Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 18 2017 04:06:55
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Klasa sportowa G鏎aData wa積o軼i G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
10015693GIGO Stanis豉w FOTOIII0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
100221778GIL Czes豉w FOTOIII0000-00-00KS "GRYF" KietrzOP
100317240GIL ㄆkasz FOTOIII0000-00-00DS
100426657GIL Oliwia FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
100517865GLAPA Anna FOTOII0000-00-00MMKS "Wieniawa" LesznoWP
10066968GLAPA WitoldIII0000-00-00MMKS "Wieniawa" LesznoWP
10076599GLATTY Zbigniew FOTOIII0000-00-00ASSz "Lipno" St瘰zewWP
100816297GLINIECKI Bartosz FOTOIII0000-00-00WP
100910867GxDYSZ Jakub FOTOII0000-00-00UKS SP 1 Brzoz闚PK
101066502GxDYSZEWSKA KingaIII0000-00-00UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
101116793G牞OCKI Piotr FOTOII0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
101257391GΜGIEWICZ NataliaIII2016-12-31DS
101340485GΣCH Pawe FOTOIII0000-00-00TSz "Skoczek" S璠zisz闚 Ma這polskiPK
101411023GΣSZAK Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
10152663GΣSZKO Monika FOTOI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
10162208GΣSZKO TomaszII0000-00-00KSz "Warsaw Sharks" WarszawaMA
10175698GMAJ Krzysztof FOTOIII0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
101815944GNIADO Rados豉w FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman Elbl庵"WM
10195699GOCZA Damian FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
102021355GODEK Martyna FOTOIII0000-00-00WKS "G鏎novia" G鏎noPK
102140872GODZWON IwoII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
10225700GOLA Karol FOTOII0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
10235701GOLA Karolina FOTOII0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
10244152GOLEBICKI RobertIII2010-12-31PL
102530638GOLECKI JanIII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
102625772GOLENIA Jan FOTOII0000-00-00MKS MOS WieliczkaMP
102725771GOLENIA Wojciech FOTOII0000-00-00MKS MOS WieliczkaMP
102850007GOLICHENKO IlijaM0000-00-00
102959509GOLI垶KA PatrycjaIII0000-00-00KSz ORΧ PleszewWP
103052689GOLI垶KI KacperIII0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
10315703GOLISZEK Wies豉w FOTOIII2010-12-31LKS "Sparta" LubliniecSL
103242391GOLUBKA Petro FOTOIII0000-00-00MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
1033112GOLUCH PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
103444731GOx哸ZYK Micha FOTOIII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
1035496GOxSZEWSKI MarekIII0000-00-00DS
103637826GOxWSKI Hubert FOTOIII0000-00-00LU
103747112GOxWSKI MariuszIII0000-00-00LU
103831033GOΑA Sebastian FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
10396970GOΒK JagodaII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
104024544GO牞IEWSKI MarekIII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
10413955GOΘOWSKI Marian FOTOIII0000-00-00KS "Komunalni Sanok"PK
104227405GOΣCH BartoszIII2017-02-21LUKKS Miedziana G鏎aSK
1043199GOMUΘA Jaros豉wI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
10443343GONDKO Katarzyna FOTOIII0000-00-00TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
104524973GONDRO Kacper FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
104618755GONDZIK Bogus豉w FOTOIII0000-00-00KSz "G鏎nik" L璠zinySL
10477714GONDZIK Dawid FOTOIII0000-00-00MKSz DIAGONALIA ImielinSL
10485897GONSIOR Monika FOTOI0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
104945120GONSIOR Pawe FOTOIII0000-00-00ChTS Chorz闚SL
105050563GORAJ BarbaraII0000-00-00UKS "Czarny Ko" OlkuszMP
105110273GORBACZ DominikaIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
105210274GORBACZ FilipIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
10535704GORCZYCA AleksandraIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
10545705GORCZYCA Dominika FOTOI0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
10551623GORECKI AndrzejIII0000-00-00
105629732GORECKI Jaros豉w FOTOIII0000-00-00LUKKS KielceSK
10575086GOROL Dominika FOTOIII2010-12-31K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
10585709GOROL Jacek FOTOIII0000-00-00AKS Miko堯wSL
10595710GOROL Magdalena FOTOII2010-12-31KSz "Warsaw Sharks" WarszawaMA
10606973GORSKI Boguslaw FOTOIII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
10612028GORZKIEWICZ ㄆkasz FOTOII0000-00-00LUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
10621984GORZKIEWICZ Marta FOTOIII0000-00-00LUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
106349008GOS Aleksander FOTOIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
10641972GOSEK ZenonII0000-00-00LU
10656393GOSIEWSKI Piotr FOTOII0000-00-00MKS "Mr庵owia" Mr庵owoWM
10669935GOSLAWSKI Michal FOTOII0000-00-00MA
10675507GOSxWSKA Cecylia FOTOIII0000-00-00LKS "Sparta" LubliniecSL
10686586GOSPODARCZYK RomanIII0000-00-00WP
106951105GOSZYK Bartosz FOTOIII0000-00-00MUKS "SZS" CieszynSL
10707448GO列INIAK Bart這miejII0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
10717449GO列INIAK MariaI0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
10727450GO列INIAK TomaszIII0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
107326686GOWIN Ma貪orzataIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
107427560GO挑ZICKI MaciejIII0000-00-00STMGK Strzelce Kraje雟kieLB
107561601GO挑ZIEJEWSKI KarolII0000-00-00MCKiE MalborkPO
10766974GO挑ZIEWICZ MarekIII0000-00-00MKS "Wicher" Zb御zyWP
107717471GO挑ZIEWICZ RobertIII0000-00-00MKS "Wicher" Zb御zyWP
107817148G紑A Antonina FOTOII0000-00-00UKS "GIM Dw鎩ka" Tomasz闚 LubelskiLU
107925942G紑A Henryk FOTOIII0000-00-00"Hetman" Ostrowiec 安.SK
108021789G紑A Jan FOTOII0000-00-00MKS MOS WieliczkaMP
108117150G紑A Joanna FOTOIII2010-12-31KS LAURA ChyliceMA
108227872G紑A Tomasz FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
108333461G紑ALCZYK Krystian FOTOII0000-00-00TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
108433109G紑ALCZYK Piotr FOTOIII0000-00-00TKKF Leskowiec -Wie瘸 WadowiceMP
10856298G紑ALSKI ㄆkaszIII2010-12-31MKS "Mr庵owia" Mr庵owoWM
108649771G紑ECKA Dominika FOTOIII0000-00-00MKSz DIAGONALIA ImielinSL
10872027G紑ECKA JoannaI2010-12-31LKSz LublinLU
1088200G紑ECKI JanuszIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
108927957G紑ECKI Mateusz FOTOIII0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
109026718G紑ECZNY Tomasz FOTOIII0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
109149917G紑KIEWICZ Mateusz FOTOII0000-00-00涔Sz 畝ryLB
109215656G紑NIAK J霩ef FOTOIII0000-00-00KS "Wis這ka" D瑿icaPK
1093761G紑NIEWICZ Oskar FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
109445878G紑NY MarekIII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
10956975GRABARA Krzysztof FOTOII0000-00-00MA
10963048GRABARCZYK Bogdan FOTOII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
109710281GRABARCZYK EdmundIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
10982672GRABARCZYK Miros豉w FOTOI0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
109941167GRABARCZYK Sylwester FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
11005114GRABCZY垶KI Zdzis豉w FOTOIII0000-00-00SL
11016630GRABIANOWSKI KrystianIII0000-00-00OSz "Baszta" Szamotu造WP
110241390GRABOWICZ MarcinIII0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
110316317GRABOWSKA AnnaIII0000-00-00M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
11044176GRABOWSKI Adam FOTOII0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
11056790GRABOWSKI Dariusz FOTOIII0000-00-00TS-R "Hetman" KoninWP
11068099GRABOWSKI JanIII0000-00-00LB
1107949GRABOWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00KP
11085509GRACZYK Damian FOTOII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
11095510GRACZYK Konrad FOTOIII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
11105511GRACZYK Natalia FOTOII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
11116977GRAF PawelII0000-00-00WP
1112950GRAJCZAK Adrian FOTOII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
11133649GRAJDEK JaroslawII2010-12-31LKS "Zarzewie" PrudnikOP
111440600GRALA Dorian FOTOIII0000-00-00KTS KaliszWP
1115951GRALKA Julian FOTOI0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
1116952GRALKA Przemys豉w FOTOI0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
111750397GR.ZKA AleksandraIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
111822916GREDKA Dominika FOTOII0000-00-00PSSz PszczynaSL
111947210GREGORZ JanIII0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
11203345GREGULSKI ZbigniewIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
112114667GRELA Kacper FOTOI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
112224342GRESZETA Robert FOTOIII2009-12-31LKSz LublinLU
112369879GRIGOROVICH DmitryIII0000-00-00KP
112450010GRINEV WaleriyI0000-00-00
1125629GROCHOCI垶KA UrszulaII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
112652323GROCHOL Kamil FOTOII0000-00-00MKSz RybnikSL
112722935GROCHOT Alicja FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
112831172GROCHOT Klara FOTOIII0000-00-00WP
1129954GROCHOWALSKI Pawe FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
113053746GROCHOWSKI KOSMAIII0000-00-00LKSz LublinLU
11312453GROCHOWSKI MariuszIII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
113255901GROCHOWSKI MichaIII0000-00-00UKS Ko軼ielecWP
113310285GROCHOWSKI RobertIII0000-00-00KSz "Maraton" υm瘸PL
11342476GROCHULSKI GrzegorzII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
11352454GROCHULSKI Krzysztof FOTOIII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
113648422GRODECKI FilipIII0000-00-00PKS MAT Bia這喚kaMA
1137806GRODZICKI TomaszIII0000-00-00AZS UMK ToruKP
11385719GROMADA Andrzej FOTOIII0000-00-00KS "Unia" Bieru StarySL
113918490GROMALA Rados豉wIII2009-12-31KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1140203GROMCZAK DariuszII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
114141642GROMNICKI JanuszIII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
1142206GROSSMANN RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
114355314GROT B豉瞠j FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
11444613GROTA Mateusz FOTOIII0000-00-00UKS Zawisza KolbudyPO
1145207GRUBIAK RomanII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
11463651GRUCA ZdzislawIII0000-00-00OP
114768GRUDKOWSKI TomaszIII2011-12-31WKSz Wo堯wDS
11481569GRUDZIEN Piotr FOTOIII2010-12-31ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
11493747GRUSZKA DanutaI2011-12-31
11505721GRYCZKA W這dzimierzIII0000-00-00SL
11515723GRYGIERCZYK Wojciech FOTOII0000-00-00SL
11526312GRYGLAS Marta FOTOIII0000-00-00MLKS "Czarni" OleckoWM
115330108GRYGLEWICZ Tadeusz FOTOIII0000-00-00PO
1154957GRYLEWICZ Bernard FOTOIII0000-00-00PKS "Le郾y" BydgoszczKP
1155958GRYNIAK紟 Jaros豉w FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
115654981GRZ.KA ArturIII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
115756665GRZECHOWIAK KacperIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
115854529GRZEGORCZYK Wac豉wIII0000-00-00MA
11596749GRZEGOROWSKI Artur FOTOII0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
11605186GRZEGORZEK Miros豉w FOTOIII0000-00-00SL
11617085GRZELACHOWSKA Gra篡naIII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
11622678GRZELAK Artur FOTOIII0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
11635727GRZENIA Jerzy FOTOIII2010-12-31KSz "Silesia" Racib鏎zSL
11642210GRZENKOWICZ ㄆkasz FOTOIII0000-00-00MA
116511447GRZENKOWICZ Przemys豉w FOTOIII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
11662232GRZESIAK FilipIII2009-12-31MA
11672680GRZESIAK NikodemIII2009-12-31MA
116867560GRZESIEK KarolIII0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
116925767GRZESIEK Wiktoria FOTOIII0000-00-00SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie G鏎ySL
117041046GRZESIK GracjanII0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
117152558GRZESIK NikolaIII0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
1172631GRZESIK NorbertIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
11736981GRZESINSKI Krzysztof FOTOIII0000-00-00Raszyn PoznaWP
1174113GRZE匠紟 AdrianIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
117559117GRZYB AnnaIII0000-00-00UKS "Jedynka" Be販hat闚LD
117627882GRZYWACZ RyszardIII0000-00-00LD
11773239GUC Mieczyslaw FOTOIII0000-00-00
11787732GUCA Krzysztof FOTOIII0000-00-00
117916947GUDELAJTIS AnnaIII0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
118037103GUDELL Rados豉w FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
11816398GULA Andrzej FOTOIII0000-00-00SSz BDK BiskupiecWM
118214497GULIK PaweI0000-00-00WKS KopernikDS
11835371GUx Grzegorz FOTOIII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
118418726GUMI垶KA Aneta FOTOIII0000-00-00KSz "G鏎nik" L璠zinySL
118529659GUMULARZ Szymon FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
11865728GUMUx Daniel FOTOIII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
1187211GUSAROW MariuszII2010-12-31DS
118818829GUT Szymon FOTOIII0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
11897733GUZ PiotrIII0000-00-00
1190521GUZEWICZ Rafa FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
1191586GUZIEWICZ WojciechIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
119216537GUZIK Jan FOTOIII0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
11935730GUZIK Jolanta FOTOM0000-00-00MCKiS JaworznoSL
119441718GUZIK Kacper FOTOIII0000-00-00KKSz "Urania" KrosnoPK
119532351GUZIK NataliaII0000-00-00UKS "Pi徠ka" WieluLD
119642795GUZIK Wojciech FOTOIII0000-00-00KKSz "Urania" KrosnoPK
119760008GWIZDAK JakubIII0000-00-00MA
119841959GWORYS Grzegorz FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
11997735GWO挑ZIK Zbigniew FOTOIII0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12001497GYZA BoguslawIII0000-00-00
12015731HADRY BogdanIII0000-00-00涔Sz 畝ryLB
12027736HADZICKI TomaszII0000-00-00LKS "Zarzewie" PrudnikOP
120359979HAGEL MariuszIII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
12047737HAGIEL S豉womir FOTOIII0000-00-00KSz "Zefir" BoguszowiceSL
12052688HAGNER Pawe FOTOIII0000-00-00MA
120616340HAJA Jacek FOTOIII0000-00-00LKS "Plezuro" SkokiWP
120751531HAJDUK Tomasz FOTOIII0000-00-00LKS "Polonia" PorajSL
12081310HAJNRYCH JakubII2010-12-31DS
120941452HALAMUS Zenon FOTOIII0000-00-00SL
12105734HALAMUS-BULSKA Agata FOTOI0000-00-00AKS Miko堯wSL
121138658HALECKI Grzegorz FOTOIII0000-00-00Stowarzyszenie "Nasz Ryman闚"PK
121254803HALINIAK WojciechIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
121338866HALS Emilia FOTOIII0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
1214632HALUBEK Stefan FOTOIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
121542675HAxDUS Adam FOTOIII0000-00-00ChTS Chorz闚SL
1216962HAxS Przemys豉w FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
12171691HAΣBIEC PiotrIII0000-00-00LKS "PARK" StarzeniceLD
121824085HAMPEL Anna FOTOI0000-00-00RKS "MAT" Ruda 奸御kaSL
12196983HAMPEL JanuszIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
122010954HANDZEL Micha FOTOII0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
122150006HANSEN Torbjorn RinghaldM0000-00-00
122216346HANUSEK KrzysztofII0000-00-00UKS "Szach" WolsztynWP
12236809HANUSEK Marta III2010-12-31UKS Ko軼ielecWP
12246773HANUSEK Sebastian FOTOII0000-00-00UKS Ko軼ielecWP
122516347HANUSEK S豉womir FOTOIII0000-00-00UKS "Szach" WolsztynWP
122639611HARASIM Wies豉wIII0000-00-00WM
122756063HARASIMCZUK JakubIII0000-00-00PL
1228213HARAZDA W豉dys豉wIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
122917035HARAZI垶KA Ewa FOTOM0000-00-00KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
123030619HARAZI垶KA Magdalena FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
123121271HASANOV SahibIII0000-00-00KSz "Maraton" υm瘸PL
12325738HASI垶KI Krystian FOTOII0000-00-00TS "Ku幡ia" RybnikSL
123339891HASTEROK ㄆkaszIII0000-00-00"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
123433531HASTEROK MateuszIII0000-00-00"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
12359937HAUSCHILD MateuszIII2009-12-31MKS MOS WieliczkaMP
123647348HAVRYSHKEVICH Anna-Maria FOTOII0000-00-00PSSz PszczynaSL
12378583HEBA Krzysztof FOTOII0000-00-00KS "64" Zielona G鏎aLB
12385739HEBERLA Bart這miej FOTOM0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
12395741HECZKO Mieczys豉w FOTOIII0000-00-00SL
12407742HEIMANN Adrian FOTOIII0000-00-00SL
124116876HEINRICH ZuzannaIII0000-00-00Raszyn PoznaWP
12426400HEKMAN Dominik FOTOIII0000-00-00WM
1243214HELASZEK EdwardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
12445743HELIS Tadeusz FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
12456984HEMMERLING Jaros豉w FOTOIII0000-00-00ASSz "Lipno" St瘰zewWP
124622742HENNIG GrzegorzIII0000-00-00UKS Debiut Dziesi徠ka OlsztynWM
124721916HERMAN MonikaII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
1248215HERMANOWICZ DominikaI0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
124944895HERTLEIN Irena FOTOIII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
125059070HERWY Jakub FOTOIII0000-00-00AKS Miko堯wSL
1251967HETMA垶KI Waldemar FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
12524677HILARECKI GrzegorzII0000-00-00PO
125346495HINC PaweIII0000-00-00Raszyn PoznaWP
125450013HIRNEISE JensII0000-00-00
125550005HIRNEISE TobiasII0000-00-00
12564516HISZCZY垶KI JakubII0000-00-00MTS KwidzynPO
125740694HxDUN Bart這miejIII0000-00-00UKS "MDK GDYNIA"PO
12583656HNYDIUK Aleksander FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
12595745HODER Zygfryd FOTOIII0000-00-00LKS "Pasjonat" DankowiceSL
126038439HODOROWICZ KamilII0000-00-00MDK BochniaMP
12616988HOFFMANN Piotr FOTOII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
126222507HOΜWNIA Micha FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
126368574HOΣBCZAT MaciejIII0000-00-00MA
12646990HOMSKI PawelIII0000-00-00UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
12655747HORNIK Bronis豉w FOTOIII2010-12-31MCKiS JaworznoSL
126649973HOROSCHAVINA OksanaII0000-00-00
126739521HOROSZCZAK AdamIII0000-00-00UKS "Jedynka" Be販hat闚LD
126816540HOSIAWA Klara FOTOIII0000-00-00MKS KSOS Krak闚MP
126943351HRTANEK Jiri FOTOIII0000-00-00UKS "Pionier" Jastrz瑿ie Zdr鎩SL
127038301HRYMOWICZ Artur FOTOII0000-00-00UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
12716706HRYNKIEWICZ BartoszIII2010-12-31MKS przy MDK TrzciankaWP
127216352HRYNKIEWICZ JakubIII0000-00-00MKS przy MDK TrzciankaWP
127328414HRY Aleksandra FOTOII0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
127428416HRY Zofia FOTOI0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
127526560HRYSZKIEWICZ MarcinIII0000-00-00MA
127627634HRYSZKIEWICZ MichaIII0000-00-00MA
127753382HUCHWAJDA GrzegorzIII0000-00-00KS KORONA ZakrzewoWP
12786993HUCHWAJDA KatarzynaII0000-00-00KS KORONA ZakrzewoWP
12796994HUCHWAJDA LukaszIII0000-00-00KS KORONA ZakrzewoWP
12805749HUCZ Alfred FOTOIII0000-00-00SCS "Sok馧" Chorz闚SL
12813657HUDZIAK Pawel FOTOI2010-12-31OP
128211203HUJDUS Stanis豉w FOTOIII0000-00-00LKS "Olszanica"PK
128325681HUMIN Julia FOTOIII0000-00-00UKS "FALA" 安iekatowoKP
12842691HUNKA RomualdIII2010-12-31SSz "Modus" WarszawaMA
128541166HUSEYNOV VusalII0000-00-00
128637784HUTYRA Monika FOTOIII0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
12874680HUZARSKI StanislawIII0000-00-00PO
128869661HYNASI垶KI PaweIII0000-00-00LD
128928746IGNACAK Kamil FOTOIII0000-00-00KP
129033647ILNICKI Tomasz FOTOIII0000-00-00DS
129115926INGIELEWICZ KonradIII0000-00-00SSz BDK BiskupiecWM
129266643IVANYK StepanIII0000-00-00MA
129350020IVASCHENKO DmitryI0000-00-00
12946403IWANCIO ㄆkaszIII2010-12-31WM
129510900IWANICKI Ryszard FOTOIII0000-00-00LKS "Olszanica"PK
129647233IWA哸ZUK KrzysztofIII0000-00-00MKS AGROS Che軛LU
129744805IWASZKIEWICZ GrzegorzIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
129844807IWASZKIEWICZ KrzysztofIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
12996741IWI垶KI GrzegorzII0000-00-00"Caissa Pion" Zielona G鏎aLB
1300220IZBI垶KI Bart這miejII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
13012368IZDEBSKI SlawomirIII0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
130216362IZYDOR W這dzimierzIII0000-00-00OSz "Baszta" Szamotu造WP
13034156JABLONSKI ZenonII2011-12-31PL
13043180JABΜ垶KA Sabina FOTOI0000-00-00TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
130552270JABΜ垶KI HubertIII0000-00-00KS "Unia" Bieru StarySL
13062031JABΜ垶KI Jerzy FOTOIII0000-00-00LUKS "Tempo" O瘸r闚LU
1307973JABΜ垶KI Jerzy FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
130818913JABΜ垶KI Lechos豉w FOTOIII0000-00-00UKS "G4" Tarnowskie G鏎ySL
13095751JABΜ垶KI Marcin FOTOIII0000-00-00SL
1310975JABΜ垶KI MariuszIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
1311976JABΜ垶KI Miros豉w FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
13121370JABΜ垶KI WaldemarIII0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
13137401JACEK Krystian FOTOI0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
131439708JACEK NikolaIII0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
13157457JACEK Roksana FOTOI0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
13165197JACEL ㄆkasz FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
13179784JACEWICZ MateuszIII2010-12-31LB
131847003JACHIMIAK WojciechIII0000-00-00MA
13193585JACHYM AdamII0000-00-00OKSz "Spo貫m" OpoleOP
13203354JACKOWSKA AleksandraIII0000-00-00MDK BochniaMP
132116541JACKOWSKI DariuszIII2011-12-31PUKS "Karolina" Tarn闚MP
13224682JACKOWSKI RyszardIII0000-00-00
132324733JADACHOWSKI TomaszIII0000-00-00MA
13246405JADANOWSKA BeataIII2010-12-31MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
13256406JADANOWSKI ㄆkasz FOTOI2010-12-31MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
132624295JAGIELA Andrzej FOTOIII0000-00-00PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemy郵PK
132726380JAGIEx El瘺ieta FOTOIII0000-00-00PKSiR NiS "Podkarpacie" Przemy郵PK
1328223JAGIEx PiotrIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
132924140JAGIEㄒO AdolfIII2009-12-31SL
133027661JAGIEㄒO Jerzy FOTOIII0000-00-00MA
13312185JAGLOWSKI LeszekIII0000-00-00MA
133228951JAGx Artur FOTOII0000-00-00MLKSz My郵eniceMP
13334683JAGODZINSKI MariuszIII0000-00-00
13341323JAGODZI垶KI Piotr FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
1335977JAGODZI垶KI Waldemar FOTOIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
133641942JAGURA GABRIELIII0000-00-00UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
133741941JAGURA NORBERTIII0000-00-00UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
1338978JAHR Ulrich FOTOII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
133921485JAJTE-PACHOTA JerzyIII0000-00-00KS Cracovia 1906 Krak闚MP
134021578JAJTE-PACHOTA Maciej FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
134126982JAKIMCZUK Alicja FOTOIII2010-12-31UKSz "Hetman" WarszawaMA
134232906JAKIMIUK Jakub FOTOIII0000-00-00MA
134331328JAKUBIAK Karol FOTOIII0000-00-00MA
13442694JAKUBIEC Artur FOTOIII0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
13452557JAKUBIEC Edyta FOTOI0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
1346979JAKUBIK S豉womir FOTOIII2010-12-31KP
13472652JAKUBOWSKA Anna FOTOM0000-00-00MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
134823647JAKUBOWSKA Urszula FOTOII0000-00-00UKS SP1 Le瘸jskPK
13494321JAKUBOWSKI Krzysztof FOTOM0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
135027233JAKUBOWSKI WojciechIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
13511499JAKU PaweIII0000-00-00LD
13523963JAΜWIEC Halina FOTOII0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
135314467JANAS Rados豉wIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
13546996JANASZAK Dawid FOTOI0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
135527958JANCZAK Dominik FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
13562696JANCZARSKI MichaIII0000-00-00TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
135748939JANDUx MariuszIII0000-00-00DS
135867340JANECZKO JakubIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
135945148JANIAK Izabela FOTOIII0000-00-00MKS MOS WieliczkaMP
136042783JANICKI Rafa FOTOIII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
13615752JANIK Damian FOTOIII0000-00-00UKS SP1 "Jedynka" TychySL
136223258JANIK Igor FOTOI0000-00-00UKS "Hetman Elbl庵"WM
136314897JANIK Krystian FOTOIII0000-00-00NOK Nak這KP
13645527JANIK Lidia FOTOIII0000-00-00UKS SP1 "Jedynka" TychySL
136539854JANIK MarcinIII0000-00-00SK
13663358JANIK RobertII0000-00-00OLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
13679831JANIK Tomasz FOTOIII0000-00-00NOK Nak這KP
136859127JANIKOWSKA WiktoriaIII0000-00-00KSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
136924594JANIKOWSKI DawidIII2009-12-31UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
137043191JANISZEWSKA Karolina FOTOIII0000-00-00UKS ZSO W這szakowiceWP
137121913JANISZEWSKI FilipII0000-00-00KTS KaliszWP
13725754JANISZEWSKI Maciej FOTOI0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
137321712JANKOWIAK PiotrIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
137427229JANKOWIAK TomaszII0000-00-00涔Sz 畝ryLB
137512945JANKOWSKI Aleksander FOTOIII2017-12-31WKSz GANT HETMANDS
137615118JANKOWSKI Dawid FOTOII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
137761229JANKOWSKI KacperIII0000-00-00UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
1378982JANKOWSKI Wies豉w FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
13793658JANOCHA Jan FOTOIII0000-00-00KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1380225JANOCHA Wies豉wII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
138138451JANOWICZ Mateusz FOTOIII0000-00-00KSz "Maraton" υm瘸PL
13825757JANOWSKI Franciszek FOTOIII0000-00-00SL
138326289JANTOS Magdalena FOTOIII0000-00-00TKKF "Boronovia" Boron闚SL
138423634JANTOS Piotr FOTOIII0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
138522980JANULEK Dawid FOTOII0000-00-00PSSz PszczynaSL
138611076JANUS Jowita FOTOII0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
13873968JANUS Przemys豉w FOTOII0000-00-00LKSz GCKiP CzarnaPK
138827617JANUS S豉womirIII0000-00-00
1389877JANUSZEWSKI Piotr FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
1390227JANUSZEWSKI TomaszII2011-12-31WKSz GANT HETMANDS
139117142JANUSZKIEWICZ Wojciech FOTOI0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
139217082JANZER Hubert FOTOIII0000-00-00TSz / KSz "BYSTROVIA" BystrowicePK
13932035JARACZ BarbaraIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
13942036JARACZ Pawel FOTOIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
139510319JARCZEWSKI MarcinIII2010-12-31PL
139618292JARECKA Monika FOTOIII2010-12-31KTS KaliszWP
13972394JARMOLOWSKI TadeuszIII0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
139826053JARMUx ㄆkasz FOTOM0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
139917550JARMUx Pawe FOTOI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
140016388JARMU浩K KarolinaII0000-00-00KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
14012452JARMU玆垶KA KamilaIII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
1402984JAROCH Karol FOTOI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
140311443JAROCH Pawe FOTOI0000-00-00UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
140446071JAROCKA LiwiaII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
140556783JAROCKI Gabriel FOTOIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
140651250JAROSI垶KI Dariusz FOTOIII0000-00-00LUKS Lubart闚LU
14079228JARUS Grzegorz FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
140828846JARZ牞OWSKI Kacper FOTOIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
14093231JASIAK Filip FOTOIII0000-00-00MSKS "GAMBIT" TarnowiecMP
141044904JASIAK Katarzyna FOTOIII0000-00-00GKS Gorzyce WWP
14113659JASIK Krzysztof FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
141231350JASINOWICZ Wac豉wIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
141339188JASI垶KA PatrycjaIII0000-00-00M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
14143360JASI垶KA-KUZIA Lidia FOTOIII0000-00-00CKiS SkawinaMP
14159809JASKIEWICZ KamilaI0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
141624550JASKOWSKI Piotr FOTOIII0000-00-00KS "Legion" LegionowoMA
14172159JASKOWSKI Tadeusz FOTOIII0000-00-00
14183794JASK茛KA Tomasz FOTOII0000-00-00LKS "Olszanica"PK
14196750JASNIKOWSKA Daria FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
14206751JASNIKOWSKA MalgorzataIII0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
14217000JASNIKOWSKI ZbigniewI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
142241706JASTRZ牞SKA JuliaIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
142321457JASTRZ牞SKI ㄆkasz FOTOIII0000-00-00UKS "GONIEC" Stani徠kiMP
14245257JASTRZ牞SKI Tomasz FOTOIII0000-00-00KSz "Zefir" BoguszowiceSL
1425768JASTRZ牞SKI W這dzimierz FOTOIII2010-12-31OSiR TucholaKP
14262697JASTRZ牞SKI Zdzis豉wIII0000-00-00MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
142739983JASZCZUK HubertIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
142842315JASZCZUK Mateusz FOTOII0000-00-00KKSz "Urania" KrosnoPK
142960160JASZCZYKOWSKI MarcinIII0000-00-00KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
143020477JASZEWSKA Oliwia FOTOIII2010-12-31SK
143159115JA匠IEWICZ KacperIII0000-00-00UKS "Jedynka" Be販hat闚LD
143241635JA匠OWIEC Piotr FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
143327939JATEL FilipIII0000-00-00MDK Bia造stokPL
143438170JAVORIV Roman FOTOIII0000-00-00PK
143521411JAWOREK Miros豉w FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
14364685JAWORSKI AndrzejIII0000-00-00PO
14372698JAWORSKI AndrzejII2010-12-31MA
143876970JAWORSKI JakubII0000-00-00MA
14397759JAWORSKI Mateusz FOTOIII0000-00-00Hetman WschowaLB
14405762JAWORSKI Miros豉w FOTOIII0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
144156865JAWORSKI TymonIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
144262154JEDA MaciejIII0000-00-00KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
144332275JEDLI垶KI Bartosz FOTOIII0000-00-00KS "Wis這ka" D瑿icaPK
144427676JEDYNAK JanuaryIII0000-00-00PKS MAT Bia這喚kaMA
14452701JEDYNAK Rados豉w FOTOI0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
144622189JELENIEWICZ WandaIII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
14475765JELE Janusz FOTOII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
14485286JELONEK Micha FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
144961463JENDROWIAK Maciej FOTOIII0000-00-00MKSz RybnikSL
145071349JENSSVEEN TrymII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
145112146JESKE JerzyIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
145211637JESSE Jacek FOTOII0000-00-00MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
14533362JEWULSKI Krzysztof FOTOIII0000-00-00TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
1454990JEZIORNY Janusz FOTOIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
14556412J犵RA Waldemar FOTOII0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
145629239J犵RAS AdriannaIII0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
145717264J犵RAS Piotr FOTOI0000-00-00KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
145854840J犵RASZEK Pawe FOTOIII0000-00-00KTS KaliszWP
145931034J犵ROCHA Katarzyna FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
146038382J犵RUSIK AdamIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
14617760J犵RUSZEK Krzysztof FOTOII2010-12-31UKS "Szach" GryficeZP
146221412J犵RYCZKA Jakub FOTOIII0000-00-00MA
14632699J犵RYCZKA KrystianI0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
146416397J犵RZEJCZAK Przemys豉w FOTOIII0000-00-00UKS "Mosi雟ka Jedynka" MosinaWP
146550180J犵RZEJEWSKA Zuzanna FOTOIII0000-00-00KTS KaliszWP
146644113J犵RZEJEWSKI AdamIII0000-00-00MA
14676667J犵RZEJEWSKI Kamil FOTOII2010-12-31LKS "Chrobry" GnieznoWP
146844753J犵RZEJKO Martyna FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
14695764J犵RZEJOWSKI Maciej FOTOIII0000-00-00UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
14707003JOACHIMIAK RomanIII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
147121219JOBDA Rafa FOTOIII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
14722041JO哸ZYK KrzysztofII2010-12-31LU
1473527JOP WlodzimierzIII0000-00-00DS
147419028JOPEK Krzysztof FOTOII0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
147538457JORDAN Adam FOTOII0000-00-00UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
14762042JOZWIK JacekII0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
147750259J紌EFCZYK Szymon FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
147814629J茯K紟 KacperIII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
14791944J茯WICKA UrszulaII2010-12-31LKSz LublinLU
1480992J茯WICKI Jakub FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
1481262J茯WIK Gra篡naIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
148227695J茯WIK Jaros豉wIII0000-00-00MTS KwidzynPO
14836413J茯WIK Rafa FOTOII0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
148419034JUCHNIEWICZ Zdzis豉w FOTOIII0000-00-00KSz "G鏎nik" L璠zinySL
14856625JUDEK MagdalenaII0000-00-00KSz "Wie瘸" 妃igielWP
14867764JURASZEWSKI Mieczyslaw FOTOIII0000-00-00OP
148710333JUREWICZ AndrzejII0000-00-00PL
14884689JURKIEWICZ JoannaIII0000-00-00UKS Zawisza KolbudyPO
14892704JURKIEWICZ Katarzyna FOTOIII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
14904690JURKIEWICZ KrzysztofII0000-00-00UKS Zawisza KolbudyPO
14914691JURKIEWICZ Krzysztof FOTOIII0000-00-00COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
149222069JURKIEWICZ Zuzanna FOTOII0000-00-00UKS SP 1 Brzoz闚PK
149338676JURKOWSKA MagdalenaIII0000-00-00SKS ORLIK BrzegOP
1494263JURKOWSKI MarcinIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
14955773JUROSZEK Tadeusz FOTOI2011-12-31Akademia Szachowa GliwiceSL
14963897JUSZCZUK Grzegorz FOTOIII0000-00-00TKSzach TarnobrzegPK
14974202JUSZKOWSKI KamilIII0000-00-00KSz "Maraton" υm瘸PL
14985774JUZEK AdrianIII2010-12-31KSz "Zefir" BoguszowiceSL
149939545KABACI垶KI KrzysztofIII0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
150046763KACIOTYS Mieczys豉wIII0000-00-00DS

<<  < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006