Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 13:19:29
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółKlub GóraWZSzach. Góra
1256PAWELEC PawełII+0LD
21483KUSZKO JuliuszK0LD
31484KWAPISIEWICZ Kazimierz FOTOI0LKS "Stomil" BełchatówLD
41486MANIUKIEWICZ WaldemarI0LD
51488ZEGOTA HenrykI0LD
61498JAKUĆ JarosławI0LD
71510ORSKI Zygmunt FOTOII+0LD
81519JAWORSKI JozefI0LD
91520SZYMCZAK-OWCZARZ AnnaI0LD
101522BARTONIEWICZ AnnaII+0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
111523BARUS Piotr0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
121526GORSKI AdamII+0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
131528KARWAS JacekII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
141530KOMOROWSKA Karolina0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
151532KOWALSKI Krzysztof0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
161535KULESZA Wojciech0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
171537LOBODA Wiktoria0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
181539MATYJEK AnnaII+0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
191540MIKLASZEWSKI Piotr0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
201541NOWAK Anna0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
211543ZAKRZEWSKI Michal0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
221548BARAN StefanI0LKS "Piast" SieradzLD
231549GASINSKI ZbigniewII+0LKS "Piast" SieradzLD
241550MARCINIAK-ŚWITAŁA KamilaI0LKS "Piast" SieradzLD
251551PUSTELNIK AnnaI0LKS "Piast" SieradzLD
261552TUST PawelI0LKS "Piast" SieradzLD
271555PLISZKIEWICZ AleksanderII0LD
281557+KALISZ StefanI0LD
291558KOSZARSKI JerzyI0LD
301560WOJCIECHOWSKI JanI0LD
311561KOŁAT TadeuszI0LD
321568BUCZYNSKI Wiktor0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
331572RUSZKIEWICZ Marcin0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
341573SOBCZYK AndrzejI0LD
351574STEINKE EdwardI0LD
361585JERZYKOWSKI JerzyI0LD
371589HETMAN ReginaI0LD
381590KAZMIERCZAK AdamI0LD
391591KEDZIERSKA IrenaI0LD
401596OMELANCZUK JanI0LD
411598RZEPKOWSKI JerzyI0LD
421599SIERZAN WieslawK0LD
431600SOPUR TomaszI0LD
441601STEPIEN ElzbietaI0LD
451602WALCZAK EugeniuszI0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
461658PILARSKI SlawomirI0LD
471659ROSINSKI JerzyI0LD
481660ZIEMLEWSKI DariuszI0LD
491663DEBSKA KarolinaI0LD
501664WOJCIECHOWSKI PawelI0UKS GOK ZdunyLD
511667MATEUSIAK LukaszIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
521669PACH KamilaII0UKS "Pałac" NieborówLD
531670PACH MateuszIII0UKS "Pałac" NieborówLD
541671PACLER DominikIII0UKS "Pałac" NieborówLD
551676GABRYSIAK ŁukaszIII0UKS "Piątka" WieluńLD
561677LASKOWSKA AgnieszkaIV0UKS "Piątka" WieluńLD
571678OWCZAREK JakubII0UKS "Piątka" WieluńLD
581680URBANIAK PawelIII0UKS "Piątka" WieluńLD
591689CZARNUCH KlaudiaII+0LKS "PARK" StarzeniceLD
601690HADRIAN Kacper0LD
611692HODANA JacekI0LKS "PARK" StarzeniceLD
621695KOWALCZYK Urszula0LD
631696PORASZKA Anita0LD
641709CHROMINSKI DariuszI0LD
651711CIP PiotrI0LD
661717FUDALA EwaI0LD
671724GRZYBOWSKI JacekI0LD
681726JASIAK RomanI0LD
691727JASMIN JerzyI0LD
701732KELM RobertI0RPW Okucia Budowlane ŁódźLD
711754MATUSZEWSKI MarcinI0LD
721756MIĘTKIEWICZ AndrzejI0LKS "Piast" SieradzLD
731758MLYNARCZYK JanuszI0LD
741761NASTALEK ArkadiuszK0LD
751763NOWAKOWSKA MajaI0LD
761771PACLER AgataIV0UKS "Pałac" NieborówLD
771774PAWLAK SylwesterK0LD
781787ROGALSKA WiolettaI0LKS "Piast" SieradzLD
791795SIEKIERA MiroslawI0LD
801798SITAREK KrzysztofI0KS LogIN SkierniewiceLD
811808STOBIECKI Ryszard0LD
821811STRYCHAREK JaroslawI0LKS "Piast" SieradzLD
831815SWIDERSKA JustynaI0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
841816SZCZEPANIAK EwaI0LD
851824TULACZ DorotaK0KS LogIN SkierniewiceLD
861825TUST AnnaI0LKS "Piast" SieradzLD
871828WALCZAK MonikaI0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
881833WŁOSTOWSKA RenataII0LD
891835WORKOWSKI TomaszI0LD
901837WULKIEWICZ PiotrI0LKS "Piast" SieradzLD
911840ZAMARO AndrzejI0LD
921842ZBIK MieczyslawI0LKS "Piast" SieradzLD
931843ZBIK RomualdI0LKS "Piast" SieradzLD
941846ZOLADKOWSKI JacekI0LKS "Piast" SieradzLD
951849ZYGMUNT JanI0LD
962329+ZIEMACKI JanuszK0LD
977811KROLIKOWSKI MarekI0LD
989810WOŹNIAK AndrzejII0UKS "Pałac" NieborówLD
999811WÓJCIK TadeuszII0UKS "Pałac" NieborówLD
1009812KOZAKIEWICZ AndrzejII0UKS "Pałac" NieborówLD
1019814NODZAK TadeuszII0UKS "Pałac" NieborówLD
10219164ŚMIGIELSKI Wojciech0LD
10367660CZYŻ JakubV0LD
10414872KOKOŁASZWILI DawidII0UKS "Pałac" NieborówLD
10531250WOLNIACZYK WaldemarII0UKS "Piątka" WieluńLD
10617265PERLICJUSZ RyszardII0LKS "Stomil" BełchatówLD
10717120ZAJĄC AleksandraIII0UKS "Jedynka" BełchatówLD
10817123GWARDECKI Filip FOTOIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
10917127MIKOŁAJCZYK MartaIII0UKS "Piątka" WieluńLD
11019255OBARA Karolina0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
11117999MARSZAŁEK GrzegorzIII0UKS GOK ZdunyLD
11218000GAJEWSKI Mateusz FOTOIII0UKS GOK ZdunyLD
11318001STRAWIAK JustynaIV0UKS GOK ZdunyLD
11418002ŻAK ArturII0UKS "Pałac" NieborówLD
11523185Wesołowska Dominika0LD
11623183Zakrzewski MikołajIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
11719245ZAJĄC MichałIII0UKS "Jedynka" BełchatówLD
11819246CZARNECKI Kajetan0LD
11919247WIELICZKA Adam0LD
12019249WINIARSKA Marta0LD
12119250STACHARCZYK Marcel0LD
12219251PABICH Bartłomiej0LD
12319252WINIARSKI Maciej0LD
12419253GRABARSKI Wiktor0LD
12519256STAŃCZYK Kamil0LD
12619257ROBAK Jakub0LD
12719258PAPIERSKI Piotr0LD
12823181KARCZEWSKI Tymoteusz FOTOIII0UKS "Pałac" NieborówLD
12919861KULIŃSKI JanIII0LD
13019930CZYŻAK ZdzisławII0UKS GOK ZdunyLD
13119938SPĘTANY DariuszII0LKS "Piast" SieradzLD
13223186Pacler MagdalenaIII0UKS "Pałac" NieborówLD
13321574KACAŁA Justyna0LD
13421575KUBICA Piotr0LD
13521589PACH HubertIII0UKS "Pałac" NieborówLD
13621590RZESZOWSKA AnnaIII0UKS "Piątka" WieluńLD
13721591NOWAK TomaszIII0UKS "Piątka" WieluńLD
13821592NOWAK SylwiaII0UKS "Piątka" WieluńLD
13921615TYBUŚ TomaszIII0UKS "Pałac" NieborówLD
14022517BANACH Agnieszka0LD
14122518MODRZEJEWSKA Anna0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
14222519SIEMIŃSKA Dominika0LD
14322520MICHALSKI Mateusz FOTOII0UKS "Piątka" WieluńLD
14422521JÓZEFIAK TomaszIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
14522524KOWALCZYK MartynaIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
14623187Buczyńska MartynaIII0UKS "Pałac" NieborówLD
14723188Zwolińska PatrycjaIV0UKS "Pałac" NieborówLD
14823189Zwoliński SzymonV0UKS "Pałac" NieborówLD
14923190NiIEDBAŁKA Dominik0UKS "Pałac" NieborówLD
15023191DONAJ MarcelV0UKS "Pałac" NieborówLD
15123192SZCZEPANIK BartoszIII0UKS "Pałac" NieborówLD
15223246FERENC Michał FOTO0LD
15323247Okrojek Mateusz FOTO0LD
15423332Gajewski JakubIII0UKS GOK ZdunyLD
15523334Zwarycz MiłoszII0LD
15623335Mirowski TomaszII0LD
15723337Kucharski Filip0LD
15823449Szczuka Żaneta FOTOIII0UKS "Piątka" WieluńLD
15923473Jangas Mariusz0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
16023474Świniarski Dawid0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
16123475Griese Bartłomiej0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
16223476KOPERSKI Maciej0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
16323478KĘPSKA Urszula0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
16423479JUSZCZAK Weronika0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
16523480DOMAGAŁA Ada0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
16623493WETMAŃSKA KrystynaIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
16723494BOJZAN Małgorzata0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
16823804ŁĄPIEŚ JakubIII0UKS GOK ZdunyLD
16923806MOCZYGĘBA Kamil FOTO0LKS "PARK" StarzeniceLD
17023807KOWAL JózefIII0LKS "PARK" StarzeniceLD
17123808KRAWCZYK OlgaIV0UKS "Pałac" NieborówLD
17223809JASIŃSKI Damian FOTOIV0LKS "PARK" StarzeniceLD
17323810JASIŃSKI Kordian FOTOIII0LKS "PARK" StarzeniceLD
17423811BUDZYNA SylwanaIII0UKS "Piątka" WieluńLD
17524619DZIERŻAWSKI Mateusz FOTOII0UKS GOK ZdunyLD
17627600MICHALAK Natalia0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
17726601SKIBIŃSKA KatarzynaIII0LKS "PARK" StarzeniceLD
17826606ZIMOCH AdriannaIV0UKS "Piątka" WieluńLD
17926607TERPIS JuliaIV0UKS "Piątka" WieluńLD
18026608KUCHARSKA BarbaraIV0UKS "Piątka" WieluńLD
18126609PŁATEK Marcin0UKS "Piątka" WieluńLD
18226610SOTOWSKA Andżelika FOTOIII0LKS "PARK" StarzeniceLD
18326611NAPIERAJ KamilIV0LKS "PARK" StarzeniceLD
18426612DOBROĆ Daria0LKS "PARK" StarzeniceLD
18526949JARONIEK Przemysław FOTOII0LD
18627117Stępień Marian0LKS "PARK" StarzeniceLD
18727118KITA Karolina0LKS "PARK" StarzeniceLD
18827119KITA Tomasz FOTO0LKS "PARK" StarzeniceLD
18927122Kowalska EwelinaIV0LKS "PARK" StarzeniceLD
19027123Musiał Gabriela0LKS "PARK" StarzeniceLD
19127128Siewierski Jakub FOTOIV0UKS "Pałac" NieborówLD
19227129Siewierski KrzysztofIV0UKS "Pałac" NieborówLD
19327131ANTOSIK Karolina0UKS "Pałac" NieborówLD
19427132Nagórski AdrianIV0UKS "Pałac" NieborówLD
19527569JAŻDŻYK Julian FOTOIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
19627570KARASIEWICZ Radosław FOTOIII0UKS GOK ZdunyLD
19727572KOPEĆ Olga FOTOII0LKS "Stomil" BełchatówLD
19827573MISIEK Zuzanna FOTOIV0LD
19927579Szczota Klaudia FOTOIV0LD
20027581Miś SebastianIV0UKS "Piątka" WieluńLD
20127582BARA Aleksander FOTOIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
20227601KRYCH MarcinIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
20327602KOWALSKI Sebastian FOTO0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
20427604MIKOŁAJCZYK ArturIV0UKS "Piątka" WieluńLD
20527767KRUK AdamIII0LD
20631315JAROSŁAWSKI MarcelIV0LKS "PARK" StarzeniceLD
20732268BŁASZCZYK PawełII0LUKS StrzałkówLD
20832348SAWICKI Damian0UKS "Pałac" NieborówLD
20932349CHOJECKI PrzemysławIV0UKS "Pałac" NieborówLD
21032374STASZEWSKA WeronikaIII0UKS "Pałac" NieborówLD
21133409KOWALCZYK MichałII+0LD
21233967KARASIEWICZ MichalinaIV0UKS GOK ZdunyLD
21334028PYTLOS ŁukaszII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
21438360POTAKOWSKI Michał0LD
21539103HOROSZCZAK NataliaIII0UKS "Jedynka" BełchatówLD
21639104HOCHMAN MateuszIII0LKS "Stomil" BełchatówLD
21739105KRAWIEC Jakub0UKS "Jedynka" BełchatówLD
21839108NADAJCZYK Konrad0LD
21939526WLAZŁOWSKA Weronika0LD
22039549BAKALARCZYK BartoszIV0UKS "Piątka" WieluńLD
22139946TWARDOWSKA AngelikaIII0LD
22241355BROCZKOWSKI MateuszIV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
22341144WAWRZYN MarekII0UKS "Pałac" NieborówLD
22441346NOWAKOWSKI KACPERIV0UKS "Piątka" WieluńLD
22541348STĘPIEŃ SzymonIII0UKS "Piątka" WieluńLD
22641349WŁOSTOWSKA AgnieszkaII0LD
22741944OLCZYK ANNA0LD
22843568Gapsa Martyna0LD
22944620OWCZAREK AleksanderIV0UKS "Piątka" WieluńLD
23044621SIOREK AndrzejIII0UKS "Piątka" WieluńLD
23144622TORCHAŁA MartaV0UKS "Piątka" WieluńLD
23244623SZTUKA JakubV0UKS "Piątka" WieluńLD
23344625STASIAK Agnieszka0UKS "Piątka" WieluńLD
23444626SZAFRAN Julian0UKS "Piątka" WieluńLD
23544627SIERSZEŃ MaksymilianV0UKS "Piątka" WieluńLD
23644628RYNG AleksandraIV0UKS "Piątka" WieluńLD
23744629RAMUŚ RolandIV0UKS "Piątka" WieluńLD
23844630PAWLAK KrzysztofV0UKS "Piątka" WieluńLD
23944631MARUSCZYK Jakub0UKS "Piątka" WieluńLD
24044632ŁANIEWSKI WiktorIV0UKS "Piątka" WieluńLD
24144633KUSIŃSKA Maja0UKS "Piątka" WieluńLD
24244634KAWULA AleksandraIV0UKS "Piątka" WieluńLD
24344635KACAŁA DawidV0UKS "Piątka" WieluńLD
24444637JACASZEK OliwiaIV0UKS "Piątka" WieluńLD
24544638JACASZEK MikołajIV0UKS "Piątka" WieluńLD
24644639WRZESIŃSKI ArturV0LD
24744640HAŁUBIEC Przemysław FOTOIII0LD
24844641PICHLAK Agnieszka FOTOIV0LD
24944762DUDEK SebastianIV0LUKS StrzałkówLD
25044763KOWALCZYK KatarzynaIV0LUKS StrzałkówLD
25144764KOWALCZYK ŁukaszIV0LUKS StrzałkówLD
25244765BARTNIK PiotrIV0LUKS StrzałkówLD
25344766MATUSIAK Szymon0LUKS StrzałkówLD
25444767BOGACZ Konrad0LUKS StrzałkówLD
25544768PAWLIK Stanisław0LUKS StrzałkówLD
25644769SOBOLEWSKI Kuba0LUKS StrzałkówLD
25744770GRYGLEWSKI Błażej0LUKS StrzałkówLD
25844771KOZERA Bartosz0LUKS StrzałkówLD
25944772KOZERA Marlena0LUKS StrzałkówLD
26044773PLUTECKA MartynaIV0LUKS StrzałkówLD
26145712MIAZEK MaksymII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
26246073BŁASZCZYK MaciejV0LUKS StrzałkówLD
26347009PLUTECKA AnnaIII0LUKS StrzałkówLD
26446721WAROWNY JanIV0LD
26546872LESZNER InezIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
26646876BRZEŹNICKI MaciejIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
26746878Lesiak MartynaIV0UKS GOK ZdunyLD
26847010ŚWIĄTEK KamilIII0UKS "Piątka" WieluńLD
26947359ADAMCZYK SzymonIV0UKS "Pałac" NieborówLD
27047731MULARCZYK DariuszIII0KS LogIN SkierniewiceLD
27148065BACZYŃSKI KrzysztofII0LD
27248400LIPOWSKA Nadia FOTOIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
27348507PSYK WeronikaIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
27448510JANECKA Zuzanna0UKS "Piątka" WieluńLD
27548511MUSIAŁ Patrycja0UKS "Piątka" WieluńLD
27648512ŁUBIŃSKI ArturV0LD
27748513JANKOWSKI MikołajV0LD
27848514ŚWIDNICKI MateuszV0LD
27948515KOWALCZYK SzymonV0LD
28048516DZIEDZIC PiotrV0LD
28148517IMIOŁA PiotrV0LD
28248518WICHOWSKA Sylwia0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
28348540LASOTA Aleksandra0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
28448541LASOTA Agnieszka0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
28548903RADZIKOWSKI KrzysztofIV0LD
28649438ZABŁOCKI IgorIII0K. Sz. Dwie Wieże RzgówLD
28749884SZERFFEL MateuszIII0LD
28850273Skowroński AdamIII0LD
28950274Borsiak MarekIII0LD
29050289GOCZAŁ DominikIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
29150354FLIS WiktorV0RPW Okucia Budowlane ŁódźLD
29250852RESZKA Barbara FOTOII0ŁZSzachLD
29351364STRĄCZYŃSKI BartoszV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
29451367MAGDZIARZ JakubV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
29551581PAĆKOWSKI DawidV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
29651882WROŃSKI MichałIV0LD
29751883PAWLAK JanV0LD
29851884CIEŚLIK MikołajV0LD
29951885SZYMCZAK ArturIV0LD
30051886RADASZEWSKA DominikaIV0LD
30151887GRZELAK PiotrIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
30251888MICHALAK WojciechV0LD
30351889JATCZAK AdrianV0LD
30451890STRAUPISZ MaciejIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
30551891STAŃ JakubV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
30652089GROCHULSKI AdamIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
30752301KALISIAK PrzemysławIV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
30852315GAWRYSZCZAK AdamV0LD
30952849KUBISZEWSKA AngelikaIV0UKS "Pałac" NieborówLD
31052717GAJEWSKI BartoszIV0UKS GOK ZdunyLD
31152718Tokarski KacperIV0UKS GOK ZdunyLD
31252843DZIKOWSKA AnnaV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
31352845MILCZAREK JuliaIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
31452846MILCZAREK NataliaV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
31552847BIAŁAS AleksandraIV0UKS "Pałac" NieborówLD
31652848KWIL OliwiaV0UKS "Pałac" NieborówLD
31752850GRATYS JanIV0UKS "Pałac" NieborówLD
31852852ZERKA Piotr0UKS "Jedynka" BełchatówLD
31952853LANGE WojcichV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
32052854JARZĘBSKA NataliaIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
32152855KULIGOWSKI Patryk0UKS "Jedynka" BełchatówLD
32252856PLUTECKI Bartosz0LUKS StrzałkówLD
32352987WOJTASKI Szymon0LD
32453453DAROWNY MichałV0LD
32553455TOMASZEWSKI TobiaszV0LD
32654358ADAMCZYK ZuzannaIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
32754364KUŚ LidiaV0UKS "Pałac" NieborówLD
32856206RESZKA Gabriela FOTOIII0LD
32956232JAKIEL MateuszIV0UKS GOK ZdunyLD
33056271MATUSZEWSKA KingaIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
33156312WCZEŚNIAK MateuszIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
33256444RESZKA Krzysztof FOTOIV0LD
33356819MADEJ AgnieszkaII0KS LogIN SkierniewiceLD
33457192LEWIAK AleksandraIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
33557530WOLNIEWICZ KrzysztofIV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
33658016ROGOWSKA MilenaIV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
33758341KALISIAK Małgorzata0LD
33858360BOCZKOWSKI OliwierIV0UKS "Pałac" NieborówLD
33958922BARUŚ RomanIV0KS LogIN SkierniewiceLD
34058950BAGDASARYAN VazgenIII0KS LogIN SkierniewiceLD
34158951BIERNAT DobromirIII0KS LogIN SkierniewiceLD
34258953BAGDASARYAN ArmenII0KS LogIN SkierniewiceLD
34358959ŚNIEGULA LechIII0KS LogIN SkierniewiceLD
34458962BARAŃSKI DawidIV0LD
34560643KOPERTOWSKI AdamIV0LD
34658963BARAŃSKI HubertIV0LD
34758964MARZEC Adam FOTOIII0LD
34858965PALUCH Justyna FOTOIII0LD
34959098MROCZKOWSKI KrzysztofIII0LD
35059099REMBIASZ PrzemysławIV0LUKS StrzałkówLD
35159100CIACH LidiaV0LUKS StrzałkówLD
35259101REMBIASZ Wojciech0LUKS StrzałkówLD
35359102SZTUK Marcin0LUKS StrzałkówLD
35459104NOWACZYK WiktoriaIII0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
35559105RAK JakubIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
35659106KAŹMIERCZAK Wiktor0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
35759109MAŁYCHA MikołajIV0UKS "Piątka" WieluńLD
35859116KOCH PiotrIV0LKS "Stomil" BełchatówLD
35959118MOTYL KacperIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
36059119ŁAŻEWSKI ArkadiuszIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
36159121LEWANDOWSKI JakubIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
36259122STANISŁAWSKI ŁukaszIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
36359236KAŁUZIŃSKI Mateusz FOTOIV0LD
36459261MADEJ Kajetan0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
36559310KIERASIŃSKA AmeliaIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
36659316MALACZEWSKI MaciejIII0LD
36759407DUMIN MonikaIII0UKS "Jedynka" BełchatówLD
36859498SOBOTKA Marcin0ŁZSzachLD
36959518SUCHNO GeorgiIII0KS LogIN SkierniewiceLD
37059614ANDRZEJCZAK MarceliIV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
37159615BARTOSIK AntoniIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
37259810MAŁECKA NataliaII0UKS "Pałac" NieborówLD
37359811GRATYS WojciechIV0UKS "Pałac" NieborówLD
37459812BRZOZOWSKI DawidIV0UKS "Pałac" NieborówLD
37559813SELIMI LeaIV0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
37659815WIŚNIEWSKA AleksandraIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
37759842BARTCZAK FabianIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
37859843MAMENAS RafałIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
37960028ZIELONKA DominikIV0LD
38060029ZIELIŃSKI FilipIV0LD
38160638MALEC Bartłomiej FOTOIV0LD
38260639MALEC Kinga0LD
38360640WINCIOREK Nela FOTOIV0LD
38460642ZIELONKA MateuszIV0LD
38560644CIĄŻYŃSKI Jakub0LD
38660645PAŁUBSKI Dawid0LD
38760646BAUR Eryk0LD
38862042Górny Arkadiusz0LD
38962158MADEJ PiotrIV0LD
39062531KOWALCZYK SzymonIV0LD
39163022KOWALCZYK RenataV0LD
39263023KOPKA RenataV0LD
39363024SZYMAŃSKI TomaszIV0LD
39463025BROŻYNA Radosław0LD
39563026KLESZCZ StanisławV0LD
39663027JANECKI Daniel0LD
39763028LIPIETA MałgorzataV0LD
39863029TORCHAŁA AnnaV0LD
39963030MAJCHROWSKA Grażyna0LD
40063031GRADOWSKA JoannaV0LD
40163032JÓZEFAT Edyta0LD
40263033WNUCZEK Jadwiga0LD
40363034PSUJA WojciechV0LD
40463035TORCZYŃSKA UrszulaV0LD
40563036PACH Agata0LD
40663037RAPICA MirosławV0LD
40763038SPYCHAŁA AureliaV0LD
40863108SZCZEPANIK AdamIV0KS LogIN SkierniewiceLD
40965726CZARNUCH JustynaIV0UKS "Piątka" WieluńLD
41063235KOWALCZYK JakubIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
41163510Cebulski MaciejIV0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
41263673LIS AntoniIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
41363674FRUKACZ MaciejIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
41463860GRZESZKIEWICZ MartaIV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
41563969WŁODEK MikołajV0LD
41664138GARNYS WojciechII0LD
41764228MORAWIEC AlicjaIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
41864229BANASIAK AdriannaII0UKS "Jedynka" BełchatówLD
41964231KARDAS DominikIII0UKS "Jedynka" BełchatówLD
42064232ŚLEDZIONA MikołajIII0UKS "Jedynka" BełchatówLD
42164233WRÓBLEWSKI Mikołaj0LUKS StrzałkówLD
42264234WRÓBLEWSKI Kacper0LUKS StrzałkówLD
42364235BAROŃSKI Dominik0LUKS StrzałkówLD
42464236OLEJARCZYK IgorIV0LUKS StrzałkówLD
42564324WICHROWSKI KrzysztofIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
42664327ZEGARLICKI JakubIV0LD
42764328SIEŃCZEWSKI MariuszIII0LD
42874494KRĘTOWSKI Nikodem0KS LogIN SkierniewiceLD
42964577FIŁATOWA AnnaIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
43065026MURAS MateuszIV0UKS "Pałac" NieborówLD
43165203KROKOSZ TomaszII0LKS "Piast" SieradzLD
43265727IDASIAK JoannaIII0UKS "Piątka" WieluńLD
43365463KLIMAS Edyta0LD
43465464KLIMEK-PODYMA Aneta0LD
43565465WYDMUCH IrenaV0LD
43665466SOBIELA-WOŹNIAK MałgorzataV0LD
43765467PECYNA LidiaV0LD
43865468ANTONIAK Alicja0LD
43965469RATOWSKA EwaV0LD
44065470CIŻOWSKA Renata0LD
44165471DARUL JanV0LD
44265472JANKOWSKA Anna0LD
44365790ŚMIETAŃSKI EdwardIII0LD
44468419MITEL SebastianIV0LD
44571496RUDNICKI Tymon0UKS GOK ZdunyLD
44669525FRYSZ Anita0UKS "Jedynka" BełchatówLD
44767455JADWICKI PawełIII0LKS "Piast" SieradzLD
44867456POTAPSKI JerzyII0LKS "Piast" SieradzLD
44967457JANICKI GrzegorzII0LD
45067459WOJTAL RadosławII0LKS "Piast" SieradzLD
45167460GALEWSKI RadosławIII0LD
45267461PIETRZAK ZbigniewII0LD
45367462PIETRZAK OskarII0LD
45467463DZIĘBOWSKI RyszardII0LD
45567464BUŚ MariuszII0LD
45667465OCHMAN JanIV0LD
45767482WIŚNIEWSKA ZofiaIII0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
45867711Radzynska NinaIII0LD
45967847ŚLEDZIONA JulianIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
46067848FRUKACZ MikołajV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
46168138LESIAK FilipIV0UKS "Pałac" NieborówLD
46268139ZABOST ErykIV0UKS "Pałac" NieborówLD
46368148WYSOCKI PawełIV0UKS "Pałac" NieborówLD
46468237ADAMALA TomaszIII0KS LogIN SkierniewiceLD
46568308DOROBA LudwikIII0ŁKS "Szach-Centrum" ŁódźLD
46673286PACLER StanisławV0UKS "Pałac" NieborówLD
46768379GOLĘDZINOWSKA KamilaIV0UKS "Pijarski KS"LD
46868380KUJAWA BogumiłV0UKS "Pijarski KS"LD
46968381PETERSON BartoszIV0UKS "Pijarski KS"LD
47068421JĘDRZEJEWSKA AleksandraIII0LD
47168422MRÓZ MateuszV0LD
47268426SMOLEŃSKI MichałV0LD
47368427GŁOSEK MaciejV0LD
47468428ŁOSIAK MikołajV0LD
47568430ŁOSIAK RafałV0LD
47668433SZETELA Tomasz0LD
47768434KRAWCZYK AntoniIV0LD
47868436BARANOWSKI Jan0LD
47968437GAWKOWSKI JakubV0LD
48068438BARZDO Antonina0LD
48168439LOBA Andrzej0LD
48268440BURZAWSKA BarbaraIV0LD
48368441SZKUDLAREK RochV0LD
48468442SMOLEŃSKI RafałV0LD
48568462WALERYSIAK FilipV0LD
48668463MARCINKOWSKI StanisławIV0LD
48768464ZAWILSKI Artur0LD
48868465RUDOLF AleksanderIV0LD
48968466TOMCZYK Marcin0LD
49068467PACHNIEWICZ ZofiaIV0LD
49168468PENCZEK MaciejV0LD
49268469WĄSIK Bartwsz0LD
49368470WĄSIK Nina0LD
49468641PABICH MartaV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
49568643ŁAKOMY MaciejIV0UKS "Jedynka" BełchatówLD
49668767MAŃCZYK RafałIII0UKS "Dziewiątka" SieradzLD
49768768OSIECKI PiotrIV0UKS GOK ZdunyLD
49869221DUDEK AntoninaIV0KSz "Piątka" SkierniewiceLD
49969329GREGOWSKI Karol0LKS "PARK" StarzeniceLD
50069526KRAWCZYK Jan0UKS "Jedynka" BełchatówLD

   [1] 2 3  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006