPUŁKOWSKI JacekUKSz "Hetman" WarszawaMA
2045629866STYRKOSZ Janusz FOTOKKSz "Urania" KrosnoPK
2045765335STYRNOL Marek FOTOKS HETMAN MarklowiceSL
2045837332STYRYLSKI MariuszCKiS SkawinaMP
204596112STYSIAK SzymonKS "Roszada" ŻorySL
2046058476STYŚ AleksanderUKS "Gambit" - WesołaMA
204616756SUBDA JerzyOTSz Ostrów WielkopolskiWP
2046212839SUBERSKI KewinKSz "Miedź" LegnicaDS
2046312247SUCH PiotrWKSz GANT HETMANDS
2046422955SUCHANEK Paulina FOTOKSz "Silesia" RacibórzSL
2046521890SUCHAŃSKI PatrykWKSz GANT HETMANDS
2046612781SUCHAR GrzegorzMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2046712818SUCHECKA JagodaMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2046824641SUCHECKI BoguszUKS "Hetman" Puszcza MariańskaMA
2046974479SUCHECKI MichałUKS "SZACH-MAT" PrzemkówDS
2047073450SUCHECKI RafałKS "Legion" LegionowoMA
204719646SUCHINSKI KrzysztofLZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2047259518SUCHNO GeorgiKS LogIN SkierniewiceLD
2047367841SUCHOCKI JanUKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
204742202SUCHOCKI Tomasz FOTOKU AZS UW w WarszawieMA
2047577933SUCHODOLSKI NikolasUKS BASZTA Wodzisław ŚląskiSL
2047663958SUCHODÓŁ DanielLKSz LublinLU
2047746400SUCHOMSKI JanMKS "POGOŃ" PrabutyPO
2047828751SUCHOMSKI Kacper FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
204796113SUCHOŃ KrzysztofAKS MikołówSL
2048063797SUCHORA CezaryUKS "KSM Tęcza" KościanWP
2048147920SUDER DariuszMPZSzach KrakówMP
2048248276SUDER DorotaMPZSzach KrakówMP
2048344345SUDER ErykMLKSz MyśleniceMP
2048433591SUDER JakubMAT MyśleniceMP
2048560382SUDER MaciejMAT MyśleniceMP
204863708SUDER Ryszard FOTOMLKS "Ostródzianka" OstródaWM
2048749743SUDER ZofiaMAT MyśleniceMP
204889647SUDOL SlawomirLKS "Zarzewie" PrudnikOP
204898168SUDOLSKI SylwesterKSz "Odrodzenie" KożuchówLB
2049034036SUDOŁ JakubUKS "Czternastka" WarszawaMA
2049160584SUDOŁ ŁukaszMUKS MDK Śródmieście WrocławDS
2049248922SUDOŁ SzymonKlub Szachowy "Kana" TarnówMP
2049371741SUDZIŃSKI FilipMLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
204941161SUEHSE RemigiuszMKS "EMDEK" BydgoszczKP
2049577572SUGIER NataliaMKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2049621425SUJDAK Mateusz FOTOLKSz GCKiP CzarnaPK
2049761542SUJKA HubertSSz "Szachpol" ŁukówLU
2049844021SUJKO Anna FOTOUKS "GIM Dwójka" Tomaszów LubelskiLU
2049948367SUJKOWSKI DominikKSz "Torfarm-64" ToruńKP
2050023260SUJKOWSKI PawełUKSz "Hetman" WarszawaMA

<<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006