Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 13 2017 07:34:09
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aKlasa sportowa D馧Data wa積o軼i G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
16809HANUSEK Marta III2010-12-31UKS Ko軼ielecWP
247BARBURZY垶KA MagdalenaI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3159BEBEL ArkadiuszI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
4163BORKOWSKI FranciszekI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
5172CAGARA PaulinaI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
6199GOMUΘA Jaros豉wI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
7215HERMANOWICZ DominikaI0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
8301RYNG Ma貪orzata FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
9307xDA IreneuszI0000-00-00KSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
10325ΣKASIEWICZ GrzegorzI2011-12-31DS
11363PERDEK Miros豉wI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
12366PIENI*EK ArturI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
13390SABUK PiotrI0000-00-00WKS KopernikDS
14407STACHOWIAK Kamil FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
15417SZUMILAS PiotrI0000-00-00DS
16453ZAWADZKI Stanis豉wI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
17458烘INDA Bogdan FOTOI0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
18460玆x JanuszI0000-00-00WKS KopernikDS
19506CUKROWSKI Filip FOTOI0000-00-00WKS KopernikDS
20523SZABLOWSKI PawelI2011-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
21623DOBROWOLSKI Aleksander FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
22646KORO列IEL Aneta FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
23682ST襾IE MarcinI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
24701BRZEZI垶KI Mateusz FOTOI0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
25766BUKOWSKI Rafa FOTOI2011-12-31KP
26865ZWOLAKIEWICZ Krzysztof FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
27871印IWICKI Damian FOTOI0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
28901BORGULA Rafa FOTOI0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
29913CHRAPKOWSKI Grzegorz FOTOI2010-12-31SSz Pocztowiec BydgoszczKP
30951GRALKA Julian FOTOI0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
31952GRALKA Przemys豉w FOTOI0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
32984JAROCH Karol FOTOI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
331001KIEDROWICZ Jan FOTOI0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
341006KOC Przemys豉w FOTOI0000-00-00KP
351017KRAI垶KI Aleksander FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
361020KRAJEWICZ Pawe FOTOI0000-00-00MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
371050LICZNERSKI ㄆkasz FOTOI0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
381057MACIEJEWSKI Andrzej FOTOI2011-12-31NOK Nak這KP
391071MICHALSKA Maria FOTOI2010-12-31TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
401100PAPROCKI Jaroslaw FOTOI0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
411116ROBAK Zbigniew FOTOI0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
421173SZYMCZAK Zbigniew FOTOI0000-00-00SSz BDK BiskupiecWM
431183TOKARSKI Bartosz FOTOI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
441246DEMIDOWICZ Maria FOTOI2011-12-31KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
451263SIWIEC ArkadiuszI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
461323JAGODZI垶KI Piotr FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
471331BARGΜWSKI Filip FOTOI0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
481345BRONOWICKI Mateusz FOTOI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
491382KOZICZ Andrzej FOTOI0000-00-00LB
501416ORZECH Dominik FOTOI0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
511432RUTKOWSKI Maciej FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
521436SIEKA垶KI JanuszI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
531437SKALIK Przemys豉wI0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
541460WI吉IOWSKA Klaudia FOTOI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
5521463KRESTIANOWA Tatiana FOTOI0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
561699BEDNAREK SylwesterI0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
571735KOΜSOWSKI Mateusz FOTOI0000-00-00WKS KopernikDS
581747LESZNER LilianaI0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
591817SZMACINSKA Grazyna FOTOI0000-00-00LD
601982PROBOLA Bartosz FOTOI0000-00-00LUKS Tomasovia Tomasz闚 LubelskiLU
612021FR。ZEK Dariusz FOTOI0000-00-00LU
622027G紑ECKA JoannaI2010-12-31LKSz LublinLU
632063KRYSZTOFIAK MarcinI0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
642082MIROSxW Micha FOTOI0000-00-00KSz "DRAKON" LublinLU
652092NIEMIEC ArturI2010-12-31LU
662108PIKULI垶KI Andrzej FOTOI2010-12-31KSz "DRAKON" LublinLU
672123MOTOR Marta FOTOI2010-12-31KSz "DRAKON" LublinLU
682130STOMA Pawe FOTOI0000-00-00KSz "DRAKON" LublinLU
692253狹RKOWSKI Andrzej FOTOI0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
702258PASTUSZKO KingaI0000-00-00PKS MAT Bia這喚kaMA
712309ADAMSKI AndrzejI0000-00-00MA
722448TOMASZEWSKA LuizaI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
732493PIETOCHA PawelI0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
742557JAKUBIEC Edyta FOTOI0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
752570BARTEL Micha FOTOI0000-00-00LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
762587BORYSIAK BoguslawI2010-12-31MA
772631DUKACZEWSKI Piotr FOTOI0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
782663GΣSZKO Monika FOTOI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
792694JAKUBIEC Artur FOTOI0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
802701JEDYNAK Rados豉w FOTOI0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
812707KACZOROWSKA BarbaraI0000-00-00KU AZS UW w WarszawieMA
822744KOHUT Anna FOTOI0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
832752KOSIOREK Marek FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
842760KOZERA AleksandraI2010-12-31MA
852770KROKAY UrszulaI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
862782KUKAWSKI MaciejI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
872800BRYx Hanna FOTOI0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
882817MACIEJA Bart這miej FOTOI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
892837MARSZAΒK Maciej FOTOI0000-00-00MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
902848MR紌 Waldemar FOTOI0000-00-00KS HETMAN MarklowiceSL
912859NURKIEWICZ Maciej FOTOI0000-00-00LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
922880PAKLEZA Zbigniew FOTOI0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
932888PATEREK MichalI0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
942890PEDZICH DominikI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
952906POZNANSKA KatarzynaI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
962911PROTAZIUK GrzegorzI0000-00-00LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
972932RUDOLF Micha FOTOI0000-00-00ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
982963SLIWERSKI Radoslaw FOTOI0000-00-00LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
992974STARCZEWSKA MalgorzataI0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
1003180JABΜ垶KA Sabina FOTOI0000-00-00TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
1013191DUMA垶KI AleksanderI0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
1023268BARSKI Rados豉wI0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
1033277WCISΜ Damian FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
1043310CHRZ﹖ZCZ Malvina FOTOI0000-00-00KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1053332FISTEK DariuszI0000-00-00MKS "Polonia" Przemy郵PK
1063339GBYL Andrzej FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
1073347+GUNAJEW Rafa FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
1083441POKOJSKA DariaI2010-12-31TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
1093493SZROMBA Krzysztof FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
1103510WIERZBICKA WiktoriaI0000-00-00UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1113519ZASKALSKI Arkadiusz FOTOI0000-00-00TG "Sok馧" MielecPK
1123618BANASIK Krzysztof FOTOI0000-00-00LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1133626CHOJNACKI S豉womir FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
1143656HNYDIUK Aleksander FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
1153657HUDZIAK Pawel FOTOI2010-12-31OP
1163659JASIK Krzysztof FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
1173684NAJBAR MarcinI0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1183686CHMIEL Dominika FOTOI0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1193702SIEKANIEC JanI0000-00-00LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1203719TUSTANOWSKI Robert FOTOI0000-00-00LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1213747GRUSZKA DanutaI2011-12-31
1223794JASK茛KA Tomasz FOTOI0000-00-00LKS "Olszanica"PK
12322286RACZY垶KI Krzysztof FOTOI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
1243820SZELC Adam FOTOI0000-00-00L-UKS "Burza" RogiPK
1253824LEWTAK Damian FOTOI0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
1263906KOSTA垶KI Marcin FOTOI0000-00-00KKSz "Urania" KrosnoPK
1273911AUGUSTYN Sebastian FOTOI0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
1283941DOBROWOLSKI Piotr FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
1293948FR。ZEK Daniel FOTOI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
1303975KASPEREK Joanna FOTOI0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
1313977KASPEREK Ryszard FOTOI0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
1323996KROGULSKI Grzegorz FOTOI0000-00-00GKSz "Hetman" PilznoPK
1334003KRZY涉NOWSKA-砥DΜ Lidia FOTOI0000-00-00LKS "Parnas" Stara WiePK
1344022ΣKSIK Mateusz FOTOI0000-00-00LKS "Parnas" Stara WiePK
1354088SYCZ Dariusz FOTOI0000-00-00LKS "Parnas" Stara WiePK
1364091SYGULSKI ArturI2010-12-31AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
1374093SYGULSKI Pawe FOTOI0000-00-00LKSz GCKiP CzarnaPK
1384094SYPIE Mateusz FOTOI0000-00-00LKS "Parnas" Stara WiePK
1394123WO昧IAK Maciej FOTOI0000-00-00LKS "Parnas" Stara WiePK
1404183MURAWKO Katarzyna FOTOI0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
1414186PIETRUSZEWSKI Marcin FOTOI0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
1424191SOWUL Bartosz FOTOI0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
1434335KOSMOWSKI PrzemyslawI2010-12-31UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
1444340KOZAK Magdalena FOTOI2010-12-31KSz "DRAKON" LublinLU
1454346LAPINSKI KrzysztofI2010-12-31PL
1464348ΣKASIEWICZ AnnaI0000-00-00DS
1474363BARTEL Marta FOTOI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
1484369ROSZKOWSKI RafalI2014-12-21MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
1494384SPISAK Czeslaw FOTOI0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
1504388SZYMA垶KI MarcinI0000-00-00LKS "Wrzos" Miedzybor闚MA
1514389SZYMANSKI PiotrI0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1524643BUGALSKI MichaI0000-00-00UKS Zawisza KolbudyPO
1534653CICHOCKI AdamI0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
1544743LEWANDOWSKI Miros豉w FOTOI0000-00-00PO
1554855SZNAPIK AleksanderI0000-00-00MA
1564986BAKALARZ Leszek FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KielceSK
1574999DROGOSZ ZbigniewI2010-12-31SK
1585077GAΧGA J霩ef FOTOI0000-00-00AKS Miko堯wSL
1595091WANDZIK Wojciech FOTOI0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
1605195MROZIAK Maciej FOTOI0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
1615255OBRU吉IK Micha FOTOI0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
1625283xPAJ Mateusz FOTOI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
1635329LEKS Maria FOTOI0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
1645331SMOΘA Marcin FOTOI0000-00-00OLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
1655411BORYS Jacek FOTOI0000-00-00PSSz PszczynaSL
1665414POLOK Kacper FOTOI0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
1675416WIEWI紑A Eneasz FOTOI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
1685482DZIODZIO Angelika FOTOI0000-00-00MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
1695574BIELCZYK Jacek FOTOI2011-12-31OLIMPIJCZYK Chrzan闚MP
1705584BOBULA Mateusz FOTOI0000-00-00TSz "Skoczek" S璠zisz闚 Ma這polskiPK
1715611CHLOST Marlena FOTOI0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
1725635DABEK Roman FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
1735636DAWID紟 JacekI2011-12-31K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
1745638DENDERSKI PiotrI0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
1755640DICZEW Filip FOTOI0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
1765650+DROZD Ryszard FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
1775656DUDA ㄆkasz FOTOI0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
1785705GORCZYCA Dominika FOTOI0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
1795734HALAMUS-BULSKA Agata FOTOI0000-00-00AKS Miko堯wSL
1805754JANISZEWSKI Maciej FOTOI0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
1815762JAWORSKI Miros豉w FOTOI0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
1825773JUROSZEK Tadeusz FOTOI2011-12-31Akademia Szachowa GliwiceSL
1835797KAZEK Krzysztof FOTOI0000-00-00ChTS Chorz闚SL
1845845KRUSZY垶KI W這dzimierzI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
1855860KULESZA MateuszI2011-12-31K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
1865865SZROMBA Edyta FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
1875876xB犵 PatrycjaI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
1885880xGOWSKI Patryk FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
1895897GONSIOR Monika FOTOI0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
1905898MACIO Ryszard FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
1915934+MISIUGA Andrzej FOTOI2011-12-31LKS "Pasjonat" DankowiceSL
1925938MORKISZ Bogdan FOTOI0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
1935943MOTYKA Micha FOTOI2010-12-31LKS "Pasjonat" DankowiceSL
1945946MUC TomaszI0000-00-00SzSON ZAG牞IE D帳rowa G鏎niczaSL
1955948MULET Piotr FOTOI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
1965995PA挑ZIORA Micha FOTOI2010-12-31LKS "Pasjonat" DankowiceSL
1975998PFRANGER Adam FOTOI2010-12-31SL
1986043RASZKA Janusz FOTOI0000-00-00SSz "Olimpia" Golesz闚SL
1996065SEIFERT Henryk FOTOI0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
2006126SZCZEPANEK Rados豉w FOTOI0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
2016142SZOPKA Dariusz FOTOI0000-00-00LKS "Sparta" LubliniecSL
2026145SZWED Jacek FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
2036148SZYDΜWSKA-DUDA Marta FOTOI0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
2046173WAxCH Marcin FOTOI0000-00-00MKSz RybnikSL
2056184WARUGA Wojciech FOTOI0000-00-00KS HETMAN MarklowiceSL
2066193WIECZOREK Zbigniew FOTOI0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
2076209WI吉IEWSKI AdrianI0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2086241ZOWADA Kazimierz FOTOI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
2096376CZARTORYSKI Pawe FOTOI2010-12-31WM
2106406JADANOWSKI ㄆkasz FOTOI2010-12-31MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
2116417KA映IERCZAK RafaI2011-12-31WM
2126425KOLAGO MarcinI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
2136546SZYMANOWSKA Lena FOTOI2010-12-31WM
2146664BANACH WieslawI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
2156841MUSIAΘIEWICZ PaweI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
2166871ANDRZEJEWSKA Anna FOTOI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2176880BARDELI ㄆkaszI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
2186881BARTKOWIAK Damian FOTOI0000-00-00KS KORONA ZakrzewoWP
2196966GAWRO垶KI Miros豉w FOTOI0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
2206996JANASZAK Dawid FOTOI0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2217000JASNIKOWSKI ZbigniewI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
2227017KAPRAL KrzysztofI0000-00-00LZS "Goniec" KluczborkOP
2237046KRASOWSKI SlawomirI0000-00-00WP
2247081MACIEJCZAK JakubI0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2257082MACIEJEWSKI MiroslawI2010-12-31TTSz "T璚za" TurekWP
2267084MA鬢OWIAK Marek FOTOI0000-00-00AZS PoznaWP
2277089CZERWI垶KA Milena FOTOI0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2287130NOWAK Ma貪orzataI2010-12-31KSz "Warsaw Sharks" WarszawaMA
2297132NOWAK RafaI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
2307141OWCZARZAK Jerzy FOTOI2010-12-31KSz "Polonia Warszawa"MA
2317183SAKALAUSKAS VaidasI0000-00-00LKS "Chrobry" GnieznoWP
2327186SCHMIDT W這dzimierz FOTOI0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
2337189SCIBIOR Adam FOTOI0000-00-00UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2347192SIECIECHOWICZ Marcin FOTOI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
2357218STANISZEWSKI Piotr FOTOI0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2367221STECZEK MarcinI0000-00-00TS-R "Hetman" KoninWP
2377238SZADKOWSKI Krzysztof FOTOI0000-00-00UKS "Smecz" KoninWP
2387240SZEL: Marcin FOTOI0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
2397253TOMCZAK Rafal FOTOI2010-12-31MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
2407258URBAN KlaudiuszI0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
2417282WLODARCZYK Oskar FOTOI0000-00-00OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2427291WONIAK KatarzynaI2010-12-31TTSz "T璚za" TurekWP
2437347TOKARCZYK TomaszI0000-00-00ZP
2447401JACEK Krystian FOTOI0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
2457409KORBAL Arkadiusz FOTOI0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
2467435CZUCHNICKI Jan FOTOI0000-00-00
2477449GO列INIAK MariaI0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
2487457JACEK Roksana FOTOI0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
2497491MANIOCHA AndrzejI2011-12-31
2507503MIELCZARSKI Miros豉wI0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
2517505OKON DariuszI0000-00-00KSz "Pod Wie膨" SzczecinZP
2527508PANOCKI AdrianI2010-12-31GKSz "Solny" GrzybowoZP
2537523RUDNICKI Mi這sz FOTOI0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
2547524SAPIS Witalis FOTOI0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
2557539TOFIL Borys FOTOI0000-00-00KP
2567693FALKOWSKI Dawid FOTOI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
2577772KASTELIK Adrian FOTOI0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
2588116ZABAWSKI GrzegorzI0000-00-00KSz Sulech闚LB
2599809JASKIEWICZ KamilaI0000-00-00KSz. "Ha鎍za" Suwa趾iPL
2609834CHOROSZEJ AleksanderI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2619846KOVALEV Andrei FOTOI0000-00-00OP
2629876RENKOWSKI Piotr FOTOI0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2639923K犵ZIERSKI S豉womirI0000-00-00UKSz "Hetman" WarszawaMA
26410308MALEC SebastianI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
26510551CZAPLEWSKA Klara FOTOI0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
26610552DADEㄒO Aleksandra FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
26710558LEWICKI Miros豉w FOTOI0000-00-00LKSz GCKiP CzarnaPK
26810822烙CHOWSKI Kacper FOTOI0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
26911442浩BRACKI Tomasz FOTOI0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
27011443JAROCH Pawe FOTOI0000-00-00UMKSz "Ja獞ie" Suwa趾iPL
27111823DROZDOWSKI Konrad FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
27213674KULA SzymonI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
27314497GULIK PaweI0000-00-00WKS KopernikDS
27414667GRELA Kacper FOTOI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
27515166印IWICKA Alicja FOTOI0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
27616644BILCZEWSKI Kacper FOTOI0000-00-00UKS "Ognisko" Rydu速owySL
27716683KUBICKA Anna FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
27816707SZCZECINA Kamil FOTOI0000-00-00ChTS Chorz闚SL
27916956SZ紎TKO JakubI0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
28017034CHOMCZYK MarekI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
28117057NOWICKI BartoszI0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
28217073EGGINK RyszardI0000-00-00UKS "ζdy" RaszynMA
28317135W。IOR Maciej FOTOI0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
28417138MARUSZCZAK Joanna FOTOI0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
28517142JANUSZKIEWICZ Wojciech FOTOI0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
28617208CHMIEL Marcin FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
28717264J犵RAS Piotr FOTOI0000-00-00KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
28817310KONOPACKA Martyna FOTOI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
28917319PASZEWSKI Mateusz FOTOI0000-00-00UKS "Hetman" Cz瘰tochowaSL
29017383CZERW Dawid FOTOI0000-00-00UKS "Pionier" Jastrz瑿ie Zdr鎩SL
29117550JARMUx Pawe FOTOI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
29217650ANTOLAK Julia FOTOI0000-00-00GKSz "Solny" GrzybowoZP
29317844WO昧IAK Mariola FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
29417994吉IHUR Piotr FOTOI0000-00-00UKS "Smecz" KoninWP
29518088KOZIO Kamil FOTOI0000-00-00MKSz RybnikSL
29618246BINKOWSKA Agata FOTOI0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
29718426CIE印AK Wiktoria FOTOI0000-00-00MKSz RybnikSL
29819053KUBICA Kamil FOTOI0000-00-00St Eurobeskidy υdygowiceSL
29919061LIZAK Jakub FOTOI0000-00-00K AZS Politechniki 奸御kiej GliwiceSL
30019517REZA Wojciech FOTOI0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
30119603CZAJKOWSKI Adam FOTOI0000-00-00MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
30219607EGGINK MateuszI0000-00-00UKS "ζdy" RaszynMA
30319741WI吉IEWSKI Micha FOTOI0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
30419848MIOZGA Tomasz FOTOI0000-00-00SL
30520274MOLENDA Marcin FOTOI0000-00-00UKS "Pionier" Jastrz瑿ie Zdr鎩SL
30624110TALLA VladimirI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
30721422KALININ Oleg FOTOI0000-00-00SL
30821552KANARKIEWICZ Micha FOTOI0000-00-00MKSz GRYF D瑿icaPK
30921639KIOyASA Oliwia FOTOI0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
31021991KUCZA Karol FOTOI0000-00-00涔Sz 畝ryLB
31122516GAZIKOVA Veronika FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
31223086+MALANIUK Vladimir P FOTOI0000-00-00AKSz "Hetman-Politechnika Koszali雟ka" KoszalinZP
31323093TRYBOWSKA Barbara FOTOI0000-00-00UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
31423094TRYBOWSKA Anna FOTOI0000-00-00UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
31523152PUΡORAK Jan FOTOI0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
31623245CHEREDNICHENKO SvetlanaI0000-00-00KSz "Silesia" Racib鏎zSL
31723258JANIK Igor FOTOI0000-00-00UKS "Hetman Elbl庵"WM
31823262KINDLER KarolinaI0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
31923286KUCHARSKA Honorata FOTOI0000-00-00MKSz RybnikSL
32023596WALTER Szymon FOTOI0000-00-00UKS "21 Podlesie"SL
32123608TOMCZAK Miko豉j FOTOI0000-00-00MMKS "Wieniawa" LesznoWP
32223650SZPAR Mi這sz FOTOI0000-00-00LKSz GCKiP CzarnaPK
32323928NOWAK KamilI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
32424085HAMPEL Anna FOTOI0000-00-00RKS "MAT" Ruda 奸御kaSL
32524632SZEWCZYK MariuszI0000-00-00PKS MAT Bia這喚kaMA
32624753MUCHA Piotr FOTOI0000-00-00KSz "HETMAN" KatowiceSL
32725040KOWALEC Maciej FOTOI0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
32825140SZUSTAKOWSKI AntoniI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
32926062NIEKRA Dawid FOTOI0000-00-00ASSz "Lipno" St瘰zewWP
33026164KY Jerzy FOTOI0000-00-00TS Wis豉 Krak闚MP
33126570BILCZEWSKA Olga FOTOI0000-00-00UKS "Ognisko" Rydu速owySL
33227071TECLAF PaweI0000-00-00KKS "Ormuzd" KartuzyPO
33327319FILEWICZ Przemys豉w FOTOI0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
33427664NOWAK ㄆkaszI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
33527934KOSAKOWSKI Jakub FOTOI0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
33628080MO列ICKA Pola FOTOI0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
33728416HRY Zofia FOTOI0000-00-00Akademia Szachowa GliwiceSL
33829659GUMULARZ Szymon FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
33931033GOΑA Sebastian FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
34031034J犵ROCHA Katarzyna FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
34131066KOKOSZCZY垶KI JanI0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
34231108SZCZUREK Krzysztof FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
34331846KRZYWNICKA MARIAI0000-00-00KSz Gryf SzczecinZP
34433470OLSAROVA TerezaI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
34533552KALVAITIS SIGITASI0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
34634071PACAN-MILEJ KosmaI0000-00-00UKS "Rod這" OpoleOP
34736952MI Mieszko FOTOI0000-00-00LKSz GCKiP CzarnaPK
34837116VYVAL Volodymyr FOTOI0000-00-00PK
34937124NESTER Ihor FOTOI0000-00-00SK
35037131KYRYCHENKO Maryan FOTOI0000-00-00PK
35137359玆ΘA Stanis豉w FOTOI0000-00-00MKSz RybnikSL
35238364PSYK Rados豉wI0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
35341296MARECKOVA MartinaI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
35441361KU Aleksander FOTOI0000-00-00KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
35541615CZARNECKA LidiaI0000-00-00UKS Skoczek Elbl庵WM
35641636FURTAK Joanna FOTOI0000-00-00MKS "Sandecja" Nowy S帷zMP
35743190ROSZKIEWICZ Anna FOTOI0000-00-00UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
35843503WIKAR Martyna FOTOI0000-00-00LKSz GCKiP CzarnaPK
35943635DYL: Emilia FOTOI0000-00-00KKSz Krak闚MP
36043889MALICKA MariaI0000-00-00KSz "Polonia Warszawa"MA
36145705OLHOVIK AndreiI0000-00-00
36248412FISZER Bartosz FOTOI2018-12-31UKS "SP 321" Warszawa - BemowoMA
36349974KALININA MariannaI0000-00-00
36450004SIVUK VitaliyI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
36550008MALINOVSKY KarelI0000-00-00
36650009MISHUCHKOV Nikolai MI0000-00-00
36750010GRINEV WaleriyI0000-00-00
36850011MAKI-UURO MiikkaI0000-00-00
36950012POHJALA HenriI0000-00-00
37050016BORSOS BogdanI0000-00-00
37150017ALIAVDIN NikolaiI0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
37250019ANDRENKO IRINAI0000-00-00
37350020IVASCHENKO DmitryI0000-00-00
37459371VANDUYFHUYS DariaI0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
37559550LORNYE Pylyp FOTOI0000-00-00PK
37659625SERGEEV Vladimir FOTOI0000-00-00PK
37759899GERASIMENYK Mikhail FOTOI0000-00-00PK
37876357SIMANTSEV MikhailI0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
37938KWIECINSKI MarianII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
38074DOWGIRD FilipII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
38193SZYDEΘO MarcinII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
382107KOSZKUL WojciechII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
383112GOLUCH PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
384118STARCZEWSKA DominikaII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
385144DUBI垶KI MateuszII0000-00-00WKS KopernikDS
386147WIELOSZ Jaroslaw FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
387160BO鬢O Stanis豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
388165BO浩K AdamII2010-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
389176CHRZANOWSKI MichaII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
390180CZY ArturII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
391203GROMCZAK DariuszII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
392206GROSSMANN RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
393207GRUBIAK RomanII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
394211GUSAROW MariuszII2010-12-31DS
395214HELASZEK EdwardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
396220IZBI垶KI Bart這miejII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
397225JANOCHA Wies豉wII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
398227JANUSZEWSKI TomaszII2011-12-31WKSz GANT HETMANDS
399235NOWAK RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
400240KOLASI垶KI KrzysztofII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
401242SZEWCZYK JacekII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
402272KΧKOW ㄆkaszII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
403285KOWALAK PiotrII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
404286KOWALCZUK Wojciech FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
405294KRUPA JerzyII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
406305KULPINSKI PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
407311xSZEWICZ PaweII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
408321LISOWSKA OlgaII2010-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
409324LUBA ㄆkasz FOTOII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
410327ΣPKOWSKI EdwardII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
411344MONDRZYCKI Bart這miejII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
412347MUCHA MarcinII2010-12-31KS AZS WratislaviaDS
413359PANKIEWICZ TomaszII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
414368PIGUx MarekII2010-12-31UKS SP3 w BogatyniDS
415370POJEDZINIEC W豉dys豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
416380PYKA RomanII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
417387RYCHLIK Hanna FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
418388RYCHLIK Piotr FOTOII0000-00-00WKSz HETMAN Wa豚rzychDS
419397SIEMBAB BartoszII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
420400SIWIK Rafa FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
421413名IERCZEWSKI MarekII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
422415SZMYD Marek FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
423416SZUMILAS PaweII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
424433WASYLKIEWICZ Andrzej FOTOII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
425441WLODARCZYK RobertII0000-00-00DS
426442W粑CIK MichaII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
427461ZY匠O Jan FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
428492DROZD LukaszII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
429504xMBUCKI ㄆkaszII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
430517CHE垶KA Karolina FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
431521GUZEWICZ Rafa FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
432525xSZEWICZ MagdalenaII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
433528MACIEJEWSKI WaldemarII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
434584ZMARZΧ AleksandraII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
435629GROCHOCI垶KA UrszulaII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
436674SKIBA MartaII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
437681STANKIEWICZ Pawe FOTOII0000-00-00WKS KopernikDS
438690TUST-KOPEC DominikaII2010-12-31KS "Polanica-Zdr鎩"DS
439780BAUMANN Dariusz FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
440789KAMI垶KI Damian FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
441877JANUSZEWSKI Piotr FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
442878LABUN Kornel FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
443884WI吉IEWSKI Jaros豉w FOTOII0000-00-00NOK Nak這KP
444888BANKERT Krzysztof FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
445898BOKIEJ Przemys豉w FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
446910PAPROCKA Renata FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
447917CIEMNIAK Krzysztof FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
448935MROZI垶KA Anna FOTOII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
449936GARBOWSKA Hanna FOTOII0000-00-00KP
450950GRAJCZAK Adrian FOTOII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
451954GROCHOWALSKI Pawe FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
452962HAxS Przemys豉w FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
453973JABΜ垶KI Jerzy FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
454978JAHR Ulrich FOTOII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
455995KARBOWIAK Adam FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
456998KARPI垶KI Andrzej FOTOII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45717463SZYMANOWSKI Mateusz FOTOII0000-00-00UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
4581019KRAI垶KI S豉womir FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4591024KUBIAK LeszekII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
4601026KUBICKI Marek FOTOII0000-00-00AZS UMK ToruKP
4611028KUCHNIO Przemys豉w FOTOII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
4621034KULCZYK Pawe FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
4631035KULI垶KI Krzysztof FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
4641038KWIATKOWSKI JacekII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
4651039LECH Piotr FOTOII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
4661046LEWANDOWSKI Krzysztof FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
4671054ΣNKIEWICZ Dariusz FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
4681063MARCHLEWICZ Kamil FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
4691066MASΜWSKI Tomasz FOTOII2010-12-31KSz "Torfarm-64" ToruKP
4701068MAZALON Mariusz FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
4711084NOWACKI Krzysztof FOTOII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
4721090OLSZEWSKI Marek FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
4731093OZOROWSKI Edward FOTOII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
4741094PACUSZKA Tomasz FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4751095PACUSZKA Wioletta FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4761114RAK Tomasz FOTOII0000-00-00SKS SMOL - BUD Gi篡ckoWM
4771121RYBAK Tomasz FOTOII0000-00-00KP
4781122RYMASZEWSKI DariuszII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
4791131列IBOROWSKI Miros豉w FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4801178TARCZYKOWSKA Monika FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
4811184TOKARSKI ㄆkasz FOTOII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
4821197W癿LARZ Joanna FOTOII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
4831198WESOΜWSKA Edyta FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
4841199OL犵ZKA Magdalena FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
4851208WI吉IEWSKI Przemys豉w FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
4861214WODZY垶KI Micha FOTOII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
4871217WO昧IAK Marcin FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
4881242BORUTA Dawid FOTOII0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
4891243BARTNICKI PaweII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4901244BRODOWSKI WojciechII2010-12-31KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4911253KOWALSKA SaraII0000-00-00WP
4921257ΣBIE垶KI TadeuszII2010-12-31KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4931260PARTYKA PaweII0000-00-00STMGK Strzelce Kraje雟kieLB
4941262ROSIAK AgataII0000-00-00WKS KopernikDS
4951277CZEPCZY垶KI Bogus豉wII0000-00-00LB
4961280STA堲OWSKI AleksanderII0000-00-00KSz Sulech闚LB
4971281ST粑 DariuszII0000-00-00KSz Sulech闚LB
4981283ZDANOWICZ PiotrII0000-00-00Raszyn PoznaWP
4991310HAJNRYCH JakubII2010-12-31DS
5001311CZACHOR GrzegorzII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006