Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 24 2017 04:23:28
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółKlub GóraWZSzach. Góra
145444RUDAŚ Rafał FOTOIV0MA
21536LASKOWSKI PiotrII0KS LogIN SkierniewiceMA
337308KRZEMIŃSKI FranciszekV0MA
41583JASIŃSKI WłodzimierzII0MA
51687+HEK JanuszI0UKS "Hetman" Puszcza MariańskaMA
61783PYTLAK WojciechII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
71796SIEKIERSKI GrzegorzII0MA
81818SZYMAŃSKI JanuszII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
91826UZIEBLO JerzyI0MA
101905PUKOS PiotrI0MA
111961GIERMANIUK Adam FOTOII0MA
121963LITWINIEC GrzegorzII0MA
132162BANASZKIEWICZ DariuszII0MA
142164SARNA KrzysztofII0MA
152165SARNA MarcinI0MA
162183DUDEK MonikaIII0MA
172184DUDEK OlgaII0MA
182203SZYSZKO DyonizyI0MA
192212NAWROCKI PiotrI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
202214PEŁKA GrzegorzII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
212219ABRAMOWICZ MarekI0MA
222220AUTOWICZ DanielaI0MA
232221AUTOWICZ MarcinI0MA
242222BEKANOWSKI PawelI0MA
252223CALA JanuszI0MA
262224CYCLING JanuszK0MA
272225CZAJKA IreneuszI0MA
282226DABROWSKI WojciechI0MA
292227DADACZ AgataIV0MA
302229ELERTOWICZ JaroslawI0MA
312230GAJDA JacekI0MA
322231GORNA AlicjaI0MA
332233HORDYNSKI KrzysztofK0MA
342235IDZIKOWSKI BogdanI0MA
3551674BABIAK IgorV0MA
362241LASKOWSKI JanuszI0MA
372242MALISZEWSKI MiroslawI0MA
382243MYSLOWSKI KarolK0MA
392244PALUBA MartaII+0MA
402245ROJEK RomanI0MA
412248RZECZYCKI KrzysztofI0MA
422250STANKIEWICZ ZbigniewI0MA
432252ZIOLEK KrzysztofI0MA
442254GAŁĄZKA ZbigniewII0KS "Wesoła" WarszawaMA
452255GÓRAS MirosławIV0KS "Wesoła" WarszawaMA
462259PONA WacławII0KS "Wesoła" WarszawaMA
472265TUŻNIK FilipII0KS "Wesoła" WarszawaMA
482266WĄSOWSKI PiotrII0KS "Wesoła" WarszawaMA
492268GLOWIENKOWSKI RomanI0KSz "Skoczek" SiedlceMA
502270KUROWSKI MarcinII0MA
512271MILLER PiotrI0MA
522273BRYM SlawomirI0MA
532274CHRUSCIEL JerzyI0MA
542275CHRZASTOWSKI PiotrI0MA
552277+DOROMONIEC AleksanderI0MA
562278DYDAK JerzyI0MA
572279DZIONG LechK0MA
582280DZIULKA CezaryI0MA
592281GAJEWSKI WlodzimierzI0MA
602283GORZELEWSKI AndrzejK0MA
612284GRONOWSKA ElzbietaI0MA
622285KASPRZYK StanislawI0MA
632286KOLACZKIEWICZ MartaII0MA
642287KOWALCZYK RyszardI0MA
652288KRET TadeuszI0MA
662290LISSOWSKI TomaszI0MA
672291MICHALIK AndrzejI0MA
682292MIRGOS WaldemarI0MA
692293MODRZEJEWSKI HenrykI0MA
702294NIEDZIELSKI JanK0MA
712302GRABOWSKI BenedyktI0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
722303JABŁOŃSKI Paweł0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
732306WOLSZCZAK MarcinII0MA
742311CZAPLICKI WojciechI0MA
752313FREY AndrzejI0MA
762320LESIAK PawełI0MA
772333STRZEŻEK AndrzejII0MA
782335FLAZIŃSKA AgataIII0UKS-STSz Sokołów PodlaskiMA
792336KMIEĆ MirosławII0MA
802338DERLATKA TadeuszII0MA
812339DUNAJEWSKI ZiemowitII0MA
822340GŁASEK AnnaIII0MA
832341KOTT Paulina0MA
842342KOTT PawelII+0MA
852343LARISCH BogdanII0MA
862344RUTA PiotrI0MA
872345WASILKA RomanII0MA
882346GASIOROWSKI MichalI0MA
892348MAJACKI JanuszI0MA
902349OCHAB MichalinaII0MA
912350SZTANKA BartłomiejIV0MA
922352BUKOWSKI PiotrI0MA
932353CHMIELARCZYK BoguslawII+0MA
942356KARCZMARCZYK JacekI0MA
952359OMELANIUK WiktorI0MA
962360PUTZ KrystynaI0MA
972361RACZYNSKI KrzysztofI0MA
982362SKOWRON RomualdI0MA
992364SZKLAREK AndrzejI0MA
1002366ZAMECKI StefanI0MA
1012369SAWCZUK AdamII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
1022370SAWCZUK PawełII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
1032371BRZEZICKI BohdanIII0MA
1042374KOSAK PiotrII0MA
1052375NOCUN MiroslawI0MA
1062377SZYMAŃSKA ŻanetaIII0MA
1072378JANUSZEWSKI JerzyK0MA
1082380MATUSIAK MarekII0MA
1092382ADLER PawelI0SSz "Modus" WarszawaMA
1102384GRONERT LucjanI0SSz "Modus" WarszawaMA
1112385JANOWSKI JaroslawII+0SSz "Modus" WarszawaMA
1122387OGINSKI Jan FOTOII+0SSz "Modus" WarszawaMA
1132388PALGAN StanislawI0SSz "Modus" WarszawaMA
1142396ŁADZIŃSKI AntoniII0MA
1152398OSTROWSKA JustynaII0MA
1162399SZYDZIAK PawełII0MA
1172403KOWALCZYK PaulinaII0MA
1182408WÓLCZYŃSKA AleksandraII0MA
1192414KRASIEWICZ Damian FOTOIII0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
1202416BIALCZYNSKI PawelI0ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
12177930KASZEWSKA MariaV0MA
12277931OSIŃSKI NikodemV0MA
1232418STRZYZAKOWSKA DominikaII+0ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
1242431WALCZEWSKI PawełII0MA
1252440DERDZIKOWSKA MagdalenaII+0MA
1262443KONTOWSKI ŁukaszII0MA
1272445PYCH KatarzynaII0MA
1282446ROMANIUK JakubIV0MA
1292447SAWICKI-HUGHES JanIV0MA
1302450BORYS MarcinIV0UKS "Łady" RaszynMA
1312451JANICKI MarcinIII0UKS "Łady" RaszynMA
1322455JANISZEWSKI GasperI0MA
1332458KUDLA KrystianII+0MA
1342459WIŚNIEWSKI PrzemysławIII0MA
1352460WIŚNIEWSKI TomaszIII0MA
1362462WYDRA ArturII+0MA
1372465KOJRO MarekI0MA
1382468MITURA ZbigniewI0MA
1392469NARCZYK SebastianIII0MA
1402470NOWOSIELSKI PawełII0MA
1412472RACZKOWSKI JacekI0MA
1422473STACHERA TomaszII0MA
1432482CISZEWSKA KarolinaI0UKS MDK RadomMA
1442484GNIADEK WojciechII+0UKS MDK RadomMA
1452485JAKUBIAK WojciechI0UKS MDK RadomMA
1462487KARCZ KarolII0UKS MDK RadomMA
1472488KATUS EmilII0UKS MDK RadomMA
1482489KUSZTAL EmilII0UKS MDK RadomMA
1492490NOWAK PawełIII0UKS MDK RadomMA
1502494PIORUN ZanetaI0UKS MDK RadomMA
1512499TYMOSZCZUK LukaszII0UKS MDK RadomMA
1522502+LACHOWSKI AdamK+0MA
1532504BAKIERA PawelII+0MA
1542508SOCZYŃSKI MateuszI0MA
1552509ŻMIJEWSKI KamilIV0MA
1562511KAPELA PiotrII0MA
1572521BIEGANSKI ZbigniewK0MA
1582522BURAKOWSKI ZygmuntK0MA
1592524CHMIELNICKA AleksandraI0MA
1602526GORSKA MariaI0MA
1612527GRZYBOWSKI JerzyI0MA
1622528+KIESZCZYNSKI ZywomirK0MA
1632529MAŁKOWSKI MarcinI0MA
1642532MICHALAK BogdanK0MA
1652533NIEDZIOLKA ZbigniewI0MA
1662534PARDO-RUIZ GrazynaI0MA
1672535PAWLOWSKI TomaszI0MA
1682537SZUKSZTA JanuszM0MA
1692539TOMASZEWICZ LeonI0MA
1702540VOBOZIL JanuszI0MA
1712542ZUK LukaszI0MA
1722547KOMOŃ MateuszI0MA
1732556ANDRES DariuszII0MA
1742558DUCH AlinaI0MA
1752562BADZYNSKI EugeniuszI0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
1762572BARTOSZEK Alicja0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
1772581BOCHNACKI RomanI0MA
1782586BOROWY SylwiaI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1792592+BRUSTMAN JanK0MA
1802605ĆWIEK RyszardI0MA
1812606CYRAN MichalI0MA
1822607+CZAJKA Zbigniew FOTOK0MA
1832610+CZOSTEK JanuszI0MA
1842611CZYZ-KRZANOWSKA LuizaI+0MA
1852616DECEWICZ MateuszIII0KS "Wesoła" WarszawaMA
1862625DOŁĘGOWSKI MarcinIII0MA
1872626DOMAŃSKI HubertII0MA
1882635FASZYŃSKI RyszardII0MA
1892636FIKUS MalgorzataI0LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
1902639FILIPIAK RobertI0MA
1912643FISZER RobertI0MA
1922661GIPSIAK AndrzejK0MA
1932662GIRUC WladyslawI0MA
1942665GODLEWSKI ZdzislawI0KS "Wesoła" WarszawaMA
1952670GÓRECKI StanisławII0MA
1962671GÓRSKI PiotrII0MA
1972673GRABARSKI AdamI0MA
1982675GRONKOWSKI DariuszI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1992681GRZMIĄCZKA AlicjaI0MA
2002682GRZYBEK JanI0MA
2012684GUMOLA PiotrI0MA
2022685GUTOWSKI RomanI0MA
2032687HABER MarcinIII0MA
2042692HYNDLE JanuszI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2052693JACENKÓW GrzegorzII0MA
2062695JAŃCZAK TomaszII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2072700JEDRYCZKA MonikaI0MA
2082703JUNIAK OlgaIII0MA
2092705JURZAK Paulina0MA
2102706KACZANOWSKI JanuszI0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
2112711KĄDZIELA ArkadiuszII0MA
2122712KADZIELA KrzysztofI0MA
2132716KĄDZIOŁKA JoannaIII0MA
2142717KĄDZIOŁKA MariuszIV0MA
2152723KANDALSKI WojciechI0MA
2162725KANIA MiroslawI0MA
2172735KĘDZIERSKI MarekII0MA
2182742+KOPCZYNSKI KrzysztofI0MA
2192745KOLACZYNSKA BerenikaI+0UKS MDK RadomMA
2202748KOŁBUK TadeuszII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2212749KOMAROWSKI KrzysztofII0KSz "Skoczek" SiedlceMA
2222750KONARSKI SlawomirI0LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
2232751KOPEC BarbaraI0MA
2242754KOSSOWSKI EdwardI0SSz "Modus" WarszawaMA
2252755KOSTERA AnnaI0MA
2262773KRYSIAK EugeniuszI0MA
2272775KRZANOWSKI WiesławII0SRSDiM WęgrówMA
2282776KRZEŚNIAK AlicjaIII0MA
2292777KRZEWSKI JozefI0MA
2302780+KUDLA AndrzejI0MA
2312790KWIATKOWSKI StefanI0MA
2322803LEWANDOWSKI DanielII0MA
2332811ŁOPATA GrażynaII0MA
2342814SŁUPSKA ElizaI0SRSDiM WęgrówMA
2352820MAGIEROWSKI StanisławII+0MA
2362824MALINOWSKI MaciejII0MA
2372825MALKIEWICZ JanuszI0MA
2382826MALKOWSKI Adam0MA
2392828MANDECKA AnnaII0MA
2402842MIEDZIERSKA MariaI0MA
2412845MORAŚ JerzyII0MA
2422846MOSAKOWSKI JanuszI0MA
2432851MURACH MarianI0MA
2442855NAGRODZKA IwonaI0SSz "Modus" WarszawaMA
2452860NYCZ CzeslawI+0MA
2462863OKRASKA MichałII0MA
2472864+OLBRYCH WitoldI0MA
2482866OLEKSY-JANICKA MariaI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2492869OLSZEWSKI JanI0MA
2502871+OPIELA AntoniI0MA
2512879PACZUSKI WladyslawK0MA
2522895+PIETAL JanI0MA
2532901PISAREK MaciejIII0MA
2542902PLUTA AdrianI0MA
2552903POKRZYWA AnnaI0MA
2562907PRIMIK MarekI0ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
2572908PRIMIK UrszulaI0MA
2582909PROKOPOWICZ Czesław0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2592915PRZYTYCKA JoannaI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2602918RADECKA EdytaK0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2612933RUDOLF RemigiuszI0MA
2622937RUTKOWSKI SławomirII0MA
2632938RUTTE JanI0SSz "Modus" WarszawaMA
2642940RYBAK Włodzimierz0MA
2652948SIECZKOWSKI JacekI0UKS MDK RadomMA
2662949SIEDLECKI StefanI0MA
2672957SKUPIEN KarolI0MA
2682960SKURZAK LudwikI0MA
2692979SUKNIEWICZ WaclawI0MA
2702983SZCZESNY WieslawI0SSz "Modus" WarszawaMA
2712988SZNAJDER LukaszI0UKS MDK RadomMA
2722989SZNAPIK AnnaII0MA
2732990SZOSTEK MaciejII0MA
27445443FABIAŃCZUK PiotrIV0MA
2752999TOBIASZ MagdalenaI0MA
2763003TURLEJ StanislawI0MA
2773004TURLEJSKI SlawomirI+0MA
2783006UFNAL WaclawI0MA
2793007UMIASTOWSKI AdamI0MA
2803011WALKIEWICZ-KRAUZE AnnaI0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
2813020WIECZORKOWSKI CezaryI0MA
2823031ZAŁUSKA Stanisław0MA
2833033ZASLONKA TadeuszI0MA
2843039ZIMOLZAK MarekI0MA
2853044ZWOLAK MagdalenaI0MA
2863046ZYGARSKA AleksandraI0UKS MDK RadomMA
28739464NOŻYŃSKI StanisławIV0MA
28828097WITKOWSKI MarcinIII0MA
28932053KONKOL Józefina0KS "Sparta" NasielskMA
29037310SKUZA EwaIV0MA
2914397WASILOWSKA MalgorzataI0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2924885+WITKOWSKI StefanIM0MA
29336537KOWALSKI Artur0MA
29437309SZWARC PatrycjaIV0MA
29546330ZAJĄC Jan0MA
29646332SADOWSKI WiktorIV0MA
2976334JURZAK PatrykIII0MA
2989840SKONIECZNA AngelikaII+0MA
29966537KAMIŃSKI IgnacyV0MA
30032054ADAMOWICZ Aleksander0MA
3016919CHROBOT PawełII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
30217569MIERZEJEWSKI JakubIV0MA
30316336RĘKAWEK KacperII0UKS "Czternastka" WarszawaMA
3047571KRYSIAK TomaszII0MA
30530612MAZUR PawełII0MA
3067655CHMIELEWSKI AndrzejK0MA
3077664CZARNECKA AgnieszkaII+0MA
3087670CZERNIK ŁukaszII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3097805KRASIEWICZ Agnieszka FOTOIII0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3107877NALEWAJK TadeuszII0MA
3117925PÓŹNIECKI JarosławII0MA
3127979SUSKI WładysławII0MA
31358241RYŁOW KrzysztofIII0MA
31458242BORUŃ MateuszII0MA
31558243ŻYTKO LeonV0MA
31658244NOWIŃSKI KrzysztofIV0MA
31758275DOMASZEWICZ WitoldIV0UKS "Caissa" WarszawaMA
31858276OSEWSKI Wiktor0UKS "Caissa" WarszawaMA
31958238ZAMBROWSKI-MAZUREK StefanIII0KSz "Polonia Warszawa"MA
32058277KRAKOWSKI MikołajV0UKS "Caissa" WarszawaMA
32158279RADZKI MaciejV0UKS "Caissa" WarszawaMA
32258280OŻDŻEŃSKI JeremiV0UKS "Caissa" WarszawaMA
32358281KONDERSKI MateuszIV0UKS "Caissa" WarszawaMA
32458282DUDAK AdamV0UKS "Caissa" WarszawaMA
32558283LUBAS TymoteuszIV0KU AZS UW w WarszawieMA
32658273RZONTKOWSKI GustawIV0UKS "Caissa" WarszawaMA
32758272SKAŁECKI IgorIV0UKS "Caissa" WarszawaMA
32858274DOROBA Michał0UKS "Caissa" WarszawaMA
32958278WAWSZCZAK MichałIII0UKS "Czternastka" WarszawaMA
33058284ŚWIEŻAK AnnaIV0Szachowy Uniwersytet WarszawaMA
33158271JAKUBOWSKI RochV0UKS "Caissa" WarszawaMA
33256510KASPRZAK JakubIII0MA
33356511NAZARCZUK GrzegorzV0MA
33459552WASIAK MikołajIV0UKS "Caissa" WarszawaMA
33556507ORŁOWSKI ArkadiuszIV0MA
33640814ŚLIWIŃSKI JanV0MA
33710108WARNEL KrzysztofIII0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
33810555WISNIEWSKA MarcelaII+0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
33910899GRABOWSKI LechoslawII+0MA
34010904SIEGIEDA StanislawII+0MA
34111012KACPRZYK Kalina FOTOII0MA
34211190ZOCHOWSKA AgnieszkaII+0LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
34359604WÓJCIK Julita FOTOV0MUKS Fidei WęgrówMA
34413070KOPEĆ JerzyIII0MA
34517037SZOSTEK KatarzynaIII0MA
34617039SZYMAŃSKA AleksandraII+0UKS MDK RadomMA
34717053SZWEDZIŃSKA MatyldaII0KS "Wesoła" WarszawaMA
34817327ŻOCHOWSKI MichałII0MA
34917516ZIMNA DorotaII+0KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
35037307UMIŃSKI PiotrIV0MA
35117552LIPERT MirosławI0MA
35217560MICHALSKI RadosławIV0MA
35318506DĄBROWSKI MariuszII0MA
35419591ANTONIEWSKI RusłanI0UKS "Caissa" WarszawaMA
35519593BAZYDŁO Jarosław0MA
35619595BAZYDŁO KonradIV0MA
35719596BUCZYŃSKI Antoni0MA
35819598BUCZYŃSKI MateuszIII0MA
35919652GUŻKOWSKI MateuszIV0UKS "Łady" RaszynMA
36019658KACZOROWSKI Hubert0MA
36121383GWIAZDOWSKI MateuszII0MA
36221352MODZELEWSKA AleksandraIII0MA
36321378CZUDOWSKI MarekII0MA
36421421SHKAPENKO Pavel FOTOIM0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
36521620OLESZCZUK MartaIV0KS "Wesoła" WarszawaMA
36621621OSTROWSKI EdwinIV0MA
36721622OSTROWSKI Oliwier FOTOIV0MA
36821623SIECZKOWSKI GabrielIV0UKS MDK RadomMA
36921624SIECZKOWSKI MateuszIII0UKS MDK RadomMA
37021645MACIEJEWSKI Mirosław0MA
37121923SIURNICKI CezaryIV0MA
37221925TOPORKIEWICZ GrzegorzII0MA
37322188DUDZIŃSKI Waldemar FOTOII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
37422189JELENIEWICZ WandaII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
37522190RADUJ JózefII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
37622191SOBCZAK PiotrIII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
37722195STASIAK Grzegorz0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
37822198ŚWIĘCICKI JarosławII0MA
37922201ZAŁĘSKA NataliaIII0MA
38022203ZIELIŃSKI MarcinIV0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
38122289BARSZCZ KamilIV0MA
38222290DUDA AdriannaIII0UKS "Czternastka" WarszawaMA
38322291FLIS MaciejIV0MA
38422293PROTAZIUK ElżbietaII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
38522294JARMUŻYŃSKA DominikaIII0UKS "Łady" RaszynMA
38622295JUNIAK Dariusz0MA
38722296KOPYDŁOWSKI KrzysztofIV0MA
38822299PIERŚCIŃSKI Patryk FOTOIII0MA
38922302SOTNICZUK PiotrIV0MA
39022303SZEWCZYK Marcin0MA
39122382ANDRZEJEWSKI Waldemar0MA
39223218ALEKSANDROWICZ MichałIV0UKS "Czternastka" WarszawaMA
39323219CHROSTOWSKI KacperII0UKS "Czternastka" WarszawaMA
39423220DUDZIEC JuliaIII0UKS "Czternastka" WarszawaMA
39523221PASTUSZAK MateuszIII0MA
39623224KOMOROWSKI MaciejIV0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
39723225TRZCIŃSKI AdamV0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
39823226PUCHALSKA SylwiaII0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
39923272DOMAGAŁA KacperIII0MA
40023273DOMAGAŁA MaciejV0MA
40123274ŁUKASIEWICZ KatarzynaIII0MA
40223275ŁUKASIEWICZ MichałIV0MA
40323276ŁUKASIEWICZ SzymonIV0MA
40423277MACHNIEWICZ AlicjaIV0UKS "Czternastka" WarszawaMA
40523291LAW BartoszV0MA
40631492DĄBROWSKI MichałV0MA
40731010SZYMAŃSKI PiotrIV0MA
40824145IGNATOWSKI MaciejIII0CKR SSz GrójecMA
40924147KOMOROWSKI JerzyIII0MA
41024172KARCZMAREWICZ WojciechIII0MA
41124184KRAJEWSKI MarianII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
41224186MATULKA FranciszekII0CKR SSz GrójecMA
41324187OSTROWSKI AdamIII0MA
41430692ZALEWSKI DamianV0MA
41524206SNOPEK StefanIII0CKR SSz GrójecMA
41624212POŁASKI MieczysławIV0MA
41724218BROCHOCKI AndrzejII0KSz "Skoczek" SiedlceMA
41824230ILLER AdamIV0MA
41924235LIPSKI LechIII0MA
42024241PIKIEWICZ Tomasz0MA
42124247SAŁYGA MarianII0CKR SSz GrójecMA
42224249SZEWCZAK MieczysławIII0MA
42324252GAIK Krzysztof0CKR SSz GrójecMA
42424261BŁASZCZYKIEWICZ SławomirII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
42524268CYMBORSKI JanuszII0MA
42624271WILCZYŃSKI LeszekIII0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
42724278SĘDERSKA EwaII0KSz "Skoczek" SiedlceMA
42824280WASILKA RobertII0MA
42924281GORCZYCA Ireneusz FOTOII0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
43024284WASILEWSKI DariuszII0MA
43124297GĄTAREK RajmundII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
43224303SKRZECZYŃSKI MarekIV0CKR SSz GrójecMA
43324313KOSIOREK JerzyIII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
43424314CZERWONIEC AndrzejII0SSz "Modus" WarszawaMA
43524320TUREK Urszula0MA
43624323OLICHWIRUK ArkadiuszII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
43724332SIEGOCZYŃSKI PiotrIV0MA
43824334POSTOWICZ RobertII0MA
43924341PSKIET DariuszII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
44024343CZEKALSKI DariuszII0MA
44124350OKRUCH Jarosław FOTOII0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
44224352FELCZAK-SADOWSKA AgataII0CKR SSz GrójecMA
44324360CZERWIŃSKI AdamIII0MA
44424366JASKÓLSKI TomaszIV0MA
44524370KASIŃSKI DariuszII0ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
44624385RYPINA GrzegorzIV0MA
44728098WRÓBLEWSKI MateuszIV0MA
44824399ZAŁUCKI BartłomiejIII0MA
44924401POLAŃSKI RafałII0MA
45024404OLSZEWSKI PiotrIII0MA
45124415GRABOWSKI KrzysztofIII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
45224424MARSULA PiotrV0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
45324427MALICKI MarekIV0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
45424429KONDRATIUK AnnaIII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
45524433KOZERSKI MarcinII0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
45624436MICHAŁEK PiotrIII0MA
45724442MISTURA ŁukaszIII0MA
45824458BUCZEK MateuszII0MA
45924459BAKIERA RafałII0MA
46024465RUTKOWSKI MichałIII0MA
46124479SAKOWSKI MariuszII0MA
46224483BŁASZCZYKIEWICZ KatarzynaIV0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
46324487DŁUTOWSKI KamilIV0KS "Legion" LegionowoMA
46424488PRZYCZYNA DagmaraIV0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
46524490PASTUSZAK DanielII0LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
46624491KOZUB KarolV0MA
46724493OSKROBA MichałIV0MA
46824501SĘDZIK RobertIV0MA
46924516HYŻA PawełIV0MA
47024522WRÓBLEWSKI DamianIII0MA
47124523LARISCH AgnieszkaII0MA
47224524WRÓBLEWSKI PrzemysławIV0MA
47324531WIŚNIEWSKA IzabelaIII0MA
47424535KRUZIŃSKI ŁukaszIV0MA
47524537ŚWIRSKI JanIV0MA
47624543BOGUCKI KarolIV0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
47730988SZYMCZAK PiotrIV0MA
47824549BIELIŃSKI PawełII0UKS "Czternastka" WarszawaMA
47924553SAŁYGA Maciej0MA
48024555KOZACZUK AdrianIV0MA
48124558OSIADACZ NataliaIV0MA
48224559GRZESIAK RobertV0MA
48324560MATUSZEWSKI ArkadiuszIII0MA
48424565CIEĆWIERSKI MateuszIV0MA
48524569KAMIŃSKI PatrykIII0MA
48624570KARCZEWSKI ChrystianIV0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
48724583CZERWIŃSKI DamianII0MA
48824584KAMIŃSKI MaciejIV0MA
48924586WOLSKA EmiliaII0LKS Lotos JabłonnaMA
49024587KĘPKA DanielII0MA
49124596DĄBROWSKI MaciejIII0MA
49224603PAWLIKOWSKI MateuszII0UKS MDK RadomMA
49324606DARKA AleksanderIV0MA
49424607KOSIOREK AdamIV0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
49524609SZYMAŃSKI KarolIII0MA
49624612JARCZEWSKI MichałIII0MA
49724614WNUK MateuszIV0MA
49824617KIEROŃSKI RafałIV0MA
49924621GERASIK MateuszIV0MA
50024624LASKOWSKI TomaszV0MA

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006