Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 13 2017 03:34:10
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

L.P.ID D馧Nazwisko, Imi G鏎aKlasa sportowa G鏎aData wa積o軼i G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
18ΜPUSIEWICZ JanuszIII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
215SxBICKI AndrzejIII0000-00-00DS
316STAWARZ Pawel FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
422DZIECZKANIEC PiotrIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
530涉K Pawe FOTOIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
636DOBROWOLSKI JanIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
738KWIECINSKI MarianII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
846WO昧IAK Bartosz FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
947BARBURZY垶KA MagdalenaI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
1056MAJDZIAK WitoldIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
1166BARABASZ MarianIII2011-12-31DS
1267CZARNY PaweIII0000-00-00WKSz Wo堯wDS
1368GRUDKOWSKI TomaszIII2011-12-31WKSz Wo堯wDS
1469MICHAΒK ArturIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
1571KANIEWSKI PatrykIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
1672KACZMAREK MaciejIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
1774DOWGIRD FilipII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
1882ΣKASIEWICZ AleksanderIII0000-00-00WKS KopernikDS
1986RATAJCZYK RafaIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
2090W粑CIK GrzegorzIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
2193SZYDEΘO MarcinII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
2295KMIECIK WojciechIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
23105KMIECIK EmiliaIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
24107KOSZKUL WojciechII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
25110ROMEJKO KonradIII0000-00-00MA
26112GOLUCH PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
27113GRZE匠紟 AdrianIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
28115LEWKO PaweIII2010-12-31UKS SP3 w BogatyniDS
29118STARCZEWSKA DominikaII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
30136CYBULSKI MarekIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
31137DOMAGALSKI FabianIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
32144DUBI垶KI MateuszII0000-00-00WKS KopernikDS
33145DUDEK WojciechIII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
34147WIELOSZ Jaroslaw FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
35150ADAMOWICZ Katarzyna FOTOIII0000-00-00MLKSz My郵eniceMP
36151+ANTKOWIAK GrzegorzIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
37153BABIJCZUK PaweIII0000-00-00WKS KopernikDS
38154BABIJCZUK WojciechIII0000-00-00WKS KopernikDS
39159BEBEL ArkadiuszI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
40160BO鬢O Stanis豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
41162BOHDANOWICZ TomaszIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
42163BORKOWSKI FranciszekI0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
43165BO浩K AdamII2010-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
44171BUTKIEWICZ ㄆkaszIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
45172CAGARA PaulinaI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
46173CAJBEL Maciej FOTOIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
47176CHRZANOWSKI MichaII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
48179CZERNIAWSKI MarekIII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
49180CZY ArturII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
50186DUSZA El瘺ietaIII2010-12-31KSz Polonia Wroc豉wDS
51188+DZIECZKANIEC WieslawIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
52194FURA IreneuszIII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
53196GAx浩WSKI Tomasz FOTOIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
54199GOMUΘA Jaros豉wI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
55200G紑ECKI JanuszIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
56203GROMCZAK DariuszII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
57206GROSSMANN RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
58207GRUBIAK RomanII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
59211GUSAROW MariuszII2010-12-31DS
60213HARAZDA W豉dys豉wIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
61214HELASZEK EdwardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
62215HERMANOWICZ DominikaI0000-00-00LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
63216+HODOWANY Wojciech FOTOIII2010-12-31WKSz GANT HETMANDS
64219KANTANE Anna FOTOM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
65220IZBI垶KI Bart這miejII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
66223JAGIEx PiotrIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
67225JANOCHA Wies豉wII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
68227JANUSZEWSKI TomaszII2011-12-31WKSz GANT HETMANDS
69234NOWAK DanutaIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
70235NOWAK RyszardII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
71237OBORON JerzyIII0000-00-00DS
72239DALECZKO W豉dys豉wIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
73240KOLASI垶KI KrzysztofII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
74242SZEWCZYK JacekII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
75244BxSZCZAK MaciejIII2010-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
76262J茯WIK Gra篡naIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
77263JURKOWSKI MarcinIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
78265KAMI垶KI MarcinM2010-12-31WKSz GANT HETMANDS
79266KANIA Przemys豉wIII2010-12-31KSz Polonia Wroc豉wDS
80271KLUKIEWICZ PiotrIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
81272KΧKOW ㄆkaszII0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
82274+KNAP JerzyIII0000-00-00DS
83277KOPE Mariusz FOTOIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
84278KORPALSKI RobertIII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
85285KOWALAK PiotrII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
86286KOWALCZUK Wojciech FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
87292KROSNY Miros豉wIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
88293KRUCZY垶KI MarekIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
89294KRUPA JerzyII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
90295KRUPA KrzysztofIII0000-00-00DS
91296KRUPA Monika FOTOM0000-00-00WKS KopernikDS
92301RYNG Ma貪orzata FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
93305KULPINSKI PiotrII0000-00-00WKS KopernikDS
94307xDA IreneuszI0000-00-00KSz Jelonka Jelenia G鏎aDS
95308xKOMIEC KazimierzIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
96311xSZEWICZ PaweII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
97315LERCEL MichaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
98317LEWICKA-MA印EJ SylwiaIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
99319LIPIE Wies豉wIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
100321LISOWSKA OlgaII2010-12-31KSz "Mied" LegnicaDS
101324LUBA ㄆkasz FOTOII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
102325ΣKASIEWICZ GrzegorzI2011-12-31DS
103327ΣPKOWSKI EdwardII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
104328MACHLOWSKI S豉womirIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
105329ANDRZEJEWSKA Miros豉waIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
106330MADERA MateuszIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
107336MA印EJ MarekIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
108340MIKOLAJCZYK PiotrIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
109342MLODZINSKA IrenaIII0000-00-00UKS SP3 w BogatyniDS
110344MONDRZYCKI Bart這miejII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
111346MOTYL TomaszIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
112347MUCHA MarcinII2010-12-31KS AZS WratislaviaDS
113348MURDZIA Piotr FOTOM2011-12-31MLKS "Ostr鏚zianka" Ostr鏚aWM
114349POLITOWICZ AnnaIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
115353OGONOWSKA Katarzyna FOTOIII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
116356ORZECHOWSKI GrzegorzIII0000-00-00DS
117359PANKIEWICZ TomaszII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
118360PAPROCKI ArturIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
119362PELA EdwardIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
120363PERDEK Miros豉wI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
121366PIENI*EK ArturI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
122368PIGUx MarekII2010-12-31UKS SP3 w BogatyniDS
123370POJEDZINIEC W豉dys豉wII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
124375PRZE挑ZIECKA EwaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
125378PUSZCZEWICZ KrzysztofIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
126380PYKA RomanII0000-00-00"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
127387RYCHLIK Hanna FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
128388RYCHLIK Piotr FOTOII0000-00-00WKSz HETMAN Wa豚rzychDS
129390SABUK PiotrI0000-00-00WKS KopernikDS
130391SALAMON Jan FOTOIII0000-00-00DS
131397SIEMBAB BartoszII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
132400SIWIK Rafa FOTOII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
133407STACHOWIAK Kamil FOTOI0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
134412名ICARZ MaciejIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
135413名IERCZEWSKI MarekII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
136415SZMYD Marek FOTOII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
137416SZUMILAS PaweII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
138417SZUMILAS PiotrI0000-00-00DS
139418SZYDEΘO Kazimierz FOTOIII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
140428FLORCZAK AleksandraIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
141430WALASIAK DariuszIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
142433WASYLKIEWICZ Andrzej FOTOII0000-00-00MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
143437WI犴KOWSKI RyszardIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
144438WIECZOREK Oskar FOTOIII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
145440WITKOWSKI KrzysztofIII0000-00-00UKS Skoczek MiliczDS
146441WLODARCZYK RobertII0000-00-00DS
147442W粑CIK MichaII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
148449ZAR牞A Rados豉wIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
149451ZAWADZKA JolantaM0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
150453ZAWADZKI Stanis豉wI0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
151454ZIELINSKI KazimierzIII0000-00-00DS
152456ZIELI垶KI ZbigniewIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
153458烘INDA Bogdan FOTOI0000-00-00MGLKS "Parnas" O豉waDS
154459ZONTEK SebastianIII0000-00-00DS
155460玆x JanuszI0000-00-00WKS KopernikDS
156461ZY匠O Jan FOTOII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
157465MALEC RobertIII0000-00-00KSz "Mied" LegnicaDS
158467ZY匠O TeresaIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
159476玆x AgataIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
160478RAKOWIECKI AndrzejIII0000-00-00Stowarzyszenie AS P這ckMA
161492DROZD LukaszII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
162496GOxSZEWSKI MarekIII0000-00-00DS
163503PUDΜ JerzyIII0000-00-00DS
164504xMBUCKI ㄆkaszII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
165506CUKROWSKI Filip FOTOI0000-00-00WKS KopernikDS
166510MIKOxJCZYK AndrzejIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
167513PΜTKA Wojciech FOTOIII2011-12-31DS
168516SKRZYCZEK Tomasz FOTOIII0000-00-00KS DORS Ruda 奸御kaSL
169517CHE垶KA Karolina FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
170521GUZEWICZ Rafa FOTOII0000-00-00MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
171522KOTKOWSKI AdamIII2011-12-31KS AZS WratislaviaDS
172523SZABLOWSKI PawelI2011-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
173525xSZEWICZ MagdalenaII0000-00-00UKS "Giecek" Radk闚DS
174527JOP WlodzimierzIII0000-00-00DS
175528MACIEJEWSKI WaldemarII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
176538ZATYLNY Jan FOTOIII0000-00-00DS
177541SZYDΜWSKI Wiktor FOTOIII0000-00-00LB
178565SOSNIK SebastianIII0000-00-00DS
179573SANDOR AleksandraIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
180580KOWALCZYK PaweM0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
181584ZMARZΧ AleksandraII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
182586GUZIEWICZ WojciechIII0000-00-00UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
183600BIELI垶KI KazimierzIII0000-00-00WOK Wa豚rzychDS
184623DOBROWOLSKI Aleksander FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
185629GROCHOCI垶KA UrszulaII0000-00-00KSz Polonia Wroc豉wDS
186631GRZESIK NorbertIII0000-00-00UKS "POGO Ole郾ica"DS
187632HALUBEK Stefan FOTOIII0000-00-00UKS "Zadrna" Kamienna G鏎aDS
188641KA匠紟 PiotrIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
189646KORO列IEL Aneta FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
190650KULCZYCKI KrzysztofIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
191656MORZYWOΒK PaweIII2010-12-31MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
192657NAJDUK JacekIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
193662PASZKIEWICZ SebastianIII0000-00-00WKSz GANT HETMANDS
194663PATYK AnnaIII0000-00-00WKSz HETMAN Wa豚rzychDS
195668RADZICKI Wies豉wIII0000-00-00DS
196674SKIBA MartaII0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
197675SKUBIS FeliksIII0000-00-00UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
198681STANKIEWICZ Pawe FOTOII0000-00-00WKS KopernikDS
199682ST襾IE MarcinI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
200683STOPA Jacek FOTOM0000-00-00WKS KopernikDS
201690TUST-KOPEC DominikaII2010-12-31KS "Polanica-Zdr鎩"DS
202692WIECZOREK LechIII0000-00-00DS
203695ZDZIARSKA-ZAR牞A LidiaIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
204701BRZEZI垶KI Mateusz FOTOI0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
205703DAROWICKI Mariusz FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
206708TABACZKA Jerzy FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
207724BASSA Jaros豉w FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
208725CZARNOLEWSKI Piotr FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
209741CIESI垶KI AndrzejIII0000-00-00AZS PoznaWP
210759KOSZOWSKI KrystianIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
211761G紑NIEWICZ Oskar FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
212764WODZY垶KI Mieszko FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
213765BIEGA垶KI Zdzis豉w FOTOIII0000-00-00OSiR TucholaKP
214766BUKOWSKI Rafa FOTOI2011-12-31KP
215768JASTRZ牞SKI W這dzimierz FOTOIII2010-12-31OSiR TucholaKP
216778TURZY垶KA Gra篡na FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
217780BAUMANN Dariusz FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
218787W粑CICKI MateuszIII0000-00-00MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
219789KAMI垶KI Damian FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
220794BUDKIEWICZ Lucyna FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
221799LUCHOWSKI Ferdynand FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
222806GRODZICKI TomaszIII0000-00-00AZS UMK ToruKP
223811WOJCIECHOWSKI Robert FOTOIII2010-12-31KP
224816KARPI垶KI Bart這miej FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
225828MROZI垶KI Benedykt FOTOIII0000-00-00LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
226835WYRZYKOWSKI J霩ef FOTOIII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
227846MOLENDA MarcinIII0000-00-00MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
228850BASI垶KI Micha FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
229854MARKS Piotr FOTOIII2009-12-31UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
230856PRZYBIELSKA Agnieszka FOTOIII2010-12-31UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
231865ZWOLAKIEWICZ Krzysztof FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
232869KIRSZ Krzysztof Jr FOTOIII2010-12-31UKS "OPP" ToruKP
233871印IWICKI Damian FOTOI0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
234873CZAPIEWSKI Waldemar FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
235877JANUSZEWSKI Piotr FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
236878LABUN Kornel FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
237884WI吉IEWSKI Jaros豉w FOTOII0000-00-00NOK Nak這KP
238887AUGUSTOWSKI JanuszIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
239888BANKERT Krzysztof FOTOII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
240890BARTOSIK Piotr FOTOIII0000-00-00KP
241893BIEGANOWSKI RomanIII2010-12-31KP
242894+BIELUSZEWSKI Henryk FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
243895BIELUSZEWSKI Robert FOTOIII0000-00-00M-LKS "WISx" NoweKP
244898BOKIEJ Przemys豉w FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
245901BORGULA Rafa FOTOI0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
246907BUDREWICZ Jan FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
247910PAPROCKA Renata FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
248912CHODOROWSKI DawidIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
249913CHRAPKOWSKI Grzegorz FOTOI2010-12-31SSz Pocztowiec BydgoszczKP
250916CICHOCKI KonradIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
251917CIEMNIAK Krzysztof FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
252918CYBULAK AdamIII0000-00-00LZS "Mewa" Golisz闚DS
253921DE涉KOWSKI Przemys豉w FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
254923DOLI垶KI Piotr FOTOIII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
255925DROZDOWSKI Kacper FOTOM0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
256927DYBOWSKI Rafal FOTOIII2010-12-31KP
257932+FILIPEK Halina FOTOIII0000-00-00KP
258935MROZI垶KA Anna FOTOII0000-00-00UKS "Korona" Gda雟kPO
259936GARBOWSKA Hanna FOTOII0000-00-00KP
260937GARBOWSKI JerzyIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
261947+G紑SKI Leszek FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
262949GRABOWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00KP
263950GRAJCZAK Adrian FOTOII0000-00-00UKS "WDA" LipuszPO
264951GRALKA Julian FOTOI0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
265952GRALKA Przemys豉w FOTOI0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
266954GROCHOWALSKI Pawe FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
267957GRYLEWICZ Bernard FOTOIII0000-00-00PKS "Le郾y" BydgoszczKP
268958GRYNIAK紟 Jaros豉w FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
269962HAxS Przemys豉w FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
270967HETMA垶KI Waldemar FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
271973JABΜ垶KI Jerzy FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
272975JABΜ垶KI MariuszIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
273976JABΜ垶KI Miros豉w FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
274977JAGODZI垶KI Waldemar FOTOIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
275978JAHR Ulrich FOTOII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
276979JAKUBIK S豉womir FOTOIII2010-12-31KP
277982JANKOWSKI Wies豉w FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
278984JAROCH Karol FOTOI0000-00-00SSz GMINY PAWΜWICESL
279990JEZIORNY Janusz FOTOIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
280992J茯WICKI Jakub FOTOIII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
281995KARBOWIAK Adam FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
282998KARPI垶KI Andrzej FOTOII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
283999KATAFIASZ Tomasz FOTOIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
2841001KIEDROWICZ Jan FOTOI0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
2851004KLUGIEWICZ J霩efIII2010-12-31KP
2861005KNOFF MariuszIII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2871006KOC Przemys豉w FOTOI0000-00-00KP
2881008KONIECZY垶KI PiotrIII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
2891009KOS PaweIII0000-00-00MLKS "Nadnarwianka" Pu速uskMA
2901013KOTULA Konrad FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2911014KOTULA Oktawia FOTOIII2010-12-31MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2921017KRAI垶KI Aleksander FOTOI0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2931018KRAI垶KI Jaros豉w FOTOIII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2941019KRAI垶KI S豉womir FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2951020KRAJEWICZ Pawe FOTOI0000-00-00MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
2961022KRASUCKI PiotrIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
2971024KUBIAK LeszekII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
2981026KUBICKI Marek FOTOII0000-00-00AZS UMK ToruKP
2991028KUCHNIO Przemys豉w FOTOII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
3001030KUDEΘA Janusz FOTOIII2010-12-31UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3011033KUKUx Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3021034KULCZYK Pawe FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3031035KULI垶KI Krzysztof FOTOII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
3041038KWIATKOWSKI JacekII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
3051039LECH Piotr FOTOII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3061046LEWANDOWSKI Krzysztof FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3071047LEWANDOWSKI Marek FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3081048LEWANDOWSKI Micha FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3091049LEWANDOWSKI Rafa FOTOIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
3101050LICZNERSKI ㄆkasz FOTOI0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
3111054ΣNKIEWICZ Dariusz FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3121057MACIEJEWSKI Andrzej FOTOI2011-12-31NOK Nak這KP
3131063MARCHLEWICZ Kamil FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3141066MASΜWSKI Tomasz FOTOII2010-12-31KSz "Torfarm-64" ToruKP
3151068MAZALON Mariusz FOTOII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3161069MAZALON Mateusz FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3171070MAZUR Stanis豉w FOTOIII0000-00-00LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
3181071MICHALSKA Maria FOTOI2010-12-31TKKF "Drogowiec" Krak闚MP
3191078MROZI垶KI PaweIII0000-00-00KKSz Krak闚MP
3201081MYZYK Jan FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
3211083NIEZGODA BoleslawIII0000-00-00
3221084NOWACKI Krzysztof FOTOII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3231087OL犵ZKI AdamIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3241088OL犵ZKI Tomasz FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3251089OLEJNIK Bernard FOTOIII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3261090OLSZEWSKI Marek FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
3271093OZOROWSKI Edward FOTOII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
3281094PACUSZKA Tomasz FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3291095PACUSZKA Wioletta FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3301098PALUSZKIEWICZ PaweIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
3311100PAPROCKI Jaroslaw FOTOI0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
3321102PAWΜWSKI Pawe FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3331103PAWΜWSKI S豉womir FOTOIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
3341112POPIOΒK Marcin FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3351114RAK Tomasz FOTOII0000-00-00SKS SMOL - BUD Gi篡ckoWM
3361116ROBAK Zbigniew FOTOI0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
3371121RYBAK Tomasz FOTOII0000-00-00KP
3381122RYMASZEWSKI DariuszII0000-00-00SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
3391126SANKIEWICZ Grzegorz FOTOIII2010-12-31KP
3401127SARGALSKI Andrzej FOTOIII0000-00-00KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3411131列IBOROWSKI Miros豉w FOTOII0000-00-00UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3421134SIERGIEJ Izabela FOTOIII0000-00-00KP
3431136SIKORSKI Dariusz FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3441139SIWIEC Bartlomiej FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3451145SOBICH Kazimierz FOTOIII0000-00-00ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
3461147SOSNOWSKI DanielIII2009-12-31KP
3471148SOWI垶KI ArturIII2010-12-31KP
3481150STARZY垶KI Waldemar FOTOIII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
3491152CICHOCKA KatarzynaIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
3501153ST襾NIAK Stanis豉wIII0000-00-00WKSz 1938 W這c豉wekKP
3511154STOLARCZYK Adam FOTOIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
3521155STOPKA TomaszIII0000-00-00
3531156STOPPEL Mariusz FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3541158STUCZY垶KI Andrzej FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3551159STUDZINSKI Tadeusz FOTOIII0000-00-00UKS "茳emka" ChojnicePO
3561167SZMIDT Przemys豉w FOTOIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3571170SZYBOWICZ Piotr FOTOIII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3581173SZYMCZAK Zbigniew FOTOI0000-00-00SSz BDK BiskupiecWM
3591176MARCHEL Agnieszka FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3601177LEWANDOWSKA Anika FOTOIII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3611178TARCZYKOWSKA Monika FOTOII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3621179TARCZYKOWSKI JanuszIII0000-00-00UKS "OPP" ToruKP
3631180TARKOWSKI Micha FOTOIII0000-00-00MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3641181TARNOWSKI MarianIII0000-00-00MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3651183TOKARSKI Bartosz FOTOI0000-00-00MCKiS JaworznoSL
3661184TOKARSKI ㄆkasz FOTOII0000-00-00MCKiS JaworznoSL
3671190VOLOSHIN Leonid FOTOM0000-00-00KSz SKOCZEK TROJA垶KIMA
3681195WARGULEC Dariusz FOTOIII0000-00-00UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3691197W癿LARZ Joanna FOTOII0000-00-00狼MS "Baszta" 疸inKP
3701198WESOΜWSKA Edyta FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
3711199OL犵ZKA Magdalena FOTOII0000-00-00SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3721200WESOΜWSKI Waldemar FOTOIII0000-00-00MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3731201WIERZBICKI S豉womir FOTOIII0000-00-00MKS Che軛瘸KP
3741204WINDORPSKI Jacek FOTOIII2010-12-31UKS "茳emka" ChojnicePO
3751207WI吉IEWSKI Adam FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3761208WI吉IEWSKI Przemys豉w FOTOII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
3771213WODZY垶KA Zofia FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3781214WODZY垶KI Micha FOTOII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3791216WOLA垶KI Micha FOTOIII0000-00-00PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
3801217WO昧IAK Marcin FOTOII0000-00-00BKS "Chemik" BydgoszczKP
3811218WRUCK Wies豉w FOTOIII0000-00-00OSiR TucholaKP
3821220DECKERT Magdalena FOTOIII0000-00-00UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3831225ZIELI垶KI Olgierd FOTOIII0000-00-00KSz "Torfarm-64" ToruKP
3841226ZI邛AK Krzysztof FOTOIII2010-12-31KP
3851230烙ΛIEROWICZ Krzysztof FOTOIII0000-00-00KSz "Gambit" 安iecieKP
3861233MA鬢紟 PaweIII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
3871241ROGALA Robert FOTOIII0000-00-00MA
3881242BORUTA Dawid FOTOII0000-00-00KS "Roszada" 皋rySL
3891243BARTNICKI PaweII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3901244BRODOWSKI WojciechII2010-12-31KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3911245BYLI垶KI GrzegorzIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3921246DEMIDOWICZ Maria FOTOI2011-12-31KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3931247DRAGUN Kamil FOTOM0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3941248GIGOx JacekIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3951252KLIM Kamil FOTOIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3961253KOWALSKA SaraII0000-00-00WP
3971254KR粌IK W豉dys豉w FOTOIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
3981257ΣBIE垶KI TadeuszII2010-12-31KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
3991258MATWIJ J霩efIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
4001260PARTYKA PaweII0000-00-00STMGK Strzelce Kraje雟kieLB
4011261PRZYSIECKI Kajetan FOTOIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
4021262ROSIAK AgataII0000-00-00WKS KopernikDS
4031263SIWIEC ArkadiuszI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4041266SOKOΜWSKI RomanIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4051267WILCZEWSKI PiotrIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
4061277CZEPCZY垶KI Bogus豉wII0000-00-00LB
4071280STA堲OWSKI AleksanderII0000-00-00KSz Sulech闚LB
4081281ST粑 DariuszII0000-00-00KSz Sulech闚LB
4091282ZDANOWICZ ㄆkaszIII0000-00-00WP
4101283ZDANOWICZ PiotrII0000-00-00Raszyn PoznaWP
4111295SK紑A MarekIII0000-00-00LB
4121303KORYCKI Jozef FOTOIII0000-00-00KKKFSiT NiS "LAJKONIK" Krak闚SK
4131305BALCERCZAK EwaIII0000-00-00KSGU "T璚za" Krosno Odrz.LB
4141308WOJCIECHOWSKI BeniaminIII0000-00-00LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
4151310HAJNRYCH JakubII2010-12-31DS
4161311CZACHOR GrzegorzII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
4171312CZACHOR Rados豉wIII0000-00-00KS AZS WratislaviaDS
4181320DUNAJ KonradII0000-00-00LB
4191323JAGODZI垶KI Piotr FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
4201325MACKIEWICZ PiotrIII0000-00-00KS "64" Zielona G鏎aLB
4211329SOWA Martyna FOTOII0000-00-00涔Sz 畝ryLB
4221331BARGΜWSKI Filip FOTOI0000-00-00KS LAURA ChyliceMA
4231333BEDNARSKA-BZD癿A Ma貪orzataII0000-00-00ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
4241335BIELI垶KI DariuszII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
4251337BLANDZI DamianIII0000-00-00KS "64" Zielona G鏎aLB
4261338BLANDZI DanielIII2011-12-31KS "64" Zielona G鏎aLB
4271343BRODOWSKI Piotr FOTOIII0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
4281344BROK JerzyIII0000-00-00GZSN "Start" Gorz闚 Wlkp.LB
4291345BRONOWICKI Mateusz FOTOI0000-00-00Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
4301350CHOMSKI MaciejIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4311352CZERWO垶KI Aleksander FOTOII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4321353CZY Andrzej FOTOIII0000-00-00Hetman WschowaLB
4331354D、ROWSKI GrzegorzII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
4341357DRANKA Jowita FOTOIII0000-00-00GLKS Goniec 畝r闚DS
4351358DU Leszek FOTOIII0000-00-00LB
4361359DUTCZAK RobertIII0000-00-00LB
4371360DZIOPA Ma貪orzataIII2010-12-31LKSz "Caissa" LubskoLB
4381361FERENS LeszekIII0000-00-00涔Sz 畝ryLB
4391368MIKULEWICZ Joanna FOTOIII0000-00-00KSz "Skoczek" Czerwionka-LeszczynySL
4401370JABΜ垶KI WaldemarIII0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
4411379KIEΒK AndrzejII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
4421381KOSZELA Stanis豉wIII0000-00-00LB
4431382KOZICZ Andrzej FOTOI0000-00-00LB
4441383KR粌 S豉womirIII0000-00-00PKS "Le郾y" BydgoszczKP
4451387KULASZY垶KI MichaIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4461388KU吉IERZ JanuszIII0000-00-00UKS Gambit 安iebodzinLB
4471393ΣKASZEWSKI MarcinIII0000-00-00KS Cracovia 1906 Krak闚MP
4481401MICHALSKI DanielII0000-00-00KSz Sulech闚LB
4491403MIECHOWICZ Witold FOTOIII0000-00-00LB
4501404MIERZY垶KI Jaros豉w FOTOIII0000-00-00UKS ZSO W這szakowiceWP
4511408NUN Grzegorz FOTOII0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
4521409NUN JoannaII0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
4531411OGRABEK Grzegorz FOTOIII0000-00-00Hetman WschowaLB
4541413OLIWA Marek FOTOM2011-12-31KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
4551416ORZECH Dominik FOTOI0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4561417PACZKOWSKI DanielIII0000-00-00MUKS "Stoczek 45" Bia造stokPL
4571418PARTYKA Ma貪orzataIII0000-00-00STMGK Strzelce Kraje雟kieLB
4581423PISULI垶KI Jan FOTOIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4591427PYRA DanielIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4601429RAPIEJ AndrzejIII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
4611432RUTKOWSKI Maciej FOTOI0000-00-00"WIE涉 P癿紟"DS
4621436SIEKA垶KI JanuszI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4631437SKALIK Przemys豉wI0000-00-00KSz "Odrodzenie" Ko簑ch闚LB
4641443ST襾I垶KI Stanis豉wIII0000-00-00DS
4651449SZYLKO WaldemarII0000-00-00LKSz "Caissa" LubskoLB
4661452TRACZYK Tadeusz FOTOIII0000-00-00LB
4671453TRUSEWICZ Janusz FOTOII0000-00-00Hetman WschowaLB
4681455WIERUCKI Leszek FOTOIII0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4691460WI吉IOWSKA Klaudia FOTOI0000-00-00KSz Stilon Gorz闚 Wlkp.LB
4701466ZEZULKIN AlinaII0000-00-00"Caissa Pion" Zielona G鏎aLB
4711482CAP PiotrII0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4721484KWAPISIEWICZ Kazimierz FOTOIII0000-00-00LKS "Stomil" Be販hat闚LD
4731487ZAWADA JozefIII0000-00-00LD
4741490PILC KrzysztofIII0000-00-00LD
4751497GYZA BoguslawIII0000-00-00
4761499JAKU PaweIII0000-00-00LD
4771525BUDZINSKI JanII0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
4781529KLEPACZKA TomaszIII0000-00-00KS LogIN SkierniewiceLD
4791531KOWALCZYK Adam FOTOIII0000-00-00KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
4801533KOWALSKI LukaszII2010-12-31KSz "Pi徠ka" SkierniewiceLD
4811534KOWARA MagdalenaIII0000-00-00MKS przy MDK TrzciankaWP
4821536LASKOWSKI PiotrIII0000-00-00KS LogIN SkierniewiceMA
4831542TARNOWSKA AleksandraII0000-00-00UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4841553DALACH AndrzejIII0000-00-00LD
4851556SZCZERBAK JaroslawIII0000-00-00LUKKS KielceSK
4861559KWAPISIEWICZ WojciechIII2010-12-31LKS "Stomil" Be販hat闚LD
4871563MIELCZAREK DanielIII0000-00-00KS "Polanica-Zdr鎩"DS
4881565WOJNA GrzegorzII0000-00-00LD
4891569GRUDZIEN Piotr FOTOIII2010-12-31ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
4901570OSTALSKA NataliaIII0000-00-00ΘS "Szach-Centrum" 鏚LD
4911575+ALBIN GrzegorzIII0000-00-00MCKiE MalborkPO
4921584WYDORNIK Robert FOTOIII0000-00-00LD
4931586RZEPKOWSKA Ma貪orzataII0000-00-00LD
4941587STRZELECKI Jerzy FOTOII0000-00-00RPW Okucia Budowlane 鏚LD
4951603FELIKSINSKI TadeuszIII0000-00-00
4961609STASZEWSKI KrzysztofIII0000-00-00LD
4971610BAKALARCZYK WlodzimierzII0000-00-00LD
4981623GORECKI AndrzejIII0000-00-00
4991642SAJDYCH WlodzimierzIII0000-00-00LD
5001654DMUCHOWSKI GrzegorzIII0000-00-00

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006