Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 09:44:05
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >  >>

L.P.ID DółNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
1110ROMEJKO KonradII1811MA
2179CZERNIAWSKI MarekK2002SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
3478RAKOWIECKI AndrzejI1962Stowarzyszenie AS PłockMA
4707SOKOŁOWSKI StanisławK2266UKSz "Hetman" WarszawaMA
51009KOS PawełK2234MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
61050LICZNERSKI Łukasz FOTOFM2267SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
71122RYMASZEWSKI DariuszK2071SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
81190VOLOSHIN Leonid FOTOGM2363KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
91241ROGALA Robert FOTOI+1967MA
101331BARGŁOWSKI Filip FOTOFM2311KS LAURA ChyliceMA
111333BEDNARSKA-BZDĘGA MałgorzataWFM1984ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
121536LASKOWSKI PiotrII0KS LogIN SkierniewiceMA
131542TARNOWSKA AleksandraI++1843UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
141583JASIŃSKI WłodzimierzII0MA
151687+HEK JanuszI0UKS "Hetman" Puszcza MariańskaMA
161736KRAWCEWICZ LucynaK1772MA
171747LESZNER LilianaWIM2059Stowarzyszenie AS PłockMA
181748LESZNER MariuszK2169SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
191757MILER PiotrI1972KSz "Skoczek" SiedlceMA
201782PYCKA Zbigniew FOTOI1606MA
211783PYTLAK WojciechII0SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
221796SIEKIERSKI GrzegorzII0MA
231818SZYMAŃSKI JanuszII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
241826UZIEBLO JerzyI0MA
251887LITWINIEC MiroslawaI1711KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
261905PUKOS PiotrI0MA
271913MAJOR BoguslawI1710MTSz Mińsk MazowieckiMA
281940MUŻACZ BartłomiejII+1710MA
291946PONIKOWSKI PrzemysławI++1949KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
301954SZWAJ JacekI1883KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
311961GIERMANIUK Adam FOTOII0MA
321963LITWINIEC GrzegorzII0MA
332009CYBOROWSKI Łukasz FOTOGM2517LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
342042JOZWIK JacekI1937MTSz Mińsk MazowieckiMA
352142TRYBUŁA AgataI++1664KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
362162BANASZKIEWICZ DariuszII0MA
372163KUTKOWSKI StanislawI2108UKS MDK RadomMA
382164SARNA KrzysztofII0MA
392165SARNA MarcinI0MA
402179STANKIEWICZ Edward FOTOI1834MA
412180ZBRZESKI PiotrI1777KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
422181KURKOWSKI ZbigniewI2009SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
432182RADECKI KrzysztofI1948SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
442183DUDEK MonikaIII0MA
452184DUDEK OlgaII0MA
462185JAGLOWSKI LeszekI1878MA
472187PIETRZAK WojciechI+1796MA
482191KOŁODZIEJCZYK AndrzejI1690MA
492197JANION LudwikI1703KU AZS UW w WarszawieMA
502202SUCHOCKI Tomasz FOTOI1950KU AZS UW w WarszawieMA
512203SZYSZKO DyonizyI0MA
522208GŁUSZKO TomaszK2165KSz "Warsaw Sharks" WarszawaMA
532209DUDZIK LeszekI2010KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
542210GRZENKOWICZ Łukasz FOTOI1599MA
552211KURACKI MarekI1874KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
562212NAWROCKI PiotrI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
572213PAC MaciejII1679KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
582214PEŁKA GrzegorzII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
592215PIECZONKA MarcinK2092KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
602216STAWUJAK MaurycyII1787KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
612217WISZNIOWSKI EugeniuszI1692KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
622218WRÓBLEWSKI RadosławII1653KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
632219ABRAMOWICZ MarekI0MA
642220AUTOWICZ DanielaI0MA
652221AUTOWICZ MarcinI0MA
662222BEKANOWSKI PawelI0MA
672223CALA JanuszI0MA
682224CYCLING JanuszK0MA
692225CZAJKA IreneuszI0MA
702226DABROWSKI WojciechI0MA
712227DADACZ AgataIV0MA
722228DEJKALO StefanIM2395MA
732229ELERTOWICZ JaroslawI0MA
742230GAJDA JacekI0MA
752231GORNA AlicjaI0MA
762232GRZESIAK FilipI1823MA
772233HORDYNSKI KrzysztofK0MA
782234HOROCH JustynaI+1810MA
792235IDZIKOWSKI BogdanI0MA
802236KASZYCKI JanII1505MA
812237KAZMIERSKI TomaszI1983MA
822238KOJRO AdamI1858MA
832239KRUZA Pawel FOTOK2255MA
842240KUBAK MarekI2007MA
852241LASKOWSKI JanuszI0MA
862242MALISZEWSKI MiroslawI0MA
872243MYSLOWSKI KarolK0MA
882244PALUBA MartaII+0MA
892245ROJEK RomanI0MA
902246ROSZCZENDA PawelI2260MA
912247RUSIN RyszardI1786MA
922248RZECZYCKI KrzysztofI0MA
932249SCHINZEL WladyslawIM2380MA
942250STANKIEWICZ ZbigniewI0MA
952251ZIENKIEWICZ MateuszII+1871MA
962252ZIOLEK KrzysztofI0MA
972254GAŁĄZKA ZbigniewII0KS "Wesoła" WarszawaMA
982255GÓRAS MirosławIV0KS "Wesoła" WarszawaMA
992256MYCKO MarcinII1852KS "Wesoła" WarszawaMA
1002257PARCZEWSKI JanuszI1874UKSz "Hetman" WarszawaMA
1012258PASTUSZKO KingaK+1975PKS MAT BiałołękaMA
1022259PONA WacławII0KS "Wesoła" WarszawaMA
1032260SKWARCZYLO MarekI1950KS "Wesoła" WarszawaMA
1042261STANISZEWSKA AdriannaI++1805KS "Wesoła" WarszawaMA
1052262STANISZEWSKA UrszulaK1813KS "Wesoła" WarszawaMA
1062263SZARWACKI DominikI1878KS "Wesoła" WarszawaMA
1072264TULWIN MichałI1782KS "Wesoła" WarszawaMA
1082265TUŻNIK FilipII0KS "Wesoła" WarszawaMA
1092266WĄSOWSKI PiotrII0KS "Wesoła" WarszawaMA
1102267BARANSKI MiroslawI1833KSz "Skoczek" SiedlceMA
1112268GLOWIENKOWSKI RomanI0KSz "Skoczek" SiedlceMA
1122270KUROWSKI MarcinII0MA
1132271MILLER PiotrI0MA
1142273BRYM SlawomirI0MA
1152274CHRUSCIEL JerzyI0MA
1162275CHRZASTOWSKI PiotrI0MA
1172276CIECHANSKI JacentyI2220MA
1182277+DOROMONIEC AleksanderI0MA
1192278DYDAK JerzyI0MA
1202279DZIONG LechK0MA
1212280DZIULKA CezaryI0MA
1222281GAJEWSKI WlodzimierzI0MA
1232282GIERUSZYNSKI JerzyK2310MA
1242283GORZELEWSKI AndrzejK0MA
1252284GRONOWSKA ElzbietaI0MA
1262285KASPRZYK StanislawI0MA
1272286KOLACZKIEWICZ MartaII0MA
1282287KOWALCZYK RyszardI0MA
1292288KRET TadeuszI0MA
1302290LISSOWSKI TomaszI0MA
1312291MICHALIK AndrzejI0MA
1322292MIRGOS WaldemarI0MA
1332293MODRZEJEWSKI HenrykI0MA
1342294NIEDZIELSKI JanK0MA
1352295PLASKOTA LeszekK2132MA
1362297WOLOCHOWICZ Piotr FOTOI1808MA
1372300MIETEK LukaszI1877KS "Legion" LegionowoMA
1382301BAJKOWSKI MarcinI+1936KS LAURA ChyliceMA
1392302GRABOWSKI BenedyktI0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
1402303JABŁOŃSKI Paweł0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
1412304GÓRSKI Piotr FOTOII1945KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
1422305MAMAK WojciechI1953MA
1432306WOLSZCZAK MarcinII0MA
1442309ADAMSKI AndrzejIM2275MA
1452311CZAPLICKI WojciechI0MA
1462313FREY AndrzejI0MA
1472320LESIAK PawełI0MA
1482321MOKRZANOWSKI AndrzejI1941MA
1492323SIELICKI Tomasz FOTOI++1997KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
1502324SMOCZYNSKI MarcinI+2146MA
1512333STRZEŻEK AndrzejII0MA
1522335FLAZIŃSKA AgataIII0UKS-STSz Sokołów PodlaskiMA
1532336KMIEĆ MirosławII0MA
1542337CEGLOWSKI RyszardI1669UKSz "Hetman" WarszawaMA
1552338DERLATKA TadeuszII0MA
1562339DUNAJEWSKI ZiemowitII0MA
1572340GŁASEK AnnaIII0MA
1582341KOTT Paulina0MA
1592342KOTT PawelII+0MA
1602343LARISCH BogdanII0MA
1612344RUTA PiotrI0MA
1622345WASILKA RomanII0MA
1632346GASIOROWSKI MichalI0MA
1642347KIEWICZ KrzysztofIII1744MA
1652348MAJACKI JanuszI0MA
1662349OCHAB MichalinaII0MA
1672350SZTANKA BartłomiejIV0MA
1682351WIĘCŁAWSKA KatarzynaI1617MA
1692352BUKOWSKI PiotrI0MA
1702353CHMIELARCZYK BoguslawII+0MA
1712354DABROWSKI LeszekI1851MA
1722355PAZDERSKA MagdalenaI1596MA
1732356KARCZMARCZYK JacekI0MA
1742359OMELANIUK WiktorI0MA
1752360PUTZ KrystynaI0MA
1762361RACZYNSKI KrzysztofI0MA
1772362SKOWRON RomualdI0MA
1782363SLOMSKI ArkadiuszI1716MA
1792364SZKLAREK AndrzejI0MA
1802365TUREK PiotrII1608MA
1812366ZAMECKI StefanI0MA
1822368IZDEBSKI SlawomirI2085MTSz Mińsk MazowieckiMA
1832369SAWCZUK AdamII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
1842370SAWCZUK PawełII0MTSz Mińsk MazowieckiMA
1852371BRZEZICKI BohdanIII0MA
1862372GUGALA PawelI1891MA
1872374KOSAK PiotrII0MA
1882375NOCUN MiroslawI0MA
1892376PRZYBYLA KamilI+2136ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
1902377SZYMAŃSKA ŻanetaIII0MA
1912378JANUSZEWSKI JerzyK0MA
1922379KĘPIŃSKI LechII1522MA
1932380MATUSIAK MarekII0MA
1942382ADLER PawelI0SSz "Modus" WarszawaMA
1952383CHOLEWIŃSKI RobertII1784SSz "Modus" WarszawaMA
1962384GRONERT LucjanI0SSz "Modus" WarszawaMA
1972385JANOWSKI JaroslawII+0SSz "Modus" WarszawaMA
1982386KOWALSKI PiotrI++2021SSz "Modus" WarszawaMA
1992387OGINSKI Jan FOTOII+0SSz "Modus" WarszawaMA
2002388PALGAN StanislawI0SSz "Modus" WarszawaMA
2012389WYSOCKI MieczyslawI1635SSz "Modus" WarszawaMA
2022392MILKOWSKA Ernesta FOTOI++1797MA
2032394JARMOLOWSKI TadeuszI1699UKSz "Hetman" WarszawaMA
2042396ŁADZIŃSKI AntoniII0MA
2052397LADZINSKI FranciszekI2013MA
2062398OSTROWSKA JustynaII0MA
2072399SZYDZIAK PawełII0MA
2082400WOJTYRA DariuszII1947MA
2092401BARSZCZ MichałII1643MA
2102402JAWORSKA AleksandraI1621MA
2112403KOWALCZYK PaulinaII0MA
2122404KOWALCZYK SabinaI1679MA
2132405MACIĄG BartoszII1791MA
2142406MĄKOSA Angelika FOTOI1715MA
2152407MĄKOSA SylwiaI++1809MA
2162408WÓLCZYŃSKA AleksandraII0MA
2172411KAPTUROWSKI GrzegorzI2094MA
2182414KRASIEWICZ Damian FOTOIII0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2192415KRASIEWICZ Dawid FOTOII+1655UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2202416BIALCZYNSKI PawelI0ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
2212418STRZYZAKOWSKA DominikaII+0ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
2222419ZGORZELSKI MarekII1642MA
2232425BOROWICZ MiroslawI1761MA
2242426KOWALIK PawelI1677MA
2252427PAZIEWSKI MarcinII+1588MA
2262431WALCZEWSKI PawełII0MA
2272439BORKOWSKI AdamI1727UKS MDK OtwockMA
2282440DERDZIKOWSKA MagdalenaII+0MA
2292441GROCHOWSKI KrzysztofI2047MA
2302442JASINSKI ArturII+1926MA
2312443KONTOWSKI ŁukaszII0MA
2322444KOSIOREK PrzemyslawI+1970KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
2332445PYCH KatarzynaII0MA
2342446ROMANIUK JakubIV0MA
2352447SAWICKI-HUGHES JanIV0MA
2362449WYSZOMIRSKI KrzysztofI+1841MA
2372450BORYS MarcinIV0UKS "Łady" RaszynMA
2382451JANICKI MarcinIII0UKS "Łady" RaszynMA
2392452JARMUŻYŃSKA KamilaI+1749KS LAURA ChyliceMA
2402453GROCHOWSKI MariuszI1737SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2412454GROCHULSKI Krzysztof FOTOII+1915SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2422455JANISZEWSKI GasperI0MA
2432456KAMIŃSKI MariuszI1800Stowarzyszenie AS PłockMA
2442457KLICKI WojciechI2074MA
2452458KUDLA KrystianII+0MA
2462459WIŚNIEWSKI PrzemysławIII0MA
2472460WIŚNIEWSKI TomaszIII0MA
2482461WOŹNIAK AleksanderII+1722MA
2492462WYDRA ArturII+0MA
2502463WYPYCH DominikK2116SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2512465KOJRO MarekI0MA
2522466KOWALEWSKA AgataI1694UKS "Czternastka" WarszawaMA
2532468MITURA ZbigniewI0MA
2542469NARCZYK SebastianIII0MA
2552470NOWOSIELSKI PawełII0MA
2562472RACZKOWSKI JacekI0MA
2572473STACHERA TomaszII0MA
2582474WITEK PawelI1958MA
2592476GROCHULSKI GrzegorzI+1996UKS "Czternastka" WarszawaMA
2602477MALISZEWSKI KrzysztofII1666MA
2612478PAWLOWSKI MichalI1810UKSz "Hetman" WarszawaMA
2622479PRAŻMOWSKI Bartosz FOTOI+2005UKSz "Hetman" WarszawaMA
2632480SOLNICKI MichalK2143MA
2642481KUBIAK DariuszI1970MA
2652482CISZEWSKA KarolinaI0UKS MDK RadomMA
2662483CZYZ PawelI2035KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
2672484GNIADEK WojciechII+0UKS MDK RadomMA
2682485JAKUBIAK WojciechI0UKS MDK RadomMA
2692486KADZIELA KonradI+1973UKS MDK RadomMA
2702487KARCZ KarolII0UKS MDK RadomMA
2712488KATUS EmilII0UKS MDK RadomMA
2722489KUSZTAL EmilII0UKS MDK RadomMA
2732490NOWAK PawełIII0UKS MDK RadomMA
2742491PATEREK DianaII+1530UKS MDK RadomMA
2752492PATEREK-MICHALSKA JoannaI1790UKS MDK RadomMA
2762493PIETOCHA PawelK2094SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
2772494PIORUN ZanetaI0UKS MDK RadomMA
2782495POMAGALSKI MarcinI++1860UKS MDK RadomMA
2792497SKAWIŃSKI MarcinI1736UKS MDK RadomMA
2802498SKORZA KonradI+1898UKS Roszada RadomMA
2812499TYMOSZCZUK LukaszII0UKS MDK RadomMA
2822501KUC Mariusz FOTOI1910UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2832502+LACHOWSKI AdamK+0MA
2842503RYTAROWSKI KamilI1926UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
2852504BAKIERA PawelII+0MA
2862505BIAŁCZAK PiotrII+1812MA
2872506JANKOWSKI MarekI2181MA
2882507JASIK AndrzejI2068MA
2892508SOCZYŃSKI MateuszI0MA
2902509ŻMIJEWSKI KamilIV0MA
2912511KAPELA PiotrII0MA
2922512SOKALSKI DanielI1701UKSz "Hetman" WarszawaMA
2932521BIEGANSKI ZbigniewK0MA
2942522BURAKOWSKI ZygmuntK0MA
2952523CELMER KrzysztofI1763MA
2962524CHMIELNICKA AleksandraI0MA
2972525DŁUGOŁĘCKI WładysławI1503UKSz "Hetman" WarszawaMA
2982526GORSKA MariaI0MA
2992527GRZYBOWSKI JerzyI0MA
3002528+KIESZCZYNSKI ZywomirK0MA
3012529MAŁKOWSKI MarcinI0MA
3022530MARSZALEK RafalFM2200MA
3032532MICHALAK BogdanK0MA
3042533NIEDZIOLKA ZbigniewI0MA
3052534PARDO-RUIZ GrazynaI0MA
3062535PAWLOWSKI TomaszI0MA
3072536STROJEK KazimierzI1728MA
3082537SZUKSZTA JanuszM0MA
3092538SZYSZKO IgnacyK2305MA
3102539TOMASZEWICZ LeonI0MA
3112540VOBOZIL JanuszI0MA
3122541WAS WojciechI2128MA
3132542ZUK LukaszI0MA
3142547KOMOŃ MateuszI0MA
3152550ADAMSKI Jan FOTOIM2232KSz "Polonia Warszawa"MA
3162551ADAMUS FilipII1736MA
3172552ADASIAK LeszekI2015MA
3182555ALVARADO JolantaK1996MA
3192556ANDRES DariuszII0MA
3202558DUCH AlinaI0MA
3212559AUTOWICZ BoguslawaI1901KU AZS UW w WarszawieMA
3222560+AUTOWICZ ZenonK2200MA
3232561BABIK TomaszK2223LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3242562BADZYNSKI EugeniuszI0UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3252563BAJGROWICZ AndrzejI2097MA
3262564BALDA Leszek FOTOI1757LKS Lotos JabłonnaMA
3272566BARAN RafalI++2136MA
3282567BARC MichałI+1753MA
3292568BARTEL MarekK2246MA
3302570BARTEL Michał FOTOFM2360LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3312571BARTOSIK OlimpiaWFM2072MTSz Mińsk MazowieckiMA
3322572BARTOSZEK Alicja0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
3332573BARTOSZEK HenrykI1987MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
3342574BARWINSKI Dionizy FOTOFM2050MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
3352575BAYER DorotaWIM2259MA
3362577BIELINSKI LeszekK2158MA
3372578BITOWT JacekI1705MA
3382579BŁASZCZYKIEWICZ TomaszII1537KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3392580BLEHM PawelGM2505MA
3402581BOCHNACKI RomanI0MA
3412582BOGÓCKI CezaryI1902UKS MDK OtwockMA
3422583BOLTACZ SlawomirI+2038MA
3432584BORKOWSKI KamilI2006Stowarzyszenie AS PłockMA
3442586BOROWY SylwiaI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3452587BORYSIAK BoguslawFM2098MA
3462588BREWCZYNSKI RobertK2003MTSz Mińsk MazowieckiMA
3472589BRINOVEC FrancK2076UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
3482591BRUSTMAN Agnieszka FOTOWGM2344KSz "Polonia Warszawa"MA
3492592+BRUSTMAN JanK0MA
3502595BUDREWICZ HenrykI1486MA
3512596BUGAJSKI RobertFM2203KU AZS UW w WarszawieMA
3522598CHALUPNIK MarcinK++2188ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
3532599CHĘCIAK Krzysztof FOTOK2049MA
3542600CHMIELEWSKA JoannaI++1692UKS "Czternastka" WarszawaMA
3552601CHYDZINSKI ZbigniewI2110MA
3562604ĆWIEK Mariusz FOTOI2021UKS MDK RadomMA
3572605ĆWIEK RyszardI0MA
3582606CYRAN MichalI0MA
3592607+CZAJKA Zbigniew FOTOK0MA
3602609CZERNIAKOW WieslawK2205MA
3612610+CZOSTEK JanuszI0MA
3622611CZYZ-KRZANOWSKA LuizaI+0MA
3632612DABROWSKA KrystynaWGM2201MA
3642615DEBOWSKA Teresa FOTOWFM1802UKSz "Hetman" WarszawaMA
3652616DECEWICZ MateuszIII0KS "Wesoła" WarszawaMA
3662617DELEGA Tomasz FOTOCM1940LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3672618DERDZIKOWSKI MaciejI2070MA
3682619DERLUKIEWICZ JanK2235MA
3692621DESZCZYNSKI Adam FOTOM2345MA
3702624DOBROGOST WojciechI2098MA
3712625DOŁĘGOWSKI MarcinIII0MA
3722626DOMAŃSKI HubertII0MA
3732628DOMZAL TeofanK2023KS "Wesoła" WarszawaMA
3742630DUCH MariuszK2229SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
3752631DUKACZEWSKI Piotr FOTOIM2209UKSz "Hetman" WarszawaMA
3762632DUNALEWICZ Pawel FOTOI2021ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
3772633DZWONKOWSKI AdamI2009ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
3782634EBERLE Jan2221MA
3792635FASZYŃSKI RyszardII0MA
3802636FIKUS MalgorzataI0LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3812637FIKUS Zygmunt FOTOI+2022LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
3822638FILIPEK KarolI1713MA
3832639FILIPIAK RobertI0MA
3842640FILIPOWICZ AndrzejIM2330MA
3852641FILIPOWICZ LeszekK2175MA
3862643FISZER RobertI0MA
3872644FLAK Paweł FOTOK2193Stowarzyszenie AS PłockMA
3882645FLAZINSKA AnnaI+1871UKS-STSz Sokołów PodlaskiMA
3892646FLAZINSKI Jozef FOTOI+1902UKS-STSz Sokołów PodlaskiMA
3902647FRANCZAK AdrianK+2248MA
3912648GAJEWSKI DariuszI1789MA
3922649GALAZKA KrzysztofI1863UKSz "Hetman" WarszawaMA
3932651GASIK AdamI+2132KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
3942652JAKUBOWSKA Anna FOTOWIM2112MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
3952653GASIK JadwigaK1804MA
3962654GASIK PiotrK2031MA
3972655GĄSIOROWSKI BogdanI1975MA
3982656GAWLE Ireneusz FOTOI1809MA
3992657GAWLIŃSKI MichałK2219MA
4002658GAWOR AleksandraI1616MA
4012660GDANSKI PrzemyslawFM2310MA
4022661GIPSIAK AndrzejK0MA
4032662GIRUC WladyslawI0MA
4042663GŁUSZKO Monika FOTOK1928UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4052664GODLEWSKI ArturK2126MA
4062665GODLEWSKI ZdzislawI0KS "Wesoła" WarszawaMA
4072670GÓRECKI StanisławII0MA
4082671GÓRSKI PiotrII0MA
4092672GRABARCZYK Mirosław FOTOGM2412Stowarzyszenie AS PłockMA
4102673GRABARSKI AdamI0MA
4112674GRABOWSKI HubertI2040MA
4122675GRONKOWSKI DariuszI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4132677GRYCIUK WojciechK2245MA
4142678GRZELAK Artur FOTOM2167KSz SKOCZEK TROJAŃSKIMA
4152679GRZELAK RafalK2227MA
4162680GRZESIAK NikodemIII1596MA
4172681GRZMIĄCZKA AlicjaI0MA
4182682GRZYBEK JanI0MA
4192683GRZYBOWSKI EligiuszK2151UKS MDK RadomMA
4202684GUMOLA PiotrI0MA
4212685GUTOWSKI RomanI0MA
4222686GUZINSKI BartlomiejI2049UKS MDK RadomMA
4232687HABER MarcinIII0MA
4242688HAGNER Paweł FOTOI1711MA
4252689HARAZINSKI AdamI1924KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4262690HASS RomanM2326MA
4272691HUNKA RomualdK1820SSz "Modus" WarszawaMA
4282692HYNDLE JanuszI0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4292693JACENKÓW GrzegorzII0MA
4302695JAŃCZAK TomaszII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4312698JAWORSKI AndrzejI2004MA
4322699JĘDRYCZKA KrystianM2201Stowarzyszenie AS PłockMA
4332700JEDRYCZKA MonikaI0MA
4342702JUNIAK MariuszIII1357MA
4352703JUNIAK OlgaIII0MA
4362705JURZAK Paulina0MA
4372706KACZANOWSKI JanuszI0MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
4382707KACZOROWSKA BarbaraWIM2152KU AZS UW w WarszawieMA
4392708KACZOROWSKA MalgorzataK1987ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
4402709KACZOROWSKI PiotrK2056Szachowy Uniwersytet WarszawaMA
4412710KĄDZIELA AgnieszkaII1433UKS MDK RadomMA
4422711KĄDZIELA ArkadiuszII0MA
4432712KADZIELA KrzysztofI0MA
4442713KADZINSKI WieslawI1953ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
4452714KADZIOLKA AndrzejI2098MA
4462716KĄDZIOŁKA JoannaIII0MA
4472717KĄDZIOŁKA MariuszIV0MA
4482718KAIM PiotrM2172ZMCh Polska YMCA WarszawaMA
4492719KALATA MariuszI++2123SRSDiM WęgrówMA
4502720KALINOWSKI RomanI2151MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
4512721KALISZEWSKI TomaszK2010KU AZS UW w WarszawieMA
4522722KAMINSKI KrzysztofI2035MA
4532723KANDALSKI WojciechI0MA
4542724KANIA Andrzej FOTOI1905SSz "Modus" WarszawaMA
4552725KANIA MiroslawI0MA
4562726KANIA Wlodzimierz FOTOI1780KS "Sparta" NasielskMA
4572728KANIAK MonikaI++1911MA
4582729KARBOWIAK MariuszI2010KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4592730KARNIEWSKI ZbigniewK2192MA
4602731KASKA Władysław FOTOI1798SSz "Modus" WarszawaMA
4612732KASPERKIEWICZ PawelK2055MA
4622733WASILEWSKI Bartłomiej FOTOI2090UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4632734KAZMIERCZAK StanislawI+2101MA
4642735KĘDZIERSKI MarekII0MA
4652737KICINSKI JacekI+1958UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.MA
4662738KIDZINSKI LukaszI+2052MA
4672739+KIERSZ LudwikK2140MLKS "Nadnarwianka" PułtuskMA
4682741KLUDACZ Magdalena FOTOWIM2206SzUKS Gostmat 83 GostyninMA
4692742+KOPCZYNSKI KrzysztofI0MA
4702743KOPCZYŃSKI MichałK2225MTSz Mińsk MazowieckiMA
4712745KOLACZYNSKA BerenikaI+0UKS MDK RadomMA
4722746KOLASINSKI MarekK2206MA
4732748KOŁBUK TadeuszII0KS "Entropia" NZSPW WarszawaMA
4742749KOMAROWSKI KrzysztofII0KSz "Skoczek" SiedlceMA
4752750KONARSKI SlawomirI0LKS "Wrzos" MiedzyborówMA
4762751KOPEC BarbaraI0MA
4772753KOSNY Marek FOTOK1852UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4782754KOSSOWSKI EdwardI0SSz "Modus" WarszawaMA
4792755KOSTERA AnnaI0MA
4802756KOTARBA MarcinI2075MA
4812757KOWALCZYK WaldemarI++1622MA
4822758KOWALEWSKI JaroslawK2060MA
4832759KOWALSKA ElzbietaWFM1738SSz "Modus" WarszawaMA
4842760KOZERA AleksandraI+1876MA
4852761KOZERSKI ZbigniewI+1933UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4862762KOZIOL DariuszI1653KSz "Skoczek" SiedlceMA
4872763KOZLOWSKA MatyldaI1956MA
4882764KOZLOWSKI MarcinI2109MA
4892766KRASIEWICZ Robert FOTOK+2014UKS TSz Zieloni ZielonkaMA
4902768KRAUZE DariuszK2257MA
4912769KRAWCZYK CezaryK2063MA
4922771KROLIKOWSKI Ryszard FOTOK1966KU AZS UW w WarszawieMA
4932773KRYSIAK EugeniuszI0MA
4942774KRZANOWSKI GrzegorzI1888SRSDiM WęgrówMA
4952775KRZANOWSKI WiesławII0SRSDiM WęgrówMA
4962776KRZEŚNIAK AlicjaIII0MA
4972777KRZEWSKI JozefI0MA
4982778KRZYZANOWSKI AntoniI1571MA
4992780+KUDLA AndrzejI0MA
5002782KUKAWSKI MaciejM2263KSz "Polonia Warszawa"MA

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006