Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 19:04:28
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. DółRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
137870PIKORA Sebastian FOTO0KP
2732MIKULSKI Igor0KP
3737TOKARSKI Tomasz0KP
4738TOKARSKI Tomasz0KP
5739TYMOSZUK Sebastian0KP
6784NIKIEL Waldemar0KP
7868GLINKOWSKI Franciszek0KP
8870LIGOCKI Dawid0KP
9986JASIŃSKA Bogumiła0KP
1011559CZUGAJEWSKI Łukasz0KP
1111459SZŁAPIŃSKI Wojciech0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1221382GRAJKOWSKA Dominika0KP
1311449JÓŹWICKA Teresa0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1411516KLAMKA Paweł0KP
1511518ORZECHOWSKI Karol0KP
1611523DYDYŃSKA Urszula0KP
1711560DYGAJTIS Grzegorz0KP
1811530MICHALSKI Jan0KP
1911534OKULICZ Tomasz0KP
2011537SMENTEK Marcin0KP
2111556CHYREK Michał0KP
2211543SZCZESNOWICZ Krzysztof0KP
2311548ZAWISTOWSKA Joanna0KP
2411554BRZEZIŃSKI Piotr0KP
2511561GNEŚ Aleksy0KP
2611562GRZYWACZ Aleksander0KP
2711563GRZYWACZ Mateusz0KP
2811564KAMIŃSKI Grzegorz0KP
2911565KAMIŃSKI Marcin0KP
3011567KAPAŁA Paweł0KP
3111568KARCZEWSKA Clara0KP
3211569KAWCZYŃSKI Michał0KP
3311570KOKOCHA Patryk0KP
3411573MARCHLEWICZ Miłosz0KP
3511574MŁYŃSKI Marian0KP
3611576OBRĘBSKI Sławomir0KP
3711577OCHOCIŃSKI Jerzy0KP
3811578OWSIANY Jan0KP
3911579ROMECKI Adrian0KP
4011583TYBURSKI Daniel0KP
4111584WALCZAK Dawid0KP
4211587ZYGNERSKI Filip0KP
4311593NITKA Martyna0KP
4411618JANUSZEWSKI Adam0CK ŁubiankaKP
4511620KRÓL Bartłomiej0CK ŁubiankaKP
4611621LEWANDOWSKI Karol0CK ŁubiankaKP
4711622ŁUCZAK Robert0CK ŁubiankaKP
4811625NOWORACKI Piotr0CK ŁubiankaKP
4911631ZEGAN Andrzej0CK ŁubiankaKP
5011645ORCIUCH Ewa0KP
5111646ROSA Tomasz0KP
5211650SZATKOWSKA Beata0KP
5311653LESZCZYŃSKI Jakub0KP
5411659FIFELSKA Agnieszka0LZS "Wieża" WięcborkKP
5511689GĘSZCZAK Wojciech0KP
5611691GŁADKI Mariusz0KP
5711694KOWSZEWICZ Piotr0KP
5811695KUJACIŃSKA Izabela0KP
5911696LEWANDOWSKA Dagmara0KP
6011703GĘZA Anna0KP
6111713ZIELAS Piotr0KP
6211714WŁODARSKI Mirosław0KP
6311715TOMASZEWSKI Przemysław0KP
6411716PILICHOWSKA Małgorzata0KP
6511717PALACZ Magdalena0KP
6611725FADEREWSKA Anna0KP
6711737KONEFAŁ Krzysztof0KP
6811744ZAŻDŻYK Kamil0KP
6911747SZCZAWIŃSKI Sebastian0KP
7011748SZCZAWIŃSKI Błażej0KP
7111758GRZYBEK Waleria0ITS "Kopernik" InowrocławKP
7211773ŚMIAŁEK Patrycja0ITS "Kopernik" InowrocławKP
7311799KLEIN Monika0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
7411811SADŁOWSKA Agnieszka0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
7514860STAROSTA Mateusz0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
7614861SZALBOT Filip0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
7714862SZUBARGA Artur0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
7814871GRZEGORCZYK Hubert0KP
7914875MARKOWSKI Adam0KP
8014876WESOŁOWSKA Alicja0KP
8114881CHMIELEWSKA Bogumiła0KP
8214882DOLATOWSKI Sebastian0KP
8314889MALAK Daria0KP
8414890MALAK Jakub0KP
8514891MALAK Olga0KP
8614894WOJTYNOWSKI Krzysztof0KP
8714898KAŹMIERSKI Mateusz0KP
8814899LINK Jacek0KP
8914901OBIAŁA Dawid0KP
9014902OBIAŁA Szymon0KP
9114909BOCIAN Paweł0KP
9214923OPOLSKI Marcin0KP
9314924RATAJCZYK Łukasz0KP
9414931URBAŃSKI Krzysztof0KP
9514932URBAN Katarzyna0KP
9614949BRODZIŃSKI Bartosz0KP
9714952BUSZKA Elżbieta0MCK Aleksandrów KujawskiKP
9814984DUNAJSKI Arkadiusz0KP
9914994SIUDA Szymon0M-LKS "WISŁA" NoweKP
10014998BEMBNISTA Piotr0NOK NakłoKP
10115002KONIKOWSKI Łukasz0NOK NakłoKP
10215012TOMCZYK Ewelina0NOK NakłoKP
10315106DOLIŃSKA Paulina0KP
10415110KUBIŚ Danuta0KP
10515127ŚNIADECKA Zuzanna0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
10615143FABISIAK Jakub0KP
10715161OLSZEWSKI Karol0KP
10815168TROJAN Miłosz0KP
10915185KUBICA Krzysztof0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
11015188MAGOWSKI Marek0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
11115200STERNICZUK Małgorzata0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
11215206ŻURAWSKI Łukasz0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
11315336LESIAK Paulina0KP
11415341ORZECHOWSKA Karolina0KP
11515342ORZECHOWSKA Monika0KP
11615343ORZECHOWSKI Mateusz0KP
11715351SZYMAŃSKI Szymon FOTO0KP
11815356BACHANEK Tomasz0KP
11915357BARAN Damian0KP
12015366CZERWIŃSKA Julita0KP
12115368DRYGALSKI Miłosz0KP
12215370GĄSIOROWSKI Damian0KP
12315371GRABOWSKI Radosław0KP
12415376KOCHMAŃSKA Natalia0KP
12515377KOCHMAŃSKA Patrycja0KP
12615381MACZKOWSKI Karol0KP
12715382MACZKOWSKI Paweł0KP
12815384MROWCZYŃSKI Piotr0KP
12915389RYDZEWSKI Jakub0KP
13015392STROHSCHEIN Dawid0KP
13115398WRONIEWICZ Magdalena0KP
13215400ZASADA Bartosz0KP
13315401ZASADA Katarzyna0KP
13415571KOPYSTECKI Jakub0KP
13516220KOLEŚNIK Piotr FOTO0KP
13616873GAJTKOWSKI Łukasz0KP
13717214RESZKE Piotr0M-LKS "WISŁA" NoweKP
13817714FRELA Karol0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
13917713FRELA Natalia0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
14017824ROCHNA Daniel0KP
14121419KASPROWICZ Patryk0KP
14221420KASPROWICZ Radosław0KP
14321627KLAROWSKI Franciszek0UKS "OPP" ToruńKP
14421683GRZELSKI Jakub0KP
14521684LORENZ Mikołaj0KP
14621685MADEJ Jakub0KP
14721692KŁOS Agnieszka0KP
14821693KUŹBA Michał0KP
14921695STAJSZCZAK Nikita0KP
15021775KUPIŃSKA Maria0KP
15122237HEINRICH Janusz0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
15222284SYPNIEWSKI Kacper0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15322285GONDEK Miłosz0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
15423090WIŚNIEWSKI Paweł0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
15523135PIOTROWSKI Piotr0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
15623439MICHALAK Dawid0KP
15723486SŁAWATYCKA Karolina0KP
15823550PIETRAS Bartosz FOTO0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
15923615PORBADNIK Przemysław0KP
16023620HAŁAS Hubert0KP
16123621FILIPEK Jakub0KP
16223622WILAND Zuzanna0KP
16323623TARBICKI Andrzej0KP
16424979MADEJ Łukasz0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16525455BUKALSKI Tomasz0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
16625594WEBER Eliza0KP
16725595SULECKA Wiktoria0KP
16825596MAJEWSKA Agnieszka0KP
16925597KICK Klaudia0KP
17025779GOŁĘBIEWSKI Mateusz0KP
17126186NOWAKOWSKA Daria0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
17226737ŁAZUR Paweł0MCK Aleksandrów KujawskiKP
17326738GAMALCZYK Michał FOTO0MCK Aleksandrów KujawskiKP
17426739ŁAZUR Monika0MCK Aleksandrów KujawskiKP
17526740PIETRYKOWSKI Damian0KP
17627544BIAŁEK Mikołaj0KP
17727551WILCZYŃSKI Wiktor0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
17827745CZYŻ Agnieszka0KP
17927843MALICKA Oliwia0KP
18027845RABĘDA Magdalena0CK ŁubiankaKP
18128398KLONOWSKA Agnieszka0ITS "Kopernik" InowrocławKP
18228758JASIEK Gabriela FOTO0KP
18328759JANKOWSKI Jakub FOTO0KP
18428829OKOŃSKA Marta FOTO0KP
18529618POKORSKI Nikodem0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
18631103GIEMZA Kacper0KP
18733463LUBASIK Filip0PKS "Leśny" BydgoszczKP
18833865KAŹMIERSKI Przemysław0KP
18933869PASTEWSKI Bogdan0KP
19033875BORKOWSKI Bartosz0KP
19133880STRUŚ Kacper0KP
19233882WALCZAK Ewa0KP
19336984MAŁKIEWICZ Wojciech0UKS "OPP" ToruńKP
19437069WRÓBLEWSKI Kamil0UKS "OPP" ToruńKP
19537869ZIÓŁKOWSKI Dawid FOTO0KP
19637792LISIECKA Martyna0KP
19737798POKULSKI Krzysztof0KP
19837871BRZYKCY Kamil FOTO0KP
19937873NOWAK Piotr FOTO0KP
20037874KRASZKIEWICZ Paweł0KP
20137877JAGIEŁOWICZ Piotr FOTO0KP
20238157DROGOWSKI Maksym0KP
20338158WOŹNY Łukasz0KP
20438159BAJSERT Adrian0KP
20538160DANILEWICZ Kacper0KP
20638377NOWAK Emil0KP
20738380JORAS Patryk0KP
20838536GWÓŹDŹ Kamil FOTO0KP
20938538ANISZCZYK Hubert0KP
21038540BARTKOWSKI Jędrzej0KP
21138725GĄSIOROWSKA Jagoda0KP
21238830KŁYSZEJKO Kamil0KP
21338836MAXELON Magdalena0KP
21438837ŁOJEWSKI Łukasz0KP
21538838NYKA Mateusz0KP
21638840ŁOJEWSKI Bartosz0KP
21738843ŁUCKA Rafał0KP
21838847BUDZIAK Maksymilian0KP
21938849KOWALSKI Krystian0KP
22038852WAWRZYNIAK Dominik0KP
22138854SITAREK Jakub0KP
22238856KOŁOMYJEC Matylda0KP
22338858KWIATKOWSKI Franciszek0KP
22438861SZAMBROWICZ Piotr0KP
22538862GOŁĘBIEWSKA Zuzanna0KP
22638863CENDROWSKA Wiktoria0KP
22739366BADYRA Ksenia0KP
22839367KŁUSZEJKO Kamil0KP
22939368LIPOWSKI Mikołaj0KP
23039369SZEWCZYK Dominika0KP
23139373NIEWIADOMSKI Wojciech0KP
23239375PAWŁOWSKA Anna0KP
23339376MARKUSZEWSKA Paulina0KP
23439377POPŁAWSKI Sebastian0KP
23539378MARKUSZEWSKI Radosław0KP
23639379RANISZEWSKI Kamil0KP
23739382OSIŃSKI Gwidon0KP
23839383POTUŁA Oskar0KP
23939384GŁAŻEWSKI Bartosz0KP
24039385KROMP Jakub0KP
24139386STALNIRSKA Agnieszka0KP
24239387BUKOWSKI Patryk0KP
24339388PIEŃSZEWSKI Piotr0KP
24439389PIEŃSZEWSKI Marcin0KP
24539390SIKORSKA Oliwia0KP
24639392SZCZYPIŃSKI Patryk0KP
24739393CIEŚLIŃSKI Piotr0KP
24839394SZUBSKA Magdalena0KP
24939395KOMYĆ Bartosz0KP
25039396WONSEWICZ Patryk0KP
25139398KUBASIK Katarzyna0KP
25239399MARKOWSKI Marcin0KP
25339400JESIONOWSKI Arkadiusz0KP
25439401CYRANOWSKI Kamil0KP
25539402CYRANOWSKA Karolina0KP
25639403BŁAŻEJCZYK Szymon0KP
25739404PAŻEWSKI Jakub0KP
25839405ROMANOWSKI Paweł0KP
25939406WESKAWICZ Emilia0KP
26039758PUCHALSKA Nina0KP
26139759RUTKOWSKI Wiktor0KP
26239760LANGOWSKI Jakub0KP
26339761PIĄTKIEWICZ Przemysław0KP
26439762KOSTRZEWA Kamil0KP
26539763KWIATKOWSKI Mikołaj0KP
26639867KOWALCZYK Aleksander0KP
26739868FABROWSKA Marcelina0KP
26840116BEDNAREK Jacek0KP
26940117JACHYMCZAK Jakub0KP
27040122BEDNAREK Jakub0KP
27140123DĄBROWSKI Stanisław0KP
27240284ORKISZEWSKI Szymon0KP
27340285FRANKOWSKI Tadeusz0KP
27440288BUZAŁA Artur0KP
27540291PUZIO Michał0KP
27640292KUJAWA Bartosz0KP
27740293LEWANDOWSKI Paweł0KP
27840294STAWICKI Bartłomiej0KP
27940536WIŚNIEWSKI Kacper0KP
28040537BORZUCHOWSKI Sebastian0KP
28140668FUTYNA Jacek0KP
28240670PRZYBYSZ-TAFELSKA Barbara0KP
28340674KUŁAKOWSKI Roland0KP
28440935ZAMACHOWSKI Marcel0KP
28541032ZACHAREK Michał0KP
28641033DEMBSKI Hubert0KP
28741126PIETRZAK Dacjan0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
28841624JASTRZĘBSKI Bartosz0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
28941625KRASNY Jakub0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
29041707DANISZEWSKI Błażej0UKS "OPP" ToruńKP
29142110NOWAK Radosław0KP
29242111NOWAK Paweł0KP
29342112KONEFAŁ Bartosz0KP
29442113MIŁOSZ Agnieszka0ITS "Kopernik" InowrocławKP
29542946JOHANNES Aleksandra0KP
29642951KLESZCZEWSKI Kacper0KP
29742952SZAMROWICZ Piotr0KP
29842957RUTKOWSKI Cezary0KP
29942960WAJER Wiktoria0KP
30042961LATOŚ Jakub0KP
30142963RYBARCZYK Aleksandra0KP
30242965ŁUSZCZEWSKI Eryk0KP
30342966WARSIŃSKA Agnieszka0KP
30442967FABIAŃSKI Wojciech0KP
30542969LUTOSTAŃSKA Paulina0KP
30642971KROPLEWSKI Paweł0KP
30742973BIELEWICZ Alicja0KP
30842974KASZYŃSKI Dawid0KP
30942975MULLER Sebastian0KP
31043000TYM Martyna0KP
31143001MILEWSKA Milena0KP
31243002SARECKI Dominik0KP
31343196SZNEIDER Konrad0KP
31443197KLIMEK Veronika0KP
31543199MACEK Natalia0KP
31643202KLAMA Kacper0KP
31743204DREWIANKOWSKI Stanisław0KP
31843207MAJCHRZAK Damian0KP
31943208ADAMSKI Bartosz0KP
32043323DYLEWSKA Zuzanna0KP
32143334MIKOŁAJUNAS Jeremi0KP
32243335JÓŹWIAK Oliwier0KP
32343367PRYCIAK Michał0KP
32443368PRYCIAK Jakub0KP
32543370KARŁOWICZ Agata0KP
32643371KOTARBA Patryk0KP
32743373SŁAWATYCKI Mateusz0KP
32843374SITARSKI Mateusz0KP
32943376STRZYŻEWSKA Maja0KP
33043377MODRAK Michał0KP
33143378STRZYŻEWSKA Karolina0KP
33243379GADASZEWSKA Maja0KP
33343381OKLIMOWSKI Łukasz0KP
33443757SOBOWIEC Mateusz0KP
33543759KICIŃSKI Mateusz0KP
33643761DĄBEK Marika0KP
33743765THIELEMANN Michał0KP
33843768ARENDT Julia0KP
33943770BUDA Dagmara0KP
34043775PORBES Mateusz0KP
34143776WŁAZIK Zofia0KP
34243777BURSZTYŃSKI Oliwier0KP
34343782KOCHMAŃSKI Damian0KP
34443784PLICH Szymon0KP
34543786KOKOSZEWSKA Karolina0KP
34644268CIOCZEK Kornel0KP
34744272KULPIŃSKA Gabriela0KP
34844274WINISZEWSKI Łukasz0KP
34944275KOŁODZIEJCZYK Mateusz0KP
35044276KOŁODZIEJCZYK Bartosz0KP
35144490KUCAJ Mateusz0KP
35244494KACZMAREK Weronika0KP
35344495WOLSKI Antoni0KP
35444496FORGIEL Karol0KP
35544499ŁĄCKA Julia0KP
35644506ŁUKOMSKA Dominika0KP
35744604DAJERLING Jacek0KP
35845111JUŁGA Mikołaj0KP
35945621LABUDA Mariusz0KP
36045627KŁOPOCKI Witold0KP
36145877POPIOŁEK Mikołaj0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
36245879ŻYGO Aron0KP
36345880DRUŻDŻ Filip0KP
36446419ADAMSKA Zofia0KP
36546421ADAMSKA Hanna0KP
36646422FURMAŃCZYK Adam0KP
36746423STARSZAK Mateusz0KP
36846519FUTYMA Jacek FOTO0KP
36946520FUTYMA Anna FOTO0KP
37046772BANASZKIEWICZ Jakub0KP
37146773BANASZKIEWICZ Agata0KP
37246774MUSZYŃSKI Tymon0KP
37347004HOEPFNER Laura0KP
37447080DRĄG Łucja0KP
37547081MIKOŁAJCZYK Jakub0KP
37647165KOŁODZIEJ Jakub0KP
37747168KOŁODZIEJ Karolina0KP
37847190ISPIRJAN Mikael2020UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
37947257DIMITRIJESKI Boris2294ŻTMS "Baszta" ŻninKP
38049944BREŚ Ernest0LUKS "FENIKS" MroczaKP
38148365JAKIEL Wiktor0KP
38248366CZECHOWSKI Dawid0KP
38348596WINIECKI Mikołaj0KP
38448597TUROWSKI Mateusz0KP
38549631WITKOWSKA Weronika0KP
38649632WRÓBEL Michał0KP
38749633MIECZYKOWSKA Julia0KP
38849634STRĘKOWSKI Marcin0KP
38949635TUCHÓŁKA Adrian0KP
39049636BATKOWSKA Nicola0KP
39149637REIMAN Michał0KP
39249638WELLS Oskar0KP
39349639KUPRIANOWICZ Michał0KP
39449640CHYLIŃSKI Kacper0KP
39549642URBANOWICZ Eryk0KP
39649643HILLER-SZALA Oskar0KP
39749644PRZEWOCKI Kacper0KP
39849645KUJAWA Mateusz0KP
39949646FIJAŁKOWSKI Konrad0KP
40049647GIERSZEWSKA Katarzyna0KP
40149897WARDA Mikołaj0KP
40250066WIŚNIEWSKI Maciej0KP
40350068KUCZYŃSKI Mateusz0KP
40450069MACIEJKOWSKI Michał0KP
40550071KUŚMIERKIEWICZ Wiktor0KP
40650308TORZEWSKI Mateusz0KP
40750310KARNOWSKI Szymon0KP
40850476JAGIELSKI Maciej0KP
40951110HARENDA Tomasz0KP
41051111GUNIA Wioletta0KP
41151194RAK Nikodem0KP
41251198STAŃCZEWSKI Sergiusz0UKS "OPP" ToruńKP
41351202SAHLKE Józef0KP
41451204PIASECKI Tymoteusz0KP
41551206ORCZYKOWSKI Kacper0KP
41651207RAK Marcel0KP
41751208GAJDA Maciej0KP
41851209GRABOWSKI Filip0KP
41951211KOSTRZEWSKI Mikołaj0KP
42051213GAJDA Mateusz0KP
42151402KACZMAREK Marcel0KP
42251404POPIOŁEK Jędrzej0ŻTMS "Baszta" ŻninKP
42351655KUŚNIERKIEWICZ Wiktor0KP
42451658BEWŁO Wojciech0KP
42551660ICIEK Miłosz0KP
42651661KOLIŃSKI Jakub0KP
42752307SZCZEŚNIAK Julia0KP
42852309GRABOWSKI Franciszek0KP
42952391WIŚNIEWSKI Hubert0KP
43052392BECMER Wiktoria0KP
43152393NOWAK Mikołaj0KP
43252493WRÓBLEWSKI Marek0KP
43352494SAJDAK Patryk0KP
43452496JĘDRYCZKA Cezary0UKS "FALA" ŚwiekatowoKP
43552533GRABOWSKI Włodzimierz0KP
43652598SADKIEWICZ Józef0KP
43752599KAŃKOWSKA Monika0KP
43853192OLESIŃSKI Piotr0KP
43953195BERENT Miłosz0KP
44053196BARCZEWSKA KAtarzyna0KP
44153254OLSZEWSKI Konrad0KP
44253403SZMAJDA Radosław0KP
44353405JASIŃSKA Wiktoria0KP
44453408PRZEGÓRSKI Stanisław0KP
44553417WALENDA Wojciech0KP
44653421JASIŃSKA Patrycja0KP
44754323PIETRZYKOWSKI Dominik0WKSz 1938 WłocławekKP
44855095OLSZAK Piotr0KP
44955097GOC Aleksandra0KP
45055102ZARODA Ewa0KP
45155223STASIAK Martyna0KP
45259395PODOLAK Paweł0KP
45356151GOŹDZIK Renata0KP
45456153LUBIK Barbara0KP
45556154TOMCZAK Beata0KP
45656156DOROSZEWSKA Maria0KP
45756158MARCINIAK Elżbieta0KP
45856159TOMCZAK Małgorzata0KP
45956164GWIT Halina0KP
46056165PIETRZAK Halina0KP
46156166MAŁECKA Edyta0KP
46256350KOŁAKOWSKA Joanna0PKS "Leśny" BydgoszczKP
46356518LUBIŃSKI Antoni0KP
46456522KUNKLEWSKI Jakub0KP
46556523PIOTROWSKI Szymon0KP
46656525ZAREMBA Franciszek0KP
46756528GORELIK Adrian0KP
46856648DRZEWIECKI Szymon0KP
46957195TADROWSKI Jan FOTO0KP
47057196ZUBEK Bartosz0KP
47157199KUCIEL Piotr FOTO0KP
47257201KOWALSKI Łukasz FOTO0KP
47357202OTLEWSKI Nikodem FOTO0KP
47457204ZAŁĘGOWSKA Zuzanna FOTO0KP
47557218METELSKA Marika0KP
47657543LEŚNIEWSKI Piotr0KP
47757545CZERWIŃSKI Jan0KP
47857546CZERWIŃSKI Krzysztof0KP
47957547RUMIŃSKI Marcel0KP
48058112KWAŚNIK Aleksandra0KP
48158113SZOSTEK Jakub0KP
48258114SAFIJAN Mateusz0KP
48358133JANUSZEWSKI Nikodem0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
48458486PIĄTKOWSKI Tomasz0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
48558626SIERADZKI Michał0KP
48658998RYBAK Karolina0KP
48759001BOROWIECKI Lubomir0KP
48860131WITEK Zuzanna0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
48959406DERECKI Maciej0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
49060139GÓRSKI Sławomir0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
49161669OZIMEK Kazimierz0LZS "Wieża" WięcborkKP
49261670ZAWIEJA Patryk0LZS "Wieża" WięcborkKP
49362343GÓRKA Tomasz0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
49462344BZDAWSKA Julia0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
49562448GÓRZYŃSKI Bogusz0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
49662449GÓRZYŃSKI Miłosz0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
49762580GRABOWSKI Damian0KP
49862584NOWACKI Jan0KP
49962586LEWANDOWSKI Konrad0KP
50062616SOBOŃ Sebastian0KP

   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006