Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 18 2017 18:40:08
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

L.P.ID D馧Nazwisko, Imi G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
13CZUBAK AleksanderKSz "Mied" LegnicaDS
24HEJBUCKI RafaKSz "Mied" LegnicaDS
35KREPSKI ArtemiuszKSz "Mied" LegnicaDS
46KREPSKI EberhardKSz "Mied" LegnicaDS
57LICA AnnaKSz "Mied" LegnicaDS
68ΜPUSIEWICZ JanuszMGLKS "Parnas" O豉waDS
710RACHWALSKI AndrzejKSz "Mied" LegnicaDS
811WILK PiotrKSz "Mied" LegnicaDS
916STAWARZ Pawel FOTOBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
1017BAJORSKI LeszekKS AZS WratislaviaDS
1118BIENIEK KazimierzKS AZS WratislaviaDS
1219DULEBA IgnacyKS AZS WratislaviaDS
1320BERLI垶KI MarekKS "Polanica-Zdr鎩"DS
1421DZIECZKANIEC GrzegorzKS "Polanica-Zdr鎩"DS
1522DZIECZKANIEC PiotrKS "Polanica-Zdr鎩"DS
1623GOLLAK Stanis豉wKS "Polanica-Zdr鎩"DS
1724HUBER Jerzy FOTOKS "Polanica-Zdr鎩"DS
1826NOWAKOWSKI MichaKS "Polanica-Zdr鎩"DS
1927PICHETA ㄆkaszKS "Polanica-Zdr鎩"DS
2028PICHURKO JakubKS "Polanica-Zdr鎩"DS
2129STEFANIAK WojciechKS "Polanica-Zdr鎩"DS
2230涉K Pawe FOTOKS "Polanica-Zdr鎩"DS
2336DOBROWOLSKI JanKSz Polonia Wroc豉wDS
2437GURGUL AdamKSz Polonia Wroc豉wDS
2538KWIECINSKI Marian"WIE涉 P癿紟"DS
2639LASKOWSKI JakubKSz Polonia Wroc豉wDS
2740+NAWROT RyszardKSz Polonia Wroc豉wDS
2841PERLICKI PaweKSz Polonia Wroc豉wDS
2942ROZANOWSKI JakubKSz Polonia Wroc豉wDS
3043SADZI垶KI RobertKSz Polonia Wroc豉wDS
3144WIECZOREK BrunoKSz Polonia Wroc豉wDS
3245WOSIK MarianKSz Polonia Wroc豉wDS
3346WO昧IAK Bartosz FOTOKSz Polonia Wroc豉wDS
3447BARBURZY垶KA MagdalenaWKSz GANT HETMANDS
3548灣I…Ax Stanis豉wWKSz GANT HETMANDS
3649JEZIORSKI GrzegorzWKSz GANT HETMANDS
3750KAMINSKI RyszardWKSz GANT HETMANDS
3851KANAREK BozenaWKSz GANT HETMANDS
3952KARNA LeszekWKSz GANT HETMANDS
4056MAJDZIAK WitoldWKSz GANT HETMANDS
4157MISIUK AndrzejWKSz GANT HETMANDS
4258NAJDA AntoniWKSz GANT HETMANDS
4359SADOWSKA MagdalenaWKSz GANT HETMANDS
4460STANKIEWICZOWA MariaWKSz GANT HETMANDS
4561WEINAR RyszardWKSz GANT HETMANDS
4662WIATR DariuszWKSz GANT HETMANDS
4763ZOGAL OlgierdWKSz GANT HETMANDS
4867CZARNY PaweWKSz Wo堯wDS
4968GRUDKOWSKI TomaszWKSz Wo堯wDS
5069MICHAΒK ArturMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
5170SIKORA JulitaMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
5271KANIEWSKI PatrykWOK Wa豚rzychDS
5372KACZMAREK MaciejBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
5473BOGDAN MateuszMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
5574DOWGIRD Filip"WIE涉 P癿紟"DS
5675DUDYCZ AnnaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
5776KARPIAK MaciejMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
5877KOJRO MateuszKSz Polonia Wroc豉wDS
5978KURCZEWSKI MichaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6079LAMPERSKA AnnaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6180LASOTA WiktorMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6281LEWANDOWSKI AdrianMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6382ΣKASIEWICZ AleksanderWKS KopernikDS
6483PACHOLEC TomaszLKS "Stomil" Be販hat闚LD
6584PULKA KatarzynaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6685PULKA TomaszMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6786RATAJCZYK RafaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6887RZEWNICKI PawelMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
6988名I﹗EK AgataMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
7089SYNOWIEC DamianMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
7190W粑CIK GrzegorzWKSz GANT HETMANDS
7291AWRYCEWICZ EmilUKS "Giecek" Radk闚DS
7393SZYDEΘO MarcinUKS "Giecek" Radk闚DS
7494WYDRA TomaszUKS "Giecek" Radk闚DS
7595KMIECIK WojciechUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
76104ARENDARCZYK MarekUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
77105KMIECIK EmiliaUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
78106KOCHANOWSKI PaweUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
79107KOSZKUL WojciechUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
80108R犵ZI垶KI RobertUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
81109WINTER JacekUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
82111BELKNER JanUKS SP3 w BogatyniDS
83112GOLUCH PiotrWKS KopernikDS
84113GRZE匠紟 AdrianUKS SP3 w BogatyniDS
85114JANKOWIAK RobertUKS SP3 w BogatyniDS
86115LEWKO PaweUKS SP3 w BogatyniDS
87116PRADZYNSKI KrystianUKS SP3 w BogatyniDS
88117PRUBAN KamilUKS SP3 w BogatyniDS
89118STARCZEWSKA Dominika"WIE涉 P癿紟"DS
90119SKOWRO垶KI RomanUKS "Szach-Mat" Syc闚DS
91120SOBCZAK OliwerUKS "Szach-Mat" Syc闚DS
92122OLESKO Mariusz"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
93123DYLAK LeszekLZS "Mewa" Golisz闚DS
94124MA印EJ Miros豉wLZS "Mewa" Golisz闚DS
95126ZDUNOWSKI MariuszLZS "Mewa" Golisz闚DS
96127NOWAK PaweMGLKS "Parnas" O豉waDS
97129BAΑYGA J霩ef FOTOMKS "Mr庵owia" Mr庵owoWM
98134WOJNA Natalia"WIE涉 P癿紟"DS
99135ZIAJA ViktoriaUKS SP3 w BogatyniDS
100136CYBULSKI MarekUKS "Szach-Mat" Syc闚DS
101137DOMAGALSKI FabianUKS "Szach-Mat" Syc闚DS
102139KUROPKA Ma貪orzataUKS "Szach-Mat" Syc闚DS
103140OSTAFI垶KI MaciejUKS "Szach-Mat" Syc闚DS
104141DOWGIRD PaweKS AZS WratislaviaDS
105142+DRELINKIEWICZ TadeuszLZS "Mewa" Golisz闚DS
106143DRZYMAx GrzegorzKS AZS WratislaviaDS
107144DUBI垶KI MateuszWKS KopernikDS
108145DUDEK Wojciech"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
109146DURKACZ MiroslawKS AZS WratislaviaDS
110147WIELOSZ Jaroslaw FOTOWKSz GANT HETMANDS
111150ADAMOWICZ Katarzyna FOTOMLKSz My郵eniceMP
112151+ANTKOWIAK GrzegorzWKSz GANT HETMANDS
113152KOTKOWSKA AgnieszkaKS AZS WratislaviaDS
114153BABIJCZUK PaweWKS KopernikDS
115154BABIJCZUK WojciechWKS KopernikDS
116155BALICKI CezaryKS AZS WratislaviaDS
117159BEBEL ArkadiuszKSz Polonia Wroc豉wDS
118160BO鬢O Stanis豉wWKSz GANT HETMANDS
119161BOGENRYTER HubertKS AZS WratislaviaDS
120162BOHDANOWICZ TomaszWKSz GANT HETMANDS
121163BORKOWSKI FranciszekWKSz GANT HETMANDS
122164BORKOWSKI Wies豉wUKS "Giecek" Radk闚DS
123165BO浩K AdamMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
124167BRZEZICKI DonatKSz Polonia Wroc豉wDS
125168BUKOWCZYK AndrzejKSz "Mied" LegnicaDS
126170BU MariuszWKSz GANT HETMANDS
127171BUTKIEWICZ ㄆkaszBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
128172CAGARA PaulinaKSz Polonia Wroc豉wDS
129173CAJBEL Maciej FOTOKS AZS WratislaviaDS
130174CHMIELARZ ZenonUKS "Giecek" Radk闚DS
131175CHODOWSKI AndrzejKSz Polonia Wroc豉wDS
132176CHRZANOWSKI MichaKS AZS WratislaviaDS
133178CZAPNIK PiotrWKSz GANT HETMANDS
134179CZERNIAWSKI MarekSzUKS Gostmat 83 GostyninMA
135180CZY ArturKSz Polonia Wroc豉wDS
136181DOBOSZ ㄆkaszMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
137182DOBRZA垶KI PaweBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
138183DOBRZA垶KI RafaBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
139185DOMARADZKA-玆x AnnaWKSz GANT HETMANDS
140186DUSZA El瘺ietaKSz Polonia Wroc豉wDS
141188+DZIECZKANIEC WieslawKS "Polanica-Zdr鎩"DS
142190EFINOWICZ EwaUKS "POGO Ole郾ica"DS
143191EFINOWICZ MichaUKS "POGO Ole郾ica"DS
144192FIGIEL MarekWKSz GANT HETMANDS
145194FURA IreneuszMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
146195GALAR AnnaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
147196GAx浩WSKI Tomasz FOTOUKS SP3 w BogatyniDS
148198GLOWACZ MarekKS AZS WratislaviaDS
149199GOMUΘA Jaros豉wBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
150200G紑ECKI JanuszKS "Polanica-Zdr鎩"DS
151201GRATKA KrzysztofKSz "Mied" LegnicaDS
152203GROMCZAK Dariusz"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
153205GROMEK WojciechKS AZS WratislaviaDS
154206GROSSMANN Ryszard"WIE涉 P癿紟"DS
155207GRUBIAK RomanWKSz GANT HETMANDS
156208GRUNAS AndrzejWKSz GANT HETMANDS
157209GRUZ Ewa"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
158210GRZYWAK ZbigniewKSz Polonia Wroc豉wDS
159212GUTKOWSKA JoannaKSz "Mied" LegnicaDS
160213HARAZDA W豉dys豉wKSz Polonia Wroc豉wDS
161214HELASZEK Edward"WIE涉 P癿紟"DS
162215HERMANOWICZ DominikaLZS "Victoria" Chr騥ciceOP
163216+HODOWANY Wojciech FOTOWKSz GANT HETMANDS
164217HOLOWIECKI Jars豉wWKSz GANT HETMANDS
165218HUCHLA AndrzejKS AZS WratislaviaDS
166219KANTANE Anna FOTOKSz Polonia Wroc豉wDS
167220IZBI垶KI Bart這miejKSz "Mied" LegnicaDS
168221JABLO垶KI ㄆkaszMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
169222JADCZAK BernardKS AZS WratislaviaDS
170223JAGIEx PiotrWKSz GANT HETMANDS
171225JANOCHA Wies豉wMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
172227JANUSZEWSKI TomaszWKSz GANT HETMANDS
173229JASIK AnnaKSz Polonia Wroc豉wDS
174230JA匠OWSKI RyszardKSz "Mied" LegnicaDS
175232NI玆垶KI MaciejKS AZS WratislaviaDS
176234NOWAK Danuta"WIE涉 P癿紟"DS
177235NOWAK Ryszard"WIE涉 P癿紟"DS
178236NOWAKOWSKA-KOTAS MartaKS AZS WratislaviaDS
179238KRYSTIAN TadeuszKSz Polonia Wroc豉wDS
180239DALECZKO W豉dys豉wWKSz GANT HETMANDS
181240KOLASI垶KI KrzysztofKSz Polonia Wroc豉wDS
182242SZEWCZYK JacekWOK Wa豚rzychDS
183244BxSZCZAK MaciejKSz "Mied" LegnicaDS
184262J茯WIK Gra篡naLZS "Mewa" Golisz闚DS
185263JURKOWSKI MarcinUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
186265KAMI垶KI MarcinWKSz GANT HETMANDS
187266KANIA Przemys豉wKSz Polonia Wroc豉wDS
188269KISIEL MariuszKSz Polonia Wroc豉wDS
189271KLUKIEWICZ PiotrKS AZS WratislaviaDS
190272KΧKOW ㄆkaszMGLKS "Parnas" O豉waDS
191273KMIOTEK PaweWKSz GANT HETMANDS
192274KNAP JerzyKS AZS WratislaviaDS
193276KOPA ZbigniewWKSz GANT HETMANDS
194277KOPE Mariusz FOTOKS "Polanica-Zdr鎩"DS
195278KORPALSKI RobertMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
196279KORPALSKI RyszardKS AZS WratislaviaDS
197282KOSSOBUDZKI RobertUKS "POGO Ole郾ica"DS
198284KOTWICKA MajaKS AZS WratislaviaDS
199285KOWALAK PiotrKSz "Mied" LegnicaDS
200286KOWALCZUK Wojciech FOTOGLKS Goniec 畝r闚DS
201287+KOWALSKI MichalKS AZS WratislaviaDS
202288KOWALSKI PiotrKS AZS WratislaviaDS
203289KOZΜWSKI PiotrWKSz GANT HETMANDS
204291KR粌 KrzysztofMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
205292KROSNY Miros豉wUKS "POGO Ole郾ica"DS
206293KRUCZY垶KI MarekUKS "Giecek" Radk闚DS
207294KRUPA JerzyKS AZS WratislaviaDS
208296KRUPA Monika FOTOWKS KopernikDS
209298KRZESAJ RobertKSz Polonia Wroc豉wDS
210300FOJUDZKA AnnaKS AZS WratislaviaDS
211301RYNG Ma貪orzata FOTOKSz Polonia Wroc豉wDS
212302KUDRIAWCEW DenisKSz Polonia Wroc豉wDS
213304KULON BoguslawKSz Polonia Wroc豉wDS
214305KULPINSKI PiotrWKS KopernikDS
215307xDA IreneuszKSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
216308xKOMIEC KazimierzBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
217309xSUT ㄆkaszUKS "Giecek" Radk闚DS
218310xSUT PaulinaUKS "Giecek" Radk闚DS
219311xSZEWICZ PaweUKS "Giecek" Radk闚DS
220312LASZKIEWICZ JerzyWKSz GANT HETMANDS
221313LECHOWICZ JacekKSz Polonia Wroc豉wDS
222314LEMA垶KI KarolKS AZS WratislaviaDS
223315LERCEL MichaBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
224316LESICKA MajaUKS SP3 w BogatyniDS
225317LEWICKA-MA印EJ SylwiaLZS "Mewa" Golisz闚DS
226318LEWICKI Wies豉wWKSz GANT HETMANDS
227319LIPIE Wies豉wUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
228320BUJAR Gra篡na"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
229321LISOWSKA OlgaKSz "Mied" LegnicaDS
230322LITWINSKA ApoloniaKS AZS WratislaviaDS
231323ΜPUSIEWICZ PiotrKSz "Mied" LegnicaDS
232324LUBA ㄆkasz FOTOUKS "Giecek" Radk闚DS
233326ΣNIEWSKI KrzysztofMGLKS "Parnas" O豉waDS
234327ΣPKOWSKI EdwardKS AZS WratislaviaDS
235328MACHLOWSKI S豉womirUKS "Giecek" Radk闚DS
236329ANDRZEJEWSKA Miros豉waWKSz GANT HETMANDS
237330MADERA MateuszKSz "Mied" LegnicaDS
238333MAMCZAR Micha FOTOKSz Polonia Wroc豉wDS
239335MASKULANIS RobertWKSz GANT HETMANDS
240336MA印EJ MarekLZS "Mewa" Golisz闚DS
241337MAZUREK RobertWKSz GANT HETMANDS
242338MERDAS BoguslawKS AZS WratislaviaDS
243340MIKOLAJCZYK PiotrWKSz GANT HETMANDS
244342MLODZINSKA IrenaUKS SP3 w BogatyniDS
245344MONDRZYCKI Bart這miejKS AZS WratislaviaDS
246346MOTYL TomaszKSz Polonia Wroc豉wDS
247347MUCHA MarcinKS AZS WratislaviaDS
248348MURDZIA Piotr FOTOMLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
249349POLITOWICZ AnnaKSz Polonia Wroc豉wDS
250350NAWROT El瘺ietaKSz "Mied" LegnicaDS
251351NICZYPOR Mieczys豉wUKS "POGO Ole郾ica"DS
252352OGONOWSKA AnetaUKS SP3 w BogatyniDS
253353OGONOWSKA Katarzyna FOTO"WIE涉 P癿紟"DS
254354OLCZAK MariuszKS AZS WratislaviaDS
255355ORSICZ Miko豉jMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
256357OWCZAREK CezaryKSz Polonia Wroc豉wDS
257358OZYHAR MarekMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
258359PANKIEWICZ Tomasz"WIE涉 P癿紟"DS
259360PAPROCKI ArturUKS "POGO Ole郾ica"DS
260361PAWΜWSKI BartoszKSz "Mied" LegnicaDS
261362PELA EdwardWKSz GANT HETMANDS
262363PERDEK Miros豉wKSz Polonia Wroc豉wDS
263366PIENI*EK ArturKSz "Mied" LegnicaDS
264368PIGUx MarekUKS SP3 w BogatyniDS
265370POJEDZINIEC W豉dys豉wWKSz GANT HETMANDS
266371POΜZOWSKI AndrzejMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
267372PONIATOWSKI PaweKSz "Mied" LegnicaDS
268374PRZEWO昧IK DariuszLZS "Mewa" Golisz闚DS
269375PRZE挑ZIECKA EwaBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
270377PTAK MiroslawKSz Polonia Wroc豉wDS
271378PUSZCZEWICZ KrzysztofWKSz GANT HETMANDS
272379PUZIO JolantaKSz "Mied" LegnicaDS
273380PYKA Roman"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
274381RADECKI WojciechKS AZS WratislaviaDS
275385+RUDAK W豉dys豉wWKSz GANT HETMANDS
276386RUDAK WojciechKSz Polonia Wroc豉wDS
277387RYCHLIK Hanna FOTOGLKS Goniec 畝r闚DS
278388RYCHLIK Piotr FOTOWKSz HETMAN Wa豚rzychDS
279390SABUK PiotrWKS KopernikDS
280392SASKOWSKI JacekKSz "Mied" LegnicaDS
281394+SENIURA WiktorKSz Polonia Wroc豉wDS
282395SIDΜ AndrzejWKSz GANT HETMANDS
283396SIDORSKI MaciejKSz Polonia Wroc豉wDS
284397SIEMBAB BartoszUKS "Giecek" Radk闚DS
285399SINGER KrystianKSz "Mied" LegnicaDS
286400SIWIK Rafa FOTOWKSz GANT HETMANDS
287402SKOROBOGATY KrzysztofKSz "Mied" LegnicaDS
288405SOΡYSIK PaweKS AZS WratislaviaDS
289406SPENDOWSKI TomaszKS AZS WratislaviaDS
290407STACHOWIAK Kamil FOTOKSz Polonia Wroc豉wDS
291411SULEJA JaroslawKS AZS WratislaviaDS
292412名ICARZ MaciejKSz Polonia Wroc豉wDS
293413名IERCZEWSKI MarekWKSz GANT HETMANDS
294415SZMYD Marek FOTOGLKS Goniec 畝r闚DS
295416SZUMILAS PaweKSz "Mied" LegnicaDS
296418SZYDEΘO Kazimierz FOTOUKS "Giecek" Radk闚DS
297419SZYDLOWSKI EdwardKSz Polonia Wroc豉wDS
298420SZYDLOWSKI KazimierzKSz Polonia Wroc豉wDS
299421SZYMANOWSKA MariolaKSz Polonia Wroc豉wDS
300423TOWGIN PiotrKS AZS WratislaviaDS
301424TRO列IANKO AndrzejMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
302426TYPEK KonradKSz "Mied" LegnicaDS
303427TYSZECKI PaweMGLKS "Parnas" O豉waDS
304428FLORCZAK AleksandraWKSz GANT HETMANDS
305430WALASIAK DariuszLZS "Mewa" Golisz闚DS
306431STAWARZ Angelina FOTOBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
307432WARWASZY垶KI ZbigniewWKSz GANT HETMANDS
308433WASYLKIEWICZ Andrzej FOTOMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
309435WAWRZYNIAK MariuszKSz "Mied" LegnicaDS
310436WEIMAN DariuszWKSz GANT HETMANDS
311437WI犴KOWSKI RyszardWKSz GANT HETMANDS
312438WIECZOREK Oskar FOTOKSz Polonia Wroc豉wDS
313440WITKOWSKI KrzysztofUKS Skoczek MiliczDS
314442W粑CIK MichaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
315446WO烤IAK PaweKS AZS WratislaviaDS
316447涉K KamilKSz Polonia Wroc豉wDS
317448涉K KlaudiaKS AZS WratislaviaDS
318449ZAR牞A Rados豉wBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
319451ZAWADZKA JolantaKSz Polonia Wroc豉wDS
320452ZAWADZKA MagdalenaKS AZS WratislaviaDS
321453ZAWADZKI Stanis豉wKSz "Mied" LegnicaDS
322456ZIELI垶KI ZbigniewGLKS Goniec 畝r闚DS
323458烘INDA Bogdan FOTOMGLKS "Parnas" O豉waDS
324460玆x JanuszWKS KopernikDS
325461ZY匠O Jan FOTOKSz Polonia Wroc豉wDS
326462BLICHARSKI JacekKSz "Mied" LegnicaDS
327463DUBI垶KA AgataKSz "Mied" LegnicaDS
328465MALEC RobertKSz "Mied" LegnicaDS
329466WILK AleksandraKSz "Mied" LegnicaDS
330467ZY匠O TeresaWKSz GANT HETMANDS
331476玆x AgataWKSz GANT HETMANDS
332478RAKOWIECKI AndrzejStowarzyszenie AS P這ckMA
333492DROZD LukaszWKSz GANT HETMANDS
334494KLIMOWICZ JanKS "Polanica-Zdr鎩"DS
335495BUC GabrielaKS "Polanica-Zdr鎩"DS
336500BLAK ZbigniewKSz Polonia Wroc豉wDS
337504xMBUCKI ㄆkaszUKS "POGO Ole郾ica"DS
338505SERAFIN JanUKS "POGO Ole郾ica"DS
339506CUKROWSKI Filip FOTOWKS KopernikDS
340507OSTROWSKI Bart這miejMKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
341510MIKOxJCZYK AndrzejWOK Wa豚rzychDS
342516SKRZYCZEK Tomasz FOTOKS DORS Ruda 奸御kaSL
343517CHE垶KA Karolina FOTOMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
344519GICALA AndrzejMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
345520GUZEWICZ AgnieszkaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
346521GUZEWICZ Rafa FOTOMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
347522KOTKOWSKI AdamKS AZS WratislaviaDS
348523SZABLOWSKI PawelMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
349524BORKOWSKA AleksandraUKS "Giecek" Radk闚DS
350525xSZEWICZ MagdalenaUKS "Giecek" Radk闚DS
351526SKROBACZ MarcinUKS "Giecek" Radk闚DS
352528MACIEJEWSKI WaldemarUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
353542DUCH RobertKS "Polanica-Zdr鎩"DS
354543CZAPULAK GrzegorzLZS "Mewa" Golisz闚DS
355546KRAWIEC WitoldWKSz GANT HETMANDS
356557JASI垶KI Miros豉wKSz "HETMAN" KatowiceSL
357569PARYSEK Lechos豉wBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
358570ZAWADKA AgataBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
359573SANDOR AleksandraUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
360579ZAHORSKA AleksandraKSz "Mied" LegnicaDS
361580KOWALCZYK Pawe"WIE涉 P癿紟"DS
362581PATYK MichaKS AZS WratislaviaDS
363584ZMARZΧ AleksandraBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
364585GUZIEWICZ MartaUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
365586GUZIEWICZ WojciechUKS "Debiut" Przedwoj闚DS
366589BRZECZEK PiotrUKS SP3 w BogatyniDS
367590KUKx MaciejUKS SP3 w BogatyniDS
368591STABRAWA ArturUKS SP3 w BogatyniDS
369592STUPAK PiotrKS AZS WratislaviaDS
370598FRANEK MieczyslawUKS "Szach-Mat" Syc闚DS
371600BIELI垶KI KazimierzWOK Wa豚rzychDS
372603WOJTOWICZ Stanis豉wWOK Wa豚rzychDS
373623DOBROWOLSKI Aleksander FOTO"WIE涉 P癿紟"DS
374624DOMINIK EwelinaGLKS Goniec 畝r闚DS
375629GROCHOCI垶KA UrszulaKSz Polonia Wroc豉wDS
376631GRZESIK NorbertUKS "POGO Ole郾ica"DS
377632HALUBEK Stefan FOTOUKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
378634ILCZUK PiotrKSz Polonia Wroc豉wDS
379636JANKIEWICZ RobertMGLKS "Parnas" O豉waDS
380641KA匠紟 PiotrGLKS Goniec 畝r闚DS
381644KOMOROWSKI ZbigniewGLKS Goniec 畝r闚DS
382645KOPRAS SandraMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
383646KORO列IEL Aneta FOTO"WIE涉 P癿紟"DS
384650KULCZYCKI KrzysztofBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
385654MIKxSZEWICZ MichaKSz "Mied" LegnicaDS
386655MISZTELA HubertKS AZS WratislaviaDS
387656MORZYWOΒK PaweMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
388657NAJDUK JacekLZS "Mewa" Golisz闚DS
389658NIEMIEC ZbigniewKSz Polonia Wroc豉wDS
390660NOWAK JakubUKS SP3 w BogatyniDS
391661ONYSZKO MichaUKS SP3 w BogatyniDS
392662PASZKIEWICZ SebastianWKSz GANT HETMANDS
393663PATYK AnnaWKSz HETMAN Wa豚rzychDS
394665PIEKARSKA AnnaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
395674SKIBA Marta"WIE涉 P癿紟"DS
396675SKUBIS FeliksUKS "Szach-Mat" Syc闚DS
397678FASSA AnnaKSz "Mied" LegnicaDS
398681STANKIEWICZ Pawe FOTOWKS KopernikDS
399682ST襾IE MarcinBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
400683STOPA Jacek FOTOWKS KopernikDS
401685SZMIGIELSKA AnnaMUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
402688SZYMASZEK LucjanWKSz GANT HETMANDS
403690TUST-KOPEC DominikaKS "Polanica-Zdr鎩"DS
404691WASILEWSKA KatarzynaUKS SP3 w BogatyniDS
405695ZDZIARSKA-ZAR牞A LidiaBia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
406696BUDNIK Kazimierz FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
407697KASIAK RobertLZS "Kordian" Bli篡nSK
408698NOWAK Dawid FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
409699SZEL: Marek FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
410701BRZEZI垶KI Mateusz FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
411703DAROWICKI Mariusz FOTOUKS "OPP" ToruKP
412706KURLENDA AlicjaBKS "Chemik" BydgoszczKP
413707SOKOΜWSKI Stanis豉wUKSz "Hetman" WarszawaMA
414708TABACZKA Jerzy FOTOSSz Pocztowiec BydgoszczKP
415716BROSZKIEWICZ PiotrOSiR TucholaKP
416724BASSA Jaros豉w FOTOITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
417725CZARNOLEWSKI Piotr FOTOITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
418726TADZIK Bogdan FOTOITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
419741CIESI垶KI AndrzejAZS PoznaWP
420759KOSZOWSKI KrystianKSz "Gambit" 安iecieKP
421760BRANICKI S豉womir FOTOKSz "Torfarm-64" ToruKP
422761G紑NIEWICZ Oskar FOTOKSz "Torfarm-64" ToruKP
423762POLITOWSKI ㄆkaszKSz "Torfarm-64" ToruKP
424764WODZY垶KI Mieszko FOTOKSz "Torfarm-64" ToruKP
425765BIEGA垶KI Zdzis豉w FOTOOSiR TucholaKP
426767GOㄐBIEWSKI Adam FOTOMKS "EMDEK" BydgoszczKP
427768JASTRZ牞SKI W這dzimierz FOTOOSiR TucholaKP
428771JAHR Przemys豉w FOTOKSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
429773HARMATA Marek FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
430776TRZEBIATOWSKI AleksanderUKS "茳emka" ChojnicePO
431777TRZEBIATOWSKI HenrykUKS "茳emka" ChojnicePO
432778TURZY垶KA Gra篡na FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
433779BEREZOWSKA Patrycja FOTOLZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
434780BAUMANN Dariusz FOTOWKSz 1938 W這c豉wekKP
435785OPERMAN Dariusz FOTOMLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
436786MARSZELSKA Joanna FOTOMLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
437787W粑CICKI MateuszMLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
438788ZYGOWSKI MariuszMLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
439789KAMI垶KI Damian FOTOUKS "OPP" ToruKP
440794BUDKIEWICZ Lucyna FOTOITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
441799LUCHOWSKI Ferdynand FOTOM-LKS "WISx" NoweKP
442803PIETROWSKA IwonaMKS Che軛瘸KP
443806GRODZICKI TomaszAZS UMK ToruKP
444815DOM涉LSKI Dominik FOTOMKS "EMDEK" BydgoszczKP
445816KARPI垶KI Bart這miej FOTOMKS "EMDEK" BydgoszczKP
446817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOMKS "EMDEK" BydgoszczKP
447819MACIEJEWSKI NikodemMKS "EMDEK" BydgoszczKP
448820POMIANOWSKI Maciej FOTOMKS "EMDEK" BydgoszczKP
449821RACZY垶KA Maja FOTOMKS "EMDEK" BydgoszczKP
450822RATAJCZAK MarcinMKS "EMDEK" BydgoszczKP
451824WALERYCH Jaros豉w FOTOMKS "EMDEK" BydgoszczKP
452828MROZI垶KI Benedykt FOTOLKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
453831MATUSIAK AndrzejPKS "Wiatrak" BydgoszczKP
454832烘IJEWSKI Bogumi FOTOPKS "Wiatrak" BydgoszczKP
455833HERMAN FranciszekKSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
456835WYRZYKOWSKI J霩ef FOTOKSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
457836WYRZYKOWSKI Stanis豉w FOTOKSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
458837耗ΡOWSKI Marek FOTOKSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
459845LEWANDOWSKI Maciej FOTOMCK Aleksandr闚 KujawskiKP
460846MOLENDA MarcinMCK Aleksandr闚 KujawskiKP
461850BASI垶KI Micha FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
462851KRENZ EwelinaUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
463852LEWANDOWSKA Natalia FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
464853MAJDZI垶KI Micha FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
465854MARKS Piotr FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
466855PAWELEC ㄆkasz FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
467856PRZYBIELSKA Agnieszka FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
468858WΜDARSKI Micha FOTOUKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
469859JA浴玆K Piotr FOTOUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
470860MISIEWICZ PatrykUKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
471865ZWOLAKIEWICZ Krzysztof FOTOUKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
472869KIRSZ Krzysztof Jr FOTOUKS "OPP" ToruKP
473871印IWICKI Damian FOTOUKS "OPP" ToruKP
474873CZAPIEWSKI Waldemar FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
475874GOΣ垶KA Anna FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
476875GOΣ垶KI Czes豉w FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
477876GOΣ垶KI Grzegorz FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
478877JANUSZEWSKI Piotr FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
479878LABUN Kornel FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
480879MAΒK PaulinaUKS "茳emka" ChojnicePO
481880MEGGER DawidUKS "茳emka" ChojnicePO
482881OSOWICKI Jakub FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
483883RYNARZEWSKI Piotr FOTO狼MS "Baszta" 疸inKP
484884WI吉IEWSKI Jaros豉w FOTONOK Nak這KP
485885WI吉IEWSKI Robert FOTO狼MS "Baszta" 疸inKP
486887AUGUSTOWSKI JanuszWKSz 1938 W這c豉wekKP
487888BANKERT Krzysztof FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
488894+BIELUSZEWSKI Henryk FOTOM-LKS "WISx" NoweKP
489895BIELUSZEWSKI Robert FOTOM-LKS "WISx" NoweKP
490896BxSIK Wojciech FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
491898BOKIEJ Przemys豉w FOTOBKS "Chemik" BydgoszczKP
492901BORGULA Rafa FOTO狼MS "Baszta" 疸inKP
493902BOROCH Micha FOTOKSz "Gambit" 安iecieKP
494904BORYSZEWSKI DariuszKSz "Gambit" 安iecieKP
495907BUDREWICZ Jan FOTOITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
496908BUGALSKI ㄆkasz FOTO狼MS "Baszta" 疸inKP
497909BULGE Monika FOTOKSz "Gambit" 安iecieKP
498910PAPROCKA Renata FOTOPKS "Wiatrak" BydgoszczKP
499911CABAJ Marcin FOTOUKS "茳emka" ChojnicePO
500912CHODOROWSKI DawidITS "Kopernik" Inowroc豉wKP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006