Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 15 2017 09:16:50
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
120603玆ΘA Mateusz FOTO0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
225452狹REK WojciechIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
328711狹RAWSKA MartynaIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
442697烙Χ垶KA Julia0LZS "Goniec" KluczborkOP
533612浩LOWSKA ㄆcjaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
633610浩LI昧IAK Nikodem0UKS "Rod這" OpoleOP
733659浩LI昧IAK KonradV0UKS "Rod這" OpoleOP
819738浩LEZIK TomaszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
99766浮IK JanIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
109759涉RCZUK MichaII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
113601ZUREK JuliaII+0UKS "Rod這" OpoleOP
123739ZUREK JacekI1903KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1361543ZUPPETII Francesco0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
149781ZUKOWSKI TomaszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
1551926ZONZEL JakubIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
1661269ZONZEL Aleksandra0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
179780ZMUDA PiotrII0OP
189779ZMUDA Katarzyna0OP
193530ZI牞A BartoszIII0SKS ORLIK BrzegOP
209777ZIETEK MagdalenaIV0OP
219776ZIEMIANSKI Grzegorz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
229775ZIEMIANSKA JustynaIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
239774ZIELONKA EmiliaV0UKS "Rod這" OpoleOP
2457139ZIELI垶KA IzabelaV0OP
259773ZIELINSKI Zbigniew0OP
269772ZIEGLER GabrielaIII0OP
279771ZIEBA RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2838665ZIAJA RobertIV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2925537ZGA印IK MichaIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
303736ZGADZAJ RafalK2121LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
319770ZGADZAJ JulianII0OP
329769ZEROMSKI Rafal0OP
339768ZERNER KarolinaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3420524ZELMANOWICZ JacekIII1313"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
359767ZDEB JanV0OP
3649108ZBROSZCZYK Filip0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
379765ZAWOR JerzyIV0KS "Nysa" NiSOP
389764ZAWISTOWSKI Pawel0OP
3958934ZAWIERUCHA Jakub0OP
4017591ZAWADZKI Grzegorz0OP
4123827ZAWADKA PaweIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
429763ZARZYCKI GrzegorzIII0OP
433544ZARZECKI LechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
449761ZAREMBA MarekIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
459762ZAREMBA MarekIII0OP
469760ZAREBA WojciechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
479758ZARADKIEWICZ Jaroslaw0OP
489757ZAPIOR Michal0OP
499756ZAMSZYN RomanII0OP
509755ZAMSZYN Danuta0OP
519754ZAMOJSKI Maciej0OP
528040ZAKASZEWSKI MateuszII1775LKS "Zarzewie" PrudnikOP
539753ZAK EugeniuszIV0OP
549752ZAJDLER LukaszII0OP
559751ZAGAJA RadoslawIII0OP
569750WYSZOMIERSKA MalwinaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
573732WYSOWSKI WaldemarI0OP
589748WYSOCKI Wojciech0OP
599747WYRWICH MarcinV0OP
609746WYRWICH Dominika0OP
619745WYRWAL TomaszIV0OP
6222809WYRWA SebastianIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
633731WYKROTA JacekI0LZS "Goniec" KluczborkOP
649744WYDRA Marcin0OP
653729WUZYNSKI JanI0OP
6649115WUCZKOWSKI WiktorV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
6749119WRZOSEK JanuszV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
6849117WRZOSEK AlicjaIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
6949118WRZOSEK AlexanderIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
709743WRZASK JanII0LZS "Goniec" KluczborkOP
7163805Wr鏏el Miros豉w0OP
7221832WR笅EL KamilII1579LZS "Goniec" KluczborkOP
7325451WR笅EL JakubV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
7425448WR笅EL Dawid0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
7523823WR笅EL Alina0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
769742WROBLEWSKI Lukasz0OP
779741WROBEL JacekIII0UKS "Rod這" OpoleOP
7842703WO昧IAK MarcinIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
793564WO昧IAK DanielII+1620OP
809740WOZNIAK Michal0OP
819739WOZNIAK AleksanderV0UKS "Rod這" OpoleOP
829738WOTA Katarzyna0OP
8323826WOSZCZYCKI JakubIII1121KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
8425450WOSZCZYCKA MartaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
8555697WOΘONOWSKI Krzysztof0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
863594WOLSKI Marcin FOTOI1846"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
8763119WOLREITER KonradV0UKS "Rod這" OpoleOP
8830106WOLNICA Micha0OP
8917626WOJTU TomaszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
909737WOJTOWICZ KazimierzII1653OP
919736WOJTOW Pawel0OP
9226141WOJCIECHOWSKA Wiktoria FOTOIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
939735WOJAS FranciszekII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
949734WODNICKI Daniel0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
9551653WODECKI Tomasz0UKS "Rod這" OpoleOP
9655846WΜDARCZYK MaciejIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
979733WLODEK Jozef0OP
989732WLODARCZYK JerzyIII0OP
999731WLODARCZYK AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1009730WITOWSKI PawelII0UKS "Rod這" OpoleOP
1019729WITKOWSKI EdwardIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
10221270WITKIEWICZ Krzysztof0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
10320608WITKIEWICZ Grzegorz FOTOI1775UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
10430141WITCZAK WojciechIII1516KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1059727WI吉IEWSKI RobertII1753LKS "Zarzewie" PrudnikOP
10619741WI吉IEWSKI Micha FOTOK+2204UKS "Rod這" OpoleOP
10720775WI吉IEWSKI DawidV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1086209WI吉IEWSKI AdrianFM2351LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
10920774WI吉IEWSKA 畝netaV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1109728WISNIOWSKI AdamIV0OP
1119726WIRZESKA AleksandraV0OP
1123728WILK PaweII1845UKS "Rod這" OpoleOP
1139725WILDE AleksanderIII0OP
11452959WIKAREK PaweIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11542702WIKAREK MateuszV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11638666WIKA Maciej0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11721400WIESZOLEK JerzyI0OP
1183547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1199724WIENKE PrzemyslawIV0OP
1209723WIENKE MaciejV0OP
12142709WIENCEK EwaV0OP
12223829WIELKI ㄆkasz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12323824WIEJA MagdalenaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12425449WIEJA DamianIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1259722WIECZOREK KrzysztofV0OP
1269721WIECZOREK JerzyIII0OP
1279720WIECZOREK AndrzejIII0OP
12877020WIECHA Nikola0Zawsze RazemOP
12961990WIECHA Mi這szIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1309719WIECHA KrystianII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1319718WIECEK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1329717WIATREK PiotrIII0OP
1339716WIATREK Izabela0OP
13438670WESELAK Adrian0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13523145WERNER OskarIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1369803WERNER OlafII1369UKS "Rod這" OpoleOP
1379715WENERSKA SandraV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13842713WEISS Teresa0OP
13942711WEISS Henryk0OP
14042712WEISS DawidV0OP
14157321WEIGEL Piotr0OP
1429714WEHYNSKI Roman0OP
1439713WEHYNSKI LechIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1449712WEGROWSKI RadoslawII0OP
1459711WEGLARZ MichalV0OP
1469710WEGLARZ AnnaIV0OP
14761113WECZERA Maja1036KS "GRYF" KietrzOP
1489709WEBER Mateusz0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1499708WEBER DawidIV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1509707WCISEL Grzegorz0OP
1513529W.RZYK KarolinaIII0SKS ORLIK BrzegOP
1523528W.RZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
1539706WAWRZYNIAK Jan0OP
15457782WAWRZKOWICZ Miko豉jIV0OP
15545746WATAx Aleksandra FOTOIII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1563724WASIK BronislawI0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1579705WAS Lukasz0UKS "Rod這" OpoleOP
15865766WARZYCHA DanielIV0SKS ORLIK BrzegOP
1593546WARMUZ PiotrI2096LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1609704WARDENGA GrzegorzV0OP
1619703WANKE Maciej0UKS "Rod這" OpoleOP
1629702WANDZEL TomaszIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1639701WALKIEWICZ MichalIII0OP
16437789WALICZEK KrzysztofII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1659700WALENTYNOWICZ ZbigniewIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1669699WALENTYNOWICZ WitoldV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1679698WALENTYNOWICZ MichalIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1683723WALCZAK TomaszI2109OP
1699697WAGIEL Emilia0OP
1709696WACHLA KrzysztofV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1719695URYGA Bartosz0LZS "Goniec" KluczborkOP
1729694URBA垶KA KingaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1739693URBANOWICZ ZbigniewI0OP
17410833URBANCZYK DawidIV0OP
1759692TYMRAKIEWICZ TadeuszII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1763721TYMRAKIEWICZ MarcinI1715LZS "Goniec" KluczborkOP
1773720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
1789691TYMOWICZ JakubIV0OP
1796164TWORUSZKA Sebastian FOTOK2132UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1809690TWAROG SzymonV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1813719TUSTANOWSKI Robert FOTOM2264LKS "Zarzewie" PrudnikOP
18221830TUSTANOWSKI Mateusz FOTOI++2022LKS "Zarzewie" PrudnikOP
18326772TURY垶KI Damian0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1849689TUREK Malgorzata0OP
18551381TUREK Beata0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1869688TUCZYNSKI BartoszIV0OP
1879687TRZASKA AdamII0OP
18865258TRUSZ JuliuszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
18926728TRUSZ JuliaI+1696UKS "Rod這" OpoleOP
1903538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
1919686TROJAK Martyna0OP
1929685TRINCZEK RomanII1685LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1939684TOPOROWSKI JacekIII1297SKS ORLIK BrzegOP
19457895TOMCZYK Dominik0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1959683TOKARSKI Maciej0SKS ORLIK BrzegOP
1969682TLALKA TadeuszIV0OP
19723147TKACZUK JakubV0UKS "Rod這" OpoleOP
1989681TKACZ SebastianIII0OP
1999680TKACZ KazimierzII0OP
2009679TKACZ Agnieszka0OP
20169762TARASZKIEWICZ Hanna FOTO0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
20250872TALIK PatrykI+2059UKS "Rod這" OpoleOP
2033716TALAGA JerzyK0OP
2043600TABOx WaldemarI1749UKS "Rod這" OpoleOP
2053714TABOx MarcinI++2003"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2063715TABOLA MartaI1841OP
2079678TABACZYK BogdanII0OP
20831920名ITAJ EugeniuszII1758LZS "Goniec" KluczborkOP
20950765名IRSKI PiotrIII1610KS "GRYF" KietrzOP
21030154名IERK Mi這szIV0SKS ORLIK BrzegOP
21122117名IERC Robert FOTOIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
21222110名IDERSKA Katarzyna0OP
21329790同IEWOK Miros豉wa FOTOIV1226UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2149607危IETA垶KI MarekII+1683SKS ORLIK BrzegOP
2153591危IECHOWSKI AdamII0OP
21626139印IWA Piotr FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
21721399SZYNKLER Stanislaw FOTOI1647OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2189677SZYNKARUK TomaszV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2193712SZYMANSKI ZbigniewI1782OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2204389SZYMANSKI PiotrCM2242LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2213711SZYMANOWSKA KarolinaK2096LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2223593SZYDΜ JanII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2233568SZYBKA MagdalenaII1470LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2243567SZYBKA JoannaII+1680LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2253566SZYBKA AndrzejI++1949LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
22655136SZWEC KonradIV0UKS Gekon NysaOP
2279675SZWANKE KrzysztofV0OP
2289674SZUL StanislawIV0OP
2296143SZTWIERTNIA Jan Krzysztof FOTOK2113LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
23017589SZTOLC JanuszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2319673SZPIECH AdriannaIII0OP
2329672SZOT WieslawaII0OP
23345741SZOSTKOWSKI Kacper FOTOII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2349671SZOLNA AnnaIV0OP
2359670SZNAJDER BoguslawV0OP
2369869SZMER Aleksander FOTOI1857UKS "Rod這" OpoleOP
2379669SZMAGIEREWSKA EwaV0UKS "Rod這" OpoleOP
23858933SZLUFIK Ilona0OP
2399668SZKOP MateuszIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
24043968SZEWCZYK MaksymilianV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2419667SZERNER LukaszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
2429666SZERNER Iga0UKS "Rod這" OpoleOP
24344043Szczotka Micha0OP
24453747SZCZE吉IAK JulianIII1015OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2459665SZCZEPANSKI TomaszV0UKS "Rod這" OpoleOP
2469664SZCZEPANSKI MarcinIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2479663SZCZEPANSKI JaroslawII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2489662SZCZEPANSKI Grzegorz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2499661SZCZEPANSKA SylwiaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
25023153SZCZEPANOWSKI MichaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
25146841SZATON ArkadiuszV0OP
25222113SZATKOWSKI Jakub0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2539659SZARATA AdrianI1946KS "Nysa" NiSOP
2549658SZAJDA StanislawIV0OP
2553709SZAJDA Marcin FOTOI++1995LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2569657SZAFRANSKI JanuszII0OP
2579656SZAFRANSKI Adam0OP
2589655SZADKOWSKI NikodemII0OP
25951936SYDOR Rados豉wII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
26051412SYDOR PiotrIII0UKS "Rod這" OpoleOP
26151386SYCZEWSKI AnatolijII1354"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
26251387SYCZEWSKA NinaIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2639654SWIERZYNSKI RadoslawV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
26451385SWIERZY PiotrIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2653615SWIDRAK AleksanderI0OP
2669652SWIATLY JakubIII0OP
2679650SUROWANIEC GrzegorzIII0OP
2689649SURDYKA Jan0OP
2699648SUPERCZYNSKI Tomasz0OP
27065024SULARZ EdwardIII0UKS "Rod這" OpoleOP
27158932SUDO Piotr0OP
2729647SUDOL SlawomirIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2739646SUCHINSKI KrzysztofV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
27471390STYPKA TobiaszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
27553984STYPKA SebastianII1245UKS "Rod這" OpoleOP
2763592STRZ襾 AdamII0OP
2773707STRZEP MarekI1788OKSz "Spo貫m" OpoleOP
27819745STRZELECKI MichaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
2799645STRZELECKA Jolanta0OP
28019740STRZELEC ArkadiuszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
28122112STRZELCZYK SzymonIII0OP
28241090STRZELBICKA Ewelina0OP
2839644STRZALKOWSKI MieczyslawII0KS "Nysa" NiSOP
28443413STRU Weronika0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
28543412STRU PaweV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2869643STRUK AndrzejII0OP
2879642STROJNY JozefIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2889640STOKLOSA MarekII0OP
2899639STILLER MarekV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
29065547ST襾IE DawidV0UKS "Rod這" OpoleOP
29145940STER Emilia FOTOIII0UKS "Rod這" OpoleOP
2929638STEPNIOWSKI Jerzy0OP
2939637STEPIEN KrzysztofV0OP
2949636STEPCZYNSKI StefanII0OP
2959635STEPCZYNSKI MaciejII0OP
2969634STENZEL Izabela0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2979633STEGMILER ArkadiuszIII0OP
2989632STEFANSKA Justyna0OP
2999631STEFANIK Wojciech0OP
30026724STASI垶KI Przemys豉wIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3019630STASIEWICZ WitoldIV0OP
30250319STAROSTA Martyna FOTOI+1516UKS "Rod這" OpoleOP
30327519STARK ㄆkasz FOTOII1357UKS "Rod這" OpoleOP
3049629STARBA RadoslawIV0OP
3059628STANOSSEK JozefII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
30633903STANKIEWICZ KamilII+1246UKS "Rod這" OpoleOP
3079627STANIA Pawel0OP
3089626STANCZYK WojciechIV0OP
3099625STAL TanasisIII0OP
31072423STACHURA Jakub0OP
3119624STACHERA JoannaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
3129623STACH AnnaIII0OP
3133706SRUTWA MaciejI1858UKS "Rod這" OpoleOP
3149622SREMCEVIC ZoranIII0OP
31538669SPYCHAx Oskar0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3169621SPYCHAJ MagdalenaIII0OP
3179620SPODZIEJA SylwesterII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
31853657SOWA Wiktoria FOTOK1908UKS "Rod這" OpoleOP
31921481SOWA Marcin FOTOII0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
3206094SOWA Bernard FOTOI1784UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
32130152SOWA BartoszV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3229619SONSALA Joanna0OP
32342695SOK粌SKI MateuszV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
32469705SOKOΜWSKI AntoniIV0SKS ORLIK BrzegOP
3259618SOKALSKI TomaszIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3269617SOJKA GrzegorzIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3279616SOCHACKI MariuszIII0OP
3289615SOBOLEWSKI TomaszIII0OP
3299614SOBOLEWSKA Elzbieta0OP
3309613SOBIEGRAJ PawelIV0SKS ORLIK BrzegOP
33178528SOBCZYK Albin0OP
3329612SOBCZAK Marcin0OP
3339611SMYREK PiotrIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3349610SMYKA WieslawIII0OP
3353705SMYK JozefI0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
33657772SMUDA Tomasz FOTOII1218UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
33754297SMOLORZ ZygmuntII1539OP
3389609SMOLKA PawelV0OP
3399608SMOLKA Jerzy0OP
3409606SMEREKA MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
34121397SMARZEWSKI Ryszard0OP
3429605SMARZEWSKI MariuszII0OP
3439604SMANDZICH WaldemarIV0OP
3449600SΜBODZIAN MateuszII1699LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3459603SLUZALEK DamianII0OP
3469602SLOWINSKI AndrzejIII0OP
3479601SLOWIK AlicjaII0OP
3489599SLOBODZIAN JacekIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3499598SLOBODZIAN AndrzejIII1546LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3509597SLICZNY Michal0LZS "Goniec" KluczborkOP
3513563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3529596SLABIK RafalIV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3533703SKUPINSKA AnnaI++1853UKS "Rod這" OpoleOP
3549595SKROBEK RadoslawIII0OP
35576285SKR邛KOWICZ Jerzy0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
35670188SKOWICKI Krzysztof0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
35770186SKOWICKA HelenaV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
35833906SKOTNICZNY ㄆkaszV0UKS "Rod這" OpoleOP
35951937SKORUPKA TeodozjuszIII0OP
36045944SKORUPKA MarcinIII1204UKS "Rod這" OpoleOP
3619594SKORULSKI Maciej0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3629593SKOROSZEWSKI EliaszIII0OP
3639592SKOLARCZYK MaciejII1549KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3649591SKOCZYLAS PrzemyslawII0OP
3659590SKAWINSKI MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3669589SKAWINSKA KatarzynaIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3679588SIWY ZofiaIII0KS "Nysa" NiSOP
3689587SIPIORA IreneuszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
36921395SIMANKOWICZ RyszardI0OP
37027518SIKORSKI JakubIV0UKS "Rod這" OpoleOP
37145942SIKORSKA Hanna0UKS "Rod這" OpoleOP
3729586SIKORA MichalIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3739585SIKORA JakubV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3743702SIEKANIEC JanK2121LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3759584SIEDLECKI AdamII1773LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3769583SEUCHTER Michal0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3779582SENFT StanislawII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3789581SENDERA MateuszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3799580SEMERDA JanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
38020926SCHONBACH Pamela FOTOV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
38133907SAWICKI Oskar0UKS "Rod這" OpoleOP
38263808Sawicki Ireneusz1508OP
3839579SANDLAK MarcinIV0OP
3849578SALAMON Lukasz0OP
3859577SALAK PiortrII0OP
3869576SALAK EmiliaIII0SKS ORLIK BrzegOP
3879575SAKOWICZ FranciszekII0OP
3889574SAJDAK ElzbietaIII0KS "Nysa" NiSOP
3899573SAJDAK CzeslawII0OP
3909572SADOWSKI TomaszV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
39143349SADOWCZYK MichaIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3929571RZERZACZ JozefIV0OP
39374184RZ﹖A MichaIII0UKS Gekon NysaOP
39469536RZ﹖A MateuszII1099UKS Gekon NysaOP
3959570RYDZAK LudwikII1520UKS "Rod這" OpoleOP
3969569RYBICKI RyszardII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
39741678RUTKOWSKI KarolII1323UKS "Rod這" OpoleOP
3989568RUSZKIEWICZ MarianII1414OP
39961270RUSZKIEWICZ Jaros豉w0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4009567RUSZALA PiotrIII0OP
4019566RUSZALA PawelIII0OP
4029565RUSIN AdamII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4039564RUDZKI TomaszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4047944RUDZKI MaciejII1920LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4053537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
4067935R笉 RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
40743344ROZENBAJGIER AnnaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4089563ROZANSKI Gracjan0OP
4099562ROSZKOWIAK WojciechII0OP
4109561ROSIAK Jacek0OP
41126719ROSENHOF MarcinIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4129560ROMANSKI AndrzejIII0UKS "Rod這" OpoleOP
4139559ROKUS JanIV0OP
4149558ROGOWSKI ZbigniewIII0OP
4159557ROGINSKI Jacek0OP
41651927ROGALSKI DawidV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4179556ROG PawelII0OP
41849109ROBOJDEK PatrykV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4199555REZWIAKOW PiotrIV0OP
4209554REZNER BoguslawIII0OP
4217934REWASIEWICZ MiloszII+1876LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4229553RESZKA MarcinIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
42343967RESZCZY垶KI JakubIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4249552RESTEL HenrykIV0OP
4259551REDZINSKI AdamIV0OP
4269550RECZEK SzymonIII0OP
42753462RDZANEK KamilV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4289549RALIS Tadeusz0OP
4299548RAKOWSKI MateuszV0OP
43025447RAJSKI AdamIII1427KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4319547RAJDA WieslawV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4323700RAJDA KrystianII+1841LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
43341093RADZISZEWSKA Kamila0OP
4349546RADWANSKA BarbaraIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4359545RADWAN BartekIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4369544RADOS Mateusz0OP
4379543RADOS Bartosz0OP
4383699RACZYNSKI MarcinI2027OP
43955791Rac豉wicki TymoteuszII1228UKS "Rod這" OpoleOP
44019743RACxWICKI Kacper FOTOI1738UKS "Rod這" OpoleOP
44130423RACHFALSKI Wojciech FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
44222122PYTLIK LeokadiaIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4439542PYTEL StanislawIII0OP
4449541PYTEL Jan0OP
4459540PYRYT KatarzynaIV0OP
4469539PUSTELNIAK AndrzejII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
44723152PUΡORAK Jan FOTOFM2303UKS "Rod這" OpoleOP
4489538PULKOWSKI Rafal0OP
4499537PULIT AndrzejII0OP
4509536PUCZKOWSKI WladyslawIII0KS "Nysa" NiSOP
45122114PUCHACZ RyszardIV0KS "Nysa" NiSOP
4529535PTASZEK Przemys豉wII1674St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
45333909PTASZEK Mi這sz FOTOIII1035St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4549534PRZYTULSKA JustynaII0OP
45548319PRZYSZLAK KrzysztofIV0UKS "Rod這" OpoleOP
4569533PRZYSTAL Arkadiusz0OP
4579532PRZYBYTNIOWSKA MajaIV0OP
4589531PRZYBYTNIOWSKA KarolinaIII0OP
4599530PRZYBYLAK MarekII0OP
4603697PROKOPCZUK Antoni FOTOI1412KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
46125446PROKOP Piotr0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4629529PROCHOWSKI StanislawIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
46310610PREIZNER KarolinaIV0OP
4643695PRANDZIOCH DorotaI1790UKS "Rod這" OpoleOP
46525445PRAJS Patryk0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
46625444PRAJS Filip0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4679528POWIECKI RadoslawIV0OP
4689527POWIECKI KamilV0OP
4699526POTOCZNA Agnieszka0SKS ORLIK BrzegOP
4709525POTEREJKO RomanII0OP
47165552POREMSKI Aleksander0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
47221559POPOWICZ JustynaV0UKS "Rod這" OpoleOP
4733559POPEK JacekII+1938LZS "Goniec" KluczborkOP
4749524POLOSAK LudwikII0OP
47571969POLOK ArturIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4769523POLMAN Dorota0OP
4773536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
4789522POLEWKA Stanislaw FOTOIII0OP
4799521PODYMA MarekV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4809520PODWIKA JozefIII0OP
48130585PODOLAK Adam0UKS "Rod這" OpoleOP
4829519PODLYSKA JozefII0OP
4833558PODK紟KA Miros豉wII+0LZS "Goniec" KluczborkOP
48433527PODCZASIK Edward0KS "Nysa" NiSOP
48557732POCHOPIN AntoniIII0UKS "Rod這" OpoleOP
4869518PLUTA ZbigniewII0OP
4879517PLUTA KrzysztofV0UKS "Rod這" OpoleOP
4883590PLUTA JacekIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4899516PLICKO RobertIII0OP
4909515PLICKO LukaszIV0OP
4919514PLICKO AnnaIV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4929513PLAWSZEWSKI JerzyIV0KS "Nysa" NiSOP
4939512PIWOWARCZYK BartoszIII0OP
4949511PISKOZUB MichalIV0UKS "Rod這" OpoleOP
49547125PIR笉 Miko豉jIII1108SKS ORLIK BrzegOP
4969510PIOTROWSKI MarcinV0OP
4979509PILZYS Marcin0LZS "Goniec" KluczborkOP
4989508PILICHOWSKI MariuszII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
49958205PILCH Piotr FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
50061150PILCH Pawe FOTOIV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006