Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 23 2017 18:50:35
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

L.P.ID D馧Nazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
1696BUDNIK Kazimierz FOTOII1157BKS "Chemik" BydgoszczKP
2698NOWAK Dawid FOTOII1587BKS "Chemik" BydgoszczKP
3699SZEL: Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
4700BANASIAK Jan FOTOII+0KP
5701BRZEZI垶KI Mateusz FOTOK2164UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
6703DAROWICKI Mariusz FOTOI++2002UKS "OPP" ToruKP
7705GEMBARSKI TadeuszI0KP
8706KURLENDA AlicjaM2075BKS "Chemik" BydgoszczKP
9708TABACZKA Jerzy FOTOII+1710SSz Pocztowiec BydgoszczKP
10716BROSZKIEWICZ PiotrII1422OSiR TucholaKP
11717BROSZKIEWICZ WojciechIII0KP
12718KIEDROWSKA AnnaV0KP
13719MYK MariuszIV0KP
14720MYK Miros豉wII+0KP
15721SKAΒCKI RomanII0KP
16724BASSA Jaros豉w FOTOI1655ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
17725CZARNOLEWSKI Piotr FOTOI1656ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
18726TADZIK Bogdan FOTOII+1672ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
19732MIKULSKI Igor0KP
20737TOKARSKI Tomasz0KP
21738TOKARSKI Tomasz0KP
22739TYMOSZUK Sebastian0KP
23748TURCZYNOWICZ JolantaK2100KP
24749TURCZYNOWICZ LidiaK2090KP
25759KOSZOWSKI KrystianI1746KSz "Gambit" 安iecieKP
26760BRANICKI S豉womir FOTOII+0KSz "Torfarm-64" ToruKP
27761G紑NIEWICZ Oskar FOTOI1960KSz "Torfarm-64" ToruKP
28762POLITOWSKI ㄆkaszIII0KSz "Torfarm-64" ToruKP
29763WIERZBICKI Marek FOTOIII0KP
30764WODZY垶KI Mieszko FOTOII+1792KSz "Torfarm-64" ToruKP
31765BIEGA垶KI Zdzis豉w FOTOII+1872OSiR TucholaKP
32766BUKOWSKI Rafa FOTOCM2206KP
33767GOㄐBIEWSKI Adam FOTOII1766MKS "EMDEK" BydgoszczKP
34768JASTRZ牞SKI W這dzimierz FOTOII+1765OSiR TucholaKP
35771JAHR Przemys豉w FOTOII+1779KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
36772B…OWSKA JustynaII0KP
37779BEREZOWSKA Patrycja FOTOII+1309LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
38780BAUMANN Dariusz FOTOK2087WKSz 1938 W這c豉wekKP
39782CICHOCKA EwaII0KP
40783ORYLSKI AndrzejII+0KP
41784NIKIEL Waldemar0KP
42785OPERMAN Dariusz FOTOII1425MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
43786MARSZELSKA Joanna FOTOIII1440MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
44787W粑CICKI MateuszI1809MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
45788ZYGOWSKI MariuszII0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
46789KAMI垶KI Damian FOTOI1816UKS "OPP" ToruKP
47790KOWALEWSKI Przemys豉w FOTOII0KP
48791POLAKIEWICZ MateuszIV0KP
49793SZEFER MichaIV0KP
50794BUDKIEWICZ Lucyna FOTOII+1448ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
51795KWIATKOWSKI Jaros豉wIII0KP
52796PILICHOWSKI JanuszII0KP
53798PLECYNG Waldemar FOTOI1876KP
54799LUCHOWSKI Ferdynand FOTOII+1592M-LKS "WISx" NoweKP
55803PIETROWSKA IwonaII0MKS Che軛瘸KP
56804CZAPOSKI Jacek FOTOII1691KP
57805GRODZICKI GrzegorzIV0KP
58806GRODZICKI TomaszII1740AZS UMK ToruKP
59807JACHER PaulinaII0KP
60808LEWANDOWSKI Robert FOTOII0KP
61809MARKIEWICZ MartaII+0KP
62810WOJCIECHOWSKA Beata FOTOII0KP
63811WOJCIECHOWSKI Robert FOTOI1961KP
64812BIAΒCKI JanII+0KP
65813NAWROCKA JolantaII0KP
66815DOM涉LSKI Dominik FOTOII+1692MKS "EMDEK" BydgoszczKP
67816KARPI垶KI Bart這miej FOTOI1792MKS "EMDEK" BydgoszczKP
68817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
69818LEWANDOWSKA PaulinaI0KP
70819MACIEJEWSKI NikodemIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
71820POMIANOWSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
72821RACZY垶KA Maja FOTOII1495MKS "EMDEK" BydgoszczKP
73822RATAJCZAK MarcinIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
74824WALERYCH Jaros豉w FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
75828MROZI垶KI Benedykt FOTOII+1745LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
76830PRZYBYΜ SebastianII+1908KP
77831MATUSIAK AndrzejII+1737PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
78832烘IJEWSKI Bogumi FOTOII+1822PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
79833HERMAN FranciszekIV0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
80835WYRZYKOWSKI J霩ef FOTOI1652KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
81836WYRZYKOWSKI Stanis豉w FOTOII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
82837耗ΡOWSKI Marek FOTOIII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
83844CHMIELEWSKI PiotrII+0KP
84845LEWANDOWSKI Maciej FOTOII+0MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
85846MOLENDA MarcinII+1651MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
86849SCHMEICHEL IwonaI0KP
87850BASI垶KI Micha FOTOIII1623UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
88851KRENZ EwelinaIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
89852LEWANDOWSKA Natalia FOTOII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
90853MAJDZI垶KI Micha FOTOII1837UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
91854MARKS Piotr FOTOII+1820UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
92855PAWELEC ㄆkasz FOTOII+0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
93856PRZYBIELSKA Agnieszka FOTOII1583UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
94857PRZYBYLSKA Monika FOTOII+0KP
95858WΜDARSKI Micha FOTOI1939UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
96859JA浴玆K Piotr FOTOII1661UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
97860MISIEWICZ PatrykII1642UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
98862RADOSZEWSKI PiotrII0KP
99863TOTLEBEN BartoszII0KP
100865ZWOLAKIEWICZ Krzysztof FOTOI++2110UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
101866CZAKYROW FilipIII0KP
102867DROZDOWSKI WinicjuszIV0KP
103868GLINKOWSKI Franciszek0KP
104869KIRSZ Krzysztof Jr FOTOII1772UKS "OPP" ToruKP
105870LIGOCKI Dawid0KP
106871印IWICKI Damian FOTOK2148UKS "OPP" ToruKP
107882SZYMA垶KA Iwona FOTOII+0KP
108883RYNARZEWSKI Piotr FOTOII1682狼MS "Baszta" 疸inKP
109884WI吉IEWSKI Jaros豉w FOTOI1886NOK Nak這KP
110885WI吉IEWSKI Robert FOTOI1992狼MS "Baszta" 疸inKP
111886ANDRZEJEWSKI Jerzy FOTOI0KP
112887AUGUSTOWSKI JanuszI1763WKSz 1938 W這c豉wekKP
113889BARANOWSKI PaweII0KP
114890BARTOSIK Piotr FOTOI+1909KP
115893BIEGANOWSKI RomanI1959KP
116895BIELUSZEWSKI Robert FOTOI+1812M-LKS "WISx" NoweKP
117896BxSIK Wojciech FOTOI+2040BKS "Chemik" BydgoszczKP
118898BOKIEJ Przemys豉w FOTOI++2111BKS "Chemik" BydgoszczKP
119899BONIEWICZ EwaI0KP
120900BORCHARDT AdamM1967KP
121901BORGULA Rafa FOTOFM2243狼MS "Baszta" 疸inKP
122902BOROCH Micha FOTOI0KSz "Gambit" 安iecieKP
123904BORYSZEWSKI DariuszI0KSz "Gambit" 安iecieKP
124906BRYx LidiaI++1887KP
125907BUDREWICZ Jan FOTOI1804ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
126908BUGALSKI ㄆkasz FOTOI++2094狼MS "Baszta" 疸inKP
127909BULGE Monika FOTOI0KSz "Gambit" 安iecieKP
128910PAPROCKA Renata FOTOWFM1960PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
129912CHODOROWSKI DawidI1858ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
130913CHRAPKOWSKI Grzegorz FOTOK2191SSz Pocztowiec BydgoszczKP
131915CHYx Marek FOTOI0M-LKS "WISx" NoweKP
132916CICHOCKI KonradI+1850WKSz 1938 W這c豉wekKP
133917CIEMNIAK Krzysztof FOTOI++2008PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
134919CZECHOWSKI Pawe FOTOI2004KP
135920DAHM Miko豉j FOTOI1912KP
136921DE涉KOWSKI Przemys豉w FOTOI1969SSz Pocztowiec BydgoszczKP
137922DOBRZA垶KI RomanI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
138923DOLI垶KI Piotr FOTOI1708PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
139924DOMOWICZ KlaudiaI0KP
140925DROZDOWSKI Kacper FOTOIM2476UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
141926DUSZY垶KA DonataI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
142927DYBOWSKI Rafal FOTOI2000KP
143931FIGEL CzeslawI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
144933FLADROWSKI Bartosz FOTOI2049KP
145934JASI垶KA Hanna FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
146936GARBOWSKA Hanna FOTOWFM1991KP
147937GARBOWSKI JerzyI1784WKSz 1938 W這c豉wekKP
148938GAUZA MagdalenaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
149939GAWΜWSKI Robert FOTOI1940KP
150941GERC Lidia FOTOI1638KSz "Torfarm-64" ToruKP
151943G佖A Tomasz FOTOI1989MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
152944GILEWSKI MaciejI0KP
153948GRABOWSKI Marek FOTOI1827WKSz 1938 W這c豉wekKP
154949GRABOWSKI Pawe FOTOK2231KP
155951GRALKA Julian FOTOFM2214BKS "Chemik" BydgoszczKP
156952GRALKA Przemys豉w FOTOK2208UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
157954GROCHOWALSKI Pawe FOTOK+2104WKSz 1938 W這c豉wekKP
158955GROCHOWIAK GrzegorzI0KP
159956GRODECKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
160957GRYLEWICZ Bernard FOTOI1747PKS "Le郾y" BydgoszczKP
161958GRYNIAK紟 Jaros豉w FOTOK2138KSz "Torfarm-64" ToruKP
162959GRZELAK Jaros豉w FOTOII1837KP
163960GRZELAK Marcin FOTOII+2019KP
164961GW茯D Gra篡na FOTOI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
165962HAxS Przemys豉w FOTOI++1964SSz Pocztowiec BydgoszczKP
166963HANASZ WaldemarK2270KP
167964HASS MarekI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
168965HEISE MarekI2081KP
169966HETMAN Rados豉w FOTOI2006UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
170967HETMA垶KI Waldemar FOTOI1852SSz Pocztowiec BydgoszczKP
171969HOΜWNIA Bogdan FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
172971JABΜ垶KA AnnaI0KP
173973JABΜ垶KI Jerzy FOTOK1633UKS "OPP" ToruKP
174974JABΜ垶KI ㄆkasz FOTOI2132KP
175975JABΜ垶KI MariuszK2114WKSz 1938 W這c豉wekKP
176976JABΜ垶KI Miros豉w FOTOI++1933UKS "OPP" ToruKP
177977JAGODZI垶KI Waldemar FOTOK1993狼MS "Baszta" 疸inKP
178978JAHR Ulrich FOTOI1625KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
179979JAKUBIK S豉womir FOTOI1979KP
180980JAKUBOWSKI Jaros豉w FOTOK2125BKS "Chemik" BydgoszczKP
181981JANKOWSKI KacperIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
182982JANKOWSKI Wies豉w FOTOI1776UKS "OPP" ToruKP
183986JASI垶KA Bogumi豉0KP
184988JASK粌SKI KonradI2064KP
185990JEZIORNY Janusz FOTOI1754WKSz 1938 W這c豉wekKP
186992J茯WICKI Jakub FOTOK+2233PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
187993KACZMAREK HenrykI0KSz "Gambit" 安iecieKP
188994KANIA Piotr FOTOK2242KSz "Torfarm-64" ToruKP
189995KARBOWIAK Adam FOTOK+2075UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
190996KARBOWIAK Sylwia FOTOII1663UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
191997KARCZEWSKI ZenonI0KP
192998KARPI垶KI Andrzej FOTOI1705MKS "EMDEK" BydgoszczKP
193999KATAFIASZ Tomasz FOTOI1886狼MS "Baszta" 疸inKP
1941002KISIELEWSKI S豉womir FOTOI2022MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
1951003KΜSOWSKI Jacek FOTOI1898KSz "Torfarm-64" ToruKP
1961004KLUGIEWICZ J霩efI1832KP
1971005KNOFF MariuszI2069UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
1981006KOC Przemys豉w FOTOM2346KP
1991007KONIECZKA DorotaI0KP
2001008KONIECZY垶KI PiotrI++1920狼MS "Baszta" 疸inKP
2011010KOSZOWSKI AndrzejI0KSz "Gambit" 安iecieKP
2021011KOSZOWSKI JerzyI0KSz "Gambit" 安iecieKP
2031013KOTULA Konrad FOTOI1835MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2041014KOTULA Oktawia FOTOI1763MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2051017KRAI垶KI Aleksander FOTOFM2203UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2061018KRAI垶KI Jaros豉w FOTOK1980UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2071019KRAI垶KI S豉womir FOTOK2175UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2081020KRAJEWICZ Pawe FOTOI++1946MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
2091021KRAJEWSKA Agata FOTOII+0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2101022KRASUCKI PiotrI1615WKSz 1938 W這c豉wekKP
2111023KRU玆垶KI Wies豉w FOTOI+2150KP
2121024KUBIAK LeszekI+1904UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
2131025KUBICKA IwonaI0KP
2141026KUBICKI Marek FOTOK2124AZS UMK ToruKP
2151027KUCHARSKI TomaszI2160MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2161028KUCHNIO Przemys豉w FOTOI2049KSz "Gambit" 安iecieKP
2171029KUCZMA DawidII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2181030KUDEΘA Janusz FOTOI+2061UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2191031KUJAWA ZygmuntII0KP
2201032KUJAWSKI RyszardI0KSz "Gambit" 安iecieKP
2211033KUKUx Pawe FOTOK+2181UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2221034KULCZYK Pawe FOTOK2096UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2231035KULI垶KI Krzysztof FOTOK2006WKSz 1938 W這c豉wekKP
2241036KURLENDA AdamK2204BKS "Chemik" BydgoszczKP
2251037KURYΜWICZ Tomasz FOTOI2015KSz "Torfarm-64" ToruKP
2261038KWIATKOWSKI JacekI+1759ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
2271039LECH Piotr FOTOI1753UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
2281040LESZCZY垶KA Jolanta FOTOK2057KP
2291041LESZCZY垶KI Krzysztof FOTOI++2154KP
2301042邛OCHA Adam FOTOI2021MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2311044KOC Ewa FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
2321045LEWANDOWSKA Krystyna FOTOII0KP
2331046LEWANDOWSKI Krzysztof FOTOK2127SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2341047LEWANDOWSKI Marek FOTOI+1857KSz "Torfarm-64" ToruKP
2351048LEWANDOWSKI Micha FOTOII1665UKS "OPP" ToruKP
2361049LEWANDOWSKI Rafa FOTOK+2195KSz "Gambit" 安iecieKP
2371052ΜZICKI W這dzimierzI0KP
2381053LUBICKI BartoszI+2064KP
2391054ΣNKIEWICZ Dariusz FOTOK2011SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2401056MACIEJEWSKA MalgorzataIII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2411057MACIEJEWSKI Andrzej FOTOIM2334NOK Nak這KP
2421058MACKIEWICZ AgnieszkaI0KP
2431059MALCER KrzysztofI0KP
2441060MALESKA AnnaK2046KP
2451061MALINOWSKI Tomasz FOTOI1618M-LKS "WISx" NoweKP
2461062MALISZEWSKI Aleksander FOTOI2164KP
2471063MARCHLEWICZ Kamil FOTOI++2068UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2481065MARKIEWICZ Maria FOTOI0KP
2491066MASΜWSKI Tomasz FOTOK+2277KSz "Torfarm-64" ToruKP
2501067MAZALON Bart這miej FOTOI1940MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2511068MAZALON Mariusz FOTOK2060UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2521069MAZALON Mateusz FOTOII+1805MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2531070MAZUR Stanis豉w FOTOI1719LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
2541072MICHALSKI Andrzej FOTOII0KP
2551075MILEWSKI Henryk FOTOII1621KP
2561076MIZIUx Patryk FOTOII1869UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2571077MR紌 MartaI0KP
2581079MUSIAΜWSKA Paulina FOTOI0KP
2591080MUSIELAK MichaI0KP
2601082NAROLSKI ㄆkaszIV0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2611084NOWACKI Krzysztof FOTOII+1784MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2621086OLECH AgnieszkaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2631087OL犵ZKI AdamII+1801SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2641088OL犵ZKI Tomasz FOTOI2030SSz Pocztowiec BydgoszczKP
2651089OLEJNIK Bernard FOTOI1788KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
2661090OLSZEWSKI Marek FOTOK+2003BKS "Chemik" BydgoszczKP
2671091ORCIUCH LeszekII1861KP
2681093OZOROWSKI Edward FOTOI1827ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
2691094PACUSZKA Tomasz FOTOFM2220UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2701095PACUSZKA Wioletta FOTOI++1902UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2711096PALACZ Tomasz FOTOI1952KP
2721099PAPKA Sebastian FOTOI+2136KSz "Torfarm-64" ToruKP
2731100PAPROCKI Jaroslaw FOTOK+2205PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
2741102PAWΜWSKI Pawe FOTOI1650UKS "OPP" ToruKP
2751103PAWΜWSKI S豉womir FOTOK2100WKSz 1938 W這c豉wekKP
2761107PELC Cezary FOTOI0KP
2771108POKOJOWCZYK JerzyIM2340BKS "Chemik" BydgoszczKP
2781109POLITOWSKI Robert FOTOI1784KSz "Torfarm-64" ToruKP
2791111POPIELARZ MarianI0KP
2801112POPIOΒK Marcin FOTOI1989MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2811113PRZYBYLSKI JerzyI0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2821115ROBAK RafaI0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2831116ROBAK Zbigniew FOTOM2212狼MS "Baszta" 疸inKP
2841117ROJEK LeszekI0KP
2851118ROMANOWSKI Filip FOTOI1921KP
2861119ROUBO Dariusz FOTOI+2027MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2871121RYBAK Tomasz FOTOK2216KP
2881123RZ紎KA Kamil FOTOK2203UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
2891124RZ紎KA AntoniII0KP
2901125SADKIEWICZ JoannaWIM2121狼MS "Baszta" 疸inKP
2911126SANKIEWICZ Grzegorz FOTOI1787KP
2921127SARGALSKI Andrzej FOTOI++1811KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
2931129SCHREIBER Kamil FOTOI1947KP
2941130SCHREIBER ㄆkasz FOTOI+2065KP
2951131列IBOROWSKI Miros豉w FOTOK1974UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
2961132S犵xK Andrzej FOTOI1706KP
2971133SEWINA JoannaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
2981134SIERGIEJ Izabela FOTOI1765KP
2991135SIKORSKA PatrycjaIV0KSz "Torfarm-64" ToruKP
3001136SIKORSKI Dariusz FOTOI++2003KSz "Torfarm-64" ToruKP
3011139SIWIEC Bartlomiej FOTOFM2205UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3021140SKOWRO垶KI Piotr FOTOI+2025UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3031141SM邛KOWSKI ㄆkaszI+2191KP
3041143SMYKOWSKI Mateusz FOTOI1912KP
3051144吉IADECKI Jerzy FOTOI1670狼MS "Baszta" 疸inKP
3061145SOBICH Kazimierz FOTOI1837ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
3071146SOMMER KazimierzIII0KSz "Gambit" 安iecieKP
3081147SOSNOWSKI DanielI1958KP
3091148SOWI垶KI ArturII+1905KP
3101150STARZY垶KI Waldemar FOTOI+1716BKS "Chemik" BydgoszczKP
3111152CICHOCKA KatarzynaI++1604WKSz 1938 W這c豉wekKP
3121153ST襾NIAK Stanis豉wI1480WKSz 1938 W這c豉wekKP
3131154STOLARCZYK Adam FOTOK2130KSz "Gambit" 安iecieKP
3141156STOPPEL Mariusz FOTOI+2012UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3151157STRZEMKOWSKI W這dzimierz FOTOK1853KSz "Torfarm-64" ToruKP
3161158STUCZY垶KI Andrzej FOTOK+2249UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3171160STYPCZY垶KA AnnaI0KP
3181161SUEHSE RemigiuszI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3191163SWOROWSKI Piotr FOTOI1958KP
3201164SZARY Marcin FOTOII+1813狼MS "Baszta" 疸inKP
3211165SZCZEPANIAK Marta FOTOIII0KP
3221167SZMIDT Przemys豉w FOTOI++1855UKS "OPP" ToruKP
3231168SZUBSKI MarekI0KP
3241169SZULC MichaK2231KP
3251170SZYBOWICZ Piotr FOTOI++1937UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3261172SZYMA垶KI DawidI0KP
3271175SZYMCZYK Marek FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
3281176MARCHEL Agnieszka FOTOK1951SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3291177LEWANDOWSKA Anika FOTOK1924SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3301178TARCZYKOWSKA Monika FOTOI1711UKS "OPP" ToruKP
3311179TARCZYKOWSKI JanuszI++2029UKS "OPP" ToruKP
3321180TARKOWSKI Micha FOTOI+1928MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3331181TARNOWSKI MarianI1764MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3341182THEUSS Tomasz FOTOI1656MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3351185TOMCZYK DorotaI0KP
3361186TRABSZYS TomaszK+2267KP
3371187TUMOLEWSKA Karolina FOTOI0BKS "Chemik" BydgoszczKP
3381188TURCZYNOWICZ EdwardK0KP
3391189URBANEK Marcin FOTOI++2135MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3401191WACZY垶KA AnnaII0AZS UMK ToruKP
3411193WALCZAK Tadeusz FOTOI1565KP
3421194WALTRATUS AdamI++2090KP
3431195WARGULEC Dariusz FOTOI1929UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
3441196WARJAN Kinga FOTOII+0KP
3451197W癿LARZ Joanna FOTOK1946狼MS "Baszta" 疸inKP
3461198WESOΜWSKA Edyta FOTOK1930BKS "Chemik" BydgoszczKP
3471199OL犵ZKA Magdalena FOTOK++1986SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3481200WESOΜWSKI Waldemar FOTOI1701MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
3491201WIERZBICKI S豉womir FOTOI1974MKS Che軛瘸KP
3501203WIESE-J茯WIAK Ma貪orzata FOTOWIM2205KP
3511206SERAFIN Monika FOTOI+1791狼MS "Baszta" 疸inKP
3521207WI吉IEWSKI Adam FOTOI+1918UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3531208WI吉IEWSKI Przemys豉w FOTOK1998PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
3541209WITKOWSKI Andrzej FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
3551210WITKOWSKI Jerzy FOTOI0KP
3561213WODZY垶KA Zofia FOTOI1553KSz "Torfarm-64" ToruKP
3571214WODZY垶KI Micha FOTOI+1926KSz "Torfarm-64" ToruKP
3581215WOJTAROWICZ Janusz FOTOI2038KP
3591216WOLA垶KI Micha FOTOI++1923KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3601217WO昧IAK Marcin FOTOK2212BKS "Chemik" BydgoszczKP
3611218WRUCK Wies豉w FOTOI1922OSiR TucholaKP
3621219ZACNIEWSKI Artur FOTOI0KP
3631220DECKERT Magdalena FOTOK1975UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3641222ZEMBRZUSKA Monika FOTOK++2000UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3651223ZIELI垶KA DariaII+0KP
3661225ZIELI垶KI Olgierd FOTOI+1871KSz "Torfarm-64" ToruKP
3671226ZI邛AK Krzysztof FOTOI+2000KP
3681229耗ΘIEWICZ JerzyI++2129KP
3691230烙ΛIEROWICZ Krzysztof FOTOIM2034KSz "Gambit" 安iecieKP
3701231狹RNER Jaros豉w FOTOII1862KP
3711232ZWOLAKIEWICZ ㄆkasz FOTOI1971KP
3721365GAxT Arkadiusz FOTOI2020KP
3731383KR粌 S豉womirI2014PKS "Le郾y" BydgoszczKP
3742035JARACZ BarbaraWGM2231狼MS "Baszta" 疸inKP
3752036JARACZ Pawel FOTOGM2465狼MS "Baszta" 疸inKP
3762063KRYSZTOFIAK MarcinIM2384狼MS "Baszta" 疸inKP
3772464JAROSZ PiotrI0OSiR TucholaKP
3782471PALKA DominikaI+1749KSz "Torfarm-64" ToruKP
3792752KOSIOREK Marek FOTOM2307UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3802781KUJAWSKI AdamK2220UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3813316KIKA DorotaWIM2184UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3823849NEJMAN LeonIV0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
3834364RANT IzabelaI++1775AZS UMK ToruKP
3844702KIEyRATOWSKI AleksanderI+2058OSiR TucholaKP
3854851SZCZEPOCKA-KIEyRATOWSKA RenataI+0OSiR TucholaKP
3865551ANTONIEWSKI Rafal FOTOGM2537狼MS "Baszta" 疸inKP
3875880xGOWSKI Patryk FOTOIM2333UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3886424KOBUS MaciejI1870LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
3896484MALASZEWSKA Natalia FOTOI1728LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
3906535MACKIEWICZ AnnaK+1896UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
3916889BIENIEK DariaII+1215SSz Pocztowiec BydgoszczKP
3927535SZCZE吉IAK Andrzej FOTOK1968UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3937539TOFIL Borys FOTOK2202KP
3947652BULTROWICZ Leszek FOTOII1472KSz "Gambit" 安iecieKP
3957775KAZNOWSKI Daniel FOTOII1496KSz "Gambit" 安iecieKP
3967783KNOFF Dariusz FOTOII1591UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
3977791KOMOROWSKI Piotr FOTOII1708PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
3987904PATERKA MichaII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
3997992SZYMCZAK Przemys豉w FOTOII1642狼MS "Baszta" 疸inKP
4008032WYDRA MichaII1584AZS UMK ToruKP
4019807HERA Imre FOTOGM2619UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4029829CHABOWSKI AleksanderII+0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
4039831JANIK Tomasz FOTOI2033NOK Nak這KP
4049909浩BRACKI Jaros豉wI1844PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
4059914MARCHLEWICZ Damian FOTOII+1948UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
4069940KOWAL Mieczys豉w FOTOII1695MKS Che軛瘸KP
40710821浩BROWSKA AnnaI1686AZS UMK ToruKP
40811439GRABARCZYK Szymon FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
40911440BOJANOWSKA Joanna FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
41011441BOJANOWSKI Nikodem FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
41111442浩BRACKI Tomasz FOTOK2161PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
41211444BEDNARKIEWICZ Jakub FOTOII1545UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
41311445BARTOSZEWSKI Bartosz FOTOIII1498UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
41411446OL犵ZKI Ryszard FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
41511447GRZENKOWICZ Przemys豉w FOTOII+1802PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
41611448G紑NICKI ㄆkaszIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
41711449J茯WICKA Teresa0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
41811450K襾SKI Artur FOTOIII0PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
41911451KIEΝI垶KA JoannaIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
42011452LIBRONT DawidV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
42111453MIKULSKI ㄆkaszV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
42211454NIED柱IECKI FilipIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
42311455PROCZEK Mateusz FOTOII+1543UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
42411456SZULGACZ Maciej FOTOI+1749PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
42511457WALCZAK Piotr FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
42611458ZI茛KOWSKI Dawid FOTOK2146SSz Pocztowiec BydgoszczKP
42711459SZxPI垶KI Wojciech0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
42811460SΜWI垶KI Mateusz FOTOIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
42911461ANGLART MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43011462BAUMGART KonradIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43111463B…OWSKI Mateusz FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43211464BIAΜW﹖ KacperIII1284MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43311465BUDNIK Mateusz FOTOI++1946UKS "OPP" ToruKP
43411466BUKOLT KrystianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43511467DEMBI垶KA Karolina FOTOII1298MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43611468DENISOW SzymonIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43711469DOBOSIEWICZ MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43811470JAKUBOWSKI JanIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43911471JEZIERSKI PiotrV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44011472KASPRZAK ArletaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44111473KASPRZAK MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44211474KOWALSKI Roman FOTOII1513MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44311475KR粌 DamianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44411476KU危IEREK FilipII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44511477KU危IEREK KacperIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44611478LUDWIKOWSKI MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44711479xPU PaweII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44811480邛OCHA MariuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44911482ZI邛ALA AleksandraV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45011483WOJCIECHOWSKA MartaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45111484WNUK KacperIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45211485WALERYCH MaciejIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45311486TUΜDZIECKA Beata FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45411487URBANEK AdamII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45511488名IERSKI GrzegorzV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45611489SZYMANOWSKI MichaV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45711490SOSI垶KI MateuszIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45811491SADOWSKA KarolinaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45911492RUSAK Przemys豉wIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46011493RACxW MarcinIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46111494PUJSZO ArturIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46211495PRZYCZYNEK MajaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46311497ORDON Przemys豉wIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46411499M﹗EWSKI Marcin FOTOII+1631MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46511500MIKOxJCZAK Wojciech FOTOI1787AZS UMK ToruKP
46611501MACIEJEWSKI MarekV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46711502MACIEJEWSKI MateuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46811503MACIEJEWSKI Miko豉j FOTOII+1788MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46911504MACIEJEWSKI PatrykIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
47011513BALDOWSKI AntoniIII0KP
47111514DYBKOWSKI LeopoldII0KP
47211515GAㄐZKA FilipIV0KP
47311516KLAMKA Pawe0KP
47411517MARCZUK Miros豉wIII0KP
47511518ORZECHOWSKI Karol0KP
47611521SZYBOWICZ AnnaV0KP
47711523DYDY垶KA Urszula0KP
47811527KURKIEREWICZ TomaszII0KP
47911528LOBODA MateuszV0KP
48011530MICHALSKI Jan0KP
48111531MINICHOWSKI PiotrII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
48211532MRUGOWSKI Przemys豉wIV0KP
48311533NOWAK Artur FOTOIV0KP
48411534OKULICZ Tomasz0KP
48511535PAWΜWSKI Zdzis豉w FOTOIV0KP
48611536SOBKOWSKI Krzysztof FOTOII1658BKS "Chemik" BydgoszczKP
48711537SMENTEK Marcin0KP
48811540STARZY垶KI Pawe FOTOII1453BKS "Chemik" BydgoszczKP
48911543SZCZESNOWICZ Krzysztof0KP
49011544SZYNWELSKI RyszardII1210BKS "Chemik" BydgoszczKP
49111545TREPKOWSKA Barbara FOTOIII0KP
49211546TREPKOWSKI Piotr FOTOI1769BKS "Chemik" BydgoszczKP
49311548ZAWISTOWSKA Joanna0KP
49411549WI吉IEWSKI Zdzis豉wIV0KP
49511550WOLUNTARSKI AlanIV0KP
49611551ZAWADA Andrzej FOTOII1635BKS "Chemik" BydgoszczKP
49711552BAGI垶KI PaweII0KP
49811554BRZEZI垶KI Piotr0KP
49911555CEMEL JanIV0KP
50011556CHYREK Micha0KP

   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006