Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Listopad 21 2017 20:27:05
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Tytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
13627+CHROBAK Zdzis豉wI0OP
23635+DACHOWSKI JulianI+1909LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
33653+GULANOWSKI KazimierzI++2026LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
421414+KRAWCZYSZYN MarianI0OP
53533+MAZIEJ WladyslawaI0OP
63696+PROCHOWNIK FranciszekK2174"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
73738+ZUKOWSKI TadeuszI0OP
88991ABRAMCI紟 Bart這miejIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
98992ADAMCZYK MarcinIV0OP
108993ADAMCZYK PiotrIV0OP
1130158ADAMSKI AdamV0OP
123522ALEKSANDR紟 AdrianaIII0SKS ORLIK BrzegOP
133523ALEKSANDR紟 SylwiaIII0SKS ORLIK BrzegOP
148994ALENOWICZ WojciechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1530142ANDREJCZUK MateuszV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
168995ANDRZEJEWSKI KazimierzIV0KS "Nysa" NiSOP
178996ANGERMAN Adam0OP
1826774APCZY垶KI JakubV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
193616ARENDARSKI KazimierzI++1974OP
208997ATLAS Beniamin0UKS "Rod這" OpoleOP
2125434ATROSZKO Rafa0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
228998AUGUSTYNOWICZ PiotrII1843LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2356329BABINIEC Stanis豉wIV0OP
248999BACI垶KI MariuszII0UKS "Rod這" OpoleOP
259000BACI垶KI MichaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
269001BADULA Adam0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
273617BAGINSKI RomanI0OP
289002BAGI垶KI BogdanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
299003BAGI垶KI RyszardIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3021558BAJDA MaciejIII0UKS "Rod這" OpoleOP
319004BALA AgnieszkaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
329005BALAWENDER Micha0LZS "Goniec" KluczborkOP
339006BALINKA GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
349007BANACH EdwardII0OP
353618BANASIK Krzysztof FOTOK2177LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3642699BANDROWSKI FilipIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3710556BARANOWSKI SylwesterII+0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
389008BARGIEL Bartek0OP
399009BARON Zdzis豉wII0LZS "Goniec" KluczborkOP
409010BARTKIEWICZ BeataIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
419011BARTKOWICZ ㄆkaszIV0OP
429012BARTYLA Sebastian0OP
439013BASTRZYK AdamIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
449014BASTRZYK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
453549BASTRZYK IwonaI1794LZS "Goniec" KluczborkOP
463548BASTRZYK Ma貪orzataIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
479015BATOR AgataII0LZS "Goniec" KluczborkOP
483595BAZAN MartaI1465UKS "Rod這" OpoleOP
493596BAZAN SzymonII1799UKS "Rod這" OpoleOP
5058585BAZYLI RafaIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
5164254B… Jagoda0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
5264255B… W這dzimierzIII0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
5326777BEDNAROWICZ MichaV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
549016BEDNARZ AndrzejIV0OP
559017BEDNARZ DanielII0OP
569018BEDNARZ DariuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
579019BEDNASZY垶KI ㄆkaszIV0OP
589020BEDZMIROWSKI PaweIII0OP
593619BEKIESZCZUK Miros豉wI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
603620BEKIESZCZUK ViolettaI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
619021BEREZOWSKI MarianII1516LZS "Goniec" KluczborkOP
6217630BERLIK PiotrIV0OP
639022BERNER LeszekV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
6423042BEZIMIENNY Karol FOTOIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
659024B呇 ZbigniewII0OP
6633905BIALIK NikodemII1415UKS "Rod這" OpoleOP
679025BIAΒK MichaV0OP
6823041BIAΜ Aleksander FOTOIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
693621BIEGALSKI ArkadiuszI1713LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
7073736BIENIAWSKI TymoteuszIV0OP
7151924BIENIEK DawidIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
729026BIJAK GrzegorzII1662OP
7317581BINIECKI Mi這szIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
7458925BINIEK Marcel0OP
753541BLACHA DariuszI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
769027BxSZCZYK AgataIII0OP
779028BxSZCZYK LeszekIII0OP
789029BxSZCZYK SebastianII0OP
7925435BxSZKO Joanna0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
809030BOBAK AndrzejIII0OP
813623BOBOWSKA JoannaI+1868LKS "Zarzewie" PrudnikOP
827635BOBOWSKI GrzegorzI1820LKS "Zarzewie" PrudnikOP
839031BOBRA JacekIII0OP
849032BOBRA PiotrV0OP
859033BOCHEN DanielIII0OP
869034BOCHEN DominikIV0OP
8752836BOCHENEK RyszardII1256UKS Gekon NysaOP
8833908BOCIANOWSKA Iwona0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
899035BODYNEK WolfgangII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
909036BOGACZ LeszekIV0OP
919037BOGDA垶KA El瘺ietaIII0OP
9251382BOGDO VictoriaIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
939038BOGUCKI BartoszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
949039BOGUSZEWSKI MarcinIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
959040BONEK KrzysztofIV0OP
9623830BONIKOWSKI Mi這sz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
9726717BORECKI RafaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
989041BORKOWSKA IlonaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
999042BOROWSKI BartoszIII0OP
10038708BORUC Zbigniew1537OP
10157194BORYCHOWSKI JanIII0UKS "Rod這" OpoleOP
1029043BORYCKI BartoszIII0OP
10338663BOSY HenrykII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1049045BOSZKIEWICZ AleksanderII0OP
10518310BOTA Rafa FOTOIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1069046BRODA BernardIII0OP
1079047BRODA PiotrIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1089048BRODOWSKA Violetta0OP
10957896BRONISZEWSKI Jakub0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1109049BROWARSKI BartoszIV0OP
11133899BROWARSKI Mi這szIV0OP
11251383BRO玆NA AdamV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1139050BRY GerhardIII0OP
11450973BRZOZOWSKA Nicole FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1159051BRZOZOWSKI PatrykIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1163569BUCZKOWSKI EdwardI0OP
1179052BUCZKOWSKI Miros豉w0OP
1183624BUGNAR J霩ef FOTOK2138KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11952961BUJAK AdamIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1209053BUJAN BartoszII0OP
1219054BUJAN LeonIII0OP
1229055BUJAN MaciejIII0OP
12351706BUKOWSKI Edward0LZS "Goniec" KluczborkOP
1243577BUKOWY B豉瞠jII0OP
1259056BUKSA Ewelina FOTOI1683LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12623833BUKSA ㄆkasz0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1279057BUxT MariuszII0OP
1289058BURATY垶KI Krzysztof0OP
12921563BURGER Jaros豉w0UKS "Rod這" OpoleOP
1309059BYCZKOWSKI KamilIII0OP
1319060BYSIEC DamianII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1329061BYTNAR ZbigniewV0OP
1339062BZOWY RafaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
1349063CAL Olaf0OP
1359064CALA AdrianII1581LZS "Goniec" KluczborkOP
13621829CANNON AaronIII0UKS "Rod這" OpoleOP
13723151CANNON ZacharyIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1389065CEDOR TeodorII0OP
13952968CEDZICH Dominik0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14030146CEDZICH PaweV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14152964CENARSKI Bartosz0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14210835CHARCZENKO DominikII1580"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1433625CHE垶KI DariuszK2225OP
14422119CHILI垶KA Krystyna FOTOIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1459066CHMAJ Justyna0SKS ORLIK BrzegOP
1463686CHMIEL Dominika FOTOM2098LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1475210CHMIEL Piotr FOTOI+1865LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1489067CHMIELARZ MichalIII0OP
1499068CHMIELARZ RyszardII+0OP
15038674CHMIELEWSKI Maksymilian0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
15138673CHMIELEWSKI Micha0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1529069CHMIELOWSKA MagdaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
15358797CHMURA SzymonIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
15452590CHODOR Dominik0OP
15545945CHOJAK PiotrIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1569070CHOJNA MichaIV0OP
1579071CHOJNACKI Przemys豉wIV0SKS ORLIK BrzegOP
1589072CHROBAK PiotrIV0OP
15939527CHROBOT Patrycja FOTOI1400UKS "Rod這" OpoleOP
1609073CHROMIAK ㄆkaszIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1619074CHROSTOWSKI JanV0OP
1629075CHRYC PiotrIII0OP
16325436CHRZANOWSKI GrzegorzV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1643578CHRZANOWSKI JanII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1659076CHUDZIK,Radoslaw0SKS ORLIK BrzegOP
1669077CHWASTEK JuliuszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1679078CHYL Dawid0OP
16842700CICHO PiotrIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1699079CIECIERSKI Maciej0OP
1709080CIEPAJ SzymonV0OP
17122121CIEPLAK ZofiaIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1723628CIEPLIK JustynaI+0LZS "Goniec" KluczborkOP
1739081CIESLAK Alfred0OP
17473733CIE印A WojciechV0OP
1759082CIE RyszardIII0OP
17623369CIOSKA DagmaraIII0UKS "Rod這" OpoleOP
1779083CIPORA MariuszIII0OP
1783629CISZEWSKI MaciejK2224LZS "Goniec" KluczborkOP
1799084CIUCKA Pawe0OP
18039878CIUPKA RafaIII0OP
1819085CRISTOFOLI NicoloIII0OP
1823630CRISTOFOLI RomanI0OP
1839086CYBA BartoszV0OP
18419746CYMBALISTA AdamIII0UKS "Rod這" OpoleOP
1859087CYRYS Micha0LZS "Goniec" KluczborkOP
18645260CZAJA Adrian FOTOII1117LZS "Goniec" KluczborkOP
1879088CZAJA ㄆkasz0OP
18877482CZAK DominikIV0UKS Gekon NysaOP
18977684CZAK Jaros豉wIV0UKS Gekon NysaOP
1909089CZAKAJ JakubIII0OP
1919090CZANGULEIT Dawid0OP
1929091CZAPLICKI MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1939092CZAPLICKI MariuszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1945633CZARNECKI Artur FOTOI1898UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1959093CZARNECKI Dawid0OP
1969094CZECH B豉瞠jV0OP
1979095CZECH JerzyIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1989096CZECH JustynaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1999097CZECH TeodorIV0OP
2003631CZEKALA WojciechI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
20123818CZEKAx ArkadiuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
20210608CZEMPIEL DamianIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
20310607CZEMPIEL DariaIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2045634CZEMPIEL HenrykI1883"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
20521377CZERKAWSKA ViolettaI0OP
2063633CZERKAWSKI GrzegorzI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2079098CZERKAWSKI LeszekII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2083634CZERKAWSKI PaweI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2099099CZERKAWSKI ZbigniewII0OP
2109100CZERKAWSKI Zdzis豉wII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
21152299CZERNECKI AndrzejII+1450UKS "Rod這" OpoleOP
21230151CZERNIEC DominikIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
21355488CZERNIEC KamilV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2149101CZULAK Stefan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
21556327CZULI垶KI AdrianV0OP
21622106灣IRKO DawidIII0OP
2179104DAWIDZIAK AndrzejIII0OP
21826779D、ROWSKI Krzysztof0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2199105DEC ㄆkasz0OP
2209106DEC MariuszV0OP
22158926DEC Pawe0OP
2229107DEMBI垶KI LudwikII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
22322627DEMBOWSKI MarceliIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2249108DEREJ J霩efII0OP
2259109DERELA Alicja0OP
2269110DERE MichaV0UKS "Rod這" OpoleOP
22766740DERE PiotrIII1098OP
2283550DERKOWSKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2299111DERNOWICZ WiktorII0OP
2309112DI MARE DonatoII0OP
2319113DLUGOSZ SzymonIII0OP
2329114DOBROWOLSKI AaronII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2333636DOBROWOLSKI Boles豉wI0OP
2349115DOBROWOLSKI EmilII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2359116DOBRZYNIECKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2369117DOLI垶KI Bart這miejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2379118DOLI垶KI KamilV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2389119DOLI垶KI TomaszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2399120DOLNICKI Marek0OP
24039888DOMAGAx JakubIII0UKS "Rod這" OpoleOP
2419121DOMALEWSKI KrzysztofIII0OP
24233524DONAT Miros豉w0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
24328709DONAT ZuzannaIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2449122DOROBA JanII1349OKSz "Spo貫m" OpoleOP
24510834DOROS MichaIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2469123DRAB Justyna0OP
2479124DRANKA MarekII0OP
2483637DRECZKOWSKI RyszardK2034LZS "Goniec" KluczborkOP
2493579DREWIENKOWSKI MateuszII0OP
2509125DROCHOMIRECKI PrzemekII0OP
25118548DROSDZIOK Janusz FOTOIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2529126DROZDOWSKI LeszekIII0OP
2539127DRZA RyszardII0OP
25456111DRZEWIECKI ㄆkaszIV0OP
2559128DUBAS MichaV0OP
2569129DUCHNOWSKA Ma貪orzata0OP
2579130DUCHNOWSKI Jakub0OP
2589131DUCHNOWSKI TadeuszII0OP
25945941DUDA JakubV0UKS "Rod這" OpoleOP
26023371DUDEK BiancaIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2619132DUDEK KoletaIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
26226778DUKAT Mateusz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2639133DUMA ㄆkaszIII0OP
26449114DURAJ EmiliaIII0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
26549110DURAJ IzabelaIII0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
26649107DURAJ PaulinaIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
26749116DURAJ TomaszIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
2689134DURKACZ Jaros豉wIII0OP
26973021DUSZKIEWICZ Kacper FOTO0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
27022105DWORACZEK MateuszV0OP
27148666DWORAK Aleksandra0UKS "Rod這" OpoleOP
27226773DWORAK Ma貪orzataIV0SKS ORLIK BrzegOP
2739135DWORECKI ZbigniewII0OP
27426784DYGNOS Grzegorz0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
27526786DYGNOS Tomasz0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
27638675DYLAK KrzysztofIII1171SKS ORLIK BrzegOP
2779136DYRDA KarolinaIV0OP
2789137DYWAN KrzysztofII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2799138DZIANKOWSKI RyszardII0OP
2809139DZIDECZEK WitoldIII0OP
2813638DZIEDZIC RobertI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
28251255DZIEGIEL Dawid0LZS "Goniec" KluczborkOP
28343040DZIEMIDOK Mi這sz FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2849140DZIUBA ㄆkaszIV0OP
2859141DZIUBACKI S豉womirII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2869142DZIUROWSKI MichaIV0OP
28718624EKERT Mariusz FOTOI1922UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
28843350ELIMINOWICZ KrzysztofIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
28949615ELIMINOWICZ Romuald0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
29033606ERBERT Przemys豉wIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
29151384ERNST ArminV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2923639FABER GinterI0OP
2939496FERENZY JerzyIII0OP
2943524FIDRYSIAK BartoszII0SKS ORLIK BrzegOP
2953525FIDRYSIAK MaciejII0SKS ORLIK BrzegOP
2963640FILIPOWICZ AdamII+1778UKS "Rod這" OpoleOP
29717624FIREK ZbigniewII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2989144FOLMER AdrianIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
29933526FOLTYS AgataIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
30042716FORNOL MariuszV0OP
3019145FRANECKI MaciejIII0OP
3029146FRASEK ㄆkaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
30345743FRONCZAK Kamil FOTOV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
30429993FRUKACZ Robert FOTOII+1787UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
30542717FUCHS Adrian0OP
3069147FUCHS TomaszIII0OP
30725437FUDALI MateuszIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3089148FURGOL Alina0OP
3099149FURGOL BarbaraII0OP
31059694FYRGUTH MateuszV0OP
31130156GACZEK PiotrIV0OP
3129150GACZEWSKI PaweV0UKS "Rod這" OpoleOP
3139151GADZIK TomaszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
31443341GAJDA DominikaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
31543345GAJDA Julia0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
31643346GAJDA PaweV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
31743342GAJDA Przemys豉w0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
31820616GAJDZIK Zygmunt FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
3199152GAJEK Jaros豉wIV0OP
32026726GAJER DawidIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
32126725GAJER JanIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
32241096GAJEWSKA KarolinaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
32349112GAJEWSKI KacperIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
3249153GALACKA Karolina0OP
3259154GALACKI Les豉wII0OP
3269156GALECKI Olaf0UKS "Rod這" OpoleOP
3273580GALI垶KA KarolinaII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3283581GALI垶KI Jaros豉wI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3293582GALI垶KI PiotrII0OP
3309157GALLA KazimierzII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3319158GAMON PiotrII0OP
33228706GAMROT Sebastian FOTOIII0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3333642GANDZIAROWSKI JanI1598OP
3349159GARCARZ DamianV0OP
33546845GARCORZ DawidIV0OP
33646844GARCORZ SzymonV0OP
33762181GARDZI垶KI AntoniII1488UKS "Rod這" OpoleOP
3383602GARUS JerzyI1422"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3399160GASIOR Aleksandra0OP
3409161GATNIKIEWICZ TomaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3419162GAWINEK Adam0OP
3429163GAWLIK Hubert0OP
3439164GAWLIK IrenaIII0OP
3449165GAWLIK Mi這szV0SKS ORLIK BrzegOP
3459166GAWRO垶KA Anna0UKS "Rod這" OpoleOP
3463644GDOWSKI Zdzis豉wI0LZS "Goniec" KluczborkOP
3479169GERLACH DariuszIV0OP
3489167G牞CZAK GrzegorzII0OP
3499168G牞CZAK JakubIV0OP
3509170GIBAx ArkadiuszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
3519171GIBAx KrzysztofIII0OP
35221778GIL Czes豉w FOTOII1562KS "GRYF" KietrzOP
35326720GIRZYCKI ㄆkasz0SKS ORLIK BrzegOP
35410662GLINKA AndrzejIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3559172GLOGOWSKI GrzegorzIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3569173GLOMBIK JozefV0OP
3579174GLOMBIK MonikaV0OP
35810659GLOWANIA LukaszIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
35946840GΜWANIA MonikaV0OP
36048318GΣSZKIEWICZ AgnieszkaIV0OP
36148317GΣSZKIEWICZ MichaIV0OP
3623551GNIAZDOWSKI RomanII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3639175GOCEK KarolinaIV0OP
3649176GOCZO GerardII0OP
36533525GOHLA BryanIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3669177GOLDYN JanII0OP
3679178GOLEBIOWSKI BronislawII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
36872425GOLI垶KI Mateusz0OP
3699804GO牞IOWSKA-FRYGA Barbara FOTOII1327KS "Nysa" NiSOP
37071385GO牞IOWSKI Adam0UKS "Rod這" OpoleOP
37128707GONTAREK Sebastian0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
37273734GO哠A KacperV0OP
3739179GORA ArturIII0OP
3743645GORAJEK HenrykI0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3753646GORALCZYK ArturI0OP
3769180GORCZY垶KI JerzyII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3779181GORECKI MarcinV0OP
3789182GORNICKA Natasza0UKS "Rod這" OpoleOP
3799183GORNICKI Maciej0UKS "Rod這" OpoleOP
3809184GORNY TomaszIV0OP
3813648GOROL AnnaI1758LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3829185GORSKA Katarzyna0OP
38338668GOSZY垶KA Aleksandra0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
38454106G鏎eczny GrzegorzIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
38526718G紑ECZNY Tomasz FOTOI1705UKS "Rod這" OpoleOP
38628713G紑SKI KrzysztofIII0SKS ORLIK BrzegOP
3879186GRABOWIECKI KamilV0OP
38858127GRABOWIECKI TadeuszII1622OP
3899187GRABOWSKI Bartosz0OP
3909188GRABOWSKI Marek0OP
39173737GRADZIK OskarV0OP
3923649GRAJDEK JaroslawI+2007LKS "Zarzewie" PrudnikOP
39322118GRALA PatrykIV0UKS "Rod這" OpoleOP
39442714GRAMALA Irena0OP
3959189GRECH Jerzy0OP
39617629GROCHALSKI PiotrIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
39710611GROCHALSKI TomaszIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3983650GRODEK TadeuszI0OP
39957899GROMNICKA Weronika0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4009190GRONDECKI GrzegorzIV0UKS "Rod這" OpoleOP
4019191GRONOWSKA AgnieszkaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
40274183GRUBIAK KarolIV0UKS Gekon NysaOP
4033651GRUCA ZdzislawI+1737OP
4049192GRUSZKA JanII0OP
4059193GRYCZALOWSKA Anna0OP
40649111GRZEGOREK JakubV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4079194GRZEGORZAK Michal0OP
40856176GRZEG紑ZEK WojciechIII1224LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
40939889GRZELAK PiotrII1524UKS "Rod這" OpoleOP
4109195GRZESIAK JanV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
41156718GRZESIK AdamII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
41269761GRZESIK Weronika FOTO0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4133532GRZYB WaleryI0OP
41433566GRZYWA JakubII1330UKS "Rod這" OpoleOP
41539512GRZYWA PiotrIV0UKS "Rod這" OpoleOP
41640807GRZYWA S豉womirIII1424UKS "Rod這" OpoleOP
41716947GUDELAJTIS AnnaI1528UKS "Rod這" OpoleOP
41869499Gudelajtis JacekIII1544OP
41958019GUDExJTIS TomaszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
4203570GULANOWSKA MalgorzataI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4213652GULANOWSKI AndrzejI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4223608GULANOWSKI DominikI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4239196GUMIENIAK MichaIII0OP
42470185GUSZKIEWICZ DominikV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
42570187GUSZKIEWICZ Kinga0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4267735GWO挑ZIK Zbigniew FOTOI1885LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4279197HABER MartynaV0OP
42856115HABER Micha FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
4297736HADZICKI TomaszII+1881LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4309198HAGIEL MariuszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
43130159HAIK BenedyktIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
43257898HAIK Piotr0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
43333532HAJDAS WojciechV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4349199HAMRYSZAK Miros豉wII1479UKS "Rod這" OpoleOP
4353654HANUSEK EugeniuszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4363655HANUSEK GrzegorzI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4373583HANUSEK PiotrII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
43839890HARNOS SzymonIV0OP
43930149HARNUS Marcin0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
44017628HASSONA SalamaV0OP
44164981HASTEROK Bogus豉wIII1159"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
44239891HASTEROK ㄆkaszII1362"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
44333531HASTEROK MateuszI1716"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4449200HEFFNER JakubII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
44526792HEINSCH Pawe0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
446215HERMANOWICZ DominikaK2074LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4479201HERTEL Justyna0OP
4489202HIBNER AdrianIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4499203HNYDIUK JanII0OP
45052973HOΜBUT Przemys豉w0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4519204HOROSZCZAK Arkadiusz0OP
45222630HORSTMANN MaximilianV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4539205HOSZOWSKA Gra篡naII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4543657HUDZIAK Pawel FOTOK2154OP
4559206HUREK TomaszIV0OP
45670919HYS OskarIII0UKS "Rod這" OpoleOP
4579207IDZIKOWSKI RomualdII0OP
4589208INDYK Piotr0OP
4599209INDYK WojciechII0OP
4609210INKENDYKER ArkadiuszII0OP
46152589IWANICKA JuliaIII0SKS ORLIK BrzegOP
4623584JABΜ垶KI MichaIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
46322109JACEK Klaudiusz0OP
4649211JACEWSKI BoleslawII0KS "Nysa" NiSOP
46517582JACHE AleksandraIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4663585JACHYM AdamI1999OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4679212JACHYM Krzysztof FOTOIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4683552JAGIEΜ AgnieszkaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4699213JAGIEΜ AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4709214JAHN Miros豉w0OP
4719215JAKIEL WojciechIV0OP
47255574JAKUBASZEK W豉dys豉waIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4739216JAKUSZEWSKA Dominika0OP
4749217JAKUSZEWSKA Magdalena0OP
4759218JAMINSKI DanielIV0OP
4769219JAMROZ AleksandraIII0OP
47761989JANAS IgorIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4789220JANCZURA ㄆkaszV0OP
47926721JANECZEK Adrian0SKS ORLIK BrzegOP
4809221JANIA MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4819222JANIAK AnielaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4829223JANISZYN StanislawIII0OP
48321281JANKOWSKA Izabela FOTOIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
4849225JANKOWSKI AndrzejII1328"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4853597JANKOWSKI GrzegorzI1820UKS "Rod這" OpoleOP
4863539JANKOWSKI JozefK2310OP
48761273Jankowski Mieczys豉wIV1054"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4883658JANOCHA Jan FOTOI1610KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4899226JANTAS KrzysztofIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
49030412JANUS Kacper FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
49133901JANUSZKIEWICZ Adam0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4929227JANUSZKIEWICZ KarolinaIII0OP
4939229JARZBINSKI Marian0OP
4949230JARZYCKI RudolfII1761LKS "Zarzewie" PrudnikOP
49542708JASIK JerzyIV1313OP
4969231JASINSKI LukaszIV0OP
4979232JASINSKI PiotrV0UKS "Rod這" OpoleOP
4989233JASKOWIEC GrzegorzIV0OP
4999234JASKOWIEC IzabelaIII0OP
5009235JASKOWIEC NataliaIII0OP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006