Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 19:51:10
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >  >>

L.P.ID DółNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
1150ADAMOWICZ Katarzyna FOTOWFM2134MLKSz MyśleniceMP
2897BŁASZCZYK PawełI1955MP
31071MICHALSKA Maria FOTOK2055TKKF "Drogowiec" KrakówMP
41078MROZIŃSKI PawełI1931KKSz KrakówMP
51393ŁUKASZEWSKI MarcinK2220KS Cracovia 1906 KrakówMP
61993ŁYSZCZ MariuszII0MP
72034JAMRÓZ ZbigniewM2179MLKSz MyśleniceMP
82066LEWCZUK Antoni FOTOII+1389MPZSzach KrakówMP
92467MATUSZEWSKI MichałIM2488TS Wisła KrakówMP
102593BRZESKI Maciej FOTOM2339TS Wisła KrakówMP
112696JANCZARSKI MichałM2406TKKF "Drogowiec" KrakówMP
122801LENIART Arkadiusz FOTOIM2497TS Wisła KrakówMP
132837MARSZAŁEK Maciej FOTOM2297MKS "Sandecja" Nowy SączMP
142849MUCHA Magdalena FOTOWCM1981MKS MOS WieliczkaMP
152850MUCHA RomanII0MPZSzach KrakówMP
163012WANDAS MagdalenaI0MKS MOS WieliczkaMP
173051KONIOR JerzyI0CKiS SkawinaMP
183052KOTULECKI PiotrIII0CKiS SkawinaMP
193053MISTARZ JoannaII+0KS Cracovia 1906 KrakówMP
203054SITARSKI KrzysztofI1889CKiS SkawinaMP
213055SMAL AleksanderIII0CKiS SkawinaMP
223056SZAFRUGA JerzyI0CKiS SkawinaMP
233057TRYSTUŁA MaciejIII0KS "Korona" KrakówMP
243058BARAN StanisławaI0MP
253059GRABIEC JacekI0MP
263060KULESZA KamilI2120MP
273061MALIK EugeniuszII1687MPZSzach KrakówMP
283062WALENCIAK KatarzynaI1518UKS przy SP 8 ChrzanówMP
293063SADZIKOWSKI Marian FOTOI1879UKS przy SP 8 ChrzanówMP
303070SABOR KrzysztofI1774KS Cracovia 1906 KrakówMP
313073MARSZALEK Jakub FOTOI1419MP
323076BARYCZKA KamilI2009UKS "GONIEC" StaniątkiMP
333077BEDNARCZYK Damian FOTOK2196UKS "GONIEC" StaniątkiMP
343078KRAMARCZYK KarolinaII+0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
353079KWAŚNIEWSKI JacekII+0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
363080MAŁEK RafałI0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
373081ŚWIĘCH PrzemysławK2190UKS "GONIEC" StaniątkiMP
383082TURECKI KrzysztofI++1849UKS "GONIEC" StaniątkiMP
393083DOBEK SławomirI0GKSz "Kornuty" GorliceMP
403084DUSZA TomaszI1922GKSz "Kornuty" GorliceMP
413085WITUSIK Jerzy FOTOI1722GKSz "Kornuty" GorliceMP
423114BŁACH BarbaraI0KS "Korona" KrakówMP
433115CIECKIEWICZ RenataI0KS "Korona" KrakówMP
443116DAMIAN StanisławI1619KS "Korona" KrakówMP
453117DARSKI WitoldI0KS "Korona" KrakówMP
463118FIGURA HenrykI0KS "Korona" KrakówMP
473119FIGURSKI KamilII+1821KS "Korona" KrakówMP
483120GLATTE KazimierzI0KS "Korona" KrakówMP
493121GRABOWSKI RyszardI0KS "Korona" KrakówMP
503122LE KiemI0KS "Korona" KrakówMP
513123OZIMEK JanuszI0KS "Korona" KrakówMP
523124RÓŻYCKI MiłoszII0KS "Korona" KrakówMP
533125SKUROWSKI KrzysztofI0KS "Korona" KrakówMP
543126SLAPAK TadeuszI0KS "Korona" KrakówMP
553127STACHURSKI MirosławK0KS "Korona" KrakówMP
563128WARDZAŁA BogusławI0KS "Korona" KrakówMP
573129WĄSIK AnnaII1692KS "Korona" KrakówMP
583130WOJAS KazimierzI0KS "Korona" KrakówMP
593131ŻĄDŁO Ryszard FOTOI1921KS "Korona" KrakówMP
603132ŻYBURA MałgorzataI0KS "Korona" KrakówMP
613137DADAK WładysławII1888KKSz KrakówMP
623139GDAŃSKI RyszardII+1942KKSz KrakówMP
633140HEBDAŚ RyszardII+0KKSz KrakówMP
643141KOSTRO Jerzy FOTOIM2305KKSz KrakówMP
653142KUREK JerzyI2135KKSz KrakówMP
663143LESIAK JozefK0KKSz KrakówMP
673144OLEJNICZAK ZbigniewI0KKSz KrakówMP
683145PONDO AnetaK0KKSz KrakówMP
693146PORĘBSKI StanislawK0KKSz KrakówMP
703147RUCZCKI JacekK0KKSz KrakówMP
713148SICIARZ JanuszI0KKSz KrakówMP
723149SZKLARCZYK JanuszI0KKSz KrakówMP
733150WĄSIK JózefI1751KS "Korona" KrakówMP
743153KAPCIA JanuszII1502KKSz KrakówMP
753156ŁOBAZIEWICZ AgnieszkaI0MP
763157ŁOBAZIEWICZ BartłomiejI2060MP
773158STANEK PiotrI2062KS Cracovia 1906 KrakówMP
783167MIKA AndrzejI1721LKS Dziecanovia DziekanowiceMP
793168MIKA PiotrII0MPZSzach KrakówMP
803169BUBULA DominikII1714LKS "Płomień" LimanowaMP
813170PIERZGA JózefII+1933LKS "Płomień" LimanowaMP
823171SMOROŃSKI DariuszI0LKS "Płomień" LimanowaMP
833172DWORAK Leszek FOTOII+1517Klub Szachowy "Kana" TarnówMP
843177PAŚ BolesławII0MPZSzach KrakówMP
853178MARZEC KarolI2020MDK BochniaMP
863179HANKUS MichałIII0MKS KSOS KrakówMP
873180JABŁOŃSKA Sabina FOTOK1963TKKF "Drogowiec" KrakówMP
883181LANKOF KatarzynaI1573MKS KSOS KrakówMP
893182LEGIEŃ GrzegorzII1837MKS KSOS KrakówMP
903183LEGIEŃ MichałII0MKS KSOS KrakówMP
913184SPYRKA WładysławI0MKS KSOS KrakówMP
923185SYGNET BartoszII1823MKS KSOS KrakówMP
933186SYGNET MaciejII1615MKS KSOS KrakówMP
943187DUDA Jan-Krzysztof FOTOGM2706MKS MOS WieliczkaMP
953188BARTNIK PrzemysławI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
963189BŁASZCZAK PawełI+1983KS Cracovia 1906 KrakówMP
973190DAWIDCZYK AnnaII+0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
983192GLANOWSKI ZbigniewI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
993193LEPIARCZYK WojciechI2184TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1003194STANASZEK MariuszII+1751TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1013195STANISZ TadeuszI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1023196ZALESKI JanI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1033197BEREZOWSKI SzymonI2027MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1043198BERNACKI MarcinI2073MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1053199BUGAJSKI MateuszII1638MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1063200GAJDOSZ MarekII+1750MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1073201GŁĄB JoannaI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1083203KAMIŃSKI ŁukaszIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1093204+KASZUBA NestorI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1103205+LIPOWY MichałI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1113206MAJCA PiotrI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1123207MERKLINGER PiotrIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1133209MIŁEK ZbigniewI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1143210NOSAL ZbigniewI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1153211OLESIAK MarcinI+2045MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1163212OLIPRA KonradI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1173213BIERCZAK AgataII1596MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1183214TOKARCZYK DawidIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1193215TOMCZYK SzymonII1789MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1203216ZACZYK LeszekIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1213217+ŻAROFFE WładysławI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1223218ZYGMUNT KazimieraI0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1233219GRĄDALSKI BartoszII1482MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1243220PŁATEK MichałI1917MLKSz MyśleniceMP
1253221CICHORZ StanisławII+0MP
1263223HAMUDA MieczysławI2072MDK BochniaMP
1273224BANASZKIEWICZ MikołajI1984MLKSz MyśleniceMP
1283225ARMATA-ZAJĄC AnnaI0MLKSz MyśleniceMP
1293226KOPP AleksanderII0MLKSz MyśleniceMP
1303228SZCZEPAŃSKI HenrykII+1608MP
1313231JASIAK Filip FOTOI1857MSKS "GAMBIT" TarnowiecMP
1323232KIEŁBOWICZ MarianI0PUKS "Karolina" TarnówMP
1333233KLUSKA RafalI0PUKS "Karolina" TarnówMP
1343234NIEDZIELSKA LudmiłaI0PUKS "Karolina" TarnówMP
1353235STASZEWSKI TomaszI0PUKS "Karolina" TarnówMP
1363238LIAPIN RailI1899MP
1373243JAMROZIK JakubII+0MP
1383245RYBKA EdwardI0MP
1393246SOBEJKO WitoldI0MP
1403247TUSZYŃSKI WładysławI0MP
1413248GAWEŁCZYK KarolinaIV0UKS "Magnus" RzezawaMP
1423249GAWEŁCZYK LucjanIII0UKS "Magnus" RzezawaMP
1433250GOMULARZ SylwiaI0UKS "Magnus" RzezawaMP
1443251GRZYWACZ BarbaraII+0UKS "Magnus" RzezawaMP
1453252KANIA JakubIV0UKS "Magnus" RzezawaMP
1463254ŁĘCZEK WiktorII+1916UKS "Magnus" RzezawaMP
1473255TABOR ZuzannaII0UKS "Magnus" RzezawaMP
1483256WIDŁA PiotrI++2046MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1493258KAJDA SzymonII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1503259KRAJEWSKA AleksandraI1734UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1513260KRAJEWSKI MateuszII1701UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1523261KULA AlicjaIII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1533262KULA WojciechIII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1543263MENTEL WładysławI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1553264MOSOR MarekI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1563265SMYCZ IreneuszI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1573266TRZCIONKOWSKI WojciechI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1583267WIŚNIEWSKI BartoszII1623UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1593268BARSKI RadosławIM2443TS Wisła KrakówMP
1603269MICHNA SzymonIII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1613270PAŁKA GabrielaII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1623271PAŁKA PatrycjaIII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1633272SITEK TomaszII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1643273SROKA SławomirII+1954UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1653274SZCZĘŚNIAK JanuszII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1663275SZCZĘŚNIAK PiotrII+1932UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1673276TEOFILAK KamilII+1942MP
1683279GRZESIAK BarbaraIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1693280KOZŁOWSKI WiesławII+0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1703282MIZIOŁEK AleksandraIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1713283ORSZULAK TomaszIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1723284PIECZARA AgnieszkaII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
1733285ZELENKA KatarzynaII+1581UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
1743287MICHALIK MarekI1695MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1753288SZUMSKI Janusz FOTOI1962MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1763292NADERA JarosławI1931MP
1773293KRAJEWSKI TomaszI1856MP
1783294ANYSZEK TomaszI0KKSz KrakówMP
1793295BACIA GrażynaI0MP
1803296BARAŃSKI Bogusław FOTOI0KKSz KrakówMP
1813297BARCZYK JoannaI1864KS Cracovia 1906 KrakówMP
1823298BARTOSIK MarianI0MP
1833299BĘTKOWSKI AndrzejK2036TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1843301BŁACH MartaI+0KS "Korona" KrakówMP
1853302BOBOŁOWICZ ArturI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1863303BOBROWSKI DamianII1586MKS "Sandecja" Nowy SączMP
1873304BOSAK MaciejI1902TKKF "Drogowiec" KrakówMP
1883305BRYLSKI Pawel FOTOI+2045MLKSz MyśleniceMP
1893306BUJAK JózefI1871KS Cracovia 1906 KrakówMP
1903308BYRKA MariuszK2222MP
1913309CHOLEWA JerzyIII0MKS MOS WieliczkaMP
1923310CHRZĄSZCZ Malvina FOTOK+2048MLKSz MyśleniceMP
1933311CHWALEWSKI Marek FOTOI1774MLKSz MyśleniceMP
1943312CHWASTEK EwaI0MP
1953313CIEŚLICKA AgnieszkaII0KS Cracovia 1906 KrakówMP
1963314CIUPEK AleksanderI0MP
1973315CZAPLAK TomaszI+2140KKSz KrakówMP
1983318CZARNOTA WaldemarI2160UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
1993320CZERNICKI Bogdan FOTOK1882TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2003321CZYRNEK StanisławI++1830MP
2013322CZYSZCZOŃ MarianI0MP
2023323DĄBEK MarekI2090UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2033324DAWIDCZYK AlinaI1850TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2043325DONIEC AndrzejK2175KKSz KrakówMP
2053326DRZAZGA ZbigniewI0MDK BochniaMP
2063327DULAT JustynaI1641KS "Korona" KrakówMP
2073328DWORNIK TadeuszI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2083329DZIERŻA RomanI0MP
2093330EWERT RyszardII0LKS "Płomień" LimanowaMP
2103336FURDZIK RafałK0MP
2113337GĄSIOR KazimierzI0CKiS SkawinaMP
2123338GAWRONSKI LukaszI1902KS Cracovia 1906 KrakówMP
2133339GBYL Andrzej FOTOK+2243KKSz KrakówMP
2143340GBYL Władysław FOTOI1725MP
2153341GEBALA RyszardII0MPZSzach KrakówMP
2163342GIERAK SylwiaI++1901KS "Korona" KrakówMP
2173343GONDKO Katarzyna FOTOI1695TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
2183345GREGULSKI ZbigniewI1789KKSz KrakówMP
2193346GRZĄDZIEL MirosławI0CKiS SkawinaMP
2203348GUZY AnetaI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2213350HANARZ KarolinaI++0KS Cracovia 1906 KrakówMP
2223352IRLIK Andrzej FOTOI1972UKS "GONIEC" StaniątkiMP
2233353IWANOWSKA AnnaI0KS "Korona" KrakówMP
2243354JACKOWSKA AleksandraK1973MDK BochniaMP
2253355JAMRÓZ KrzysztofI1963MLKSz MyśleniceMP
2263356JANIK KrzysztofK2250KS Cracovia 1906 KrakówMP
2273357JANIK PiotrI+2013MKS "Sandecja" Nowy SączMP
2283358JANIK RobertI+1924OLIMPIJCZYK ChrzanówMP
2293360JASIŃSKA-KUZIA Lidia FOTOI+1637CKiS SkawinaMP
2303361JASTRZĘBSKI JakubIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
2313362JEWULSKI Krzysztof FOTOI1859TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2323364+JURCZYŃSKA AnnaWIM2126KKSz KrakówMP
2333365KACZOR BogusławI+2019MP
2343366KALECIŃSKI MateuszI2123UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2353368KAMINSKA PaulinaK1892KKSz KrakówMP
2363369KANIA IzabelaI+0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2373370KAPCIA Marcin FOTOIII1463KKSz KrakówMP
2383371KASPEREK Wiesław FOTOK2035PUKS "Karolina" TarnówMP
2393372KASPERKIEWICZ JanuszI1737CKiS SkawinaMP
2403373KAWULA Andrzej FOTOK1905PUKS "Karolina" TarnówMP
2413376KMAK WieslawI1890UKS przy SP 8 ChrzanówMP
2423380KOŚMIDER Zygmunt FOTOI0MP
2433381KOSTURKIEWICZ JacekI1972KS "Korona" KrakówMP
2443382KOWALCZYK JózefIII0LKS "Płomień" LimanowaMP
2453383PILCH AnnaI0KS "Korona" KrakówMP
2463384KOZIEŁ Mateusz FOTOII1638CKiS SkawinaMP
2473385KROMKA RyszardI1887KKSz KrakówMP
2483386KRUPIŃSKI Jerzy FOTOI1924KKSz KrakówMP
2493387KRZYWDA GrzegorzI0MP
2503388+KRZYWORZEKA JerzyK0KKSz KrakówMP
2513389KRZYZANOWSKI KamilI+1889KS "Korona" KrakówMP
2523390KSIAZEK PiotrI0CKiS SkawinaMP
2533391KUCIEL AleksanderII1754UKS przy SP 8 ChrzanówMP
2543392KUMOR LukaszK2046KS "Korona" KrakówMP
2553393KUŚ BernardII0MPZSzach KrakówMP
2563394KUSINA Aleksander FOTOI1981TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2573395KUSINA Jan FOTOK+2005TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2583396KUZIOŁA Mateusz FOTOK++2300TS Wisła KrakówMP
2593397KWIECIEN JacekI1591KKSz KrakówMP
2603398KWIEJDA AndrzejI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2613399LABZA KarolinaI0MP
2623401LACH Piotr FOTOK2128MLKSz MyśleniceMP
2633402ŁADOS PiotrK2225KKSz KrakówMP
2643403LANGER KrzysztofI2109MKS MOS WieliczkaMP
2653404ŁAPCZYŃSKI ArturI2049UKS "GONIEC" StaniątkiMP
2663405LAPTOS KrzysztofK2214KS "Korona" KrakówMP
2673406LASEK MichałII1763CKiS SkawinaMP
2683409LEKKI JanuszI0KS "Korona" KrakówMP
2693410LEWICKI BoguslawK2266KS "Korona" KrakówMP
2703412ŁOMONOS WładysławK2231MP
2713413MADEJ Adam FOTOII+1476TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
2723414MADEJ JarosławI+2075KS Cracovia 1906 KrakówMP
2733415MAGIERSKI MieczysławI0MP
2743416MARCOWSKI TomaszI2076TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2753417MAREK MariuszK2157PUKS "Karolina" TarnówMP
2763418MARKIEWICZ CzesławI1814Klub Szachowy "Kana" TarnówMP
2773421MICHALUNIO CzesławI0MP
2783422MIĘTUS KlaudiuszK2240MP
2793423MIKA TomaszI2007KS Cracovia 1906 KrakówMP
2803424MIKRUT Dariusz FOTOIM2397TS Wisła KrakówMP
2813425WOLAK JolantaI1861KKSz KrakówMP
2823426MRÓZ PiotrI0MP
2833428NALICHOWSKI TomaszI2008MP
2843429NOWAK Piotr FOTOI2115MKS MOS WieliczkaMP
2853430+ORLICKI AlojzyI0MP
2863431OSTROWSKI AndrzejK2208PUKS "Karolina" TarnówMP
2873432PALUCH PiotrI0KKSz KrakówMP
2883433PATLA RobertK2136MP
2893434PEDRAK GrzegorzI0MP
2903435PELCZAR AndrzejII1515KKSz KrakówMP
2913438PIPAŁA JanuszI++1949MP
2923439PISKORZ HenrykK2040TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2933440POGODA BronislawI0CKiS SkawinaMP
2943441POKOJSKA DariaM2145TKKF "Drogowiec" KrakówMP
2953442POKOJSKI PatrykI2022MP
2963443POKRYWA MateuszIII0KKSz KrakówMP
2973444POLAK ZbigniewI0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
2983446POPIOŁEK HubertK2134KS "Korona" KrakówMP
2993449PRZEWOŹNIK Emil FOTOI1772UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
3003450PUTYRA MateuszIII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3013452RAJSKI WojciechK2122MP
3023455ROMAN GrzegorzI0MP
3033456ROMANEK BrianIII0KKSz KrakówMP
3043458RUSNAK DawidII1607CKiS SkawinaMP
3053459RUSZCZYCKI Jacek FOTOK1915KKSz KrakówMP
3063460RYBA JoannaII0MP
3073461RYCHLIŃSKA MartaI0PUKS "Karolina" TarnówMP
3083462RYGUŁA JanuszI0MP
3093463RYLL Zygmunt FOTOII0MPZSzach KrakówMP
3103464RZEŹNIK Łukasz FOTOK1995MLKSz MyśleniceMP
3113467SANETRA PiotrK2032MP
3123468SANETRA SzymonI++2018UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3133469SERWA AgnieszkaI2033MKS MOS WieliczkaMP
3143470SERWA RyszardK2156MKS MOS WieliczkaMP
3153471SIWEK KingaI+1855UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3163472SŁABEK Grzegorz FOTOK1956TS Wisła KrakówMP
3173473SMULSKA BeataI0MLKSz MyśleniceMP
3183475STANACH FabianI2014MLKSz MyśleniceMP
3193476STAŃCZYK ZygmuntI0PUKS "Karolina" TarnówMP
3203479SUCHAN RafalK2275MP
3213480SUKIENNIK Marek FOTOI1880MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3223481SUMARA AdamI1712MP
3233482SUROWIAK WojciechI1683MP
3243483SUTOR MarekK2079KS Cracovia 1906 KrakówMP
3253485TYBEL TomaszII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
3263486ŚWIEBOCKI Jan FOTOI1926MLKSz MyśleniceMP
3273487ŚWIERCZNSKI StanisławI0MP
3283488ŚWIĘSZEK DariaI+1852UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3293489ŚWIĘSZEK JoannaI++1859UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3303490SYCZ WacławI1879PUKS "Karolina" TarnówMP
3313491SZCZECHOWICZ BartoszFM2280TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3323494SZYMURA WacławI0PUKS "Karolina" TarnówMP
3333495SZYSZKO-BOHUSZ AndrzejMH1987KS Cracovia 1906 KrakówMP
3343496TOMSIA KamilI++2150UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3353499TURECKI PiotrI2035UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3363500TURECKI StanisławI1781UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3373501TYRKA JacekI1949MDK BochniaMP
3383503WAKSMUNDZKI TadeuszI0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3393504WĄSIK PiotrI1958KS "Korona" KrakówMP
3403505WĄTOREK Marcin FOTOK2106MLKSz MyśleniceMP
3413506WĘGLOWSKI ZbigniewK2068KKSz KrakówMP
3423507WIDŁA GrzegorzI2041MP
3433508WIECZOREK MaciejI2009KKSz KrakówMP
3443509WIELGUS JerzyI2039PUKS "Karolina" TarnówMP
3453510WIERZBICKA WiktoriaK2027UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3463512WÓJCIK WacławI2134MP
3473513WOJTCZAK MaciejI2242KS "Korona" KrakówMP
3483514WOLAK Jacek FOTOI1956KKSz KrakówMP
3493515ZABOKLICKI ZbigniewK1743TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3503516ZADORA KrzysztofI2121CKiS SkawinaMP
3513517ZAJĄC AnnaI0MLKSz MyśleniceMP
3523518ZAPAŁA JanII0MPZSzach KrakówMP
3533520ZIELIŃSKI PrzemysławM2299UKS "GONIEC" StaniątkiMP
3543748KASPEREK PawelI0PUKS "Karolina" TarnówMP
3553822CABA MieczysławII0MPZSzach KrakówMP
3563924CABA TomaszK2238MDK BochniaMP
3573940DEREŃ Marcin FOTOI1978KS Cracovia 1906 KrakówMP
3584036MŁYNEK Łukasz FOTOI2029TS Wisła KrakówMP
3594060PIETRASZEWSKI Jarosław FOTOI0TS Wisła KrakówMP
3604072SKALSKI Michał FOTOIM2441TS Wisła KrakówMP
3614108TUMM Katarzyna FOTOI0TS Wisła KrakówMP
3624398LESZCZYŃSKA Malgorzata FOTOK2002MLKSz MyśleniceMP
3635165LOREK MiłoszI2042UKS przy SP 8 ChrzanówMP
3645329LEKS Maria FOTOWCM2133TS Wisła KrakówMP
3655331SMOŁKA Marcin FOTOK2178OLIMPIJCZYK ChrzanówMP
3665482DZIODZIO Angelika FOTOWFM2133MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3675557BAKUNOWICZ Jerzy FOTOK1974TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3685574BIELCZYK Jacek FOTOIM2279OLIMPIJCZYK ChrzanówMP
3695604BYRSKI Jacek FOTOI++1969TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3705605BZOWSKI BłażejK2075MLKSz MyśleniceMP
3715707GÓRECKI MarekK0TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3725712GRACJASZ TomaszI0TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3735807KLEKOWSKI Maciej FOTOIM2484TS Wisła KrakówMP
3746039RADWAN Jan FOTOI1520MP
3756081ŚLĘZAK Robert FOTOK2104TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3766187WESOŁOWSKA Hanna FOTOWFM1953MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3776188WESOŁOWSKI TadeuszK1833MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3786363BUKOJEMSKI AdamK2202KKSz KrakówMP
3796766MUSIALSKA KingaII+0MP
3806791KAŁUŻNA KamilaI1699TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3817621BALUTA PawełII1828LKS "Płomień" LimanowaMP
3827632BŁASZCZAK JerzyII1513KS Cracovia 1906 KrakówMP
3837639BOGUSZEWSKI PiotrIII0TKKF "Drogowiec" KrakówMP
3847640BOJARSKI MarekII0TKKF Leskowiec -Wieża WadowiceMP
3857705GAWEŁ JaroslawII0MPZSzach KrakówMP
3867716GÓRECKI GrzegorzII1867MPZSzach KrakówMP
3877728GRZEGÓRZEK TomaszII0MPZSzach KrakówMP
3887749IWANOWSKA DorotaII0KS "Korona" KrakówMP
3897757JARZĄBEK TomaszII0MPZSzach KrakówMP
3907766KAPTURKIEWICZ ElżbietaII0MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3917770KASPEREK KrzysztofII1740OLIMPIJCZYK ChrzanówMP
3927778KIKLA MaciejII0UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
3937820KUCIEL Władysław FOTOI++1945MKS "Sandecja" Nowy SączMP
3947821KUDAS DamianK2123MLKSz MyśleniceMP
3957822KUDAS KamilII+0MP
3967826KUTA KrzysztofII1624MKS MOS WieliczkaMP
3977830ŁANOSZKA TadeuszII1272MPZSzach KrakówMP
3987835LIGMAN StanisławII0MPZSzach KrakówMP
3997844MAKÓWKA Kamil FOTOII1672CKiS SkawinaMP
4007861MIGACZ ArkadiuszI1925MLKSz MyśleniceMP
4017881NIEĆ ArturI2047MP
4027940ROSEK DanielII0LKS "Płomień" LimanowaMP
4037955SĘK ŁukaszII1790MPZSzach KrakówMP
4047983SZELĄG Józef FOTOII1553MPZSzach KrakówMP
4058023WOJTYNA MarekII1701MKS MOS WieliczkaMP
4068024WOŁOSZYŃSKI WojciechII1647TKKF "Drogowiec" KrakówMP
4078031WOŹNIAK KrzysztofIV0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
4088039ŻAK MarekII0MPZSzach KrakówMP
4098048ZŁONKIEWICZ Robert FOTOII0MPZSzach KrakówMP
4108049ZMORZYSKI BohdanII1668KKSz KrakówMP
4119844OBRZUD DamianI1873MKS MOS WieliczkaMP
4129865GASTOŁ Antoni FOTOII+1710MP
4139897ROJEK StanislawII1745KS "Korona" KrakówMP
4149903WISŁA JakubII+1886KS Cracovia 1906 KrakówMP
4159933PEROŃCZYK Karol FOTOII+1828UKS przy SP 8 ChrzanówMP
4169937HAUSCHILD MateuszII+1837MKS MOS WieliczkaMP
4179942CZYŻYKIEWICZ Rafal FOTOI1743TKKF "Drogowiec" KrakówMP
4189945MROZOWSKI AndrzejII1737MKS "Sandecja" Nowy SączMP
4199947DUSZA MiłoszII+1734GKSz "Kornuty" GorliceMP
42010345KILIAN MariuszIII0Klub Szachowy "Kana" TarnówMP
42110554TABORSKA PatrycjaII+0UKS "GONIEC" StaniątkiMP
42210563POLEK Marek FOTOI1696KKSz KrakówMP
42310844TUMM LeszekII0TS Wisła KrakówMP
42415529WIĄCEK AnnaII0MLKSz MyśleniceMP
42516530BANACH KarolV0MPZSzach KrakówMP
42616531BANACH Przemysław0MPZSzach KrakówMP
42716532BIERNAT SylwiaII0PUKS "Karolina" TarnówMP
42816533BUGAJSKI WiesławII0LKS "Płomień" LimanowaMP
42916534CZOPEK KrzysztofIII0CKiS SkawinaMP
43016535DOROCIŃSKI EdwardII0MDK BochniaMP
43116536GUZIK BartłomiejIV0MPZSzach KrakówMP
43216537GUZIK Jan FOTOII1552TS Wisła KrakówMP
43316538GUZIK JuliaIII0MPZSzach KrakówMP
43416539GUZIK SławomirIII0MPZSzach KrakówMP
43516540HOSIAWA Klara FOTOII1362MKS KSOS KrakówMP
43616541JACKOWSKI DariuszII1756PUKS "Karolina" TarnówMP
43716542KOMALA WeronikaII+0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
43816543KRETOWICZ Piotr FOTOI1761GKSz "Kornuty" GorliceMP
43916544KUĆ KlaudiaIII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
44016545LEWICKI Michał FOTOII1632MSKS "GAMBIT" TarnowiecMP
44116546LUDWIKOWSKI Leszek FOTOII1582MKS KSOS KrakówMP
44216547ŁĘCZYŃSKI WiktorIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
44316548ŁYSIK PawełIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
44416549ŁYSZCZARZ RobertIII0LKS "Płomień" LimanowaMP
44516561MUCHA KrzysztofI1870MLKSz MyśleniceMP
44616563NAWROT ZbigniewII1546MPZSzach KrakówMP
44716565PABIS KatarzynaIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
44816567PAWLAK AleksandraIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
44916571SAWCZYŃSKI ŁukaszIII0UKS "Czarny Koń" OlkuszMP
45016573SOBOLEWSKI Bartosz FOTOI1962KKSz KrakówMP
45116576SUSUŁ AdamIII0UKS przy SP 8 ChrzanówMP
45216578SZOŁDROWSKI Michał0MPZSzach KrakówMP
45317092WIEJACZKA BartłomiejI2014KKSz KrakówMP
45417189KOTARA JózefII0MP
45517190LENDA LukaszI1789KKSz KrakówMP
45617191ŁUCZKOWSKI BogdanII0MPZSzach KrakówMP
45717192MAMALA PiotrIII0MPZSzach KrakówMP
45817193MARCZUK Anna FOTOK1980KKSz KrakówMP
45917194MARCZUK Dominik FOTOK2278KKSz KrakówMP
46017195MISZTA FeliksIII0KKSz KrakówMP
46117196MROZIŃSKA Małgorzata0MPZSzach KrakówMP
46217198WCISŁO AdrianI1944UKS "Hetman Koronny" TrzebiniaMP
46317199MUCHA AleksandraIV0MPZSzach KrakówMP
46417200PIETRZAK RyszardIII0MPZSzach KrakówMP
46517201PITYŃSKI PawełII1498KKSz KrakówMP
46617202ŚLĘCZKA Bartosz FOTOI1927MKS MOS WieliczkaMP
46717203ŚLIWA Jakub FOTOIII0MKS MOS WieliczkaMP
46817204STARONIEWICZ JanuszII1630MPZSzach KrakówMP
46917205TRACZ Agnieszka FOTOII1621MKS MOS WieliczkaMP
47017206TRACZ Marcelina FOTOI++1836MKS MOS WieliczkaMP
47117208CHMIEL Marcin FOTOK2269KKSz KrakówMP
47217211CEPIELIK KingaIV0MPZSzach KrakówMP
47317212CUDZICH Jarosław0MPZSzach KrakówMP
47417276MATYSIAK SamuelI1853MLKSz MyśleniceMP
47517811AUGUSTYNEK KrzysztofIV0MKS MOS WieliczkaMP
47617812BUŚ Konrad FOTOK2235MKS MOS WieliczkaMP
47717813CZAPLAK ŁukaszI1767MKS MOS WieliczkaMP
47817814DOBROWOLSKA MałgorzataIV0GKSz "Kornuty" GorliceMP
47917815DRĄG KrzysztofIV0MPZSzach KrakówMP
48017816DZIDEK JakubIII0MPZSzach KrakówMP
48117817GAJEK Paulina FOTOIII1179MKS MOS WieliczkaMP
48217818GÓRALIK KatarzynaIII0MPZSzach KrakówMP
48317819JASTRZĘBSKI Adrian FOTOIII1461UKS "GONIEC" StaniątkiMP
48417820KACIUBA TomaszIV0MPZSzach KrakówMP
48517822LIANA Eugeniusz FOTOIII0GKSz "Kornuty" GorliceMP
48617823MAJEWSKI Filip FOTOIII0MKS MOS WieliczkaMP
48717828NOSAL KacperIII0UKS "Magnus" RzezawaMP
48817832NOSAL KarolIII1758UKS "Magnus" RzezawaMP
48917833NOSAL Małgorzata0UKS "Magnus" RzezawaMP
49017834NYKIEL AgnieszkaIV0MPZSzach KrakówMP
49117835OSTROWSKI DawidII0GKSz "Kornuty" GorliceMP
49217836PANNIAK KamilV0MPZSzach KrakówMP
49317837PŁATEK AdamII1647MAT MyśleniceMP
49417839RZĄDCA KamilIII0GKSz "Kornuty" GorliceMP
49517840STARZEC KrystianIII0MPZSzach KrakówMP
49617841STOCZEK KamilIII0CKiS SkawinaMP
49717842SUKTA Stanisław FOTOII1436MLKSz MyśleniceMP
49817843SZUMERA IwonaII0CKiS SkawinaMP
49917845ŻARNOWSKI Krzysztof FOTOI++2031GKSz "Kornuty" GorliceMP
50017846ZIEMBA Magdalena FOTOI1576GKSz "Kornuty" GorliceMP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006