Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 00:44:45
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółLicencja zaw. GóraKlub GóraWZSzach. Góra
137870PIKORA Sebastian FOTO0KP
2699SZELĄG Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
3700BANASIAK Jan FOTOII+0KP
4704+DYGAJTIS WitoldII+0KP
5705GEMBARSKI TadeuszI0KP
6717BROSZKIEWICZ WojciechIII0KP
7718KIEDROWSKA AnnaV0KP
8719MYK MariuszIV0KP
9720MYK MirosławII+0KP
10721SKAŁECKI RomanII002200384KP
1111463BĄKOWSKI Mateusz FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
12732MIKULSKI Igor0KP
13737TOKARSKI Tomasz002200002KP
14738TOKARSKI Tomasz002200003KP
15739TYMOSZUK Sebastian0KP
16760BRANICKI Sławomir FOTOII+0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
17762POLITOWSKI ŁukaszIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
18763WIERZBICKI Marek FOTOIII002200263KP
19772BĄKOWSKA JustynaII0KP
20782CICHOCKA EwaII0KP
21783ORYLSKI AndrzejII+0KP
22784NIKIEL Waldemar0KP
23788ZYGOWSKI MariuszII002200045MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
24790KOWALEWSKI Przemysław FOTOII002200150KP
25791POLAKIEWICZ MateuszIV0KP
26793SZEFER MichałIV0KP
27795KWIATKOWSKI JarosławIII0KP
28796PILICHOWSKI JanuszII0KP
2911722BRZEZIŃSKI RobertIV0KP
3011723BRZEZIŃSKI ZbigniewIV0KP
31803PIETROWSKA IwonaII002200357MKS ChełmżaKP
32805GRODZICKI GrzegorzIV0KP
33807JACHER PaulinaII0KP
34808LEWANDOWSKI Robert FOTOII0KP
35809MARKIEWICZ MartaII+0KP
36810WOJCIECHOWSKA Beata FOTOII0KP
37812BIAŁECKI JanII+0KP
38813NAWROCKA JolantaII0KP
39817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
40818LEWANDOWSKA PaulinaI002200078KP
41819MACIEJEWSKI NikodemIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
42820POMIANOWSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43822RATAJCZAK MarcinIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
4411461ANGLART MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
45824WALERYCH Jarosław FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
46833HERMAN FranciszekIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
47834WÓJCIK Irena FOTOII002200403KP
48836WYRZYKOWSKI Stanisław FOTOII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
49837ŻÓŁTOWSKI Marek FOTOIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
50844CHMIELEWSKI PiotrII+0KP
51845LEWANDOWSKI Maciej FOTOII+0MCK Aleksandrów KujawskiKP
52849SCHMEICHEL IwonaI002200197KP
53851KRENZ EwelinaIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
54852LEWANDOWSKA Natalia FOTOII002200114UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
55855PAWELEC Łukasz FOTOII+0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
56857PRZYBYLSKA Monika FOTOII+0KP
57862RADOSZEWSKI PiotrII0KP
58863TOTLEBEN BartoszII0KP
59866CZAKYROW FilipIII0KP
60867DROZDOWSKI WinicjuszIV0KP
61868GLINKOWSKI Franciszek0KP
62870LIGOCKI Dawid0KP
63882SZYMAŃSKA Iwona FOTOII+0KP
64886ANDRZEJEWSKI Jerzy FOTOI0KP
65889BARANOWSKI PawełII0KP
66891+BAUZA Maria FOTOK0KP
67892+BETKA JerzyI0KP
68899BONIEWICZ EwaI0KP
69902BOROCH Michał FOTOI002200090KSz "Gambit" ŚwiecieKP
70904BORYSZEWSKI DariuszI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
71909BULGE Monika FOTOI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
72915CHYŁA Marek FOTOI002200410M-LKS "WISŁA" NoweKP
73922DOBRZAŃSKI RomanI0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
74924DOMOWICZ KlaudiaI0KP
75926DUSZYŃSKA DonataI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
76928DYRKA Hieronim0KP
77930+FIAŁKOWSKI Andrzej FOTOI0KP
78931FIGEL CzeslawI002200694SSz Pocztowiec BydgoszczKP
79934JASIŃSKA Hanna FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
80938GAUZA MagdalenaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81944GILEWSKI MaciejI0KP
82953+GRECZYCHO LeszekI0KP
83955GROCHOWIAK GrzegorzI0KP
84956GRODECKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
85961GWÓŹDŹ Grażyna FOTOI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
86964HASS MarekI0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
87969HOŁOWNIA Bogdan FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
88971JABŁOŃSKA AnnaI0KP
89981JANKOWSKI KacperIV002200235UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
9011439GRABARCZYK Szymon FOTOII002200016UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
9111440BOJANOWSKA Joanna FOTOIII002200010UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
92986JASIŃSKA Bogumiła0KP
93993KACZMAREK HenrykI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
94997KARCZEWSKI ZenonI0KP
951007KONIECZKA DorotaI0KP
961010KOSZOWSKI AndrzejI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
971011KOSZOWSKI JerzyI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
981021KRAJEWSKA Agata FOTOII+002200115UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
991025KUBICKA IwonaI002200514KP
1001029KUCZMA DawidII0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1011031KUJAWA ZygmuntII0KP
1021032KUJAWSKI RyszardI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
1031044KOC Ewa FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1041045LEWANDOWSKA Krystyna FOTOII0KP
1051051+ŁOPIŃSKI ZygfrydI0KP
1061052ŁOZICKI WłodzimierzI0KP
1071056MACIEJEWSKA MalgorzataIII0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1081058MACKIEWICZ AgnieszkaI0KP
1091059MALCER KrzysztofI0KP
1101064MARCINIAK JózefII0KP
1111065MARKIEWICZ Maria FOTOI0KP
1121072MICHALSKI Andrzej FOTOII0KP
1131077MRÓZ MartaI0KP
1141079MUSIAŁOWSKA Paulina FOTOI002200155KP
1151080MUSIELAK MichałI0KP
1161082NAROLSKI ŁukaszIV0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1171086OLECH AgnieszkaIII002200254MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1181107PELC Cezary FOTOI0KP
1191111POPIELARZ MarianI0KP
1201113PRZYBYLSKI JerzyI0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1211115ROBAK RafałI0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1221117ROJEK LeszekI0KP
1231124RZÓSKA AntoniII0KP
1241128SCHNEIDER Ryszard0KP
1251133SEWINA JoannaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1261135SIKORSKA PatrycjaIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1271146SOMMER KazimierzIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
1281160STYPCZYŃSKA AnnaI0KP
1291161SUEHSE RemigiuszI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1301165SZCZEPANIAK Marta FOTOIII002200126KP
1311168SZUBSKI MarekI0KP
1321172SZYMAŃSKI DawidI0KP
1331175SZYMCZYK Marek FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1341185TOMCZYK DorotaI0KP
1351187TUMOLEWSKA Karolina FOTOI002200439BKS "Chemik" BydgoszczKP
1361188TURCZYNOWICZ EdwardK0KP
1371191WACZYŃSKA AnnaII002200996AZS UMK ToruńKP
1381196WARJAN Kinga FOTOII+0KP
1391209WITKOWSKI Andrzej FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1401210WITKOWSKI Jerzy FOTOI0KP
1411219ZACNIEWSKI Artur FOTOI0KP
14211558CHYREK PiotrV0KP
14311559CZUGAJEWSKI Łukasz0KP
1441223ZIELIŃSKA DariaII+002200004KP
14511459SZŁAPIŃSKI Wojciech0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
14671756KLIMEK KacperIV002201045LUKS "FENIKS" MroczaKP
1472464JAROSZ PiotrI002201054OSiR TucholaKP
14821382GRAJKOWSKA Dominika0KP
1493849NEJMAN LeonIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
1504851SZCZEPOCKA-KIEŁBRATOWSKA RenataI+002201055OSiR TucholaKP
15111702DZIENDZIELA RadomirV0KP
15216580SOKOŁOWSKI RafałV0KP
1537704GASZKOWSKI Marek FOTOII002200091KP
15465390CHARYTONIUK MilanIV0KP
1557904PATERKA MichałII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
15611462BAUMGART KonradIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1579829CHABOWSKI AleksanderII+0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
15817520NIKODEM FilipIII002200064KP
15911441BOJANOWSKI Nikodem FOTOIII002200009UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16011446OLĘDZKI Ryszard FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16111448GÓRNICKI ŁukaszIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16211449JÓŹWICKA Teresa0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16311450KĘPSKI Artur FOTOIII002200692PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
16411451KIEŁPIŃSKA JoannaIII002200429UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16511452LIBRONT DawidV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16611453MIKULSKI ŁukaszV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16711454NIEDŹWIECKI FilipIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16811457WALCZAK Piotr FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
16911460SŁOWIŃSKI Mateusz FOTOIV002200275UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
17011466BUKOLT KrystianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17111468DENISOW SzymonIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17211469DOBOSIEWICZ MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17311470JAKUBOWSKI JanIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17411471JEZIERSKI PiotrV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17511472KASPRZAK ArletaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17611473KASPRZAK MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17711475KRÓL DamianIV002200251MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17811476KUŚMIEREK FilipII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17911477KUŚMIEREK KacperIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18011478LUDWIKOWSKI MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18111479ŁAPUĆ PawełII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18211480ŁĘTOCHA MariuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18311482ZIĘTALA AleksandraV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18411483WOJCIECHOWSKA MartaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18511484WNUK KacperIV002200245MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18611485WALERYCH MaciejIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18711486TUŁODZIECKA Beata FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18811487URBANEK AdamII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18911488ŚWIERSKI GrzegorzV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19011489SZYMANOWSKI MichałV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19111490SOSIŃSKI MateuszIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19211491SADOWSKA KarolinaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19311492RUSAK PrzemysławIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19411493RACŁAW MarcinIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19511494PUJSZO ArturIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19611495PRZYCZYNEK MajaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19711497ORDON PrzemysławIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19811501MACIEJEWSKI MarekV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19911502MACIEJEWSKI MateuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20011504MACIEJEWSKI PatrykIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20111513BALDOWSKI AntoniIII0KP
20211514DYBKOWSKI LeopoldII0KP
20311515GAŁĄZKA FilipIV0KP
20411516KLAMKA Paweł0KP
20511517MARCZUK MirosławIII0KP
20611518ORZECHOWSKI Karol0KP
20711521SZYBOWICZ AnnaV0KP
20811555CEMEL JanIV0KP
20911523DYDYŃSKA Urszula0KP
21011526KOWALEWSKI GabrielII0KP
21111527KURKIEREWICZ TomaszII0KP
21211528LOBODA MateuszV0KP
21311560DYGAJTIS Grzegorz0KP
21411530MICHALSKI Jan0KP
21511531MINICHOWSKI PiotrII002200405KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
21611532MRUGOWSKI PrzemysławIV0KP
21711533NOWAK Artur FOTOIV0KP
21811534OKULICZ Tomasz0KP
21911535PAWŁOWSKI Zdzisław FOTOIV0KP
22011537SMENTEK Marcin0KP
22111556CHYREK Michał0KP
22211543SZCZESNOWICZ Krzysztof0KP
22311545TREPKOWSKA Barbara FOTOIII002200083KP
22411548ZAWISTOWSKA Joanna0KP
22511549WIŚNIEWSKI ZdzisławIV0KP
22611550WOLUNTARSKI AlanIV002200128KP
22711552BAGIŃSKI PawełII0KP
22811554BRZEZIŃSKI Piotr0KP
22911561GNEŚ Aleksy0KP
23011562GRZYWACZ Aleksander0KP
23111563GRZYWACZ Mateusz0KP
23211564KAMIŃSKI Grzegorz0KP
23311565KAMIŃSKI Marcin0KP
23411566KAPAŁA JoannaIV0KP
23511567KAPAŁA Paweł0KP
23611568KARCZEWSKA Clara0KP
23711569KAWCZYŃSKI Michał0KP
23811570KOKOCHA Patryk0KP
23911571KRUSZYŃSKI FranciszekII0KP
24011572KUZIORA StanisławII0KP
24111573MARCHLEWICZ Miłosz0KP
24211574MŁYŃSKI Marian0KP
24311575MUSIAŁ JacekIV0KP
24411576OBRĘBSKI Sławomir0KP
24511577OCHOCIŃSKI Jerzy0KP
24611578OWSIANY Jan0KP
24711579ROMECKI Adrian0KP
24811580RUTKOWSKI DariuszIII0KP
24911581SCHREIBER Grzegorz FOTOIII0KP
25011582ŚWICZEREWSKI AdrianV0KP
25111583TYBURSKI Daniel0KP
25211584WALCZAK Dawid0KP
25311585WIKTORSKI KamilV0KP
25411586WZIĘTAL MateuszV0KP
25511587ZYGNERSKI Filip0KP
25611588SARNECKI Roman FOTOII0KP
25711590BONNA AndrzejII002200387KP
25811591DEJA PatrycjaIV0KP
25911592MYK ElżbietaII0KP
26011593NITKA Martyna002200382KP
26111594NURCZYŃSKI Leszek FOTOII0KP
26211595WRUCK WłodzimierzIII002200386OSiR TucholaKP
26314845CHRZANOWSKI TomaszIV002200512KSz "Torfarm-64" ToruńKP
26411612BETKIER JarosławII002200999CK ŁubiankaKP
26511613DWOJACKA Magdalena FOTOIII002200139CK ŁubiankaKP
26611617GODLEWSKI AdamII002200145CK ŁubiankaKP
26711618JANUSZEWSKI Adam0CK ŁubiankaKP
26811620KRÓL Bartłomiej0CK ŁubiankaKP
26911621LEWANDOWSKI Karol0CK ŁubiankaKP
27011622ŁUCZAK Robert0CK ŁubiankaKP
27111623NOWACKI JanIII0CK ŁubiankaKP
27211625NOWORACKI Piotr002200144CK ŁubiankaKP
27311628RABĘDA KlaudiaIII002200147CK ŁubiankaKP
27411630STRZYŻEWSKI JacekII0CK ŁubiankaKP
27511631ZEGAN Andrzej0CK ŁubiankaKP
27611632ZEGAN DariuszIV0CK ŁubiankaKP
27711633ŻYŁKOWSKI WiesławIV002200141CK ŁubiankaKP
27811634BISKUPIAK PatrykV0KP
27911635ILNICKI KrzysztofIV0KP
28011636ILNICKI TomaszIII0KP
28111638KOTULSKA Katarzyna FOTOII002200599LUKS "FENIKS" MroczaKP
28211639KOTULSKI MichałIII002200498LUKS "FENIKS" MroczaKP
28311642KULSKI Krystian FOTOIV002200491LUKS "FENIKS" MroczaKP
28411643KULSKI MaciejIV0KP
28511645ORCIUCH Ewa0KP
28611646ROSA Tomasz0KP
28711648DĄBROWSKI TadeuszIII0WKSz 1938 WłocławekKP
28811649SZARZYŃSKI MarcinII0KP
28911650SZATKOWSKA Beata0KP
29011651PTASZYŃSKI PiotrII+0KP
29111652LESZCZYŃSKI MarekIV0KP
29211653LESZCZYŃSKI Jakub0KP
29311654GŁOWACKI Marek FOTOII0KP
29411655HOFMAN WojciechV0KP
29511656KORPALSKI StanisławIII0KP
29611657KWIATKOWSKI SławomirIV0KP
29711659FIFELSKA Agnieszka0LZS "Wieża" WięcborkKP
29811661KOMODZIŃSKI PiotrII+0LZS "Wieża" WięcborkKP
29911662KOPANIARZ TadeuszIII0LZS "Wieża" WięcborkKP
30011665STRAMA AgnieszkaV0LZS "Wieża" WięcborkKP
30111667WNUK Dorota FOTOIII002200477LZS "Wieża" WięcborkKP
30211668WOJCIECHOWSKI JerzyIII002200496LZS "Wieża" WięcborkKP
30311669ARBART AdamII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30411671ARBART AlicjaII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30511672ARBART ArkadiuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30611673ARBAT MarcinIII002200504LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30711674BUDZIŃSKI MateuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30811675JĘDRZEJEWSKI BartoszII+0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30911676KIEŁBOWICZ KamilIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31011677KILANOWSKI MaciejIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31111678KRÓL JakubIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31211679MALESZEWSKI DanielII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31311680MALESZEWSKI RadosławIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31411681MAŁEK MarzenaIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31511682MAŁEK AnetaV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31611683MROZIŃSKA AgnieszkaII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31711685TABOREK MateuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31811686TRZCIŃSKA AgnieszkaIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31911687WAWRZONEK MagdalenaIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
32011688DZIUBEK Agnieszka FOTOII002200507KP
32111689GĘSZCZAK Wojciech0KP
32211690GŁADKI Kamila FOTOII0KP
32311691GŁADKI Mariusz0KP
32411692JANCZUR JerzyIII0KP
32511693JANIAK MonikaV0KP
32611694KOWSZEWICZ Piotr0KP
32711695KUJACIŃSKA Izabela0KP
32811696LEWANDOWSKA Dagmara0KP
32911697LEWANDOWSKI WojciechIII0KP
33011698POPŁAWSKI RyszardIV0KP
33111699MODRZEJOWSKA JulitaII002200689BKS "Chemik" BydgoszczKP
33211700OSIELSKI Karol FOTOIII0KP
33311701ŁUKASZEWICZ KatarzynaII0KP
33411703GĘZA Anna0KP
33511704KACZMAREK KamilIV0KP
33611705PASTWIK BarbaraII002200038MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
33711706STRAMA KatarzynaIV0KP
33811707STRĄCZEK AgnieszkaII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
33911708WESOŁOWSKI GrzegorzIII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
34011709WÓJCICKA KatarzynaIV0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
34111711CHODOROWSKI WłodzimierzII0KP
34211712HAŁAS StefanIV0KP
34311713ZIELAS Piotr0KP
34411714WŁODARSKI Mirosław0KP
34511715TOMASZEWSKI Przemysław0KP
34611716PILICHOWSKA Małgorzata0KP
34711717PALACZ Magdalena0KP
34811718NIEMIEC KazimierzII0KP
34911719MAŃKOWSKA MartaIV0KP
35011720MACIEJEWSKI MieczysławIV0KP
35111721KRĘŻELEWSKI TomisławIV0KP
35211724CHYŁA CzesławIV0KP
35311725FADEREWSKA Anna0KP
35411726FADEREWSKI PiotrII0KP
35511727GDULA Krzysztof FOTOII002200192KP
35611728KANIECKA GabrielaII0KP
35711729KANIECKA JustynaIII0KP
35811730KANIECKI MariuszIV0KP
35911731KANIECKI MirosławIII0KP
36011732KASPROWICZ MichałIV0KP
36111733KIELISZEK Dariusz FOTOIII002200195KP
36211734KIELISZEK Krzysztof FOTOIV002200194KP
36311735KLAWCZYŃSKI ZygmuntII0KP
36411737KONEFAŁ Krzysztof0KP
36511739MARCHLEWICZ Jan FOTOIV0KP
36611740MARCHLEWICZ Marcin FOTOIV002200196KP
36711741MARCHLEWICZ Karol FOTOIII0KP
36811742MATUSIAK MariuszIII0KP
36911743OSTROWSKI AntoniII0KP
37011744ZAŻDŻYK Kamil0KP
37111745ZALEWSKA NataliaIV0KP
37211746ZALEWSKA MonikaIV0KP
37311747SZCZAWIŃSKI Sebastian0KP
37411748SZCZAWIŃSKI Błażej0KP
37511749RYNKEL AleksandraV0KP
37611750RYDZEWSKI BrunonIII0KP
37711751RUPIŃSKI KarolV0KP
37811752POPIELARSKI PiotrII0KP
37911754BIGOS MagdalenaIII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38011755BORZĘCKI AdamII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38111756BORZĘCKI PiotrV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38211757FENNERT-OSIŃSKA DorotaIII002200436ITS "Kopernik" InowrocławKP
38311758GRZYBEK Waleria0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38411759KAMELSKI PiotrIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38511764MAREK KrzysztofIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38611765MUZIOŁ KrzysztofIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38711767NOWICKI DamianV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38811768OSIŃSKI Krystian FOTOII002200435ITS "Kopernik" InowrocławKP
38911769PRZYBYLSKA PaulinaIII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
39011770RUCIŃSKA-JASKULSKA JolantaIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
39111771RUCIŃSKA EwaIII002200305ITS "Kopernik" InowrocławKP
39211772SOBCZAK MikołajIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
39311773ŚMIAŁEK Patrycja0ITS "Kopernik" InowrocławKP
39411774WOROŃSKI Jan FOTOII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
39511775WOŹNIAK JarosławV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
39611776CHMURZYŃSKI TomaszIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
39711778GRZELAK Zdzisław FOTOIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
39811779JANCZUKOWICZ ZbigniewII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
39911780KOLLAKOWSKI JerzyII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
40011782MADEJ HenrykII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
40111784PIETRZAK StanisławIV0KP
40211785ZAREMBA KazimierzV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
40311786ULANDOWSKI PatrykIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
40411787TCHIR WiesławV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
40511790CHOJNACKI BartoszIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40611791GACKOWSKI PatrykIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40711793GDANIEC MirosławaIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40811794GOLISZ SebastianII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40911795JASTRZĘBSKI TomaszII002201091KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41011796JAŹWIECKI MariuszII002201092KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41111797KARWASZ AnnaIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41211799KLEIN Monika0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41311800KŁOSOWSKA NataliaIV0KP
41411801KOSZOWSKA MarikaIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41511802KOZAK PatrykIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41611803LIPOWSKI RadosławIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41711804ŁUKOMSKA AnnaIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41811805ŁUKOMSKI Janusz FOTOII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41911806PAWŁOWSKI RomanII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42011807PIOTROWSKA Julia FOTOII002200459KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42111808PRILL JacekV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42211809PRZESTRZELSKI MaciejV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42311810RYBUS WikiIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42411811SADŁOWSKA Agnieszka0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42511812SITNIEWSKI Grzegorz FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42611813SOKOŁOWSKI ManuelIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42711816SYTY TomaszIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42811817TANTLEWICZ AdrianIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
42911820WASZKOWSKA NataliaIII002200093KSz "Gambit" ŚwiecieKP
43011821WASZKOWSKI Jacek FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
43111822WIŚNIEWSKI Andrzej FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
43214846DASZKOWSKI DariuszII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43314847GRZEDA Artur FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43414848KAMIŃSKI RobertII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43514850KONICKI PiotrII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43614851LESZCZYŃSKI Maciej FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43714852LEWANDOWSKI JacekIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43814853PIÓREK Edward FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43914854ORNOCH Bartosz FOTOIII002200268KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44014855SAKRAJDA JanIII002200691KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44114857SIEROCKI WojciechV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44214859SMUŁEK BłażejIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44314860STAROSTA Mateusz0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44414861SZALBOT Filip0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44514862SZUBARGA Artur0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44614863SZUBARGA PawełV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44714864WODZYŃSKA DanutaV002200509KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44814865WODZYŃSKI TomaszIV002200510KSz "Torfarm-64" ToruńKP
44914866WOJCIECHOWSKI MateuszV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
45014867ŻUCHELKOWSKA AnnaIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
45114869CHMIELEWSKI PawełII002200048KP
45214870KIEJDO AnetaII0KP
45314871GRZEGORCZYK Hubert0KP
45414873KOTLARZ AgnieszkaII0KP
45514874SZEWCZUL JarosławII0KP
45614875MARKOWSKI Adam0KP
45714876WESOŁOWSKA Alicja0KP
45814877ŻUREK PawełIII0KP
45914880BARSKI ZdzisławIV0KP
46014881CHMIELEWSKA Bogumiła0KP
46114882DOLATOWSKI Sebastian0KP
46214883CHMIELEWSKI AndrzejIII002200396KP
46314884JUSZCZAK JanuszIV0KP
46414885KANABAJ WiesławIII0KP
46514886KONOPCZYŃSKI Jan FOTOIII002200397KP
46614887KONOPCZYŃSKI MarcinIII002200398KP
46714888KIEDROWSKA Magdalena FOTOII0KP
46814889MALAK Daria0KP
46914890MALAK Jakub0KP
47014891MALAK Olga0KP
47114892WALCZAK MagdalenaV0KP
47214893URBAŃSKA Dorota FOTOII0KP
47314894WOJTYNOWSKI Krzysztof0KP
47414895STAŚKOWSKI Marek FOTOIII0KP
47514896PIECHOTA Stanisław FOTOIII002200399KP
47614898KAŹMIERSKI Mateusz0KP
47714899LINK Jacek0KP
47814900ŁAKOMIEC Robert FOTOIII002200425KP
47914901OBIAŁA Dawid0KP
48014902OBIAŁA Szymon0KP
48114904SŁAWEK Katarzyna FOTOII002200423KP
48214905SŁAWEK KrzysztofIV002200422KP
48314906SZALA JoannaV0KP
48414908WIECHECKI MichałIII0KP
48514909BOCIAN Paweł0KP
48614910BIELUSZEWSKI RafałIII0KP
48714911GRAJEWSKI PawełV0KP
48814912CZARNECKI ŁukaszIV0KP
48914913GRZEGOWSKA MartaV0KP
49014914KACZMAREK IzabelaV0KP
49114916KACZMAREK MichałIV0KP
49214917KNOFF EmilianIV0KP
49314918KNOFF MarcelinaV0KP
49414919OLSZEWSKI Grzegorz FOTOII0KP
49514920KNOFF MichałIV0KP
49614921OPOLSKI GrzegorzV0KP
49714922OPOLSKI Aleksander FOTOII0KP
49814923OPOLSKI Marcin0KP
49914924RATAJCZYK Łukasz0KP
50014925STRYSIK JakubIII0KP

   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006