Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 21 2017 17:58:02
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 4 [5] 6  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
20011127SARGALSKI Andrzej FOTOI++1811KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
200211588SARNECKI Roman FOTOII0KP
200356517SASIN OskarIV0KP
200448242SCHILS Heinz FOTOII+1797BKS "Chemik" BydgoszczKP
2005849SCHMEICHEL IwonaI0KP
200668444SCHMIDT Dominika0PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
200764614SCHMIDT IgnacyV0KP
200827743SCHMIDT Jakub FOTOV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
200964618SCHMIDT TymoteuszV0PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
201011581SCHREIBER Grzegorz FOTOIII0KP
20111129SCHREIBER Kamil FOTOI1947KP
20121130SCHREIBER Łukasz FOTOI+2065KP
201372149Schwarz Leonard0KP
201439866SENSKA ArkadiuszV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
201543747SENSKA JoannaII0KP
20161206SERAFIN Monika FOTOI+1791ŻTMS "Baszta" ŻninKP
20171133SEWINA JoannaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20181132SĘDŁAK Andrzej FOTOI1706KP
201924981SĘDZIAK JózefIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
202044493SĘK JakubIV0KP
202173186SIARNOWSKI KacperIII0KP
202275284SIEDLECKA Alicja0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
202377033SIEKIERSKA Beata0KP
202436982SIEKIERZYCKI MaksymilianIV0UKS "OPP" ToruńKP
202548713SIERADZKA MartaV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
202658626SIERADZKI Michał0KP
202733873SIERADZKI NorbertV0PKS "Leśny" BydgoszczKP
20281134SIERGIEJ Izabela FOTOI1765KP
202920876SIEROCKI MikołajV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
203014857SIEROCKI WojciechV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
203163600SIJKA Jakub0UKS "FALA" ŚwiekatowoKP
203239390SIKORSKA Oliwia0KP
20331135SIKORSKA PatrycjaIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
20341136SIKORSKI Dariusz FOTOI++2003KSz "Torfarm-64" ToruńKP
203540808SIKORSKI KazimierzV0WKSz 1938 WłocławekKP
203638854SITAREK Jakub0KP
203743374SITARSKI Mateusz0KP
203811812SITNIEWSKI Grzegorz FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
203976286SIUDA Benon0PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
204014993SIUDA Krzysztof FOTOIII0M-LKS "WISŁA" NoweKP
204114994SIUDA Szymon0M-LKS "WISŁA" NoweKP
204268889SIVICKIS AndrejusII1206UKS "OPP" ToruńKP
204356519SIVICKIS Kornelia FOTOII1062UKS "OPP" ToruńKP
204445883SIVICKIS Wiktoria FOTOI1543UKS "OPP" ToruńKP
204556516SIWA AdamIV0UKS "OPP" ToruńKP
20461139SIWIEC Bartlomiej FOTOFM2205UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2047721SKAŁECKI RomanII0KP
204811788SKIERA Edward FOTOII1500KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
204915259SKOCZEK Karolina FOTOII+1498UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
205014971SKONIECZNY WiktorIII0MCK Aleksandrów KujawskiKP
205115307SKORUPA OliwiaI1597UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
20521140SKOWROŃSKI Piotr FOTOI+2025UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
205314926SKROBISZEWSKI DawidIV0KP
205424372SKUBACZEWSKI AndrzejII0KP
205523486SŁAWATYCKA Karolina0KP
205643373SŁAWATYCKI Mateusz0KP
205714903SŁAWEK Dawid FOTOII1596KP
205814904SŁAWEK Katarzyna FOTOII0KP
205914905SŁAWEK KrzysztofIV0KP
206055104SŁAWSKI PatrykIII0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
206111460SŁOWIŃSKI Mateusz FOTOIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
206211537SMENTEK Marcin0KP
20631141SMĘTKOWSKI ŁukaszI+2191KP
206414859SMUŁEK BłażejIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
206556536SMYCZYŃSKI JakubIV0UKS "OPP" ToruńKP
206633874SMYCZYŃSKI KonradV0KP
206740673SMYKOWSKA ViolettaIII0PKS "Leśny" BydgoszczKP
20681143SMYKOWSKI Mateusz FOTOI1912KP
206976165SNOCHOWSKI JakubV0KP
207056155SOBCZAK BeataV0KP
207138378SOBCZAK DanielV0KP
207211772SOBCZAK MikołajIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
207355100SOBCZAK SzymonIV0KP
20741145SOBICH Kazimierz FOTOI1837ITS "Kopernik" InowrocławKP
207540672SOBIEŃ KazimierzIV0KP
207623780SOBIERAJSKA DanutaII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
207756535SOBIESZEK StanisławIII0UKS "OPP" ToruńKP
207811536SOBKOWSKI Krzysztof FOTOII1658BKS "Chemik" BydgoszczKP
207962616SOBOŃ Sebastian0KP
208043757SOBOWIEC Mateusz0KP
208115164SOCHALA KrzysztofIV0KP
208211813SOKOŁOWSKI ManuelIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
208328831SOKOŁOWSKI Patryk FOTOV0KP
208416580SOKOŁOWSKI RafałV0KP
208562588SOKULSKI IgnacyIV0UKS "OPP" ToruńKP
208662579SOKULSKI MaurycyIII0UKS "OPP" ToruńKP
208769877SOKULSKI MichałII1393UKS "OPP" ToruńKP
208841039SOLAREK MichałIV0KP
20891146SOMMER KazimierzIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
209011490SOSIŃSKI MateuszIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
209141722SOSNOWSKI DamianIV0KP
20921147SOSNOWSKI DanielI1958KP
20931148SOWIŃSKI ArturII+1905KP
209467555SPIONKOWSKI FabianIII1081KSz "Gambit" ŚwiecieKP
209514972STACHOWIAK DanielIV0MCK Aleksandrów KujawskiKP
209621695STAJSZCZAK Nikita0KP
209728203STALMIERSKI PatrykIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
209839386STALNIRSKA Agnieszka0KP
209926189STANISZEWSKI BartoszIV0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
210056147STANISZEWSKI KacperIV0KP
210151191STANKOWSKI FilipV0KP
210249215STANOWSKA JuliaII+1110KPZszachKP
210349204STANOWSKI AdamIII1151KP
210474559STANOWSKI Stanisław0KP
210511815STAŃCZAK AdamIII1135KSz "Gambit" ŚwiecieKP
210656534STAŃCZEWSKI RemigiuszV0KP
210751198STAŃCZEWSKI Sergiusz0UKS "OPP" ToruńKP
210851192STAŃCZEWSKI TymoteuszV0UKS "OPP" ToruńKP
210914860STAROSTA Mateusz0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
211046423STARSZAK Mateusz0KP
211111540STARZYŃSKI Paweł FOTOII1453BKS "Chemik" BydgoszczKP
21121150STARZYŃSKI Waldemar FOTOI+1716BKS "Chemik" BydgoszczKP
211376515STASIAK Marcin0KP
211455223STASIAK Martyna0KP
211511664STASIAK Tomasz FOTOII1636LZS "Wieża" WięcborkKP
211615010STASIŃSKI MateuszV0NOK NakłoKP
211768445STASIŃSKI PawełIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
211842382STASZEWSKA AleksandraII1423AZS UMK ToruńKP
211914895STAŚKOWSKI Marek FOTOIII0KP
212040294STAWICKI Bartłomiej0KP
212115390STAWICKI BłażejIII0KP
212215391STAWICKI SebastianII0KP
212315348STEFAŃSKA AgnieszkaIV0KP
212448371STEFAŃSKI JanII0KP
212515311STEFAŃSKI Rafał FOTOII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
212649214STEMPCZYŃSKA KajaV0KP
212715200STERNICZUK Małgorzata0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
21281153STĘPNIAK StanisławI1480WKSz 1938 WłocławekKP
212915201STOBBE PatrykIII1603UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
213028830STOJKE Krzysztof FOTOII1489KP
21311154STOLARCZYK Adam FOTOK2130KSz "Gambit" ŚwiecieKP
213245996STOLARSKI CyprianIII1486KSz "Gambit" ŚwiecieKP
213323487STOLECKI Tomasz FOTOIII1241UKS "SZACHOWA DWÓJKA" SzubinKP
213470818STOPPEL Amelia0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
21351156STOPPEL Mariusz FOTOI+2012UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
213615308STOPPEL MateuszV0KP
213720873STOPPEL Szymon FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
213811665STRAMA AgnieszkaV0LZS "Wieża" WięcborkKP
213911706STRAMA KatarzynaIV0KP
214050311STRASZEWSKI TomaszII+1629MKS "EMDEK" BydgoszczKP
214111707STRĄCZEK AgnieszkaII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
214226951STREBEJKO AlbertV0UKS "OPP" ToruńKP
214346518STREHLKE Jerzy FOTOIII0KP
214449634STRĘKOWSKI Marcin0KP
214515392STROHSCHEIN Dawid0KP
214615393STROHSCHEIN KlaudiaV0KP
214770571STRUMIK Piotr0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
214833880STRUŚ Kacper0KP
214914925STRYSIK JakubIII0KP
21501157STRZEMKOWSKI Włodzimierz FOTOK1853KSz "Torfarm-64" ToruńKP
215143756STRZYŻEWSKA JoannaIII0KP
215243378STRZYŻEWSKA Karolina0KP
215343376STRZYŻEWSKA Maja0KP
215411629STRZYŻEWSKI Adam FOTOII1652MKS ChełmżaKP
215511630STRZYŻEWSKI JacekII0CK ŁubiankaKP
21561158STUCZYŃSKI Andrzej FOTOK+2249UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
215726741STUDZIŃSKI MaciejIV0UKS "OPP" ToruńKP
21581160STYPCZYŃSKA AnnaI0KP
215922282STYPCZYŃSKI Patryk FOTOV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
216028751SUCHOMSKI Kacper FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
216171741SUDZIŃSKI Filip0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
21621161SUEHSE RemigiuszI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
216348367SUJKOWSKI DominikIII1381KSz "Torfarm-64" ToruńKP
216425595SULECKA Wiktoria0KP
216523441SUPERCZYŃSKA JoannaIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
21661163SWOROWSKI Piotr FOTOI1958KP
216722284SYPNIEWSKI Kacper0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
216815260SYPNIEWSKI Piotr FOTOIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
216946398SYPNIEWSKI WiesławIV0KP
217011816SYTY TomaszIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
217133883SZAFKOWSKI JakubIV0KP
217214907SZALA Jan FOTOII1501KP
217314906SZALA JoannaV0KP
217438835SZALA KingaIV0KP
217514861SZALBOT Filip0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
217674709SZALKOWSKA RozaliaIV0KP
217749205SZAŁCZYŃSKI PrzemysławV0KP
217827585SZAŁEK Jakub FOTOII1397PKS "Leśny" BydgoszczKP
217970753SZAŁWIŃSKI Tymon0UKS "OPP" ToruńKP
218038861SZAMBROWICZ Piotr0KP
218142952SZAMROWICZ Piotr0KP
218239370SZAPAŃSKI OliwierV0KP
218339579SZARFEMBERG PawełII1535WKSz 1938 WłocławekKP
21841164SZARY Marcin FOTOII+1813ŻTMS "Baszta" ŻninKP
218511649SZARZYŃSKI MarcinII0KP
218611650SZATKOWSKA Beata0KP
218752306SZATKOWSKI Paweł FOTOII1343UKS "FALA" ŚwiekatowoKP
218811748SZCZAWIŃSKI Błażej0KP
218911747SZCZAWIŃSKI Sebastian0KP
219045109SZCZEKOT JanV0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
21911165SZCZEPANIAK Marta FOTOIII0KP
219238832SZCZEPAŃCZYK MartaIV0KP
21934851SZCZEPOCKA-KIEŁBRATOWSKA RenataI+0OSiR TucholaKP
219411543SZCZESNOWICZ Krzysztof0KP
219571986SZCZESZEK Adam0UKS "OPP" ToruńKP
21967535SZCZEŚNIAK Andrzej FOTOK1968UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
219752307SZCZEŚNIAK Julia0KP
219815202SZCZEŚNIAK ZuzannaII1378UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
219939392SZCZYPIŃSKI Patryk0KP
2200793SZEFER MichałIV0KP
2201699SZELĄG Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
220216579SZELĄGOWSKI PiotrIV0MCK Aleksandrów KujawskiKP
220314874SZEWCZUL JarosławII0KP
220439369SZEWCZYK Dominika0KP
220511459SZŁAPIŃSKI Wojciech0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
220653403SZMAJDA Radosław0KP
22071167SZMIDT Przemysław FOTOI++1855UKS "OPP" ToruńKP
220843196SZNEIDER Konrad0KP
220915349SZOCIŃSKI KrzysztofIV0KP
221015279SZORTYKA Dominik FOTOII1524UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
221115280SZORTYKA Krzysztof FOTOII1703UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
221270819SZORTYKA Oskar0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
221358113SZOSTEK Jakub0KP
221456524SZRAMOWSKI BartoszIV0UKS "OPP" ToruńKP
221524384SZREDER Tomasz FOTOII+1800KP
221659405SZTUKA CezaryII1544WKSz 1938 WłocławekKP
221714862SZUBARGA Artur0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
221814927SZUBARGA JarosławII0KP
221914928SZUBARGA KrzysztofIII0KP
222014929SZUBARGA MichałIII0KP
222114863SZUBARGA PawełV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
222239394SZUBSKA Magdalena0KP
22231168SZUBSKI MarekI0KP
222440605SZUDY KrzysztofV0UKS "OPP" ToruńKP
222540604SZUDY PiotrIII1395AZS UMK ToruńKP
222670521SZUKAJ AlexV0KP
22271169SZULC MichałK2231KP
222876545SZULC PiotrIV0UKS "OPP" ToruńKP
222977029SZULC-LEWANDOWSKA Hanna0KP
223015100SZULGACZ Andrzej FOTOII1207PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
223111456SZULGACZ Maciej FOTOI+1749PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
223233886SZULGACZ PawełIV0KP
223311521SZYBOWICZ AnnaV0KP
22341170SZYBOWICZ Piotr FOTOI++1937UKS "SZACHOWA DWÓJKA" SzubinKP
223515203SZYGOWSKI Jakub FOTOII1462UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
223615350SZYJKOWSKI DawidIV0KP
223715721SZYMANIK Laura FOTOIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
223811489SZYMANOWSKI MichałV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
223933710SZYMAŃSKA Emilia FOTOII1170BKS "Chemik" BydgoszczKP
2240882SZYMAŃSKA Iwona FOTOII+0KP
224121626SZYMAŃSKA Katarzyna FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
224259150SZYMAŃSKA MałgorzataIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
22431172SZYMAŃSKI DawidI0KP
224477630SZYMAŃSKI ŁukaszIV0KP
224531009SZYMAŃSKI Marek FOTOII1700AZS UMK ToruńKP
224615351SZYMAŃSKI Szymon FOTO0KP
224740289SZYMCZAK DamianV0KP
22487992SZYMCZAK Przemysław FOTOII1642ŻTMS "Baszta" ŻninKP
22491175SZYMCZYK Marek FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
225069028SZYMONYAN HajkV0KP
225115352SZYNKIEWICZ AnnaIII0KP
225211544SZYNWELSKI RyszardII1210BKS "Chemik" BydgoszczKP
225377629SZYPLIK JanuszV0KP
22541131ŚCIBOROWSKI Mirosław FOTOK1974UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
225515165ŚCIEPURO RadosławV0UKS "OPP" ToruńKP
225615309ŚCIESIŃSKI RafałIV0KP
225715166ŚLIWICKA Alicja FOTOWFM2217UKS "OPP" ToruńKP
225838177ŚLIWICKA BarbaraV0UKS "OPP" ToruńKP
225953441ŚLIWICKA WeronikaII+1037UKS "OPP" ToruńKP
2260871ŚLIWICKI Damian FOTOK2148UKS "OPP" ToruńKP
226126745ŚLIWICKI Tomasz FOTOIV0UKS "OPP" ToruńKP
226242235ŚLIWONIK MichałIV0KP
226342234ŚLIWONIK MikołajIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
226442109ŚLIWONIK RobertII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
226511773ŚMIAŁEK Patrycja0ITS "Kopernik" InowrocławKP
226638535ŚMIESZEK Michał FOTOIII0KP
226757211ŚMIGIELSKI JakubV0KP
226856162ŚNIADECKA MagdalenaV0KP
226915127ŚNIADECKA Zuzanna0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
227015126ŚNIADECKI Filip FOTOIV0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
22711144ŚNIADECKI Jerzy FOTOI1670ŻTMS "Baszta" ŻninKP
227215273ŚWIATŁY Bartłomiej FOTOII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
227377641ŚWIĄTKOWSKI DamianIV0KP
227411582ŚWICZEREWSKI AdrianV0KP
227515722ŚWIDER Sebastian FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
227624980ŚWIECIAK Julian FOTOIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
227711488ŚWIERSKI GrzegorzV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
227875287ŚWIETLICKA MajaV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
227976451ŚWIETLICKI JAkub0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
228077001ŚWIST Alan0KP
228115011ŚWITALSKI KrystianV0NOK NakłoKP
228221952ŚWITAŁA AndrzejV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
228321951ŚWITAŁA Anna FOTOV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
2284708TABACZKA Jerzy FOTOII+1710SSz Pocztowiec BydgoszczKP
228511685TABOREK MateuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
228657195TADROWSKI Jan FOTO0KP
228765909TADYCH Wiesława0PKS "Leśny" BydgoszczKP
2288726TADZIK Bogdan FOTOII+1672ITS "Kopernik" InowrocławKP
228938153TAFELSKA MonikaIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
229022623TAFLIŃSKA AnnaV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
229177014TAJER CezaryV0LUKS "FENIKS" MroczaKP
229277938TALKOWSKI Artur0KP
229328850TAMOŃ AgataII1162UKS "OPP" ToruńKP
229417830TAMOŃ Radosław FOTOI1845UKS "OPP" ToruńKP
229511817TANTLEWICZ AdrianIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
229623136TANTLEWICZ TomaszIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
229740297TAŃSKI ArturIV0KP
229877452TAŃSKI Grzegorz0KP
229940538TAŃSKI JakubIII1121ŻTMS "Baszta" ŻninKP
230046397TAŃSKI TomaszIV0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
230140539TAŃSKI WiktorIII1101ŻTMS "Baszta" ŻninKP
230262234TARASIUK AdamII1263ITS "Kopernik" InowrocławKP
230323623TARBICKI Andrzej0KP
23041178TARCZYKOWSKA Monika FOTOI1711UKS "OPP" ToruńKP
23051179TARCZYKOWSKI JanuszI++2029UKS "OPP" ToruńKP
230615167TARCZYKOWSKI MarcinIII0KP
23071180TARKOWSKI Michał FOTOI+1928MKS "EMDEK" BydgoszczKP
23081181TARNOWSKI MarianI1764MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
230911787TCHIR WiesławV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
23101182THEUSS Tomasz FOTOI1656MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
231143765THIELEMANN Michał0KP
231223481THIESLER SzymonV0KP
231375286THUNBERG Nicole0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
231414974TKACZ MarcinIV0MCK Aleksandrów KujawskiKP
231564240TOBOLSKI MichałII1536KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
23167539TOFIL Borys FOTOK2202KP
231741820TOKARSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
231846066TOKARSKI TomaszIII0KP
2319737TOKARSKI Tomasz0KP
2320738TOKARSKI Tomasz0KP
232170525TOKARSKI WiktorIV0UKS "OPP" ToruńKP
232244267TOKARSKI WojciechIII0KP
232311666TOMASZEWSKI Arkadiusz FOTOII1869LZS "Wieża" WięcborkKP
232411715TOMASZEWSKI Przemysław0KP
232556154TOMCZAK Beata0KP
232649207TOMCZAK GrzegorzV0KP
232739380TOMCZAK KamilV0KP
232856159TOMCZAK Małgorzata0KP
23291185TOMCZYK DorotaI0KP
233015012TOMCZYK Ewelina0NOK NakłoKP
233139575TOPIĆ StefanIII0WKSz 1938 WłocławekKP
233250308TORZEWSKI Mateusz0KP
2333863TOTLEBEN BartoszII0KP
233464608TOWCIK DominikaIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
233550304TOWCIK MichałIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
23361186TRABSZYS TomaszK+2267KP
233749651TRAWIŃSKA KatarzynaV0KP
233811545TREPKOWSKA Barbara FOTOIII0KP
233917088TREPKOWSKI Marek FOTOII1338BKS "Chemik" BydgoszczKP
234011546TREPKOWSKI Piotr FOTOI1769BKS "Chemik" BydgoszczKP
234115168TROJAN Miłosz0KP
234242114TROKOWSKI Grzegorz FOTOIII1278PKS "Leśny" BydgoszczKP
234343749TRUSZKOWSKI PiotrV0KP
234411686TRZCIŃSKA AgnieszkaIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
234548089TRZCIŃSKI IreneuszIII0KP
234643369TRZOSEK KacperV0KP
234749635TUCHÓŁKA Adrian0KP
234840666TUKALSKI Zdzisław FOTOIII0KP
234911486TUŁODZIECKA Beata FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
235025912TUMIŃSKI OskarV0MCK Aleksandrów KujawskiKP
23511187TUMOLEWSKA Karolina FOTOI0BKS "Chemik" BydgoszczKP
235222101TUNIEWICZ WojciechV0KP
23531188TURCZYNOWICZ EdwardK0KP
2354748TURCZYNOWICZ JolantaK2100KP
2355749TURCZYNOWICZ LidiaK2090KP
235648597TUROWSKI Mateusz0KP
235715169TURULA DamianII1604AZS UMK ToruńKP
235811583TYBURSKI Daniel0KP
235943000TYM Martyna0KP
2360739TYMOSZUK Sebastian0KP
236111786ULANDOWSKI PatrykIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
236211818URBAN Jacek FOTOII1473KSz "Gambit" ŚwiecieKP
236314932URBAN Katarzyna0KP
236411487URBANEK AdamII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
23651189URBANEK Marcin FOTOI++2135MKS "EMDEK" BydgoszczKP
236643005URBANIAK ZuzannaV0KP
236749642URBANOWICZ Eryk0KP
236814973URBAŃSKA Anna FOTOII0MCK Aleksandrów KujawskiKP
236914893URBAŃSKA Dorota FOTOII0KP
237015099URBAŃSKA GrażynaIV0KP
237114931URBAŃSKI Krzysztof0KP
237215013URBAŃSKI MarekII0NOK NakłoKP
237314976URBAŃSKI ZdzisławII0MCK Aleksandrów KujawskiKP
237476739WABNIC Adrian0KP
237515394WACHOWSKA NataliaV0KP
23761191WACZYŃSKA AnnaII0AZS UMK ToruńKP
237742960WAJER Wiktoria0KP
237811584WALCZAK Dawid0KP
237933882WALCZAK Ewa0KP
238044485WALCZAK JonaszV0KP
238114892WALCZAK MagdalenaV0KP
238233465WALCZAK Mikołaj FOTOII1535KSz "Gambit" ŚwiecieKP
238311457WALCZAK Piotr FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
23841193WALCZAK Tadeusz FOTOI1565KP
238576561WALENDA Tomasz0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
238653417WALENDA Wojciech0KP
238722631WALENDOWSKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2388824WALERYCH Jarosław FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
238911485WALERYCH MaciejIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
239015395WALICHNIEWICZ OskarV0KP
23911194WALTRATUS AdamI++2090KP
239228752WAMKA Hubert FOTOIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
239328748WAMKA Konrad FOTOIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
239469034WANDZLEWICZ MichałV0KP
239514933WARCZAK KamilaV0KP
239615098WARDA KrzysztofIII1241KP
239749897WARDA Mikołaj0KP
239814934WARDACKA AlicjaV0KP
23991195WARGULEC Dariusz FOTOI1929UKS "SZACHOWA DWÓJKA" SzubinKP
24001196WARJAN Kinga FOTOII+0KP
240142966WARSIŃSKA Agnieszka0KP
240221974WARZYŃSKI JacekIV0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
240349648WASZCZUK GabrielaV0KP
240453422WASZEWSKI KacperIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
240551205WASZEWSKI MaksymilianIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
240633480WASZEWSKI MateuszV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
240759385WASZEWSKI SebastianII1272LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
240811819WASZKOWSKA KarolinaII+1332AZS UMK ToruńKP
240911820WASZKOWSKA NataliaIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
241039757WASZKOWSKA SandraII+1187KSz "Gambit" ŚwiecieKP
241111821WASZKOWSKI Jacek FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
241225782WAŚKOWSKI PatrykV0KP
241311687WAWRZONEK MagdalenaIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
241438852WAWRZYNIAK Dominik0KP
241573124WAWRZYNIAK MaciejIV0KP
241628778WĄSOWSKI JakubIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
241715272WĄSOWSKI MarcinIV0KP
241825594WEBER Eliza0KP
241937797WEIGT FranciszekIV0KP
242033876WEINER IgorIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
242117422WEINER Wiktor FOTOIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
242241907WELLS OscarIV0KP
242349638WELLS Oskar0KP
242420874WELZ RobertII1227UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
242556521WENGERSKI OskarV0KP
242615271WERLING DanielIV0KP
242731102WERNEROWICZ PrzemysławV0UKS "OPP" ToruńKP
242856675WERYHO MateuszIII1308UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
242939406WESKAWICZ Emilia0KP
243014876WESOŁOWSKA Alicja0KP
24311198WESOŁOWSKA Edyta FOTOK1930BKS "Chemik" BydgoszczKP
243211708WESOŁOWSKI GrzegorzIII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
24331200WESOŁOWSKI Waldemar FOTOI1701MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
243427115WEWIÓRSKI AleksanderIV0KP
24351197WĘGLARZ Joanna FOTOK1946ŻTMS "Baszta" ŻninKP
243626735WIADERNY PrzemysławIV0MKS ChełmżaKP
243738834WIĄCEK ZofiaV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
243814908WIECHECKI MichałIII0KP
243972512WIECHOWSKI Wojciech0NOK NakłoKP
244056533WIECZOREK MateuszII1354UKS "OPP" ToruńKP
2441763WIERZBICKI Marek FOTOIII0KP
24421201WIERZBICKI Sławomir FOTOI1974MKS ChełmżaKP
244315353WIERZBOWSKI MichałV0KP
24441203WIESE-JÓŹWIAK Małgorzata FOTOWIM2205KP
244515396WIĘCEK MikołajV0KP
244640565WIĘCKOWSKA OliwiaII1141WKSz 1938 WłocławekKP
244711585WIKTORSKI KamilV0KP
244823622WILAND Zuzanna0KP
244944269WILCZYŃSKA SaraV0KP
245027551WILCZYŃSKI Wiktor0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
245143780WILIŃSKA WiktoriaV0KP
245272148Wilmowski Sebastian0KP
245346415WILUŚ IgorV0KP
245469032WINIARSKI KacperV0KP
245567145WINIARSKI LeonIV0BKS "Chemik" BydgoszczKP
245648596WINIECKI Mikołaj0KP
245744274WINISZEWSKI Łukasz0KP
245828227WINKLER BogdanII1456LZS "Wieża" WięcborkKP
245940112WINKOWSKI MaciejV0KP
246015171WIŃSKI ZbyszkoII0KP
246115270WIOSNA KrzysztofIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
246215269WIOSNA TomaszIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
246351190WIŚNIEWSKA NinaII1294UKS "OPP" ToruńKP
246437923WIŚNIEWSKA WeronikaIII1255NOK NakłoKP
24651207WIŚNIEWSKI Adam FOTOI+1918UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
246611822WIŚNIEWSKI Andrzej FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
246715014WIŚNIEWSKI BogusławIII0NOK NakłoKP
246840120WIŚNIEWSKI DawidV0KP
246952391WIŚNIEWSKI Hubert0KP
247039374WIŚNIEWSKI JakubV0KP
2471884WIŚNIEWSKI Jarosław FOTOI1886NOK NakłoKP
247240536WIŚNIEWSKI Kacper0KP
247350066WIŚNIEWSKI Maciej0KP
247423090WIŚNIEWSKI Paweł0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
24751208WIŚNIEWSKI Przemysław FOTOK1998PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
2476885WIŚNIEWSKI Robert FOTOI1992ŻTMS "Baszta" ŻninKP
247742956WIŚNIEWSKI SzymonV0KP
247815268WIŚNIEWSKI SzymonI+1679UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
247951993WIŚNIEWSKI TomaszII1410ITS "Kopernik" InowrocławKP
248038910WIŚNIEWSKI Wiktor FOTOIII1052NOK NakłoKP
248156947WIŚNIEWSKI ZbigniewIV1031KP
248211549WIŚNIEWSKI ZdzisławIV0KP
248360131WITEK Zuzanna0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
248449631WITKOWSKA Weronika0KP
24851209WITKOWSKI Andrzej FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
24861210WITKOWSKI Jerzy FOTOI0KP
248774467WITOMSKI KacperIV0KP
248815205WIWATOWSKI KewinV0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
248943776WŁAZIK Zofia0KP
249033877WŁOCH Dominika FOTOII1261BKS "Chemik" BydgoszczKP
249131100WŁOCH Mikołaj FOTOI1712BKS "Chemik" BydgoszczKP
249243752WŁOCH Rafał FOTOIII1196BKS "Chemik" BydgoszczKP
249350306WŁODARCZAK AdamIV0KP
2494858WŁODARSKI Michał FOTOI1939UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
249511714WŁODARSKI Mirosław0KP
249670755WŁOSIŃSKI MichałV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
249715267WŁÓDARCZAK JakubIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
249875288WNUK AgataV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
249977031WNUK Dorota0KP
250011667WNUK Dorota FOTOIII0LZS "Wieża" WięcborkKP

<<  < 1 2 3 4 [5] 6  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006