Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 10:10:19
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółKlub GóraWZSzach. Góra
137870PIKORA Sebastian FOTO0KP
2699SZELĄG Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
3700BANASIAK Jan FOTOII+0KP
4705GEMBARSKI TadeuszI0KP
5717BROSZKIEWICZ WojciechIII0KP
6718KIEDROWSKA AnnaV0KP
7719MYK MariuszIV0KP
8720MYK MirosławII+0KP
9721SKAŁECKI RomanII0KP
1011463BĄKOWSKI Mateusz FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
11732MIKULSKI Igor0KP
12737TOKARSKI Tomasz0KP
13738TOKARSKI Tomasz0KP
14739TYMOSZUK Sebastian0KP
15760BRANICKI Sławomir FOTOII+0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
16762POLITOWSKI ŁukaszIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
17763WIERZBICKI Marek FOTOIII0KP
18772BĄKOWSKA JustynaII0KP
19782CICHOCKA EwaII0KP
20783ORYLSKI AndrzejII+0KP
21784NIKIEL Waldemar0KP
22788ZYGOWSKI MariuszII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
23790KOWALEWSKI Przemysław FOTOII0KP
24791POLAKIEWICZ MateuszIV0KP
25793SZEFER MichałIV0KP
26795KWIATKOWSKI JarosławIII0KP
27796PILICHOWSKI JanuszII0KP
2811722BRZEZIŃSKI RobertIV0KP
2911723BRZEZIŃSKI ZbigniewIV0KP
30803PIETROWSKA IwonaII0MKS ChełmżaKP
31805GRODZICKI GrzegorzIV0KP
32807JACHER PaulinaII0KP
33808LEWANDOWSKI Robert FOTOII0KP
34809MARKIEWICZ MartaII+0KP
35810WOJCIECHOWSKA Beata FOTOII0KP
36812BIAŁECKI JanII+0KP
37813NAWROCKA JolantaII0KP
38817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
39818LEWANDOWSKA PaulinaI0KP
40819MACIEJEWSKI NikodemIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
41820POMIANOWSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
42822RATAJCZAK MarcinIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
4311461ANGLART MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44824WALERYCH Jarosław FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45833HERMAN FranciszekIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
46836WYRZYKOWSKI Stanisław FOTOII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
47837ŻÓŁTOWSKI Marek FOTOIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
48844CHMIELEWSKI PiotrII+0KP
49845LEWANDOWSKI Maciej FOTOII+0MCK Aleksandrów KujawskiKP
50849SCHMEICHEL IwonaI0KP
51851KRENZ EwelinaIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
52852LEWANDOWSKA Natalia FOTOII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
53855PAWELEC Łukasz FOTOII+0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
54857PRZYBYLSKA Monika FOTOII+0KP
55862RADOSZEWSKI PiotrII0KP
56863TOTLEBEN BartoszII0KP
57866CZAKYROW FilipIII0KP
58867DROZDOWSKI WinicjuszIV0KP
59868GLINKOWSKI Franciszek0KP
60870LIGOCKI Dawid0KP
61882SZYMAŃSKA Iwona FOTOII+0KP
62886ANDRZEJEWSKI Jerzy FOTOI0KP
63889BARANOWSKI PawełII0KP
64899BONIEWICZ EwaI0KP
65902BOROCH Michał FOTOI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
66904BORYSZEWSKI DariuszI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
67909BULGE Monika FOTOI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
68915CHYŁA Marek FOTOI0M-LKS "WISŁA" NoweKP
69922DOBRZAŃSKI RomanI0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
70924DOMOWICZ KlaudiaI0KP
71926DUSZYŃSKA DonataI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
72931FIGEL CzeslawI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
73934JASIŃSKA Hanna FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
74938GAUZA MagdalenaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
75944GILEWSKI MaciejI0KP
76955GROCHOWIAK GrzegorzI0KP
77956GRODECKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
78961GWÓŹDŹ Grażyna FOTOI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
79964HASS MarekI0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
80969HOŁOWNIA Bogdan FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
81971JABŁOŃSKA AnnaI0KP
82981JANKOWSKI KacperIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
8311439GRABARCZYK Szymon FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
8411440BOJANOWSKA Joanna FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
85986JASIŃSKA Bogumiła0KP
86993KACZMAREK HenrykI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
87997KARCZEWSKI ZenonI0KP
881007KONIECZKA DorotaI0KP
891010KOSZOWSKI AndrzejI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
901011KOSZOWSKI JerzyI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
911021KRAJEWSKA Agata FOTOII+0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
921025KUBICKA IwonaI0KP
931029KUCZMA DawidII0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
941031KUJAWA ZygmuntII0KP
951032KUJAWSKI RyszardI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
961044KOC Ewa FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
971045LEWANDOWSKA Krystyna FOTOII0KP
981052ŁOZICKI WłodzimierzI0KP
991056MACIEJEWSKA MalgorzataIII0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1001058MACKIEWICZ AgnieszkaI0KP
1011059MALCER KrzysztofI0KP
1021065MARKIEWICZ Maria FOTOI0KP
1031072MICHALSKI Andrzej FOTOII0KP
1041077MRÓZ MartaI0KP
1051079MUSIAŁOWSKA Paulina FOTOI0KP
1061080MUSIELAK MichałI0KP
1071082NAROLSKI ŁukaszIV0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1081086OLECH AgnieszkaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1091107PELC Cezary FOTOI0KP
1101111POPIELARZ MarianI0KP
1111113PRZYBYLSKI JerzyI0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1121115ROBAK RafałI0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1131117ROJEK LeszekI0KP
1141124RZÓSKA AntoniII0KP
1151133SEWINA JoannaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1161135SIKORSKA PatrycjaIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1171146SOMMER KazimierzIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
1181160STYPCZYŃSKA AnnaI0KP
1191161SUEHSE RemigiuszI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1201165SZCZEPANIAK Marta FOTOIII0KP
1211168SZUBSKI MarekI0KP
1221172SZYMAŃSKI DawidI0KP
1231175SZYMCZYK Marek FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1241185TOMCZYK DorotaI0KP
1251187TUMOLEWSKA Karolina FOTOI0BKS "Chemik" BydgoszczKP
1261188TURCZYNOWICZ EdwardK0KP
1271191WACZYŃSKA AnnaII0AZS UMK ToruńKP
1281196WARJAN Kinga FOTOII+0KP
1291209WITKOWSKI Andrzej FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1301210WITKOWSKI Jerzy FOTOI0KP
1311219ZACNIEWSKI Artur FOTOI0KP
13211558CHYREK PiotrV0KP
13311559CZUGAJEWSKI Łukasz0KP
1341223ZIELIŃSKA DariaII+0KP
13511459SZŁAPIŃSKI Wojciech0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
13671756KLIMEK KacperIV0LUKS "FENIKS" MroczaKP
1372464JAROSZ PiotrI0OSiR TucholaKP
13821382GRAJKOWSKA Dominika0KP
1393849NEJMAN LeonIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
1404851SZCZEPOCKA-KIEŁBRATOWSKA RenataI+0OSiR TucholaKP
14111702DZIENDZIELA RadomirV0KP
14216580SOKOŁOWSKI RafałV0KP
14365390CHARYTONIUK MilanIV0KP
1447904PATERKA MichałII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
14511462BAUMGART KonradIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1469829CHABOWSKI AleksanderII+0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
14717520NIKODEM FilipIII0KP
14811441BOJANOWSKI Nikodem FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
14911446OLĘDZKI Ryszard FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15011448GÓRNICKI ŁukaszIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15111449JÓŹWICKA Teresa0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15211450KĘPSKI Artur FOTOIII0PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
15311451KIEŁPIŃSKA JoannaIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15411452LIBRONT DawidV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15511453MIKULSKI ŁukaszV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15611454NIEDŹWIECKI FilipIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15711457WALCZAK Piotr FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15811460SŁOWIŃSKI Mateusz FOTOIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15911466BUKOLT KrystianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16011468DENISOW SzymonIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16111469DOBOSIEWICZ MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16211470JAKUBOWSKI JanIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16311471JEZIERSKI PiotrV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16411472KASPRZAK ArletaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16511473KASPRZAK MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16611475KRÓL DamianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16711476KUŚMIEREK FilipII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16811477KUŚMIEREK KacperIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16911478LUDWIKOWSKI MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17011479ŁAPUĆ PawełII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17111480ŁĘTOCHA MariuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17211482ZIĘTALA AleksandraV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17311483WOJCIECHOWSKA MartaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17411484WNUK KacperIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17511485WALERYCH MaciejIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17611486TUŁODZIECKA Beata FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17711487URBANEK AdamII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17811488ŚWIERSKI GrzegorzV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17911489SZYMANOWSKI MichałV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18011490SOSIŃSKI MateuszIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18111491SADOWSKA KarolinaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18211492RUSAK PrzemysławIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18311493RACŁAW MarcinIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18411494PUJSZO ArturIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18511495PRZYCZYNEK MajaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18611497ORDON PrzemysławIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18711501MACIEJEWSKI MarekV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18811502MACIEJEWSKI MateuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18911504MACIEJEWSKI PatrykIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19011513BALDOWSKI AntoniIII0KP
19111514DYBKOWSKI LeopoldII0KP
19211515GAŁĄZKA FilipIV0KP
19311516KLAMKA Paweł0KP
19411517MARCZUK MirosławIII0KP
19511518ORZECHOWSKI Karol0KP
19611521SZYBOWICZ AnnaV0KP
19711555CEMEL JanIV0KP
19811523DYDYŃSKA Urszula0KP
19911527KURKIEREWICZ TomaszII0KP
20011528LOBODA MateuszV0KP
20111560DYGAJTIS Grzegorz0KP
20211530MICHALSKI Jan0KP
20311531MINICHOWSKI PiotrII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
20411532MRUGOWSKI PrzemysławIV0KP
20511533NOWAK Artur FOTOIV0KP
20611534OKULICZ Tomasz0KP
20711535PAWŁOWSKI Zdzisław FOTOIV0KP
20811537SMENTEK Marcin0KP
20911556CHYREK Michał0KP
21011543SZCZESNOWICZ Krzysztof0KP
21111545TREPKOWSKA Barbara FOTOIII0KP
21211548ZAWISTOWSKA Joanna0KP
21311549WIŚNIEWSKI ZdzisławIV0KP
21411550WOLUNTARSKI AlanIV0KP
21511552BAGIŃSKI PawełII0KP
21611554BRZEZIŃSKI Piotr0KP
21711561GNEŚ Aleksy0KP
21811562GRZYWACZ Aleksander0KP
21911563GRZYWACZ Mateusz0KP
22011564KAMIŃSKI Grzegorz0KP
22111565KAMIŃSKI Marcin0KP
22211566KAPAŁA JoannaIV0KP
22311567KAPAŁA Paweł0KP
22411568KARCZEWSKA Clara0KP
22511569KAWCZYŃSKI Michał0KP
22611570KOKOCHA Patryk0KP
22711571KRUSZYŃSKI FranciszekII0KP
22811572KUZIORA StanisławII0KP
22911573MARCHLEWICZ Miłosz0KP
23011574MŁYŃSKI Marian0KP
23111575MUSIAŁ JacekIV0KP
23211576OBRĘBSKI Sławomir0KP
23311577OCHOCIŃSKI Jerzy0KP
23411578OWSIANY Jan0KP
23511579ROMECKI Adrian0KP
23611580RUTKOWSKI DariuszIII0KP
23711581SCHREIBER Grzegorz FOTOIII0KP
23811582ŚWICZEREWSKI AdrianV0KP
23911583TYBURSKI Daniel0KP
24011584WALCZAK Dawid0KP
24111585WIKTORSKI KamilV0KP
24211586WZIĘTAL MateuszV0KP
24311587ZYGNERSKI Filip0KP
24411588SARNECKI Roman FOTOII0KP
24511590BONNA AndrzejII0KP
24611591DEJA PatrycjaIV0KP
24711592MYK ElżbietaII0KP
24811593NITKA Martyna0KP
24911594NURCZYŃSKI Leszek FOTOII0KP
25011595WRUCK WłodzimierzIII0OSiR TucholaKP
25114845CHRZANOWSKI TomaszIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
25211612BETKIER JarosławII0CK ŁubiankaKP
25311613DWOJACKA Magdalena FOTOIII0CK ŁubiankaKP
25411617GODLEWSKI AdamII0CK ŁubiankaKP
25511618JANUSZEWSKI Adam0CK ŁubiankaKP
25611620KRÓL Bartłomiej0CK ŁubiankaKP
25711621LEWANDOWSKI Karol0CK ŁubiankaKP
25811622ŁUCZAK Robert0CK ŁubiankaKP
25911623NOWACKI JanIII0CK ŁubiankaKP
26011625NOWORACKI Piotr0CK ŁubiankaKP
26111628RABĘDA KlaudiaIII0CK ŁubiankaKP
26211630STRZYŻEWSKI JacekII0CK ŁubiankaKP
26311631ZEGAN Andrzej0CK ŁubiankaKP
26411632ZEGAN DariuszIV0CK ŁubiankaKP
26511633ŻYŁKOWSKI WiesławIV0CK ŁubiankaKP
26611634BISKUPIAK PatrykV0KP
26711635ILNICKI KrzysztofIV0KP
26811636ILNICKI TomaszIII0KP
26911638KOTULSKA Katarzyna FOTOII0LUKS "FENIKS" MroczaKP
27011639KOTULSKI MichałIII0LUKS "FENIKS" MroczaKP
27111642KULSKI Krystian FOTOIV0LUKS "FENIKS" MroczaKP
27211643KULSKI MaciejIV0KP
27311645ORCIUCH Ewa0KP
27411646ROSA Tomasz0KP
27511648DĄBROWSKI TadeuszIII0WKSz 1938 WłocławekKP
27611649SZARZYŃSKI MarcinII0KP
27711650SZATKOWSKA Beata0KP
27811651PTASZYŃSKI PiotrII+0KP
27911652LESZCZYŃSKI MarekIV0KP
28011653LESZCZYŃSKI Jakub0KP
28111654GŁOWACKI Marek FOTOII0KP
28211655HOFMAN WojciechV0KP
28311656KORPALSKI StanisławIII0KP
28411657KWIATKOWSKI SławomirIV0KP
28511659FIFELSKA Agnieszka0LZS "Wieża" WięcborkKP
28611661KOMODZIŃSKI PiotrII+0LZS "Wieża" WięcborkKP
28711662KOPANIARZ TadeuszIII0LZS "Wieża" WięcborkKP
28811665STRAMA AgnieszkaV0LZS "Wieża" WięcborkKP
28911667WNUK Dorota FOTOIII0LZS "Wieża" WięcborkKP
29011668WOJCIECHOWSKI JerzyIII0LZS "Wieża" WięcborkKP
29111669ARBART AdamII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
29211671ARBART AlicjaII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
29311672ARBART ArkadiuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
29411673ARBAT MarcinIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
29511674BUDZIŃSKI MateuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
29611675JĘDRZEJEWSKI BartoszII+0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
29711676KIEŁBOWICZ KamilIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
29811677KILANOWSKI MaciejIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
29911678KRÓL JakubIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30011679MALESZEWSKI DanielII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30111680MALESZEWSKI RadosławIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30211681MAŁEK MarzenaIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30311682MAŁEK AnetaV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30411683MROZIŃSKA AgnieszkaII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30511685TABOREK MateuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30611686TRZCIŃSKA AgnieszkaIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30711687WAWRZONEK MagdalenaIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30811688DZIUBEK Agnieszka FOTOII0KP
30911689GĘSZCZAK Wojciech0KP
31011690GŁADKI Kamila FOTOII0KP
31111691GŁADKI Mariusz0KP
31211692JANCZUR JerzyIII0KP
31311693JANIAK MonikaV0KP
31411694KOWSZEWICZ Piotr0KP
31511695KUJACIŃSKA Izabela0KP
31611696LEWANDOWSKA Dagmara0KP
31711697LEWANDOWSKI WojciechIII0KP
31811698POPŁAWSKI RyszardIV0KP
31911699MODRZEJOWSKA JulitaII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
32011700OSIELSKI Karol FOTOIII0KP
32111701ŁUKASZEWICZ KatarzynaII0KP
32211703GĘZA Anna0KP
32311704KACZMAREK KamilIV0KP
32411705PASTWIK BarbaraII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
32511706STRAMA KatarzynaIV0KP
32611707STRĄCZEK AgnieszkaII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
32711708WESOŁOWSKI GrzegorzIII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
32811709WÓJCICKA KatarzynaIV0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
32911711CHODOROWSKI WłodzimierzII0KP
33011712HAŁAS StefanIV0KP
33111713ZIELAS Piotr0KP
33211714WŁODARSKI Mirosław0KP
33311715TOMASZEWSKI Przemysław0KP
33411716PILICHOWSKA Małgorzata0KP
33511717PALACZ Magdalena0KP
33611718NIEMIEC KazimierzII0KP
33711719MAŃKOWSKA MartaIV0KP
33811720MACIEJEWSKI MieczysławIV0KP
33911721KRĘŻELEWSKI TomisławIV0KP
34011724CHYŁA CzesławIV0KP
34111725FADEREWSKA Anna0KP
34211726FADEREWSKI PiotrII0KP
34311727GDULA Krzysztof FOTOII0KP
34411728KANIECKA GabrielaII0KP
34511729KANIECKA JustynaIII0KP
34611730KANIECKI MariuszIV0KP
34711731KANIECKI MirosławIII0KP
34811732KASPROWICZ MichałIV0KP
34911733KIELISZEK Dariusz FOTOIII0KP
35011734KIELISZEK Krzysztof FOTOIV0KP
35111735KLAWCZYŃSKI ZygmuntII0KP
35211737KONEFAŁ Krzysztof0KP
35311739MARCHLEWICZ Jan FOTOIV0KP
35411740MARCHLEWICZ Marcin FOTOIV0KP
35511741MARCHLEWICZ Karol FOTOIII0KP
35611742MATUSIAK MariuszIII0KP
35711743OSTROWSKI AntoniII0KP
35811744ZAŻDŻYK Kamil0KP
35911745ZALEWSKA NataliaIV0KP
36011746ZALEWSKA MonikaIV0KP
36111747SZCZAWIŃSKI Sebastian0KP
36211748SZCZAWIŃSKI Błażej0KP
36311749RYNKEL AleksandraV0KP
36411750RYDZEWSKI BrunonIII0KP
36511751RUPIŃSKI KarolV0KP
36611752POPIELARSKI PiotrII0KP
36711754BIGOS MagdalenaIII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
36811755BORZĘCKI AdamII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
36911756BORZĘCKI PiotrV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37011757FENNERT-OSIŃSKA DorotaIII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37111758GRZYBEK Waleria0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37211759KAMELSKI PiotrIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37311764MAREK KrzysztofIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37411765MUZIOŁ KrzysztofIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37511767NOWICKI DamianV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37611768OSIŃSKI Krystian FOTOII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37711769PRZYBYLSKA PaulinaIII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37811770RUCIŃSKA-JASKULSKA JolantaIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37911771RUCIŃSKA EwaIII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38011772SOBCZAK MikołajIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38111773ŚMIAŁEK Patrycja0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38211774WOROŃSKI Jan FOTOII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38311775WOŹNIAK JarosławV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38411776CHMURZYŃSKI TomaszIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38511778GRZELAK Zdzisław FOTOIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38611779JANCZUKOWICZ ZbigniewII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38711780KOLLAKOWSKI JerzyII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38811782MADEJ HenrykII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38911785ZAREMBA KazimierzV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
39011786ULANDOWSKI PatrykIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
39111787TCHIR WiesławV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
39211790CHOJNACKI BartoszIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39311791GACKOWSKI PatrykIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39411793GDANIEC MirosławaIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39511794GOLISZ SebastianII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39611795JASTRZĘBSKI TomaszII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39711796JAŹWIECKI MariuszII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39811797KARWASZ AnnaIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39911799KLEIN Monika0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40011800KŁOSOWSKA NataliaIV0KP
40111801KOSZOWSKA MarikaIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40211802KOZAK PatrykIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40311803LIPOWSKI RadosławIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40411804ŁUKOMSKA AnnaIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40511805ŁUKOMSKI Janusz FOTOII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40611806PAWŁOWSKI RomanII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40711807PIOTROWSKA Julia FOTOII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40811808PRILL JacekV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40911809PRZESTRZELSKI MaciejV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41011810RYBUS WikiIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41111811SADŁOWSKA Agnieszka0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41211812SITNIEWSKI Grzegorz FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41311813SOKOŁOWSKI ManuelIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41411816SYTY TomaszIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41511817TANTLEWICZ AdrianIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41611820WASZKOWSKA NataliaIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41711821WASZKOWSKI Jacek FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41811822WIŚNIEWSKI Andrzej FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41914846DASZKOWSKI DariuszII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42014847GRZEDA Artur FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42114848KAMIŃSKI RobertII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42214850KONICKI PiotrII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42314851LESZCZYŃSKI Maciej FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42414852LEWANDOWSKI JacekIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42514853PIÓREK Edward FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42614854ORNOCH Bartosz FOTOIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42714855SAKRAJDA JanIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42814857SIEROCKI WojciechV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42914859SMUŁEK BłażejIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43014860STAROSTA Mateusz0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43114861SZALBOT Filip0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43214862SZUBARGA Artur0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43314863SZUBARGA PawełV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43414864WODZYŃSKA DanutaV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43514865WODZYŃSKI TomaszIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43614866WOJCIECHOWSKI MateuszV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43714867ŻUCHELKOWSKA AnnaIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43814869CHMIELEWSKI PawełII0KP
43914870KIEJDO AnetaII0KP
44014871GRZEGORCZYK Hubert0KP
44114873KOTLARZ AgnieszkaII0KP
44214874SZEWCZUL JarosławII0KP
44314875MARKOWSKI Adam0KP
44414876WESOŁOWSKA Alicja0KP
44514877ŻUREK PawełIII0KP
44614880BARSKI ZdzisławIV0KP
44714881CHMIELEWSKA Bogumiła0KP
44814882DOLATOWSKI Sebastian0KP
44914883CHMIELEWSKI AndrzejIII0KP
45014884JUSZCZAK JanuszIV0KP
45114885KANABAJ WiesławIII0KP
45214887KONOPCZYŃSKI MarcinIII0KP
45314888KIEDROWSKA Magdalena FOTOII0KP
45414889MALAK Daria0KP
45514890MALAK Jakub0KP
45614891MALAK Olga0KP
45714892WALCZAK MagdalenaV0KP
45814893URBAŃSKA Dorota FOTOII0KP
45914894WOJTYNOWSKI Krzysztof0KP
46014895STAŚKOWSKI Marek FOTOIII0KP
46114896PIECHOTA Stanisław FOTOIII0KP
46214898KAŹMIERSKI Mateusz0KP
46314899LINK Jacek0KP
46414900ŁAKOMIEC Robert FOTOIII0KP
46514901OBIAŁA Dawid0KP
46614902OBIAŁA Szymon0KP
46714904SŁAWEK Katarzyna FOTOII0KP
46814905SŁAWEK KrzysztofIV0KP
46914906SZALA JoannaV0KP
47014908WIECHECKI MichałIII0KP
47114909BOCIAN Paweł0KP
47214910BIELUSZEWSKI RafałIII0KP
47314911GRAJEWSKI PawełV0KP
47414912CZARNECKI ŁukaszIV0KP
47514913GRZEGOWSKA MartaV0KP
47614914KACZMAREK IzabelaV0KP
47714916KACZMAREK MichałIV0KP
47814917KNOFF EmilianIV0KP
47914918KNOFF MarcelinaV0KP
48014919OLSZEWSKI Grzegorz FOTOII0KP
48114920KNOFF MichałIV0KP
48214921OPOLSKI GrzegorzV0KP
48314922OPOLSKI Aleksander FOTOII0KP
48414923OPOLSKI Marcin0KP
48514924RATAJCZYK Łukasz0KP
48614925STRYSIK JakubIII0KP
48714926SKROBISZEWSKI DawidIV0KP
48814927SZUBARGA JarosławII0KP
48914928SZUBARGA KrzysztofIII0KP
49014929SZUBARGA MichałIII0KP
49114931URBAŃSKI Krzysztof0KP
49214932URBAN Katarzyna0KP
49314933WARCZAK KamilaV0KP
49414934WARDACKA AlicjaV0KP
49514935WOJTASIK RadosławIV0KP
49614936WRYCZA PiotrIV0KP
49714937ZIELIŃSKI Łukasz FOTOII0KP
49814938ZAJCHOWSKI GrzegorzV0KP
49914939BASZCZYŃSKI JanIV0KP
50014941GULBICKI Krzysztof FOTOII0KP

   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006