Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 21 2017 10:43:57
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Dół
1150ADAMOWICZ Katarzyna FOTOWFM2134MLKSz MyśleniceMP
277584MICHALAK MaksymV0MP
348316GUTOWSKI ZbigniewII0MPZSzach KrakówMP
4897BŁASZCZYK PawełI1955MP
51071MICHALSKA Maria FOTOK2055TKKF "Drogowiec" KrakówMP
61078MROZIŃSKI PawełI1931KKSz KrakówMP
71393ŁUKASZEWSKI MarcinK2220KS Cracovia 1906 KrakówMP
847119MARCHEWKA DamianV0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
91993ŁYSZCZ MariuszII0MP
102034JAMRÓZ ZbigniewM2179MLKSz MyśleniceMP
112066LEWCZUK Antoni FOTOII+1389MPZSzach KrakówMP
122467MATUSZEWSKI MichałIM2488TS Wisła KrakówMP
132593BRZESKI Maciej FOTOM2339TS Wisła KrakówMP
1451308ŚLIWA JanuszIV0MP
152696JANCZARSKI MichałM2406TKKF "Drogowiec" KrakówMP
162801LENIART Arkadiusz FOTOIM2497TS Wisła KrakówMP
172837MARSZAŁEK Maciej FOTOM2297MKS "Sandecja" Nowy SączMP
182849MUCHA Magdalena FOTOWCM1981MKS MOS WieliczkaMP
192850MUCHA RomanII0MPZSzach KrakówMP
203012WANDAS MagdalenaI0MKS MOS WieliczkaMP
213051KONIOR JerzyI0CKiS SkawinaMP
223052KOTULECKI PiotrIII0CKiS SkawinaMP
233053MISTARZ JoannaII+0KS Cracovia 1906 KrakówMP
243054SITARSKI KrzysztofI1889CKiS SkawinaMP
253055SMAL AleksanderIII0CKiS SkawinaMP
263056SZAFRUGA JerzyI0CKiS SkawinaMP
273057TRYSTUŁA MaciejIII0KS "Korona" KrakówMP
283058BARAN StanisławaI0MP
293059GRABIEC JacekI0MP
303060KULESZA KamilI2120MP
313061MALIK EugeniuszII1687MPZSzach KrakówMP
323062WALENCIAK KatarzynaI1518UKS przy SP 8 ChrzanówMP
333063SADZIKOWSKI Marian FOTOI1879UKS przy SP 8 ChrzanówMP
343070SABOR KrzysztofI1774KS Cracovia 1906 KrakówMP
353073MARSZALEK Jakub FOTOI1419MP
363076BARYCZKA KamilI2009UKS "GONIEC" StaniątkiMP
373077BEDNARCZYK Damian FOTOK2196UKS "GONIEC" StaniątkiMP
383078KRAMARCZYK KarolinaII+0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
393079KWAŚNIEWSKI JacekII+0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
403080MAŁEK RafałI0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
413081ŚWIĘCH PrzemysławK2190UKS "GONIEC" StaniątkiMP
423082TURECKI KrzysztofI++1849UKS "GONIEC" StaniątkiMP
433083DOBEK SławomirI0GKSz "Kornuty" GorliceMP
443084DUSZA TomaszI1922GKSz "Kornuty" GorliceMP
453085WITUSIK Jerzy FOTOI1722GKSz "Kornuty" GorliceMP
463114BŁACH BarbaraI0KS "Korona" KrakówMP
473115CIECKIEWICZ RenataI0KS "Korona" KrakówMP
483116DAMIAN StanisławI1619KS "Korona" KrakówMP
493117DARSKI WitoldI0KS "Korona" KrakówMP
503118FIGURA HenrykI0KS "Korona" KrakówMP
513119FIGURSKI KamilII+1821KS "Korona" KrakówMP
523120GLATTE KazimierzI0KS "Korona" KrakówMP
533121GRABOWSKI RyszardI0KS "Korona" KrakówMP
543122LE KiemI0KS "Korona" KrakówMP
553123OZIMEK JanuszI0KS "Korona" KrakówMP
563124RÓŻYCKI MiłoszII0KS "Korona" KrakówMP
573125SKUROWSKI KrzysztofI0KS "Korona" KrakówMP
583126SLAPAK TadeuszI0KS "Korona" KrakówMP
593127STACHURSKI MirosławK0KS "Korona" KrakówMP
603128WARDZAŁA BogusławI0KS "Korona" KrakówMP
613129WĄSIK AnnaII1692KS "Korona" KrakówMP
623130WOJAS KazimierzI0KS "Korona" KrakówMP
633131ŻĄDŁO Ryszard FOTOI1921KS "Korona" KrakówMP
643132ŻYBURA MałgorzataI0KS "Korona" KrakówMP
653137DADAK WładysławII1888KKSz KrakówMP
663139GDAŃSKI RyszardII+1942KKSz KrakówMP
673140HEBDAŚ RyszardII+0KKSz KrakówMP
683141KOSTRO Jerzy FOTOIM2305KKSz KrakówMP
693142KUREK JerzyI2135KKSz KrakówMP
703143LESIAK JozefK0KKSz KrakówMP
713144OLEJNICZAK ZbigniewI0KKSz KrakówMP
723145PONDO AnetaK0KKSz KrakówMP
733146PORĘBSKI StanislawK0KKSz KrakówMP
743147RUCZCKI JacekK0KKSz KrakówMP
753148SICIARZ JanuszI0KKSz KrakówMP
763149SZKLARCZYK JanuszI0KKSz KrakówMP
773150WĄSIK JózefI1751KS "Korona" KrakówMP
783153KAPCIA JanuszII1502KKSz KrakówMP
793156ŁOBAZIEWICZ AgnieszkaI0MP
803157ŁOBAZIEWICZ BartłomiejI2060MP
813158STANEK PiotrI2062KS Cracovia 1906 KrakówMP
823167MIKA AndrzejI1721LKS Dziecanovia DziekanowiceMP
833168MIKA PiotrII0MPZSzach KrakówMP
843169BUBULA DominikII1714LKS "Płomień" LimanowaMP
853170PIERZGA JózefII+1933LKS "Płomień" LimanowaMP
863171SMOROŃSKI DariuszI0LKS "Płomień" LimanowaMP
873172DWORAK Leszek FOTOII+1517Klub Szachowy "Kana" TarnówMP
883177PAŚ BolesławII0MPZSzach KrakówMP
893178MARZEC KarolI2020MDK BochniaMP
903179HANKUS MichałIII0MKS KSOS KrakówMP
913180JABŁOŃSKA Sabina FOTOK1963TKKF "Drogowiec" KrakówMP
923181LANKOF KatarzynaI1573MKS KSOS KrakówMP
933182LEGIEŃ GrzegorzII1837MKS KSOS KrakówMP
943183LEGIEŃ MichałII0MKS KSOS KrakówMP
953184SPYRKA WładysławI0MKS KSOS KrakówMP
963185SYGNET BartoszII1823MKS KSOS KrakówMP
973186SYGNET MaciejII1615MKS KSOS KrakówMP
983187DUDA Jan-Krzysztof FOTOGM2706MKS MOS WieliczkaMP
993188BARTNIK PrzemysławI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1003189BŁASZCZAK PawełI+1983KS Cracovia 1906 KrakówMP
1013190DAWIDCZYK AnnaII+0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1023192GLANOWSKI ZbigniewI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1033193LEPIARCZYK WojciechI2184TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1043194STANASZEK MariuszII+1751TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1053195STANISZ TadeuszI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1063196ZALESKI JanI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1073197BEREZOWSKI SzymonI2027MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1083198BERNACKI MarcinI2073MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1093199BUGAJSKI MateuszII1638MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1103200GAJDOSZ MarekII+1750MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1113201GŁĄB JoannaI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1123203KAMIŃSKI ŁukaszIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1133204+KASZUBA NestorI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1143205+LIPOWY MichałI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1153206MAJCA PiotrI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1163207MERKLINGER PiotrIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1173209MIŁEK ZbigniewI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1183210NOSAL ZbigniewI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1193211OLESIAK MarcinI+2045MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1203212OLIPRA KonradI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1213213BIERCZAK AgataII1596MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1223214TOKARCZYK DawidIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1233215TOMCZYK SzymonII1789MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1243216ZACZYK LeszekIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1253217+ŻAROFFE WładysławI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1263218ZYGMUNT KazimieraI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1273219GRĄDALSKI BartoszII1482MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1283220PŁATEK MichałI1917MLKSz MyśleniceMP
1293221CICHORZ StanisławII+0MP
1303223HAMUDA MieczysławI2072MDK BochniaMP
1313224BANASZKIEWICZ MikołajI1984MLKSz MyśleniceMP
1323225ARMATA-ZAJĄC AnnaI0MLKSz MyśleniceMP
1333226KOPP AleksanderII0MLKSz MyśleniceMP
1343228SZCZEPAŃSKI HenrykII+1608MP
1353231JASIAK Filip FOTOI1857MSKS "GAMBIT" TarnowiecMP
1363232KIEŁBOWICZ MarianI0PUKS "Karolina" TarnówMP
1373233KLUSKA RafalI0PUKS "Karolina" TarnówMP
1383234NIEDZIELSKA LudmiłaI0PUKS "Karolina" TarnówMP
1393235STASZEWSKI TomaszI0PUKS "Karolina" TarnówMP
1403238LIAPIN RailI1899MP
1413243JAMROZIK JakubII+0MP
1423245RYBKA EdwardI0MP
1433246SOBEJKO WitoldI0MP
1443247TUSZYŃSKI WładysławI0MP
1453248GAWEŁCZYK KarolinaIV0UKS "Magnus" RzezawaMP
1463249GAWEŁCZYK LucjanIII0UKS "Magnus" RzezawaMP
1473250GOMULARZ SylwiaI0UKS "Magnus" RzezawaMP
1483251GRZYWACZ BarbaraII+0UKS "Magnus" RzezawaMP
1493252KANIA JakubIV0UKS "Magnus" RzezawaMP
1503254ŁĘCZEK WiktorII+1916UKS "Magnus" RzezawaMP
1513255TABOR ZuzannaII0UKS "Magnus" RzezawaMP
1523256WIDŁA PiotrI++2046MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1533258KAJDA SzymonII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1543259KRAJEWSKA AleksandraI1734UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1553260KRAJEWSKI MateuszII1701UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1563261KULA AlicjaIII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1573262KULA WojciechIII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1583263MENTEL WładysławI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1593264MOSOR MarekI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1603265SMYCZ IreneuszI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1613266TRZCIONKOWSKI WojciechI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1623267WIŚNIEWSKI BartoszII1623UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1633268BARSKI RadosławIM2443TS Wisła KrakówMP
1643269MICHNA SzymonIII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1653270PAŁKA GabrielaII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1663271PAŁKA PatrycjaIII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1673272SITEK TomaszII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1683273SROKA SławomirII+1954UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1693274SZCZĘŚNIAK JanuszII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1703275SZCZĘŚNIAK PiotrII+1932UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1713276TEOFILAK KamilII+1942MP
1723279GRZESIAK BarbaraIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1733280KOZŁOWSKI WiesławII+0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1743282MIZIOŁEK AleksandraIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1753283ORSZULAK TomaszIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1763284PIECZARA AgnieszkaII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1773285ZELENKA KatarzynaII+1581UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1783287MICHALIK MarekI1695MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1793288SZUMSKI Janusz FOTOI1962MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1803292NADERA JarosławI1931MP
1813293KRAJEWSKI TomaszI1856MP
1823294ANYSZEK TomaszI0KKSz KrakówMP
1833295BACIA GrażynaI0MP
1843296BARAŃSKI Bogusław FOTOI0KKSz KrakówMP
1853297BARCZYK JoannaI1864KS Cracovia 1906 KrakówMP
1863298BARTOSIK MarianI0MP
1873299BĘTKOWSKI AndrzejK2036TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1883301BŁACH MartaI+0KS "Korona" KrakówMP
1893302BOBOŁOWICZ ArturI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1903303BOBROWSKI DamianII1586MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1913304BOSAK MaciejI1902TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1923305BRYLSKI Pawel FOTOI+2045MLKSz MyśleniceMP
1933306BUJAK JózefI1871KS Cracovia 1906 KrakówMP
1943308BYRKA MariuszK2222MP
1953309CHOLEWA JerzyIII0MKS MOS WieliczkaMP
1963310CHRZĄSZCZ Malvina FOTOK+2048MLKSz MyśleniceMP
1973311CHWALEWSKI Marek FOTOI1774MLKSz MyśleniceMP
1983312CHWASTEK EwaI0MP
1993313CIEŚLICKA AgnieszkaII0KS Cracovia 1906 KrakówMP
2003314CIUPEK AleksanderI0MP
2013315CZAPLAK TomaszI+2140KKSz KrakówMP
2023318CZARNOTA WaldemarI2160UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2033320CZERNICKI Bogdan FOTOK1882TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2043321CZYRNEK StanisławI++1830MP
2053322CZYSZCZOŃ MarianI0MP
2063323DĄBEK MarekI2090UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2073324DAWIDCZYK AlinaI1850TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2083325DONIEC AndrzejK2175KKSz KrakówMP
2093326DRZAZGA ZbigniewI0MDK BochniaMP
2103327DULAT JustynaI1641KS "Korona" KrakówMP
2113328DWORNIK TadeuszI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2123329DZIERŻA RomanI0MP
2133330EWERT RyszardII0LKS "Płomień" LimanowaMP
2143336FURDZIK RafałK0MP
2153337GĄSIOR KazimierzI0CKiS SkawinaMP
2163338GAWRONSKI LukaszI1902KS Cracovia 1906 KrakówMP
2173339GBYL Andrzej FOTOK+2243KKSz KrakówMP
2183340GBYL Władysław FOTOI1725MP
2193341GEBALA RyszardII0MPZSzach KrakówMP
2203342GIERAK SylwiaI++1901KS "Korona" KrakówMP
2213343GONDKO Katarzyna FOTOI1695TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
2223345GREGULSKI ZbigniewI1789KKSz KrakówMP
2233346GRZĄDZIEL MirosławI0CKiS SkawinaMP
2243348GUZY AnetaI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2253350HANARZ KarolinaI++0KS Cracovia 1906 KrakówMP
2263352IRLIK Andrzej FOTOI1972UKS "GONIEC" StaniątkiMP
2273353IWANOWSKA AnnaI0KS "Korona" KrakówMP
2283354JACKOWSKA AleksandraK1973MDK BochniaMP
2293355JAMRÓZ KrzysztofI1963MLKSz MyśleniceMP
2303356JANIK KrzysztofK2250KS Cracovia 1906 KrakówMP
2313357JANIK PiotrI+2013MKS "Sandecja" Nowy SączMP
2323358JANIK RobertI+1924OLIMPIJCZYK ChrzanówMP
2333360JASIŃSKA-KUZIA Lidia FOTOI+1637CKiS SkawinaMP
2343361JASTRZĘBSKI JakubIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
2353362JEWULSKI Krzysztof FOTOI1859TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2363364+JURCZYŃSKA AnnaWIM2126KKSz KrakówMP
2373365KACZOR BogusławI+2019MP
2383366KALECIŃSKI MateuszI2123UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2393368KAMINSKA PaulinaK1892KKSz KrakówMP
2403369KANIA IzabelaI+0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2413370KAPCIA Marcin FOTOIII1463KKSz KrakówMP
2423371KASPEREK Wiesław FOTOK2035PUKS "Karolina" TarnówMP
2433372KASPERKIEWICZ JanuszI1737CKiS SkawinaMP
2443373KAWULA Andrzej FOTOK1905PUKS "Karolina" TarnówMP
2453376KMAK WieslawI1890UKS przy SP 8 ChrzanówMP
24621457JASTRZĘBSKI Łukasz FOTOII1637UKS "GONIEC" StaniątkiMP
2473380KOŚMIDER Zygmunt FOTOI0MP
2483381KOSTURKIEWICZ JacekI1972KS "Korona" KrakówMP
2493382KOWALCZYK JózefIII0LKS "Płomień" LimanowaMP
2503383PILCH AnnaI0KS "Korona" KrakówMP
2513384KOZIEŁ Mateusz FOTOII1638CKiS SkawinaMP
2523385KROMKA RyszardI1887KKSz KrakówMP
2533386KRUPIŃSKI Jerzy FOTOI1924KKSz KrakówMP
2543387KRZYWDA GrzegorzI0MP
2553388+KRZYWORZEKA JerzyK0KKSz KrakówMP
2563389KRZYZANOWSKI KamilI+1889KS "Korona" KrakówMP
2573390KSIAZEK PiotrI0CKiS SkawinaMP
2583391KUCIEL AleksanderII1754UKS przy SP 8 ChrzanówMP
2593392KUMOR LukaszK2046KS "Korona" KrakówMP
2603393KUŚ BernardII0MPZSzach KrakówMP
2613394KUSINA Aleksander FOTOI1981TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2623395KUSINA Jan FOTOK+2005TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2633396KUZIOŁA Mateusz FOTOK++2300TS Wisła KrakówMP
2643397KWIECIEN JacekI1591KKSz KrakówMP
2653398KWIEJDA AndrzejI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2663399LABZA KarolinaI0MP
2673401LACH Piotr FOTOK2128MLKSz MyśleniceMP
2683402ŁADOS PiotrK2225KKSz KrakówMP
2693403LANGER KrzysztofI2109MKS MOS WieliczkaMP
2703404ŁAPCZYŃSKI ArturI2049UKS "GONIEC" StaniątkiMP
2713405LAPTOS KrzysztofK2214KS "Korona" KrakówMP
2723406LASEK MichałII1763CKiS SkawinaMP
2733409LEKKI JanuszI0KS "Korona" KrakówMP
2743410LEWICKI BoguslawK2266KS "Korona" KrakówMP
2753412ŁOMONOS WładysławK2231MP
2763413MADEJ Adam FOTOII+1476TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
2773414MADEJ JarosławI+2075KS Cracovia 1906 KrakówMP
2783415MAGIERSKI MieczysławI0MP
2793416MARCOWSKI TomaszI2076TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2803417MAREK MariuszK2157PUKS "Karolina" TarnówMP
2813418MARKIEWICZ CzesławI1814Klub Szachowy "Kana" TarnówMP
2823421MICHALUNIO CzesławI0MP
2833422MIĘTUS KlaudiuszK2240MP
2843423MIKA TomaszI2007KS Cracovia 1906 KrakówMP
2853424MIKRUT Dariusz FOTOIM2397TS Wisła KrakówMP
2863425WOLAK JolantaI1861KKSz KrakówMP
2873426MRÓZ PiotrI0MP
2883428NALICHOWSKI TomaszI2008MP
2893429NOWAK Piotr FOTOI2115MKS MOS WieliczkaMP
2903430+ORLICKI AlojzyI0MP
2913431OSTROWSKI AndrzejK2208PUKS "Karolina" TarnówMP
2923432PALUCH PiotrI0KKSz KrakówMP
2933433PATLA RobertK2136MP
2943434PEDRAK GrzegorzI0MP
2953435PELCZAR AndrzejII1515KKSz KrakówMP
2963438PIPAŁA JanuszI++1949MP
2973439PISKORZ HenrykK2040TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2983440POGODA BronislawI0CKiS SkawinaMP
2993441POKOJSKA DariaM2145TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3003442POKOJSKI PatrykI2022MP
3013443POKRYWA MateuszIII0KKSz KrakówMP
3023444POLAK ZbigniewI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
3033446POPIOŁEK HubertK2134KS "Korona" KrakówMP
3043449PRZEWOŹNIK Emil FOTOI1772UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
3053450PUTYRA MateuszIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3063452RAJSKI WojciechK2122MP
3073455ROMAN GrzegorzI0MP
3083456ROMANEK BrianIII0KKSz KrakówMP
3093458RUSNAK DawidII1607CKiS SkawinaMP
3103459RUSZCZYCKI Jacek FOTOK1915KKSz KrakówMP
3113460RYBA JoannaII0MP
3123461RYCHLIŃSKA MartaI0PUKS "Karolina" TarnówMP
3133462RYGUŁA JanuszI0MP
3143463RYLL Zygmunt FOTOII0MPZSzach KrakówMP
31541351POLEWKA JózefIII0MAT MyśleniceMP
3163464RZEŹNIK Łukasz FOTOK1995MLKSz MyśleniceMP
3173467SANETRA PiotrK2032MP
3183468SANETRA SzymonI++2018UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3193469SERWA AgnieszkaI2033MKS MOS WieliczkaMP
3203470SERWA RyszardK2156MKS MOS WieliczkaMP
3213471SIWEK KingaI+1855UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3223472SŁABEK Grzegorz FOTOK1956TS Wisła KrakówMP
3233473SMULSKA BeataI0MLKSz MyśleniceMP
3243475STANACH FabianI2014MLKSz MyśleniceMP
3253476STAŃCZYK ZygmuntI0PUKS "Karolina" TarnówMP
3263479SUCHAN RafalK2275MP
3273480SUKIENNIK Marek FOTOI1880MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3283481SUMARA AdamI1712MP
3293482SUROWIAK WojciechI1683MP
3303483SUTOR MarekK2079KS Cracovia 1906 KrakówMP
3313485TYBEL TomaszII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
3323486ŚWIEBOCKI Jan FOTOI1926MLKSz MyśleniceMP
3333487ŚWIERCZNSKI StanisławI0MP
3343488ŚWIĘSZEK DariaI+1852UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3353489ŚWIĘSZEK JoannaI++1859UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3363490SYCZ WacławI1879PUKS "Karolina" TarnówMP
3373491SZCZECHOWICZ BartoszFM2280TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3383494SZYMURA WacławI0PUKS "Karolina" TarnówMP
3393495SZYSZKO-BOHUSZ AndrzejMH1987KS Cracovia 1906 KrakówMP
3403496TOMSIA KamilI++2150UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3413499TURECKI PiotrI2035UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3423500TURECKI StanisławI1781UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3433501TYRKA JacekI1949MDK BochniaMP
3443503WAKSMUNDZKI TadeuszI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3453504WĄSIK PiotrI1958KS "Korona" KrakówMP
3463505WĄTOREK Marcin FOTOK2106MLKSz MyśleniceMP
3473506WĘGLOWSKI ZbigniewK2068KKSz KrakówMP
3483507WIDŁA GrzegorzI2041MP
3493508WIECZOREK MaciejI2009KKSz KrakówMP
3503509WIELGUS JerzyI2039PUKS "Karolina" TarnówMP
3513510WIERZBICKA WiktoriaK2027UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3523512WÓJCIK WacławI2134MP
3533513WOJTCZAK MaciejI2242KS "Korona" KrakówMP
3543514WOLAK Jacek FOTOI1956KKSz KrakówMP
3553515ZABOKLICKI ZbigniewK1743TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3563516ZADORA KrzysztofI2121CKiS SkawinaMP
3573517ZAJĄC AnnaI0MLKSz MyśleniceMP
3583518ZAPAŁA JanII0MPZSzach KrakówMP
3593520ZIELIŃSKI PrzemysławM2299UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3603748KASPEREK PawelI0PUKS "Karolina" TarnówMP
3613822CABA MieczysławII0MPZSzach KrakówMP
3623924CABA TomaszK2238MDK BochniaMP
3633940DEREŃ Marcin FOTOI1978KS Cracovia 1906 KrakówMP
3644036MŁYNEK Łukasz FOTOI2029TS Wisła KrakówMP
3654060PIETRASZEWSKI Jarosław FOTOI0TS Wisła KrakówMP
3664072SKALSKI Michał FOTOIM2441TS Wisła KrakówMP
3674108TUMM Katarzyna FOTOI0TS Wisła KrakówMP
3684398LESZCZYŃSKA Malgorzata FOTOK2002MLKSz MyśleniceMP
3695165LOREK MiłoszI2042UKS przy SP 8 ChrzanówMP
3705329LEKS Maria FOTOWCM2133TS Wisła KrakówMP
3715331SMOŁKA Marcin FOTOK2178OLIMPIJCZYK ChrzanówMP
3725482DZIODZIO Angelika FOTOWFM2133MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3735557BAKUNOWICZ Jerzy FOTOK1974TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3745574BIELCZYK Jacek FOTOIM2279OLIMPIJCZYK ChrzanówMP
3755604BYRSKI Jacek FOTOI++1969TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3765605BZOWSKI BłażejK2075MLKSz MyśleniceMP
3775707GÓRECKI MarekK0TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3785712GRACJASZ TomaszI0TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3795807KLEKOWSKI Maciej FOTOIM2484TS Wisła KrakówMP
3806039RADWAN Jan FOTOI1520MP
3816081ŚLĘZAK Robert FOTOK2104TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3826187WESOŁOWSKA Hanna FOTOWFM1953MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3836188WESOŁOWSKI TadeuszK1833MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3846363BUKOJEMSKI AdamK2202KKSz KrakówMP
38522071BEDNARCZYK WojciechIII0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3866766MUSIALSKA KingaII+0MP
3876791KAŁUŻNA KamilaI1699TKKF "Drogowiec" KrakówMP
38821375CZAJA JacekI0MP
3897621BALUTA PawełII1828LKS "Płomień" LimanowaMP
3907632BŁASZCZAK JerzyII1513KS Cracovia 1906 KrakówMP
3917639BOGUSZEWSKI PiotrIII0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3927640BOJARSKI MarekII0TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3937705GAWEŁ JaroslawII0MPZSzach KrakówMP
3947716GÓRECKI GrzegorzII1867MPZSzach KrakówMP
3957728GRZEGÓRZEK TomaszII0MPZSzach KrakówMP
3967749IWANOWSKA DorotaII0KS "Korona" KrakówMP
3977757JARZĄBEK TomaszII0MPZSzach KrakówMP
3987766KAPTURKIEWICZ ElżbietaII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3997770KASPEREK KrzysztofII1740OLIMPIJCZYK ChrzanówMP
4007778KIKLA MaciejII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
4017820KUCIEL Władysław FOTOI++1945MKS "Sandecja" Nowy SączMP
4027821KUDAS DamianK2123MLKSz MyśleniceMP
4037822KUDAS KamilII+0MP
4047826KUTA KrzysztofII1624MKS MOS WieliczkaMP
4057830ŁANOSZKA TadeuszII1272MPZSzach KrakówMP
4067835LIGMAN StanisławII0MPZSzach KrakówMP
4077844MAKÓWKA Kamil FOTOII1672CKiS SkawinaMP
4087861MIGACZ ArkadiuszI1925MLKSz MyśleniceMP
4097881NIEĆ ArturI2047MP
4107940ROSEK DanielII0LKS "Płomień" LimanowaMP
4117955SĘK ŁukaszII1790MPZSzach KrakówMP
4127983SZELĄG Józef FOTOII1553MPZSzach KrakówMP
4138023WOJTYNA MarekII1701MKS MOS WieliczkaMP
4148024WOŁOSZYŃSKI WojciechII1647TKKF "Drogowiec" KrakówMP
4158031WOŹNIAK KrzysztofIV0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
4168039ŻAK MarekII0MPZSzach KrakówMP
4178048ZŁONKIEWICZ Robert FOTOII0MPZSzach KrakówMP
4188049ZMORZYSKI BohdanII1668KKSz KrakówMP
41958250BILSKI JanV0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
42058255KRYZIA WiktorII1575Klub Szachowy "Kana" TarnówMP
4219844OBRZUD DamianI1873MKS MOS WieliczkaMP
42219856LANKOF Piotr FOTOII1662KKSz KrakówMP
4239865GASTOŁ Antoni FOTOII+1710MP
4249897ROJEK StanislawII1745KS "Korona" KrakówMP
42556427BAZAN IwonaV0MP
4269903WISŁA JakubII+1886KS Cracovia 1906 KrakówMP
4279933PEROŃCZYK Karol FOTOII+1828UKS przy SP 8 ChrzanówMP
4289937HAUSCHILD MateuszII+1837MKS MOS WieliczkaMP
4299942CZYŻYKIEWICZ Rafal FOTOI1743TKKF "Drogowiec" KrakówMP
4309945MROZOWSKI AndrzejII1737MKS "Sandecja" Nowy SączMP
4319947DUSZA MiłoszII+1734GKSz "Kornuty" GorliceMP
43210844TUMM LeszekII0TS Wisła KrakówMP
43310345KILIAN MariuszIII0Klub Szachowy "Kana" TarnówMP
43410554TABORSKA PatrycjaII+0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
43510563POLEK Marek FOTOI1696KKSz KrakówMP
43616542KOMALA WeronikaII+0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
43716541JACKOWSKI DariuszII1756PUKS "Karolina" TarnówMP
43815529WIĄCEK AnnaII0MLKSz MyśleniceMP
43921456KRAMARCZYK FranciszekIII0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
44016530BANACH KarolV0MPZSzach KrakówMP
44116531BANACH Przemysław0MPZSzach KrakówMP
44216532BIERNAT SylwiaII0PUKS "Karolina" TarnówMP
44316533BUGAJSKI WiesławII0LKS "Płomień" LimanowaMP
44416534CZOPEK KrzysztofIII0CKiS SkawinaMP
44516535DOROCIŃSKI EdwardII0MDK BochniaMP
44616536GUZIK BartłomiejIV0MPZSzach KrakówMP
44716537GUZIK Jan FOTOII1552TS Wisła KrakówMP
44816538GUZIK JuliaIII0MPZSzach KrakówMP
44916539GUZIK SławomirIII0MPZSzach KrakówMP
45016540HOSIAWA Klara FOTOII1362MKS KSOS KrakówMP
45116543KRETOWICZ Piotr FOTOI1761GKSz "Kornuty" GorliceMP
45216544KUĆ KlaudiaIII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
45316545LEWICKI Michał FOTOII1632MSKS "GAMBIT" TarnowiecMP
45416546LUDWIKOWSKI Leszek FOTOII1582MKS KSOS KrakówMP
45516547ŁĘCZYŃSKI WiktorIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
45616548ŁYSIK PawełIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
45716549ŁYSZCZARZ RobertIII0LKS "Płomień" LimanowaMP
45816561MUCHA KrzysztofI1870MLKSz MyśleniceMP
45916563NAWROT ZbigniewII1546MPZSzach KrakówMP
46016565PABIS KatarzynaIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
46116567PAWLAK AleksandraIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
46216571SAWCZYŃSKI ŁukaszIII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
46316573SOBOLEWSKI Bartosz FOTOI1962KKSz KrakówMP
46416576SUSUŁ AdamIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
46516578SZOŁDROWSKI Michał0MPZSzach KrakówMP
46617092WIEJACZKA BartłomiejI2014KKSz KrakówMP
46717189KOTARA JózefII0MP
46817190LENDA LukaszI1789KKSz KrakówMP
46917191ŁUCZKOWSKI BogdanII0MPZSzach KrakówMP
47017192MAMALA PiotrIII0MPZSzach KrakówMP
47117193MARCZUK Anna FOTOK1980KKSz KrakówMP
47217194MARCZUK Dominik FOTOK2278KKSz KrakówMP
47317195MISZTA FeliksIII0KKSz KrakówMP
47417196MROZIŃSKA Małgorzata0MPZSzach KrakówMP
47517198WCISŁO AdrianI1944UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
47617199MUCHA AleksandraIV0MPZSzach KrakówMP
47717200PIETRZAK RyszardIII0MPZSzach KrakówMP
47817201PITYŃSKI PawełII1498KKSz KrakówMP
47917202ŚLĘCZKA Bartosz FOTOI1927MKS MOS WieliczkaMP
48017203ŚLIWA Jakub FOTOIII0MKS MOS WieliczkaMP
48117204STARONIEWICZ JanuszII1630MPZSzach KrakówMP
48217205TRACZ Agnieszka FOTOII1621MKS MOS WieliczkaMP
48317206TRACZ Marcelina FOTOI++1836MKS MOS WieliczkaMP
48417208CHMIEL Marcin FOTOK2269KKSz KrakówMP
48517211CEPIELIK KingaIV0MPZSzach KrakówMP
48617212CUDZICH Jarosław0MPZSzach KrakówMP
48717276MATYSIAK SamuelI1853MLKSz MyśleniceMP
48819865DROP Szymon FOTOI1846UKS przy SP 8 ChrzanówMP
48917818GÓRALIK KatarzynaIII0MPZSzach KrakówMP
49017811AUGUSTYNEK KrzysztofIV0MKS MOS WieliczkaMP
49117812BUŚ Konrad FOTOK2235MKS MOS WieliczkaMP
49217813CZAPLAK ŁukaszI1767MKS MOS WieliczkaMP
49317814DOBROWOLSKA MałgorzataIV0GKSz "Kornuty" GorliceMP
49417815DRĄG KrzysztofIV0MPZSzach KrakówMP
49517816DZIDEK JakubIII0MPZSzach KrakówMP
49617817GAJEK Paulina FOTOIII1179MKS MOS WieliczkaMP
49717819JASTRZĘBSKI Adrian FOTOIII1461UKS "GONIEC" StaniątkiMP
49817820KACIUBA TomaszIV0MPZSzach KrakówMP
49917822LIANA Eugeniusz FOTOIII0GKSz "Kornuty" GorliceMP
50017823MAJEWSKI Filip FOTOIII0MKS MOS WieliczkaMP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006