Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 21:47:14
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. DółRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
1157BARCZYNSKI Miroslaw0DS
2327ŁUPKOWSKI Edward2183KS AZS WratislaviaDS
3479SAWICKI Witold0DS
4593CIOŁCZYK Dariusz0DS
5622DĄBROWSKI Franciszek0DS
6630GROMEK Marek0DS
7642KLUKIEWICZ Krzysztof0DS
8647KORPALSKI Wojciech0DS
9653MAZUR Roman0DS
10677SŁOMIAN Karol0DS
11679SOIŃSKI Eugeniusz0DS
12680STACEWICZ Jacek0DS
13684SZALEK Marcin0DS
14686SZMIGIELSKI Czesław0DS
1516842BULKIEWICZ Kazimierz0WOK WałbrzychDS
1675236SOWICZ Aleksandra0DS
1721472KLEIN Grzegorz0DS
1875231WALEWSKI Oskar0DS
1975240LAFARGE Gaspard0DS
2075242USIŃSKI Grzegorz0DS
2175237ŻEK Aniela0DS
2215724KNYSZ Przemyslaw0DS
2375232SERWACH Franciszek0DS
2475234GŁOWACKI Michał0DS
2560436EUSTACHEWICZ Bartosz0DS
2616791SŁOCIŃSKI Arkadiusz0DS
279925KOKUREWICZ Konrad1781DS
2811834HOC Anna0DS
2911839KLOC Ewelina0DS
3011840KLOC Małgorzata0DS
3111847ŁUCKI Radosław0DS
3211851PALACZ Natalia0DS
3311863TROJNAR Jarosław0DS
3411872BYWALEC Zygmunt0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
3511878JEZIERSKI Krzysztof0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
3611889LECH Krzysztof0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
3711899POŁOZOWSKI Tomasz0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
3811932KOŁODZIEJ Jerzy0DS
3911934BORKOWSKA Marta0DS
4011944BLICHARSKA Anna0DS
4111951HOLA Tomasz0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
4211952KAŁWAJ Marek0DS
4311961PIECHOCKI Rafał0DS
4411962POTWORA Małgorzata0DS
4511963ROZLAŁ Piotr0DS
4611965SZYBOWSKI Wojciech0DS
4711966ŚRODA Tomasz0DS
4811967BAL Jarosław0DS
4911970DŁUBACZ Jakub0DS
5011971BREJER Zbigniew0DS
5111972DUBIKOWSKI Adam0DS
5211976HALCZUK Iwona0DS
5311996RYGIEL Piotr0DS
5412003ZIĘTARSKA Agnieszka0DS
5512004ŻABNICKI Krzysztof0DS
5612005ŻABNICKI Patryk0DS
5712014GÓRZYŃSKI Jan0DS
5812015JUREWICZ Andrzej0DS
5912017KRAWCZYK Paulina0DS
6012028SZUBA Marcin0DS
6112041KUREK Alicja0UKS "POGOŃ Oleśnica"DS
6212046NOWOSAD Regina0UKS "POGOŃ Oleśnica"DS
6312052SZLOMPEK Zdzisław0UKS "POGOŃ Oleśnica"DS
6412054SZUMEJŁO Janina0UKS "POGOŃ Oleśnica"DS
6512061PUTERKO Sabina0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
6612062DITERLA Diana0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
6712063CYCOŃ Małgorzata0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
6812064MORAWSKI Stanisław0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
6912065KOSZKUL Kamil0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7012067ZYZAK Szymon0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7112068STAWSKI Damian0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7212069SMAGA Zuzanna0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7312070MUCHA Kamil0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7412072KUŚ Aneta0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7512073ZYZAK Iwona0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7612075STEPKO Marcin0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7712076MIGACZ Wojciech0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7812077TOKARCZYK Aleksandra0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
7912079GROCHALSKI Marek0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
8012080KOSZKUL Tomasz0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
8112081WASILEWSKI Tomasz0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
8212082KUŚ Daniel0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
8312083BOCHEŃSKI Henryk0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
8412097POŚLAD Krzysztof0DS
8512098KOPCZYŃSKA Krystyna0DS
8612099ANDERS Adam0UKS "Szach-Mat" SycówDS
8712108KNAPCZYK Piotr0UKS "Szach-Mat" SycówDS
8812110LECHOWICZ Aneta0UKS "Szach-Mat" SycówDS
8912113NAWROT Przemysław0UKS "Szach-Mat" SycówDS
9012114NOWICKA Izabella0UKS "Szach-Mat" SycówDS
9112118WAJDA Monika0UKS "Szach-Mat" SycówDS
9212119GRABACKI Sebastian0DS
9312121MARUSZAK Kornelia0DS
9412122MICHALSKI Paweł0DS
9512123MUCHA Łukasz0DS
9612151BONIOR Jan0WOK WałbrzychDS
9712153NIEDOJADŁO Zdzisław0WOK WałbrzychDS
9812154SIUSTA Paweł0WOK WałbrzychDS
9912155STRAWSKI Zygmunt0WOK WałbrzychDS
10012158FILIPIAK Ewa0WOK WałbrzychDS
10112159NOSZCZYK Patryk0WOK WałbrzychDS
10212165BARTOSZ Konrad0WOK WałbrzychDS
10312166BARTOSZ Sebastian0WOK WałbrzychDS
10412168HUSAKIEWICZ Michał0WOK WałbrzychDS
10512169PAWŁOWSKI Krzysztof0WOK WałbrzychDS
10612170PODRUCZNY Dariusz0WOK WałbrzychDS
10712171RYKOWSKI Rafał0WOK WałbrzychDS
10812172RYKOWSKI Tomasz0WOK WałbrzychDS
10912174BOROWIEC Adrianna0WOK WałbrzychDS
11012175BŁASZKIEWICZ Agnieszka0WOK WałbrzychDS
11112176BŁASZKIEWICZ Kamila0WOK WałbrzychDS
11212177DEJA Małgorzata0WOK WałbrzychDS
11312178ŁYSKAWA Magda0WOK WałbrzychDS
11412179TROSIŃSKA Anna0WOK WałbrzychDS
11512180TROSIŃSKA Dorota0DS
11612181TROSIŃSKA Iwona0WOK WałbrzychDS
11712186FAKADEJ Marcin0DS
11812187HOTEL Marcin0DS
11912189KUCYPERA Wojciech0DS
12012192MIELCZAREK Robert0DS
12112193NIWIŃSKI Rajmund0DS
12212198TYBURSKI Tomasz0DS
12312199WALCZAK Stefan0DS
12412200WASILEWSKI Szymon0DS
12512201ZAPART Rafał0DS
12612250SZMAT Paulina0WKSz GANT HETMANDS
12712255TYRAŁA Robert0WKSz GANT HETMANDS
12812314BIGUS Jakub0MUKS MDK Śródmieście WrocławDS
12912326CYNKE-WIDALIS Marta0MUKS MDK Śródmieście WrocławDS
13012332PADUCH Łukasz0DS
13112334WOŹNIAK Szymon0DS
13212357GATNER Karolina0MUKS MDK Śródmieście WrocławDS
13312361KAŁDOŃSKI Kamil0MUKS MDK Śródmieście WrocławDS
13412379ŁYSIAK Sebastian0DS
13512380MAJCHRZAK Cyprian0MUKS MDK Śródmieście WrocławDS
13612411SIELSKI Piotr0MUKS MDK Śródmieście WrocławDS
13712432CHUDY Zdzisław0DS
13812437KWOLEK Maciej0DS
13912446BŁACHUTA Marek0KS AZS WratislaviaDS
14012453MALIK Paweł0KS AZS WratislaviaDS
14112456STASZEWSKI Krzysztof0KS AZS WratislaviaDS
14212471GÓJSKI Robert0DS
14312472GROSSMANN Magdalena0DS
14412487KURTIAK Wacław0DS
14512522SZYMAŃSKI Michał0KSz Polonia WrocławDS
14612557BECHEROWSKI Paweł0GLKS Goniec ŻarówDS
14712573ĆWIK Iwona0DS
14812576KOLANEK Piotr0DS
14912577KOPACZ Adrian0DS
15012583POSTROŻNA Katarzyna0DS
15112609ŻUKIEWICZ Arkadiusz0DS
15212629JAWORSKI Jerzy0DS
15312630JAROSŁAWSKI Piotr0DS
15412632WOŹNIAK Maciej0DS
15512654NAJWER Andrzej0DS
15612666KOWALSKA Karolina0DS
15712684GRZYBOWSKA Monika0GLKS Goniec ŻarówDS
15812688SEROCZYŃSKA Anna0DS
15912689WOLNIK Dorota0DS
16012692CIEŚLA Maciej0DS
16112693CIEŚLA Tomasz0DS
16212694KAŹMIERSKI Daniel0DS
16312697MOLENDA Karolina0DS
16412701ŁOPATA Mariusz0DS
16512703SŁOWIK Mirosław0DS
16612710KOŚCIÓŁEK Jadwiga0DS
16712711KOWALIK Agnieszka0DS
16812715KUCZYŃSKA Agnieszka0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
16912722STORC Krzysztof0DS
17012725CIURA Artur0DS
17112744SPASOWSKI Kamil0WOK WałbrzychDS
17212745TROSIŃSKA Elżbieta0WOK WałbrzychDS
17312747ZARĘBA Aleksandra0WOK WałbrzychDS
17412763CZAJKOWSKI Tomasz0DS
17512766KOWALIK Adrian0DS
17612768KWIECIEŃ Czesław0DS
17712786CZYŻYK Dariusz0DS
17812790PISULA Adam0DS
17912792BAKAJ Sylwia0DS
18012796RATUSZNIAK Michał0DS
18112798SAWICKI Kamil0DS
18212808SMAGACZ Joanna0DS
18312809SROKA Paulina0DS
18412822BILYAK Jerzy0DS
18512831KOWALSKI Marcin0DS
18612832LENORT Dorota0DS
18712839SUBERSKI Kewin0KSz "Miedź" LegnicaDS
18812873ŻEBROWSKA Magdalena0DS
18912874ŁAWRYNOWICZ Emilia0DS
19012875MUZYKA Monika0DS
19112881BUKAT Paulina0DS
19212884SARNIAK Radosław0DS
19312886ORYSZAK Daniel0WOK WałbrzychDS
19412887KOZIOŁ Marcin0WOK WałbrzychDS
19512888NOWICKI Mateusz0WOK WałbrzychDS
19612889ŻAK Grzegorz0WOK WałbrzychDS
19712917PAWLAK Patryk0DS
19812923DĄBEK Przemysław0UKS SP3 w BogatyniDS
19912925PIASECKA Katarzyna0UKS SP3 w BogatyniDS
20012926PIASECKA Anna0UKS SP3 w BogatyniDS
20112928SZTANDERA Aleksandra0DS
20212940SZUMILAS Adam0UKS "Szach-Mat" SycówDS
20312975FURA Ewa0MKS "Rokita" Brzeg DolnyDS
20412977JANUR Filip0DS
20512987TOMASZEWSKI Wojciech0DS
20612994DZIĘBOR Mariusz0UKS "Szach-Mat" SycówDS
20712995KUŁAK Maciej0UKS "Szach-Mat" SycówDS
20812996DOMAGALSKI Marek0DS
20913006WIERZBICKI Robert0KS "Polanica-Zdrój"DS
21013023WYMYSŁOWSKA Dagmara0WOK WałbrzychDS
21113054GRZESIK Magdalena0DS
21213057PRUSAKOWSKI Kamil0DS
21313060BILSKI Ignacy0DS
21413062DEJEWSKI Zbigniew0DS
21513063GADZINA Eugeniusz0DS
21613065GROŃ Zbigniew0DS
21713067IKAWA Alfred0DS
21813068JAKUBOWSKI Józef0DS
21913069KOCUBA Mirosław0DS
22013071KOSMALA Jerzy0DS
22113073OCIESA Mścisław0DS
22213076SAJDA Czesław0DS
22313077SALOMONOWICZ Stanisław0DS
22413078SMOCH Leon0DS
22513079SULIKOWSKI Albin0DS
22613080KASZA Jerzy0DS
22713081KOZINA Kazimierz0DS
22813082LUBOSŁAWSKI Radomił0DS
22913083MALISZ Jerzy0DS
23013085URBANOWICZ Henryk0DS
23113599KOSTRZEWA Łukasz0DS
23216832KANIA Kacper0UKS "Szach-Mat" SycówDS
23314151STOKŁOSA Krzysztof0DS
23414436PACZULSKI Władysław0DS
23514473SROKA Michał0DS
23614504KIEK Jacek0DS
23714507SOBCZAK Michał0UKS "Szach-Mat" SycówDS
23814576HAJNRYCH Marian0DS
23914577OTFIN Jerzy0DS
24014615TURKO Kamil0WOK WałbrzychDS
24114616SZYMAŃCZAK Karolina0WOK WałbrzychDS
24214617SZYMAŃCZAK Krzysztof0WOK WałbrzychDS
24314622SZCZUDŁOWSKA Sylwia0UKS "Giecek" RadkówDS
24414626GODLEWSKI Artur0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
24516044PIĄTEK Janusz0DS
24616792MAKIEJ Krzysztof0DS
24716795SEŃKO Marek0GLKS Goniec ŻarówDS
24816797ZĘBACKI Szymon0DS
24916798KWAŚNIEWICZ Wojciech0DS
25016799KWAŚNIEWICZ Zbigniew0DS
25116800JASIŃSKI Jerzy0DS
25216813GORCZYCA Edward0DS
25316814GORCZYCA Wioletta0LZS "Mewa" GoliszówDS
25416816MOSKWA Łukasz0DS
25516817PUDŁO Aleksandra0DS
25616819MISZCZYK Paweł0SSz "Goniec" WąsoszDS
25716822POŚPIECH Szymon0SSz "Goniec" WąsoszDS
25816824ZALEWSKA Katarzyna0KS AZS WratislaviaDS
25916826PRYDA Artur0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
26016828KOŁODZIEJCZYK Jarosław0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
26116829BREITENFELLNER Markus0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
26216833MAŁECKI Kami0UKS "Szach-Mat" SycówDS
26316835KOPEĆ Tymoteusz0KS "Polanica-Zdrój"DS
26416836KOPEĆ Michał1667KS "Polanica-Zdrój"DS
26516838JAGODZIŃSKI Wiktor0KS "Polanica-Zdrój"DS
26616839DUDKA Dawid0KS "Polanica-Zdrój"DS
26716840BRZOZOWSKI Krzysztof0KS "Polanica-Zdrój"DS
26816845WIRCHOWSKI Grzegorz0DS
26916846PISKORSKI Radosław0UKS "Szach-Mat" SycówDS
27016847WAJNERT Hubert0UKS "Szach-Mat" SycówDS
27116848WARKOCZ Mateusz0UKS "Szach-Mat" SycówDS
27216849MAŁECKA Kinga0UKS "Szach-Mat" SycówDS
27316852BRYNDZA Dariusz0WOK WałbrzychDS
27416853MAJCHER Krzysztof0KS AZS WratislaviaDS
27516854SŁONIEWSKA Kamila0DS
27616855CZEPIELEWSKA Oliwia0DS
27716856DESZCZ Ryszard0WKSz GANT HETMANDS
27816859ŻYZAŃSKA Agnieszka0DS
27916863NIEWIADOMSKI Jan0KS "Polanica-Zdrój"DS
28016867IMBÓR Małgorzata0DS
28117794GAWERDA Konrad0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
28217796TOMOŃ Mateusz0WOK WałbrzychDS
28317797STITOU Amin0WOK WałbrzychDS
28417801DYZMA Mateusz0WOK WałbrzychDS
28560426ŻELAZNY Jakub0DS
28619269+ŻYWIEŃ Michał0WKSz GANT HETMANDS
28719931BABŚ Przemysław0WKSz GANT HETMANDS
28819936MARCJAN Adam0WKSz GANT HETMANDS
28919950HIBSZER Krzysztof0DS
29019952MARCJAN Anna0WKSz GANT HETMANDS
29119955SZPALERSKI Damian0WKSz GANT HETMANDS
29221398SULYPA Aleksander2482DS
29340060IWAŃCZUK Maciej0DS
29421504LUBOŃSKA Żaneta0WOK WałbrzychDS
29521505POPŁAWSKI Jastin0WOK WałbrzychDS
29621506POPŁAWSKI Jonatan0WOK WałbrzychDS
29721697WEIS Szymon0DS
29821892MIROWICZ Krystyna0WKSz GANT HETMANDS
29921901SZYLUK Bartosz0DS
30022772KUSZTAL Dawid0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
30122773WAWRZUSIAK Mateusz0LZS "Mewa" GoliszówDS
30222813Kislov Mikhaił0DS
30323154CIOŁCZYK Witold0LZS "Mewa" GoliszówDS
30423155MERUNOWICZ Iwona0DS
30523156CAŁKO Kacper0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
30623160KACZMAREK Izabela0DS
30723161KACZMAREK Michał0WKSz GANT HETMANDS
30823162JASZEK Kacper0WKSz GANT HETMANDS
30923163SKWAREK Rafał0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
31023164SKROBAŃSKI Marcin0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
31123171KRACZEK Mateusz0UKS "Szach-Mat" SycówDS
31223580CZARKOWSKA Agnieszka0WKSz WołówDS
31323941GÓRCZYCKA Iza0UKS "Giecek" RadkówDS
31423942GÓRCZYCKA Karolina0UKS "Giecek" RadkówDS
31523943ROSOLIŃSKI Mikołaj0UKS "Giecek" RadkówDS
31623944RYLL Daniel0UKS "Giecek" RadkówDS
31723945MAGIER Radosław0UKS "Giecek" RadkówDS
31823961DOLSKI Piotr0UKS "Giecek" RadkówDS
31923967WĄSIK Tomasz0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
32024077CHRISTMAN-SZAKIEL Anna0UKS SP3 w BogatyniDS
32128946CISEK Jakub0UKS SP3 w BogatyniDS
32226340KICHAL Klaudia0UKS SP3 w BogatyniDS
32327006GIL Fabian0DS
32427041LEPUTA-STITOU Wioletta0WOK WałbrzychDS
32527398MARCIAK Gabriea0DS
32627646LESIAK Dariusz0DS
32729904JACYNO Adam0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
32829905ROMAN Jakub0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
32930109GEMZA Grzegorz0DS
33031013CZAJKOWSKI Mikołaj0UKS Skoczek MiliczDS
33131017FALIS Marcin0UKS "Szach-Mat" SycówDS
33231018MIECZAREK Dawid0UKS "Szach-Mat" SycówDS
33371208SZOTKOWSKI Jakub2406"WIEŻA PĘGÓW"DS
33433551BALOGH Csaba2634KSz Polonia WrocławDS
33533552KALVAITIS SIGITAS2265KS AZS WratislaviaDS
33633636KURTYS Łukasz0DS
33733637KURTYS Kornel0DS
33834012SZPYTKO Paweł0MUKS MDK Śródmieście WrocławDS
33934013WERBOWY Robert0UKS Skoczek MiliczDS
34034014PILIPA Tomasz0UKS Skoczek MiliczDS
34136836GALEZ Maciej0DS
34237849ZAJĄC Adrian0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
34337863PAŁUBOK Kamil0DS
34439061GRYCZMAN Jerzy0DS
34539128KREGEL Karol0DS
34639129MILEWSKI Wiktor0DS
34739434KRĘCISZ Andrzej0DS
34840062NOWAK Dawid0DS
34940229GĄSIOREK Maciej0UKS "Debiut" PrzedwojówDS
35040236SZKLARZ Michał0DS
35140237PIÓREK Patryk0DS
35240238MACKIEWICZ Michał0DS
35340240GADZINA Tomasz0DS
35440241LASZCZYK Anna0DS
35540400BALUK Tomasz0DS
35640401CYRAN Michał0DS
35740597MSZANECKI Konrad0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
35840598MSZANECKI Hubert0UKS "Zadrna" Kamienna GóraDS
35940599GRAMZA Maciej0KS AZS WratislaviaDS
36040617Krzyżański Artur0DS
36160354SAK Gabriela0UKS SP3 w BogatyniDS
36241804GALAS Łukasz0DS
36341805IWANEK Kamil0DS
36441806KOTWICKI Wojciech0DS
36541808KIEDA Konrad0DS
36641809BABIAK Jan0DS
36741810KUBACKI Miłosz0DS
36841822ROZBICKI Patryk0DS
36941823RABIEGA Filip0DS
37041977GĄSIOREK Magdalena0MUKS MDK Śródmieście WrocławDS
37142014KAPICA Blanka0UKS "Szach-Mat" SycówDS
37242015ROSIEK Eliza0UKS "Szach-Mat" SycówDS
37342275KEMPA Krzysztof0UKS "Szach-Mat" SycówDS
37442292URBAN Tomasz0DS
37542502CZUBA Bogusław0DS
37642504LESIAK Tadeusz0DS
37742507BUKOWSKI Piotr0DS
37842508CEKALSKI Jarosław0DS
37942509FURMAŃCZYK Józef0DS
38042510KĄDZIOŁKA Maciej0DS
38142511LESIAK Rafał0DS
38242512KARPIAK Jerzy0DS
38342514SKĄPSKI Kornel0DS
38442515KRUK Paweł0DS
38542516UCHMAN Marek0DS
38642517MOCARSKI Krzysztof0DS
38742518MOCARSKI Wiesław0DS
38842532BĄKOWSKI Wojciech0DS
38942534TOMALA Jakub0DS
39042535PANSEWICZ Łukasz0DS
39142536PIOTROWSKI Wojciech0DS
39242537DRAPIEWSKI Mateusz0DS
39342538GRYSZÓWKA Aleksandra0DS
39442539DRAPIEWSKA Gabriela0DS
39542640BABIJ Adam0DS
39642760SZUMSKI Michał0DS
39742763KANAR Krzysztof0DS
39842768BIELICKI Konrad0DS
39942769CIERCZEK Piotr0DS
40042770CHILIŃSKI Kacper0DS
40142771ANDRZEJCZAK Klara0DS
40242772ANDRZEJCZAK Konstatny0DS
40342773PUCIATO Jakub0DS
40442774RODZOŃ Julia0DS
40542775ŻYGADŁO Kamil0DS
40642776ŻYGADŁO Konrad0DS
40742777FLIS Jakub0DS
40842778BLICHARZ Jakub0DS
40942779SYRYJCZYK Mateusz0DS
41042780SMOŁA Szymon0DS
41143046GASS Aleksander0DS
41243047GASS Jan0DS
41343048HAJDUK Mateusz0DS
41443050NAWOJSKI Rafał0DS
41543051PRYGA Jan0DS
41643052RAKOCZY Kacper0DS
41743053CHILIŃSKI Artur0DS
41843178KWAŚNIAK Mikołaj0DS
41943179OKULEWICZ Marek0DS
42043697SILCZAK Andrzej0DS
42143971WIELEBIŃSKI Waldemar0DS
42244035KURIATA Paweł0DS
42344036MAZIJ Wojciech0DS
42444158DWORZAŃSKI Maciej0DS
42544159BEDNARCZYK Hubert0DS
42644160GUZIK Marcel0DS
42744161BEDNARCZYK Bartłomiej0DS
42844162WALIŁKO Emilia0DS
42944164BEDNARZ Damian0DS
43044536SŁONINA Michał0DS
43144743STRASBURGER Krzysztof0DS
43244744ZIÓŁKOWSKI Mateusz0DS
43344745ZIÓŁKOWSKI Jarosław0DS
43444746SZACHNIEWICZ Piotr0DS
43544748ROMULSKI Mikołaj0DS
43644749POWĄZKA Michał0DS
43744750KOCIEMSKI Karol0DS
43844751KĘDRZYŃSKI Bartosz0DS
43944754FILAK Piotr0DS
44044756DALESZYŃSKI Michał0DS
44144757CZAJKA Jan0DS
44244759BALCAR Bazyli0DS
44345095OCZACHOWSKA Ilona0DS
44445096WCISŁO Andrzej0DS
44545097ZAREMBA Michał0DS
44645307ANYSZKIEWICZ Marcin0DS
44745308STRUSKI Maciej0DS
44845393SZCZUKIEWICZ Adam0DS
44945936BILECKI Emil0DS
45046006BUSZEK Krzysztof0DS
45146007BUSZEK Michał0DS
45246008PODZIEMSKI Mikołaj0DS
45346095PETRYSZYN Wiktor0DS
45446099ŁAZAREK Oliwia0KSz GAMBIT MDK ŚwidnicaDS
45546112SIKORSKI Maciej0DS
45646113HORDYŃSKI Jan0DS
45746114DZIUBA Krzysztof0DS
45846115PIETRUS Patryk0DS
45946117CHRZANOWSKA Natalia0DS
46046118FRANASZEK Dawid0DS
46146119DZIEWOŃSKI Jan0DS
46246120NIEDUZIAK Martyna0DS
46346122JĘDRZEJEWSKA Weronika0DS
46446123JANICKI Mateusz0DS
46546124CHRZANOWSKA Emilia0DS
46646125BRONIK Michał0DS
46746126STANISŁAWSKI Krzysztof0DS
46846226SKOCZYLAS Adrian0DS
46946228PATER Patrycja0DS
47046230DUSZA Filip0DS
47146232JAŁOCHA Łukasz0DS
47246235RZESZOTNIK Tymon0DS
47346237SZYMCZYK Maciej0DS
47446238INDYCKI Tomasz0DS
47546239SAFIAK Hanna0DS
47646242CHYBIŃSKI Maciej0DS
47746244SOBKO Tomasz0DS
47846247WOJCIESZEK Mia0DS
47946853TADEK Filip0DS
48046854LIGIENZA Jakub0DS
48146858BUDZYŃSKI Mariusz0DS
48246861OLEJNIK Jakub0DS
48346900ZARZYCKI Hubert0DS
48446902PAWLAK Rafał0DS
48547014MACKIEWICZ Adam0DS
48653684WSZOŁEK Łukasz0DS
48748049SZOTA Paweł0DS
48848051DUTCZAK Wojciech0DS
48948056CZUDZIAK Emilian0DS
49048328STAROGRANICKI Jakub0DS
49148329MASAJDA Anna0DS
49248548GARBICZ Jan0DS
49348550KRZESAJ Jakub0DS
49448552KRASIŃSKI Kacper0DS
49548553MARZOL Eryk0DS
49648600CIUPKA Dawid0DS
49748601GOSPODARCZYK Zbigniew0DS
49848602RUTKOWSKI Mirosław0DS
49949095LASKOWSKI Władysław0DS
50049097DRAPIEWSKI Marian0DS

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006