Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 17 2017 09:05:37
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE D馧Klub G鏎aWZSzach. G鏎a
13CZUBAK AleksanderI0KSz "Mied" LegnicaDS
24HEJBUCKI RafaII+0KSz "Mied" LegnicaDS
36KREPSKI EberhardIII0KSz "Mied" LegnicaDS
47LICA AnnaII0KSz "Mied" LegnicaDS
511WILK PiotrII0KSz "Mied" LegnicaDS
614LENART ZofiaI0DS
717BAJORSKI LeszekI0KS AZS WratislaviaDS
819DULEBA IgnacyI0KS AZS WratislaviaDS
920BERLI垶KI MarekII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1021DZIECZKANIEC GrzegorzIV0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1123GOLLAK Stanis豉wII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1224HUBER Jerzy FOTOII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1327PICHETA ㄆkaszIII0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1429STEFANIAK WojciechI0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
1531DULANOWSKI TomaszII+0DS
1634KISIEL ㄆkaszII0DS
1735GASEK BogumiI0DS
1836DOBROWOLSKI JanII0KSz Polonia Wroc豉wDS
1937GURGUL AdamIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2039LASKOWSKI JakubIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2140+NAWROT RyszardII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2241PERLICKI PaweII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2342ROZANOWSKI JakubI0KSz Polonia Wroc豉wDS
2443SADZI垶KI RobertII0KSz Polonia Wroc豉wDS
2545WOSIK MarianI0KSz Polonia Wroc豉wDS
2648灣I…Ax Stanis豉wI0WKSz GANT HETMANDS
2749JEZIORSKI GrzegorzII0WKSz GANT HETMANDS
2850KAMINSKI RyszardI0WKSz GANT HETMANDS
2951KANAREK BozenaI0WKSz GANT HETMANDS
3054KRYSTECKI KonradIII0DS
3158NAJDA AntoniI0WKSz GANT HETMANDS
3259SADOWSKA MagdalenaII0WKSz GANT HETMANDS
3360STANKIEWICZOWA MariaI0WKSz GANT HETMANDS
3461WEINAR RyszardI0WKSz GANT HETMANDS
3562WIATR DariuszK0WKSz GANT HETMANDS
3663ZOGAL OlgierdI0WKSz GANT HETMANDS
3770SIKORA JulitaII+0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
3873BOGDAN MateuszII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
3975DUDYCZ AnnaIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4076KARPIAK MaciejII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4177KOJRO MateuszIII0KSz Polonia Wroc豉wDS
4278KURCZEWSKI MichaIV0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4379LAMPERSKA AnnaII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4481LEWANDOWSKI AdrianII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4584PULKA KatarzynaII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4687RZEWNICKI PawelII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4788名I﹗EK AgataII+0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4889SYNOWIEC DamianIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
4991AWRYCEWICZ EmilII0UKS "Giecek" Radk闚DS
5096MAZURKIEWICZ MarcinI0DS
5198TERLECKI AndrzejII+0DS
5299AMBRO玆 MichaI0DS
53100ANIOΒK Miros豉wII0DS
54101DZIKOWSKA ElzbietaII0DS
55102MARSZALEK JaroslawK0DS
56103NOWAKOWSKI AndrzejI0DS
57104ARENDARCZYK MarekII+0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
58106KOCHANOWSKI PaweII0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
59108R犵ZI垶KI RobertIII0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
60111BELKNER JanIII0UKS SP3 w BogatyniDS
61114JANKOWIAK RobertI0UKS SP3 w BogatyniDS
62117PRUBAN KamilII0UKS SP3 w BogatyniDS
63119SKOWRO垶KI RomanIII0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
64120SOBCZAK OliwerV0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
65123DYLAK LeszekII0LZS "Mewa" Golisz闚DS
66125PRZEWO昧IK DariuszK0DS
67130JA匠IEWICZ MartaII0DS
68133WASILEWSKI PiotrI0DS
69135ZIAJA ViktoriaII0UKS SP3 w BogatyniDS
70138ΧCZKO MagdalenaII0DS
71139KUROPKA Ma貪orzataII0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
72140OSTAFI垶KI MaciejIV0UKS "Szach-Mat" Syc闚DS
73141DOWGIRD PaweI0KS AZS WratislaviaDS
74146DURKACZ MiroslawI0KS AZS WratislaviaDS
75148WOJDYLO Stanis豉wI0DS
76157BARCZYNSKI Miroslaw0DS
77158BASCIUK AnnaI0DS
78166BROCZKOWSKI LeszekK0DS
79175CHODOWSKI AndrzejI0KSz Polonia Wroc豉wDS
80178CZAPNIK PiotrI0WKSz GANT HETMANDS
81184DOMA垶KI RyszardI0DS
82187DUTKA Czes豉wK0DS
83195GALAR AnnaI0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
84198GLOWACZ MarekI0KS AZS WratislaviaDS
85208GRUNAS AndrzejI0WKSz GANT HETMANDS
86209GRUZ EwaI+0"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
87210GRZYWAK ZbigniewI0KSz Polonia Wroc豉wDS
88212GUTKOWSKA JoannaI+0KSz "Mied" LegnicaDS
89217HOLOWIECKI Jars豉wI0WKSz GANT HETMANDS
90218HUCHLA AndrzejI0KS AZS WratislaviaDS
91222JADCZAK BernardK0KS AZS WratislaviaDS
92224+JANKOWSKI AntoniI0DS
93226JANUS Mieczys豉w FOTOI0DS
94230JA匠OWSKI RyszardI0KSz "Mied" LegnicaDS
95231NIEZGORSKI Mieczys豉wI0DS
96236NOWAKOWSKA-KOTAS MartaI0KS AZS WratislaviaDS
97247OSTROUCH KonradIV0DS
98248ROSZKO HalinaI0DS
99249RYBARCZYK LeszekII0DS
100250CYBULAK JerzyI0DS
101257OWCZAREK JozefI0DS
102258PATKOWSKI JozefK0DS
103259RUSEK JaninaK0DS
104267KA映IERSKI ZbigniewI0DS
105268KIEDROWSKI JerzyI0DS
106273KMIOTEK PaweI0WKSz GANT HETMANDS
107275KOLODZIEJ DariuszI0DS
108276KOPA ZbigniewI0WKSz GANT HETMANDS
109281KOSIOREK MariaI0DS
110288KOWALSKI PiotrI0KS AZS WratislaviaDS
111289KOZΜWSKI PiotrI0WKSz GANT HETMANDS
112290KROK IzabelaI0DS
113302KUDRIAWCEW DenisI+0KSz Polonia Wroc豉wDS
114306KWA吉IEWSKI MarianK0DS
115313LECHOWICZ JacekI0KSz Polonia Wroc豉wDS
116314LEMA垶KI KarolI0KS AZS WratislaviaDS
117316LESICKA MajaIV0UKS SP3 w BogatyniDS
118318LEWICKI Wies豉wI0WKSz GANT HETMANDS
119320BUJAR Gra篡naI0"Kudowianka" Kudowa Zdr鎩DS
120322LITWINSKA ApoloniaM0KS AZS WratislaviaDS
121331MAJEWSKA KatarzynaI0DS
122332MAJEWSKI WitoldI0DS
123335MASKULANIS RobertI0WKSz GANT HETMANDS
124338MERDAS BoguslawI0KS AZS WratislaviaDS
125339MICHAJLUK AlicjaI0DS
126341MINIUK JozefI0DS
127343MLOT MarekI0DS
128351NICZYPOR Mieczys豉wI0UKS "POGO Ole郾ica"DS
129352OGONOWSKA AnetaII0UKS SP3 w BogatyniDS
130354OLCZAK MariuszI0KS AZS WratislaviaDS
131355ORSICZ Miko豉jI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
132357OWCZAREK CezaryK0KSz Polonia Wroc豉wDS
133358OZYHAR MarekI0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
134367PIETRASZKO JerzyI0DS
135371POΜZOWSKI AndrzejI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
136376PRZYBYLA WlodzimierzI0DS
137377PTAK MiroslawI0KSz Polonia Wroc豉wDS
138379PUZIO JolantaI+0KSz "Mied" LegnicaDS
139381RADECKI WojciechK0KS AZS WratislaviaDS
140382RADZIUN JanI0DS
141383REJDYCH JanuszI0DS
142385+RUDAK W豉dys豉wK0WKSz GANT HETMANDS
143386RUDAK WojciechI0KSz Polonia Wroc豉wDS
144394+SENIURA WiktorI0KSz Polonia Wroc豉wDS
145401SKOCZYLAS JacekI0DS
146403SKUCZYNSKA AgnieszkaI0DS
147409ST襾I垶KA AnnaI0DS
148414SZALAPSKI LeslawI0DS
149420SZYDLOWSKI KazimierzI0KSz Polonia Wroc豉wDS
150421SZYMANOWSKA MariolaI0KSz Polonia Wroc豉wDS
151422TERPILOWSKI RomualdI0DS
152424TRO列IANKO AndrzejI0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
153425+TUSK KazimierzI0DS
154431STAWARZ Angelina FOTOI0Bia造 Kr鏊 Wisznia Ma豉DS
155435WAWRZYNIAK MariuszI0KSz "Mied" LegnicaDS
156444W粑CIK RyszardI0DS
157446WO烤IAK PaweI0KS AZS WratislaviaDS
158448涉K KlaudiaI0KS AZS WratislaviaDS
159454ZIELINSKI KazimierzI0DS
160455ZIELI垶KI MarekI+0DS
161457ZIMERMAN MarcinI0DS
162462BLICHARSKI JacekII0KSz "Mied" LegnicaDS
163463DUBI垶KA AgataIII0KSz "Mied" LegnicaDS
164466WILK AleksandraII0KSz "Mied" LegnicaDS
165468KOTAS RomanII0DS
166472CIOSEK PaweI0DS
167477GARNCARCZYK WilhelmI0DS
168479SAWICKI Witold0DS
169480WARCHO MaciejII0DS
170481BRYSZKOWSKI PawelI0DS
171486ZARAJCZYK J霩efI0DS
172487WO昧IAK JanI0DS
173489KOGUT RyszardI0DS
174490MATUSZCZAK JanI0DS
175491NALEPA AndrzejI0DS
176495BUC GabrielaII+0KS "Polanica-Zdr鎩"DS
177498ZMOKΧ AdamI0DS
178499GRYBIONKO BoleslawII0DS
179500BLAK ZbigniewI0KSz Polonia Wroc豉wDS
180501SZTUBA PiotrI0DS
181505SERAFIN JanI0UKS "POGO Ole郾ica"DS
182507OSTROWSKI Bart這miejII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
183508KWIECIEN AleksandraIV0DS
184511MODZELAN Robert FOTOII0DS
185519GICALA AndrzejII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
186520GUZEWICZ AgnieszkaI0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
187524BORKOWSKA AleksandraV0UKS "Giecek" Radk闚DS
188526SKROBACZ MarcinV0UKS "Giecek" Radk闚DS
189531WOJCIK ArturI0DS
190532ZYGAROWICZ Stanis豉wI0DS
191534STEMPNIAK HenrykII+0DS
192535BUKOWSKI DariuszI0DS
193536JANKIEWICZ RomualdI0DS
194537STOLARSKI WieslawI0DS
195546KRAWIEC WitoldI0WKSz GANT HETMANDS
196547CEJKO LeszekI0DS
197552BARANOWSKI KrzysztofI0DS
198554CICHON RafalI0DS
199556JARACZ J霩efK0DS
200558JODKOWSKI StanislawK0DS
201559KOCHAN RyszardI0DS
202561LEWKOWICZ SlawomirI0DS
203564SIELEWICZ-FLUDRA LilianaI0DS
204567CZUCHWICKI JacekII0DS
205568MASTERNAK TomaszII0DS
206572ZDZIARSKI JanII0DS
207575DZIEDZIEL EdwardI0DS
208576KAMINSKI HenrykI0DS
209578WAWRZYCZEK JakubII0DS
210581PATYK MichaIII0KS AZS WratislaviaDS
211582RUSAK NikolaI0DS
212583WOJTANIEC MarcinII0DS
213585GUZIEWICZ MartaII+0UKS "Debiut" Przedwoj闚DS
214587名IERK MariuszII+0DS
215588浩BERSKA JustynaII0DS
216589BRZECZEK PiotrII0UKS SP3 w BogatyniDS
217591STABRAWA ArturII0UKS SP3 w BogatyniDS
218593CIOzZYK Dariusz0DS
219594KLAKURKA KrysitanII0DS
220595KLAKURKA MichaII+0DS
221596KOSINSKI DariuszII+0DS
222602KOWALSKI RyszardII0DS
223606+BIELECKI WitoldI0DS
224607BRO浩K J霩efI0DS
225608DUDEK AndrzejI0DS
226611LUBOWIECKI RyszardI0DS
227614PIJACZEWSKI MarianI0DS
228615TEREBINSKI RyszardI0DS
229620POCHLOPIEN JacekI0DS
230622D、ROWSKI Franciszek0DS
231624DOMINIK EwelinaIII0GLKS Goniec 畝r闚DS
232628GRAFF S豉womirI0DS
233630GROMEK Marek0DS
234637JANKOWSKI Franciszek FOTOII0DS
235639KALISTA AgnieszkaII+0DS
236642KLUKIEWICZ Krzysztof0DS
237643KOLENDO JerzyII0DS
238644KOMOROWSKI ZbigniewII0GLKS Goniec 畝r闚DS
239647KORPALSKI Wojciech0DS
240651KUNTSCHKE LeopoldI0DS
241653MAZUR Roman0DS
242660NOWAK JakubII0UKS SP3 w BogatyniDS
243664PAWΜWSKI Bogus豉wI0DS
244669RAK MateuszII0DS
245677SΜMIAN Karol0DS
246679SOI垶KI Eugeniusz0DS
247680STACEWICZ Jacek0DS
248684SZALEK Marcin0DS
249685SZMIGIELSKA AnnaIII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
250686SZMIGIELSKI Czes豉w0DS
251688SZYMASZEK LucjanII0WKSz GANT HETMANDS
252691WASILEWSKA KatarzynaIII0UKS SP3 w BogatyniDS
253693WYGANOWSKI RyszardK0DS
25416842BULKIEWICZ Kazimierz0WOK Wa豚rzychDS
2551287SLOCINSKI MaciejI0DS
2561375KAPUSTY垶KA KarolinaII0DS
25775236SOWICZ Aleksandra0DS
25821472KLEIN Grzegorz0DS
2592518KOBUS StanislawI0DS
26075231WALEWSKI Oskar0DS
26175240LAFARGE Gaspard0DS
26275242USI垶KI Grzegorz0DS
26375237浩K Aniela0DS
26415724KNYSZ Przemyslaw0DS
2655306+PARADOWSKI PaweII+0GLKS Goniec 畝r闚DS
2665386LABUZ ZenonI0DS
2675393CHOPCIAN JerzyI0DS
2685452KRYK JozefI0DS
2695541CHROMY AndrzejI0DS
27075232SERWACH Franciszek0DS
27125904KOΜDZIEJ MaksymilianIV0DS
2726817JAKIELCZYK AdamII+0DS
27375234GΜWACKI Micha0DS
27475235KRUK Stanis豉wV0DS
27560436EUSTACHEWICZ Bartosz0DS
2767565MIRONSKI AndrzejI0DS
2777580SIECZKA Rados豉wV0DS
2787785KOCUR JerzyI0DS
2797985SZKUT PiotrII0GLKS Goniec 畝r闚DS
2808006TYPEK MalgorzataI0DS
28141098J茯K紟 MichaII0DS
2829827ZYZANSKA JustynaII+0DS
28316791SΜCI垶KI Arkadiusz0DS
28463242SZEWCZYK GabrielaV0DS
28521471BOGDANOWICZ Miko豉jV0UKS SP3 w BogatyniDS
28610902MACZKOWIAK ZygmuntI0DS
28711824BAKALARCZYK Miros豉wIV0DS
28811825BEDNARCZUK AdamIII0DS
28911826BOJANOWSKI PaweIII0DS
29011827BOSEK LeszekIV0DS
29111828CZERNIA RemigiuszIV0DS
29211829DZIEDZI垶KI JanIII0DS
29311830GAΘA EdwardIII0DS
29411833HANISZEWSKI W豉dys豉wII0DS
29511834HOC Anna0DS
29611835HUMENNY ZbigniewII0DS
29711836JASK粌SKA MariaIV0DS
29811837KACZMAREK ZenonII0DS
29911838K犵ZIA AndrzejII+0DS
30011839KLOC Ewelina0DS
30111840KLOC Ma貪orzata0DS
30211841KOPE KrzysztofIII0DS
30311842KOTAS Zdzis豉wIII0DS
30411843KOZUBEK Stanis豉waII0DS
30511844KURLEJ RyszardII0DS
30611845KURP LeonIV0DS
30711846KU吉IERZ AleksanderV0DS
30811847ΣCKI Rados豉w0DS
30911848MAJCHRZAK HenrykIII0DS
31011849MATYSIAK WitoldII0DS
31111850MILEWICZ DanielV0DS
31211851PALACZ Natalia0DS
31311852PARPURA JacekIV0DS
31411853PODLASEK SebastianIII0DS
31511854ROMANOWSKI GrzegorzV0DS
31611855SIKORA KazimierzII0DS
31711856SILICZ HenrykIII0DS
31811857SKR邛OWSKI AndrzejIV0DS
31911858SMOLE垶KI JanuszIII0DS
32011859STASZEWSKI TadeuszII0DS
32111860STASZKOWIAN JanIV0DS
32211861SUCHOJAD Wac豉wII0DS
32311862TAMBUR JanIV0DS
32411863TROJNAR Jaros豉w0DS
32511864WANTUCH PiotrIV0DS
32611865WIADERNY StefanII0DS
32711867ZATYLNY MariuszIV0DS
32811868ZIELI垶KI AndrzejIV0DS
32911869耗ΡA垶KI Zdzis豉wIV0DS
33011870BAZYLAK MichaV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33111871BRONIK TomaszII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33211872BYWALEC Zygmunt0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33311873CZUCHAJEWSKA EwaIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33411874GIRYN JanIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33511875GΜWACKI MateuszII0MUKS MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉wDS
33611876GROSZEK RyszardIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33711877JASTRZ牞SKI PiotrIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33811878JEZIERSKI Krzysztof0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
33911879J紌EFOWICZ MartynaIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34011880J紌EFOWICZ MateuszIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34111881KASIA哸ZUK PatrykII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34211882KACZMAREK PaweV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34311883KOMOREK PiotrV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34411884KRAWCZUK NataliaIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34511885KRZY烙SIAK AnnaIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34611886KRZY烙SIAK EwaIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34711888LECH GrzegorzV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34811889LECH Krzysztof0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
34911890LECH PiotrV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35011891LISOWSKI GrzegorzIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35111892LIZO KrzysztofIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35211893MAZUROWSKI JacekIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35311895MOL犴KI AdamV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35411896OSYRA KrystianIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35511897POCHRO PiotrIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35611898POΜZOWSKI MarcinIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35711899POΜZOWSKI Tomasz0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35811900POTAJEWICZ PatrykIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
35911901RADZIEJEWSKI PiotrIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36011903RIWO PiotrIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36111904SAKAΣS JacekII0DS
36211905SKORUPA AleksanderII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36311906STACHOWIAK PiotrV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36411907STARZEC Stanis豉wII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36511908SZMYT DorotaIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36611909SZLOMPEK EwaII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36711910SZPAK Przemys豉wII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36811912TOPOLNICKI DariuszIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
36911913TWAR笉 DanielIII0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
37011914TWORKOWSKA RenataIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
37111915WOJNAROWICZ PaweIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
37211916WOLSKI PaweIV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
37311917ZACHAREK PaweIII0DS
37411918BARTOSIK J霩efII0DS
37511919BRODOWSKI AndrzejIV0DS
37611920灣IEK PaweII0DS
37711921DRYJA Przemys豉wII0DS
37811922KORO列IEL MichaIII0DS
37911923ΣKASIK EdwardIII0DS
38011924PERxKOWSKI KarolIII0DS
38111925PIZU垶KI EugeniuszIV0DS
38211927PRZYBYLSKI TomaszIII0DS
38311928JELE KatarzynaV0DS
38411929WOJTASZEK EwaIV0KSz "Mied" LegnicaDS
38511930WOJTASZEK JanII0DS
38611931WOJTASZEK TomaszIV0DS
38711932KOΜDZIEJ Jerzy0DS
38811933ZAHORSKI EdwardII0DS
38911934BORKOWSKA Marta0DS
39011935KORZYSTKA ArkadiuszIV0DS
39111936NOWAK Przemys豉wIII0DS
39211937MARCHLEWICZ ZbigniewIV0DS
39311938DAJNOWICZ ㄆkaszIV0DS
39411939ORDOWSKI ㄆkaszIV0DS
39511940KORZEKWA ArturIII0DS
39611941WITKO PaweIII0DS
39711942WITKO PiotrIV0DS
39811943BARA垶KI PaweIII0DS
39911944BLICHARSKA Anna0DS
40011945FEJDYCH ArkadiuszII0DS
40111946HALICKI GrzegorzIII0DS
40211947JANKIEWICZ IrenaV0DS
40311948JANKIEWICZ RobertII0DS
40411949JE玆K AnnaV0DS
40511950JE玆K BarbaraIV0DS
40611951HOLA Tomasz0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
40711952KAΥAJ Marek0DS
40811953KxCZKOWSKI TomaszII0DS
40911954KRZESZOWSKI PiotrV0DS
41011955KRZESZOWSKI Przemys豉wIII0DS
41111957KWA吉ICKA KamilaV0DS
41211958MODERACKA JustynaV0DS
41311959OSUCH PiotrIV0DS
41411960PATLEWICZ PiotrV0DS
41511961PIECHOCKI Rafa0DS
41611962POTWORA Ma貪orzata0DS
41711963ROZLA Piotr0DS
41811964SKIBI垶KA JoannaIV0DS
41911965SZYBOWSKI Wojciech0DS
42011966吐ODA Tomasz0DS
42111967BAL Jaros豉w0DS
42211968BLOCH KrzysztofIII0DS
42311969CWYKIEL PiotrIII0DS
42411970DΣBACZ Jakub0DS
42511971BREJER Zbigniew0DS
42611972DUBIKOWSKI Adam0DS
42711973EINHORN JakubIII0DS
42811974EINHORN PaweIII0DS
42911975GRYBIONKO PaweIV0DS
43011976HALCZUK Iwona0DS
43111977IWASI紟 AnnaII0DS
43211978IWASI紟 KrzysztofIII0DS
43311979KARPI垶KI SebastianIII0DS
43411980KASZUBA AdrianIII0DS
43511981KOREMBA MarekII0DS
43611983KOΡ MichaV0DS
43711984KRZESZOWIAK ㄆkaszV0DS
43811985KUCHARSKI Bart這miejV0DS
43911986KUZIAK TomaszIV0DS
44011987LABIJAK KrzysztofV0DS
44111988xSUT RyszardII0DS
44211989MARYNIEC GrzegorzII0DS
44311990NASULICZ DamianII0DS
44411991OSICKI JacekII0DS
44511992PALKO GrzegorzIV0DS
44611993PERCZY垶KA Ma貪orzataII0DS
44711994POΒ MariuszIII0DS
44811995RUPART Przemys豉wV0DS
44911996RYGIEL Piotr0DS
45011997SM茛KO PiotrIII0DS
45111998SZNITKO JerzyIII0DS
45211999SZULC JakubII0DS
45312000同I。ZKA EdytaIII0DS
45412001TOKARZ KatarzynaIV0DS
45512002ZAMΧ垶KI IreneuszII0DS
45612003ZI邛ARSKA Agnieszka0DS
45712004涉BNICKI Krzysztof0DS
45812005涉BNICKI Patryk0DS
45912006浩BROWSKI GrzegorzIII0DS
46012007HYZOPSKI TomaszII0KSz "Mied" LegnicaDS
46112008TRUBISZ KseniaIII0KSz "Mied" LegnicaDS
46212009SOBOTA MichaIII0KSz "Mied" LegnicaDS
46312010SOBOTA JanII0KSz "Mied" LegnicaDS
46412011BOCZULAK ㄆkaszIV0DS
46512012BOCZULAK MarcinIII0DS
46612013G紑SKI MarekII0DS
46712014G紑ZY垶KI Jan0DS
46812015JUREWICZ Andrzej0DS
46912016KOΡUN JanV0DS
47012017KRAWCZYK Paulina0DS
47112018LENART AndrzejII0DS
47212019LENART HubertIII0DS
47312020ΧSAK KrzysztofII0DS
47412021MICHALEWICZ AnnaII0DS
47512022MOZOLEWSKA AgnieszkaII0DS
47612023MOZOLEWSKA EwaII0DS
47712024NIECHAJ DanielV0DS
47812025PILISZEK DamianV0DS
47912026PILISZEK SebastianV0DS
48012027ROGI垶KA MonikaV0DS
48112028SZUBA Marcin0DS
48212029SZYSZKO AgataIII0DS
48312030SZYSZKO AlicjaII0DS
48412031WILK GrzegorzV0DS
48512032JUREK MarcinV0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
48612033ANTOSZCZYK RomanIV0UKS "POGO Ole郾ica"DS
48712034DZIEMIESZONEK MateuszII0UKS "POGO Ole郾ica"DS
48812035EFINOWICZ Mieczys豉wV0UKS "POGO Ole郾ica"DS
48912036HAxPACZ ArkadiuszII0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49012037JANECZKO KrzysztofII0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49112038KARNICKI JacekIII0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49212040KIKUT PiotrV0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49312041KUREK Alicja0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49412042KWOLEK DariuszII0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49512043M。ZKA AldonaIII0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49612045MARSZAΘOWSKA Dobros豉waV0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49712046NOWOSAD Regina0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49812047RAYKO-NENOW Rados豉wII0UKS "POGO Ole郾ica"DS
49912048ROMANOWICZ WojciechIV0UKS "POGO Ole郾ica"DS
50012049S。ZEK RyszardII0UKS "POGO Ole郾ica"DS

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006