Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 23 2017 15:26:17
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 [2] 3 4  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Tytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
5019235JASKOWIEC NataliaIII0OP
50221828JASK粌SKI JakubV0SKS ORLIK BrzegOP
5033660JASZCZ MalgorzataI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
5049236JAWORSKI B豉瞠jIV0SKS ORLIK BrzegOP
50542701JEWTUCH OliwiaIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
5069237JEZIERSKI RobertII0OP
50722619JEZIOROWSKI Tomasz0LZS "Goniec" KluczborkOP
50810613J犵RZEJEWSKI Przemys豉wIII0SKS ORLIK BrzegOP
5095764J犵RZEJOWSKI Maciej FOTOI2059UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
51033565JONIAK BartoszIII1223UKS "Rod這" OpoleOP
51146842JONIENC Angelika0OP
5127764JURASZEWSKI Mieczyslaw FOTOII+1654OP
5139238JURKIEWICZ PiotrV0SKS ORLIK BrzegOP
51474840JURKOWSKA AnnaIV0SKS ORLIK BrzegOP
51538676JURKOWSKA MagdalenaII+1297SKS ORLIK BrzegOP
5169239JURKOWSKI Kamil0LZS "Goniec" KluczborkOP
5179240JURKOWSKI KazimierzII0OP
5189241JUSZCZYNSKI MaciejIV0OP
5199242KAC KasandraIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
52042698KACHEL KrzysztofIII1714LZS "Goniec" KluczborkOP
5219243KACHEL PaweII0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
52231918KACHEL PiotrIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
5239244KACPERSKA Anna0OP
5249245KACPERSKI Mariusz0OP
52521478KACZMARCZYK Joanna FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
52621480KACZMARCZYK Przemys豉w FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
5273661KACZOROWSKI MarcinI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
5289247KACZOROWSKI RyszardII0OP
5299248KADZIOLKA AndrzejIII0OP
5309249KADZIOLKA KrzysztofIV0OP
5313662KALINSKI JacekI0OP
53222626KALMUK DariuszIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
53330143KALUS Oskar0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
5343572KAMINSKI CezaryI0OP
5353573KAMINSKI LeszekI0OP
5363574KAMINSKI StanislawI0OP
53723819KAMI垶KI ArkadiuszIII1314SKS ORLIK BrzegOP
53822779KANIA Sebastian0OP
53923370KANIK MarekV0UKS "Rod這" OpoleOP
5407017KAPRAL KrzysztofK1948LZS "Goniec" KluczborkOP
54141597KARALCHUK AlieksejIII1207UKS "Rod這" OpoleOP
54238801KARCZEWSKI AndrzejII+1658"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
54321819KARDASI垶KI TadeuszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
54458927KARDASZ Grzgorz0OP
54541180KARLESZKO EmiliaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
5469868KARLESZKO Karolina FOTOI+1598UKS "Rod這" OpoleOP
5479251KARLESZKO PiotrII1686OKSz "Spo貫m" OpoleOP
5489252KARPOWICZ Milosz0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
54943348KARSKA JuliaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
55033528KARWI垶KI KamilIV0SKS ORLIK BrzegOP
5519253KASPERCZYK BeataII1417KS "Nysa" NiSOP
5529254KASPERCZYK Dominik FOTOII1681KS "Nysa" NiSOP
55322116KASPERCZYK HalinaII0KS "Nysa" NiSOP
5549255KASZYCKI SylwesterII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
55517590KAWA Sebastian0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
5569256KAWALEC TymoteuszV0OP
55755805KAZIMIERCZUK MateuszIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
5589257KAZMIERCZAK JacekII0OP
5599258KAZULA RafalV0OP
5609259KEDZIERSKI ArturIII0OP
5613663KEDZIERSKI BronislawI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
5629261KENDZIA Ma貪orzataIII0SKS ORLIK BrzegOP
5639262KERN RudolfII0OP
5649260K犵ZIORA Bart這miejII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
5659263KIESLICH ㄆkaszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
56643189KI犴ZKOWSKI Franciszek FOTOV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
5679264KIJAK PiotrIII0OP
5689265KIJEK Andrzej0OP
5699266KILAR EwaIII0SKS ORLIK BrzegOP
5709267KILAR Ma貪orzata0SKS ORLIK BrzegOP
5719268KIRYCZUK ArturII1553UKS "Rod這" OpoleOP
5723664KISIEL GerhardI1401LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
5739269KITA Bart這miej0LZS "Goniec" KluczborkOP
5743586KLIMEK Marcin FOTOI1761UKS "Rod這" OpoleOP
5759270KLIMEK Piotr FOTOI1835UKS "Rod這" OpoleOP
5763665KLIMIEC AndrzejI2053KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
5779271KLIMOWICZ Boles豉wIV0OP
57823146KLIZA MichaV0UKS "Rod這" OpoleOP
5799802KLOS SebastianII0LZS "Goniec" KluczborkOP
58026731KLUBA JoannaIV0OP
58155698KLUCZNIK AndreI1741KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
58226776KLYSZCZ Patryk0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
58325438KMIE KamilV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
5849272KNAPIK Karina0OP
58530675KOBYLNICKA Michalina FOTOV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
58672424KOCHAN Kamil0OP
5879273KOCHMAN Aleksandra0OP
58858173KOCIERZ PaweIII1216UKS Gekon NysaOP
5893575KOCISZEWSKI LeszekI0OP
5909274KOCON MartynaIV0OP
5913666KOCON WiktorI+1807KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
5925818KOCWIN Bartosz FOTOFM2207"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
5939275KOCWIN Sebastian0OP
59468527KOGUT MichaIV0SKS ORLIK BrzegOP
59568526KOGUT PiotrIV1005SKS ORLIK BrzegOP
59623831KOJ KorneliaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
5979276KOKOSZKA Mieczys豉w FOTOII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
59860996KOKOT SewerynIII0UKS "Rod這" OpoleOP
59910836KOLENDER AdamII1367"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
60030157KOLENDER MarekIII1366"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
6019277KOLODZIEJ BogdanI1772OP
60239886KOLONKO MateuszIV0OP
60339883KOLONKO PaweIV0OP
6049278KOMANDER Adrian0OP
6059279KOMARNICKI Wojciech0OP
6069280KOMAROW Miko豉jII0KS "Nysa" NiSOP
6073667KOMIDZIERSKI EugeniuszI1959LKS "Zarzewie" PrudnikOP
60822628KOMOLKA Oskar0OP
60919362KOMOR Jan0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
61031324KONARSKI MarcinIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
61123149KONARSKI MateuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
6123668KONCEWICZ DariuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
61323148KONIECZNY ArkadiuszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
61469537KONIECZNY PiotrIV1318OP
6159282KONIOR ArkadiuszIII0OP
61664227KONON TomaszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
6179284KOPEC AndrzejIII0OP
6189285KOPERKIEWICZ Nika0UKS "Rod這" OpoleOP
61945939KOPICA KamilaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
6209286KOPICA Paulina FOTOK1959UKS "Rod這" OpoleOP
62133529KOPIJ HubertIV0SKS ORLIK BrzegOP
6229287KOPYLOWSKI MarekIII0SKS ORLIK BrzegOP
62341089KOPYRA Oliwia0OP
6249870KOREJBA Magdalena0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
62561956KOREJWO Bo瞠na FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
6269288KOREJWO Bronis豉wIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
62746603KOREJWO Dawid FOTOII1192UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
62863240KOREJWO Jan FOTOV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
62938802KORMANEK Andrzej0OP
6309289KORNATOWSKI Mariusz0OP
63172426KORNICKI Cezary0OP
6329290KOSELAK Ireneusz0OP
63341680KOSNO Martyna0OP
63463589KOSSAKOWSKI MarekII1216UKS "Rod這" OpoleOP
63523143KOTEK AleksandraII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
63655844KOTELUK KrzysztofV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
6379846KOVALEV Andrei FOTOGM2502OP
6381935KOWAL AndrzejI0OP
6399292KOWAL RyszardII0OP
64017625KOWALCZYK DagmaraII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
64133904KOWALCZYK ㄆkasz0UKS "Rod這" OpoleOP
6429293KOWALEWSKI ㄆkasz0OP
6439294KOWALSKA Iwona0OP
64475609KOWALSKA Zuzanna0KS "GRYF" KietrzOP
6459805KOWALSKI AdamIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
6469295KOWALSKI EdwardIII0KS "Nysa" NiSOP
6479296KOWALSKI JerzyII0OP
6489297KOWCUN MaciejV0OP
6499298KOWCUN TomaszIV0OP
6503669KOWOLIK KrzysztofK2135OP
6519299KOWOLIK ZbigniewIV0OP
6529300KOZA AgnieszkaIII0OP
65365589KOZAK KamilIII0UKS "Rod這" OpoleOP
6549301KOZIOL Anna0OP
6559302KOZIOL PiotrV0OP
6569303KOZLAK AdamIV0OP
6579304KOZLOWSKI PiotrV0UKS "Rod這" OpoleOP
6589305KOZΜWSKI RafaIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
6593670KOZMINSKI BartoszI2085OKSz "Spo貫m" OpoleOP
66026727KRAIK KrzysztofIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
66126148KRAJEWSKA Aneta FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
66219748KRAJEWSKI AleksanderIV0UKS "Rod這" OpoleOP
66356330KRAJEWSKI BartoszIV0OP
66433902KRAJEWSKI DominikV0UKS "Rod這" OpoleOP
66541412KRAJEWSKI JakubV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
6669306KRASINSKI TomaszII0OP
6679308KRAWCZYK DominikIV0OP
6689309KRAWCZYSZYN Ewa0OP
6699310KRAWCZYSZYN MonikaII0OP
67023822KRAWIEC El瘺ietaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
67123825KRAWIEC KrzysztofV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
6729311KRAWIECKI Eryk0OP
6739312KRAWIECKI MarekIV0OP
67419460KREMSER Grzegorz0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
6759313KRENC GrzegorzIII0OP
6769307KRET Franciszek0OP
67726732KROCZEK KatarzynaV0OP
6783587KROK MarekIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
6799314KROPIWNICKI AdamII+1581UKS "Rod這" OpoleOP
6809315KRUPCZAK DominikaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
68173735KRUPNIK MarcinV0OP
6829316KRUSZCZAK MateuszIV0OP
68322123KRZEMI垶KI JanIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
6849801KRZYSZTALOWICZ Mateusz0LZS "Goniec" KluczborkOP
6859317KRZYSZTOWCZYK KrzysztofV0OP
6863672KRZYWDA Andrzej FOTOK2174LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
6874379KRZYWDA Ma貪orzata FOTOI++1864LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
6889318KRZYWDA WojciechII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
6899319KRZYZYK BeataIV0OP
6909320KRZYZYK JacekIV0OP
6919321KSOL Tomasz0OP
6929322KUBASZEK MateuszIV0OP
6939323KUBILAS ㄆkasz0OP
6949324KUBINSKI DariuszIII0OP
69517623KUBISZYN MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
69646865KUCHARSKI JanV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
69749113KUCHARSKI KamilV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
6989325KUCHARSKI KrzysztofV0OP
6999326KUCHARZ Krzysztof0OP
70042696KUCHTA MichaV0LZS "Goniec" KluczborkOP
7019327KUCZYNSKI JanIV0OP
7023674KUCZYNSKI JozefI0OP
7039328KUCZYNSKI WaclawIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
70425433KUCZY垶KI AdamV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
7059329KUDELA Mieczys豉wIII0OP
7069330KUKLA KrzysztofII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
7079331KUKULA Piotr0OP
70864870KUKUx AntoniIV0UKS "Rod這" OpoleOP
7099332KULIK GrzegorzI0OP
7109333KULISZEWSKI GrzegorzV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
7119334KULISZEWSKI RolandIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
7129335KUNICKI MarcinIV0OP
7133613KUPIECKI AndrzejI0OP
71458928KURATNIK Pawe0OP
71533609KURIATA AleksanderV0UKS "Rod這" OpoleOP
71633658KURIATA IzabelaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
71721562KURYS Karolina0UKS "Rod這" OpoleOP
7189336KURZYDLO PawelV0OP
7199337KUSNIERZ MariaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
72054316KU吉IERZ AleksanderIV0UKS "Rod這" OpoleOP
72167323KUT Marian1210KS "GRYF" KietrzOP
7229338KWARCIAK KamilIII0OP
72342710KWARTNIK Arkadiusz0OP
72458584KWA吉IK KrzysztofIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
72519742KWIATKOWSKA Agnieszka FOTOI1563UKS "Rod這" OpoleOP
7263676LACH J霩efI0OP
7279340LACH Tadeusz FOTOII1592KS "Nysa" NiSOP
7289342LAGIEWSKA Seweryna0OP
7293588LASEK JakubII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
7303677LASKOWSKI JacekI0OP
73156331LASYK MateuszIV0OP
7323542LATOCHA AndrzejI0LZS "Goniec" KluczborkOP
73374373LAZARCZYK MichaIV0OP
7349343LAZARCZYK RadoslawIV0SKS ORLIK BrzegOP
7359344LAZARCZYK Sylwia0SKS ORLIK BrzegOP
7369345LAZOWSKI Marcin0UKS "Rod這" OpoleOP
7379346LAZOWSKI Sebastian0UKS "Rod這" OpoleOP
73865323LEMIOWSKA MilenaIII0OP
73956328LENARTOWICZ W豉dys豉wIII0OP
7409347LESNIAK AleksanderII0OP
7419348LESNIAK MarcinIV0UKS "Rod這" OpoleOP
7423610LESNIOWSKI BoguslawI1439OKSz "Spo貫m" OpoleOP
74325439LESZCZAK JakubII1552KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
7449349LESZKIEWICZ AdamII0OP
74519739LE吉IAK PiotrIII0UKS "Rod這" OpoleOP
7469350LEWICKI MieszkoV0OP
7479351LEWIKOWSKI Slawomir0OP
7489352LICHTON MikolajIII0UKS "Rod這" OpoleOP
7499353LIPINSKI Adam0OP
75063813LISOWSKA HannaIV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
75163877LISOWSKA JoannaIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
75272891LISOWSKI DariuszIV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
75326723LISSOK MartinaIII1275"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
7549354LISZEWSKA Leonarda FOTOII1349KS "Nysa" NiSOP
7553598LITAWOR KrzysztofII0UKS "Rod這" OpoleOP
7569355LITNER MaciejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
7579356LITNER MichalII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
75858475LIZAK AlicjaIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
7599357LOBODA KarolIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
7609358LOBODA MateuszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
76142707LOGA KrystianV0OP
7629359LOTYCZ Dawid0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
7639360LUCIOW Michal0OP
7649361LUCZKO AleksandraV0OP
76533900LUDWIG MateuszIV0OP
7663679LUDWIKOWSKI DariuszK2160LKS "Zarzewie" PrudnikOP
7679362LUKAS AlfredIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
7689363LUKASZUK MarianIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
7699364LUNIEWSKA MartaV0UKS "Rod這" OpoleOP
7703571LUZNY WladyslawI0OP
7719365LYSIK Ireneusz0OP
77217594xBI垶KA KingaII0UKS "Rod這" OpoleOP
7739341xDA DamianII1653SKS ORLIK BrzegOP
77427520ΜWICKI MariuszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
77571072ΣCZAK KarolIV0UKS "Rod這" OpoleOP
77652970ΣSZCZY垶KA Patrycja0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
77723885ΧCZEK Przemys豉w FOTOIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
77823886ΧCZEK Wojciech FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
77941679ΧSIAK Monika0UKS "Rod這" OpoleOP
78043347MACH MateuszV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
78130586MACHALSKI Jan FOTOIV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
78239879MACHO PatrykIV0OP
78351925MACHYNIA DanielV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
7849366MACIASZCZYK RobertIV0OP
78526722MACIBORKO FilipIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
7869367MACIEJEWSKI MaciejIV0UKS "Rod這" OpoleOP
78728712MACIEJOWSKI MateuszIV0SKS ORLIK BrzegOP
7889368MACIOCHA Lukasz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
78946846MACIOSZEK RafaV0OP
7909369MACIURA Grzegorz0OP
7919370MACKIEWICZ BoguslawaII0OP
7929371MACOCH AnnaIV0OP
79319699MACZIOSZEK Oliwer FOTOII+1549UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
7949372MAGDZINSKI WieslawV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
79525440MAGO Dominik0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
79630147MAGO Oliwia0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
79730148MAGO Wiktoria0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
79845261MAJKOWSKI KacperV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
7999374MALACZYNSKI LucjanIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
8009377MALIK AdamII0OP
8019378MALINA FranciszekIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
8029380MALINOWSKI JozefII0KS "Nysa" NiSOP
8039381MALINOWSKI JozefII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
80419721MALINOWSKI Krystian FOTOII+1696UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
8059382MALKUSZ HubertII0OP
8069383MALKUSZ KrzysztofII0OP
80742715MALKUSZ ㄆkaszIV0OP
8083526MALUSZKIEWICZ KonradII0SKS ORLIK BrzegOP
8093680MAΒCKI Rafa FOTOK+1994LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
81010612MAΒCKI TomaszIII0SKS ORLIK BrzegOP
8119376MAΒK JustynaIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
81230155MAΒK Ma貪orzataIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
8139375MAΒK MateuszIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
81464253MANDZIUK Artur0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
8159384MANDZIUK PiotrV0LZS "Goniec" KluczborkOP
8169385MANDZIUK TomaszV0LZS "Goniec" KluczborkOP
81710614MANIA MarekI1827"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
8189386MARCHEWKA JakubI1936OKSz "Spo貫m" OpoleOP
8199387MARCINIAK JolantaIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
82031919MARCINISZYN Arkadiusz0LZS "Goniec" KluczborkOP
82126771MARCINISZYN SzymonV0OP
8223609MARCINKIEWICZ PiotrI1903LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
8239388MAREK Hanna0OP
8249389MARKIEWICZ Julia0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
82530160MARKOWICZ Sandra0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
8263681MARSZALEK ZdzislawI1774KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
82759808MARYNOWICZ BartoszIII1091UKS "Rod這" OpoleOP
8289390MARYNOWICZ JadwigaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
8299391MARZEC WiktoriaV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
8303599MASEΘO MichaII1702UKS "Rod這" OpoleOP
8319392MASLANKA AgnieszkaIV0OP
8329393MASTEK Stanislaw FOTOIII1369OKKFSiT "Cross" OpoleOP
83333607MATKOWSKA NataliaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
8349395MATUSIK TadeuszIII0OP
8353682MATYJA StanislawI1728OKSz "Spo貫m" OpoleOP
8369396MAX DariuszV0UKS "Rod這" OpoleOP
83737790MAZEPA WiktoriaV0LZS "Goniec" KluczborkOP
8389397MAZUR MichalIII0OP
83926730MAZUR NicolaIV0OP
84057897MAZURCZAK Dawid0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
8419398MEDYNSKA MariaIII0OP
8429399MEGA AdamIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
8433683MEINERT TomaszK2159LZS "Goniec" KluczborkOP
8449400MEINHARDT Anna0OP
8459401MENZEL Tomasz0OP
84650822MERCI AndrzejII1660LZS "Goniec" KluczborkOP
8479402MERTA RobertII1773OKSz "Spo貫m" OpoleOP
84868192M艿TEL DominikV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
84930404MICHALAK Amadeusz FOTOII1357UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
85038672MICHALCZEWSKI Mi這sz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
85146843MICHALI MarekV0OP
85246847MICHALI TomaszV0OP
8533565MICHALICKI BronislawIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
85423821MICHALSKA AgnieszkaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
85521564MICHALSKA KarolinaV0UKS "Rod這" OpoleOP
8569404MICHALSKI Adam0OP
85730145MICHALSKI Kamil0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
85823820MICHALSKI WojciechIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
8599405MIECZNIKOWSKI JanIV0KS "Nysa" NiSOP
86055845MIELCARZ AdrianV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
8619406MIELNIK EwaIII0OP
8629407MIELNIK GrzegorzIV0OP
86330144MIELNIK Przemek0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
8649408MIENISZEWSKI MarianIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
8659409MIKOS MalwinaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
86622111MILCZAREK PaweIII1312OP
86722120MILEWSKA EmiliaIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
8689410MILKOWSKI MichalV0OP
86930107MINISZEWSKI MarianIII0OP
87077908MINKNER Igor0UKS "Rod這" OpoleOP
8719411MIROSLAW LukaszIII0OP
87257894MISIAK ㄆkaszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
87341092MISIEK Agata0OP
8749412MISIEK MarekII0OP
87551388MISZCZUK MieszkoV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
87622107MISZKIEWICZ JakubV0OP
87722108MISZKIEWICZ JanV0OP
87821561MIZERA Karolina0UKS "Rod這" OpoleOP
8797868MLOTKOWSKA JoannaII+0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
88021827MΧNARCZYK JakubIV0OP
88126791MΧNAREK Katarzyna0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
8829413MOJZA Rafal0OP
8839414MOKRZYCKA Helena0OP
8849415MOKRZYCKI DawidII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
8857870MOKRZYCKI Jan FOTOII1605UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
8869416MONIUSZKO EwelinaIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
8873534MOS AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
8889417MOSIEK MaciejII1566OKSz "Spo貫m" OpoleOP
88943343MOSZKO RafaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
89021267MROCZEK Henryk FOTOII1465UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
8919419MROZ GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
8929420MROZ JadwigaIV0KS "Nysa" NiSOP
8939421MROZ MichalIV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
89419744MROZEK Szymon0OP
89533523MR紟KA DominikIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
89623832MR紌 Jan0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
8979422MUDRECKA AnnaIV0OP
8983603MULARCZYK JerzyI0OP
8999424MULLER CzeslawIII0OP
9009428MUSIALCZYK Katerina0OP
9013543MUSIAx AndrzejII+0OP
9023527MUSIAx ArkadiuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
9039426MUSIAx RadoslawII0LZS "Goniec" KluczborkOP
9049427MUSIAx TomaszII0OP
90519921MUSIO Dariusz FOTOII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
9069429MUSZYNSKI JanuszIV0OP
90727807MYKHAYLYAK Olga FOTOII+1174UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
90824958MYKHAYLYAK Wiktoria FOTOI+1450UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
9099430MYKIETYSZYN MartaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
9109431MYKIETYSZYN PawelIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
9119432MYKITA AndrzejII1576LZS "Goniec" KluczborkOP
91221508MYSZKOWSKA Roksana FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
91333615MY印IWIEC AlicjaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
9143684NAJBAR MarcinK++2246LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
9159433NAJBAR Marta0OP
9163685NAJBAR MateuszI+2004LZS "Goniec" KluczborkOP
9179434NAJBAR MichalV0OP
9189435NAMYSLNIK IzabelaV0OP
91926729NAMY印AK RenataIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
92021822NAPARLIK Magda0UKS "Rod這" OpoleOP
9219436NAPIERALSKA DominikaII0OP
9229437NAPIERALSKA JolantaII0OP
92319947NAPIERAx Krzysztof FOTOII1819UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
92466725NAPIERAx TomaszIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
92526781NAPP Szymon0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
9269438NAZAROWEC MarekIV0OP
9279439NEMS DawidII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
9289440NEMS MarcinIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
92933608NEUMAN AnnaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
9309441NICPON Kamila0SKS ORLIK BrzegOP
9319442NIDERFELD GerhardIII0OP
93226789NIEB粑 S豉womirIV0OP
9339443NIEDZIELA MaciejIV0SKS ORLIK BrzegOP
9349444NIELACNY SylwesterII0OP
9359445NIEMIEC PiotrIV0OP
9369446NIESTROJ LukaszIII0OP
9379447NIETOPEL Jan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
9389448NIEWIADOMSKA Agnieszka0OP
9395957NIGIEL Piotr FOTOI1946UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
9409449NOCON MarianI1852KS "Nysa" NiSOP
94123203NOCULAK Mi這szIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
9429450NOGA KrzysztofII0OP
94321560NOPARLIK MagdaV0UKS "Rod這" OpoleOP
9449451NOSEWICZ AdamII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
9459452NOWACKI WojciechII0OP
9469453NOWAK AdamII0OP
94733611NOWAK Aleksandra0UKS "Rod這" OpoleOP
9489454NOWAK AnnaV0OP
94933613NOWAK Barbara0OP
95052974NOWAK Grzegorz0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
9519455NOWAK MagdalenaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
9529456NOWAK SebastianII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
9533535NOWAK WojciechI0KS "Nysa" NiSOP
9543687NOWAKOWSKI Jan FOTOI1712OKSz "Spo貫m" OpoleOP
9559457NOWAKOWSKI StanislawIV0OP
9569458NOWICKI JanuszIII0OP
9579459NOWOROL PatrykIII0OP
95817592NOWOSIELSKI JakubIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
9599460OBERC JaroslawIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
9609461OBIDZINSKI KamilV0UKS "Rod這" OpoleOP
9619462OCHEDUSZKO ZbigniewIII0OP
96217593OCHENDUSZKO BartoszII1531OKSz "Spo貫m" OpoleOP
9639463OGIEWKA JozefII0OP
9643688OGIEWKA RafalI2065OP
96571069OGxZA DawidIII0UKS "Rod這" OpoleOP
96633657OGxZA Oskar FOTOK2182UKS "Rod這" OpoleOP
9679464OGONOWSKI AleksanderIV0UKS "Rod這" OpoleOP
9689465OGOREK Kazimierz0OP
9699466OKON MateuszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
97041676OLAK Wiktoria0UKS "Rod這" OpoleOP
97130012OLCHA Dominik FOTOII1251UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
97241700OLCHA Micha FOTOII1194UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
9739467OLECH PiotrIV0OP
97459144OLEJNIK Miko豉jV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
9759468OLENDER GrzegorzII0OP
9769469OLES Maciej0OP
9779470OLESZKO Mateusz0OP
97826793OLSZEWSKI Mateusz0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
9793689OLSZOWSKI AndrzejI1658OP
9803690OLSZYNSKI KazimierzK+2151LKS "Zarzewie" PrudnikOP
9813691OLSZYNSKI MichalI1961LKS "Zarzewie" PrudnikOP
98263061OPAΘA JakubIII0UKS Gekon NysaOP
98369796OPAΘA MartaIII0UKS Gekon NysaOP
9849471OPPELT WaldemarIV0OP
9859472ORLECKI EugeniuszIII0OP
9869473ORLOWSKI Marcin0OP
9879474ORNAT Brygida0OP
98822629ORNATOWSKI Tomasz0LZS "Goniec" KluczborkOP
9899475ORPEL Bartlomiej0OP
99052975OSIECKI Krzysztof0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
99119747OSTAPIUK RyszardII0KS "Nysa" NiSOP
99258929OSTROWSKA Angelika0OP
99322618OSTROWSKI Bart這miej0LZS "Goniec" KluczborkOP
9949476OSTROWSKI PiotrIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
99526775OSTROWSKI Zdzis豉w FOTOII1269"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
9963692OWCZARCZYK WaldemarI0OP
99743339OWCZARZ AleksandraV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
9989477OWCZARZ MariaV0UKS "Rod這" OpoleOP
99943340OWCZARZ ZiemowitV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10009478OWSIANY GrzegorzIV0OP

<<  < 1 [2] 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006