Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Czerwiec 27 2017 19:33:36
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 [3]    

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Tytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
100123828PIKUTA Antoni0LZS "Goniec" KluczborkOP
10023555PILARSKA MonikaII1400LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10033556PILARSKI DawidII1788LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10043694PILARSKI MarianI1976LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10053557PILARSKI PiotrII1683LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10069506PILARZ AldonaIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10079507PILARZ RafalV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10089508PILICHOWSKI MariuszII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10099509PILZYS Marcin0LZS "Goniec" KluczborkOP
10109510PIOTROWSKI MarcinV0OP
101147125PIR笉 Miko豉jIII1108SKS ORLIK BrzegOP
10129511PISKOZUB MichalIV0UKS "Rod這" OpoleOP
10139512PIWOWARCZYK BartoszIII0OP
10149513PLAWSZEWSKI JerzyIV0KS "Nysa" NiSOP
10159514PLICKO AnnaIV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
10169515PLICKO LukaszIV0OP
10179516PLICKO RobertIII0OP
10183590PLUTA JacekIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
10199517PLUTA KrzysztofV0UKS "Rod這" OpoleOP
102021777PLUTA Natalia FOTOI++1795"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
10219518PLUTA ZbigniewII0OP
102257732POCHOPIN AntoniIII0UKS "Rod這" OpoleOP
102333527PODCZASIK Edward0KS "Nysa" NiSOP
10243558PODK紟KA Miros豉wII+0LZS "Goniec" KluczborkOP
10259519PODLYSKA JozefII0OP
102630585PODOLAK Adam0UKS "Rod這" OpoleOP
10279520PODWIKA JozefIII0OP
10289521PODYMA MarekV0LZS "Goniec" KluczborkOP
10299522POLEWKA Stanislaw FOTOIII0OP
10303536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
10319523POLMAN Dorota0OP
103271969POLOK ArturIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
10339524POLOSAK LudwikII0OP
10343559POPEK JacekII+1938LZS "Goniec" KluczborkOP
103521559POPOWICZ JustynaV0UKS "Rod這" OpoleOP
10369525POTEREJKO RomanII0OP
10379526POTOCZNA Agnieszka0SKS ORLIK BrzegOP
10389527POWIECKI KamilV0OP
10399528POWIECKI RadoslawIV0OP
104025444PRAJS Filip0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
104125445PRAJS Patryk0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10423695PRANDZIOCH DorotaI1790UKS "Rod這" OpoleOP
104310610PREIZNER KarolinaIV0OP
10449529PROCHOWSKI StanislawIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
104525446PROKOP Piotr0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10463697PROKOPCZUK Antoni FOTOI1441KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10479530PRZYBYLAK MarekII0OP
10489531PRZYBYTNIOWSKA KarolinaIII0OP
10499532PRZYBYTNIOWSKA MajaIV0OP
10509533PRZYSTAL Arkadiusz0OP
105148319PRZYSZLAK KrzysztofIV0UKS "Rod這" OpoleOP
10529534PRZYTULSKA JustynaII0OP
105333909PTASZEK Mi這sz FOTOIII1106St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
10549535PTASZEK Przemys豉wII1711St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
105522114PUCHACZ RyszardIV0KS "Nysa" NiSOP
10569536PUCZKOWSKI WladyslawIII0KS "Nysa" NiSOP
10579537PULIT AndrzejII0OP
10589538PULKOWSKI Rafal0OP
105923152PUΡORAK Jan FOTOFM2302UKS "Rod這" OpoleOP
10609539PUSTELNIAK AndrzejII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
10619540PYRYT KatarzynaIV0OP
10629541PYTEL Jan0OP
10639542PYTEL StanislawIII0OP
106422122PYTLIK LeokadiaIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
106519743RACxWICKI Kacper FOTOI1724UKS "Rod這" OpoleOP
106655791Rac豉wicki TymoteuszIII1122UKS "Rod這" OpoleOP
10673699RACZYNSKI MarcinI2027OP
10689543RADOS Bartosz0OP
10699544RADOS Mateusz0OP
10709545RADWAN BartekIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
10719546RADWANSKA BarbaraIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
107241093RADZISZEWSKA Kamila0OP
10733700RAJDA KrystianII+1841LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
10749547RAJDA WieslawV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
107525447RAJSKI AdamIII1427KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10769548RAKOWSKI MateuszV0OP
10779549RALIS Tadeusz0OP
107853462RDZANEK KamilV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10799550RECZEK SzymonIII0OP
10809551REDZINSKI AdamIV0OP
10819552RESTEL HenrykIV0OP
108243967RESZCZY垶KI JakubIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
10839553RESZKA MarcinIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
10847934REWASIEWICZ MiloszII+1876LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10859554REZNER BoguslawIII0OP
10869555REZWIAKOW PiotrIV0OP
108749109ROBOJDEK PatrykV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
10889556ROG PawelII0OP
108951927ROGALSKI DawidV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10909557ROGINSKI Jacek0OP
10919558ROGOWSKI ZbigniewIII0OP
10929559ROKUS JanIV0OP
10939560ROMANSKI AndrzejIII0UKS "Rod這" OpoleOP
109426719ROSENHOF MarcinIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10959561ROSIAK Jacek0OP
10969562ROSZKOWIAK WojciechII0OP
10979563ROZANSKI Gracjan0OP
109843344ROZENBAJGIER AnnaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10997935R笉 RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11003537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
11017944RUDZKI MaciejII1920LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11029564RUDZKI TomaszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11039565RUSIN AdamII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11049566RUSZALA PawelIII0OP
11059567RUSZALA PiotrIII0OP
110661270RUSZKIEWICZ Jaros豉w0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
11079568RUSZKIEWICZ MarianII0OP
110841678RUTKOWSKI KarolII1323UKS "Rod這" OpoleOP
11099569RYBICKI RyszardII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11109570RYDZAK LudwikII1520UKS "Rod這" OpoleOP
111169536RZ﹖A MateuszIV0UKS Gekon NysaOP
111274184RZ﹖A MichaIII0UKS Gekon NysaOP
11139571RZERZACZ JozefIV0OP
111443349SADOWCZYK MichaIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11159572SADOWSKI TomaszV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
11169573SAJDAK CzeslawII0OP
11179574SAJDAK ElzbietaIII0KS "Nysa" NiSOP
11189575SAKOWICZ FranciszekII0OP
11199576SALAK EmiliaIII0SKS ORLIK BrzegOP
11209577SALAK PiortrII0OP
11219578SALAMON Lukasz0OP
11229579SANDLAK MarcinIV0OP
112363808Sawicki Ireneusz1508OP
112433907SAWICKI Oskar0UKS "Rod這" OpoleOP
11259580SEMERDA JanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
11269581SENDERA MateuszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
11279582SENFT StanislawII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11289583SEUCHTER Michal0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11299584SIEDLECKI AdamII1773LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
11303702SIEKANIEC JanK2115LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11319585SIKORA JakubV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11329586SIKORA MichalIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
113345942SIKORSKA Hanna0UKS "Rod這" OpoleOP
113427518SIKORSKI JakubIV0UKS "Rod這" OpoleOP
113521395SIMANKOWICZ RyszardI0OP
11369587SIPIORA IreneuszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11379588SIWY ZofiaIII0KS "Nysa" NiSOP
11389589SKAWINSKA KatarzynaIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11399590SKAWINSKI MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11409591SKOCZYLAS PrzemyslawII0OP
11419592SKOLARCZYK MaciejII1549KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11429593SKOROSZEWSKI EliaszIII0OP
11439594SKORULSKI Maciej0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
114445944SKORUPKA MarcinIII1204UKS "Rod這" OpoleOP
114551937SKORUPKA TeodozjuszIII0OP
114633906SKOTNICZNY ㄆkaszV0UKS "Rod這" OpoleOP
114770186SKOWICKA HelenaV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
114870188SKOWICKI Krzysztof0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
11499595SKROBEK RadoslawIII0OP
11503703SKUPINSKA AnnaI++1853UKS "Rod這" OpoleOP
11519596SLABIK RafalIV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
11523563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
11539597SLICZNY Michal0LZS "Goniec" KluczborkOP
11549598SLOBODZIAN AndrzejIII1546LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11559599SLOBODZIAN JacekIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11569601SLOWIK AlicjaII0OP
11579602SLOWINSKI AndrzejIII0OP
11589603SLUZALEK DamianII0OP
11599600SΜBODZIAN MateuszII1699LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11609604SMANDZICH WaldemarIV0OP
11619605SMARZEWSKI MariuszII0OP
116221397SMARZEWSKI Ryszard0OP
11639606SMEREKA MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
11649608SMOLKA Jerzy0OP
11659609SMOLKA PawelV0OP
116654297SMOLORZ ZygmuntII1449OP
11673705SMYK JozefI0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
11689610SMYKA WieslawIII0OP
11699611SMYREK PiotrIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
11709612SOBCZAK Marcin0OP
11719613SOBIEGRAJ PawelIV0SKS ORLIK BrzegOP
11729614SOBOLEWSKA Elzbieta0OP
11739615SOBOLEWSKI TomaszIII0OP
11749616SOCHACKI MariuszIII0OP
11759617SOJKA GrzegorzIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
11769618SOKALSKI TomaszIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
117742695SOK粌SKI MateuszV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11789619SONSALA Joanna0OP
117930152SOWA BartoszV0LZS "Goniec" KluczborkOP
118053657SOWA Wiktoria FOTOI+1747UKS "Rod這" OpoleOP
11819620SPODZIEJA SylwesterII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11829621SPYCHAJ MagdalenaIII0OP
118338669SPYCHAx Oskar0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11849622SREMCEVIC ZoranIII0OP
11853706SRUTWA MaciejI1858UKS "Rod這" OpoleOP
11869623STACH AnnaIII0OP
11879624STACHERA JoannaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
118872423STACHURA Jakub0OP
11899625STAL TanasisIII0OP
11909626STANCZYK WojciechIV0OP
11919627STANIA Pawel0OP
119233903STANKIEWICZ KamilII+1264UKS "Rod這" OpoleOP
11939628STANOSSEK JozefII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
11949629STARBA RadoslawIV0OP
119527519STARK ㄆkasz FOTOII1357UKS "Rod這" OpoleOP
119650319STAROSTA Martyna FOTOI+1591UKS "Rod這" OpoleOP
11979630STASIEWICZ WitoldIV0OP
119826724STASI垶KI Przemys豉wIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
11999631STEFANIK Wojciech0OP
12009632STEFANSKA Justyna0OP
12019633STEGMILER ArkadiuszIII0OP
12029634STENZEL Izabela0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12039635STEPCZYNSKI MaciejII0OP
12049636STEPCZYNSKI StefanII0OP
12059637STEPIEN KrzysztofV0OP
12069638STEPNIOWSKI Jerzy0OP
120745940STER Emilia FOTOIII0UKS "Rod這" OpoleOP
120865547ST襾IE DawidV0UKS "Rod這" OpoleOP
12099639STILLER MarekV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12109640STOKLOSA MarekII0OP
12119642STROJNY JozefIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12129643STRUK AndrzejII0OP
121343412STRU PaweV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
121443413STRU Weronika0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12159644STRZALKOWSKI MieczyslawII0KS "Nysa" NiSOP
121641090STRZELBICKA Ewelina0OP
121722112STRZELCZYK SzymonIII0OP
121819740STRZELEC ArkadiuszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
12199645STRZELECKA Jolanta0OP
122019745STRZELECKI MichaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
12213707STRZEP MarekI1788OKSz "Spo貫m" OpoleOP
12223592STRZ襾 AdamII0OP
122353984STYPKA SebastianII1291UKS "Rod這" OpoleOP
122471390STYPKA TobiaszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
12259646SUCHINSKI KrzysztofV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12269647SUDOL SlawomirIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
122758932SUDO Piotr0OP
122865024SULARZ EdwardIII0UKS "Rod這" OpoleOP
12299648SUPERCZYNSKI Tomasz0OP
12309649SURDYKA Jan0OP
12319650SUROWANIEC GrzegorzIII0OP
12329652SWIATLY JakubIII0OP
12333615SWIDRAK AleksanderI0OP
123451385SWIERZY PiotrIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
12359654SWIERZYNSKI RadoslawV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
123651387SYCZEWSKA NinaIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
123751386SYCZEWSKI AnatolijII1314"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
123851412SYDOR PiotrIII0UKS "Rod這" OpoleOP
123951936SYDOR Rados豉wII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
12409655SZADKOWSKI NikodemII0OP
12419656SZAFRANSKI Adam0OP
12429657SZAFRANSKI JanuszII0OP
12433709SZAJDA Marcin FOTOI++2016LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12449658SZAJDA StanislawIV0OP
12459659SZARATA AdrianI1946KS "Nysa" NiSOP
124622113SZATKOWSKI Jakub0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
124746841SZATON ArkadiuszV0OP
124823153SZCZEPANOWSKI MichaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
12499661SZCZEPANSKA SylwiaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12509662SZCZEPANSKI Grzegorz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12519663SZCZEPANSKI JaroslawII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12529664SZCZEPANSKI MarcinIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12539665SZCZEPANSKI TomaszV0UKS "Rod這" OpoleOP
12543710SZCZESNIAK KonradK2101LKS "Zarzewie" PrudnikOP
125553747SZCZE吉IAK JulianIII1015OKSz "Spo貫m" OpoleOP
125644043Szczotka Micha0OP
12579666SZERNER Iga0UKS "Rod這" OpoleOP
12589667SZERNER LukaszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
125943968SZEWCZYK MaksymilianV0LZS "Goniec" KluczborkOP
12609668SZKOP MateuszIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
126158933SZLUFIK Ilona0OP
12629669SZMAGIEREWSKA EwaV0UKS "Rod這" OpoleOP
12639869SZMER Aleksander FOTOI1857UKS "Rod這" OpoleOP
12649670SZNAJDER BoguslawV0OP
12659671SZOLNA AnnaIV0OP
12669672SZOT WieslawaII0OP
12679673SZPIECH AdriannaIII0OP
126817589SZTOLC JanuszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
12696143SZTWIERTNIA Jan Krzysztof FOTOK2105LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12709674SZUL StanislawIV0OP
12719675SZWANKE KrzysztofV0OP
127255136SZWEC KonradIV0UKS Gekon NysaOP
12733566SZYBKA AndrzejI++1948LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12743567SZYBKA JoannaII+1680LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12753568SZYBKA MagdalenaII1470LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12763593SZYDΜ JanII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
12773711SZYMANOWSKA KarolinaK2096LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12784389SZYMANSKI PiotrCM2248LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12793712SZYMANSKI ZbigniewI1782OKKFSiT "Cross" OpoleOP
12809677SZYNKARUK TomaszV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
128121399SZYNKLER Stanislaw FOTOI1647OKSz "Spo貫m" OpoleOP
12823591危IECHOWSKI AdamII0OP
12839607危IETA垶KI MarekII+1719SKS ORLIK BrzegOP
128422110名IDERSKA Katarzyna0OP
128522117名IERC Robert FOTOIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
128630154名IERK Mi這szIV0SKS ORLIK BrzegOP
128750765名IRSKI PiotrIII1610KS "GRYF" KietrzOP
128831920名ITAJ EugeniuszII1758LZS "Goniec" KluczborkOP
12899678TABACZYK BogdanII0OP
12903715TABOLA MartaI1841OP
12913714TABOx MarcinI++2003"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
12923600TABOx WaldemarI1749UKS "Rod這" OpoleOP
12933716TALAGA JerzyK0OP
129450872TALIK PatrykI+2051UKS "Rod這" OpoleOP
129569762TARASZKIEWICZ Hanna FOTO0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12969679TKACZ Agnieszka0OP
12979680TKACZ KazimierzII0OP
12989681TKACZ SebastianIII0OP
129923147TKACZUK JakubV0UKS "Rod這" OpoleOP
13009682TLALKA TadeuszIV0OP
13019683TOKARSKI Maciej0SKS ORLIK BrzegOP
130257895TOMCZYK Dominik0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13039684TOPOROWSKI JacekIII1297SKS ORLIK BrzegOP
13049685TRINCZEK RomanII1685LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13059686TROJAK Martyna0OP
13063538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
130726728TRUSZ JuliaI+1697UKS "Rod這" OpoleOP
130865258TRUSZ JuliuszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
13099687TRZASKA AdamII0OP
13109688TUCZYNSKI BartoszIV0OP
131151381TUREK Beata0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
13129689TUREK Malgorzata0OP
131326772TURY垶KI Damian0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
13143719TUSTANOWSKI Robert FOTOM2256LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13159690TWAROG SzymonV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13169691TYMOWICZ JakubIV0OP
13173720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
13183721TYMRAKIEWICZ MarcinI1715LZS "Goniec" KluczborkOP
13199692TYMRAKIEWICZ TadeuszII0LZS "Goniec" KluczborkOP
132010833URBANCZYK DawidIV0OP
13219693URBANOWICZ ZbigniewI0OP
13229694URBA垶KA KingaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
13239695URYGA Bartosz0LZS "Goniec" KluczborkOP
13249696WACHLA KrzysztofV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13259697WAGIEL Emilia0OP
13263723WALCZAK TomaszI2109OP
13279698WALENTYNOWICZ MichalIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13289699WALENTYNOWICZ WitoldV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13299700WALENTYNOWICZ ZbigniewIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
133037789WALICZEK KrzysztofII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
13319701WALKIEWICZ MichalIII0OP
13329702WANDZEL TomaszIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
13339703WANKE Maciej0UKS "Rod這" OpoleOP
13349704WARDENGA GrzegorzV0OP
13353546WARMUZ PiotrI2096LKS "Zarzewie" PrudnikOP
133665766WARZYCHA DanielIV0SKS ORLIK BrzegOP
13379705WAS Lukasz0UKS "Rod這" OpoleOP
13383724WASIK BronislawI0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
133957782WAWRZKOWICZ Miko豉jIV0OP
13409706WAWRZYNIAK Jan0OP
13413528W.RZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
13423529W.RZYK KarolinaIII0SKS ORLIK BrzegOP
13439707WCISEL Grzegorz0OP
13449708WEBER DawidIV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
13459709WEBER Mateusz0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
134661113WECZERA Maja0KS "GRYF" KietrzOP
13479710WEGLARZ AnnaIV0OP
13489711WEGLARZ MichalV0OP
13499712WEGROWSKI RadoslawII0OP
13509713WEHYNSKI LechIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
13519714WEHYNSKI Roman0OP
135257321WEIGEL Piotr0OP
135342712WEISS DawidV0OP
135442711WEISS Henryk0OP
135542713WEISS Teresa0OP
13569715WENERSKA SandraV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13579803WERNER OlafII1369UKS "Rod這" OpoleOP
135823145WERNER OskarIV0UKS "Rod這" OpoleOP
135938670WESELAK Adrian0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13609716WIATREK Izabela0OP
13619717WIATREK PiotrIII0OP
13629718WIECEK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
13639719WIECHA KrystianII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
136461990WIECHA Mi這szIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
13659720WIECZOREK AndrzejIII0OP
13669721WIECZOREK JerzyIII0OP
13679722WIECZOREK KrzysztofV0OP
136825449WIEJA DamianIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
136923824WIEJA MagdalenaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
137023829WIELKI ㄆkasz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
137142709WIENCEK EwaV0OP
13729723WIENKE MaciejV0OP
13739724WIENKE PrzemyslawIV0OP
13743547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
137521400WIESZOLEK JerzyI0OP
137638666WIKA Maciej0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
137742702WIKAREK MateuszV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
137852959WIKAREK PaweIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
13799725WILDE AleksanderIII0OP
13803728WILK PaweII1845UKS "Rod這" OpoleOP
13819726WIRZESKA AleksandraV0OP
13829728WISNIOWSKI AdamIV0OP
13836209WI吉IEWSKI AdrianFM2351LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
138419741WI吉IEWSKI Micha FOTOK+2152UKS "Rod這" OpoleOP
13859727WI吉IEWSKI RobertII1753LKS "Zarzewie" PrudnikOP
138630141WITCZAK WojciechIII1516KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
13879729WITKOWSKI EdwardIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
13889730WITOWSKI PawelII0UKS "Rod這" OpoleOP
13899731WLODARCZYK AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
13909732WLODARCZYK JerzyIII0OP
13919733WLODEK Jozef0OP
139255846WΜDARCZYK MaciejIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
139351653WODECKI Tomasz0UKS "Rod這" OpoleOP
13949734WODNICKI Daniel0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13959735WOJAS FranciszekII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13969736WOJTOW Pawel0OP
13979737WOJTOWICZ KazimierzII1653OP
139817626WOJTU TomaszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
139930106WOLNICA Micha0OP
140063119WOLREITER KonradV0UKS "Rod這" OpoleOP
14013594WOLSKI Marcin FOTOI1846"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
140255697WOΘONOWSKI Krzysztof0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
140325450WOSZCZYCKA MartaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
140423826WOSZCZYCKI JakubIII1121KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14059738WOTA Katarzyna0OP
14069739WOZNIAK AleksanderV0UKS "Rod這" OpoleOP
14079740WOZNIAK Michal0OP
14083564WO昧IAK DanielII+1620OP
140942703WO昧IAK MarcinIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14109741WROBEL JacekIII0UKS "Rod這" OpoleOP
14119742WROBLEWSKI Lukasz0OP
141223823WR笅EL Alina0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
141325448WR笅EL Dawid0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
141425451WR笅EL JakubV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
141521832WR笅EL KamilII1579LZS "Goniec" KluczborkOP
141663805Wr鏏el Miros豉w0OP
14179743WRZASK JanII0LZS "Goniec" KluczborkOP
141849118WRZOSEK AlexanderIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
141949117WRZOSEK AlicjaIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
142049119WRZOSEK JanuszV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
142149115WUCZKOWSKI WiktorV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
14223729WUZYNSKI JanI0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14239744WYDRA Marcin0OP
14243731WYKROTA JacekI0LZS "Goniec" KluczborkOP
142522809WYRWA SebastianIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
14269745WYRWAL TomaszIV0OP
14279746WYRWICH Dominika0OP
14289747WYRWICH MarcinV0OP
14299748WYSOCKI Wojciech0OP
14303732WYSOWSKI WaldemarI0OP
14319750WYSZOMIERSKA MalwinaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
14329751ZAGAJA RadoslawIII0OP
14339752ZAJDLER LukaszII0OP
14349753ZAK EugeniuszIV0OP
14358040ZAKASZEWSKI MateuszII1775LKS "Zarzewie" PrudnikOP
14369754ZAMOJSKI Maciej0OP
14379755ZAMSZYN Danuta0OP
14389756ZAMSZYN RomanII0OP
14399757ZAPIOR Michal0OP
14409758ZARADKIEWICZ Jaroslaw0OP
14419760ZAREBA WojciechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
14429761ZAREMBA MarekIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
14439762ZAREMBA MarekIII0OP
14443544ZARZECKI LechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
14459763ZARZYCKI GrzegorzIII0OP
144623827ZAWADKA PaweIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
144717591ZAWADZKI Grzegorz0OP
144858934ZAWIERUCHA Jakub0OP
14499764ZAWISTOWSKI Pawel0OP
14509765ZAWOR JerzyIV0KS "Nysa" NiSOP
145149108ZBROSZCZYK Filip0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
14529767ZDEB JanV0OP
145320524ZELMANOWICZ JacekIII1313"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
14549768ZERNER KarolinaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
14559769ZEROMSKI Rafal0OP
14569770ZGADZAJ JulianII0OP
14573736ZGADZAJ RafalK2178LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
145825537ZGA印IK MichaIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
145938665ZIAJA RobertIV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
14609771ZIEBA RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
14619772ZIEGLER GabrielaIII0OP
14629773ZIELINSKI Zbigniew0OP
146357139ZIELI垶KA IzabelaV0OP
14649774ZIELONKA EmiliaV0UKS "Rod這" OpoleOP
14659775ZIEMIANSKA JustynaIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
14669776ZIEMIANSKI Grzegorz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
14679777ZIETEK MagdalenaIV0OP
14683530ZI牞A BartoszIII0SKS ORLIK BrzegOP
14699779ZMUDA Katarzyna0OP
14709780ZMUDA PiotrII0OP
147161269ZONZEL Aleksandra0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
147251926ZONZEL JakubIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
14739781ZUKOWSKI TomaszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
14743739ZUREK JacekI1903KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14753601ZUREK JuliaII+0UKS "Rod這" OpoleOP
14769759涉RCZUK MichaII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
14779766浮IK JanIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
147819738浩LEZIK TomaszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
147933659浩LI昧IAK KonradV0UKS "Rod這" OpoleOP
148033610浩LI昧IAK Nikodem0UKS "Rod這" OpoleOP
148133612浩LOWSKA ㄆcjaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
148242697烙Χ垶KA Julia0LZS "Goniec" KluczborkOP
148328711狹RAWSKA MartynaIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
148425452狹REK WojciechIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP

<<  < 1 2 [3]    

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006