Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 20 2017 10:58:25
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. D馧
137870PIKORA Sebastian FOTO0KP
2696BUDNIK Kazimierz FOTOII1157BKS "Chemik" BydgoszczKP
3698NOWAK Dawid FOTOII1587BKS "Chemik" BydgoszczKP
4699SZEL: Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
5700BANASIAK Jan FOTOII+0KP
6701BRZEZI垶KI Mateusz FOTOK2164UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
7703DAROWICKI Mariusz FOTOI++2002UKS "OPP" ToruKP
8705GEMBARSKI TadeuszI0KP
9706KURLENDA AlicjaM2075BKS "Chemik" BydgoszczKP
10708TABACZKA Jerzy FOTOII+1710SSz Pocztowiec BydgoszczKP
11716BROSZKIEWICZ PiotrII1422OSiR TucholaKP
12717BROSZKIEWICZ WojciechIII0KP
13718KIEDROWSKA AnnaV0KP
14719MYK MariuszIV0KP
15720MYK Miros豉wII+0KP
16721SKAΒCKI RomanII0KP
17724BASSA Jaros豉w FOTOI1655ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
18725CZARNOLEWSKI Piotr FOTOI1656ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
19726TADZIK Bogdan FOTOII+1672ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
2011463B…OWSKI Mateusz FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
21732MIKULSKI Igor0KP
22737TOKARSKI Tomasz0KP
23738TOKARSKI Tomasz0KP
24739TYMOSZUK Sebastian0KP
25748TURCZYNOWICZ JolantaK2100KP
26749TURCZYNOWICZ LidiaK2090KP
27759KOSZOWSKI KrystianI1746KSz "Gambit" 安iecieKP
28760BRANICKI S豉womir FOTOII+0KSz "Torfarm-64" ToruKP
29761G紑NIEWICZ Oskar FOTOI1960KSz "Torfarm-64" ToruKP
30762POLITOWSKI ㄆkaszIII0KSz "Torfarm-64" ToruKP
31763WIERZBICKI Marek FOTOIII0KP
32764WODZY垶KI Mieszko FOTOII+1792KSz "Torfarm-64" ToruKP
33765BIEGA垶KI Zdzis豉w FOTOII+1872OSiR TucholaKP
34766BUKOWSKI Rafa FOTOCM2206KP
35767GOㄐBIEWSKI Adam FOTOII1766MKS "EMDEK" BydgoszczKP
36768JASTRZ牞SKI W這dzimierz FOTOII+1765OSiR TucholaKP
37771JAHR Przemys豉w FOTOII+1779KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
38772B…OWSKA JustynaII0KP
39779BEREZOWSKA Patrycja FOTOII+1309LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
40780BAUMANN Dariusz FOTOK2087WKSz 1938 W這c豉wekKP
41782CICHOCKA EwaII0KP
42783ORYLSKI AndrzejII+0KP
43784NIKIEL Waldemar0KP
44785OPERMAN Dariusz FOTOII1425MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
45786MARSZELSKA Joanna FOTOIII1440MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
46787W粑CICKI MateuszI1809MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
47788ZYGOWSKI MariuszII0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
48789KAMI垶KI Damian FOTOI1816UKS "OPP" ToruKP
49790KOWALEWSKI Przemys豉w FOTOII0KP
50791POLAKIEWICZ MateuszIV0KP
51793SZEFER MichaIV0KP
52794BUDKIEWICZ Lucyna FOTOII+1448ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
53795KWIATKOWSKI Jaros豉wIII0KP
54796PILICHOWSKI JanuszII0KP
5511722BRZEZI垶KI RobertIV0KP
5611723BRZEZI垶KI ZbigniewIV0KP
57798PLECYNG Waldemar FOTOI1876KP
58799LUCHOWSKI Ferdynand FOTOII+1592M-LKS "WISx" NoweKP
59803PIETROWSKA IwonaII0MKS Che軛瘸KP
60804CZAPOSKI Jacek FOTOII1691KP
61805GRODZICKI GrzegorzIV0KP
62806GRODZICKI TomaszII1740AZS UMK ToruKP
63807JACHER PaulinaII0KP
64808LEWANDOWSKI Robert FOTOII0KP
65809MARKIEWICZ MartaII+0KP
66810WOJCIECHOWSKA Beata FOTOII0KP
67811WOJCIECHOWSKI Robert FOTOI1961KP
68812BIAΒCKI JanII+0KP
69813NAWROCKA JolantaII0KP
70815DOM涉LSKI Dominik FOTOII+1692MKS "EMDEK" BydgoszczKP
71816KARPI垶KI Bart這miej FOTOI1792MKS "EMDEK" BydgoszczKP
72817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
73818LEWANDOWSKA PaulinaI0KP
74819MACIEJEWSKI NikodemIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
75820POMIANOWSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
76821RACZY垶KA Maja FOTOII1495MKS "EMDEK" BydgoszczKP
77822RATAJCZAK MarcinIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
7811461ANGLART MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79824WALERYCH Jaros豉w FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80828MROZI垶KI Benedykt FOTOII+1745LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
81830PRZYBYΜ SebastianII+1908KP
82831MATUSIAK AndrzejII+1737PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
83832烘IJEWSKI Bogumi FOTOII+1822PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
84833HERMAN FranciszekIV0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
85835WYRZYKOWSKI J霩ef FOTOI1652KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
86836WYRZYKOWSKI Stanis豉w FOTOII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
87837耗ΡOWSKI Marek FOTOIII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
88844CHMIELEWSKI PiotrII+0KP
89845LEWANDOWSKI Maciej FOTOII+0MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
90846MOLENDA MarcinII+1651MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
91849SCHMEICHEL IwonaI0KP
92850BASI垶KI Micha FOTOIII1623UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
93851KRENZ EwelinaIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
94852LEWANDOWSKA Natalia FOTOII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
95853MAJDZI垶KI Micha FOTOII1837UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
96854MARKS Piotr FOTOII+1820UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
97855PAWELEC ㄆkasz FOTOII+0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
98856PRZYBIELSKA Agnieszka FOTOII1583UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
99857PRZYBYLSKA Monika FOTOII+0KP
100858WΜDARSKI Micha FOTOI1939UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
101859JA浴玆K Piotr FOTOII1661UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
102860MISIEWICZ PatrykII1642UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
103862RADOSZEWSKI PiotrII0KP
104863TOTLEBEN BartoszII0KP
105865ZWOLAKIEWICZ Krzysztof FOTOI++2110UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
106866CZAKYROW FilipIII0KP
107867DROZDOWSKI WinicjuszIV0KP
108868GLINKOWSKI Franciszek0KP
109869KIRSZ Krzysztof Jr FOTOII1772UKS "OPP" ToruKP
110870LIGOCKI Dawid0KP
111871印IWICKI Damian FOTOK2148UKS "OPP" ToruKP
112882SZYMA垶KA Iwona FOTOII+0KP
113883RYNARZEWSKI Piotr FOTOII1682狼MS "Baszta" 疸inKP
114884WI吉IEWSKI Jaros豉w FOTOI1886NOK Nak這KP
115885WI吉IEWSKI Robert FOTOI1992狼MS "Baszta" 疸inKP
116886ANDRZEJEWSKI Jerzy FOTOI0KP
117887AUGUSTOWSKI JanuszI1763WKSz 1938 W這c豉wekKP
118889BARANOWSKI PaweII0KP
119890BARTOSIK Piotr FOTOI+1909KP
120893BIEGANOWSKI RomanI1959KP
121895BIELUSZEWSKI Robert FOTOI+1812M-LKS "WISx" NoweKP
122896BxSIK Wojciech FOTOI+2040BKS "Chemik" BydgoszczKP
123898BOKIEJ Przemys豉w FOTOI++2111BKS "Chemik" BydgoszczKP
124899BONIEWICZ EwaI0KP
125900BORCHARDT AdamM1967KP
126901BORGULA Rafa FOTOFM2243狼MS "Baszta" 疸inKP
127902BOROCH Micha FOTOI0KSz "Gambit" 安iecieKP
128904BORYSZEWSKI DariuszI0KSz "Gambit" 安iecieKP
129906BRYx LidiaI++1887KP
130907BUDREWICZ Jan FOTOI1804ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
131908BUGALSKI ㄆkasz FOTOI++2094狼MS "Baszta" 疸inKP
132909BULGE Monika FOTOI0KSz "Gambit" 安iecieKP
133910PAPROCKA Renata FOTOWFM1960PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
134912CHODOROWSKI DawidI1858ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
135913CHRAPKOWSKI Grzegorz FOTOK2191SSz Pocztowiec BydgoszczKP
136915CHYx Marek FOTOI0M-LKS "WISx" NoweKP
137916CICHOCKI KonradI+1850WKSz 1938 W這c豉wekKP
138917CIEMNIAK Krzysztof FOTOI++2008PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
139919CZECHOWSKI Pawe FOTOI2004KP
140920DAHM Miko豉j FOTOI1912KP
141921DE涉KOWSKI Przemys豉w FOTOI1969SSz Pocztowiec BydgoszczKP
142922DOBRZA垶KI RomanI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
143923DOLI垶KI Piotr FOTOI1708PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
144924DOMOWICZ KlaudiaI0KP
145925DROZDOWSKI Kacper FOTOIM2476UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
146926DUSZY垶KA DonataI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
147927DYBOWSKI Rafal FOTOI2000KP
148931FIGEL CzeslawI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
149933FLADROWSKI Bartosz FOTOI2049KP
150934JASI垶KA Hanna FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
151936GARBOWSKA Hanna FOTOWFM1991KP
152937GARBOWSKI JerzyI1784WKSz 1938 W這c豉wekKP
153938GAUZA MagdalenaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
154939GAWΜWSKI Robert FOTOI1940KP
155941GERC Lidia FOTOI1638KSz "Torfarm-64" ToruKP
156943G佖A Tomasz FOTOI1989MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
157944GILEWSKI MaciejI0KP
158948GRABOWSKI Marek FOTOI1827WKSz 1938 W這c豉wekKP
159949GRABOWSKI Pawe FOTOK2231KP
160951GRALKA Julian FOTOFM2214BKS "Chemik" BydgoszczKP
161952GRALKA Przemys豉w FOTOK2208UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
162954GROCHOWALSKI Pawe FOTOK+2104WKSz 1938 W這c豉wekKP
163955GROCHOWIAK GrzegorzI0KP
164956GRODECKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
165957GRYLEWICZ Bernard FOTOI1747PKS "Le郾y" BydgoszczKP
166958GRYNIAK紟 Jaros豉w FOTOK2138KSz "Torfarm-64" ToruKP
167959GRZELAK Jaros豉w FOTOII1837KP
168960GRZELAK Marcin FOTOII+2019KP
169961GW茯D Gra篡na FOTOI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
170962HAxS Przemys豉w FOTOI++1964SSz Pocztowiec BydgoszczKP
171963HANASZ WaldemarK2270KP
172964HASS MarekI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
173965HEISE MarekI2081KP
174966HETMAN Rados豉w FOTOI2006UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
175967HETMA垶KI Waldemar FOTOI1852SSz Pocztowiec BydgoszczKP
17611464BIAΜW﹖ KacperIII1284MKS "EMDEK" BydgoszczKP
177969HOΜWNIA Bogdan FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
178971JABΜ垶KA AnnaI0KP
179973JABΜ垶KI Jerzy FOTOK1633UKS "OPP" ToruKP
180974JABΜ垶KI ㄆkasz FOTOI2132KP
181975JABΜ垶KI MariuszK2114WKSz 1938 W這c豉wekKP
182976JABΜ垶KI Miros豉w FOTOI++1933UKS "OPP" ToruKP
183977JAGODZI垶KI Waldemar FOTOK1993狼MS "Baszta" 疸inKP
184978JAHR Ulrich FOTOI1625KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
185979JAKUBIK S豉womir FOTOI1979KP
186980JAKUBOWSKI Jaros豉w FOTOK2125BKS "Chemik" BydgoszczKP
187981JANKOWSKI KacperIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
188982JANKOWSKI Wies豉w FOTOI1776UKS "OPP" ToruKP
18911439GRABARCZYK Szymon FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
19011440BOJANOWSKA Joanna FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
191986JASI垶KA Bogumi豉0KP
19214844ANTOSZEWSKI Wojciech FOTOII1567KSz "Torfarm-64" ToruKP
193988JASK粌SKI KonradI2064KP
194990JEZIORNY Janusz FOTOI1754WKSz 1938 W這c豉wekKP
195992J茯WICKI Jakub FOTOK+2233PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
196993KACZMAREK HenrykI0KSz "Gambit" 安iecieKP
197994KANIA Piotr FOTOK2242KSz "Torfarm-64" ToruKP
198995KARBOWIAK Adam FOTOK+2075UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
199996KARBOWIAK Sylwia FOTOII1663UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
200997KARCZEWSKI ZenonI0KP
201998KARPI垶KI Andrzej FOTOI1705MKS "EMDEK" BydgoszczKP
202999KATAFIASZ Tomasz FOTOI1886狼MS "Baszta" 疸inKP
2031002KISIELEWSKI S豉womir FOTOI2022MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
2041003KΜSOWSKI Jacek FOTOI1898KSz "Torfarm-64" ToruKP
2051004KLUGIEWICZ J霩efI1832KP
2061005KNOFF MariuszI2069UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2071006KOC Przemys豉w FOTOM2346KP
2081007KONIECZKA DorotaI0KP
2091008KONIECZY垶KI PiotrI++1920狼MS "Baszta" 疸inKP
2101010KOSZOWSKI AndrzejI0KSz "Gambit" 安iecieKP
2111011KOSZOWSKI JerzyI0KSz "Gambit" 安iecieKP
2121013KOTULA Konrad FOTOI1835MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2131014KOTULA Oktawia FOTOI1763MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2141017KRAI垶KI Aleksander FOTOFM2203UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2151018KRAI垶KI Jaros豉w FOTOK1980UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2161019KRAI垶KI S豉womir FOTOK2175UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2171020KRAJEWICZ Pawe FOTOI++1946MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
2181021KRAJEWSKA Agata FOTOII+0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2191022KRASUCKI PiotrI1615WKSz 1938 W這c豉wekKP
2201023KRU玆垶KI Wies豉w FOTOI+2150KP
2211024KUBIAK LeszekI+1904UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
2221025KUBICKA IwonaI0KP
2231026KUBICKI Marek FOTOK2124AZS UMK ToruKP
2241027KUCHARSKI TomaszI2160MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2251028KUCHNIO Przemys豉w FOTOI2049KSz "Gambit" 安iecieKP
2261029KUCZMA DawidII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2271030KUDEΘA Janusz FOTOI+2061UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2281031KUJAWA ZygmuntII0KP
2291032KUJAWSKI RyszardI0KSz "Gambit" 安iecieKP
2301033KUKUx Pawe FOTOK+2181UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2311034KULCZYK Pawe FOTOK2096UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2321035KULI垶KI Krzysztof FOTOK2006WKSz 1938 W這c豉wekKP
2331036KURLENDA AdamK2204BKS "Chemik" BydgoszczKP
2341037KURYΜWICZ Tomasz FOTOI2015KSz "Torfarm-64" ToruKP
2351038KWIATKOWSKI JacekI+1759ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
2361039LECH Piotr FOTOI1753UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
2371040LESZCZY垶KA Jolanta FOTOK2057KP
2381041LESZCZY垶KI Krzysztof FOTOI++2154KP
2391042邛OCHA Adam FOTOI2021MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2401044KOC Ewa FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
2411045LEWANDOWSKA Krystyna FOTOII0KP
2421046LEWANDOWSKI Krzysztof FOTOK2127SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2431047LEWANDOWSKI Marek FOTOI+1857KSz "Torfarm-64" ToruKP
2441048LEWANDOWSKI Micha FOTOII1665UKS "OPP" ToruKP
2451049LEWANDOWSKI Rafa FOTOK+2195KSz "Gambit" 安iecieKP
2461052ΜZICKI W這dzimierzI0KP
2471053LUBICKI BartoszI+2064KP
2481054ΣNKIEWICZ Dariusz FOTOK2011SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2491056MACIEJEWSKA MalgorzataIII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2501057MACIEJEWSKI Andrzej FOTOIM2334NOK Nak這KP
2511058MACKIEWICZ AgnieszkaI0KP
2521059MALCER KrzysztofI0KP
2531060MALESKA AnnaK2046KP
2541061MALINOWSKI Tomasz FOTOI1618M-LKS "WISx" NoweKP
2551062MALISZEWSKI Aleksander FOTOI2164KP
2561063MARCHLEWICZ Kamil FOTOI++2068UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2571065MARKIEWICZ Maria FOTOI0KP
2581066MASΜWSKI Tomasz FOTOK+2277KSz "Torfarm-64" ToruKP
2591067MAZALON Bart這miej FOTOI1940MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2601068MAZALON Mariusz FOTOK2060UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2611069MAZALON Mateusz FOTOII+1805MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2621070MAZUR Stanis豉w FOTOI1719LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
2631072MICHALSKI Andrzej FOTOII0KP
2641075MILEWSKI Henryk FOTOII1621KP
2651076MIZIUx Patryk FOTOII1869UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2661077MR紌 MartaI0KP
2671079MUSIAΜWSKA Paulina FOTOI0KP
2681080MUSIELAK MichaI0KP
2691082NAROLSKI ㄆkaszIV0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2701084NOWACKI Krzysztof FOTOII+1784MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2711086OLECH AgnieszkaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2721087OL犵ZKI AdamII+1801SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2731088OL犵ZKI Tomasz FOTOI2030SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2741089OLEJNIK Bernard FOTOI1788KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
2751090OLSZEWSKI Marek FOTOK+2003BKS "Chemik" BydgoszczKP
2761091ORCIUCH LeszekII1861KP
2771093OZOROWSKI Edward FOTOI1827ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
2781094PACUSZKA Tomasz FOTOFM2220UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2791095PACUSZKA Wioletta FOTOI++1902UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2801096PALACZ Tomasz FOTOI1952KP
2811099PAPKA Sebastian FOTOI+2136KSz "Torfarm-64" ToruKP
2821100PAPROCKI Jaroslaw FOTOK+2205PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
2831102PAWΜWSKI Pawe FOTOI1650UKS "OPP" ToruKP
2841103PAWΜWSKI S豉womir FOTOK2100WKSz 1938 W這c豉wekKP
2851107PELC Cezary FOTOI0KP
2861108POKOJOWCZYK JerzyIM2340BKS "Chemik" BydgoszczKP
2871109POLITOWSKI Robert FOTOI1784KSz "Torfarm-64" ToruKP
2881111POPIELARZ MarianI0KP
2891112POPIOΒK Marcin FOTOI1989MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2901113PRZYBYLSKI JerzyI0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2911115ROBAK RafaI0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2921116ROBAK Zbigniew FOTOM2212狼MS "Baszta" 疸inKP
2931117ROJEK LeszekI0KP
2941118ROMANOWSKI Filip FOTOI1921KP
2951119ROUBO Dariusz FOTOI+2027MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2961121RYBAK Tomasz FOTOK2216KP
2971123RZ紎KA Kamil FOTOK2203UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2981124RZ紎KA AntoniII0KP
2991125SADKIEWICZ JoannaWIM2121狼MS "Baszta" 疸inKP
3001126SANKIEWICZ Grzegorz FOTOI1787KP
3011127SARGALSKI Andrzej FOTOI++1811KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3021129SCHREIBER Kamil FOTOI1947KP
3031130SCHREIBER ㄆkasz FOTOI+2065KP
3041131列IBOROWSKI Miros豉w FOTOK1974UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3051132S犵xK Andrzej FOTOI1706KP
3061133SEWINA JoannaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3071134SIERGIEJ Izabela FOTOI1765KP
3081135SIKORSKA PatrycjaIV0KSz "Torfarm-64" ToruKP
3091136SIKORSKI Dariusz FOTOI++2003KSz "Torfarm-64" ToruKP
3101139SIWIEC Bartlomiej FOTOFM2205UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3111140SKOWRO垶KI Piotr FOTOI+2025UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3121141SM邛KOWSKI ㄆkaszI+2191KP
3131143SMYKOWSKI Mateusz FOTOI1912KP
3141144吉IADECKI Jerzy FOTOI1670狼MS "Baszta" 疸inKP
3151145SOBICH Kazimierz FOTOI1837ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
3161146SOMMER KazimierzIII0KSz "Gambit" 安iecieKP
3171147SOSNOWSKI DanielI1958KP
3181148SOWI垶KI ArturII+1905KP
3191150STARZY垶KI Waldemar FOTOI+1716BKS "Chemik" BydgoszczKP
3201152CICHOCKA KatarzynaI++1604WKSz 1938 W這c豉wekKP
3211153ST襾NIAK Stanis豉wI1480WKSz 1938 W這c豉wekKP
3221154STOLARCZYK Adam FOTOK2130KSz "Gambit" 安iecieKP
3231156STOPPEL Mariusz FOTOI+2012UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3241157STRZEMKOWSKI W這dzimierz FOTOK1853KSz "Torfarm-64" ToruKP
3251158STUCZY垶KI Andrzej FOTOK+2249UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3261160STYPCZY垶KA AnnaI0KP
3271161SUEHSE RemigiuszI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3281163SWOROWSKI Piotr FOTOI1958KP
3291164SZARY Marcin FOTOII+1813狼MS "Baszta" 疸inKP
3301165SZCZEPANIAK Marta FOTOIII0KP
3311167SZMIDT Przemys豉w FOTOI++1855UKS "OPP" ToruKP
3321168SZUBSKI MarekI0KP
3331169SZULC MichaK2231KP
3341170SZYBOWICZ Piotr FOTOI++1937UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3351172SZYMA垶KI DawidI0KP
3361175SZYMCZYK Marek FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
3371176MARCHEL Agnieszka FOTOK1951SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3381177LEWANDOWSKA Anika FOTOK1924SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3391178TARCZYKOWSKA Monika FOTOI1711UKS "OPP" ToruKP
3401179TARCZYKOWSKI JanuszI++2029UKS "OPP" ToruKP
3411180TARKOWSKI Micha FOTOI+1928MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3421181TARNOWSKI MarianI1764MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3431182THEUSS Tomasz FOTOI1656MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3441185TOMCZYK DorotaI0KP
3451186TRABSZYS TomaszK+2267KP
3461187TUMOLEWSKA Karolina FOTOI0BKS "Chemik" BydgoszczKP
3471188TURCZYNOWICZ EdwardK0KP
3481189URBANEK Marcin FOTOI++2135MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3491191WACZY垶KA AnnaII0AZS UMK ToruKP
3501193WALCZAK Tadeusz FOTOI1565KP
3511194WALTRATUS AdamI++2090KP
3521195WARGULEC Dariusz FOTOI1929UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3531196WARJAN Kinga FOTOII+0KP
3541197W癿LARZ Joanna FOTOK1946狼MS "Baszta" 疸inKP
3551198WESOΜWSKA Edyta FOTOK1930BKS "Chemik" BydgoszczKP
3561199OL犵ZKA Magdalena FOTOK++1986SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3571200WESOΜWSKI Waldemar FOTOI1701MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3581201WIERZBICKI S豉womir FOTOI1974MKS Che軛瘸KP
3591203WIESE-J茯WIAK Ma貪orzata FOTOWIM2205KP
3601206SERAFIN Monika FOTOI+1791狼MS "Baszta" 疸inKP
3611207WI吉IEWSKI Adam FOTOI+1918UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3621208WI吉IEWSKI Przemys豉w FOTOK1998PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
3631209WITKOWSKI Andrzej FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
3641210WITKOWSKI Jerzy FOTOI0KP
3651213WODZY垶KA Zofia FOTOI1553KSz "Torfarm-64" ToruKP
3661214WODZY垶KI Micha FOTOI+1926KSz "Torfarm-64" ToruKP
3671215WOJTAROWICZ Janusz FOTOI2038KP
3681216WOLA垶KI Micha FOTOI++1923KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3691217WO昧IAK Marcin FOTOK2212BKS "Chemik" BydgoszczKP
3701218WRUCK Wies豉w FOTOI1922OSiR TucholaKP
3711219ZACNIEWSKI Artur FOTOI0KP
3721220DECKERT Magdalena FOTOK1975UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
37311558CHYREK PiotrV0KP
37411559CZUGAJEWSKI ㄆkasz0KP
3751222ZEMBRZUSKA Monika FOTOK++2000UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3761223ZIELI垶KA DariaII+0KP
3771225ZIELI垶KI Olgierd FOTOI+1871KSz "Torfarm-64" ToruKP
3781226ZI邛AK Krzysztof FOTOI+2000KP
37911459SZxPI垶KI Wojciech0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
3801229耗ΘIEWICZ JerzyI++2129KP
3811230烙ΛIEROWICZ Krzysztof FOTOIM2034KSz "Gambit" 安iecieKP
3821231狹RNER Jaros豉w FOTOII1862KP
3831232ZWOLAKIEWICZ ㄆkasz FOTOI1971KP
3841365GAxT Arkadiusz FOTOI2020KP
3851383KR粌 S豉womirI2014PKS "Le郾y" BydgoszczKP
38671756KLIMEK KacperIV0LUKS "FENIKS" MroczaKP
3872035JARACZ BarbaraWGM2231狼MS "Baszta" 疸inKP
3882036JARACZ Pawel FOTOGM2465狼MS "Baszta" 疸inKP
3892063KRYSZTOFIAK MarcinIM2384狼MS "Baszta" 疸inKP
3902464JAROSZ PiotrI0OSiR TucholaKP
3912471PALKA DominikaI+1749KSz "Torfarm-64" ToruKP
39221382GRAJKOWSKA Dominika0KP
3932752KOSIOREK Marek FOTOM2307UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3942781KUJAWSKI AdamK2220UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3953316KIKA DorotaWIM2184UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3963849NEJMAN LeonIV0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3974364RANT IzabelaI++1775AZS UMK ToruKP
3984702KIEyRATOWSKI AleksanderI+2058OSiR TucholaKP
3994851SZCZEPOCKA-KIEyRATOWSKA RenataI+0OSiR TucholaKP
4005551ANTONIEWSKI Rafal FOTOGM2537狼MS "Baszta" 疸inKP
4015880xGOWSKI Patryk FOTOIM2333UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4026424KOBUS MaciejI1870LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
4036484MALASZEWSKA Natalia FOTOI1728LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
40411702DZIENDZIELA RadomirV0KP
4056535MACKIEWICZ AnnaK+1896UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
40616580SOKOΜWSKI RafaV0KP
4076889BIENIEK DariaII+1215SSz Pocztowiec BydgoszczKP
4087535SZCZE吉IAK Andrzej FOTOK1968UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4097539TOFIL Borys FOTOK2202KP
4107652BULTROWICZ Leszek FOTOII1472KSz "Gambit" 安iecieKP
4117775KAZNOWSKI Daniel FOTOII1496KSz "Gambit" 安iecieKP
4127783KNOFF Dariusz FOTOII1591UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4137791KOMOROWSKI Piotr FOTOII1708PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
41465390CHARYTONIUK MilanIV0KP
4157904PATERKA MichaII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
4167992SZYMCZAK Przemys豉w FOTOII1642狼MS "Baszta" 疸inKP
4178032WYDRA MichaII1584AZS UMK ToruKP
41866044J犵RASZKO JacekV1078KSz "Gambit" 安iecieKP
41966045KOT EwelinaII+1145KSz "Gambit" 安iecieKP
4209807HERA Imre FOTOGM2619UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
42111462BAUMGART KonradIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
4229829CHABOWSKI AleksanderII+0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4239831JANIK Tomasz FOTOI2033NOK Nak這KP
4249909浩BRACKI Jaros豉wI1844PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
4259914MARCHLEWICZ Damian FOTOII+1948UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
4269940KOWAL Mieczys豉w FOTOII1695MKS Che軛瘸KP
42717520NIKODEM FilipIII0KP
42810821浩BROWSKA AnnaI1686AZS UMK ToruKP
42911441BOJANOWSKI Nikodem FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
43011442浩BRACKI Tomasz FOTOK2161PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
43111444BEDNARKIEWICZ Jakub FOTOII1545UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
43211445BARTOSZEWSKI Bartosz FOTOIII1498UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
43311446OL犵ZKI Ryszard FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
43411447GRZENKOWICZ Przemys豉w FOTOII+1802PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
43511448G紑NICKI ㄆkaszIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
43611449J茯WICKA Teresa0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
43711450K襾SKI Artur FOTOIII0PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
43811451KIEΝI垶KA JoannaIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
43911452LIBRONT DawidV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
44011453MIKULSKI ㄆkaszV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
44111454NIED柱IECKI FilipIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
44211455PROCZEK Mateusz FOTOII+1543UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
44311456SZULGACZ Maciej FOTOI+1749PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
44411457WALCZAK Piotr FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
44511458ZI茛KOWSKI Dawid FOTOK2146SSz Pocztowiec BydgoszczKP
44611460SΜWI垶KI Mateusz FOTOIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
44711465BUDNIK Mateusz FOTOI++1946UKS "OPP" ToruKP
44811466BUKOLT KrystianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44911467DEMBI垶KA Karolina FOTOII1298MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45011468DENISOW SzymonIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45111469DOBOSIEWICZ MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45211470JAKUBOWSKI JanIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45311471JEZIERSKI PiotrV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45411472KASPRZAK ArletaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45511473KASPRZAK MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45611474KOWALSKI Roman FOTOII1513MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45711475KR粌 DamianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45811476KU危IEREK FilipII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45911477KU危IEREK KacperIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46011478LUDWIKOWSKI MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46111479xPU PaweII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46211480邛OCHA MariuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46311482ZI邛ALA AleksandraV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46411483WOJCIECHOWSKA MartaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46511484WNUK KacperIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46611485WALERYCH MaciejIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46711486TUΜDZIECKA Beata FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46811487URBANEK AdamII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46911488名IERSKI GrzegorzV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47011489SZYMANOWSKI MichaV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47111490SOSI垶KI MateuszIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47211491SADOWSKA KarolinaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47311492RUSAK Przemys豉wIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47411493RACxW MarcinIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47511494PUJSZO ArturIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47611495PRZYCZYNEK MajaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47711497ORDON Przemys豉wIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47811499M﹗EWSKI Marcin FOTOII+1631MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47911500MIKOxJCZAK Wojciech FOTOI1787AZS UMK ToruKP
48011501MACIEJEWSKI MarekV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
48111502MACIEJEWSKI MateuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
48211503MACIEJEWSKI Miko豉j FOTOII+1788MKS "EMDEK" BydgoszczKP
48311504MACIEJEWSKI PatrykIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
48411513BALDOWSKI AntoniIII0KP
48511514DYBKOWSKI LeopoldII0KP
48611515GAㄐZKA FilipIV0KP
48711516KLAMKA Pawe0KP
48811517MARCZUK Miros豉wIII0KP
48911518ORZECHOWSKI Karol0KP
49011521SZYBOWICZ AnnaV0KP
49111555CEMEL JanIV0KP
49211523DYDY垶KA Urszula0KP
49311527KURKIEREWICZ TomaszII0KP
49411528LOBODA MateuszV0KP
49511560DYGAJTIS Grzegorz0KP
49611530MICHALSKI Jan0KP
49711531MINICHOWSKI PiotrII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
49811532MRUGOWSKI Przemys豉wIV0KP
49911533NOWAK Artur FOTOIV0KP
50011534OKULICZ Tomasz0KP

   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006