Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 11:17:51
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraLicencja zaw. DółKlub GóraWZSzach. Góra
137870PIKORA Sebastian FOTO0KP
2699SZELĄG Marek FOTOII0BKS "Chemik" BydgoszczKP
3700BANASIAK Jan FOTOII+0KP
4704+DYGAJTIS WitoldII+0KP
5705GEMBARSKI TadeuszI0KP
6706KURLENDA AlicjaM2075BKS "Chemik" BydgoszczKP
7717BROSZKIEWICZ WojciechIII0KP
8718KIEDROWSKA AnnaV0KP
9719MYK MariuszIV0KP
10720MYK MirosławII+0KP
1111463BĄKOWSKI Mateusz FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
12732MIKULSKI Igor0KP
13739TYMOSZUK Sebastian0KP
14748TURCZYNOWICZ JolantaK2100KP
15749TURCZYNOWICZ LidiaK2090KP
16759KOSZOWSKI KrystianI1746KSz "Gambit" ŚwiecieKP
17760BRANICKI Sławomir FOTOII+0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
18762POLITOWSKI ŁukaszIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
19772BĄKOWSKA JustynaII0KP
20782CICHOCKA EwaII0KP
21783ORYLSKI AndrzejII+0KP
22784NIKIEL Waldemar0KP
23791POLAKIEWICZ MateuszIV0KP
24793SZEFER MichałIV0KP
25795KWIATKOWSKI JarosławIII0KP
26796PILICHOWSKI JanuszII0KP
2711722BRZEZIŃSKI RobertIV0KP
2811723BRZEZIŃSKI ZbigniewIV0KP
29798PLECYNG Waldemar FOTOI1876KP
30805GRODZICKI GrzegorzIV0KP
31807JACHER PaulinaII0KP
32808LEWANDOWSKI Robert FOTOII0KP
33809MARKIEWICZ MartaII+0KP
34810WOJCIECHOWSKA Beata FOTOII0KP
35812BIAŁECKI JanII+0KP
36813NAWROCKA JolantaII0KP
37815DOMŻALSKI Dominik FOTOII+1692MKS "EMDEK" BydgoszczKP
38817LEDWOROWSKA Zuzanna FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
39819MACIEJEWSKI NikodemIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
40820POMIANOWSKI Maciej FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
41822RATAJCZAK MarcinIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
4211461ANGLART MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
43824WALERYCH Jarosław FOTOII+0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
44830PRZYBYŁO SebastianII+1908KP
45833HERMAN FranciszekIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
46836WYRZYKOWSKI Stanisław FOTOII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
47837ŻÓŁTOWSKI Marek FOTOIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
48844CHMIELEWSKI PiotrII+0KP
49845LEWANDOWSKI Maciej FOTOII+0MCK Aleksandrów KujawskiKP
50846MOLENDA MarcinII+1651MCK Aleksandrów KujawskiKP
51850BASIŃSKI Michał FOTOIII1623UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
52851KRENZ EwelinaIII0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
53855PAWELEC Łukasz FOTOII+0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
54857PRZYBYLSKA Monika FOTOII+0KP
55862RADOSZEWSKI PiotrII0KP
56863TOTLEBEN BartoszII0KP
57866CZAKYROW FilipIII0KP
58867DROZDOWSKI WinicjuszIV0KP
59868GLINKOWSKI Franciszek0KP
60870LIGOCKI Dawid0KP
61882SZYMAŃSKA Iwona FOTOII+0KP
62885WIŚNIEWSKI Robert FOTOI1992ŻTMS "Baszta" ŻninKP
63886ANDRZEJEWSKI Jerzy FOTOI0KP
64889BARANOWSKI PawełII0KP
65891+BAUZA Maria FOTOK0KP
66892+BETKA JerzyI0KP
67899BONIEWICZ EwaI0KP
68900BORCHARDT AdamM1967KP
69904BORYSZEWSKI DariuszI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
70909BULGE Monika FOTOI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
71922DOBRZAŃSKI RomanI0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
72924DOMOWICZ KlaudiaI0KP
73926DUSZYŃSKA DonataI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
74928DYRKA Hieronim0KP
75930+FIAŁKOWSKI Andrzej FOTOI0KP
76934JASIŃSKA Hanna FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
77938GAUZA MagdalenaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
78941GERC Lidia FOTOI1638KSz "Torfarm-64" ToruńKP
79943GĘZA Tomasz FOTOI1989MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
80944GILEWSKI MaciejI0KP
81953+GRECZYCHO LeszekI0KP
82955GROCHOWIAK GrzegorzI0KP
83956GRODECKI Jakub FOTOIV0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
84959GRZELAK Jarosław FOTOII1837KP
85960GRZELAK Marcin FOTOII+2019KP
86961GWÓŹDŹ Grażyna FOTOI0SSz Pocztowiec BydgoszczKP
87963HANASZ WaldemarK2270KP
88964HASS MarekI0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
89965HEISE MarekI2081KP
9011464BIAŁOWĄS KacperIII1284MKS "EMDEK" BydgoszczKP
91969HOŁOWNIA Bogdan FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
92971JABŁOŃSKA AnnaI0KP
93974JABŁOŃSKI Łukasz FOTOI2132KP
94980JAKUBOWSKI Jarosław FOTOK2125BKS "Chemik" BydgoszczKP
95986JASIŃSKA Bogumiła0KP
96988JASKÓLSKI KonradI2064KP
97993KACZMAREK HenrykI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
98997KARCZEWSKI ZenonI0KP
991003KŁOSOWSKI Jacek FOTOI1898KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1001006KOC Przemysław FOTOM2346KP
1011007KONIECZKA DorotaI0KP
1021010KOSZOWSKI AndrzejI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
1031011KOSZOWSKI JerzyI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
1041020KRAJEWICZ Paweł FOTOI++1946MCK Aleksandrów KujawskiKP
1051023KRUŻYŃSKI Wiesław FOTOI+2150KP
1061027KUCHARSKI TomaszI2160MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1071029KUCZMA DawidII0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1081031KUJAWA ZygmuntII0KP
1091032KUJAWSKI RyszardI0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
1101036KURLENDA AdamK2204BKS "Chemik" BydgoszczKP
1111037KURYŁOWICZ Tomasz FOTOI2015KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1121044KOC Ewa FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1131045LEWANDOWSKA Krystyna FOTOII0KP
1141051+ŁOPIŃSKI ZygfrydI0KP
1151052ŁOZICKI WłodzimierzI0KP
1161053LUBICKI BartoszI+2064KP
1171056MACIEJEWSKA MalgorzataIII0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1181058MACKIEWICZ AgnieszkaI0KP
1191059MALCER KrzysztofI0KP
1201060MALESKA AnnaK2046KP
1211062MALISZEWSKI Aleksander FOTOI2164KP
1221064MARCINIAK JózefII0KP
1231065MARKIEWICZ Maria FOTOI0KP
1241072MICHALSKI Andrzej FOTOII0KP
1251077MRÓZ MartaI0KP
1261080MUSIELAK MichałI0KP
1271082NAROLSKI ŁukaszIV0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1281091ORCIUCH LeszekII1861KP
1291107PELC Cezary FOTOI0KP
1301108POKOJOWCZYK JerzyIM2340BKS "Chemik" BydgoszczKP
1311111POPIELARZ MarianI0KP
1321112POPIOŁEK Marcin FOTOI1989MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1331113PRZYBYLSKI JerzyI0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
1341115ROBAK RafałI0UKS MDK Nr 1 - Hetman BydgoszczKP
1351117ROJEK LeszekI0KP
1361118ROMANOWSKI Filip FOTOI1921KP
1371119ROUBO Dariusz FOTOI+2027MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1381124RZÓSKA AntoniII0KP
1391128SCHNEIDER Ryszard0KP
1401129SCHREIBER Kamil FOTOI1947KP
1411130SCHREIBER Łukasz FOTOI+2065KP
1421133SEWINA JoannaI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1431135SIKORSKA PatrycjaIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1441141SMĘTKOWSKI ŁukaszI+2191KP
1451143SMYKOWSKI Mateusz FOTOI1912KP
1461146SOMMER KazimierzIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
1471160STYPCZYŃSKA AnnaI0KP
1481161SUEHSE RemigiuszI0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1491168SZUBSKI MarekI0KP
1501169SZULC MichałK2231KP
1511172SZYMAŃSKI DawidI0KP
1521175SZYMCZYK Marek FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1531185TOMCZYK DorotaI0KP
1541186TRABSZYS TomaszK+2267KP
1551188TURCZYNOWICZ EdwardK0KP
1561189URBANEK Marcin FOTOI++2135MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1571194WALTRATUS AdamI++2090KP
1581196WARJAN Kinga FOTOII+0KP
1591203WIESE-JÓŹWIAK Małgorzata FOTOWIM2205KP
1601209WITKOWSKI Andrzej FOTOI0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
1611210WITKOWSKI Jerzy FOTOI0KP
1621219ZACNIEWSKI Artur FOTOI0KP
16311558CHYREK PiotrV0KP
16411559CZUGAJEWSKI Łukasz0KP
16511459SZŁAPIŃSKI Wojciech0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
1661231ŻURNER Jarosław FOTOII1862KP
1671232ZWOLAKIEWICZ Łukasz FOTOI1971KP
16821382GRAJKOWSKA Dominika0KP
1693849NEJMAN LeonIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
17011702DZIENDZIELA RadomirV0KP
17116580SOKOŁOWSKI RafałV0KP
1727775KAZNOWSKI Daniel FOTOII1496KSz "Gambit" ŚwiecieKP
1737783KNOFF Dariusz FOTOII1591UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
17465390CHARYTONIUK MilanIV0KP
1757904PATERKA MichałII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
17611462BAUMGART KonradIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
1779829CHABOWSKI AleksanderII+0UKS "Rotmistrz" GrudziądzKP
17811446OLĘDZKI Ryszard FOTOII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
17911448GÓRNICKI ŁukaszIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
18011449JÓŹWICKA Teresa0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
18111452LIBRONT DawidV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
18211453MIKULSKI ŁukaszV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
18311454NIEDŹWIECKI FilipIV0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
18411457WALCZAK Piotr FOTOIII0UKS MDK Nr 5 BydgoszczKP
18511466BUKOLT KrystianIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18611468DENISOW SzymonIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18711469DOBOSIEWICZ MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18811470JAKUBOWSKI JanIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
18911471JEZIERSKI PiotrV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19011472KASPRZAK ArletaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19111473KASPRZAK MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19211476KUŚMIEREK FilipII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19311477KUŚMIEREK KacperIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19411478LUDWIKOWSKI MaciejIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19511479ŁAPUĆ PawełII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19611480ŁĘTOCHA MariuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19711482ZIĘTALA AleksandraV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19811483WOJCIECHOWSKA MartaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
19911485WALERYCH MaciejIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20011486TUŁODZIECKA Beata FOTOIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20111487URBANEK AdamII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20211488ŚWIERSKI GrzegorzV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20311489SZYMANOWSKI MichałV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20411490SOSIŃSKI MateuszIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20511491SADOWSKA KarolinaIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20611492RUSAK PrzemysławIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20711493RACŁAW MarcinIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20811494PUJSZO ArturIII0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
20911495PRZYCZYNEK MajaIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
21011497ORDON PrzemysławIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
21111501MACIEJEWSKI MarekV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
21211502MACIEJEWSKI MateuszIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
21311504MACIEJEWSKI PatrykIV0MKS "EMDEK" BydgoszczKP
21411513BALDOWSKI AntoniIII0KP
21511514DYBKOWSKI LeopoldII0KP
21611515GAŁĄZKA FilipIV0KP
21711516KLAMKA Paweł0KP
21811517MARCZUK MirosławIII0KP
21911518ORZECHOWSKI Karol0KP
22011521SZYBOWICZ AnnaV0KP
22111555CEMEL JanIV0KP
22211523DYDYŃSKA Urszula0KP
22311526KOWALEWSKI GabrielII0KP
22411527KURKIEREWICZ TomaszII0KP
22511528LOBODA MateuszV0KP
22611560DYGAJTIS Grzegorz0KP
22711530MICHALSKI Jan0KP
22811532MRUGOWSKI PrzemysławIV0KP
22911533NOWAK Artur FOTOIV0KP
23011534OKULICZ Tomasz0KP
23111535PAWŁOWSKI Zdzisław FOTOIV0KP
23211537SMENTEK Marcin0KP
23311539SOBCZYK Grzegorz FOTOII1718KP
23411556CHYREK Michał0KP
23511543SZCZESNOWICZ Krzysztof0KP
23611548ZAWISTOWSKA Joanna0KP
23711549WIŚNIEWSKI ZdzisławIV0KP
23811552BAGIŃSKI PawełII0KP
23911554BRZEZIŃSKI Piotr0KP
24011561GNEŚ Aleksy0KP
24111562GRZYWACZ Aleksander0KP
24211563GRZYWACZ Mateusz0KP
24311564KAMIŃSKI Grzegorz0KP
24411565KAMIŃSKI Marcin0KP
24511566KAPAŁA JoannaIV0KP
24611567KAPAŁA Paweł0KP
24711568KARCZEWSKA Clara0KP
24811569KAWCZYŃSKI Michał0KP
24911570KOKOCHA Patryk0KP
25011571KRUSZYŃSKI FranciszekII0KP
25111572KUZIORA StanisławII0KP
25211573MARCHLEWICZ Miłosz0KP
25311574MŁYŃSKI Marian0KP
25411575MUSIAŁ JacekIV0KP
25511576OBRĘBSKI Sławomir0KP
25611577OCHOCIŃSKI Jerzy0KP
25711578OWSIANY Jan0KP
25811579ROMECKI Adrian0KP
25911580RUTKOWSKI DariuszIII0KP
26011581SCHREIBER Grzegorz FOTOIII0KP
26111582ŚWICZEREWSKI AdrianV0KP
26211583TYBURSKI Daniel0KP
26311584WALCZAK Dawid0KP
26411585WIKTORSKI KamilV0KP
26511586WZIĘTAL MateuszV0KP
26611587ZYGNERSKI Filip0KP
26711588SARNECKI Roman FOTOII0KP
26811591DEJA PatrycjaIV0KP
26911592MYK ElżbietaII0KP
27011594NURCZYŃSKI Leszek FOTOII0KP
27111618JANUSZEWSKI Adam0CK ŁubiankaKP
27211620KRÓL Bartłomiej0CK ŁubiankaKP
27311621LEWANDOWSKI Karol0CK ŁubiankaKP
27411622ŁUCZAK Robert0CK ŁubiankaKP
27511623NOWACKI JanIII0CK ŁubiankaKP
27611630STRZYŻEWSKI JacekII0CK ŁubiankaKP
27711631ZEGAN Andrzej0CK ŁubiankaKP
27811632ZEGAN DariuszIV0CK ŁubiankaKP
27911634BISKUPIAK PatrykV0KP
28011635ILNICKI KrzysztofIV0KP
28111636ILNICKI TomaszIII0KP
28211643KULSKI MaciejIV0KP
28311645ORCIUCH Ewa0KP
28411646ROSA Tomasz0KP
28511648DĄBROWSKI TadeuszIII0WKSz 1938 WłocławekKP
28611649SZARZYŃSKI MarcinII0KP
28711650SZATKOWSKA Beata0KP
28811651PTASZYŃSKI PiotrII+0KP
28911652LESZCZYŃSKI MarekIV0KP
29011653LESZCZYŃSKI Jakub0KP
29111654GŁOWACKI Marek FOTOII0KP
29211655HOFMAN WojciechV0KP
29311656KORPALSKI StanisławIII0KP
29411657KWIATKOWSKI SławomirIV0KP
29511659FIFELSKA Agnieszka0LZS "Wieża" WięcborkKP
29611661KOMODZIŃSKI PiotrII+0LZS "Wieża" WięcborkKP
29711662KOPANIARZ TadeuszIII0LZS "Wieża" WięcborkKP
29811665STRAMA AgnieszkaV0LZS "Wieża" WięcborkKP
29911669ARBART AdamII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30011670ARBART Adam JrII1458LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30111671ARBART AlicjaII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30211672ARBART ArkadiuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30311674BUDZIŃSKI MateuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30411675JĘDRZEJEWSKI BartoszII+0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30511676KIEŁBOWICZ KamilIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30611677KILANOWSKI MaciejIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30711678KRÓL JakubIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30811679MALESZEWSKI DanielII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
30911680MALESZEWSKI RadosławIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31011681MAŁEK MarzenaIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31111682MAŁEK AnetaV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31211683MROZIŃSKA AgnieszkaII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31311685TABOREK MateuszIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31411686TRZCIŃSKA AgnieszkaIV0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31511687WAWRZONEK MagdalenaIII0LKS "Promień" Kowalewo Pom.KP
31611689GĘSZCZAK Wojciech0KP
31711690GŁADKI Kamila FOTOII0KP
31811691GŁADKI Mariusz0KP
31911692JANCZUR JerzyIII0KP
32011693JANIAK MonikaV0KP
32111694KOWSZEWICZ Piotr0KP
32211695KUJACIŃSKA Izabela0KP
32311696LEWANDOWSKA Dagmara0KP
32411697LEWANDOWSKI WojciechIII0KP
32511698POPŁAWSKI RyszardIV0KP
32611700OSIELSKI Karol FOTOIII0KP
32711701ŁUKASZEWICZ KatarzynaII0KP
32811703GĘZA Anna0KP
32911704KACZMAREK KamilIV0KP
33011706STRAMA KatarzynaIV0KP
33111707STRĄCZEK AgnieszkaII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
33211708WESOŁOWSKI GrzegorzIII0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
33311709WÓJCICKA KatarzynaIV0MLKS "Krajna" Sępólno Kr.KP
33411711CHODOROWSKI WłodzimierzII0KP
33511712HAŁAS StefanIV0KP
33611713ZIELAS Piotr0KP
33711714WŁODARSKI Mirosław0KP
33811715TOMASZEWSKI Przemysław0KP
33911716PILICHOWSKA Małgorzata0KP
34011717PALACZ Magdalena0KP
34111718NIEMIEC KazimierzII0KP
34211719MAŃKOWSKA MartaIV0KP
34311720MACIEJEWSKI MieczysławIV0KP
34411721KRĘŻELEWSKI TomisławIV0KP
34511724CHYŁA CzesławIV0KP
34611725FADEREWSKA Anna0KP
34711726FADEREWSKI PiotrII0KP
34811728KANIECKA GabrielaII0KP
34911729KANIECKA JustynaIII0KP
35011730KANIECKI MariuszIV0KP
35111731KANIECKI MirosławIII0KP
35211732KASPROWICZ MichałIV0KP
35311735KLAWCZYŃSKI ZygmuntII0KP
35411737KONEFAŁ Krzysztof0KP
35511739MARCHLEWICZ Jan FOTOIV0KP
35611741MARCHLEWICZ Karol FOTOIII0KP
35711742MATUSIAK MariuszIII0KP
35811743OSTROWSKI AntoniII0KP
35911744ZAŻDŻYK Kamil0KP
36011745ZALEWSKA NataliaIV0KP
36111746ZALEWSKA MonikaIV0KP
36211747SZCZAWIŃSKI Sebastian0KP
36311748SZCZAWIŃSKI Błażej0KP
36411749RYNKEL AleksandraV0KP
36511750RYDZEWSKI BrunonIII0KP
36611751RUPIŃSKI KarolV0KP
36711752POPIELARSKI PiotrII0KP
36811754BIGOS MagdalenaIII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
36911755BORZĘCKI AdamII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37011756BORZĘCKI PiotrV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37111758GRZYBEK Waleria0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37211759KAMELSKI PiotrIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37311764MAREK KrzysztofIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37411765MUZIOŁ KrzysztofIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37511767NOWICKI DamianV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37611769PRZYBYLSKA PaulinaIII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37711770RUCIŃSKA-JASKULSKA JolantaIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37811772SOBCZAK MikołajIV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
37911773ŚMIAŁEK Patrycja0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38011774WOROŃSKI Jan FOTOII0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38111775WOŹNIAK JarosławV0ITS "Kopernik" InowrocławKP
38211776CHMURZYŃSKI TomaszIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38311778GRZELAK Zdzisław FOTOIII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38411779JANCZUKOWICZ ZbigniewII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38511780KOLLAKOWSKI JerzyII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38611782MADEJ HenrykII0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38711784PIETRZAK StanisławIV0KP
38811785ZAREMBA KazimierzV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
38911786ULANDOWSKI PatrykIV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
39011787TCHIR WiesławV0KSN "Łuczniczka" BydgoszczKP
39111790CHOJNACKI BartoszIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39211791GACKOWSKI PatrykIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39311793GDANIEC MirosławaIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39411794GOLISZ SebastianII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39511797KARWASZ AnnaIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39611799KLEIN Monika0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39711800KŁOSOWSKA NataliaIV0KP
39811801KOSZOWSKA MarikaIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
39911802KOZAK PatrykIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40011803LIPOWSKI RadosławIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40111804ŁUKOMSKA AnnaIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40211805ŁUKOMSKI Janusz FOTOII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40311806PAWŁOWSKI RomanII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40411808PRILL JacekV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40511809PRZESTRZELSKI MaciejV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40611810RYBUS WikiIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40711811SADŁOWSKA Agnieszka0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40811812SITNIEWSKI Grzegorz FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
40911813SOKOŁOWSKI ManuelIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41011816SYTY TomaszIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41111817TANTLEWICZ AdrianIV0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41211821WASZKOWSKI Jacek FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41311822WIŚNIEWSKI Andrzej FOTOIII0KSz "Gambit" ŚwiecieKP
41414846DASZKOWSKI DariuszII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
41514847GRZEDA Artur FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
41614848KAMIŃSKI RobertII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
41714849KLUCZEK MaciejIII1628KSz "Torfarm-64" ToruńKP
41814850KONICKI PiotrII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
41914851LESZCZYŃSKI Maciej FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42014852LEWANDOWSKI JacekIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42114853PIÓREK Edward FOTOII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42214857SIEROCKI WojciechV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42314859SMUŁEK BłażejIV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42414860STAROSTA Mateusz0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42514861SZALBOT Filip0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42614862SZUBARGA Artur0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42714863SZUBARGA PawełV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42814866WOJCIECHOWSKI MateuszV0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
42914867ŻUCHELKOWSKA AnnaIII0KSz "Torfarm-64" ToruńKP
43014870KIEJDO AnetaII0KP
43114871GRZEGORCZYK Hubert0KP
43214873KOTLARZ AgnieszkaII0KP
43314874SZEWCZUL JarosławII0KP
43414875MARKOWSKI Adam0KP
43514876WESOŁOWSKA Alicja0KP
43614877ŻUREK PawełIII0KP
43714880BARSKI ZdzisławIV0KP
43814881CHMIELEWSKA Bogumiła0KP
43914882DOLATOWSKI Sebastian0KP
44014884JUSZCZAK JanuszIV0KP
44114885KANABAJ WiesławIII0KP
44214888KIEDROWSKA Magdalena FOTOII0KP
44314889MALAK Daria0KP
44414890MALAK Jakub0KP
44514891MALAK Olga0KP
44614892WALCZAK MagdalenaV0KP
44714893URBAŃSKA Dorota FOTOII0KP
44814894WOJTYNOWSKI Krzysztof0KP
44914895STAŚKOWSKI Marek FOTOIII0KP
45014898KAŹMIERSKI Mateusz0KP
45114899LINK Jacek0KP
45214901OBIAŁA Dawid0KP
45314902OBIAŁA Szymon0KP
45414906SZALA JoannaV0KP
45514908WIECHECKI MichałIII0KP
45614909BOCIAN Paweł0KP
45714910BIELUSZEWSKI RafałIII0KP
45814911GRAJEWSKI PawełV0KP
45914912CZARNECKI ŁukaszIV0KP
46014913GRZEGOWSKA MartaV0KP
46114914KACZMAREK IzabelaV0KP
46214916KACZMAREK MichałIV0KP
46314917KNOFF EmilianIV0KP
46414918KNOFF MarcelinaV0KP
46514919OLSZEWSKI Grzegorz FOTOII0KP
46614920KNOFF MichałIV0KP
46714921OPOLSKI GrzegorzV0KP
46814922OPOLSKI Aleksander FOTOII0KP
46914923OPOLSKI Marcin0KP
47014924RATAJCZYK Łukasz0KP
47114925STRYSIK JakubIII0KP
47214926SKROBISZEWSKI DawidIV0KP
47314927SZUBARGA JarosławII0KP
47414928SZUBARGA KrzysztofIII0KP
47514929SZUBARGA MichałIII0KP
47614931URBAŃSKI Krzysztof0KP
47714932URBAN Katarzyna0KP
47814933WARCZAK KamilaV0KP
47914934WARDACKA AlicjaV0KP
48014935WOJTASIK RadosławIV0KP
48114936WRYCZA PiotrIV0KP
48214937ZIELIŃSKI Łukasz FOTOII0KP
48314938ZAJCHOWSKI GrzegorzV0KP
48414939BASZCZYŃSKI JanIV0KP
48514941GULBICKI Krzysztof FOTOII0KP
48614942GULBICKI MichałII0KP
48714945PASZKIEWICZ ZbigniewIV0KP
48814947BACHORSKI KrystianV0KP
48914948BORKOWSKI GrzegorzV0KP
49014949BRODZIŃSKI Bartosz0KP
49114950BRZÓSKA PaulinaIV0MCK Aleksandrów KujawskiKP
49214951BUSZKA AnnaIV0MCK Aleksandrów KujawskiKP
49314952BUSZKA Elżbieta0MCK Aleksandrów KujawskiKP
49414953GOŁĘBIEWSKI BartoszIV0MCK Aleksandrów KujawskiKP
49514954DOBROWOLSKI WiesławII0MCK Aleksandrów KujawskiKP
49614955JĘDRZEJCZAK MarcinII0MCK Aleksandrów KujawskiKP
49714956JAKUBIK Michał FOTOII0MCK Aleksandrów KujawskiKP
49814957KAMIŃSKI AndrzejIV0MCK Aleksandrów KujawskiKP
49914958JODA ArturIII0KP
50014959KAŹMIERCZAK KarolIII0KP

   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006