Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 22 2017 21:22:55
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID D馧Nazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
1215HERMANOWICZ DominikaK2074LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
21935KOWAL AndrzejI0OP
33522ALEKSANDR紟 AdrianaIII0SKS ORLIK BrzegOP
43523ALEKSANDR紟 SylwiaIII0SKS ORLIK BrzegOP
53524FIDRYSIAK BartoszII0SKS ORLIK BrzegOP
63525FIDRYSIAK MaciejII0SKS ORLIK BrzegOP
73526MALUSZKIEWICZ KonradII0SKS ORLIK BrzegOP
83527MUSIAx ArkadiuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
93528W.RZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
103529W.RZYK KarolinaIII0SKS ORLIK BrzegOP
113530ZI牞A BartoszIII0SKS ORLIK BrzegOP
123532GRZYB WaleryI0OP
133533+MAZIEJ WladyslawaI0OP
143534MOS AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
153535NOWAK WojciechI0KS "Nysa" NiSOP
163536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
173537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
183538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
193539JANKOWSKI JozefK2310OP
203541BLACHA DariuszI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
213542LATOCHA AndrzejI0LZS "Goniec" KluczborkOP
223543MUSIAx AndrzejII+0OP
233544ZARZECKI LechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
243546WARMUZ PiotrI2096LKS "Zarzewie" PrudnikOP
253547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
263548BASTRZYK Ma貪orzataIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
273549BASTRZYK IwonaI1794LZS "Goniec" KluczborkOP
283550DERKOWSKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
293551GNIAZDOWSKI RomanII0LZS "Goniec" KluczborkOP
303552JAGIEΜ AgnieszkaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
313554PIASTA BartoszII+1687LZS "Goniec" KluczborkOP
323555PILARSKA MonikaII1400LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
333556PILARSKI DawidII1788LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
343557PILARSKI PiotrII1683LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
353558PODK紟KA Miros豉wII+0LZS "Goniec" KluczborkOP
363559POPEK JacekII+1938LZS "Goniec" KluczborkOP
373563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
383564WO昧IAK DanielII+1620OP
393565MICHALICKI BronislawIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
403566SZYBKA AndrzejI++1964LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
413567SZYBKA JoannaII+1680LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
423568SZYBKA MagdalenaII1470LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
433569BUCZKOWSKI EdwardI0OP
443570GULANOWSKA MalgorzataI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
453571LUZNY WladyslawI0OP
463572KAMINSKI CezaryI0OP
473573KAMINSKI LeszekI0OP
483574KAMINSKI StanislawI0OP
493575KOCISZEWSKI LeszekI0OP
503577BUKOWY B豉瞠jII0OP
513578CHRZANOWSKI JanII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
523579DREWIENKOWSKI MateuszII0OP
533580GALI垶KA KarolinaII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
543581GALI垶KI Jaros豉wI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
553582GALI垶KI PiotrII0OP
563583HANUSEK PiotrII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
573584JABΜ垶KI MichaIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
583585JACHYM AdamI1999OKSz "Spo貫m" OpoleOP
593586KLIMEK Marcin FOTOI1761UKS "Rod這" OpoleOP
603587KROK MarekIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
613588LASEK JakubII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
623589PAPAJ MagdalenaII+0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
633590PLUTA JacekIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
643591危IECHOWSKI AdamII0OP
653592STRZ襾 AdamII0OP
663593SZYDΜ JanII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
673594WOLSKI Marcin FOTOI1846"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
683595BAZAN MartaI1465UKS "Rod這" OpoleOP
693596BAZAN SzymonII1799UKS "Rod這" OpoleOP
703597JANKOWSKI GrzegorzI1820UKS "Rod這" OpoleOP
713598LITAWOR KrzysztofII0UKS "Rod這" OpoleOP
723599MASEΘO MichaII1702UKS "Rod這" OpoleOP
733600TABOx WaldemarI1749UKS "Rod這" OpoleOP
743601ZUREK JuliaII+0UKS "Rod這" OpoleOP
753602GARUS JerzyI1422"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
763603MULARCZYK JerzyI0OP
773608GULANOWSKI DominikI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
783609MARCINKIEWICZ PiotrI1903LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
793610LESNIOWSKI BoguslawI1439OKSz "Spo貫m" OpoleOP
803613KUPIECKI AndrzejI0OP
813615SWIDRAK AleksanderI0OP
823616ARENDARSKI KazimierzI++1974OP
833617BAGINSKI RomanI0OP
843618BANASIK Krzysztof FOTOK2186LKS "Zarzewie" PrudnikOP
853619BEKIESZCZUK Miros豉wI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
863620BEKIESZCZUK ViolettaI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
873621BIEGALSKI ArkadiuszI1713LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
883623BOBOWSKA JoannaI+1868LKS "Zarzewie" PrudnikOP
893624BUGNAR J霩ef FOTOK2138KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
903625CHE垶KI DariuszK2225OP
913627+CHROBAK Zdzis豉wI0OP
923628CIEPLIK JustynaI+0LZS "Goniec" KluczborkOP
933629CISZEWSKI MaciejK2224LZS "Goniec" KluczborkOP
943630CRISTOFOLI RomanI0OP
953631CZEKALA WojciechI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
963633CZERKAWSKI GrzegorzI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
973634CZERKAWSKI PaweI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
983635+DACHOWSKI JulianI+1909LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
993636DOBROWOLSKI Boles豉wI0OP
1003637DRECZKOWSKI RyszardK2034LZS "Goniec" KluczborkOP
1013638DZIEDZIC RobertI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1023639FABER GinterI0OP
1033640FILIPOWICZ AdamII+1778UKS "Rod這" OpoleOP
1043642GANDZIAROWSKI JanI1598OP
1053644GDOWSKI Zdzis豉wI0LZS "Goniec" KluczborkOP
1063645GORAJEK HenrykI0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1073646GORALCZYK ArturI0OP
1083648GOROL AnnaI1758LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1093649GRAJDEK JaroslawI+2007LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1103650GRODEK TadeuszI0OP
1113651GRUCA ZdzislawI+1737OP
1123652GULANOWSKI AndrzejI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1133653+GULANOWSKI KazimierzI++2026LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1143654HANUSEK EugeniuszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1153655HANUSEK GrzegorzI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1163657HUDZIAK Pawel FOTOK2154OP
1173658JANOCHA Jan FOTOI1610KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1183660JASZCZ MalgorzataI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1193661KACZOROWSKI MarcinI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1203662KALINSKI JacekI0OP
1213663KEDZIERSKI BronislawI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1223664KISIEL GerhardI1401LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1233665KLIMIEC AndrzejI2053KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1243666KOCON WiktorI+1807KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1253667KOMIDZIERSKI EugeniuszI1959LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1263668KONCEWICZ DariuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
1273669KOWOLIK KrzysztofK2135OP
1283670KOZMINSKI BartoszI2085OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1293672KRZYWDA Andrzej FOTOK2174LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1303674KUCZYNSKI JozefI0OP
1313676LACH J霩efI0OP
1323677LASKOWSKI JacekI0OP
1333679LUDWIKOWSKI DariuszK2160LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1343680MAΒCKI Rafa FOTOK+1994LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1353681MARSZALEK ZdzislawI1774KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1363682MATYJA StanislawI1728OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1373683MEINERT TomaszK2159LZS "Goniec" KluczborkOP
1383684NAJBAR MarcinK++2246LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1393685NAJBAR MateuszI+2004LZS "Goniec" KluczborkOP
1403686CHMIEL Dominika FOTOM2098LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1413687NOWAKOWSKI Jan FOTOI1712OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1423688OGIEWKA RafalI2065OP
1433689OLSZOWSKI AndrzejI1658OP
1443690OLSZYNSKI KazimierzK+2151LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1453691OLSZYNSKI MichalI1961LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1463692OWCZARCZYK WaldemarI0OP
1473693PIETROCZUK Roman FOTOI++1974KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1483694PILARSKI MarianI1976LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1493695PRANDZIOCH DorotaI1790UKS "Rod這" OpoleOP
1503696+PROCHOWNIK FranciszekK2174"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1513697PROKOPCZUK Antoni FOTOI1456KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1523699RACZYNSKI MarcinI2027OP
1533700RAJDA KrystianII+1841LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1543702SIEKANIEC JanK2115LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1553703SKUPINSKA AnnaI++1853UKS "Rod這" OpoleOP
1563705SMYK JozefI0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1573706SRUTWA MaciejI1858UKS "Rod這" OpoleOP
1583707STRZEP MarekI1788OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1593709SZAJDA Marcin FOTOI++1995LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1603711SZYMANOWSKA KarolinaK2096LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1613712SZYMANSKI ZbigniewI1782OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1623714TABOx MarcinI++2003"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1633715TABOLA MartaI1841OP
1643716TALAGA JerzyK0OP
1653719TUSTANOWSKI Robert FOTOM2256LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1663720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
1673721TYMRAKIEWICZ MarcinI1715LZS "Goniec" KluczborkOP
1683723WALCZAK TomaszI2109OP
1693724WASIK BronislawI0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1703728WILK PaweII1845UKS "Rod這" OpoleOP
1713729WUZYNSKI JanI0OP
1723731WYKROTA JacekI0LZS "Goniec" KluczborkOP
1733732WYSOWSKI WaldemarI0OP
1743736ZGADZAJ RafalK2133LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1753738+ZUKOWSKI TadeuszI0OP
1763739ZUREK JacekI1903KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1774379KRZYWDA Ma貪orzata FOTOI++1864LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1784389SZYMANSKI PiotrCM2242LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1795210CHMIEL Piotr FOTOI+1887LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1805633CZARNECKI Artur FOTOI1898UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1815634CZEMPIEL HenrykI1883"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1825764J犵RZEJOWSKI Maciej FOTOI2059UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1835818KOCWIN Bartosz FOTOFM2207"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1845957NIGIEL Piotr FOTOI1946UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1856094SOWA Bernard FOTOI1784UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1866143SZTWIERTNIA Jan Krzysztof FOTOK2113LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1876164TWORUSZKA Sebastian FOTOK2132UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1886209WI吉IEWSKI AdrianFM2351LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1897017KAPRAL KrzysztofK1948LZS "Goniec" KluczborkOP
1907614PAWLAK GrzegorzII0OP
1917635BOBOWSKI GrzegorzI1820LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1927735GWO挑ZIK Zbigniew FOTOI1885LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1937736HADZICKI TomaszII+1881LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1947764JURASZEWSKI Mieczyslaw FOTOII+1654OP
1957868MLOTKOWSKA JoannaII+0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1967870MOKRZYCKI Jan FOTOII1605UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1977934REWASIEWICZ MiloszII+1876LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1987935R笉 RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1997944RUDZKI MaciejII1920LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2008040ZAKASZEWSKI MateuszII1775LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2018991ABRAMCI紟 Bart這miejIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2028992ADAMCZYK MarcinIV0OP
2038993ADAMCZYK PiotrIV0OP
2048994ALENOWICZ WojciechII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2058995ANDRZEJEWSKI KazimierzIV0KS "Nysa" NiSOP
2068996ANGERMAN Adam0OP
2078997ATLAS Beniamin0UKS "Rod這" OpoleOP
2088998AUGUSTYNOWICZ PiotrII1843LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2098999BACI垶KI MariuszII0UKS "Rod這" OpoleOP
2109000BACI垶KI MichaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
2119001BADULA Adam0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2129002BAGI垶KI BogdanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2139003BAGI垶KI RyszardIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2149004BALA AgnieszkaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2159005BALAWENDER Micha0LZS "Goniec" KluczborkOP
2169006BALINKA GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2179007BANACH EdwardII0OP
2189008BARGIEL Bartek0OP
2199009BARON Zdzis豉wII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2209010BARTKIEWICZ BeataIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2219011BARTKOWICZ ㄆkaszIV0OP
2229012BARTYLA Sebastian0OP
2239013BASTRZYK AdamIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2249014BASTRZYK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2259015BATOR AgataII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2269016BEDNARZ AndrzejIV0OP
2279017BEDNARZ DanielII0OP
2289018BEDNARZ DariuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2299019BEDNASZY垶KI ㄆkaszIV0OP
2309020BEDZMIROWSKI PaweIII0OP
2319021BEREZOWSKI MarianII1516LZS "Goniec" KluczborkOP
2329022BERNER LeszekV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2339024B呇 ZbigniewII0OP
2349025BIAΒK MichaV0OP
2359026BIJAK GrzegorzII1662OP
2369027BxSZCZYK AgataIII0OP
2379028BxSZCZYK LeszekIII0OP
2389029BxSZCZYK SebastianII0OP
2399030BOBAK AndrzejIII0OP
2409031BOBRA JacekIII0OP
2419032BOBRA PiotrV0OP
2429033BOCHEN DanielIII0OP
2439034BOCHEN DominikIV0OP
2449035BODYNEK WolfgangII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2459036BOGACZ LeszekIV0OP
2469037BOGDA垶KA El瘺ietaIII0OP
2479038BOGUCKI BartoszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2489039BOGUSZEWSKI MarcinIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2499040BONEK KrzysztofIV0OP
2509041BORKOWSKA IlonaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2519042BOROWSKI BartoszIII0OP
2529043BORYCKI BartoszIII0OP
2539045BOSZKIEWICZ AleksanderII0OP
2549046BRODA BernardIII0OP
2559047BRODA PiotrIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2569048BRODOWSKA Violetta0OP
2579049BROWARSKI BartoszIV0OP
2589050BRY GerhardIII0OP
2599051BRZOZOWSKI PatrykIV0UKS "Rod這" OpoleOP
2609052BUCZKOWSKI Miros豉w0OP
2619053BUJAN BartoszII0OP
2629054BUJAN LeonIII0OP
2639055BUJAN MaciejIII0OP
2649056BUKSA Ewelina FOTOI1683LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2659057BUxT MariuszII0OP
2669058BURATY垶KI Krzysztof0OP
2679059BYCZKOWSKI KamilIII0OP
2689060BYSIEC DamianII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2699061BYTNAR ZbigniewV0OP
2709062BZOWY RafaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
2719063CAL Olaf0OP
2729064CALA AdrianII1627LZS "Goniec" KluczborkOP
2739065CEDOR TeodorII0OP
2749066CHMAJ Justyna0SKS ORLIK BrzegOP
2759067CHMIELARZ MichalIII0OP
2769068CHMIELARZ RyszardII+0OP
2779069CHMIELOWSKA MagdaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2789070CHOJNA MichaIV0OP
2799071CHOJNACKI Przemys豉wIV0SKS ORLIK BrzegOP
2809072CHROBAK PiotrIV0OP
2819073CHROMIAK ㄆkaszIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2829074CHROSTOWSKI JanV0OP
2839075CHRYC PiotrIII0OP
2849076CHUDZIK,Radoslaw0SKS ORLIK BrzegOP
2859077CHWASTEK JuliuszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
2869078CHYL Dawid0OP
2879079CIECIERSKI Maciej0OP
2889080CIEPAJ SzymonV0OP
2899081CIESLAK Alfred0OP
2909082CIE RyszardIII0OP
2919083CIPORA MariuszIII0OP
2929084CIUCKA Pawe0OP
2939085CRISTOFOLI NicoloIII0OP
2949086CYBA BartoszV0OP
2959087CYRYS Micha0LZS "Goniec" KluczborkOP
2969088CZAJA ㄆkasz0OP
2979089CZAKAJ JakubIII0OP
2989090CZANGULEIT Dawid0OP
2999091CZAPLICKI MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3009092CZAPLICKI MariuszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3019093CZARNECKI Dawid0OP
3029094CZECH B豉瞠jV0OP
3039095CZECH JerzyIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3049096CZECH JustynaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3059097CZECH TeodorIV0OP
3069098CZERKAWSKI LeszekII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3079099CZERKAWSKI ZbigniewII0OP
3089100CZERKAWSKI Zdzis豉wII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3099101CZULAK Stefan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3109104DAWIDZIAK AndrzejIII0OP
3119105DEC ㄆkasz0OP
3129106DEC MariuszV0OP
3139107DEMBI垶KI LudwikII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3149108DEREJ J霩efII0OP
3159109DERELA Alicja0OP
3169110DERE MichaV0UKS "Rod這" OpoleOP
3179111DERNOWICZ WiktorII0OP
3189112DI MARE DonatoII0OP
3199113DLUGOSZ SzymonIII0OP
3209114DOBROWOLSKI AaronII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3219115DOBROWOLSKI EmilII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3229116DOBRZYNIECKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3239117DOLI垶KI Bart這miejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3249118DOLI垶KI KamilV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3259119DOLI垶KI TomaszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3269120DOLNICKI Marek0OP
3279121DOMALEWSKI KrzysztofIII0OP
3289122DOROBA JanII1349OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3299123DRAB Justyna0OP
3309124DRANKA MarekII0OP
3319125DROCHOMIRECKI PrzemekII0OP
3329126DROZDOWSKI LeszekIII0OP
3339127DRZA RyszardII0OP
3349128DUBAS MichaV0OP
3359129DUCHNOWSKA Ma貪orzata0OP
3369130DUCHNOWSKI Jakub0OP
3379131DUCHNOWSKI TadeuszII0OP
3389132DUDEK KoletaIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3399133DUMA ㄆkaszIII0OP
3409134DURKACZ Jaros豉wIII0OP
3419135DWORECKI ZbigniewII0OP
3429136DYRDA KarolinaIV0OP
3439137DYWAN KrzysztofII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3449138DZIANKOWSKI RyszardII0OP
3459139DZIDECZEK WitoldIII0OP
3469140DZIUBA ㄆkaszIV0OP
3479141DZIUBACKI S豉womirII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3489142DZIUROWSKI MichaIV0OP
3499144FOLMER AdrianIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3509145FRANECKI MaciejIII0OP
3519146FRASEK ㄆkaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3529147FUCHS TomaszIII0OP
3539148FURGOL Alina0OP
3549149FURGOL BarbaraII0OP
3559150GACZEWSKI PaweV0UKS "Rod這" OpoleOP
3569151GADZIK TomaszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3579152GAJEK Jaros豉wIV0OP
3589153GALACKA Karolina0OP
3599154GALACKI Les豉wII0OP
3609156GALECKI Olaf0UKS "Rod這" OpoleOP
3619157GALLA KazimierzII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3629158GAMON PiotrII0OP
3639159GARCARZ DamianV0OP
3649160GASIOR Aleksandra0OP
3659161GATNIKIEWICZ TomaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3669162GAWINEK Adam0OP
3679163GAWLIK Hubert0OP
3689164GAWLIK IrenaIII0OP
3699165GAWLIK Mi這szV0SKS ORLIK BrzegOP
3709166GAWRO垶KA Anna0UKS "Rod這" OpoleOP
3719167G牞CZAK GrzegorzII0OP
3729168G牞CZAK JakubIV0OP
3739169GERLACH DariuszIV0OP
3749170GIBAx ArkadiuszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
3759171GIBAx KrzysztofIII0OP
3769172GLOGOWSKI GrzegorzIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3779173GLOMBIK JozefV0OP
3789174GLOMBIK MonikaV0OP
3799175GOCEK KarolinaIV0OP
3809176GOCZO GerardII0OP
3819177GOLDYN JanII0OP
3829178GOLEBIOWSKI BronislawII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3839179GORA ArturIII0OP
3849180GORCZY垶KI JerzyII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3859181GORECKI MarcinV0OP
3869182GORNICKA Natasza0UKS "Rod這" OpoleOP
3879183GORNICKI Maciej0UKS "Rod這" OpoleOP
3889184GORNY TomaszIV0OP
3899185GORSKA Katarzyna0OP
3909186GRABOWIECKI KamilV0OP
3919187GRABOWSKI Bartosz0OP
3929188GRABOWSKI Marek0OP
3939189GRECH Jerzy0OP
3949190GRONDECKI GrzegorzIV0UKS "Rod這" OpoleOP
3959191GRONOWSKA AgnieszkaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3969192GRUSZKA JanII0OP
3979193GRYCZALOWSKA Anna0OP
3989194GRZEGORZAK Michal0OP
3999195GRZESIAK JanV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4009196GUMIENIAK MichaIII0OP
4019197HABER MartynaV0OP
4029198HAGIEL MariuszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4039199HAMRYSZAK Miros豉wII1479UKS "Rod這" OpoleOP
4049200HEFFNER JakubII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4059201HERTEL Justyna0OP
4069202HIBNER AdrianIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4079203HNYDIUK JanII0OP
4089204HOROSZCZAK Arkadiusz0OP
4099205HOSZOWSKA Gra篡naII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4109206HUREK TomaszIV0OP
4119207IDZIKOWSKI RomualdII0OP
4129208INDYK Piotr0OP
4139209INDYK WojciechII0OP
4149210INKENDYKER ArkadiuszII0OP
4159211JACEWSKI BoleslawII0KS "Nysa" NiSOP
4169212JACHYM Krzysztof FOTOIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4179213JAGIEΜ AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4189214JAHN Miros豉w0OP
4199215JAKIEL WojciechIV0OP
4209216JAKUSZEWSKA Dominika0OP
4219217JAKUSZEWSKA Magdalena0OP
4229218JAMINSKI DanielIV0OP
4239219JAMROZ AleksandraIII0OP
4249220JANCZURA ㄆkaszV0OP
4259221JANIA MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4269222JANIAK AnielaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4279223JANISZYN StanislawIII0OP
4289224JANKOWSKA KatarzynaIII0OP
4299225JANKOWSKI AndrzejII1328"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4309226JANTAS KrzysztofIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4319227JANUSZKIEWICZ KarolinaIII0OP
4329229JARZBINSKI Marian0OP
4339230JARZYCKI RudolfII1761LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4349231JASINSKI LukaszIV0OP
4359232JASINSKI PiotrV0UKS "Rod這" OpoleOP
4369233JASKOWIEC GrzegorzIV0OP
4379234JASKOWIEC IzabelaIII0OP
4389235JASKOWIEC NataliaIII0OP
4399236JAWORSKI B豉瞠jIV0SKS ORLIK BrzegOP
4409237JEZIERSKI RobertII0OP
4419238JURKIEWICZ PiotrV0SKS ORLIK BrzegOP
4429239JURKOWSKI Kamil0LZS "Goniec" KluczborkOP
4439240JURKOWSKI KazimierzII0OP
4449241JUSZCZYNSKI MaciejIV0OP
4459242KAC KasandraIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4469243KACHEL PaweII0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4479244KACPERSKA Anna0OP
4489245KACPERSKI Mariusz0OP
4499247KACZOROWSKI RyszardII0OP
4509248KADZIOLKA AndrzejIII0OP
4519249KADZIOLKA KrzysztofIV0OP
4529251KARLESZKO PiotrII1686OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4539252KARPOWICZ Milosz0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4549253KASPERCZYK BeataII1417KS "Nysa" NiSOP
4559254KASPERCZYK Dominik FOTOII1681KS "Nysa" NiSOP
4569255KASZYCKI SylwesterII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4579256KAWALEC TymoteuszV0OP
4589257KAZMIERCZAK JacekII0OP
4599258KAZULA RafalV0OP
4609259KEDZIERSKI ArturIII0OP
4619260K犵ZIORA Bart這miejII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4629261KENDZIA Ma貪orzataIII0SKS ORLIK BrzegOP
4639262KERN RudolfII0OP
4649263KIESLICH ㄆkaszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4659264KIJAK PiotrIII0OP
4669265KIJEK Andrzej0OP
4679266KILAR EwaIII0SKS ORLIK BrzegOP
4689267KILAR Ma貪orzata0SKS ORLIK BrzegOP
4699268KIRYCZUK ArturII1553UKS "Rod這" OpoleOP
4709269KITA Bart這miej0LZS "Goniec" KluczborkOP
4719270KLIMEK Piotr FOTOI1835UKS "Rod這" OpoleOP
4729271KLIMOWICZ Boles豉wIV0OP
4739272KNAPIK Karina0OP
4749273KOCHMAN Aleksandra0OP
4759274KOCON MartynaIV0OP
4769275KOCWIN Sebastian0OP
4779276KOKOSZKA Mieczys豉w FOTOII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4789277KOLODZIEJ BogdanI1772OP
4799278KOMANDER Adrian0OP
4809279KOMARNICKI Wojciech0OP
4819280KOMAROW Miko豉jII0KS "Nysa" NiSOP
4829282KONIOR ArkadiuszIII0OP
4839284KOPEC AndrzejIII0OP
4849285KOPERKIEWICZ Nika0UKS "Rod這" OpoleOP
4859286KOPICA Paulina FOTOK1959UKS "Rod這" OpoleOP
4869287KOPYLOWSKI MarekIII0SKS ORLIK BrzegOP
4879288KOREJWO Bronis豉wIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4889289KORNATOWSKI Mariusz0OP
4899290KOSELAK Ireneusz0OP
4909292KOWAL RyszardII0OP
4919293KOWALEWSKI ㄆkasz0OP
4929294KOWALSKA Iwona0OP
4939295KOWALSKI EdwardIII0KS "Nysa" NiSOP
4949296KOWALSKI JerzyII0OP
4959297KOWCUN MaciejV0OP
4969298KOWCUN TomaszIV0OP
4979299KOWOLIK ZbigniewIV0OP
4989300KOZA AgnieszkaIII0OP
4999301KOZIOL Anna0OP
5009302KOZIOL PiotrV0OP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006