Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Lipiec 23 2017 08:50:10
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Klasa sportowa G鏎aData wa積o軼i G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
11575+ALBIN GrzegorzIII0000-00-00MCKiE MalborkPO
22367+ANISZEWSKI DariuszIII0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
35561+BANASIK Marian FOTOII0000-00-00SL
432162+BENDA GrzegorzIII0000-00-00KU AZS UW w WarszawieMA
5894+BIELUSZEWSKI Henryk FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
62590+BRUDZINSKI MaciejIII0000-00-00MA
75623+CIERASZEWSKI Piotr FOTOIII0000-00-00SCS "Sok馧" Chorz闚SL
85650+DROZD Ryszard FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
9188+DZIECZKANIEC WieslawIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
10932+FILIPEK Halina FOTOIII0000-00-00KP
11947+G紑SKI Leszek FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
123347+GUNAJEW Rafa FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
13216+HODOWANY Wojciech FOTOIII2010-12-31WKSz GANT HETMANDS
1420886+JANIK AndrzejIII0000-00-00MP
155766+JONCZYK JanIII0000-00-00SL
165794+KAWA Boleslaw FOTOIII0000-00-00SL
177587+KUJAWA Jozef FOTOIII2010-12-31SL
1823086+MALANIUK Vladimir P FOTOI0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
195934+MISIUGA Andrzej FOTOI2011-12-31LKS "Pasjonat" DankowiceSL
202857+NOWAK Edward FOTOIII0000-00-00LKS Lotos Jab這nnaMA
212865+OLEJARCZYK Bogdan FOTOII0000-00-00KU AZS UW w WarszawieMA
225306+PARADOWSKI PaweIII2011-12-31GLKS Goniec 畝r闚DS
2319103+PYCHY垶KI Dominik FOTOIII2009-12-31PSSz PszczynaSL
241784+RAKOWIECKI TomaszIII2010-12-31RPW Okucia Budowlane 鏚LD
257355+RUPENTAL Janusz FOTOIII2010-12-31WP
261806+STECYK J霩ef FOTOII0000-00-00ZP
276144+SZWARC Pawe FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
283010+WAJSZCZYK Piotr FOTOIII0000-00-00SSz "Modus" WarszawaMA
2919137+WIECHOWSKI Bronis豉w FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
3025170ABRAMOWSKI ArkadiuszIII0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
3164112ADAMALA SzymonIII0000-00-00KS LogIN SkierniewiceLD
3215730ADAMCZEWSKI J璠rzej FOTOII0000-00-00KTS KaliszWP
3315729ADAMCZEWSKI Maciej FOTOII0000-00-00KTS KaliszWP
3429926ADAMCZYK Pawe FOTOIII0000-00-00UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
3537808ADAMCZYK Piotr FOTOIII0000-00-00UKS "Pionier" Jastrz瑿ie Zdr鎩SL
3628959ADAMCZYK Zuzanna FOTOII0000-00-00UKS "Pionier" Jastrz瑿ie Zdr鎩SL
376827ADAMEK Przemyslaw FOTOII0000-00-00WP
38150ADAMOWICZ Katarzyna FOTOIII0000-00-00MLKSz My郵eniceMP
397313ADAMOWICZ Maciej FOTOII0000-00-00MKS przy MDK TrzciankaWP
4022733ADAMOWICZ Marek FOTOIII0000-00-00UKS Debiut Dziesi徠ka OlsztynWM
4122732ADAMOWICZ Piotr FOTOIII0000-00-00UKS Debiut Dziesi徠ka OlsztynWM
4231961ADAMSKI AdamIII0000-00-00MA
432309ADAMSKI AndrzejI0000-00-00MA
442550ADAMSKI Jan FOTOIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
4532505ADAMYAN-LIS Antonina FOTOIII0000-00-00MUKS Fidei W璕r闚MA
4613046ADASZEWSKI PaweIII2010-12-31UKS SP3 w BogatyniDS
4728532ALEKSANDROWICZ Marek FOTOII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
4850017ALIAVDIN NikolaiII0000-00-00UKS Gambit 安iebodzinLB
4940082ALVARADO CarlosII0000-00-00MA
5056138AΘOWSKI PaweIII0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
516803ANCUTA AdamIII0000-00-00WP
5222040ANDRAE Dirk FOTOII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
536343ANDREARCZYK PaweIII2010-12-31KSz "Start" Elbl庵WM
544280ANDREJCZUK Beata FOTOI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
5550019ANDRENKO IRINAI0000-00-00
566871ANDRZEJEWSKA Anna FOTOI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
5731129ANDRZEJEWSKA Maja FOTOIII0000-00-00UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
58329ANDRZEJEWSKA Miros豉waIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
5929019ANDRZEJEWSKI KonradIII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
606873ANDRZEJEWSKI PaweIII2010-12-31UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
616875ANGLART Edward FOTOIII0000-00-00UKS "Szach" WolsztynWP
62151ANTKOWIAK GrzegorzIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
6326409ANTOKOLSKI Micha FOTOIII0000-00-00PO
6417650ANTOLAK Julia FOTOI0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
6512825ANTONIEWICZ JakubIII0000-00-00DS
665551ANTONIEWSKI Rafal FOTOM0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
6714844ANTOSZEWSKI Wojciech FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
6850647ANY Monika FOTOIII0000-00-00KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
6927627ARBASZEWSKI KrzysztofIII0000-00-00MA
7050363ARCISZEWSKA Zuzanna FOTOIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
7151154ARMUx KarolIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
72887AUGUSTOWSKI JanuszIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
733767AUGUSTYN Jan FOTOIII0000-00-00RzKSz Rzesz闚PK
743911AUGUSTYN Sebastian FOTOI0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
758998AUGUSTYNOWICZ PiotrIII2011-12-31LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
762559AUTOWICZ BoguslawaII2010-12-31KU AZS UW w WarszawieMA
7743859BABAEV EldenizII0000-00-00KSz "Maraton" υm瘸PL
785316BABCZY垶KI Dariusz FOTOIII2010-12-31MKSz RybnikSL
7930561BABIARZ Arkadiusz FOTOII0000-00-00RzKSz Rzesz闚PK
803912BABIARZ Mariusz FOTOII0000-00-00RzKSz Rzesz闚PK
81153BABIJCZUK PaweIII0000-00-00WKS KopernikDS
82154BABIJCZUK WojciechIII0000-00-00WKS KopernikDS
8327165BABULa VlastimilM0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
844627BACHAN DanielII2010-12-31UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
8554487BACKIEL Hubert FOTOIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
8617810BADYRA WasylIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
879847BAJEK MarekIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
889841BAJERLEIN DawidII0000-00-00ASSz "Lipno" St瘰zewWP
892301BAJKOWSKI MarcinIII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
9040894BAJOREK MaciejIII0000-00-00GKSz "Kornuty" GorliceMP
9123446BAKALARCZYK Jakub FOTOIII0000-00-00UKS "Pi徠ka" WieluLD
921675BAKALARCZYK JolantaIII0000-00-00UKS "Pi徠ka" WieluLD
931610BAKALARCZYK WlodzimierzII0000-00-00LD
9426603BAKALARCZYK ZuzannaIII0000-00-00UKS "Pi徠ka" WieluLD
954986BAKALARZ Leszek FOTOIII0000-00-00KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
965556BAKO Ryszard FOTOIII0000-00-00SCS "Sok馧" Chorz闚SL
975557BAKUNOWICZ Jerzy FOTOIII0000-00-00TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
9832330BALAS MichaIII0000-00-00UKS MDK OtwockMA
991305BALCERCZAK EwaIII0000-00-00KSGU "T璚za" Krosno Odrz.LB
1002564BALDA Leszek FOTOIII0000-00-00LKS Lotos Jab這nnaMA
10114537BALI垶KI DamianIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
10212595BALKIEWICZ Henryk FOTOIII2010-12-31DS
10333551BALOGH CsabaM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
1043904BAxNDYNOWICZ Wojciech FOTOIII0000-00-00KKSz "Urania" KrosnoPK
10540968BANACH JakubIII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
10615771BANACH Szymon FOTOI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
1076664BANACH WieslawI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
1086877BANASIAK DariuszIII0000-00-00TS-R "Hetman" KoninWP
1095559BANASIK Henryk FOTOIII0000-00-00SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie G鏎ySL
1103618BANASIK Krzysztof FOTOI0000-00-00LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1113224BANASZKIEWICZ Miko豉jII0000-00-00MLKSz My郵eniceMP
11264427BANA BartoszIII0000-00-00WP
11345076BANCAREWICZ AleksIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
11455731BANDYK JoannaIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
11527313BANDYK Sebastian FOTOIII0000-00-00UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
11621628BANIAK ㄆkasz FOTOIII0000-00-00TKSzach TarnobrzegPK
117888BANKERT Krzysztof FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
11858513BAR Klaudia FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
11924042BAR Marta FOTOIII0000-00-00KSz Gambit PrzeworskPK
12066BARABASZ MarianIII2011-12-31DS
12151554BARAN Dagmara FOTOIII0000-00-00LKS "Stra瘸k" ZabrzegSL
1226347BARAN Dawid FOTOIII0000-00-00WM
12329353BARAN MateuszIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
12428309BARAN Micha FOTOIII0000-00-00KS "Komunalni Sanok"PK
12527190BARANOWICZ JanIII0000-00-00UKS "Caissa" WarszawaMA
12636818BARANOWSKA MirelaIII0000-00-00UKS "Mosi雟ka Jedynka" MosinaWP
1274630BARANSKA MonikaII0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
1282267BARANSKI MiroslawIII0000-00-00KSz "Skoczek" SiedlceMA
12947BARBURZY垶KA MagdalenaI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
1302567BARC MichaIII0000-00-00MA
1313297BARCZYK JoannaII0000-00-00KS Cracovia 1906 Krak闚MP
1326880BARDELI ㄆkaszI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
1331331BARGΜWSKI Filip FOTOIII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
13410158BARMUTA BartoszIII0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
13518154BARNOWSKI Sylwester FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
1363268BARSKI Rados豉wM0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
13717038BARSZCZ MilenaIII0000-00-00LUKKS KielceSK
13824714BARTCZAK HannaII0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
1391918BARTCZAK KrzysztofIII0000-00-00LKSz LublinLU
1404363BARTEL Marta FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
1412569BARTEL Mateusz FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
1422570BARTEL Micha FOTOI0000-00-00MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
14362612BARTKIEWICZ Pawe FOTOIII0000-00-00LUKKS Miedziana G鏎aSK
1446881BARTKOWIAK Damian FOTOI0000-00-00KS KORONA ZakrzewoWP
14551289BARTΜMOWICZ Jakub FOTOIII0000-00-00KSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
14623222BARTNICKI MarcinIII0000-00-00MA
1471243BARTNICKI PaweII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
14864345BARTODZIEJ BartoszIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
14922842BARTOSIEWICZ Julia FOTOIII0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
150890BARTOSIK Piotr FOTOIII0000-00-00KP
15117394BARTOSZEK Jakub FOTOII0000-00-00UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
15217395BARTOSZEK Marcin FOTOIII0000-00-00UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
15317396BARTOSZEK Micha FOTOIII0000-00-00UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
1544283BARTOSZEWICZ Marcin FOTOIII0000-00-00PL
15550312BARTOSZEWSKI-REISKI OlafIII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
1562574BARWINSKI Dionizy FOTOIII0000-00-00MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
15756043BARWI垶KA Ewa FOTOII0000-00-00KTS KaliszWP
15821246BARYx DamianIII0000-00-00SL
15918182BARYx ㄆkaszII0000-00-00SL
16050001BARYSHPOLETS AndreyM0000-00-00
16111058BASIAGA Sebastian FOTOIII0000-00-00KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
162850BASI垶KI Micha FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
163724BASSA Jaros豉w FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
16424872BATOR Ma貪orzataIII0000-00-00Klub Szachowy "Kana" Tarn闚MP
1656350BATURO Tomasz FOTOIII0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
16632002BAUM Jonasz FOTOI0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
167780BAUMANN Dariusz FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
16827192BAZAN Micha FOTOIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
16944309B。H紑 TomaszIII0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
17066588B… MariuszIII0000-00-00MA
17121486B… Stanis豉w FOTOIII0000-00-00UKS SP 1 Brzoz闚PK
17214533BEBEL AgnieszkaIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
173159BEBEL ArkadiuszI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
17418188BECZAx Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
17517397BEDNARCZYK Alicja FOTOIII0000-00-00LUKS Fajs豉wiceLU
1763077BEDNARCZYK Damian FOTOIII0000-00-00UKS "GONIEC" Stani徠kiMP
17721491BEDNARCZYK Katarzyna FOTOIII0000-00-00LUKS Fajs豉wiceLU
17851935BEDNARCZYK MateuszIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
17937579BEDNARCZYK WojciechIII0000-00-00MA
1801699BEDNAREK SylwesterI0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
18152177BEDNARSKA JulitaIII0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
1821333BEDNARSKA-BZD癿A Ma貪orzataI0000-00-00ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
18318190BEDNARSKI Dawid FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
1843075BEDNARSKI WaclawIII0000-00-00
18515989BEKER CezaryIII0000-00-00UKS "Polan" PoznaWP
18626930BELCZEWSKI Jacek FOTOIII0000-00-00UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
18715991BELKA AndrzejIII0000-00-00WP
18815992BELKA MartaIII0000-00-00WP
18918199BEN Jaros豉w FOTOIII0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
19071462BENSAID SimonII0000-00-00SL
19146602BERDYGA KarolIII0000-00-00MA
1924285BERNACKI GabrielII0000-00-00PL
1934286BERNACKI KrzysztofIII0000-00-00PL
19450003BERNADSKIY VitaliyM0000-00-00
19513047BERNASZUK KrzysztofIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
1966886BERNAT MarcinIII0000-00-00ASSz "Lipno" St瘰zewWP
19726163BETLEJ Jan FOTOIII0000-00-00MKS KSOS Krak闚MP
19818205BEZIMIENNY Daniel FOTOIII0000-00-00UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceSL
19920126B牞NIK Ma貪orzata FOTOIII0000-00-00UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
2003915B犴 S豉womir FOTOIII0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
2019023B呇 Micha FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
2023299B邛KOWSKI AndrzejIII0000-00-00TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
2031700BIALAS WojciechIII0000-00-00UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
20414946BIAxS Jerzy FOTOII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
2052505BIAzZAK PiotrII0000-00-00MA
20632076BIAzZY垶KI MichaIII0000-00-00MA
20755284BIAΒK Alicja FOTOIII0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
2086888BIAΘOWSKI Adam FOTOII0000-00-00TS-R "Hetman" KoninWP
20916003BIAΘOWSKI Krzysztof FOTOIII0000-00-00UKS Ko軼ielecWP
2103917BIAΜW﹖ Inga FOTOII0000-00-00PK
2113621BIEGALSKI ArkadiuszIII0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
212893BIEGANOWSKI RomanIII2010-12-31KP
213765BIEGA垶KI Zdzis豉w FOTOIII0000-00-00OSiR TucholaKP
2145572BIELA Damian FOTOII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
21529906BIELA Wojciech FOTOIII0000-00-00GKS Gorzyce WWP
2161999BIELAK Pawe FOTOIII0000-00-00KSz "DRAKON" LublinLU
2173816BIELAWSKI MichaIII0000-00-00LKS "Parnas" Stara WiePK
2185574BIELCZYK Jacek FOTOI2011-12-31OLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
2199901BIELECKI Pawel FOTOII0000-00-00MA
2202577BIELINSKI LeszekII2010-12-31MA
2211335BIELI垶KI DariuszII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
222600BIELI垶KI KazimierzIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
22314982BIELUSZEWSKI ㄆkasz FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
2246353BIELUSZEWSKI Piotr FOTOI0000-00-00WM
225895BIELUSZEWSKI Robert FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
22649712BIENEK Magdalena FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
22740671BIENIAK Jerzy FOTOIII0000-00-00PKS "Le郾y" BydgoszczKP
22827121BIENIAS Piotr FOTOIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
2296889BIENIEK DariaIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
23057265BIENKIEWICZ AdamIII0000-00-00DS
2314154BIENKOWSKI ZbigniewIII0000-00-00MA
23233690BIE Hubert FOTOIII0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
2331876BIE Janusz FOTOI0000-00-00LU
23439539BIE堲O Jagoda FOTOIII0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
2353213BIERCZAK AgataII2009-12-31MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
2367421BIERLA SlawomirIII0000-00-00
2375110BIERNOT Mariusz FOTOIII0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
23838433BIESZCZAD Arkadiusz FOTOIII0000-00-00GKSz "Kornuty" GorliceMP
23912683BIESZCZAD MichaIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
24029141BIK Maciej FOTOIII0000-00-00TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
24127387BIL Piotr FOTOIII0000-00-00LKS UjkowicePK
24226570BILCZEWSKA Olga FOTOIII0000-00-00UKS "Ognisko" Rydu速owySL
24316644BILCZEWSKI Kacper FOTOIII0000-00-00UKS "Ognisko" Rydu速owySL
24416801BIΧK JanIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
24518246BINKOWSKA Agata FOTOI0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
24662486BI堲OWSKI KazimierzIII0000-00-00
24728148BIODROWICZ Piotr FOTOIII0000-00-00KS "Komunalni Sanok"PK
24848145BISKUPSKI JanIII0000-00-00PO
2496665BISZOF HenrykIII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
2505576BITMAN Marek FOTOII0000-00-00MKSz RybnikSL
2512578BITOWT JacekIII0000-00-00MA
2521337BLANDZI DamianIII0000-00-00KS "64" Zielona G鏎aLB
2531338BLANDZI DanielIII2011-12-31KS "64" Zielona G鏎aLB
25429132BLANK KamilIII0000-00-00MA
2557634BLICHARZ GrzegorzIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
25614868BxJET Rados豉wIII0000-00-00AZS UMK ToruKP
2575577BxSIAK Miros豉w FOTOIII0000-00-00AKS Miko堯wSL
2582000BxSZCZAK Jan FOTOIII2010-12-31LUKS "Tempo" O瘸r闚LU
25916645BxSZCZAK J璠rzej FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
2601688BxSZCZAK KarolIII0000-00-00LKS "PARK" StarzeniceLD
261244BxSZCZAK MaciejIII2010-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
2623189BxSZCZAK PaweIII0000-00-00KS Cracovia 1906 Krak闚MP
2636541BxSZCZUK AgnieszkaII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
26447216BxSZCZUK AndrzejIII0000-00-00PO
26548101BxSZCZUK Oliwia FOTOIII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
26619859BxSZKIEWICZ MateuszIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
26756463Bx昧IAK Bart這miejIII0000-00-00UKS "Jedynka" Be販hat闚LD
26824731Bx浩JCZYK WiktorIII0000-00-00MA
26965186Bx浩WICZ AndrzejIII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
27027114BΜCI垶KI Maciej FOTOIII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
2715153BOBECKI Tadeusz FOTOIII0000-00-00SL
27239100BOBER Mateusz FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
27331413BOBER Wojciech FOTOIII0000-00-00KSz "Start" Elbl庵WM
2747635BOBOWSKI GrzegorzIII0000-00-00LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2755581BOBRAS Piotr FOTOM0000-00-00WKS KopernikDS
2765582BOBROWSKI J霩efII0000-00-00MKSz RybnikSL
2775583BOBROWSKI Piotr FOTOII0000-00-00MKSz RybnikSL
27831415BOBRYK Konrad FOTOIII0000-00-00SKS SMOL - BUD Gi篡ckoWM
2795584BOBULA Mateusz FOTOIII0000-00-00TSz "Skoczek" S璠zisz闚 Ma這polskiPK
28052836BOCHENEK RyszardIII0000-00-00UKS Gekon NysaOP
281160BO鬢O Stanis豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
2824637BODIO LeszekIII2010-12-31PO
28313164BOESE ArturII2011-12-31DS
28418281BOGACKI Henryk FOTOIII2009-12-31SL
2857102BOGAWSKA MariaII2011-12-31RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
2862582BOGOCKI CezaryIII0000-00-00UKS MDK OtwockMA
28749610BOGUSZ Alan FOTOIII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
2887638BOGUSZ Tomasz FOTOIII0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
28927628BOGUSZEWSKI PaweIII2011-12-31MA
29016864BOGUT MaksymilianIII0000-00-00WKS KopernikDS
29138306BOHDANOWICZ Nikola FOTOIII0000-00-00UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
292162BOHDANOWICZ TomaszIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
29349907BOJCZEWSKI Mateusz FOTOIII0000-00-00LKSz LublinLU
29449906BOJCZEWSKI Rafa FOTOIII0000-00-00LKSz LublinLU
2955586BOJDO Robert FOTOIII0000-00-00UKS SP1 "Jedynka" TychySL
296898BOKIEJ Przemys豉w FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
29716649BOLDYS Piotr FOTOIII0000-00-00UKS "Ognisko" Rydu速owySL
2982002BOLESTA WojciechIII0000-00-00LU
2998621BOx ZygmuntIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3005154BONDAR Patryk FOTOIII2010-12-31MCKiS JaworznoSL
3014290BORAWSKI Jakub FOTOII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
3027642BORCHARDT Marcin FOTOIII2010-12-31UKS "茳emka" ChojnicePO
3035216BORECKI Marek FOTOIII2010-12-31UKS "Pa豉c M這dzie篡" KatowiceSL
30449397BOREK Dominika FOTOIII0000-00-00UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
30545771BOREK Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
306901BORGULA Rafa FOTOI0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
30722281BORKOWSKA Zuzanna FOTOII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3082439BORKOWSKI AdamII0000-00-00UKS MDK OtwockMA
309163BORKOWSKI FranciszekI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3102584BORKOWSKI KamilIII0000-00-00MA
31139101BORKOWSKI Maciej FOTOIII0000-00-00KS HETMAN MarklowiceSL
31243814BORKOWSKI WojciechIII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
31336528BORKOWY Ma貪orzata FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
31414674BORODZIUK AleksandraIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3152425BOROWICZ MiroslawIII0000-00-00MA
3167646BOROWICZ PrzemyslawII0000-00-00MA
31740675BOROWIECKI Maciej FOTOIII0000-00-00PKS "Le郾y" BydgoszczKP
31858857BOROWIK Wojciech FOTOIII0000-00-00LKSz LublinLU
31937747BOROWSKA JuliaIII0000-00-00ASU Sok馧kaPL
3204639BOROWSKI JaroslawII0000-00-00PO
32124732BOROWSKI MarekIII0000-00-00MA
32214579BOROWSKI Przemys豉wII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
32337071BOROWY CezaryIII0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
32450016BORSOS BogdanI0000-00-00
32521643BORSUK AdamIII0000-00-00UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
32626429BORSUK Aleksandra FOTOIII0000-00-00UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
32710994BORUKAΜ Zdzis豉w FOTOIII0000-00-00LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
3281242BORUTA Dawid FOTOII0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
3295411BORYS Jacek FOTOI0000-00-00PSSz PszczynaSL
33013174BORYS MarekIII0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
3312587BORYSIAK BoguslawI2010-12-31MA
33244790BORZYM TadeuszII0000-00-00PL
33311079BOSAK Zbigniew FOTOIII0000-00-00KS "Wis這ka" D瑿icaPK
3345076BOTOR Michalina FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
3355075BOTOR Micha FOTOIII0000-00-00AKS Miko堯wSL
336165BO浩K AdamII2010-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
3376359BO浩K JanIII0000-00-00MKS "POGO" PrabutyPO
33824267BREJER RyszardIII0000-00-00PL
33941407BREUER Falk FOTOII0000-00-00
3402588BREWCZYNSKI RobertIII0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
34110861BR癿OSZEWSKI Leon FOTOIII0000-00-00UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Ko這brzegZP
34230371BRODA-KARΧK AnnaIII0000-00-00LB
34317947BRODACKI Bernard FOTOIII0000-00-00LKS "Sparta" LubliniecSL
34424672BRODACKI RafaIII0000-00-00UKS "Dziewi徠ka" SieradzLD
3451343BRODOWSKI Piotr FOTOI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3461244BRODOWSKI WojciechII2010-12-31KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3471344BROK JerzyIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
34812637BRONOWICKI KrzysztofIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3491345BRONOWICKI Mateusz FOTOI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
35014746BRONSZTEJN WojciechIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3515318BRO涉 EugeniuszIII2011-12-31MKSz RybnikSL
3525866BRO浩K Ewa FOTOIII0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
3535277BRO浩K ㄆkasz FOTOII0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
35418322BRO玆NA Damian FOTOIII0000-00-00SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie G鏎ySL
35549697BRO玆NA MateuszIII0000-00-00MAT My郵eniceMP
35616069BRUCH Ma貪orzata FOTOII2009-12-31M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
35716071BRUCH Tomasz FOTOIII0000-00-00M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
35826972BRUD Damian FOTOIII0000-00-00RzKSz Rzesz闚PK
35916073BRUDER AdamIII0000-00-00WP
3607424BRUSILOWICZ Przemys豉wII0000-00-00ZP
36124846BRYCHCY PaweIII0000-00-00Hetman WschowaLB
3623242BRYCKI Jerzy FOTOIII0000-00-00
3634601BRYLOWSKI MarianII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
3644602BRYLOWSKI StefanIII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
3653305BRYLSKI Pawel FOTOII0000-00-00MLKSz My郵eniceMP
3666307BRYNDA MichaIII0000-00-00MLKS "Czarni" OleckoWM
36710557BRZECHFFA SzymonIII2009-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
3684291BRZEK DamianIII0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
3692593BRZESKI Maciej FOTOM0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
370701BRZEZI垶KI Mateusz FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
37118329BRZOSTOWSKA Katarzyna FOTOIII0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
3721707BRZOZOWSKI MateuszIII0000-00-00UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
37330297BRZOZOWSKI Norbert FOTOIII0000-00-00PO
37438542BRZOZOWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
37527005BUBAS ㄆkaszII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
37625312BUBIE AntoniIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
37717467BUCHAx TomaszIII0000-00-00MKS "Wicher" Zb御zyWP
3785599BUCHOWSKI Adam FOTOII0000-00-00AKS Miko堯wSL
37921656BUCHTA Agnieszka FOTOII0000-00-00UKS "Pionier" Jastrz瑿ie Zdr鎩SL
38036593BUCHTA Alicja FOTOIII0000-00-00UKS SP1 "Jedynka" TychySL
3817342BUCZAK KrzysztofII0000-00-00KSz "Pod Wie膨" SzczecinZP
38210993BUCZEK J霩ef FOTOIII0000-00-00LKS UjkowicePK
38324458BUCZEK MateuszIII0000-00-00MA
38415902BUDAKOW AdrianIII2010-12-31WM
385794BUDKIEWICZ Lucyna FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
38628782BUDKIEWICZ Magdalena FOTOIII0000-00-00MKS MOS WieliczkaMP
38723336BUDNICKI MaciejIII0000-00-00KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
38811465BUDNIK Mateusz FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
38950979BUDNY PiotrIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
3902595BUDREWICZ HenrykIII0000-00-00MA
391907BUDREWICZ Jan FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
3926361BUDREWICZ Krzysztof FOTOI0000-00-00MKSz "Hetman-Pionier" K皻rzynWM
3931525BUDZINSKI JanIII0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
39423182Budzi雟ka Ma貪orzataIII0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
39555010BUGAJ Hanna FOTOII0000-00-00UKS "Ognisko" Rydu速owySL
3966902BUGAJ Miko豉jIII0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
3972596BUGAJSKI RobertII0000-00-00KU AZS UW w WarszawieMA
3984643BUGALSKI MichaI0000-00-00UKS Zawisza KolbudyPO
3993624BUGNAR J霩ef FOTOII0000-00-00KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4003306BUJAK J霩efIII2010-12-31KS Cracovia 1906 Krak闚MP
40130634BUJALSKI MateuszIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
40244025BUKAx Norbert FOTOIII0000-00-00UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
40364230BUKAx WeronikaIII0000-00-00UKS "Jedynka" Be販hat闚LD
4046363BUKOJEMSKI AdamI0000-00-00KKSz Krak闚MP
4054644BUKOWSKA KatarzynaI0000-00-00TS-R "Hetman" KoninWP
406766BUKOWSKI Rafa FOTOI2011-12-31KP
4079056BUKSA Ewelina FOTOII0000-00-00LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4086903BUKWA Jaros豉wII0000-00-00M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
4096904BUKWA KarolinaIII0000-00-00M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
4105601BULSKI Krzysztof FOTOIII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
41110199BURACZEWSKI Rafa FOTOII0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
41212626BURACZY垶KI Rados豉wIII2010-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
41322329BURAKOWSKA Gabriela FOTOII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
41417296BURAKOWSKI Marek FOTOIII0000-00-00UKS SP1 "Jedynka" TychySL
41561923BURDZICKI Jan FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
41661924BURDZICKI Stanis豉w FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
41711025BURDZY Joanna FOTOII0000-00-00UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
41823838BUREK Damian FOTOIII0000-00-00WKS "G鏎novia" G鏎noPK
41944511BUREK MarcinIII0000-00-00MLKSz My郵eniceMP
42026656BURZAK Wojciech FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
42159486BUSI垶KI Karol FOTOIII0000-00-00PL
42217812BU Konrad FOTOII0000-00-00MKS MOS WieliczkaMP
423171BUTKIEWICZ ㄆkaszIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
42430482BUTYROWSKI Marcel FOTOII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
4254296BUZUN MichalII2010-12-31MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
4261245BYLI垶KI GrzegorzIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
4273278BYRKA JoannaII0000-00-00LKSz GCKiP CzarnaPK
4285604BYRSKI Jacek FOTOIII0000-00-00TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
42918356BZOWSKI Grzegorz FOTOIII0000-00-00SL
4303924CABA TomaszIII0000-00-00MDK BochniaMP
431172CAGARA PaulinaI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
432173CAJBEL Maciej FOTOIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
4331482CAP PiotrII0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
43422053CARABULEA Maria FOTOIII0000-00-00KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
43528167CEBULA Alicja FOTOIII0000-00-00UKS "Czarny Ko" OlkuszMP
4363925CEBULA J霩ef FOTOIII0000-00-00KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
4372337CEGLOWSKI RyszardIII0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
43850556CELEBIAS Filip FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
43924582CELI垶KI KamilII0000-00-00MA
44017948CELMER Jan FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
4412523CELMER KrzysztofIII0000-00-00MA
4426911CENKIER Robert FOTOII0000-00-00JKSz-W JarocinWP
44346620CHACZY垶KI KamilIII0000-00-00KS KORONA ZakrzewoWP
4442598CHALUPNIK MarcinII0000-00-00ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
44520875CHAxS Dawid FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
44610835CHARCZENKO DominikIII0000-00-00"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
44721746CHATYS JakubII0000-00-00MTS KwidzynPO
44823472Ch康zy雟ka Magdalena FOTOIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
449517CHE垶KA Karolina FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
45023245CHEREDNICHENKO SvetlanaI0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
45149892CHERNYAK NataliyaIII0000-00-00
4522599CH犴IAK Krzysztof FOTOII0000-00-00MA
4534298CHILKIEWICZ JanIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
4544234CHILKIEWICZ MarekIII0000-00-00PL
4554235CHILKIEWICZ PiotrIII0000-00-00PL
4563926CHLEBUS RomanIII0000-00-00
45741030CHLEWICKI Grzegorz FOTOIII0000-00-00SK
45817145CHLEWI垶KI Artur FOTOIII0000-00-00LKSz LublinLU
4595611CHLOST Marlena FOTOI0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
46017518CHΜPEK KatarzynaIII0000-00-00MKS "Wicher" Zb御zyWP
4613686CHMIEL Dominika FOTOIII0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
46217208CHMIEL Marcin FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
4635210CHMIEL Piotr FOTOIII0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
46416105CHMIELARZ Maciej FOTOII0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
46517916CHMIELECKA Aleksandra FOTOIII0000-00-00LUKSz "Orient" Sok馧kaPL
4664604CHMIELECKI MichalIII2010-12-31UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
4672600CHMIELEWSKA JoannaII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
46841344CHMIELEWSKA JuliaIII0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
46956372CHMIELEWSKI IgorIII0000-00-00LUKKS KielceSK
47013015CHMIELEWSKI JakubIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4716913CHMIELEWSKI MiroslawIII0000-00-00TS-R "Hetman" KoninWP
47224156CHMIELOWSKI StefanIII0000-00-00MP
47320607CHMURA Wojciech FOTOIII0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
474912CHODOROWSKI DawidIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
47523235CHOINA Adam FOTOIII0000-00-00"Hetman" Ostrowiec 安.SK
47623237CHOINA Micha FOTOII0000-00-00"Hetman" Ostrowiec 安.SK
47727315CHOI垶KA Debora FOTOIII0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
47844918CHOI垶KI AndrzejIII0000-00-00KSz "Maraton" υm瘸PL
4796914CHOJNACKA MagdalenaII2011-12-31WP
4806915CHOJNACKI Krzysztof FOTOI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
4813626CHOJNACKI S豉womir FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
4826653CHOJNACKI TomaszIII0000-00-00AZS PoznaWP
48347151CHOJNOWSKA KarolinaIII0000-00-00KSz "Maraton" υm瘸PL
4846368CHOJNOWSKI Marcin FOTOII0000-00-00MA
48519928CHOJNOWSKI RobertIII0000-00-00UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
4866917CHOLEWA MariaII0000-00-00AZS PoznaWP
48717034CHOMCZYK MarekII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
48829549CHOMICKA KingaIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
4891920CHOMIUK ㄆkaszIII0000-00-00LU
4901350CHOMSKI MaciejIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
49116112CHOREMSKA Zuzanna FOTOIII0000-00-00UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
4929834CHOROSZEJ AleksanderI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
49326171CHOWANIEC Artur FOTOIII0000-00-00UKS SP1 Le瘸jskPK
4941850CHOWRA EdwardIII0000-00-00LU
495913CHRAPKOWSKI Grzegorz FOTOI2010-12-31SSz Pocztowiec BydgoszczKP
4965616CHROBAK Piotr FOTOIII0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
49739527CHROBOT Patrycja FOTOII0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
49823219CHROSTOWSKI KacperIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
49950490CHR紎T HugoIII0000-00-00MMKS "Wieniawa" LesznoWP
500176CHRZANOWSKI MichaII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006