Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 04:52:14
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Dół
1110ROMEJKO KonradII1811MA
2179CZERNIAWSKI MarekK2002SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
345444RUDAŚ Rafał FOTOIV0MA
4478RAKOWIECKI AndrzejI1962Stowarzyszenie AS PłockMA
5707SOKOŁOWSKI StanisławK2266UKSz "Hetman" WarszawaMA
61009KOS PawełK2234MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
71050LICZNERSKI Łukasz FOTOFM2267SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
81122RYMASZEWSKI DariuszK2071SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
91190VOLOSHIN Leonid FOTOGM2363KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
101241ROGALA Robert FOTOI+1967MA
111331BARGŁOWSKI Filip FOTOFM2311KS LAURA ChyliceMA
121333BEDNARSKA-BZDĘGA MałgorzataWFM1984ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
131536LASKOWSKI PiotrII0KS LogIN SkierniewiceMA
141542TARNOWSKA AleksandraI++1843UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
1537308KRZEMIŃSKI FranciszekV0MA
161583JASIŃSKI WłodzimierzII0MA
171687+HEK JanuszI0UKS "Hetman" Puszcza MariańskaMA
181736KRAWCEWICZ LucynaK1772MA
191747LESZNER LilianaWIM2059Stowarzyszenie AS PłockMA
201748LESZNER MariuszK2169SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
211757MILER PiotrI1972KSz "Skoczek" SiedlceMA
221782PYCKA Zbigniew FOTOI1606MA
231783PYTLAK WojciechII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
241796SIEKIERSKI GrzegorzII0MA
251818SZYMAŃSKI JanuszII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
261826UZIEBLO JerzyI0MA
271887LITWINIEC MiroslawaI1711KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
281905PUKOS PiotrI0MA
291913MAJOR BoguslawI1710MTSz Mińsk MazowieckiMA
301940MUŻACZ BartłomiejII+1710MA
311946PONIKOWSKI PrzemysławI++1949KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
321954SZWAJ JacekI1883KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
331961GIERMANIUK Adam FOTOII0MA
341963LITWINIEC GrzegorzII0MA
352009CYBOROWSKI Łukasz FOTOGM2517LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
362042JOZWIK JacekI1937MTSz Mińsk MazowieckiMA
372142TRYBUŁA AgataI++1664KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
382162BANASZKIEWICZ DariuszII0MA
392163KUTKOWSKI StanislawI2108UKS MDK RadomMA
402164SARNA KrzysztofII0MA
412165SARNA MarcinI0MA
422179STANKIEWICZ Edward FOTOI1834MA
432180ZBRZESKI PiotrI1777KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
442181KURKOWSKI ZbigniewI2009SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
452182RADECKI KrzysztofI1948SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
462183DUDEK MonikaIII0MA
472184DUDEK OlgaII0MA
482185JAGLOWSKI LeszekI1878MA
492187PIETRZAK WojciechI+1796MA
502191KOŁODZIEJCZYK AndrzejI1690MA
512197JANION LudwikI1703KU AZS UW w WarszawieMA
522202SUCHOCKI Tomasz FOTOI1950KU AZS UW w WarszawieMA
532203SZYSZKO DyonizyI0MA
542208GŁUSZKO TomaszK2165KSz "Warsaw Sharks" WarszawaMA
552209DUDZIK LeszekI2010KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
562210GRZENKOWICZ Łukasz FOTOI1599MA
572211KURACKI MarekI1874KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
582212NAWROCKI PiotrI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
592213PAC MaciejII1679KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
602214PEŁKA GrzegorzII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
612215PIECZONKA MarcinK2092KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
622216STAWUJAK MaurycyII1787KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
632217WISZNIOWSKI EugeniuszI1692KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
642218WRÓBLEWSKI RadosławII1653KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
652219ABRAMOWICZ MarekI0MA
662220AUTOWICZ DanielaI0MA
672221AUTOWICZ MarcinI0MA
682222BEKANOWSKI PawelI0MA
692223CALA JanuszI0MA
702224CYCLING JanuszK0MA
712225CZAJKA IreneuszI0MA
722226DABROWSKI WojciechI0MA
732227DADACZ AgataIV0MA
742228DEJKALO StefanIM2395MA
752229ELERTOWICZ JaroslawI0MA
762230GAJDA JacekI0MA
772231GORNA AlicjaI0MA
782232GRZESIAK FilipI1823MA
792233HORDYNSKI KrzysztofK0MA
802234HOROCH JustynaI+1810MA
812235IDZIKOWSKI BogdanI0MA
822236KASZYCKI JanII1505MA
8351674BABIAK IgorV0MA
842237KAZMIERSKI TomaszI1983MA
852238KOJRO AdamI1858MA
862239KRUZA Pawel FOTOK2255MA
872240KUBAK MarekI2007MA
882241LASKOWSKI JanuszI0MA
892242MALISZEWSKI MiroslawI0MA
902243MYSLOWSKI KarolK0MA
912244PALUBA MartaII+0MA
922245ROJEK RomanI0MA
932246ROSZCZENDA PawelI2260MA
942247RUSIN RyszardI1786MA
952248RZECZYCKI KrzysztofI0MA
962249SCHINZEL WladyslawIM2380MA
972250STANKIEWICZ ZbigniewI0MA
982251ZIENKIEWICZ MateuszII+1871MA
992252ZIOLEK KrzysztofI0MA
1002254GAŁĄZKA ZbigniewII0KS "Wesoła" WarszawaMA
1012255GÓRAS MirosławIV0KS "Wesoła" WarszawaMA
1022256MYCKO MarcinII1852KS "Wesoła" WarszawaMA
1032257PARCZEWSKI JanuszI1874UKSz "Hetman" WarszawaMA
1042258PASTUSZKO KingaK+1975PKS MAT BiałołękaMA
1052259PONA WacławII0KS "Wesoła" WarszawaMA
1062260SKWARCZYLO MarekI1950KS "Wesoła" WarszawaMA
1072261STANISZEWSKA AdriannaI++1805KS "Wesoła" WarszawaMA
1082262STANISZEWSKA UrszulaK1813KS "Wesoła" WarszawaMA
1092263SZARWACKI DominikI1878KS "Wesoła" WarszawaMA
1102264TULWIN MichałI1782KS "Wesoła" WarszawaMA
1112265TUŻNIK FilipII0KS "Wesoła" WarszawaMA
1122266WĄSOWSKI PiotrII0KS "Wesoła" WarszawaMA
1132267BARANSKI MiroslawI1833KSz "Skoczek" SiedlceMA
1142268GLOWIENKOWSKI RomanI0KSz "Skoczek" SiedlceMA
1152270KUROWSKI MarcinII0MA
1162271MILLER PiotrI0MA
1172273BRYM SlawomirI0MA
1182274CHRUSCIEL JerzyI0MA
1192275CHRZASTOWSKI PiotrI0MA
1202276CIECHANSKI JacentyI2220MA
1212277+DOROMONIEC AleksanderI0MA
1222278DYDAK JerzyI0MA
1232279DZIONG LechK0MA
1242280DZIULKA CezaryI0MA
1252281GAJEWSKI WlodzimierzI0MA
1262282GIERUSZYNSKI JerzyK2310MA
1272283GORZELEWSKI AndrzejK0MA
1282284GRONOWSKA ElzbietaI0MA
1292285KASPRZYK StanislawI0MA
1302286KOLACZKIEWICZ MartaII0MA
1312287KOWALCZYK RyszardI0MA
1322288KRET TadeuszI0MA
1332290LISSOWSKI TomaszI0MA
1342291MICHALIK AndrzejI0MA
1352292MIRGOS WaldemarI0MA
1362293MODRZEJEWSKI HenrykI0MA
1372294NIEDZIELSKI JanK0MA
1382295PLASKOTA LeszekK2132MA
1392297WOLOCHOWICZ Piotr FOTOI1808MA
1402300MIETEK LukaszI1877KS "Legion" LegionowoMA
1412301BAJKOWSKI MarcinI+1936KS LAURA ChyliceMA
1422302GRABOWSKI BenedyktI0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
1432303JABŁOŃSKI Paweł0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
1442304GÓRSKI Piotr FOTOII1945KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1452305MAMAK WojciechI1953MA
1462306WOLSZCZAK MarcinII0MA
1472309ADAMSKI AndrzejIM2275MA
1482311CZAPLICKI WojciechI0MA
1492313FREY AndrzejI0MA
1502320LESIAK PawełI0MA
1512321MOKRZANOWSKI AndrzejI1941MA
1522323SIELICKI Tomasz FOTOI++1997KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
1532324SMOCZYNSKI MarcinI+2146MA
1542333STRZEŻEK AndrzejII0MA
1552335FLAZIŃSKA AgataIII0UKS-STSz Sokołów PodlaskiMA
1562336KMIEĆ MirosławII0MA
1572337CEGLOWSKI RyszardI1669UKSz "Hetman" WarszawaMA
1582338DERLATKA TadeuszII0MA
1592339DUNAJEWSKI ZiemowitII0MA
1602340GŁASEK AnnaIII0MA
1612341KOTT Paulina0MA
1622342KOTT PawelII+0MA
1632343LARISCH BogdanII0MA
1642344RUTA PiotrI0MA
1652345WASILKA RomanII0MA
1662346GASIOROWSKI MichalI0MA
1672347KIEWICZ KrzysztofIII1744MA
1682348MAJACKI JanuszI0MA
1692349OCHAB MichalinaII0MA
1702350SZTANKA BartłomiejIV0MA
1712351WIĘCŁAWSKA KatarzynaI1617MA
1722352BUKOWSKI PiotrI0MA
1732353CHMIELARCZYK BoguslawII+0MA
1742354DABROWSKI LeszekI1851MA
1752355PAZDERSKA MagdalenaI1596MA
1762356KARCZMARCZYK JacekI0MA
1772359OMELANIUK WiktorI0MA
1782360PUTZ KrystynaI0MA
1792361RACZYNSKI KrzysztofI0MA
1802362SKOWRON RomualdI0MA
1812363SLOMSKI ArkadiuszI1716MA
1822364SZKLAREK AndrzejI0MA
1832365TUREK PiotrII1608MA
1842366ZAMECKI StefanI0MA
1852368IZDEBSKI SlawomirI2085MTSz Mińsk MazowieckiMA
1862369SAWCZUK AdamII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
1872370SAWCZUK PawełII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
1882371BRZEZICKI BohdanIII0MA
1892372GUGALA PawelI1891MA
1902374KOSAK PiotrII0MA
1912375NOCUN MiroslawI0MA
1922376PRZYBYLA KamilI+2136ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
1932377SZYMAŃSKA ŻanetaIII0MA
1942378JANUSZEWSKI JerzyK0MA
1952379KĘPIŃSKI LechII1522MA
1962380MATUSIAK MarekII0MA
1972382ADLER PawelI0SSz "Modus" WarszawaMA
1982383CHOLEWIŃSKI RobertII1784SSz "Modus" WarszawaMA
1992384GRONERT LucjanI0SSz "Modus" WarszawaMA
2002385JANOWSKI JaroslawII+0SSz "Modus" WarszawaMA
2012386KOWALSKI PiotrI++2021SSz "Modus" WarszawaMA
2022387OGINSKI Jan FOTOII+0SSz "Modus" WarszawaMA
2032388PALGAN StanislawI0SSz "Modus" WarszawaMA
2042389WYSOCKI MieczyslawI1635SSz "Modus" WarszawaMA
2052392MILKOWSKA Ernesta FOTOI++1797MA
2062394JARMOLOWSKI TadeuszI1699UKSz "Hetman" WarszawaMA
2072396ŁADZIŃSKI AntoniII0MA
2082397LADZINSKI FranciszekI2013MA
2092398OSTROWSKA JustynaII0MA
2102399SZYDZIAK PawełII0MA
2112400WOJTYRA DariuszII1947MA
2122401BARSZCZ MichałII1643MA
2132402JAWORSKA AleksandraI1621MA
2142403KOWALCZYK PaulinaII0MA
2152404KOWALCZYK SabinaI1679MA
2162405MACIĄG BartoszII1791MA
2172406MĄKOSA Angelika FOTOI1715MA
2182407MĄKOSA SylwiaI++1809MA
2192408WÓLCZYŃSKA AleksandraII0MA
2202411KAPTUROWSKI GrzegorzI2094MA
2212414KRASIEWICZ Damian FOTOIII0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2222415KRASIEWICZ Dawid FOTOII+1655UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2232416BIALCZYNSKI PawelI0ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
22477930KASZEWSKA MariaV0MA
22577931OSIŃSKI NikodemV0MA
2262418STRZYZAKOWSKA DominikaII+0ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
2272419ZGORZELSKI MarekII1642MA
2282425BOROWICZ MiroslawI1761MA
2292426KOWALIK PawelI1677MA
2302427PAZIEWSKI MarcinII+1588MA
2312431WALCZEWSKI PawełII0MA
2322439BORKOWSKI AdamI1727UKS MDK OtwockMA
2332440DERDZIKOWSKA MagdalenaII+0MA
2342441GROCHOWSKI KrzysztofI2047MA
2352442JASINSKI ArturII+1926MA
2362443KONTOWSKI ŁukaszII0MA
2372444KOSIOREK PrzemyslawI+1970KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
2382445PYCH KatarzynaII0MA
2392446ROMANIUK JakubIV0MA
2402447SAWICKI-HUGHES JanIV0MA
2412449WYSZOMIRSKI KrzysztofI+1841MA
2422450BORYS MarcinIV0UKS "Łady" RaszynMA
2432451JANICKI MarcinIII0UKS "Łady" RaszynMA
2442452JARMUŻYŃSKA KamilaI+1749KS LAURA ChyliceMA
2452453GROCHOWSKI MariuszI1737SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2462454GROCHULSKI Krzysztof FOTOII+1915SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2472455JANISZEWSKI GasperI0MA
2482456KAMIŃSKI MariuszI1800Stowarzyszenie AS PłockMA
2492457KLICKI WojciechI2074MA
2502458KUDLA KrystianII+0MA
2512459WIŚNIEWSKI PrzemysławIII0MA
2522460WIŚNIEWSKI TomaszIII0MA
2532461WOŹNIAK AleksanderII+1722MA
2542462WYDRA ArturII+0MA
2552463WYPYCH DominikK2116SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2562465KOJRO MarekI0MA
2572466KOWALEWSKA AgataI1694UKS "Czternastka" WarszawaMA
2582468MITURA ZbigniewI0MA
2592469NARCZYK SebastianIII0MA
2602470NOWOSIELSKI PawełII0MA
2612472RACZKOWSKI JacekI0MA
2622473STACHERA TomaszII0MA
2632474WITEK PawelI1958MA
2642476GROCHULSKI GrzegorzI+1996UKS "Czternastka" WarszawaMA
2652477MALISZEWSKI KrzysztofII1666MA
2662478PAWLOWSKI MichalI1810UKSz "Hetman" WarszawaMA
2672479PRAŻMOWSKI Bartosz FOTOI+2005UKSz "Hetman" WarszawaMA
2682480SOLNICKI MichalK2143MA
2692481KUBIAK DariuszI1970MA
2702482CISZEWSKA KarolinaI0UKS MDK RadomMA
2712483CZYZ PawelI2035KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2722484GNIADEK WojciechII+0UKS MDK RadomMA
2732485JAKUBIAK WojciechI0UKS MDK RadomMA
2742486KADZIELA KonradI+1973UKS MDK RadomMA
2752487KARCZ KarolII0UKS MDK RadomMA
2762488KATUS EmilII0UKS MDK RadomMA
2772489KUSZTAL EmilII0UKS MDK RadomMA
2782490NOWAK PawełIII0UKS MDK RadomMA
2792491PATEREK DianaII+1530UKS MDK RadomMA
2802492PATEREK-MICHALSKA JoannaI1790UKS MDK RadomMA
2812493PIETOCHA PawelK2094SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2822494PIORUN ZanetaI0UKS MDK RadomMA
2832495POMAGALSKI MarcinI++1860UKS MDK RadomMA
2842497SKAWIŃSKI MarcinI1736UKS MDK RadomMA
2852498SKORZA KonradI+1898UKS Roszada RadomMA
2862499TYMOSZCZUK LukaszII0UKS MDK RadomMA
2872501KUC Mariusz FOTOI1910UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2882502+LACHOWSKI AdamK+0MA
2892503RYTAROWSKI KamilI1926UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2902504BAKIERA PawelII+0MA
2912505BIAŁCZAK PiotrII+1812MA
2922506JANKOWSKI MarekI2181MA
2932507JASIK AndrzejI2068MA
2942508SOCZYŃSKI MateuszI0MA
2952509ŻMIJEWSKI KamilIV0MA
2962511KAPELA PiotrII0MA
2972512SOKALSKI DanielI1701UKSz "Hetman" WarszawaMA
2982521BIEGANSKI ZbigniewK0MA
2992522BURAKOWSKI ZygmuntK0MA
3002523CELMER KrzysztofI1763MA
3012524CHMIELNICKA AleksandraI0MA
3022525DŁUGOŁĘCKI WładysławI1503UKSz "Hetman" WarszawaMA
3032526GORSKA MariaI0MA
3042527GRZYBOWSKI JerzyI0MA
3052528+KIESZCZYNSKI ZywomirK0MA
3062529MAŁKOWSKI MarcinI0MA
3072530MARSZALEK RafalFM2200MA
3082532MICHALAK BogdanK0MA
3092533NIEDZIOLKA ZbigniewI0MA
3102534PARDO-RUIZ GrazynaI0MA
3112535PAWLOWSKI TomaszI0MA
3122536STROJEK KazimierzI1728MA
3132537SZUKSZTA JanuszM0MA
3142538SZYSZKO IgnacyK2305MA
3152539TOMASZEWICZ LeonI0MA
3162540VOBOZIL JanuszI0MA
3172541WAS WojciechI2128MA
3182542ZUK LukaszI0MA
3192547KOMOŃ MateuszI0MA
3202550ADAMSKI Jan FOTOIM2232KSz "Polonia Warszawa"MA
3212551ADAMUS FilipII1736MA
3222552ADASIAK LeszekI2015MA
3232555ALVARADO JolantaK1996MA
3242556ANDRES DariuszII0MA
3252558DUCH AlinaI0MA
3262559AUTOWICZ BoguslawaI1901KU AZS UW w WarszawieMA
3272560+AUTOWICZ ZenonK2200MA
3282561BABIK TomaszK2223LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3292562BADZYNSKI EugeniuszI0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3302563BAJGROWICZ AndrzejI2097MA
3312564BALDA Leszek FOTOI1757LKS Lotos JabłonnaMA
3322566BARAN RafalI++2136MA
3332567BARC MichałI+1753MA
3342568BARTEL MarekK2246MA
3352570BARTEL Michał FOTOFM2360LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3362571BARTOSIK OlimpiaWFM2072MTSz Mińsk MazowieckiMA
3372572BARTOSZEK Alicja0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
3382573BARTOSZEK HenrykI1987MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
3392574BARWINSKI Dionizy FOTOFM2050MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
3402575BAYER DorotaWIM2259MA
3412577BIELINSKI LeszekK2158MA
3422578BITOWT JacekI1705MA
3432579BŁASZCZYKIEWICZ TomaszII1537KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3442580BLEHM PawelGM2505MA
3452581BOCHNACKI RomanI0MA
3462582BOGÓCKI CezaryI1902UKS MDK OtwockMA
3472583BOLTACZ SlawomirI+2038MA
3482584BORKOWSKI KamilI2006Stowarzyszenie AS PłockMA
3492586BOROWY SylwiaI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3502587BORYSIAK BoguslawFM2098MA
3512588BREWCZYNSKI RobertK2003MTSz Mińsk MazowieckiMA
3522589BRINOVEC FrancK2076UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3532591BRUSTMAN Agnieszka FOTOWGM2344KSz "Polonia Warszawa"MA
3542592+BRUSTMAN JanK0MA
3552595BUDREWICZ HenrykI1486MA
3562596BUGAJSKI RobertFM2203KU AZS UW w WarszawieMA
3572598CHALUPNIK MarcinK++2188ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
3582599CHĘCIAK Krzysztof FOTOK2049MA
3592600CHMIELEWSKA JoannaI++1692UKS "Czternastka" WarszawaMA
3602601CHYDZINSKI ZbigniewI2110MA
3612604ĆWIEK Mariusz FOTOI2021UKS MDK RadomMA
3622605ĆWIEK RyszardI0MA
3632606CYRAN MichalI0MA
3642607+CZAJKA Zbigniew FOTOK0MA
3652609CZERNIAKOW WieslawK2205MA
3662610+CZOSTEK JanuszI0MA
3672611CZYZ-KRZANOWSKA LuizaI+0MA
3682612DABROWSKA KrystynaWGM2201MA
3692615DEBOWSKA Teresa FOTOWFM1802UKSz "Hetman" WarszawaMA
3702616DECEWICZ MateuszIII0KS "Wesoła" WarszawaMA
3712617DELEGA Tomasz FOTOCM1940LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3722618DERDZIKOWSKI MaciejI2070MA
3732619DERLUKIEWICZ JanK2235MA
3742621DESZCZYNSKI Adam FOTOM2345MA
3752624DOBROGOST WojciechI2098MA
3762625DOŁĘGOWSKI MarcinIII0MA
3772626DOMAŃSKI HubertII0MA
3782628DOMZAL TeofanK2023KS "Wesoła" WarszawaMA
3792630DUCH MariuszK2229SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
3802631DUKACZEWSKI Piotr FOTOIM2209UKSz "Hetman" WarszawaMA
3812632DUNALEWICZ Pawel FOTOI2021ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
3822633DZWONKOWSKI AdamI2009ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
3832634EBERLE Jan2221MA
3842635FASZYŃSKI RyszardII0MA
3852636FIKUS MalgorzataI0LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3862637FIKUS Zygmunt FOTOI+2022LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3872638FILIPEK KarolI1713MA
3882639FILIPIAK RobertI0MA
3892640FILIPOWICZ AndrzejIM2330MA
3902641FILIPOWICZ LeszekK2175MA
3912643FISZER RobertI0MA
3922644FLAK Paweł FOTOK2193Stowarzyszenie AS PłockMA
3932645FLAZINSKA AnnaI+1871UKS-STSz Sokołów PodlaskiMA
3942646FLAZINSKI Jozef FOTOI+1902UKS-STSz Sokołów PodlaskiMA
3952647FRANCZAK AdrianK+2248MA
3962648GAJEWSKI DariuszI1789MA
3972649GALAZKA KrzysztofI1863UKSz "Hetman" WarszawaMA
3982651GASIK AdamI+2132KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3992652JAKUBOWSKA Anna FOTOWIM2112MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
4002653GASIK JadwigaK1804MA
4012654GASIK PiotrK2031MA
4022655GĄSIOROWSKI BogdanI1975MA
4032656GAWLE Ireneusz FOTOI1809MA
4042657GAWLIŃSKI MichałK2219MA
4052658GAWOR AleksandraI1616MA
4062660GDANSKI PrzemyslawFM2310MA
4072661GIPSIAK AndrzejK0MA
4082662GIRUC WladyslawI0MA
4092663GŁUSZKO Monika FOTOK1928UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4102664GODLEWSKI ArturK2126MA
4112665GODLEWSKI ZdzislawI0KS "Wesoła" WarszawaMA
4122670GÓRECKI StanisławII0MA
4132671GÓRSKI PiotrII0MA
4142672GRABARCZYK Mirosław FOTOGM2412Stowarzyszenie AS PłockMA
4152673GRABARSKI AdamI0MA
4162674GRABOWSKI HubertI2040MA
4172675GRONKOWSKI DariuszI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4182677GRYCIUK WojciechK2245MA
4192678GRZELAK Artur FOTOM2167KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
4202679GRZELAK RafalK2227MA
4212680GRZESIAK NikodemIII1596MA
4222681GRZMIĄCZKA AlicjaI0MA
4232682GRZYBEK JanI0MA
4242683GRZYBOWSKI EligiuszK2151UKS MDK RadomMA
4252684GUMOLA PiotrI0MA
4262685GUTOWSKI RomanI0MA
4272686GUZINSKI BartlomiejI2049UKS MDK RadomMA
4282687HABER MarcinIII0MA
4292688HAGNER Paweł FOTOI1711MA
4302689HARAZINSKI AdamI1924KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4312690HASS RomanM2326MA
4322691HUNKA RomualdK1820SSz "Modus" WarszawaMA
4332692HYNDLE JanuszI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4342693JACENKÓW GrzegorzII0MA
4352695JAŃCZAK TomaszII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4362698JAWORSKI AndrzejI2004MA
4372699JĘDRYCZKA KrystianM2201Stowarzyszenie AS PłockMA
4382700JEDRYCZKA MonikaI0MA
4392702JUNIAK MariuszIII1357MA
4402703JUNIAK OlgaIII0MA
4412705JURZAK Paulina0MA
4422706KACZANOWSKI JanuszI0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
4432707KACZOROWSKA BarbaraWIM2152KU AZS UW w WarszawieMA
4442708KACZOROWSKA MalgorzataK1987ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
4452709KACZOROWSKI PiotrK2056Szachowy Uniwersytet WarszawaMA
4462710KĄDZIELA AgnieszkaII1433UKS MDK RadomMA
4472711KĄDZIELA ArkadiuszII0MA
4482712KADZIELA KrzysztofI0MA
4492713KADZINSKI WieslawI1953ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
4502714KADZIOLKA AndrzejI2098MA
4512716KĄDZIOŁKA JoannaIII0MA
4522717KĄDZIOŁKA MariuszIV0MA
4532718KAIM PiotrM2172ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
4542719KALATA MariuszI++2123SRSDiM WęgrówMA
4552720KALINOWSKI RomanI2151MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
4562721KALISZEWSKI TomaszK2010KU AZS UW w WarszawieMA
4572722KAMINSKI KrzysztofI2035MA
4582723KANDALSKI WojciechI0MA
4592724KANIA Andrzej FOTOI1905SSz "Modus" WarszawaMA
4602725KANIA MiroslawI0MA
4612726KANIA Wlodzimierz FOTOI1780KS "Sparta" NasielskMA
4622728KANIAK MonikaI++1911MA
4632729KARBOWIAK MariuszI2010KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4642730KARNIEWSKI ZbigniewK2192MA
4652731KASKA Władysław FOTOI1798SSz "Modus" WarszawaMA
4662732KASPERKIEWICZ PawelK2055MA
4672733WASILEWSKI Bartłomiej FOTOI2090UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4682734KAZMIERCZAK StanislawI+2101MA
4692735KĘDZIERSKI MarekII0MA
4702737KICINSKI JacekI+1958UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.MA
4712738KIDZINSKI LukaszI+2052MA
4722739+KIERSZ LudwikK2140MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
4732741KLUDACZ Magdalena FOTOWIM2206SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
4742742+KOPCZYNSKI KrzysztofI0MA
4752743KOPCZYŃSKI MichałK2225MTSz Mińsk MazowieckiMA
4762745KOLACZYNSKA BerenikaI+0UKS MDK RadomMA
4772746KOLASINSKI MarekK2206MA
4782748KOŁBUK TadeuszII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4792749KOMAROWSKI KrzysztofII0KSz "Skoczek" SiedlceMA
4802750KONARSKI SlawomirI0LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
4812751KOPEC BarbaraI0MA
4822753KOSNY Marek FOTOK1852UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4832754KOSSOWSKI EdwardI0SSz "Modus" WarszawaMA
4842755KOSTERA AnnaI0MA
4852756KOTARBA MarcinI2075MA
4862757KOWALCZYK WaldemarI++1622MA
4872758KOWALEWSKI JaroslawK2060MA
4882759KOWALSKA ElzbietaWFM1738SSz "Modus" WarszawaMA
4892760KOZERA AleksandraI+1876MA
4902761KOZERSKI ZbigniewI+1933UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4912762KOZIOL DariuszI1653KSz "Skoczek" SiedlceMA
4922763KOZLOWSKA MatyldaI1956MA
4932764KOZLOWSKI MarcinI2109MA
4942766KRASIEWICZ Robert FOTOK+2014UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4952768KRAUZE DariuszK2257MA
4962769KRAWCZYK CezaryK2063MA
4972771KROLIKOWSKI Ryszard FOTOK1966KU AZS UW w WarszawieMA
4982773KRYSIAK EugeniuszI0MA
4992774KRZANOWSKI GrzegorzI1888SRSDiM WęgrówMA
5002775KRZANOWSKI WiesławII0SRSDiM WęgrówMA

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006