Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 21 2017 05:14:51
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Klasa sportowa G鏎aData wa積o軼i G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
150117869KACPERSKI Wojciech FOTOIII2009-12-31UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
150249895KACPRZAK Kacper FOTOIII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
150327691KACPRZAK KarolIII0000-00-00MA
150449896KACPRZAK Karol FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
15059916KACPRZAK Robert FOTOIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
15063971KACPRZYK Kaja FOTOIII2010-12-31MA
150724577KACZANOWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
150819657KACZKOWSKI MaciejIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
150917748KACZMARCZYK JakubIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
151024369KACZMARCZYK MarcinIII0000-00-00LKS Lotos Jab這nnaMA
151121981KACZMARCZYK Pawe FOTOIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
151210901KACZMAREK Aleksander FOTOIII0000-00-00KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
15136677KACZMAREK AlicjaII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
15146254KACZMAREK Arkadiusz FOTOII0000-00-00MKSz "Hetman-Pionier" K皻rzynWM
151572KACZMAREK MaciejIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
15167010KACZMAREK PiotrIII2010-12-31WP
15177009KACZMAREK Piotr FOTOIII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
151826964KACZMAREK Stanis豉w FOTOIII2010-12-31UKS GCK S瘯owoWP
151939633KACZMAREK TomaszIII0000-00-00MA
152039635KACZMAREK ZbigniewIII0000-00-00MA
152131354KACZMARSKA Joanna FOTOIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
15227765KACZMARSKI Andrzej FOTOIII0000-00-00SL
15233365KACZOR Bogus豉wII2010-12-31MP
152421599KACZOR KatarzynaII2010-12-31SK
152521600KACZOR Mateusz FOTOIII0000-00-00LUKKS KielceSK
15262707KACZOROWSKA BarbaraI0000-00-00KU AZS UW w WarszawieMA
15272709KACZOROWSKI PiotrIII0000-00-00Szachowy Uniwersytet WarszawaMA
152840555KACZY垶KI MaciejIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
152914944KADUKOWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
15302486KADZIELA KonradIII0000-00-00UKS MDK RadomMA
15312713KADZINSKI WieslawIII0000-00-00ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
15322718KAIM PiotrIII0000-00-00ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
15335175KALA Franciszek FOTOIII0000-00-00
15344272KALEJTA Arkadiusz FOTOIII0000-00-00UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
15353367KALETA B豉瞠j FOTOII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
153624734KALHORN MarcinIII0000-00-00MA
153721422KALININ Oleg FOTOI0000-00-00SL
153849974KALININA MariannaI0000-00-00
153923108KALINOWSKA Karolina FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
154036627KALINOWSKA Zuzanna FOTOII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
154122506KALINOWSKI Kamil FOTOIII0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
15422720KALINOWSKI RomanII2011-12-31MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
15432721KALISZEWSKI TomaszIII0000-00-00KU AZS UW w WarszawieMA
154411085KALITA Dorota FOTOIII0000-00-00KS "Wis這ka" D瑿icaPK
15459250KALMUK KrzysztofII0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
15467464KALUSZYNSKI Andrzej FOTOIII0000-00-00LKSz LublinLU
154733552KALVAITIS SIGITASI0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
154861510KAx PiotrIII0000-00-00SL
154954927KAΘOWSKI IgorIII0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
15506791KAΣ烤A KamilaIII0000-00-00TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
155144354KAΣ烤A PaulinaIII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
155222534KAΣ烤Y Jan FOTOIII0000-00-00AZS PoznaWP
155321742KAΣ烤Y Krzysztof FOTOIII0000-00-00MCKiE MalborkPO
15547014KAΣ烤Y ㄆkasz FOTOII0000-00-00AZS PoznaWP
155517519KAΣ烤Y Tomasz FOTOIII0000-00-00AZS PoznaWP
15567015KAΣ烤Y W這dzimierzIII0000-00-00AZS PoznaWP
155737539KAΣ玆垶KI WaldemarIII0000-00-00MA
15586805KAMECKI Mateusz FOTOIII0000-00-00UKS Ko軼ielecWP
15597319KAMIENIECKI Tomasz FOTOIII0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
15603368KAMINSKA PaulinaII0000-00-00KKSz Krak闚MP
156138970KAMI垶KI AntoniII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
1562789KAMI垶KI Damian FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
156324526KAMI垶KI JanIII0000-00-00MA
15645476KAMI垶KI Ludwik FOTOIII0000-00-00PSSz PszczynaSL
156525288KAMI垶KI ㄆkaszIII0000-00-00KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
156622360KAMI垶KI MaciejII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
1567265KAMI垶KI MarcinM2010-12-31WKSz GANT HETMANDS
15682456KAMI垶KI MariuszIII0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
156938969KAMI垶KI Piotr FOTOIII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
15705780KAMI垶KI Piotr FOTOII0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
157124308KAMI垶KI StefanIII0000-00-00MA
157217275KANACH Jerzy FOTOIII2009-12-31St Eurobeskidy υdygowiceSL
15737465KANAREK Marcel FOTOM0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
157421552KANARKIEWICZ Micha FOTOI0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
157558132KANDUx Ja鄉inaIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
15762724KANIA Andrzej FOTOIII0000-00-00SSz "Modus" WarszawaMA
157757475KANIA Dominik FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
157855135KANIA KrystianII0000-00-00DS
157967010KANIA PaweIII0000-00-00SL
1580266KANIA Przemys豉wIII2010-12-31KSz Polonia Wroc豉wDS
15812726KANIA Wlodzimierz FOTOIII0000-00-00KS "Sparta" NasielskMA
15822727KANIAK Justyna FOTOIII0000-00-00PK
158314662KANICKI KrzysztofII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
158421618KANIEWSKA Emilia FOTOII0000-00-00MA
158571KANIEWSKI PatrykIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
158628719KANIOWSKA Anna FOTOIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
1587219KANTANE Anna FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
158821432KAPICA PaweIII0000-00-00PO
15894693KAPICA WlodzimierzII2010-12-31
15907017KAPRAL KrzysztofII0000-00-00LZS "Goniec" KluczborkOP
159113505KAPUSTA Pawe FOTOIII2017-02-21KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
15925782KAPUSTA Tadeusz FOTOIII2010-12-31PSSz PszczynaSL
159325968KAPUT RomanII0000-00-00KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
159427550KARABASZ KacperIII0000-00-00UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1595995KARBOWIAK Adam FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
159616218KARCZ Bart這miej FOTOII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
159738801KARCZEWSKI AndrzejII0000-00-00"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
15984694KARCZY垶KI LechII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
15994696KARDASZ Wladyslaw FOTOIII0000-00-00PO
16003973KARDY Zbigniew FOTOII0000-00-00LKS "Parnas" Stara WiePK
160173145KARKOWSKA EwaIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16029868KARLESZKO Karolina FOTOII0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
16039251KARLESZKO PiotrIII0000-00-00OKSz "Spo貫m" OpoleOP
160430372KARΧK Maria FOTOIII0000-00-00涔Sz 畝ryLB
16053974KARNASIEWICZ RobertIII0000-00-00KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
16067466KAROLAK JanIII0000-00-00ZP
160751610KAROLCZUK IwoII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
160860783KARP KacperIII0000-00-00KSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
160922934KARP Maciej FOTOIII0000-00-00UKS BASZTA Wodzis豉w 奸御kiSL
161019265KARP Piotr FOTOII0000-00-00MKSz DIAGONALIA ImielinSL
161118964KARPACZ Piotr FOTOIII0000-00-00UKS "Pa豉c M這dzie篡" KatowiceSL
1612998KARPI垶KI Andrzej FOTOII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1613816KARPI垶KI Bart這miej FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
161415861KARPI垶KI Ryszard FOTOIII0000-00-00WM
161523091KARPUS MichaM0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
16164560KARSKI Lukasz FOTOII2011-12-31MA
161756119KARWACKI Piotr FOTOIII0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
161827571KARWAT Szymon FOTOIII0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
16195786KARWETA Jan FOTOIII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
162014940KARWOWSKA Danuta FOTOIII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
162117133KARWOWSKI Kacper FOTOII0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
162223328KARYKOWSKA AnnaII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
162349408KARY Katarzyna FOTOIII0000-00-00LUKKS KielceSK
162438381KARZEL LudwikIII0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
162512879KASIA哸ZUK Krzysztof FOTOIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
162673891KASJANIUK MarcinIII0000-00-00MA
16272731KASKA W豉dys豉w FOTOII0000-00-00SSz "Modus" WarszawaMA
16289254KASPERCZYK Dominik FOTOIII0000-00-00KS "Nysa" NiSOP
162922115KASPERCZYK SzymonIII0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
16303975KASPEREK Joanna FOTOI0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
163152248KASPEREK J霩ef FOTOIII0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
163217990KASPEREK Kinga FOTOIII0000-00-00UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
16337770KASPEREK KrzysztofIII0000-00-00OLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
16343976KASPEREK Rafa FOTOIII0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
16353977KASPEREK Ryszard FOTOI0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
16363371KASPEREK Wies豉w FOTOIII0000-00-00PUKS "Karolina" Tarn闚MP
16372732KASPERKIEWICZ PawelIII0000-00-00MA
16385788KASPERLIK Adam FOTOIII0000-00-00SL
163937882KASPERSKI Marcin FOTOIII0000-00-00MA
164059107KASPRZAK PiotrIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
16412047KASPRZYK Irena FOTOIII0000-00-00LU
164226958KASPRZYK Maciej FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
164324374KASPRZYK ZbigniewIII2010-12-31MP
16445254KASPRZYKOWSKA Joanna FOTOII0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
16457772KASTELIK Adrian FOTOI0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
164640379KASZCZAK Pawe FOTOIII0000-00-00GKSz "Kornuty" GorliceMP
16475791KASZYNSKI BartlomiejIII2010-12-31
1648641KA匠紟 PiotrIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
1649999KATAFIASZ Tomasz FOTOIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
165043450KATANOWSKI PiotrIII0000-00-00MA
165122920KATOLIK Kamil FOTOIII0000-00-00KS "Unia" Bieru StarySL
16521730KAUKIEL Piotr FOTOII0000-00-00LD
16535161KAWALA Maciej FOTOIII0000-00-00SL
165426260KAWALER AdamII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
165526081KAWAΘO AdamIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
165631087KAWECKA Ma貪orzata FOTOIII0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
165724402KAWECKI RafaIII2010-12-31SL
16583373KAWULA Andrzej FOTOII0000-00-00PUKS "Karolina" Tarn闚MP
16595797KAZEK Krzysztof FOTOI0000-00-00ChTS Chorz闚SL
16602734KAZMIERCZAK StanislawII2010-12-31MA
166145990KAZNOWSKA WeronikaIII0000-00-00UKS Debiut Dziesi徠ka OlsztynWM
16621880KAZUBEK Krzysztof FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
166324383KA映IERCZAK EwaIII0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
166416437KA映IERCZAK Mi這szIII2009-12-31LKS "Chrobry" GnieznoWP
16656417KA映IERCZAK RafaI2011-12-31WM
16662710K.ZIELA AgnieszkaIII0000-00-00UKS MDK RadomMA
16675776K.ZIOΘA Zbigniew FOTOIII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
166850840KEJNA Piotr FOTOIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
166955124KELLER NataliaIII0000-00-00KS "64" Zielona G鏎aLB
16705800KEMPA Stefan FOTOII2011-12-31SCS "Sok馧" Chorz闚SL
16714700KEMPINSKI TomaszII0000-00-00KS KORONA ZakrzewoWP
16722736KEMPI垶KI Robert FOTOM0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
16734701KEMPI垶KI Zdzis豉wIII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
167416439KERBER KrzysztofIII0000-00-00MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
167541347K犵ZIA NataliaIII0000-00-00UKS "Pi徠ka" WieluLD
167629241K犵ZIERSKA Lidia FOTOIII0000-00-00WP
167726300K犵ZIERSKI Aleksander FOTOIII0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
16789923K犵ZIERSKI S豉womirI0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
167928321K襾OWICZ Artur FOTOIII0000-00-00Klub Szachowy "Kana" Tarn闚MP
168060196KHABAK Marta FOTOIII0000-00-00LUKKS KielceSK
168112991KHAMIDOV KomilII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
168241091KHAMITSKIY Sergei FOTOIII0000-00-00PK
16832737KICINSKI JacekII0000-00-00UKS Szachowa Dw鎩ka Grodzisk Maz.MA
168462536KICI垶KA AnnaIII0000-00-00UKS Szachowa Dw鎩ka Grodzisk Maz.MA
168557538KICI垶KA MagdalenaIII0000-00-00UKS Szachowa Dw鎩ka Grodzisk Maz.MA
168650551KIECA Aleksandra FOTOIII0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
168712039KIEDOWSKI ArturIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
16881001KIEDROWICZ Jan FOTOI0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
168915236KIEDROWSKI Albin FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
16906419KIEJDO WojciechIII0000-00-00WM
16915223KIELAR Maciej FOTOII0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
16924702KIEyRATOWSKI AleksanderII0000-00-00OSiR TucholaKP
16937380KIEyRATOWSKI Maciej FOTOIII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
16944703KIEzZEWSKI KrzysztofII2010-12-31PO
16951379KIEΒK AndrzejII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
16965014KIERES Tadeusz FOTOIII0000-00-00SK
169756093KIERSKA Pola FOTOIII0000-00-00KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
16985803KIE Mariusz FOTOIII0000-00-00UKS "Ognisko" Rydu速owySL
169946893KIETRYS Maciej FOTOIII0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
170042444KIJKOWSKI MichaIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
17013316KIKA DorotaII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
170216583KILA垶KI JanuszIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
170320478KILJA垶KI J璠rzej FOTOIII0000-00-00"Hetman" Ostrowiec 安.SK
170465669KINAS TomaszIII0000-00-00KSz ORΧ PleszewWP
170528754KINCZEWSKI Franciszek FOTOIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
170623262KINDLER KarolinaI0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
170721570KINDLER Przemys豉wIII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
170821487KIOLBASA Damian FOTOII0000-00-00PL
170921639KIOyASA Oliwia FOTOI0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
171050022KIREEV AndreyII0000-00-00
1711869KIRSZ Krzysztof Jr FOTOIII2010-12-31UKS "OPP" ToruKP
17124704KIRSZENSTEIN AdamII0000-00-00PO
17134574KIRSZENSTEIN ㄆkaszIII0000-00-00PO
171425936KISZKA Arkadiusz FOTOIII0000-00-00KSz Gambit PrzeworskPK
17154705KISZKIS JuliuszIII0000-00-00KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
171662004KITEWSKI BartoszIII0000-00-00UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
171738284KIWILSZA PiotrIII0000-00-00Raszyn PoznaWP
171821424KLAMA Andrzej FOTOIII0000-00-00TKKF "Boronovia" Boron闚SL
171939637KLEIN ZbigniewIII0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
17205807KLEKOWSKI Maciej FOTOIII0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
172121851KLEMENTOWSKI Dawid FOTOII0000-00-00MKSz RybnikSL
17225808KLEMENTYS Jerzy FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
172329521KLEPACKI SebastianIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
17241529KLEPACZKA TomaszIII0000-00-00KS LogIN SkierniewiceLD
172523195KLEPEK Witold FOTOII0000-00-00PSSz PszczynaSL
172624500KLEYNY MaciejIII0000-00-00MA
17275439KLIBER Aleksander FOTOIII0000-00-00SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie G鏎ySL
17285809KLIEMT Grzegorz FOTOII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
172966259KLIM FilipIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
17301252KLIM Kamil FOTOIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
173150314KLIMANEK Daniel FOTOIII0000-00-00AKS Miko堯wSL
173227106KLIMASZEWSKA MartaIII0000-00-00LU
17334330KLIMASZEWSKI DariuszII0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
173427105KLIMASZEWSKI Krzysztof FOTOIII0000-00-00LU
17355810KLIMCZOK Krystian FOTOIII0000-00-00MKSz DIAGONALIA ImielinSL
17365366KLIMCZOK Natalia FOTOII2009-12-31SL
17372051KLIMECKI Jacek FOTOIII0000-00-00LUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
17383586KLIMEK Marcin FOTOIII0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
173939672KLIMEK MonikaIII0000-00-00UKS MDK OtwockMA
17409270KLIMEK Piotr FOTOIII0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
174149970KLIMENTOV EvgenyII0000-00-00
174250018KLIMENTOV RomanIII0000-00-00
17433665KLIMIEC AndrzejIII2010-12-31KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
174464249KLIMKOWSKI Jan FOTOII0000-00-00UKS "Smecz" KoninWP
174553044KLISOWSKI BartoszIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
174618973KLISZ Karolina FOTOIII0000-00-00MKSz DIAGONALIA ImielinSL
174724947KLI Micha FOTOIII0000-00-00TSz "Skoczek" S璠zisz闚 Ma這polskiPK
17488410KLONOWSKI ArkadiuszIII0000-00-00Hetman WschowaLB
174955698KLUCZNIK AndreII0000-00-00KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
17502741KLUDACZ Magdalena FOTOM2010-12-31SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
17511004KLUGIEWICZ J霩efIII2010-12-31KP
1752271KLUKIEWICZ PiotrIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
175326812KLUS Maciej FOTOIII0000-00-00MUKS "SZS" CieszynSL
175421224KxPTOCZ Marcin FOTOIII2009-12-31SL
1755272KΧKOW ㄆkaszII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
17563376KMAK WieslawII0000-00-00UKS przy SP 8 Chrzan闚MP
1757105KMIECIK EmiliaIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
175895KMIECIK WojciechIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
1759274KNAP JerzyIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
176019259KNAPIK AndrzejII0000-00-00OLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
176124887KNAPIK Julia FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
176241523KNAPIK Kamil FOTOIII0000-00-00MKS MOS WieliczkaMP
176319260KNAPIK LucjanIII0000-00-00OLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
17641005KNOFF MariuszIII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
17655814KNOPIK Krzysztof FOTOII0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
176624310KOBRY Wies豉wIII0000-00-00KSz "Skoczek" SiedlceMA
17676424KOBUS MaciejIII0000-00-00LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
17684614KOBUS SebastianII0000-00-00UKS Zawisza KolbudyPO
176945477KOBYLARCZYK El瘺ietaIII0000-00-00MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
177074006KOBYΒCKI AndrzejIII0000-00-00LD
17715815KOBYΒCKI Grzegorz FOTOIII2010-12-31MCKiS JaworznoSL
17721006KOC Przemys豉w FOTOI0000-00-00KP
17734708KOC WladyslawII0000-00-00UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
177444061KOCAJ ㄆkasz FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
17754517KOCHA垶KA Bogumi豉III0000-00-00MTS KwidzynPO
177638805KOCIA Kamil FOTOIII0000-00-00KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
17775818KOCWIN Bartosz FOTOII0000-00-00"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
17782744KOHUT Anna FOTOI0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
17793770KOIS Przemys豉w FOTOII0000-00-00KKSz "Urania" KrosnoPK
17809795KOITKA JakubII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
178111340KOJDER Tomasz FOTOII0000-00-00KSz Gambit PrzeworskPK
17824331KOJLO JanIII0000-00-00PL
178339979KOJΜ SzymonIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
17842238KOJRO AdamIII0000-00-00MA
178531066KOKOSZCZY垶KI JanI0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
17866425KOLAGO MarcinI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
1787240KOLASI垶KI KrzysztofII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
17886426KOLENDO KamilIII0000-00-00WM
17897027KOLINSKI Stanislaw FOTOIII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
179024620KOLI垶KI DanielIII0000-00-00UKS "Hetman" Puszcza Maria雟kaMA
17919277KOLODZIEJ BogdanIII0000-00-00OP
179224505KOΜCZEK HenrykIII0000-00-00KS "Korona" Krak闚MP
179346600KOΜCZEK Maciej FOTOIII0000-00-00UKS "Pionier" Jastrz瑿ie Zdr鎩SL
179428851KOΜDZIEJ KrzysztofIII0000-00-00MPZSzach Krak闚MP
179520479KOΜDZIEJ Przemys豉w FOTOIII0000-00-00KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
17962191KOΜDZIEJCZYK AndrzejIII0000-00-00MA
179754111KOΜDZIEJCZYK KrzysztofIII0000-00-00SL
17988250KOΜDZIEJSKI GrzegorzIII0000-00-00LB
17991735KOΜSOWSKI Mateusz FOTOI0000-00-00WKS KopernikDS
18004711KOΜSOWSKI PaweIII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
180119361KOMANDERA Pawe FOTOIII0000-00-00MKSz DIAGONALIA ImielinSL
18022547KOMO MateuszIII0000-00-00MA
180360242KOMOROWSKA MarcelinaIII0000-00-00MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
180452354KOMOROWSKA Nadia FOTOIII0000-00-00UKS SP1 "Jedynka" TychySL
18057792KOMPERDA Robert FOTOIII0000-00-00SK
180631876KONARZEWSKI MichaIII0000-00-00LKS Lotos Jab這nnaMA
180745689KONDRUSIK AleksanderIII0000-00-00PL
180817448KONEFA Przemys豉w FOTOIII0000-00-00PK
180917152KONERA MaciejIII0000-00-00LKSz LublinLU
181026425KONEWKO Konrad FOTOIII0000-00-00MLKS "Czarni" OleckoWM
18111008KONIECZY垶KI PiotrIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
181217310KONOPACKA Martyna FOTOI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
18137033KONOPKA TomaszII0000-00-00MMKS "Wieniawa" LesznoWP
181410684KO哸ZYΜ UrszulaIII0000-00-00PL
181517354KOPACKA NataliaIII0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
18163989KOPACZ Grzegorz FOTOIII0000-00-00TG "Sok馧" MielecPK
18173990KOPACZ Jaros豉w FOTOII0000-00-00TG "Sok馧" MielecPK
18183991KOPACZ ㄆkasz FOTOIII0000-00-00TG "Sok馧" MielecPK
18193899KOPACZ Przemys豉wII0000-00-00TG "Sok馧" MielecPK
182030345KOPACZEWSKI AdamII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
182123057KOPACZEWSKI ZbigniewIII0000-00-00PL
182257150KOPANIEWSKI JakubIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
18233992KOPCZYK Daniel FOTOIII0000-00-00LKS "Sanovia" LeskoPK
1824277KOPE Mariusz FOTOIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
182545352KOPE NorbertII0000-00-00LUKSz "Orient" Sok馧kaPL
18265016KOPER Ireneusz FOTOIII0000-00-00SK
182716461KOPER Konrad FOTOIII0000-00-00Raszyn PoznaWP
182817751KOPERA MarekIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
182925652KOPERSKA Nina FOTOIII0000-00-00UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
18309286KOPICA Paulina FOTOII0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
183172892KOPIEC Miros豉wIII0000-00-00KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krak闚SK
18327409KORBAL Arkadiusz FOTOI0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
183344180KORCYL Patryk FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
183419375KORCZ Daniel FOTOIII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
183522129KORDELA Monika FOTOII0000-00-00UKS "Pionier" Jastrz瑿ie Zdr鎩SL
18369972KORECKI Piotr FOTOIII0000-00-00SKS SMOL - BUD Gi篡ckoWM
183757129KORMAN Roman FOTOII0000-00-00TSz "Skoczek" S璠zisz闚 Ma這polskiPK
18385826KORNASIEWICZ Stanis豉w FOTOII0000-00-00SL
183926368KOROLEWICZ Pawe FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
1840646KORO列IEL Aneta FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
184112965KORPALSKA Joanna FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
184213587KORPALSKI Maciej FOTOIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
1843278KORPALSKI RobertIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
184431725KORUCH MariaII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
18451303KORYCKI Jozef FOTOIII0000-00-00KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krak闚SK
18467797KORZEKWA MarcinIII0000-00-00DS
184718984KORZONEK Marek FOTOIII0000-00-00SL
18481009KOS PaweIII0000-00-00MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
184927934KOSAKOWSKI Jakub FOTOI0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
185041609KOSCIELNY EdmondIII0000-00-00DS
185123211KOSESKA KamilaIII0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
185223271KOSESKI DamianIII0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
185324870KOSIBA MarcinIII0000-00-00MPZSzach Krak闚MP
185426034KOSI垶KI BartoszIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
185550616KOSIOR JanIII2017-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
185632306KOSIOR Jan FOTOIII0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
18572752KOSIOREK Marek FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
18582444KOSIOREK PrzemyslawII0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
185918986KOSMALA Mateusz FOTOIII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
18604335KOSMOWSKI PrzemyslawI2010-12-31UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
18612753KOSNY Marek FOTOIII0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
186238339KOSSOWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
18633906KOSTA垶KI Marcin FOTOI0000-00-00KKSz "Urania" KrosnoPK
186433977KOSTECKA Marika FOTOII0000-00-00ASSz "Lipno" St瘰zewWP
186537298KOSTECKI SamuelIII0000-00-00ASSz "Lipno" St瘰zewWP
186629844KOSTELNIUK Pawe FOTOIII0000-00-00KS "Komunalni Sanok"PK
18675492KOSTOWSKI Andrzej FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
18683381KOSTURKIEWICZ JacekIII0000-00-00KS "Korona" Krak闚MP
18697472KOSTYRA MariuszII0000-00-00KSz "Pod Wie膨" SzczecinZP
18704336KOSTYRA Stanislaw FOTOII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
18711381KOSZELA Stanis豉wIII0000-00-00LB
187244854KOSZEWSKI Daniel FOTOIII0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
1873107KOSZKUL WojciechII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
1874759KOSZOWSKI KrystianIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
187533511KOSZTYx Mateusz FOTOIII0000-00-00KKSz "Urania" KrosnoPK
187641236KO列IELNIAK HubertIII0000-00-00UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdr鎩MP
187766045KOT EwelinaIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
18784713KOT Jerzy FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
187923459KOTARSKI Bartosz FOTOIII0000-00-00KSz "Maraton" υm瘸PL
188025606KOTARSKI Grzegorz FOTOIII0000-00-00PL
188177059KOTAS AdamIII0000-00-00LD
188228717KOTAS Kacper FOTOIII0000-00-00LKS "Stra瘸k" ZabrzegSL
18836427KOTERMA垶KA Anna FOTOII2010-12-31WM
1884522KOTKOWSKI AdamIII2011-12-31KS AZS WratislaviaDS
188522740KOTLEWSKI ㄆkasz FOTOIII0000-00-00WM
18864454KOTΜWSKA Anna FOTOII0000-00-00KKS "Ormuzd" KartuzyPO
18874455KOTΜWSKI TomaszII0000-00-00KKS "Ormuzd" KartuzyPO
188858094KOTOWICZ KamilIII0000-00-00UKS "Pa豉c M這dzie篡" KatowiceSL
18891013KOTULA Konrad FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
189023702KOTULA Magdalena FOTOII0000-00-00ChTS Chorz闚SL
18911014KOTULA Oktawia FOTOIII2010-12-31MKS "EMDEK" BydgoszczKP
189237070KOVALCHUK VasylIII0000-00-00KS "Legion" LegionowoMA
18939846KOVALEV Andrei FOTOI0000-00-00OP
189419409KOWACZ Agnieszka FOTOIII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
189532385KOWAL CezaryIII0000-00-00MA
1896285KOWALAK PiotrII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
18977037KOWALCZUK Miko豉jIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
1898286KOWALCZUK Wojciech FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
18991531KOWALCZYK Adam FOTOIII0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
190055886KOWALCZYK Barbara FOTOIII0000-00-00KS "Korona" Krak闚MP
19012060KOWALCZYK Marek FOTOIII0000-00-00UKS BASZTA Wodzis豉w 奸御kiSL
19021973KOWALCZYK Marian FOTOII0000-00-00LU
19034481KOWALCZYK Mariusz FOTOII0000-00-00LKS "PARK" StarzeniceLD
190424785KOWALCZYK Mateusz FOTOIII0000-00-00LKS "PARK" StarzeniceLD
1905580KOWALCZYK PaweM0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
19061684KOWALCZYK Rafa FOTOI0000-00-00LKS "PARK" StarzeniceLD
19072757KOWALCZYK WaldemarII0000-00-00MA
190825040KOWALEC Maciej FOTOI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
19097038KOWALEWICZ Kacper FOTOIII0000-00-00UKS "Szach" WolsztynWP
19102466KOWALEWSKA AgataII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
191123061KOWALEWSKI W豉dys豉wIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
191229023KOWALIK Ma貪orzataIII0000-00-00DS
19132426KOWALIK PawelIII0000-00-00MA
191420666KOWALIK Waldemar FOTOIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
19152759KOWALSKA ElzbietaII0000-00-00SSz "Modus" WarszawaMA
19161253KOWALSKA SaraII0000-00-00WP
191723243Kowalski Aleksander FOTOIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
191826451KOWALSKI IgorII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
19191533KOWALSKI LukaszII2010-12-31KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
192023081KOWALSKI Maciej FOTOIII0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
19212386KOWALSKI PiotrIII0000-00-00SSz "Modus" WarszawaMA
192211474KOWALSKI Roman FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19231534KOWARA MagdalenaIII0000-00-00MKS przy MDK TrzciankaWP
192450015KOYKKA PekkaIII0000-00-00
192513620KOZA Stanis豉wIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
19265830KOZACZUK Witold FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
192717907KOZACZY垶KA Aleksandra FOTOII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
192840265KOZAK Antoni FOTOII0000-00-00LKSz GCKiP CzarnaPK
192941230KOZAK DorotaIII0000-00-00LKS Dziecanovia DziekanowiceMP
19304340KOZAK Magdalena FOTOI2010-12-31KSz "DRAKON" LublinLU
193128273KOZAKIEWICZ Gracjan FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
193222297KOZAKOW Aleksy FOTOIII0000-00-00UKS "Czternastka" WarszawaMA
193327637KOZEK WojciechIII0000-00-00MA
19342760KOZERA AleksandraI2010-12-31MA
19352761KOZERSKI ZbigniewIII2010-12-31UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
19363893KOZIAK Vitali FOTOM0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
19371382KOZICZ Andrzej FOTOI0000-00-00LB
19384975KOZIEJ Maciej FOTOIII0000-00-00KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
193911640KOZIELSKI Miros豉w FOTOIII0000-00-00LUKS "FENIKS" MroczaKP
19402513KOZINSKI KarolIII0000-00-00
19412762KOZIOL DariuszII0000-00-00KSz "Skoczek" SiedlceMA
194219046KOZIO Andrzej FOTOIII0000-00-00LKS "Sparta" LubliniecSL
194318088KOZIO Kamil FOTOI0000-00-00MKSz RybnikSL
194424407KOZIO PaweIII0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
194546732KOZIOROWICZ MIchaIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
19467042KOZLOWSKA MarzenaII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
19475310KOZLOWSKI JanuszIII0000-00-00
19484253KOZLOWSKI PiotrIII0000-00-00PL
19494341KOZLOWSKI TomaszII2010-12-31PL
19507043KOZLOWSKI Tomasz FOTOIII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
195151396KOZΜWSKI AdamIII0000-00-00MA
195230116KOZΜWSKI Andrzej FOTOIII0000-00-00PL
195324450KOZΜWSKI Marcin FOTOIII0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
195452495KOZΜWSKI MichaIII0000-00-00UKS "FALA" 安iekatowoKP
195559075KOZΜWSKI MichaIII0000-00-00UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
195628793KOZΜWSKI Pawe FOTOII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
195732005KOZΜWSKI Szymon FOTOIII0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
195817376KOZUBAL Aleksandra FOTOIII0000-00-00UKS SP 1 Brzoz闚PK
195931105KO昭I垶KI Marcin FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
196051098KO狹CH PiotrIII0000-00-00SSz "Szachpol" ㄆk闚LU
196151624KRAHEL KarolIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
19621017KRAI垶KI Aleksander FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
19631018KRAI垶KI Jaros豉w FOTOIII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
19641019KRAI垶KI S豉womir FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
19651020KRAJEWICZ Pawe FOTOIII0000-00-00MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
19663259KRAJEWSKA AleksandraII0000-00-00UKS "Czarny Ko" OlkuszMP
19677044KRAJEWSKI KazimierzIII0000-00-00WP
19683293KRAJEWSKI TomaszIII0000-00-00MP
196928927KRASA Kasper FOTOIII0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
19702765KRASENKOW Michal FOTOM0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
197119445KRASICKI Dariusz FOTOIII0000-00-00LKS "Polonia" PorajSL
19722766KRASIEWICZ Robert FOTOIII0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
19737045KRASINSKI RafalIII0000-00-00KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
197445931KRASI垶KI KamilIII0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
197523368KRASI垶KI Mateusz FOTOIII0000-00-00UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdr鎩MP
19765839KRASNOD牞SKA Magdalena FOTOIII0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
197717153KRASOWSKI Piotr FOTOII0000-00-00LKSz LublinLU
19787046KRASOWSKI SlawomirI0000-00-00WP
19791022KRASUCKI PiotrIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
198024528KRASUSKI Pawe FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" SiedlceMA
198136791KRASZEWSKI JanIII0000-00-00DS
198264482KRA吉IEWSKI SzymonIII0000-00-00WM
19831736KRAWCEWICZ LucynaI0000-00-00MA
19844717KRAWCZYK AndrzejII0000-00-00UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
19852769KRAWCZYK CezaryII0000-00-00MA
198663351KRAWCZYK FlawianIII0000-00-00SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie G鏎ySL
19877583KRAWCZYK PiotrIII0000-00-00
198825777KRAWCZYK Piotr FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
19892062KRAWCZYK Wies豉wII2010-12-31LUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
199044555KRAWCZYK Wojciech FOTOIII0000-00-00MKS MOS WieliczkaMP
19917049KRAWCZYK Zbigniew FOTOIII0000-00-00WP
199223330KRAWIEC GrzegorzIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
199323158KRAWIEC Stanis豉w FOTOIII0000-00-00DS
199421353KRAWIECKI Stanis豉wII0000-00-00UKS "ζdy" RaszynMA
199538512KREFT Wojciech FOTOIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
199621463KRESTIANOWA Tatiana FOTOI0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
199716543KRETOWICZ Piotr FOTOIII0000-00-00GKSz "Kornuty" GorliceMP
199823489KROCZKA Gromos豉w FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
19993996KROGULSKI Grzegorz FOTOI0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
20002770KROKAY UrszulaI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS

<<  < 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006