Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 23 2017 13:31:02
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aKlasa sportowa G鏎aData wa積o軼i D馧Klub G鏎aWZSzach. G鏎a
18ΜPUSIEWICZ JanuszIII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
215SxBICKI AndrzejIII0000-00-00DS
316STAWARZ Pawel FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
422DZIECZKANIEC PiotrIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
530涉K Pawe FOTOIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
636DOBROWOLSKI JanIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
738KWIECINSKI MarianII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
846WO昧IAK Bartosz FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
947BARBURZY垶KA MagdalenaI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
1056MAJDZIAK WitoldIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
1167CZARNY PaweIII0000-00-00WKSz Wo堯wDS
1269MICHAΒK ArturIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
1371KANIEWSKI PatrykIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
1472KACZMAREK MaciejIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
1574DOWGIRD FilipII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
1682ΣKASIEWICZ AleksanderIII0000-00-00WKS KopernikDS
1786RATAJCZYK RafaIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
1890W粑CIK GrzegorzIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
1993SZYDEΘO MarcinII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
2095KMIECIK WojciechIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
21105KMIECIK EmiliaIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
22107KOSZKUL WojciechII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
23110ROMEJKO KonradIII0000-00-00MA
24112GOLUCH PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
25113GRZE匠紟 AdrianIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
26118STARCZEWSKA DominikaII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
278052KRZYSZTOFIAK Zdzis豉wIII0000-00-00"Caissa Pion" Zielona G鏎aLB
28136CYBULSKI MarekIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
29137DOMAGALSKI FabianIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
30144DUBI垶KI MateuszII0000-00-00WKS KopernikDS
31145DUDEK WojciechIII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
32147WIELOSZ Jaroslaw FOTOI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
33150ADAMOWICZ Katarzyna FOTOIII0000-00-00MLKSz My郵eniceMP
34151+ANTKOWIAK GrzegorzIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
35153BABIJCZUK PaweIII0000-00-00WKS KopernikDS
36154BABIJCZUK WojciechIII0000-00-00WKS KopernikDS
37159BEBEL ArkadiuszI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
38160BO鬢O Stanis豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
39162BOHDANOWICZ TomaszIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
40163BORKOWSKI FranciszekI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
41171BUTKIEWICZ ㄆkaszIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
42172CAGARA PaulinaI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
43173CAJBEL Maciej FOTOIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
44176CHRZANOWSKI MichaII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
45179CZERNIAWSKI MarekIII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
46180CZY ArturII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
47188+DZIECZKANIEC WieslawIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
48194FURA IreneuszIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
49196GAx浩WSKI Tomasz FOTOIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
50199GOMUΘA Jaros豉wI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
51200G紑ECKI JanuszIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
52203GROMCZAK DariuszII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
53206GROSSMANN RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
54207GRUBIAK RomanII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
55213HARAZDA W豉dys豉wIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
56214HELASZEK EdwardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
57215HERMANOWICZ DominikaI0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
58219KANTANE Anna FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
59220IZBI垶KI Bart這miejII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
60223JAGIEx PiotrIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
61225JANOCHA Wies豉wII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
62234NOWAK DanutaIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
63235NOWAK RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
64237OBORON JerzyIII0000-00-00DS
65239DALECZKO W豉dys豉wIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
66240KOLASI垶KI KrzysztofII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
67242SZEWCZYK JacekII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
68262J茯WIK Gra篡naIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
69263JURKOWSKI MarcinIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
70271KLUKIEWICZ PiotrIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
71272KΧKOW ㄆkaszII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
72274KNAP JerzyIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
73277KOPE Mariusz FOTOIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
74278KORPALSKI RobertIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
75285KOWALAK PiotrII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
76286KOWALCZUK Wojciech FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
77292KROSNY Miros豉wIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
78293KRUCZY垶KI MarekIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
79294KRUPA JerzyII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
80295KRUPA KrzysztofIII0000-00-00DS
81296KRUPA Monika FOTOM0000-00-00WKS KopernikDS
82301RYNG Ma貪orzata FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
83305KULPINSKI PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
84307xDA IreneuszI0000-00-00KSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
85308xKOMIEC KazimierzIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
86311xSZEWICZ PaweII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
87315LERCEL MichaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
88317LEWICKA-MA印EJ SylwiaIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
89319LIPIE Wies豉wIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
90324LUBA ㄆkasz FOTOII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
91327ΣPKOWSKI EdwardII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
92328MACHLOWSKI S豉womirIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
93329ANDRZEJEWSKA Miros豉waIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
94330MADERA MateuszIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
95336MA印EJ MarekIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
96340MIKOLAJCZYK PiotrIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
97342MLODZINSKA IrenaIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
98344MONDRZYCKI Bart這miejII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
99346MOTYL TomaszIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
100349POLITOWICZ AnnaIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
101353OGONOWSKA Katarzyna FOTOIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
102356ORZECHOWSKI GrzegorzIII0000-00-00DS
103359PANKIEWICZ TomaszII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
104360PAPROCKI ArturIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
105362PELA EdwardIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
106363PERDEK Miros豉wI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
107366PIENI*EK ArturI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
108370POJEDZINIEC W豉dys豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
109375PRZE挑ZIECKA EwaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
110378PUSZCZEWICZ KrzysztofIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
111380PYKA RomanII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
112387RYCHLIK Hanna FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
113388RYCHLIK Piotr FOTOII0000-00-00WKSz HETMAN Wa豚rzychDS
114390SABUK PiotrI0000-00-00WKS KopernikDS
115391SALAMON Jan FOTOIII0000-00-00DS
116397SIEMBAB BartoszII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
117400SIWIK Rafa FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
118407STACHOWIAK Kamil FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
119412名ICARZ MaciejIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
120413名IERCZEWSKI MarekII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
121415SZMYD Marek FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
122416SZUMILAS PaweII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
123417SZUMILAS PiotrI0000-00-00DS
124418SZYDEΘO Kazimierz FOTOIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
125428FLORCZAK AleksandraIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
126430WALASIAK DariuszIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
127433WASYLKIEWICZ Andrzej FOTOII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
128437WI犴KOWSKI RyszardIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
129438WIECZOREK Oskar FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
130440WITKOWSKI KrzysztofIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
131441WLODARCZYK RobertII0000-00-00DS
132442W粑CIK MichaII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
133449ZAR牞A Rados豉wIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
134451ZAWADZKA JolantaM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
135453ZAWADZKI Stanis豉wI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
136454ZIELINSKI KazimierzIII0000-00-00DS
137456ZIELI垶KI ZbigniewIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
138458烘INDA Bogdan FOTOII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
139459ZONTEK SebastianIII0000-00-00DS
140460玆x JanuszI0000-00-00WKS KopernikDS
141461ZY匠O Jan FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
142465MALEC RobertIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
143467ZY匠O TeresaIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
144476玆x AgataIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
145478RAKOWIECKI AndrzejIII0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
146492DROZD LukaszII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
147496GOxSZEWSKI MarekIII0000-00-00DS
148503PUDΜ JerzyIII0000-00-00DS
149504xMBUCKI ㄆkaszII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
150506CUKROWSKI Filip FOTOI0000-00-00WKS KopernikDS
151510MIKOxJCZYK AndrzejIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
152516SKRZYCZEK Tomasz FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
153517CHE垶KA Karolina FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
154521GUZEWICZ Rafa FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
155525xSZEWICZ MagdalenaII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
156527JOP WlodzimierzIII0000-00-00DS
157528MACIEJEWSKI WaldemarII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
158538ZATYLNY Jan FOTOIII0000-00-00DS
159541SZYDΜWSKI Wiktor FOTOIII0000-00-00LB
16023522KURZOK Zenon FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
161565SOSNIK SebastianIII0000-00-00DS
162573SANDOR AleksandraIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
163580KOWALCZYK PaweM0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
164584ZMARZΧ AleksandraII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
165586GUZIEWICZ WojciechIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
166600BIELI垶KI KazimierzIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
167623DOBROWOLSKI Aleksander FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
168629GROCHOCI垶KA UrszulaII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
169631GRZESIK NorbertIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
170632HALUBEK Stefan FOTOIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
171641KA匠紟 PiotrIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
172646KORO列IEL Aneta FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
173650KULCZYCKI KrzysztofIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
174657NAJDUK JacekIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
175662PASZKIEWICZ SebastianIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
176663PATYK AnnaIII0000-00-00WKSz HETMAN Wa豚rzychDS
177668RADZICKI Wies豉wIII0000-00-00DS
178674SKIBA MartaII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
179675SKUBIS FeliksIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
180681STANKIEWICZ Pawe FOTOII0000-00-00WKS KopernikDS
181682ST襾IE MarcinI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
182683STOPA Jacek FOTOM0000-00-00WKS KopernikDS
183692WIECZOREK LechIII0000-00-00DS
184695ZDZIARSKA-ZAR牞A LidiaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
185701BRZEZI垶KI Mateusz FOTOI0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
186703DAROWICKI Mariusz FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
187708TABACZKA Jerzy FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
188724BASSA Jaros豉w FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
189725CZARNOLEWSKI Piotr FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
190741CIESI垶KI AndrzejIII0000-00-00AZS PoznaWP
191759KOSZOWSKI KrystianIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
192761G紑NIEWICZ Oskar FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
193764WODZY垶KI Mieszko FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
194765BIEGA垶KI Zdzis豉w FOTOIII0000-00-00OSiR TucholaKP
195778TURZY垶KA Gra篡na FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
196780BAUMANN Dariusz FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
197787W粑CICKI MateuszIII0000-00-00MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
198789KAMI垶KI Damian FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
199794BUDKIEWICZ Lucyna FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
200799LUCHOWSKI Ferdynand FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
201806GRODZICKI TomaszIII0000-00-00AZS UMK ToruKP
202816KARPI垶KI Bart這miej FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
203828MROZI垶KI Benedykt FOTOIII0000-00-00LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
204835WYRZYKOWSKI J霩ef FOTOIII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
205846MOLENDA MarcinIII0000-00-00MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
206850BASI垶KI Micha FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
207865ZWOLAKIEWICZ Krzysztof FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
208871印IWICKI Damian FOTOI0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
209873CZAPIEWSKI Waldemar FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
210877JANUSZEWSKI Piotr FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
211878LABUN Kornel FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
212884WI吉IEWSKI Jaros豉w FOTOII0000-00-00NOK Nak這KP
213887AUGUSTOWSKI JanuszIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
214888BANKERT Krzysztof FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
215890BARTOSIK Piotr FOTOIII0000-00-00KP
216894+BIELUSZEWSKI Henryk FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
217895BIELUSZEWSKI Robert FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
218898BOKIEJ Przemys豉w FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
219901BORGULA Rafa FOTOI0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
220907BUDREWICZ Jan FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
221910PAPROCKA Renata FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
222912CHODOROWSKI DawidIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
223916CICHOCKI KonradII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
224917CIEMNIAK Krzysztof FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
225918CYBULAK AdamIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
226921DE涉KOWSKI Przemys豉w FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
227923DOLI垶KI Piotr FOTOIII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
228925DROZDOWSKI Kacper FOTOM0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
229932+FILIPEK Halina FOTOIII0000-00-00KP
230935MROZI垶KA Anna FOTOII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
231936GARBOWSKA Hanna FOTOII0000-00-00KP
232937GARBOWSKI JerzyIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
233947+G紑SKI Leszek FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
234949GRABOWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00KP
235950GRAJCZAK Adrian FOTOII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
236951GRALKA Julian FOTOI0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
237952GRALKA Przemys豉w FOTOI0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
238954GROCHOWALSKI Pawe FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
239957GRYLEWICZ Bernard FOTOIII0000-00-00PKS "Le郾y" BydgoszczKP
240958GRYNIAK紟 Jaros豉w FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
241962HAxS Przemys豉w FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
242967HETMA垶KI Waldemar FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
243973JABΜ垶KI Jerzy FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
244975JABΜ垶KI MariuszIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
245976JABΜ垶KI Miros豉w FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
246977JAGODZI垶KI Waldemar FOTOIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
247978JAHR Ulrich FOTOII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
248982JANKOWSKI Wies豉w FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
249984JAROCH Karol FOTOI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
25014844ANTOSZEWSKI Wojciech FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
251990JEZIORNY Janusz FOTOIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
25216520LECHOWICZ IgaIII0000-00-00LKS "Piast" 字emWP
253992J茯WICKI Jakub FOTOIII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
254995KARBOWIAK Adam FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
255998KARPI垶KI Andrzej FOTOII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
256999KATAFIASZ Tomasz FOTOIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
2571001KIEDROWICZ Jan FOTOI0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
2581005KNOFF MariuszIII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2591006KOC Przemys豉w FOTOI0000-00-00KP
2601008KONIECZY垶KI PiotrIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
2611009KOS PaweIII0000-00-00MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
2621013KOTULA Konrad FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
26317463SZYMANOWSKI Mateusz FOTOII0000-00-00UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2641017KRAI垶KI Aleksander FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2651018KRAI垶KI Jaros豉w FOTOIII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2661019KRAI垶KI S豉womir FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2671020KRAJEWICZ Pawe FOTOIII0000-00-00MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
2681022KRASUCKI PiotrIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
2691024KUBIAK LeszekII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
2701026KUBICKI Marek FOTOII0000-00-00AZS UMK ToruKP
2711028KUCHNIO Przemys豉w FOTOII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
2721033KUKUx Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2731034KULCZYK Pawe FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2741035KULI垶KI Krzysztof FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
2751038KWIATKOWSKI JacekIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
2761039LECH Piotr FOTOII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
2771046LEWANDOWSKI Krzysztof FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2781047LEWANDOWSKI Marek FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
2791048LEWANDOWSKI Micha FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
2801049LEWANDOWSKI Rafa FOTOIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
2811050LICZNERSKI ㄆkasz FOTOI0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2821054ΣNKIEWICZ Dariusz FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2831063MARCHLEWICZ Kamil FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2841068MAZALON Mariusz FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2851069MAZALON Mateusz FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2861070MAZUR Stanis豉w FOTOIII0000-00-00LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
2871078MROZI垶KI PaweIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
2881081MYZYK Jan FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
2891083NIEZGODA BoleslawIII0000-00-00
2901084NOWACKI Krzysztof FOTOII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2911087OL犵ZKI AdamIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2921088OL犵ZKI Tomasz FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2931089OLEJNIK Bernard FOTOIII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
2941090OLSZEWSKI Marek FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
2951093OZOROWSKI Edward FOTOII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
2961094PACUSZKA Tomasz FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2971095PACUSZKA Wioletta FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2981098PALUSZKIEWICZ PaweIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
2991100PAPROCKI Jaroslaw FOTOI0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
3001102PAWΜWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3011103PAWΜWSKI S豉womir FOTOIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
3021112POPIOΒK Marcin FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3031114RAK Tomasz FOTOII0000-00-00SKS SMOL - BUD Gi篡ckoWM
3041116ROBAK Zbigniew FOTOI0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
3051121RYBAK Tomasz FOTOII0000-00-00KP
3061122RYMASZEWSKI DariuszII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
3071127SARGALSKI Andrzej FOTOIII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3081131列IBOROWSKI Miros豉w FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3091134SIERGIEJ Izabela FOTOIII0000-00-00KP
3101136SIKORSKI Dariusz FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3111139SIWIEC Bartlomiej FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3121145SOBICH Kazimierz FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
3131150STARZY垶KI Waldemar FOTOIII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
3141152CICHOCKA KatarzynaIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
3151153ST襾NIAK Stanis豉wIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
3161154STOLARCZYK Adam FOTOIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
3171155STOPKA TomaszIII0000-00-00
3181156STOPPEL Mariusz FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3191158STUCZY垶KI Andrzej FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3201159STUDZINSKI Tadeusz FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
3211167SZMIDT Przemys豉w FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3221170SZYBOWICZ Piotr FOTOIII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3231173SZYMCZAK Zbigniew FOTOI0000-00-00SSz BDK BiskupiecWM
3241176MARCHEL Agnieszka FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3251177LEWANDOWSKA Anika FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3261178TARCZYKOWSKA Monika FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3271179TARCZYKOWSKI JanuszIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3281180TARKOWSKI Micha FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3291181TARNOWSKI MarianIII0000-00-00MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3301183TOKARSKI Bartosz FOTOI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
3311184TOKARSKI ㄆkasz FOTOII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
3321190VOLOSHIN Leonid FOTOM0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
3331195WARGULEC Dariusz FOTOIII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3341197W癿LARZ Joanna FOTOII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
3351198WESOΜWSKA Edyta FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
3361199OL犵ZKA Magdalena FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3371200WESOΜWSKI Waldemar FOTOIII0000-00-00MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3381201WIERZBICKI S豉womir FOTOIII0000-00-00MKS Che軛瘸KP
3391207WI吉IEWSKI Adam FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3401208WI吉IEWSKI Przemys豉w FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
3411213WODZY垶KA Zofia FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3421214WODZY垶KI Micha FOTOII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3431216WOLA垶KI Micha FOTOIII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3441217WO昧IAK Marcin FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
3451218WRUCK Wies豉w FOTOIII0000-00-00OSiR TucholaKP
3461220DECKERT Magdalena FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3471225ZIELI垶KI Olgierd FOTOII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3481230烙ΛIEROWICZ Krzysztof FOTOIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
3491233MA鬢紟 PaweIII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
3501241ROGALA Robert FOTOIII0000-00-00MA
3511242BORUTA Dawid FOTOII0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
3521243BARTNICKI PaweII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3531245BYLI垶KI GrzegorzIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3541247DRAGUN Kamil FOTOM0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3551248GIGOx JacekIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3561252KLIM Kamil FOTOIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3571253KOWALSKA SaraII0000-00-00WP
3581254KR粌IK W豉dys豉w FOTOIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3591258MATWIJ J霩efIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3601260PARTYKA PaweII0000-00-00STMGK Strzelce Kraje雟kieLB
3611261PRZYSIECKI Kajetan FOTOIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3621262ROSIAK AgataII0000-00-00WKS KopernikDS
3631263SIWIEC ArkadiuszI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3641266SOKOΜWSKI RomanIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3651267WILCZEWSKI PiotrIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3661277CZEPCZY垶KI Bogus豉wII0000-00-00LB
3671280STA堲OWSKI AleksanderII0000-00-00KSz Sulech闚LB
3681281ST粑 DariuszII0000-00-00KSz Sulech闚LB
3691282ZDANOWICZ ㄆkaszIII0000-00-00WP
3701283ZDANOWICZ PiotrII0000-00-00Raszyn PoznaWP
3711295SK紑A MarekIII0000-00-00LB
3721303KORYCKI Jozef FOTOIII0000-00-00KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krak闚SK
3731305BALCERCZAK EwaIII0000-00-00KSGU "T璚za" Krosno Odrz.LB
3741308WOJCIECHOWSKI BeniaminIII0000-00-00LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
3751311CZACHOR GrzegorzII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
3761312CZACHOR Rados豉wIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
3771320DUNAJ KonradII0000-00-00LB
3781323JAGODZI垶KI Piotr FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3791325MACKIEWICZ PiotrIII0000-00-00KS "64" Zielona G鏎aLB
3801329SOWA Martyna FOTOII0000-00-00涔Sz 畝ryLB
3811331BARGΜWSKI Filip FOTOI0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
3821333BEDNARSKA-BZD癿A Ma貪orzataII0000-00-00ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
3831335BIELI垶KI DariuszII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
3841337BLANDZI DamianIII0000-00-00KS "64" Zielona G鏎aLB
3851343BRODOWSKI Piotr FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3861344BROK JerzyIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3871345BRONOWICKI Mateusz FOTOI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3881350CHOMSKI MaciejIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3891352CZERWO垶KI Aleksander FOTOII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3901353CZY Andrzej FOTOIII0000-00-00Hetman WschowaLB
3911354D、ROWSKI GrzegorzII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
3921357DRANKA Jowita FOTOIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
3931358DU Leszek FOTOIII0000-00-00LB
3941359DUTCZAK RobertIII0000-00-00LB
3951361FERENS LeszekIII0000-00-00涔Sz 畝ryLB
3961368MIKULEWICZ Joanna FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
3971370JABΜ垶KI WaldemarIII0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
3981379KIEΒK AndrzejII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
3991381KOSZELA Stanis豉wIII0000-00-00LB
4001382KOZICZ Andrzej FOTOI0000-00-00LB
4011383KR粌 S豉womirIII0000-00-00PKS "Le郾y" BydgoszczKP
4021387KULASZY垶KI MichaIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4031388KU吉IERZ JanuszIII0000-00-00UKS Gambit 安iebodzinLB
4041393ΣKASZEWSKI MarcinIII0000-00-00KS Cracovia 1906 Krak闚MP
4051401MICHALSKI DanielII0000-00-00KSz Sulech闚LB
4061403MIECHOWICZ Witold FOTOIII0000-00-00LB
4071404MIERZY垶KI Jaros豉w FOTOIII0000-00-00UKS ZSO W這szakowiceWP
4081408NUN Grzegorz FOTOII0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
4091409NUN JoannaII0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
4101411OGRABEK Grzegorz FOTOIII0000-00-00Hetman WschowaLB
4111416ORZECH Dominik FOTOI0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4121417PACZKOWSKI DanielIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
4131418PARTYKA Ma貪orzataIII0000-00-00STMGK Strzelce Kraje雟kieLB
4141423PISULI垶KI Jan FOTOIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4151427PYRA DanielIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4161429RAPIEJ AndrzejIII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
4171432RUTKOWSKI Maciej FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
4181436SIEKA垶KI JanuszI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4191437SKALIK Przemys豉wI0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
4201443ST襾I垶KI Stanis豉wIII0000-00-00DS
4211449SZYLKO WaldemarII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
4221452TRACZYK Tadeusz FOTOIII0000-00-00LB
4231453TRUSEWICZ Janusz FOTOII0000-00-00Hetman WschowaLB
4241455WIERUCKI Leszek FOTOIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4251460WI吉IOWSKA Klaudia FOTOI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4261466ZEZULKIN AlinaII0000-00-00"Caissa Pion" Zielona G鏎aLB
4271482CAP PiotrII0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4281484KWAPISIEWICZ Kazimierz FOTOIII0000-00-00LKS "Stomil" Be販hat闚LD
4291487ZAWADA JozefIII0000-00-00LD
4301490PILC KrzysztofIII0000-00-00LD
4311497GYZA BoguslawIII0000-00-00
4321499JAKU PaweIII0000-00-00LD
4331525BUDZINSKI JanII0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
4341529KLEPACZKA TomaszIII0000-00-00KS LogIN SkierniewiceLD
4351531KOWALCZYK Adam FOTOIII0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
4361534KOWARA MagdalenaIII0000-00-00MKS przy MDK TrzciankaWP
4371542TARNOWSKA AleksandraII0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4381553DALACH AndrzejIII0000-00-00LD
4391556SZCZERBAK JaroslawIII0000-00-00LUKKS KielceSK
4401563MIELCZAREK DanielIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
44121463KRESTIANOWA Tatiana FOTOI0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
4421565WOJNA GrzegorzII0000-00-00LD
4431570OSTALSKA NataliaIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
4441575+ALBIN GrzegorzIII0000-00-00MCKiE MalborkPO
4451584WYDORNIK Robert FOTOIII0000-00-00LD
4461586RZEPKOWSKA Ma貪orzataII0000-00-00LD
4471587STRZELECKI Jerzy FOTOII0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4481603FELIKSINSKI TadeuszIII0000-00-00
4491609STASZEWSKI KrzysztofIII0000-00-00LD
4501610BAKALARCZYK WlodzimierzII0000-00-00LD
4511623GORECKI AndrzejIII0000-00-00
4521642SAJDYCH WlodzimierzIII0000-00-00LD
4531654DMUCHOWSKI GrzegorzIII0000-00-00
4541665KUSTAL EmiliaIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
4551666ΣKIEWICZ Kaja FOTOIII0000-00-00LKS "Stomil" Be販hat闚LD
4561668SOBANIEC Dominik FOTOIII0000-00-00LKS "Stomil" Be販hat闚LD
4571675BAKALARCZYK JolantaIII0000-00-00UKS "Pi徠ka" WieluLD
4581681WOLNIACZYK Bartosz FOTOIII0000-00-00UKS "Pi徠ka" WieluLD
4591682WOLNIACZYK Daria FOTOIII0000-00-00UKS "Pi徠ka" WieluLD
4601684KOWALCZYK Rafa FOTOI0000-00-00LKS "PARK" StarzeniceLD
4611688BxSZCZAK KarolIII0000-00-00LKS "PARK" StarzeniceLD
4621691HAΣBIEC PiotrIII0000-00-00LKS "PARK" StarzeniceLD
4631699BEDNAREK SylwesterI0000-00-00MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
4641700BIALAS WojciechIII0000-00-00UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
4651707BRZOZOWSKI MateuszIII0000-00-00UKS "Pa豉c" Niebor闚LD
4661712DEMBOWSKI Andrzej FOTOII0000-00-00
4671716FLIS PawelIII0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4681719MΧNARSKA Sylwia FOTOIII0000-00-00KS KORONA ZakrzewoWP
4691730KAUKIEL Piotr FOTOII0000-00-00LD
4701735KOΜSOWSKI Mateusz FOTOI0000-00-00WKS KopernikDS
4711736KRAWCEWICZ LucynaI0000-00-00MA
4721747LESZNER LilianaI0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
4731748LESZNER MariuszII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
4741768OMELANCZUK JacekII0000-00-00LD
4751777PIETRZAK Tomasz FOTOIII0000-00-00LD
4761778PIORUN Kacper FOTOM0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4771782PYCKA Zbigniew FOTOIII0000-00-00MA
4781788ROGALSKI Krzysztof FOTOIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
4791803SOPUR LechM0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4801804SOSNIA PawelIII0000-00-00
4811806+STECYK J霩ef FOTOII0000-00-00ZP
4821814SWIC WaldemarII0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4831817SZMACINSKA Grazyna FOTOI0000-00-00LD
4841847耗ΡEK Tadeusz FOTOIII0000-00-00LD
4851850CHOWRA EdwardIII0000-00-00LU
4861852KROL Miroslaw FOTOIII0000-00-00
4871856OWADOWICZ PiotrIII0000-00-00
4881863SEMCZUK JerzyII0000-00-00
4891875NIE鬢O Stanis豉w FOTOII0000-00-00SL
4901876BIE Janusz FOTOI0000-00-00LU
4911880KAZUBEK Krzysztof FOTOIII0000-00-00TMS "Roszada" GliwiceSL
4921885KRZY涉NOWSKI Wojciech FOTOIII0000-00-00LKSz LublinLU
4931887LITWINIEC MiroslawaIII0000-00-00KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4941888MAZUR Wojciech FOTOIII0000-00-00LU
4951903PIKULINSKI Janusz FOTOIII0000-00-00
4961913MAJOR BoguslawIII0000-00-00MTSz Mi雟k MazowieckiMA
4971914MAJOR Katarzyna FOTOIII0000-00-00LU
4981918BARTCZAK KrzysztofIII0000-00-00LKSz LublinLU
4991920CHOMIUK ㄆkaszIII0000-00-00LU
5001923DYMEK ㄆkasz FOTOIII0000-00-00SSz "Szachpol" ㄆk闚LU

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006