Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 24 2017 07:59:28
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aKlasa sportowa G鏎aData wa積o軼i G鏎aKlub G鏎aWZSzach. D馧
11083NIEZGODA BoleslawIII0000-00-00
21155STOPKA TomaszIII0000-00-00
31497GYZA BoguslawIII0000-00-00
41603FELIKSINSKI TadeuszIII0000-00-00
51623GORECKI AndrzejIII0000-00-00
61654DMUCHOWSKI GrzegorzIII0000-00-00
71712DEMBOWSKI Andrzej FOTOII0000-00-00
81804SOSNIA PawelIII0000-00-00
91852KROL Miroslaw FOTOIII0000-00-00
101856OWADOWICZ PiotrIII0000-00-00
111863SEMCZUK JerzyII0000-00-00
121903PIKULINSKI Janusz FOTOIII0000-00-00
132067LITWINIEC Andrzej FOTOIII0000-00-00
142072LUCZYNSKI JacekIII0000-00-00
152141TOMASZEWSKI Jaroslaw FOTOIII0000-00-00
162159JASKOWSKI Tadeusz FOTOIII0000-00-00
172328ZALEWSKI LeszekII0000-00-00
182409ZAWODNIK KonradIII0000-00-00
192421ZAROW AndrzejIII0000-00-00
202429WOLSKI Jerzy FOTOIII0000-00-00
212513KOZINSKI KarolIII0000-00-00
223075BEDNARSKI WaclawIII0000-00-00
233165ZALESKI JanIII2010-12-31
243166ZAROW Elzbieta FOTOIII0000-00-00
253239GUC Mieczyslaw FOTOIII0000-00-00
263242BRYCKI Jerzy FOTOIII0000-00-00
273747GRUSZKA DanutaI2011-12-31
283926CHLEBUS RomanIII0000-00-00
294682JACKOWSKI RyszardIII0000-00-00
304683JAGODZINSKI MariuszIII0000-00-00
314693KAPICA WlodzimierzII2010-12-31
324809RAWSKI WieslawIII0000-00-00
334813RUTKOWSKI JerzyII0000-00-00
344850SZCZEPANIEC Stanislaw FOTOII0000-00-00
354859TARAS MarianIII2010-12-31
365175KALA Franciszek FOTOIII0000-00-00
375310KOZLOWSKI JanuszIII0000-00-00
385473KULPA SlawomirIII0000-00-00
395791KASZYNSKI BartlomiejIII2010-12-31
406050RUTKOWSKI EugeniuszIII0000-00-00
416227涉ROW Zdzis豉w FOTOIII0000-00-00
427144PEJKA MarekII0000-00-00
437346SZATKOWSKI JerzyIII0000-00-00
447392CUBALA PiotrIII0000-00-00
457421BIERLA SlawomirIII0000-00-00
467435CZUCHNICKI Jan FOTOI0000-00-00
477491MANIOCHA AndrzejI2011-12-31
487520RADWAN LeszekIII0000-00-00
497558SILUK JanIII0000-00-00
507583KRAWCZYK PiotrIII0000-00-00
517707GERASIMOWISZ StanislawIII0000-00-00
527732GUCA Krzysztof FOTOIII0000-00-00
537733GUZ PiotrIII0000-00-00
547927PRZYBYL JozefIII0000-00-00
557969SOBOLEWSKI MieszkoIII0000-00-00
567997TERZIC SafetII0000-00-00
578021WOJTOWICZ Mieczyslaw FOTOIII0000-00-00
588045ZI牞A Teofil FOTOIII0000-00-00
599932GALICKI Ryszard FOTOII0000-00-00
6021790KUGLER PaweIII0000-00-00
6124194TWAROGIEL Tadeusz FOTOII0000-00-00
6224234SZCZEPANIK Kazimierz FOTOIII0000-00-00
6324379SACHRYN KrystianIII2010-12-31
6424451GIETKA DariuszIII0000-00-00
6524848RETERSKI MichaIII2009-12-31
6627617JANUS S豉womirIII0000-00-00
6727621PAMULA TadeuszIII0000-00-00
6841036MARTINS AndersonII0000-00-00
6941166HUSEYNOV VusalII0000-00-00
7041407BREUER Falk FOTOII0000-00-00
7143532WILMANOWICZ S豉womirIII0000-00-00
7245705OLHOVIK AndreiI0000-00-00
7348460ZEMx Krzysztof FOTOIII0000-00-00
7447194LISCINSKY MartinIII0000-00-00
7547195DUJAVA JonasIII0000-00-00
7648163PILARSKI PiotrII0000-00-00
7749890MUKHTAROVA Anastasiia FOTOII0000-00-00
7849891MUKHTAROVA Viktoriya FOTOII0000-00-00
7949892CHERNYAK NataliyaIII0000-00-00
8049893MEDVEDYK VasylIII0000-00-00
8149894SAVINOVA YuliaIII0000-00-00
8249968MUHTAROV Leonid FOTOII0000-00-00
8349969VALKOVOJ AlexanderIII0000-00-00
8449970KLIMENTOV EvgenyII0000-00-00
8549971MINTENKO HeorhiyIII0000-00-00
8649972PUUSKA HeiniII0000-00-00
8749973HOROSCHAVINA OksanaII0000-00-00
8849974KALININA MariannaI0000-00-00
8949975LIVONEN MarkkuIII0000-00-00
9049976FRANCUZOV AlexsanderII0000-00-00
9149999STUPAK KirillIII0000-00-00
9250000MOZHAROV MikhailM0000-00-00
9350001BARYSHPOLETS AndreyM0000-00-00
9450002SHISHKIN VadimM0000-00-00
9550003BERNADSKIY VitaliyM0000-00-00
9650005HIRNEISE TobiasII0000-00-00
9750006HANSEN Torbjorn RinghaldM0000-00-00
9850007GOLICHENKO IlijaM0000-00-00
9950008MALINOVSKY KarelI0000-00-00
10050009MISHUCHKOV Nikolai MI0000-00-00
10150010GRINEV WaleriyI0000-00-00
10250011MAKI-UURO MiikkaI0000-00-00
10350012POHJALA HenriI0000-00-00
10450013HIRNEISE JensII0000-00-00
10550014SOBJERG ErikII0000-00-00
10650015KOYKKA PekkaIII0000-00-00
10750016BORSOS BogdanI0000-00-00
10850018KLIMENTOV RomanIII0000-00-00
10950019ANDRENKO IRINAI0000-00-00
11050020IVASCHENKO DmitryI0000-00-00
11150021MARTINSEN Stig KII0000-00-00
11250022KIREEV AndreyII0000-00-00
11350024TORKKOLA HenriIII0000-00-00
11450025WEE Chu En KelvinII0000-00-00
11550026WEE Chun Jie EugeneII0000-00-00
11651587STEMMLER FabianIII0000-00-00
11753527Gajdamowicz ㄆkaszIII0000-00-00
11854510Oszejko KrzysztofII0000-00-00
11955487MANZHOS ArtemIII0000-00-00
12056070YERESKO VladislavIII0000-00-00
12158599SUBJAKOVA KristinaIII0000-00-00
12258643ZGRAJA HubertIII0000-00-00
12362486BI堲OWSKI KazimierzIII0000-00-00
12470940PIANKOV EvgenijIII0000-00-00
1258ΜPUSIEWICZ JanuszIII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
12615SxBICKI AndrzejIII0000-00-00DS
12716STAWARZ Pawel FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
12822DZIECZKANIEC PiotrIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
12930涉K Pawe FOTOIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
13036DOBROWOLSKI JanIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
13138KWIECINSKI MarianII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
13246WO昧IAK Bartosz FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
13347BARBURZY垶KA MagdalenaI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
13456MAJDZIAK WitoldIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
13566BARABASZ MarianIII2011-12-31DS
13667CZARNY PaweIII0000-00-00WKSz Wo堯wDS
13768GRUDKOWSKI TomaszIII2011-12-31WKSz Wo堯wDS
13869MICHAΒK ArturIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
13971KANIEWSKI PatrykIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
14072KACZMAREK MaciejIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
14174DOWGIRD FilipII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
14282ΣKASIEWICZ AleksanderIII0000-00-00WKS KopernikDS
14386RATAJCZYK RafaIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
14490W粑CIK GrzegorzIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
14593SZYDEΘO MarcinII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
14695KMIECIK WojciechIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
147105KMIECIK EmiliaIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
148107KOSZKUL WojciechII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
149112GOLUCH PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
150113GRZE匠紟 AdrianIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
151115LEWKO PaweIII2010-12-31UKS SP3 w BogatyniDS
152118STARCZEWSKA DominikaII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
153136CYBULSKI MarekIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
154137DOMAGALSKI FabianIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
155144DUBI垶KI MateuszII0000-00-00WKS KopernikDS
156145DUDEK WojciechIII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
157147WIELOSZ Jaroslaw FOTOI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
158151+ANTKOWIAK GrzegorzIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
159153BABIJCZUK PaweIII0000-00-00WKS KopernikDS
160154BABIJCZUK WojciechIII0000-00-00WKS KopernikDS
161159BEBEL ArkadiuszI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
162160BO鬢O Stanis豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
163162BOHDANOWICZ TomaszIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
164163BORKOWSKI FranciszekI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
165165BO浩K AdamII2010-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
166171BUTKIEWICZ ㄆkaszIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
167172CAGARA PaulinaI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
168173CAJBEL Maciej FOTOIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
169176CHRZANOWSKI MichaII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
170180CZY ArturII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
171186DUSZA El瘺ietaIII2010-12-31KSz Polonia Wroc豉wDS
172188+DZIECZKANIEC WieslawIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
173194FURA IreneuszIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
174196GAx浩WSKI Tomasz FOTOIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
175199GOMUΘA Jaros豉wI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
176200G紑ECKI JanuszIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
177203GROMCZAK DariuszII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
178206GROSSMANN RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
179207GRUBIAK RomanII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
180211GUSAROW MariuszII2010-12-31DS
181213HARAZDA W豉dys豉wIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
182214HELASZEK EdwardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
183216+HODOWANY Wojciech FOTOIII2010-12-31WKSz GANT HETMANDS
184219KANTANE Anna FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
185220IZBI垶KI Bart這miejII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
186223JAGIEx PiotrIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
187225JANOCHA Wies豉wII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
188227JANUSZEWSKI TomaszII2011-12-31WKSz GANT HETMANDS
189234NOWAK DanutaIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
190235NOWAK RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
191237OBORON JerzyIII0000-00-00DS
192239DALECZKO W豉dys豉wIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
193240KOLASI垶KI KrzysztofII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
194242SZEWCZYK JacekII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
195244BxSZCZAK MaciejIII2010-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
196262J茯WIK Gra篡naIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
197263JURKOWSKI MarcinIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
198265KAMI垶KI MarcinM2010-12-31WKSz GANT HETMANDS
199266KANIA Przemys豉wIII2010-12-31KSz Polonia Wroc豉wDS
200271KLUKIEWICZ PiotrIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
201272KΧKOW ㄆkaszII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
202274KNAP JerzyIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
203277KOPE Mariusz FOTOIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
204278KORPALSKI RobertIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
205285KOWALAK PiotrII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
206286KOWALCZUK Wojciech FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
207292KROSNY Miros豉wIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
208293KRUCZY垶KI MarekIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
209294KRUPA JerzyII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
210295KRUPA KrzysztofIII0000-00-00DS
211296KRUPA Monika FOTOM0000-00-00WKS KopernikDS
212301RYNG Ma貪orzata FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
213305KULPINSKI PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
214307xDA IreneuszI0000-00-00KSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
215308xKOMIEC KazimierzIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
216311xSZEWICZ PaweII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
217315LERCEL MichaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
218317LEWICKA-MA印EJ SylwiaIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
219319LIPIE Wies豉wIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
220321LISOWSKA OlgaII2010-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
221324LUBA ㄆkasz FOTOII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
222325ΣKASIEWICZ GrzegorzI2011-12-31DS
223327ΣPKOWSKI EdwardII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
224328MACHLOWSKI S豉womirIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
225329ANDRZEJEWSKA Miros豉waIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
226330MADERA MateuszIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
227336MA印EJ MarekIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
228340MIKOLAJCZYK PiotrIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
229342MLODZINSKA IrenaIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
230344MONDRZYCKI Bart這miejII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
231346MOTYL TomaszIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
232347MUCHA MarcinII2010-12-31KS AZS WratislaviaDS
233349POLITOWICZ AnnaIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
234353OGONOWSKA Katarzyna FOTOIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
235356ORZECHOWSKI GrzegorzIII0000-00-00DS
236359PANKIEWICZ TomaszII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
237360PAPROCKI ArturIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
238362PELA EdwardIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
239363PERDEK Miros豉wI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
240366PIENI*EK ArturI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
241368PIGUx MarekII2010-12-31UKS SP3 w BogatyniDS
242370POJEDZINIEC W豉dys豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
243375PRZE挑ZIECKA EwaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
244378PUSZCZEWICZ KrzysztofIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
245380PYKA RomanII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
246387RYCHLIK Hanna FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
247388RYCHLIK Piotr FOTOII0000-00-00WKSz HETMAN Wa豚rzychDS
248390SABUK PiotrI0000-00-00WKS KopernikDS
249391SALAMON Jan FOTOIII0000-00-00DS
250397SIEMBAB BartoszII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
251400SIWIK Rafa FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
252407STACHOWIAK Kamil FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
253412名ICARZ MaciejIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
254413名IERCZEWSKI MarekII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
255415SZMYD Marek FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
256416SZUMILAS PaweII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
257417SZUMILAS PiotrI0000-00-00DS
258418SZYDEΘO Kazimierz FOTOIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
259428FLORCZAK AleksandraIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
260430WALASIAK DariuszIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
261433WASYLKIEWICZ Andrzej FOTOII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
262437WI犴KOWSKI RyszardIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
263438WIECZOREK Oskar FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
264440WITKOWSKI KrzysztofIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
265441WLODARCZYK RobertII0000-00-00DS
266442W粑CIK MichaII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
267449ZAR牞A Rados豉wIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
268451ZAWADZKA JolantaM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
269453ZAWADZKI Stanis豉wI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
270454ZIELINSKI KazimierzIII0000-00-00DS
271456ZIELI垶KI ZbigniewIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
272458烘INDA Bogdan FOTOII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
273459ZONTEK SebastianIII0000-00-00DS
274460玆x JanuszI0000-00-00WKS KopernikDS
275461ZY匠O Jan FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
276465MALEC RobertIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
277467ZY匠O TeresaIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
278476玆x AgataIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
279492DROZD LukaszII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
280496GOxSZEWSKI MarekIII0000-00-00DS
281503PUDΜ JerzyIII0000-00-00DS
282504xMBUCKI ㄆkaszII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
283506CUKROWSKI Filip FOTOI0000-00-00WKS KopernikDS
284510MIKOxJCZYK AndrzejIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
285513PΜTKA Wojciech FOTOIII2011-12-31DS
286517CHE垶KA Karolina FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
287521GUZEWICZ Rafa FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
288522KOTKOWSKI AdamIII2011-12-31KS AZS WratislaviaDS
289523SZABLOWSKI PawelI2011-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
290525xSZEWICZ MagdalenaII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
291527JOP WlodzimierzIII0000-00-00DS
292528MACIEJEWSKI WaldemarII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
293538ZATYLNY Jan FOTOIII0000-00-00DS
294565SOSNIK SebastianIII0000-00-00DS
295573SANDOR AleksandraIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
296580KOWALCZYK PaweM0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
297584ZMARZΧ AleksandraII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
298586GUZIEWICZ WojciechIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
299600BIELI垶KI KazimierzIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
300623DOBROWOLSKI Aleksander FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
301629GROCHOCI垶KA UrszulaII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
302631GRZESIK NorbertIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
303632HALUBEK Stefan FOTOIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
304641KA匠紟 PiotrIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
305646KORO列IEL Aneta FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
306650KULCZYCKI KrzysztofIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
307656MORZYWOΒK PaweIII2010-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
308657NAJDUK JacekIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
309662PASZKIEWICZ SebastianIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
310663PATYK AnnaIII0000-00-00WKSz HETMAN Wa豚rzychDS
311668RADZICKI Wies豉wIII0000-00-00DS
312674SKIBA MartaII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
313675SKUBIS FeliksIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
314681STANKIEWICZ Pawe FOTOII0000-00-00WKS KopernikDS
315682ST襾IE MarcinI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
316683STOPA Jacek FOTOM0000-00-00WKS KopernikDS
317690TUST-KOPEC DominikaII2010-12-31KS "Polanica-Zdr鎩"DS
318692WIECZOREK LechIII0000-00-00DS
319695ZDZIARSKA-ZAR牞A LidiaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
320918CYBULAK AdamIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
3211262ROSIAK AgataII0000-00-00WKS KopernikDS
3221310HAJNRYCH JakubII2010-12-31DS
3231311CZACHOR GrzegorzII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
3241312CZACHOR Rados豉wIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
3251323JAGODZI垶KI Piotr FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3261343BRODOWSKI Piotr FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3271345BRONOWICKI Mateusz FOTOI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3281357DRANKA Jowita FOTOIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
3291432RUTKOWSKI Maciej FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3301443ST襾I垶KI Stanis豉wIII0000-00-00DS
3311563MIELCZAREK DanielIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
3321735KOΜSOWSKI Mateusz FOTOI0000-00-00WKS KopernikDS
3332186NGUYEN Piotr FOTOIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3342272PLICHTA Kamil FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3352569BARTEL Mateusz FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3362650GARBACKI Michal FOTOIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
3372736KEMPI垶KI Robert FOTOM0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
3382770KROKAY UrszulaI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3392812LUCH Micha FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3402906POZNANSKA KatarzynaI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
3412920RAJLICH IwetaM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3422954SKAWINSKI Arkadiusz FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3433045ZYCH Marek FOTOII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3443236TWORZYDΜ PiotrIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3453277WCISΜ Damian FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3463466SADZIKOWSKI Daniel FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3473626CHOJNACKI S豉womir FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3483656HNYDIUK Aleksander FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3493659JASIK Krzysztof FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3503673KUBIE JerzyII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3513675KURTYKA BarbaraII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3523710SZCZESNIAK KonradII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
3533735浩BERSKI Jakub FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3543893KOZIAK Vitali FOTOM0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3553941DOBROWOLSKI Piotr FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3563948FR。ZEK Daniel FOTOI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
3574006KU映ICZ Krystian FOTOIII0000-00-00WKS KopernikDS
3584348ΣKASIEWICZ AnnaI0000-00-00DS
3594363BARTEL Marta FOTOI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3604663DΣGOSZ J璠rzejIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
3614713KOT Jerzy FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3625028MORANDA Wojciech FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3635306+PARADOWSKI PaweIII2011-12-31GLKS Goniec 畝r闚DS
3645581BOBRAS Piotr FOTOM0000-00-00WKS KopernikDS
3655648DR*EK W豉dys豉wII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
3665681FUDALEJ Grzegorz FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3675682FUDALEJ Micha FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3685898MACIO Ryszard FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3695967NOWAKOWSKA Agnieszka FOTOIII2010-12-31DS
3706054RZEPKA Krzysztof FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3716074SKROBEK RyszardIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
3726123名IERCZ DariuszM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
3736175WALENTUKIEWICZ MichaIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3746190WIDERA Jan FOTOIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
3756472MI吋A Aleksander FOTOM0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
37625903WR笅EL MichaII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
3776750JASNIKOWSKA Daria FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3786762KWILECKI AndrzejIII2011-12-31DS
3796983HAMPEL JanuszIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
3807000JASNIKOWSKI ZbigniewI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3817037KOWALCZUK Miko豉jIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
3827122MURAWSKI Eugeniusz FOTOIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
3837192SIECIECHOWICZ Marcin FOTOI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
3847486MAJDAN Joanna FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
3857566NAJDZIONEK Boleslaw FOTOIII0000-00-00DS
3867568PASTUCHEWICZ BartoszII0000-00-00DS
3877634BLICHARZ GrzegorzIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
3887702GAΘA KazimierzIII0000-00-00DS
3897797KORZEKWA MarcinIII0000-00-00DS
3907874MULLER Marcin FOTOIII0000-00-00DS
3918046ZIELI垶KI HubertIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
3929023B呇 Micha FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3939155GALANT Ireneusz FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3949228JARUS Grzegorz FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3959503PIETRASZKO JakubIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
3969806LACHOWICZ JudytaIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
3979899ZOMBIRT FilipIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
3989904SITEK PaweIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
3999906SOK粌SKI Aleksander FOTOIII0000-00-00Fundacja im. Adolfa AnderssenaDS
4009916KACPRZAK Robert FOTOIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
40110551CZAPLEWSKA Klara FOTOI0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
40210552DADEㄒO Aleksandra FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
40310557BRZECHFFA SzymonIII2009-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
40410898DUDEK DawidIII0000-00-00DS
40511866WODAS PaweIII0000-00-00DS
40611894MAZUROWSKI MarcinIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
40711902RATAJEK KrzysztofIII0000-00-00WKSz Wo堯wDS
40811911TOMALAK Stanis豉w FOTOIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
40912039KIEDOWSKI ArturIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
41012125WIERZBICKI ㄆkaszIII0000-00-00DS
41112134URBAN MarekII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
41212146JESKE JerzyIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
41312202ZAWADZKI ㄆkaszIII0000-00-00WKSz HETMAN Wa豚rzychDS
41412441POCIEJOWSKI Marek FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
41512482KRZYSZTOFEK Bogus豉wIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
41612498OLSZEWSKI PaweIII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
41712525烙CHOWSKI JanuszIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
41812535KRUPACZ MaciejII0000-00-00DS
41912541PIEPRZYK DawidIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
42012559DRANKA Wac豉wIII2011-12-31GLKS Goniec 畝r闚DS
42112565STEC Czes豉wIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
42212595BALKIEWICZ Henryk FOTOIII2010-12-31DS
42312626BURACZY垶KI Rados豉wIII2010-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
42412637BRONOWICKI KrzysztofIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
42512642DUSZENKO MichaIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
42612673DRGAS Marlena FOTOIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
42712683BIESZCZAD MichaIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
42812801SOMYK Marcin FOTOII0000-00-00WKS KopernikDS
42912825ANTONIEWICZ JakubIII0000-00-00DS
43012850MARCJANEK ㄆkaszII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
43112858ROZMUS Marek FOTOIII2012-12-31MGLKS "Parnas" O豉waDS
43212860WR笅EL Maciej FOTOII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
43312879KASIA哸ZUK Krzysztof FOTOIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
43412930KWA吉ICKI AndrzejIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
43512933G.EK MichaIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
43612938SKOWRO垶KI WojciechIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
43712945JANKOWSKI Aleksander FOTOIII2017-12-31WKSz GANT HETMANDS
43812965KORPALSKA Joanna FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
43912991KHAMIDOV KomilII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
44013010WOLSKA Marta FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
44113015CHMIELEWSKI JakubIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
44213018PANKAx MilenaIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
44313027WIANECKI MateuszIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
44413046ADASZEWSKI PaweIII2010-12-31UKS SP3 w BogatyniDS
44513047BERNASZUK KrzysztofIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
44613050DADEㄒO KrzysztofIII2009-12-31KSz Polonia Wroc豉wDS
44713084PLUTA EdmundIII0000-00-00DS
44813164BOESE ArturII2011-12-31DS
44913259DANIEL Damian FOTOIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
45013310DZIKOWSKI Micha FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
45113587KORPALSKI Maciej FOTOIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
45213620KOZA Stanis豉wIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
45313657KRZY涉NOWSKI KamilII2010-12-31GLKS Goniec 畝r闚DS
45413674KULA SzymonI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
45513694LACHOWICZ DominikIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
45613715LIMAN Przemys豉wIII2018-12-31DS
45713818MELLER Piotr FOTOII0000-00-00DS
45813911OSZCZANOWSKI Witold FOTOII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
45913968PIOTROWSKI Przemys豉w FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
46014031ROGACKA NataliaIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
46114071SAWICKI JerzyIII0000-00-00KSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
46214225印犴ZKA Iwona FOTOIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
46314240TEROCHIN PiotrIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
46414327WOJCIECHOWSKI ㄆkaszIII0000-00-00DS
46514344WOROSZCZUK JanIII0000-00-00DS
46614418xBUDA MichaIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
46714419MAJEWSKI Piotr FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
46814429MARKO AdamIII2010-12-31DS
46914464STANKIEWICZ Alicja FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
47014467JANAS Rados豉wIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
47114470LACHOWICZ TomaszIII0000-00-00DS
47214471TYMCIO LeszekIII2011-12-31DS
47314497GULIK PaweI0000-00-00WKS KopernikDS
47414533BEBEL AgnieszkaIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
47514537BALI垶KI DamianIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
47614557DMOCHOWSKA Agnieszka FOTOM0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
47714559LASCAR Rados豉waII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
47814562CZOCH KarolIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
47914579BOROWSKI Przemys豉wII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
48014596MASΜ S豉womirIII2010-12-31DS
48114625SZPARGAx ㄆkaszIII2011-12-31UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
48214627WAGIEL MichaIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
48314629J茯K紟 KacperIII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
48414640MENCFEL ArturIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
48514650SKRZYPI垶KI Maciej FOTOIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
48614659MARKO PiotrIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
48714662KANICKI KrzysztofII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
48814667GRELA Kacper FOTOI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
48914674BORODZIUK AleksandraIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
49014685NOWAKOWSKI ArturIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
49114709GAJDAMOWICZ PatrickIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
49214717MOTAK MarcinIII2009-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
49314746BRONSZTEJN WojciechIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
49414801S艼OWSKA Helena FOTOIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
49514842ROZKRUT RobertIII0000-00-00WKSz Wo堯wDS
49616046D、ROWSKA AgnieszkaIII0000-00-00DS
49716583KILA垶KI JanuszIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
49816801BIΧK JanIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
49916831KUCZKOWIAK JakubIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
50016850DWILEWICZ Agata FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006