Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Lipiec 24 2017 08:45:19
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 [2] 3 4 5 6  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aLicencja zaw. G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
50128743ZI茛KOWSKI Mateusz FOTOII130202200720UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
50231176PASTERSKI BogdanIII130202200625PKS "Le郾y" BydgoszczKP
50337923WI吉IEWSKA WeronikaIII130202200702NOK Nak這KP
50427584MAJCHRZAK Wojciech FOTOIV130002200592SSz Pocztowiec BydgoszczKP
50539381NAPIERAx JakubII130002200796ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
50638831JUSZCZAK Mi這szII129902200986MKS "EMDEK" BydgoszczKP
50711467DEMBI垶KA Karolina FOTOII129802200256MKS "EMDEK" BydgoszczKP
50851190WI吉IEWSKA NinaII129402200865UKS "OPP" ToruKP
50952306SZATKOWSKI Pawe FOTOII129402200834UKS "FALA" 安iekatowoKP
51053410MIKOxJCZYK Krystian FOTOIII129402200903BKS "Chemik" BydgoszczKP
51130929DR笅KA Andrzej FOTOIII129102200626PKS "Le郾y" BydgoszczKP
51211464BIAΜW﹖ KacperIII1284MKS "EMDEK" BydgoszczKP
51351212FILIPIAK JanIII128102200905AZS UMK ToruKP
51440219xPI垶KI JerzyII128002200758WKSz 1938 W這c豉wekKP
51552495KOZΜWSKI MichaII127902200836UKS "FALA" 安iekatowoKP
51642114TROKOWSKI Grzegorz FOTOIII127802200744PKS "Le郾y" BydgoszczKP
51727550KARABASZ KacperII127602200574UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
51833721RADKO Artur FOTOII127302200678MKS "EMDEK" BydgoszczKP
51959385WASZEWSKI SebastianII127202201057LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
52062873KANDELSZAJN KrzysztofIII1272KP
52129616BYKOWSKI KacperIII127102201042PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
52233479JASKULSKI MateuszIII127102200674LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
52315289JAKUBOWSKI KacperV126902201038KP
52456042GACKOWSKI MarianII126702200885PKS "Le郾y" BydgoszczKP
52562234TARASIUK AdamII1263ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
52633877WΜCH Dominika FOTOII126102200658BKS "Chemik" BydgoszczKP
52714940KARWOWSKA Danuta FOTOII125902200065UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
52823585BALCEREK Gerard FOTOIII125402200470PKS "Le郾y" BydgoszczKP
52911641KULSKI Edward FOTOII125202200490LUKS "FENIKS" MroczaKP
53045991LE吉IAK Kacper FOTOII125102200783KSz "Gambit" 安iecieKP
53141085G邘ICKI ZbigniewII125002201037KP
53211761LISIAK MichaIII124802200432ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
53368309ZAJ。 SzymonII124702201000UKS "OPP" ToruKP
53415282LAR Angelika FOTOIII124402200316KP
53523487STOLECKI Tomasz FOTOIII124102200373UKS "SZACHOWA DW粑KA" SzubinKP
53616098RYBAK El瘺ieta FOTOII124002200390M-LKS "WISx" NoweKP
53765910BELA Zbigniew123602200984PKS "Le郾y" BydgoszczKP
53869393GRYCZEWSKI TomaszIV1235KP
53964612PRZEWO昧IK PiotrIII123402200971AZS UMK ToruKP
54016600KURPIEWSKA AnnaIII123202200698CK ㄆbiankaKP
54138974WO昧IAK DavidIII1232UKS "OPP" ToruKP
54251196RETZ AdrianII123102200851LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
54320874WELZ RobertII1227UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
54443783BAWEJ Jakub FOTOII122402200850BKS "Chemik" BydgoszczKP
54523584JURKIEWICZ Kazimierz FOTOII122302200467PKS "Le郾y" BydgoszczKP
54634059POREDA Roman FOTOIII122302200690BKS "Chemik" BydgoszczKP
54728749WOLSKI ㄆkasz FOTOII121702200666UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
54815098WARDA KrzysztofIII1216KP
5496889BIENIEK DariaII+121515200366SSz Pocztowiec BydgoszczKP
55057213PODLEWSKI Szymon FOTOII121302200915MKS "EMDEK" BydgoszczKP
55149987FLOREK Wojciech FOTOII+120902200831BKS "Chemik" BydgoszczKP
55250307MATCZY垶KI Mariusz FOTOIII120802200854UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
55315100SZULGACZ Andrzej FOTOII120702200105PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
55451656BONIECKI MateuszIII120602200873NOK Nak這KP
55571757BYCHOWSKA MartaIII120602201046WKSz 1938 W這c豉wekKP
55622774CHAxS Klaudiusz FOTOIII119902200345UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
55745992LE吉IAK Angelika FOTOI119702200784KSz "Gambit" 安iecieKP
55865836ZAJ。 RobertIII119702201001UKS "OPP" ToruKP
55943752WΜCH Rafa FOTOIII119602200817BKS "Chemik" BydgoszczKP
56067693RETMAN MartynaII119202201036PKS "Wiatrak" BydgoszczKP
56139757WASZKOWSKA SandraII+118702200832KSz "Gambit" 安iecieKP
56248713SIERADZKA MartaV118402200809ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
56311544SZYNWELSKI RyszardII118102200613BKS "Chemik" BydgoszczKP
56423582CZEKALSKI Pawe FOTOIII118102200468PKS "Le郾y" BydgoszczKP
56547008KWIATKOWSKA Natalia FOTOII117602200805KSz "Gambit" 安iecieKP
56633710SZYMA垶KA Emilia FOTOII117002200659BKS "Chemik" BydgoszczKP
56745112GROCHOWALSKI JakubIII116802200825狼MS "Baszta" 疸inKP
56839576LEWANDOWSKI BogdanIII116602200769WKSz 1938 W這c豉wekKP
56928850TAMO AgataII116202200629UKS "OPP" ToruKP
570696BUDNIK Kazimierz FOTOII115702200227BKS "Chemik" BydgoszczKP
57151199FILIPIAK AdamII115702200863AZS UMK ToruKP
57258551WNUK PiotrIII115602200977MKS "EMDEK" BydgoszczKP
57353074KORNATOWSKI GrzegorzIII115302200874ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
57449204STANOWSKI AdamIII115102200830KP
57557548BRELI垶KA MatyldaIII115002200952狼MS "Baszta" 疸inKP
57643974BORKOWSKI AdamV1149KP
57764193BxSZYK JakubIV1145KP
57870523KUTOWSKI MarcelIII114202201023MKS "EMDEK" BydgoszczKP
57915113KOMOROWSKI Tomasz FOTOIII114102200475KP
58040565WI犴KOWSKA OliwiaIII114102200754WKSz 1938 W這c豉wekKP
58111815STA哸ZAK AdamIII114002201035KSz "Gambit" 安iecieKP
58251994PAZDERSKI PiotrIII1139UKS "OPP" ToruKP
58311777CZARKOWSKI Jan FOTOIII113802200350KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
58451998CZUBACHOWSKI DominikIII113802200889ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
58573145KARKOWSKA EwaII1138MKS "EMDEK" BydgoszczKP
58641478CZERWI垶KA EwelinaII113702200749WKSz 1938 W這c豉wekKP
58772074GRODZICKI JanIV1134KP
58841706JASTRZ牞SKA JuliaII113002200719KSz "Gambit" 安iecieKP
58956041BUGAJ PiotrIV1129KP
59047086BACI垶KI KarolII112707201100UKS "OPP" ToruKP
59168889SIVICKIS AndrejusIII1127UKS "OPP" ToruKP
59240539TA垶KI WiktorIII112402200776狼MS "Baszta" 疸inKP
59333870KLUSKA SzymonIII111902200641KP
59440560KU映I垶KI AdamIII1116KP
59540538TA垶KI JakubIII111302200777狼MS "Baszta" 疸inKP
59649215STANOWSKA JuliaII+111002200829KPZszachKP
59741477ΧCZKO PiotrIV110902200786WKSz 1938 W這c豉wekKP
59843294MA印ANKOWSKI AdamIII110802200787WKSz 1938 W這c豉wekKP
59953420MIKOxJCZYK Patryk FOTOII110602200904BKS "Chemik" BydgoszczKP
60056519SIVICKIS Kornelia FOTOII110102200917UKS "OPP" ToruKP
60172073ROJEWSKI FranciszekIV109302201068WKSz 1938 W這c豉wekKP
60264200PAPROCKI FranciszekIII108802200948BKS "Chemik" BydgoszczKP
60356348FIUGAJSKI MichaIII108302200910BKS "Chemik" BydgoszczKP
60459146ALBRECHT SebastianIV107902200912UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
60570321PYRZEWSKI KamilIII107702201011KP
60626192MALECHA Karol FOTOIV107602200575UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
60768888ZAΣSKI Jakub FOTOIII107602201019UKS "OPP" ToruKP
60859153BROMIRSKI Gracjan FOTOIII107102200914MKS "EMDEK" BydgoszczKP
60959004MURAWSKI Mi這szIII106802200931UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
61050477ZIELASKOWSKI DamianIII106402201061KSz "Gambit" 安iecieKP
61149197OLCHOWY TomaszIII106102200888BKS "Chemik" BydgoszczKP
61251201RETZ AgnieszkaII105802200864LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
61356664HOΧ垶KI SzymonIII104802200892UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
61462622KUJAWKA AdamIV103802200961KP
61522622KRUPECKA-CZARKOWSKA Danuta FOTOII103402200349BKS "Chemik" BydgoszczKP
61638910WI吉IEWSKI Wiktor FOTOIII103202200773NOK Nak這KP
61711783MULLER AlicjaII102302200402KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
61853441印IWICKA WeronikaII101502200924UKS "OPP" ToruKP
61937870PIKORA Sebastian FOTO0KP
620699SZEL: Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
621700BANASIAK Jan FOTOII+0KP
622704+DYGAJTIS WitoldII+0KP
623705GEMBARSKI TadeuszI0KP
624717BROSZKIEWICZ WojciechIII0KP
625718KIEDROWSKA AnnaV0KP
626719MYK MariuszIV0KP
627720MYK Miros豉wII+0KP
628721SKAΒCKI RomanII002200384KP
62911463B…OWSKI Mateusz FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
630732MIKULSKI Igor0KP
631737TOKARSKI Tomasz002200002KP
632738TOKARSKI Tomasz002200003KP
633739TYMOSZUK Sebastian0KP
634760BRANICKI S豉womir FOTOII+0KSz "Torfarm-64" ToruKP
635762POLITOWSKI ㄆkaszIII0KSz "Torfarm-64" ToruKP
636763WIERZBICKI Marek FOTOIII002200263KP
637772B…OWSKA JustynaII0KP
638782CICHOCKA EwaII0KP
639783ORYLSKI AndrzejII+0KP
640784NIKIEL Waldemar0KP
641788ZYGOWSKI MariuszII002200045MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
642790KOWALEWSKI Przemys豉w FOTOII002200150KP
643791POLAKIEWICZ MateuszIV0KP
644793SZEFER MichaIV0KP
645795KWIATKOWSKI Jaros豉wIII0KP
646796PILICHOWSKI JanuszII0KP
64711722BRZEZI垶KI RobertIV0KP
64811723BRZEZI垶KI ZbigniewIV0KP
649803PIETROWSKA IwonaII002200357MKS Che軛瘸KP
650805GRODZICKI GrzegorzIV0KP
651807JACHER PaulinaII0KP
652808LEWANDOWSKI Robert FOTOII0KP
653809MARKIEWICZ MartaII+0KP
654810WOJCIECHOWSKA Beata FOTOII0KP
655812BIAΒCKI JanII+0KP
656813NAWROCKA JolantaII0KP
657817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
658818LEWANDOWSKA PaulinaI002200078KP
659819MACIEJEWSKI NikodemIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
660820POMIANOWSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
661822RATAJCZAK MarcinIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
66211461ANGLART MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
663824WALERYCH Jaros豉w FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
664833HERMAN FranciszekIV0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
665834W粑CIK Irena FOTOII002200403KP
666836WYRZYKOWSKI Stanis豉w FOTOII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
667837耗ΡOWSKI Marek FOTOIII0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
668844CHMIELEWSKI PiotrII+0KP
669845LEWANDOWSKI Maciej FOTOII+0MCK Aleksandr闚 KujawskiKP
670849SCHMEICHEL IwonaI002200197KP
671851KRENZ EwelinaIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
672852LEWANDOWSKA Natalia FOTOII002200114UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
673855PAWELEC ㄆkasz FOTOII+0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
674857PRZYBYLSKA Monika FOTOII+0KP
675862RADOSZEWSKI PiotrII0KP
676863TOTLEBEN BartoszII0KP
677866CZAKYROW FilipIII0KP
678867DROZDOWSKI WinicjuszIV0KP
679868GLINKOWSKI Franciszek0KP
680870LIGOCKI Dawid0KP
681882SZYMA垶KA Iwona FOTOII+0KP
682886ANDRZEJEWSKI Jerzy FOTOI0KP
683889BARANOWSKI PaweII0KP
684891+BAUZA Maria FOTOK0KP
685892+BETKA JerzyI0KP
686899BONIEWICZ EwaI0KP
687902BOROCH Micha FOTOI002200090KSz "Gambit" 安iecieKP
688904BORYSZEWSKI DariuszI0KSz "Gambit" 安iecieKP
689909BULGE Monika FOTOI0KSz "Gambit" 安iecieKP
690915CHYx Marek FOTOI002200410M-LKS "WISx" NoweKP
691922DOBRZA垶KI RomanI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
692924DOMOWICZ KlaudiaI0KP
693926DUSZY垶KA DonataI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
694928DYRKA Hieronim0KP
695930+FIAΘOWSKI Andrzej FOTOI0KP
696931FIGEL CzeslawI002200694SSz Pocztowiec BydgoszczKP
697934JASI垶KA Hanna FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
698938GAUZA MagdalenaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
699944GILEWSKI MaciejI0KP
700953+GRECZYCHO LeszekI0KP
701955GROCHOWIAK GrzegorzI0KP
702956GRODECKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
703961GW茯D Gra篡na FOTOI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
704964HASS MarekI0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
705969HOΜWNIA Bogdan FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
706971JABΜ垶KA AnnaI0KP
707981JANKOWSKI KacperIV002200235UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
70811439GRABARCZYK Szymon FOTOII002200016UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
70911440BOJANOWSKA Joanna FOTOIII002200010UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
710986JASI垶KA Bogumi豉0KP
711993KACZMAREK HenrykI0KSz "Gambit" 安iecieKP
712997KARCZEWSKI ZenonI0KP
7131007KONIECZKA DorotaI0KP
7141010KOSZOWSKI AndrzejI0KSz "Gambit" 安iecieKP
7151011KOSZOWSKI JerzyI0KSz "Gambit" 安iecieKP
7161021KRAJEWSKA Agata FOTOII+002200115UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
7171025KUBICKA IwonaI002200514KP
7181029KUCZMA DawidII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
7191031KUJAWA ZygmuntII0KP
7201032KUJAWSKI RyszardI0KSz "Gambit" 安iecieKP
7211044KOC Ewa FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
7221045LEWANDOWSKA Krystyna FOTOII0KP
7231051+ΜPI垶KI ZygfrydI0KP
7241052ΜZICKI W這dzimierzI0KP
7251056MACIEJEWSKA MalgorzataIII0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
7261058MACKIEWICZ AgnieszkaI0KP
7271059MALCER KrzysztofI0KP
7281064MARCINIAK J霩efII0KP
7291065MARKIEWICZ Maria FOTOI0KP
7301072MICHALSKI Andrzej FOTOII0KP
7311077MR紌 MartaI0KP
7321079MUSIAΜWSKA Paulina FOTOI002200155KP
7331080MUSIELAK MichaI0KP
7341082NAROLSKI ㄆkaszIV0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
7351086OLECH AgnieszkaIII002200254MKS "EMDEK" BydgoszczKP
7361107PELC Cezary FOTOI0KP
7371111POPIELARZ MarianI0KP
7381113PRZYBYLSKI JerzyI0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
7391115ROBAK RafaI0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
7401117ROJEK LeszekI0KP
7411124RZ紎KA AntoniII0KP
7421128SCHNEIDER Ryszard0KP
7431133SEWINA JoannaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
7441135SIKORSKA PatrycjaIV0KSz "Torfarm-64" ToruKP
7451146SOMMER KazimierzIII0KSz "Gambit" 安iecieKP
7461160STYPCZY垶KA AnnaI0KP
7471161SUEHSE RemigiuszI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
7481165SZCZEPANIAK Marta FOTOIII002200126KP
7491168SZUBSKI MarekI0KP
7501172SZYMA垶KI DawidI0KP
7511175SZYMCZYK Marek FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
7521185TOMCZYK DorotaI0KP
7531187TUMOLEWSKA Karolina FOTOI002200439BKS "Chemik" BydgoszczKP
7541188TURCZYNOWICZ EdwardK0KP
7551191WACZY垶KA AnnaII002200996AZS UMK ToruKP
7561196WARJAN Kinga FOTOII+0KP
7571209WITKOWSKI Andrzej FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruKP
7581210WITKOWSKI Jerzy FOTOI0KP
7591219ZACNIEWSKI Artur FOTOI0KP
76011558CHYREK PiotrV0KP
76111559CZUGAJEWSKI ㄆkasz0KP
7621223ZIELI垶KA DariaII+002200004KP
76311459SZxPI垶KI Wojciech0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
76471756KLIMEK KacperIV002201045LUKS "FENIKS" MroczaKP
7652464JAROSZ PiotrI002201054OSiR TucholaKP
76621382GRAJKOWSKA Dominika0KP
7673849NEJMAN LeonIV0KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
7684851SZCZEPOCKA-KIEyRATOWSKA RenataI+002201055OSiR TucholaKP
76911702DZIENDZIELA RadomirV0KP
77016580SOKOΜWSKI RafaV0KP
7717704GASZKOWSKI Marek FOTOII002200091KP
77265390CHARYTONIUK MilanIV0KP
7737904PATERKA MichaII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
77466044J犵RASZKO JacekV002200990KSz "Gambit" 安iecieKP
77566045KOT EwelinaIII002200991KSz "Gambit" 安iecieKP
77611462BAUMGART KonradIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
7779829CHABOWSKI AleksanderII+0UKS "Rotmistrz" Grudzi康zKP
77817520NIKODEM FilipIII002200064KP
77911441BOJANOWSKI Nikodem FOTOIII002200009UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78011446OL犵ZKI Ryszard FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78111448G紑NICKI ㄆkaszIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78211449J茯WICKA Teresa0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78311450K襾SKI Artur FOTOIII002200692PKS "Le郾y" BydgoszczKP
78411451KIEΝI垶KA JoannaIII002200429UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78511452LIBRONT DawidV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78611453MIKULSKI ㄆkaszV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78711454NIED柱IECKI FilipIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78811457WALCZAK Piotr FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
78911460SΜWI垶KI Mateusz FOTOIV002200275UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
79011466BUKOLT KrystianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79111468DENISOW SzymonIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79211469DOBOSIEWICZ MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79311470JAKUBOWSKI JanIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79411471JEZIERSKI PiotrV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79511472KASPRZAK ArletaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79611473KASPRZAK MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79711475KR粌 DamianIV002200251MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79811476KU危IEREK FilipII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
79911477KU危IEREK KacperIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80011478LUDWIKOWSKI MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80111479xPU PaweII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80211480邛OCHA MariuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80311482ZI邛ALA AleksandraV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80411483WOJCIECHOWSKA MartaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80511484WNUK KacperIV002200245MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80611485WALERYCH MaciejIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80711486TUΜDZIECKA Beata FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80811487URBANEK AdamII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
80911488名IERSKI GrzegorzV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81011489SZYMANOWSKI MichaV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81111490SOSI垶KI MateuszIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81211491SADOWSKA KarolinaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81311492RUSAK Przemys豉wIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81411493RACxW MarcinIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81511494PUJSZO ArturIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81611495PRZYCZYNEK MajaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81711497ORDON Przemys豉wIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81811501MACIEJEWSKI MarekV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
81911502MACIEJEWSKI MateuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
82011504MACIEJEWSKI PatrykIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
82111513BALDOWSKI AntoniIII0KP
82211514DYBKOWSKI LeopoldII0KP
82311515GAㄐZKA FilipIV0KP
82411516KLAMKA Pawe0KP
82511517MARCZUK Miros豉wIII0KP
82611518ORZECHOWSKI Karol0KP
82711521SZYBOWICZ AnnaV0KP
82811555CEMEL JanIV0KP
82911523DYDY垶KA Urszula0KP
83011526KOWALEWSKI GabrielII0KP
83111527KURKIEREWICZ TomaszII0KP
83211528LOBODA MateuszV0KP
83311560DYGAJTIS Grzegorz0KP
83411530MICHALSKI Jan0KP
83511531MINICHOWSKI PiotrII002200405KSN "ㄆczniczka" BydgoszczKP
83611532MRUGOWSKI Przemys豉wIV0KP
83711533NOWAK Artur FOTOIV0KP
83811534OKULICZ Tomasz0KP
83911535PAWΜWSKI Zdzis豉w FOTOIV0KP
84011537SMENTEK Marcin0KP
84111556CHYREK Micha0KP
84211543SZCZESNOWICZ Krzysztof0KP
84311545TREPKOWSKA Barbara FOTOIII002200083KP
84411548ZAWISTOWSKA Joanna0KP
84511549WI吉IEWSKI Zdzis豉wIV0KP
84611550WOLUNTARSKI AlanIV002200128KP
84711552BAGI垶KI PaweII0KP
84811554BRZEZI垶KI Piotr0KP
84911561GNE Aleksy0KP
85011562GRZYWACZ Aleksander0KP
85111563GRZYWACZ Mateusz0KP
85211564KAMI垶KI Grzegorz0KP
85311565KAMI垶KI Marcin0KP
85411566KAPAx JoannaIV0KP
85511567KAPAx Pawe0KP
85611568KARCZEWSKA Clara0KP
85711569KAWCZY垶KI Micha0KP
85811570KOKOCHA Patryk0KP
85911571KRUSZY垶KI FranciszekII0KP
86011572KUZIORA Stanis豉wII0KP
86111573MARCHLEWICZ Mi這sz0KP
86211574MΧ垶KI Marian0KP
86311575MUSIA JacekIV0KP
86411576OBR牞SKI S豉womir0KP
86511577OCHOCI垶KI Jerzy0KP
86611578OWSIANY Jan0KP
86711579ROMECKI Adrian0KP
86811580RUTKOWSKI DariuszIII0KP
86911581SCHREIBER Grzegorz FOTOIII0KP
87011582名ICZEREWSKI AdrianV0KP
87111583TYBURSKI Daniel0KP
87211584WALCZAK Dawid0KP
87311585WIKTORSKI KamilV0KP
87411586WZI邛AL MateuszV0KP
87511587ZYGNERSKI Filip0KP
87611588SARNECKI Roman FOTOII0KP
87711590BONNA AndrzejII002200387KP
87811591DEJA PatrycjaIV0KP
87911592MYK El瘺ietaII0KP
88011593NITKA Martyna002200382KP
88111594NURCZY垶KI Leszek FOTOII0KP
88211595WRUCK W這dzimierzIII002200386OSiR TucholaKP
88314845CHRZANOWSKI TomaszIV002200512KSz "Torfarm-64" ToruKP
88411612BETKIER Jaros豉wII002200999CK ㄆbiankaKP
88511613DWOJACKA Magdalena FOTOIII002200139CK ㄆbiankaKP
88611617GODLEWSKI AdamII002200145CK ㄆbiankaKP
88711618JANUSZEWSKI Adam0CK ㄆbiankaKP
88811620KR粌 Bart這miej0CK ㄆbiankaKP
88911621LEWANDOWSKI Karol0CK ㄆbiankaKP
89011622ΣCZAK Robert0CK ㄆbiankaKP
89111623NOWACKI JanIII0CK ㄆbiankaKP
89211625NOWORACKI Piotr002200144CK ㄆbiankaKP
89311628RAB犵A KlaudiaIII002200147CK ㄆbiankaKP
89411630STRZY浩WSKI JacekII0CK ㄆbiankaKP
89511631ZEGAN Andrzej0CK ㄆbiankaKP
89611632ZEGAN DariuszIV0CK ㄆbiankaKP
89711633玆ΘOWSKI Wies豉wIV002200141CK ㄆbiankaKP
89811634BISKUPIAK PatrykV0KP
89911635ILNICKI KrzysztofIV0KP
90011636ILNICKI TomaszIII0KP
90111638KOTULSKA Katarzyna FOTOII002200599LUKS "FENIKS" MroczaKP
90211639KOTULSKI MichaIII002200498LUKS "FENIKS" MroczaKP
90311642KULSKI Krystian FOTOIV002200491LUKS "FENIKS" MroczaKP
90411643KULSKI MaciejIV0KP
90511645ORCIUCH Ewa0KP
90611646ROSA Tomasz0KP
90711648D、ROWSKI TadeuszIII0WKSz 1938 W這c豉wekKP
90811649SZARZY垶KI MarcinII0KP
90911650SZATKOWSKA Beata0KP
91011651PTASZY垶KI PiotrII+0KP
91111652LESZCZY垶KI MarekIV0KP
91211653LESZCZY垶KI Jakub0KP
91311654GΜWACKI Marek FOTOII0KP
91411655HOFMAN WojciechV0KP
91511656KORPALSKI Stanis豉wIII0KP
91611657KWIATKOWSKI S豉womirIV0KP
91711659FIFELSKA Agnieszka0LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
91811661KOMODZI垶KI PiotrII+0LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
91911662KOPANIARZ TadeuszIII0LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
92011665STRAMA AgnieszkaV0LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
92111667WNUK Dorota FOTOIII002200477LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
92211668WOJCIECHOWSKI JerzyIII002200496LZS "Wie瘸" Wi璚borkKP
92311669ARBART AdamII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
92411671ARBART AlicjaII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
92511672ARBART ArkadiuszIV0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
92611673ARBAT MarcinIII002200504LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
92711674BUDZI垶KI MateuszIV0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
92811675J犵RZEJEWSKI BartoszII+0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
92911676KIEyOWICZ KamilIII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93011677KILANOWSKI MaciejIII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93111678KR粌 JakubIII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93211679MALESZEWSKI DanielII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93311680MALESZEWSKI Rados豉wIII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93411681MAΒK MarzenaIV0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93511682MAΒK AnetaV0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93611683MROZI垶KA AgnieszkaII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93711685TABOREK MateuszIV0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93811686TRZCI垶KA AgnieszkaIV0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
93911687WAWRZONEK MagdalenaIII0LKS "Promie" Kowalewo Pom.KP
94011688DZIUBEK Agnieszka FOTOII002200507KP
94111689G邘ZCZAK Wojciech0KP
94211690GxDKI Kamila FOTOII0KP
94311691GxDKI Mariusz0KP
94411692JANCZUR JerzyIII0KP
94511693JANIAK MonikaV0KP
94611694KOWSZEWICZ Piotr0KP
94711695KUJACI垶KA Izabela0KP
94811696LEWANDOWSKA Dagmara0KP
94911697LEWANDOWSKI WojciechIII0KP
95011698POPxWSKI RyszardIV0KP
95111699MODRZEJOWSKA JulitaII002200689BKS "Chemik" BydgoszczKP
95211700OSIELSKI Karol FOTOIII0KP
95311701ΣKASZEWICZ KatarzynaII0KP
95411703G佖A Anna0KP
95511704KACZMAREK KamilIV0KP
95611705PASTWIK BarbaraII002200038MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
95711706STRAMA KatarzynaIV0KP
95811707STR。ZEK AgnieszkaII0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
95911708WESOΜWSKI GrzegorzIII0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
96011709W粑CICKA KatarzynaIV0MLKS "Krajna" S瘼鏊no Kr.KP
96111711CHODOROWSKI W這dzimierzII0KP
96211712HAxS StefanIV0KP
96311713ZIELAS Piotr0KP
96411714WΜDARSKI Miros豉w0KP
96511715TOMASZEWSKI Przemys豉w0KP
96611716PILICHOWSKA Ma貪orzata0KP
96711717PALACZ Magdalena0KP
96811718NIEMIEC KazimierzII0KP
96911719MA堲OWSKA MartaIV0KP
97011720MACIEJEWSKI Mieczys豉wIV0KP
97111721KR坒ELEWSKI Tomis豉wIV0KP
97211724CHYx Czes豉wIV0KP
97311725FADEREWSKA Anna0KP
97411726FADEREWSKI PiotrII0KP
97511727GDULA Krzysztof FOTOII002200192KP
97611728KANIECKA GabrielaII0KP
97711729KANIECKA JustynaIII0KP
97811730KANIECKI MariuszIV0KP
97911731KANIECKI Miros豉wIII0KP
98011732KASPROWICZ MichaIV0KP
98111733KIELISZEK Dariusz FOTOIII002200195KP
98211734KIELISZEK Krzysztof FOTOIV002200194KP
98311735KLAWCZY垶KI ZygmuntII0KP
98411737KONEFA Krzysztof0KP
98511739MARCHLEWICZ Jan FOTOIV0KP
98611740MARCHLEWICZ Marcin FOTOIV002200196KP
98711741MARCHLEWICZ Karol FOTOIII0KP
98811742MATUSIAK MariuszIII0KP
98911743OSTROWSKI AntoniII0KP
99011744ZA浴玆K Kamil0KP
99111745ZALEWSKA NataliaIV0KP
99211746ZALEWSKA MonikaIV0KP
99311747SZCZAWI垶KI Sebastian0KP
99411748SZCZAWI垶KI B豉瞠j0KP
99511749RYNKEL AleksandraV0KP
99611750RYDZEWSKI BrunonIII0KP
99711751RUPI垶KI KarolV0KP
99811752POPIELARSKI PiotrII0KP
99911754BIGOS MagdalenaIII0ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP
100011755BORZ犴KI AdamII0ITS "Kopernik" Inowroc豉wKP

<<  < 1 [2] 3 4 5 6  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006