Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 23:37:05
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółKlub GóraWZSzach. Góra
133658KURIATA IzabelaIV0UKS "Rodło" OpoleOP
21935KOWAL AndrzejI0OP
33522ALEKSANDRÓW AdrianaIII0SKS ORLIK BrzegOP
43523ALEKSANDRÓW SylwiaIII0SKS ORLIK BrzegOP
53524FIDRYSIAK BartoszII0SKS ORLIK BrzegOP
63525FIDRYSIAK MaciejII0SKS ORLIK BrzegOP
73526MALUSZKIEWICZ KonradII0SKS ORLIK BrzegOP
83527MUSIAŁA ArkadiuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
93528WĄDRZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
103529WĄDRZYK KarolinaIII0SKS ORLIK BrzegOP
113530ZIĘBA BartoszIII0SKS ORLIK BrzegOP
123532GRZYB WaleryI0OP
133533+MAZIEJ WladyslawaI0OP
143534MOS AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
153535NOWAK WojciechI0KS "Nysa" NiSOP
163536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
173537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
183538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
198995ANDRZEJEWSKI KazimierzIV0KS "Nysa" NiSOP
203541BLACHA DariuszI0OKSz "Społem" OpoleOP
213542LATOCHA AndrzejI0LZS "Goniec" KluczborkOP
223543MUSIAŁA AndrzejII+0OP
233544ZARZECKI LechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
243547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
253548BASTRZYK MałgorzataIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
263550DERKOWSKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
273551GNIAZDOWSKI RomanII0LZS "Goniec" KluczborkOP
283552JAGIEŁO AgnieszkaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
293558PODKÓWKA MirosławII+0LZS "Goniec" KluczborkOP
308996ANGERMAN Adam0OP
318991ABRAMCIÓW BartłomiejIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
323563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
333565MICHALICKI BronislawIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
343569BUCZKOWSKI EdwardI0OP
353570GULANOWSKA MalgorzataI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
363571LUZNY WladyslawI0OP
373572KAMINSKI CezaryI0OP
383573KAMINSKI LeszekI0OP
393574KAMINSKI StanislawI0OP
403575KOCISZEWSKI LeszekI0OP
413577BUKOWY BłażejII0OP
423578CHRZANOWSKI JanII0OKSz "Społem" OpoleOP
433579DREWIENKOWSKI MateuszII0OP
443580GALIŃSKA KarolinaII0OKSz "Społem" OpoleOP
453581GALIŃSKI JarosławI0OKSz "Społem" OpoleOP
463582GALIŃSKI PiotrII0OP
473583HANUSEK PiotrII0OKSz "Społem" OpoleOP
483584JABŁOŃSKI MichałIII0OKSz "Społem" OpoleOP
493587KROK MarekIII0OKSz "Społem" OpoleOP
503588LASEK JakubII0OKSz "Społem" OpoleOP
513589PAPAJ MagdalenaII+0OKSz "Społem" OpoleOP
523590PLUTA JacekIII0OKSz "Społem" OpoleOP
533591ŚMIECHOWSKI AdamII0OP
543592STRZĘP AdamII0OP
553593SZYDŁO JanII0OKSz "Społem" OpoleOP
563598LITAWOR KrzysztofII0UKS "Rodło" OpoleOP
573601ZUREK JuliaII+0UKS "Rodło" OpoleOP
583603MULARCZYK JerzyI0OP
593608GULANOWSKI DominikI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
609000BACIŃSKI MichałIII0UKS "Rodło" OpoleOP
613613KUPIECKI AndrzejI0OP
623615SWIDRAK AleksanderI0OP
633617BAGINSKI RomanI0OP
643619BEKIESZCZUK MirosławI0OKSz "Społem" OpoleOP
653620BEKIESZCZUK ViolettaI0OKSz "Społem" OpoleOP
663627+CHROBAK ZdzisławI0OP
673628CIEPLIK JustynaI+0LZS "Goniec" KluczborkOP
683630CRISTOFOLI RomanI0OP
693631CZEKALA WojciechI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
709001BADULA Adam0OKSz "Społem" OpoleOP
713633CZERKAWSKI GrzegorzI0OKSz "Społem" OpoleOP
723634CZERKAWSKI PawełI0OKSz "Społem" OpoleOP
733636DOBROWOLSKI BolesławI0OP
743638DZIEDZIC RobertI0OKSz "Społem" OpoleOP
753639FABER GinterI0OP
763644GDOWSKI ZdzisławI0LZS "Goniec" KluczborkOP
773645GORAJEK HenrykI0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
783646GORALCZYK ArturI0OP
793650GRODEK TadeuszI0OP
803652GULANOWSKI AndrzejI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
813654HANUSEK EugeniuszII0OKSz "Społem" OpoleOP
823655HANUSEK GrzegorzI0OKSz "Społem" OpoleOP
833660JASZCZ MalgorzataI0OKSz "Społem" OpoleOP
843661KACZOROWSKI MarcinI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
853662KALINSKI JacekI0OP
863663KEDZIERSKI BronislawI0OKSz "Społem" OpoleOP
873668KONCEWICZ DariuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
888997ATLAS Beniamin0UKS "Rodło" OpoleOP
893674KUCZYNSKI JozefI0OP
903676LACH JózefI0OP
913677LASKOWSKI JacekI0OP
923692OWCZARCZYK WaldemarI0OP
938994ALENOWICZ WojciechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
943705SMYK JozefI0LZS "Victoria" ChróściceOP
953716TALAGA JerzyK0OP
963720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
973724WASIK BronislawI0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
988993ADAMCZYK PiotrIV0OP
998992ADAMCZYK MarcinIV0OP
1003729WUZYNSKI JanI0OP
1013731WYKROTA JacekI0LZS "Goniec" KluczborkOP
1023732WYSOWSKI WaldemarI0OP
1033738+ZUKOWSKI TadeuszI0OP
10421400WIESZOLEK JerzyI0OP
10521414+KRAWCZYSZYN MarianI0OP
1068999BACIŃSKI MariuszII0UKS "Rodło" OpoleOP
1077614PAWLAK GrzegorzII0OP
1087868MLOTKOWSKA JoannaII+0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1097935RÓG RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1109002BAGIŃSKI BogdanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1119003BAGIŃSKI RyszardIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1129004BALA AgnieszkaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1139005BALAWENDER Michał0LZS "Goniec" KluczborkOP
1149006BALINKA GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1159007BANACH EdwardII0OP
1169008BARGIEL Bartek0OP
1179009BARON ZdzisławII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1189010BARTKIEWICZ BeataIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1199011BARTKOWICZ ŁukaszIV0OP
1209012BARTYLA Sebastian0OP
1219013BASTRZYK AdamIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1229014BASTRZYK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1239015BATOR AgataII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1249016BEDNARZ AndrzejIV0OP
1259017BEDNARZ DanielII0OP
1269018BEDNARZ DariuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1279019BEDNASZYŃSKI ŁukaszIV0OP
1289020BEDZMIROWSKI PawełIII0OP
1299022BERNER LeszekV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1309024BĘŚ ZbigniewII0OP
1319025BIAŁEK MichałV0OP
1329027BŁASZCZYK AgataIII0OP
1339028BŁASZCZYK LeszekIII0OP
1349029BŁASZCZYK SebastianII0OP
1359030BOBAK AndrzejIII0OP
1369031BOBRA JacekIII0OP
1379032BOBRA PiotrV0OP
1389033BOCHEN DanielIII0OP
1399034BOCHEN DominikIV0OP
1409035BODYNEK WolfgangII0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1419036BOGACZ LeszekIV0OP
1429037BOGDAŃSKA ElżbietaIII0OP
1439038BOGUCKI BartoszII0OKSz "Społem" OpoleOP
1449039BOGUSZEWSKI MarcinIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1459040BONEK KrzysztofIV0OP
1469041BORKOWSKA IlonaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1479042BOROWSKI BartoszIII0OP
1489043BORYCKI BartoszIII0OP
1499045BOSZKIEWICZ AleksanderII0OP
1509046BRODA BernardIII0OP
1519047BRODA PiotrIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1529048BRODOWSKA Violetta0OP
1539049BROWARSKI BartoszIV0OP
1549050BRYŚ GerhardIII0OP
1559051BRZOZOWSKI PatrykIV0UKS "Rodło" OpoleOP
1569052BUCZKOWSKI Mirosław0OP
1579053BUJAN BartoszII0OP
1589054BUJAN LeonIII0OP
1599055BUJAN MaciejIII0OP
1609057BUŁAT MariuszII0OP
1619058BURATYŃSKI Krzysztof0OP
1629059BYCZKOWSKI KamilIII0OP
1639060BYSIEC DamianII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1649061BYTNAR ZbigniewV0OP
1659062BZOWY RafałIII0UKS "Rodło" OpoleOP
1669063CAL Olaf0OP
1679065CEDOR TeodorII0OP
1689066CHMAJ Justyna0SKS ORLIK BrzegOP
1699067CHMIELARZ MichalIII0OP
1709068CHMIELARZ RyszardII+0OP
1719069CHMIELOWSKA MagdaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1729070CHOJNA MichałIV0OP
1739071CHOJNACKI PrzemysławIV0SKS ORLIK BrzegOP
1749072CHROBAK PiotrIV0OP
1759073CHROMIAK ŁukaszIV0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1769074CHROSTOWSKI JanV0OP
1779075CHRYC PiotrIII0OP
1789076CHUDZIK,Radoslaw0SKS ORLIK BrzegOP
1799077CHWASTEK JuliuszIV0UKS "Rodło" OpoleOP
1809078CHYL Dawid0OP
1819079CIECIERSKI Maciej0OP
1829080CIEPAJ SzymonV0OP
1839081CIESLAK Alfred0OP
1849082CIEŻ RyszardIII0OP
1859083CIPORA MariuszIII0OP
1869084CIUCKA Paweł0OP
1879085CRISTOFOLI NicoloIII0OP
1889086CYBA BartoszV0OP
1899087CYRYS Michał0LZS "Goniec" KluczborkOP
1909088CZAJA Łukasz0OP
1919089CZAKAJ JakubIII0OP
1929090CZANGULEIT Dawid0OP
1939091CZAPLICKI MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1949092CZAPLICKI MariuszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1959093CZARNECKI Dawid0OP
1969094CZECH BłażejV0OP
1979095CZECH JerzyIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1989096CZECH JustynaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1999097CZECH TeodorIV0OP
2009098CZERKAWSKI LeszekII0OKSz "Społem" OpoleOP
2019099CZERKAWSKI ZbigniewII0OP
2029100CZERKAWSKI ZdzisławII0OKSz "Społem" OpoleOP
2039101CZULAK Stefan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2049104DAWIDZIAK AndrzejIII0OP
2059105DEC Łukasz0OP
2069106DEC MariuszV0OP
2079107DEMBIŃSKI LudwikII0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2089108DEREJ JózefII0OP
2099109DERELA Alicja0OP
2109110DEREŃ MichałV0UKS "Rodło" OpoleOP
2119111DERNOWICZ WiktorII0OP
2129112DI MARE DonatoII0OP
2139113DLUGOSZ SzymonIII0OP
2149114DOBROWOLSKI AaronII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2159115DOBROWOLSKI EmilII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2169116DOBRZYNIECKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2179117DOLIŃSKI BartłomiejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2189118DOLIŃSKI KamilV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2199119DOLIŃSKI TomaszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2209120DOLNICKI Marek0OP
2219121DOMALEWSKI KrzysztofIII0OP
2229123DRAB Justyna0OP
2239124DRANKA MarekII0OP
2249125DROCHOMIRECKI PrzemekII0OP
2259126DROZDOWSKI LeszekIII0OP
2269127DRZAŁ RyszardII0OP
2279128DUBAS MichałV0OP
2289129DUCHNOWSKA Małgorzata0OP
2299130DUCHNOWSKI Jakub0OP
2309131DUCHNOWSKI TadeuszII0OP
2319132DUDEK KoletaIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2329133DUMA ŁukaszIII0OP
2339134DURKACZ JarosławIII0OP
2349135DWORECKI ZbigniewII0OP
2359136DYRDA KarolinaIV0OP
2369137DYWAN KrzysztofII0OKSz "Społem" OpoleOP
2379138DZIANKOWSKI RyszardII0OP
2389139DZIDECZEK WitoldIII0OP
2399140DZIUBA ŁukaszIV0OP
2409141DZIUBACKI SławomirII0OKSz "Społem" OpoleOP
2419142DZIUROWSKI MichałIV0OP
2429144FOLMER AdrianIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2439145FRANECKI MaciejIII0OP
2449146FRASEK ŁukaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2459147FUCHS TomaszIII0OP
2469148FURGOL Alina0OP
2479149FURGOL BarbaraII0OP
2489150GACZEWSKI PawełV0UKS "Rodło" OpoleOP
2499151GADZIK TomaszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2509152GAJEK JarosławIV0OP
2519153GALACKA Karolina0OP
2529154GALACKI LesławII0OP
2539156GALECKI Olaf0UKS "Rodło" OpoleOP
2549157GALLA KazimierzII0OKSz "Społem" OpoleOP
2559158GAMON PiotrII0OP
2569159GARCARZ DamianV0OP
2579160GASIOR Aleksandra0OP
2589161GATNIKIEWICZ TomaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2599162GAWINEK Adam0OP
2609163GAWLIK Hubert0OP
2619164GAWLIK IrenaIII0OP
2629165GAWLIK MiłoszV0SKS ORLIK BrzegOP
2639166GAWROŃSKA Anna0UKS "Rodło" OpoleOP
2649167GĘBCZAK GrzegorzII0OP
2659168GĘBCZAK JakubIV0OP
2669169GERLACH DariuszIV0OP
2679170GIBAŁA ArkadiuszIII0UKS "Rodło" OpoleOP
2689171GIBAŁA KrzysztofIII0OP
2699172GLOGOWSKI GrzegorzIII0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2709173GLOMBIK JozefV0OP
2719174GLOMBIK MonikaV0OP
2729175GOCEK KarolinaIV0OP
2739176GOCZOŁ GerardII0OP
2749177GOLDYN JanII0OP
2759178GOLEBIOWSKI BronislawII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2769179GORA ArturIII0OP
2779180GORCZYŃSKI JerzyII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2789181GORECKI MarcinV0OP
2799182GORNICKA Natasza0UKS "Rodło" OpoleOP
2809183GORNICKI Maciej0UKS "Rodło" OpoleOP
2819184GORNY TomaszIV0OP
2829185GORSKA Katarzyna0OP
2839186GRABOWIECKI KamilV0OP
2849187GRABOWSKI Bartosz0OP
2859188GRABOWSKI Marek0OP
2869189GRECH Jerzy0OP
2879190GRONDECKI GrzegorzIV0UKS "Rodło" OpoleOP
2889191GRONOWSKA AgnieszkaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2899192GRUSZKA JanII0OP
2909193GRYCZALOWSKA Anna0OP
2919194GRZEGORZAK Michal0OP
2929195GRZESIAK JanV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2939196GUMIENIAK MichałIII0OP
2949197HABER MartynaV0OP
2959198HAGIEL MariuszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2969200HEFFNER JakubII0OKSz "Społem" OpoleOP
2979201HERTEL Justyna0OP
2989202HIBNER AdrianIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2999203HNYDIUK JanII0OP
3009204HOROSZCZAK Arkadiusz0OP
3019205HOSZOWSKA GrażynaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3029206HUREK TomaszIV0OP
3039207IDZIKOWSKI RomualdII0OP
3049208INDYK Piotr0OP
3059209INDYK WojciechII0OP
3069210INKENDYKER ArkadiuszII0OP
3079211JACEWSKI BoleslawII0KS "Nysa" NiSOP
3089212JACHYM Krzysztof FOTOIII0OKSz "Społem" OpoleOP
3099213JAGIEŁO AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3109214JAHN Mirosław0OP
3119215JAKIEL WojciechIV0OP
3129216JAKUSZEWSKA Dominika0OP
3139217JAKUSZEWSKA Magdalena0OP
3149218JAMINSKI DanielIV0OP
3159219JAMROZ AleksandraIII0OP
3169220JANCZURA ŁukaszV0OP
3179221JANIA MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3189222JANIAK AnielaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3199223JANISZYN StanislawIII0OP
3209224JANKOWSKA KatarzynaIII0OP
3219226JANTAS KrzysztofIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3229227JANUSZKIEWICZ KarolinaIII0OP
3239229JARZBINSKI Marian0OP
3249231JASINSKI LukaszIV0OP
3259232JASINSKI PiotrV0UKS "Rodło" OpoleOP
3269233JASKOWIEC GrzegorzIV0OP
3279234JASKOWIEC IzabelaIII0OP
3289235JASKOWIEC NataliaIII0OP
3299236JAWORSKI BłażejIV0SKS ORLIK BrzegOP
3309237JEZIERSKI RobertII0OP
3319238JURKIEWICZ PiotrV0SKS ORLIK BrzegOP
3329239JURKOWSKI Kamil0LZS "Goniec" KluczborkOP
3339240JURKOWSKI KazimierzII0OP
3349241JUSZCZYNSKI MaciejIV0OP
3359242KAC KasandraIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3369243KACHEL PawełII0LZS "Victoria" ChróściceOP
3379244KACPERSKA Anna0OP
3389245KACPERSKI Mariusz0OP
3399247KACZOROWSKI RyszardII0OP
3409248KADZIOLKA AndrzejIII0OP
3419249KADZIOLKA KrzysztofIV0OP
3429252KARPOWICZ Milosz0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3439255KASZYCKI SylwesterII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3449256KAWALEC TymoteuszV0OP
3459257KAZMIERCZAK JacekII0OP
3469258KAZULA RafalV0OP
3479259KEDZIERSKI ArturIII0OP
3489260KĘDZIORA BartłomiejII0OKSz "Społem" OpoleOP
3499261KENDZIA MałgorzataIII0SKS ORLIK BrzegOP
3509262KERN RudolfII0OP
3519263KIESLICH ŁukaszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3529264KIJAK PiotrIII0OP
3539265KIJEK Andrzej0OP
3549266KILAR EwaIII0SKS ORLIK BrzegOP
3559267KILAR Małgorzata0SKS ORLIK BrzegOP
3569269KITA Bartłomiej0LZS "Goniec" KluczborkOP
3579271KLIMOWICZ BolesławIV0OP
3589272KNAPIK Karina0OP
3599273KOCHMAN Aleksandra0OP
3609274KOCON MartynaIV0OP
3619275KOCWIN Sebastian0OP
3629276KOKOSZKA Mieczysław FOTOII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3639278KOMANDER Adrian0OP
3649279KOMARNICKI Wojciech0OP
3659280KOMAROW MikołajII0KS "Nysa" NiSOP
3669282KONIOR ArkadiuszIII0OP
3679284KOPEC AndrzejIII0OP
3689285KOPERKIEWICZ Nika0UKS "Rodło" OpoleOP
3699287KOPYLOWSKI MarekIII0SKS ORLIK BrzegOP
3709288KOREJWO BronisławIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3719289KORNATOWSKI Mariusz0OP
3729290KOSELAK Ireneusz0OP
3739292KOWAL RyszardII0OP
3749293KOWALEWSKI Łukasz0OP
3759294KOWALSKA Iwona0OP
3769295KOWALSKI EdwardIII0KS "Nysa" NiSOP
3779296KOWALSKI JerzyII0OP
3789297KOWCUN MaciejV0OP
3799298KOWCUN TomaszIV0OP
3809299KOWOLIK ZbigniewIV0OP
3819300KOZA AgnieszkaIII0OP
3829301KOZIOL Anna0OP
3839302KOZIOL PiotrV0OP
3849303KOZLAK AdamIV0OP
3859304KOZLOWSKI PiotrV0UKS "Rodło" OpoleOP
3869305KOZŁOWSKI RafałIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3879306KRASINSKI TomaszII0OP
3889307KRET Franciszek0OP
3899308KRAWCZYK DominikIV0OP
3909309KRAWCZYSZYN Ewa0OP
3919310KRAWCZYSZYN MonikaII0OP
3929311KRAWIECKI Eryk0OP
3939312KRAWIECKI MarekIV0OP
3949313KRENC GrzegorzIII0OP
3959315KRUPCZAK DominikaIV0UKS "Rodło" OpoleOP
3969316KRUSZCZAK MateuszIV0OP
3979317KRZYSZTOWCZYK KrzysztofV0OP
3989318KRZYWDA WojciechII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3999319KRZYZYK BeataIV0OP
4009320KRZYZYK JacekIV0OP
4019321KSOL Tomasz0OP
4029322KUBASZEK MateuszIV0OP
4039323KUBILAS Łukasz0OP
4049324KUBINSKI DariuszIII0OP
4059325KUCHARSKI KrzysztofV0OP
4069326KUCHARZ Krzysztof0OP
4079327KUCZYNSKI JanIV0OP
4089328KUCZYNSKI WaclawIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4099329KUDELA MieczysławIII0OP
4109330KUKLA KrzysztofII0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
4119331KUKULA Piotr0OP
4129332KULIK GrzegorzI0OP
4139333KULISZEWSKI GrzegorzV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4149334KULISZEWSKI RolandIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4159335KUNICKI MarcinIV0OP
4169336KURZYDLO PawelV0OP
4179337KUSNIERZ MariaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4189338KWARCIAK KamilIII0OP
4199342LAGIEWSKA Seweryna0OP
4209343LAZARCZYK RadoslawIV0SKS ORLIK BrzegOP
4219344LAZARCZYK Sylwia0SKS ORLIK BrzegOP
4229345LAZOWSKI Marcin0UKS "Rodło" OpoleOP
4239346LAZOWSKI Sebastian0UKS "Rodło" OpoleOP
4249347LESNIAK AleksanderII0OP
4259348LESNIAK MarcinIV0UKS "Rodło" OpoleOP
4269349LESZKIEWICZ AdamII0OP
4279350LEWICKI MieszkoV0OP
4289351LEWIKOWSKI Slawomir0OP
4299352LICHTON MikolajIII0UKS "Rodło" OpoleOP
4309353LIPINSKI Adam0OP
4319355LITNER MaciejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4329356LITNER MichalII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4339357LOBODA KarolIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4349358LOBODA MateuszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4359359LOTYCZ Dawid0LZS "Victoria" ChróściceOP
4369360LUCIOW Michal0OP
4379361LUCZKO AleksandraV0OP
4389362LUKAS AlfredIII0OKSz "Społem" OpoleOP
4399363LUKASZUK MarianIII0OKSz "Społem" OpoleOP
4409364LUNIEWSKA MartaV0UKS "Rodło" OpoleOP
4419365LYSIK Ireneusz0OP
4429366MACIASZCZYK RobertIV0OP
4439367MACIEJEWSKI MaciejIV0UKS "Rodło" OpoleOP
4449368MACIOCHA Lukasz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4459369MACIURA Grzegorz0OP
4469370MACKIEWICZ BoguslawaII0OP
4479371MACOCH AnnaIV0OP
4489372MAGDZINSKI WieslawV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4499374MALACZYNSKI LucjanIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4509375MAŁEK MateuszIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4519376MAŁEK JustynaIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4529377MALIK AdamII0OP
4539378MALINA FranciszekIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4549380MALINOWSKI JozefII0KS "Nysa" NiSOP
4559381MALINOWSKI JozefII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4569382MALKUSZ HubertII0OP
4579383MALKUSZ KrzysztofII0OP
4589384MANDZIUK PiotrV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4599385MANDZIUK TomaszV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4609387MARCINIAK JolantaIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4619388MAREK Hanna0OP
4629389MARKIEWICZ Julia0LZS "Victoria" ChróściceOP
4639390MARYNOWICZ JadwigaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4649391MARZEC WiktoriaV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4659392MASLANKA AgnieszkaIV0OP
4669395MATUSIK TadeuszIII0OP
4679396MAX DariuszV0UKS "Rodło" OpoleOP
4689397MAZUR MichalIII0OP
4699398MEDYNSKA MariaIII0OP
4709399MEGA AdamIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4719400MEINHARDT Anna0OP
4729401MENZEL Tomasz0OP
4739404MICHALSKI Adam0OP
4749405MIECZNIKOWSKI JanIV0KS "Nysa" NiSOP
4759406MIELNIK EwaIII0OP
4769407MIELNIK GrzegorzIV0OP
4779408MIENISZEWSKI MarianIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4789409MIKOS MalwinaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4799410MILKOWSKI MichalV0OP
4809411MIROSLAW LukaszIII0OP
4819412MISIEK MarekII0OP
4829413MOJZA Rafal0OP
4839414MOKRZYCKA Helena0OP
4849415MOKRZYCKI DawidII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4859416MONIUSZKO EwelinaIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4869419MROZ GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4879420MROZ JadwigaIV0KS "Nysa" NiSOP
4889421MROZ MichalIV0LZS "Victoria" ChróściceOP
4899422MUDRECKA AnnaIV0OP
49025434ATROSZKO Rafał0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
4919424MULLER CzeslawIII0OP
4929426MUSIAŁA RadoslawII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4939427MUSIAŁA TomaszII0OP
4949428MUSIALCZYK Katerina0OP
4959429MUSZYNSKI JanuszIV0OP
4969430MYKIETYSZYN MartaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4979431MYKIETYSZYN PawelIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4989433NAJBAR Marta0OP
4999434NAJBAR MichalV0OP
5009435NAMYSLNIK IzabelaV0OP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006