Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 23 2017 00:53:04
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Tytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aLicencja zaw. G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
13622+BxSZCZUK Zygmunt FOTOK+205508200171OP
23627+CHROBAK Zdzis豉wI0OP
33635+DACHOWSKI JulianI+190908200135LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
43653+GULANOWSKI KazimierzI++202608200029LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
521414+KRAWCZYSZYN MarianI0OP
63533+MAZIEJ WladyslawaI0OP
73696+PROCHOWNIK FranciszekK2174"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
83726+WESOLOWSKI TadeuszI0OP
93737+ZIMMERMAN HorstI0OP
103738+ZUKOWSKI TadeuszI0OP
118991ABRAMCI紟 Bart這miejIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
128992ADAMCZYK MarcinIV0OP
138993ADAMCZYK PiotrIV0OP
1430158ADAMSKI AdamV0OP
153522ALEKSANDR紟 AdrianaIII008200124SKS ORLIK BrzegOP
163523ALEKSANDR紟 SylwiaIII0SKS ORLIK BrzegOP
178994ALENOWICZ WojciechII008200059LZS "Goniec" KluczborkOP
1830142ANDREJCZUK MateuszV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
198995ANDRZEJEWSKI KazimierzIV0KS "Nysa" NiSOP
208996ANGERMAN Adam00OP
2126774APCZY垶KI JakubV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
223616ARENDARSKI KazimierzI++197408200221OP
238997ATLAS Beniamin0UKS "Rod這" OpoleOP
2425434ATROSZKO Rafa0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
258998AUGUSTYNOWICZ PiotrII184308200146LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2656329BABINIEC Stanis豉wIV0OP
278999BACI垶KI MariuszII0UKS "Rod這" OpoleOP
289000BACI垶KI MichaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
299001BADULA Adam0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
303617BAGINSKI RomanI0OP
319002BAGI垶KI BogdanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
329003BAGI垶KI RyszardIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3321558BAJDA MaciejIII008200092UKS "Rod這" OpoleOP
349004BALA AgnieszkaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
359005BALAWENDER Micha0LZS "Goniec" KluczborkOP
369006BALINKA GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
379007BANACH EdwardII0OP
383618BANASIK Krzysztof FOTOK218608200157LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3942699BANDROWSKI FilipIV008200388KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4010556BARANOWSKI SylwesterII+012200124OKKFSiT "Cross" OpoleOP
419008BARGIEL Bartek0OP
429009BARON Zdzis豉wII0LZS "Goniec" KluczborkOP
439010BARTKIEWICZ BeataIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
449011BARTKOWICZ ㄆkaszIV0OP
459012BARTYLA Sebastian0OP
469013BASTRZYK AdamIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
479014BASTRZYK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
483549BASTRZYK IwonaI179408200222LZS "Goniec" KluczborkOP
493548BASTRZYK Ma貪orzataIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
509015BATOR AgataII0LZS "Goniec" KluczborkOP
513595BAZAN MartaI146508200006UKS "Rod這" OpoleOP
523596BAZAN SzymonII179908200028UKS "Rod這" OpoleOP
5358585BAZYLI RafaIII008200365OKSz "Spo貫m" OpoleOP
5464254B… Jagoda0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
5564255B… W這dzimierzIII0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
5626777BEDNAROWICZ MichaV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
579016BEDNARZ AndrzejIV0OP
589017BEDNARZ DanielII0OP
599018BEDNARZ DariuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
609019BEDNASZY垶KI ㄆkaszIV0OP
619020BEDZMIROWSKI PaweIII0OP
623619BEKIESZCZUK Miros豉wI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
633620BEKIESZCZUK ViolettaI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
649021BEREZOWSKI MarianII1516LZS "Goniec" KluczborkOP
6517630BERLIK PiotrIV0OP
669022BERNER LeszekV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
6723042BEZIMIENNY Karol FOTOIII012201420UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
689024B呇 ZbigniewII0OP
6933905BIALIK NikodemII141508200287UKS "Rod這" OpoleOP
709025BIAΒK MichaV0OP
7123041BIAΜ Aleksander FOTOIII012201107UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
723621BIEGALSKI ArkadiuszI171308200339LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
7373736BIENIAWSKI TymoteuszIV008200965OP
7451924BIENIEK DawidIV008200368St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
759026BIJAK GrzegorzII1662OP
7617581BINIECKI Mi這szIII008200181KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
7758925BINIEK Marcel0OP
783541BLACHA DariuszI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
799027BxSZCZYK AgataIII0OP
809028BxSZCZYK LeszekIII0OP
819029BxSZCZYK SebastianII0OP
8225435BxSZKO Joanna008200255KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
839030BOBAK AndrzejIII0OP
843623BOBOWSKA JoannaI+1868LKS "Zarzewie" PrudnikOP
857635BOBOWSKI GrzegorzI182008200160LKS "Zarzewie" PrudnikOP
869031BOBRA JacekIII0OP
879032BOBRA PiotrV0OP
889033BOCHEN DanielIII0OP
899034BOCHEN DominikIV0OP
9052836BOCHENEK RyszardII123309201089UKS Gekon NysaOP
9133908BOCIANOWSKA Iwona0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
929035BODYNEK WolfgangII008200034KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
939036BOGACZ LeszekIV0OP
949037BOGDA垶KA El瘺ietaIII0OP
9551382BOGDO VictoriaIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
969038BOGUCKI BartoszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
979039BOGUSZEWSKI MarcinIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
989040BONEK KrzysztofIV0OP
9923830BONIKOWSKI Mi這sz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10026717BORECKI RafaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1019041BORKOWSKA IlonaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1029042BOROWSKI BartoszIII0OP
10338708BORUC Zbigniew1537OP
10457194BORYCHOWSKI JanIII008200355UKS "Rod這" OpoleOP
1059043BORYCKI BartoszIII0OP
10638663BOSY HenrykII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1079045BOSZKIEWICZ AleksanderII0OP
10818310BOTA Rafa FOTOIII012200762UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1099046BRODA BernardIII0OP
1109047BRODA PiotrIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1119048BRODOWSKA Violetta0OP
11257896BRONISZEWSKI Jakub008200384LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1139049BROWARSKI BartoszIV0OP
11433899BROWARSKI Mi這szIV0OP
11551383BRO玆NA AdamV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1169050BRY GerhardIII0OP
11750973BRZOZOWSKA Nicole FOTOIV012202267UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1189051BRZOZOWSKI PatrykIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1193569BUCZKOWSKI EdwardI0OP
1209052BUCZKOWSKI Miros豉w0OP
1213624BUGNAR J霩ef FOTOK213808200188KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12252961BUJAK AdamIII008200387KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1239053BUJAN BartoszII0OP
1249054BUJAN LeonIII0OP
1259055BUJAN MaciejIII0OP
12651706BUKOWSKI Edward0LZS "Goniec" KluczborkOP
1273577BUKOWY B豉瞠jII0OP
1289056BUKSA Ewelina FOTOI168308200159LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12923833BUKSA ㄆkasz0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1309057BUxT MariuszII0OP
1319058BURATY垶KI Krzysztof0OP
13221563BURGER Jaros豉w008200097UKS "Rod這" OpoleOP
1339059BYCZKOWSKI KamilIII0OP
1349060BYSIEC DamianII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1359061BYTNAR ZbigniewV0OP
1369062BZOWY RafaIII008200132UKS "Rod這" OpoleOP
1379063CAL Olaf0OP
1389064CALA AdrianII1627LZS "Goniec" KluczborkOP
13921829CANNON AaronIII008200107UKS "Rod這" OpoleOP
14023151CANNON ZacharyIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1419065CEDOR TeodorII0OP
14252968CEDZICH Dominik0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14330146CEDZICH PaweV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14452964CENARSKI Bartosz0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14510835CHARCZENKO DominikII158008200142"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1463625CHE垶KI DariuszK2225OP
14722119CHILI垶KA Krystyna FOTOIII008200302OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1489066CHMAJ Justyna0SKS ORLIK BrzegOP
1493686CHMIEL Dominika FOTOM209808200033LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1505210CHMIEL Piotr FOTOI+188712200016LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1519067CHMIELARZ MichalIII0OP
1529068CHMIELARZ RyszardII+0OP
15338674CHMIELEWSKI Maksymilian0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
15438673CHMIELEWSKI Micha0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1559069CHMIELOWSKA MagdaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
15658797CHMURA SzymonIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
15752590CHODOR Dominik0OP
15845945CHOJAK PiotrIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1599070CHOJNA MichaIV0OP
1609071CHOJNACKI Przemys豉wIV0SKS ORLIK BrzegOP
1619072CHROBAK PiotrIV0OP
16239527CHROBOT Patrycja FOTOI140008200286UKS "Rod這" OpoleOP
1639073CHROMIAK ㄆkaszIV008200245KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1649074CHROSTOWSKI JanV0OP
1659075CHRYC PiotrIII0OP
16625436CHRZANOWSKI GrzegorzV008200253KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1673578CHRZANOWSKI JanII008200935OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1689076CHUDZIK,Radoslaw0SKS ORLIK BrzegOP
1699077CHWASTEK JuliuszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
1709078CHYL Dawid0OP
17142700CICHO PiotrIV008200356KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1729079CIECIERSKI Maciej0OP
1739080CIEPAJ SzymonV0OP
17422121CIEPLAK ZofiaIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1753628CIEPLIK JustynaI+0LZS "Goniec" KluczborkOP
1769081CIESLAK Alfred0OP
17773733CIE印A WojciechV008200962OP
1789082CIE RyszardIII0OP
17923369CIOSKA DagmaraIII008200203UKS "Rod這" OpoleOP
1809083CIPORA MariuszIII0OP
1813629CISZEWSKI MaciejK2224LZS "Goniec" KluczborkOP
1829084CIUCKA Pawe0OP
18339878CIUPKA RafaIII0OP
1849085CRISTOFOLI NicoloIII0OP
1853630CRISTOFOLI RomanI0OP
1869086CYBA BartoszV0OP
18719746CYMBALISTA AdamIII008200099UKS "Rod這" OpoleOP
1889087CYRYS Micha0LZS "Goniec" KluczborkOP
18945260CZAJA Adrian FOTOII111708200348LZS "Goniec" KluczborkOP
1909088CZAJA ㄆkasz0OP
19177482CZAK DominikIV008200973UKS Gekon NysaOP
19277684CZAK Jaros豉wIV008200974UKS Gekon NysaOP
1939089CZAKAJ JakubIII0OP
1949090CZANGULEIT Dawid0OP
1959091CZAPLICKI MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1969092CZAPLICKI MariuszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1975633CZARNECKI Artur FOTOI189812200710UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1989093CZARNECKI Dawid0OP
1999094CZECH B豉瞠jV0OP
2009095CZECH JerzyIII008200298OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2019096CZECH JustynaIV008200066LZS "Goniec" KluczborkOP
2029097CZECH TeodorIV0OP
2033631CZEKALA WojciechI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
20423818CZEKAx ArkadiuszIV008200226LZS "Goniec" KluczborkOP
20510608CZEMPIEL DamianIV008200262"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
20610607CZEMPIEL DariaIV008200145"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2075634CZEMPIEL HenrykI188308200195"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
20821377CZERKAWSKA ViolettaI0OP
2093633CZERKAWSKI GrzegorzI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2109098CZERKAWSKI LeszekII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2113634CZERKAWSKI PaweI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2129099CZERKAWSKI ZbigniewII0OP
2139100CZERKAWSKI Zdzis豉wII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
21452299CZERNECKI AndrzejII+146209200975UKS "Rod這" OpoleOP
21530151CZERNIEC DominikIII008200290"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
21655488CZERNIEC KamilV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2179101CZULAK Stefan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
21856327CZULI垶KI AdrianV0OP
21922106灣IRKO DawidIII0OP
2209103DACHOWSKI MarianII1892LZS "Goniec" KluczborkOP
2219104DAWIDZIAK AndrzejIII0OP
22226779D、ROWSKI Krzysztof0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2239105DEC ㄆkasz0OP
2249106DEC MariuszV0OP
22558926DEC Pawe0OP
2269107DEMBI垶KI LudwikII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
22722627DEMBOWSKI MarceliIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2289108DEREJ J霩efII0OP
2299109DERELA Alicja0OP
2309110DERE MichaV0UKS "Rod這" OpoleOP
23166740DERE PiotrIII1098OP
2323550DERKOWSKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2339111DERNOWICZ WiktorII0OP
2349112DI MARE DonatoII0OP
2359113DLUGOSZ SzymonIII0OP
2369114DOBROWOLSKI AaronII008200060LZS "Goniec" KluczborkOP
2373636DOBROWOLSKI Boles豉wI0OP
2389115DOBROWOLSKI EmilII008200061LZS "Goniec" KluczborkOP
2399116DOBRZYNIECKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2409117DOLI垶KI Bart這miejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2419118DOLI垶KI KamilV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2429119DOLI垶KI TomaszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2439120DOLNICKI Marek0OP
24439888DOMAGAx JakubIII008200296UKS "Rod這" OpoleOP
2459121DOMALEWSKI KrzysztofIII0OP
24633524DONAT Miros豉w0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
24728709DONAT ZuzannaIV008200247KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2489122DOROBA JanII1349OKSz "Spo貫m" OpoleOP
24910834DOROS MichaIII008200261"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2509123DRAB Justyna0OP
2519124DRANKA MarekII0OP
2523637DRECZKOWSKI RyszardK2034LZS "Goniec" KluczborkOP
2533579DREWIENKOWSKI MateuszII0OP
2549125DROCHOMIRECKI PrzemekII0OP
25518548DROSDZIOK Janusz FOTOIII012200763UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2569126DROZDOWSKI LeszekIII0OP
2579127DRZA RyszardII0OP
25856111DRZEWIECKI ㄆkaszIV0OP
2599128DUBAS MichaV0OP
2609129DUCHNOWSKA Ma貪orzata0OP
2619130DUCHNOWSKI Jakub0OP
2629131DUCHNOWSKI TadeuszII0OP
26345941DUDA JakubV008200332UKS "Rod這" OpoleOP
26423371DUDEK BiancaIV008200207"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2659132DUDEK KoletaIII008200197"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
26626778DUKAT Mateusz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2679133DUMA ㄆkaszIII0OP
26849114DURAJ EmiliaIII008200370St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
26949110DURAJ IzabelaIII008200372St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
27049107DURAJ PaulinaIV008200371St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
27149116DURAJ TomaszIV008200373St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
2729134DURKACZ Jaros豉wIII0OP
27373021DUSZKIEWICZ Kacper FOTO0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
27422105DWORACZEK MateuszV0OP
27548666DWORAK Aleksandra0UKS "Rod這" OpoleOP
27626773DWORAK Ma貪orzataIV0SKS ORLIK BrzegOP
2779135DWORECKI ZbigniewII0OP
27826784DYGNOS Grzegorz0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
27926786DYGNOS Tomasz0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
28038675DYLAK KrzysztofIII117108200293SKS ORLIK BrzegOP
2819136DYRDA KarolinaIV008200209OP
2829137DYWAN KrzysztofII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2839138DZIANKOWSKI RyszardII0OP
2849139DZIDECZEK WitoldIII0OP
2853638DZIEDZIC RobertI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
28651255DZIEGIEL Dawid008200347LZS "Goniec" KluczborkOP
28743040DZIEMIDOK Mi這sz FOTOIV012202049UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2889140DZIUBA ㄆkaszIV0OP
2899141DZIUBACKI S豉womirII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2909142DZIUROWSKI MichaIV0OP
29118624EKERT Mariusz FOTOI192212201382UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
29243350ELIMINOWICZ KrzysztofIV008200359KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
29349615ELIMINOWICZ Romuald0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
29433606ERBERT Przemys豉wIII008200284LZS "Goniec" KluczborkOP
29551384ERNST ArminV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2963639FABER GinterI0OP
2979496FERENZY JerzyIII0OP
2983524FIDRYSIAK BartoszII008200120SKS ORLIK BrzegOP
2993525FIDRYSIAK MaciejII0SKS ORLIK BrzegOP
3003640FILIPOWICZ AdamII+177808200003UKS "Rod這" OpoleOP
30117624FIREK ZbigniewII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3029144FOLMER AdrianIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
30333526FOLTYS AgataIV008200318KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
30442716FORNOL MariuszV0OP
3059145FRANECKI MaciejIII0OP
3069146FRASEK ㄆkaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
30745743FRONCZAK Kamil FOTOV012202266UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
30829993FRUKACZ Robert FOTOII+178712201633UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
30942717FUCHS Adrian0OP
3109147FUCHS TomaszIII008200250OP
31125437FUDALI MateuszIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3129148FURGOL Alina0OP
3139149FURGOL BarbaraII0OP
31459694FYRGUTH MateuszV008200390OP
31530156GACZEK PiotrIV0OP
3169150GACZEWSKI PaweV0UKS "Rod這" OpoleOP
3179151GADZIK TomaszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
31843341GAJDA DominikaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
31943345GAJDA Julia0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
32043346GAJDA PaweV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
32143342GAJDA Przemys豉w0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
32220616GAJDZIK Zygmunt FOTOIV012201139UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
3239152GAJEK Jaros豉wIV0OP
32426726GAJER DawidIII008200333"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
32526725GAJER JanIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
32641096GAJEWSKA KarolinaIV008200306LZS "Goniec" KluczborkOP
32749112GAJEWSKI KacperIV009201068St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
3289153GALACKA Karolina008200046OP
3299154GALACKI Les豉wII008200211OP
3309156GALECKI Olaf0UKS "Rod這" OpoleOP
3313580GALI垶KA KarolinaII008200046OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3323581GALI垶KI Jaros豉wI008200090OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3333582GALI垶KI PiotrII0OP
3349157GALLA KazimierzII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3359158GAMON PiotrII0OP
33628706GAMROT Sebastian FOTOIII008200257LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3373642GANDZIAROWSKI JanI1598OP
3389159GARCARZ DamianV0OP
33946845GARCORZ DawidIV0OP
34046844GARCORZ SzymonV0OP
34162181GARDZI垶KI AntoniII148808200393UKS "Rod這" OpoleOP
3423602GARUS JerzyI142208200194"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3439160GASIOR Aleksandra0OP
3449161GATNIKIEWICZ TomaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3459162GAWINEK Adam0OP
3469163GAWLIK Hubert0OP
3479164GAWLIK IrenaIII0OP
3489165GAWLIK Mi這szV0SKS ORLIK BrzegOP
3499166GAWRO垶KA Anna0UKS "Rod這" OpoleOP
3503644GDOWSKI Zdzis豉wI0LZS "Goniec" KluczborkOP
3519169GERLACH DariuszIV0OP
3529167G牞CZAK GrzegorzII0OP
3539168G牞CZAK JakubIV0OP
3549170GIBAx ArkadiuszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
3559171GIBAx KrzysztofIII008200118OP
35621778GIL Czes豉w FOTOII1562KS "GRYF" KietrzOP
35726720GIRZYCKI ㄆkasz0SKS ORLIK BrzegOP
35810662GLINKA AndrzejIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3599172GLOGOWSKI GrzegorzIII008200191KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3609173GLOMBIK JozefV0OP
3619174GLOMBIK MonikaV0OP
36210659GLOWANIA LukaszIII008200196"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
36346840GΜWANIA MonikaV0OP
36448318GΣSZKIEWICZ AgnieszkaIV008200329OP
36548317GΣSZKIEWICZ MichaIV008200328OP
3663551GNIAZDOWSKI RomanII008200057LZS "Goniec" KluczborkOP
3679175GOCEK KarolinaIV0OP
3689176GOCZO GerardII0OP
36933525GOHLA BryanIII008200319KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3709177GOLDYN JanII0OP
3719178GOLEBIOWSKI BronislawII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
37272425GOLI垶KI Mateusz008200957OP
3739804GO牞IOWSKA-FRYGA Barbara FOTOII132708200304KS "Nysa" NiSOP
37471385GO牞IOWSKI Adam008200952UKS "Rod這" OpoleOP
37528707GONTAREK Sebastian008200259LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
37673734GO哠A KacperV008200963OP
3779179GORA ArturIII0OP
3783645GORAJEK HenrykI0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3793646GORALCZYK ArturI0OP
3809180GORCZY垶KI JerzyII008200299OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3819181GORECKI MarcinV0OP
3829182GORNICKA Natasza0UKS "Rod這" OpoleOP
3839183GORNICKI Maciej0UKS "Rod這" OpoleOP
3849184GORNY TomaszIV0OP
3853648GOROL AnnaI175808200079LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3869185GORSKA Katarzyna0OP
38738668GOSZY垶KA Aleksandra0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
38854106G鏎eczny GrzegorzIII008200354OKSz "Spo貫m" OpoleOP
38926718G紑ECZNY Tomasz FOTOI170508200268UKS "Rod這" OpoleOP
39028713G紑SKI KrzysztofIII0SKS ORLIK BrzegOP
3919186GRABOWIECKI KamilV0OP
39258127GRABOWIECKI TadeuszII1622OP
3939187GRABOWSKI Bartosz0OP
3949188GRABOWSKI Marek0OP
39573737GRADZIK OskarV008200966OP
3963649GRAJDEK JaroslawI+200708200154LKS "Zarzewie" PrudnikOP
39722118GRALA PatrykIV008200202UKS "Rod這" OpoleOP
39842714GRAMALA Irena0OP
3999189GRECH Jerzy0OP
40017629GROCHALSKI PiotrIII008200083OKSz "Spo貫m" OpoleOP
40110611GROCHALSKI TomaszIII008200082OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4023650GRODEK TadeuszI0OP
40357899GROMNICKA Weronika008200380LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4049190GRONDECKI GrzegorzIV0UKS "Rod這" OpoleOP
4059191GRONOWSKA AgnieszkaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
40674183GRUBIAK KarolIV0UKS Gekon NysaOP
4073651GRUCA ZdzislawI+173708200178OP
4089192GRUSZKA JanII0OP
4099193GRYCZALOWSKA Anna0OP
41049111GRZEGOREK JakubV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4119194GRZEGORZAK Michal0OP
41256176GRZEG紑ZEK WojciechIII0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
41339889GRZELAK PiotrII1524UKS "Rod這" OpoleOP
4149195GRZESIAK JanV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
41556718GRZESIK AdamII008200367KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
41669761GRZESIK Weronika FOTO0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4173532GRZYB WaleryI0OP
41833566GRZYWA JakubII133008200295UKS "Rod這" OpoleOP
41939512GRZYWA PiotrIV008200285UKS "Rod這" OpoleOP
42040807GRZYWA S豉womirIII1424UKS "Rod這" OpoleOP
42116947GUDELAJTIS AnnaI152808200012UKS "Rod這" OpoleOP
42269499Gudelajtis JacekIII1583OP
42358019GUDExJTIS TomaszIII008200362UKS "Rod這" OpoleOP
4243570GULANOWSKA MalgorzataI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4253652GULANOWSKI AndrzejI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4263608GULANOWSKI DominikI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4279196GUMIENIAK MichaIII0OP
42870185GUSZKIEWICZ DominikV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
42970187GUSZKIEWICZ Kinga0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4307735GWO挑ZIK Zbigniew FOTOI188512200774LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4319197HABER MartynaV0OP
43256115HABER Micha FOTOIV012202264UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
4337736HADZICKI TomaszII+1881LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4349198HAGIEL MariuszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
43530159HAIK BenedyktIV008200239LZS "Goniec" KluczborkOP
43657898HAIK Piotr008200382LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
43733532HAJDAS WojciechV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4389199HAMRYSZAK Miros豉wII147908200019UKS "Rod這" OpoleOP
4393654HANUSEK EugeniuszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4403655HANUSEK GrzegorzI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4413583HANUSEK PiotrII008200044OKSz "Spo貫m" OpoleOP
44239890HARNOS SzymonIV0OP
44330149HARNUS Marcin0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
44417628HASSONA SalamaV0OP
44564981HASTEROK Bogus豉wIII1159"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
44639891HASTEROK ㄆkaszII133008200334"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
44733531HASTEROK MateuszI166508200292"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4489200HEFFNER JakubII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
44926792HEINSCH Pawe0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
450215HERMANOWICZ DominikaK207401200153LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4519201HERTEL Justyna0OP
4529202HIBNER AdrianIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4539203HNYDIUK JanII0OP
45452973HOΜBUT Przemys豉w0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4559204HOROSZCZAK Arkadiusz0OP
45622630HORSTMANN MaximilianV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4579205HOSZOWSKA Gra篡naII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4583657HUDZIAK Pawel FOTOK215408200032OP
4599206HUREK TomaszIV0OP
46070919HYS OskarIII008200946UKS "Rod這" OpoleOP
4619207IDZIKOWSKI RomualdII008200213OP
4629208INDYK Piotr0OP
4639209INDYK WojciechII0OP
4649210INKENDYKER ArkadiuszII0OP
46552589IWANICKA JuliaIII0SKS ORLIK BrzegOP
4663584JABΜ垶KI MichaIII008200051OKSz "Spo貫m" OpoleOP
46722109JACEK Klaudiusz0OP
4689211JACEWSKI BoleslawII0KS "Nysa" NiSOP
46917582JACHE AleksandraIV008200067LZS "Goniec" KluczborkOP
4703585JACHYM AdamI199908200049OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4719212JACHYM Krzysztof FOTOIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4723552JAGIEΜ AgnieszkaII008200172LZS "Goniec" KluczborkOP
4739213JAGIEΜ AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4749214JAHN Miros豉w0OP
4759215JAKIEL WojciechIV0OP
47655574JAKUBASZEK W豉dys豉waIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4779216JAKUSZEWSKA Dominika0OP
4789217JAKUSZEWSKA Magdalena0OP
4799218JAMINSKI DanielIV0OP
4809219JAMROZ AleksandraIII0OP
48161989JANAS IgorIV008200951LZS "Goniec" KluczborkOP
4829220JANCZURA ㄆkaszV0OP
48326721JANECZEK Adrian0SKS ORLIK BrzegOP
4849221JANIA MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4859222JANIAK AnielaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4869223JANISZYN StanislawIII0OP
48721281JANKOWSKA Izabela FOTOIII012200919UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
4889224JANKOWSKA KatarzynaIII0OP
4899225JANKOWSKI AndrzejII1328"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4903597JANKOWSKI GrzegorzI1820UKS "Rod這" OpoleOP
4913539JANKOWSKI JozefK2310OP
49261273Jankowski Mieczys豉wIV1054"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4933658JANOCHA Jan FOTOI161008200180KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4949226JANTAS KrzysztofIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
49530412JANUS Kacper FOTOIV012201653UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
49633901JANUSZKIEWICZ Adam008200317LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4979227JANUSZKIEWICZ KarolinaIII0OP
4989229JARZBINSKI Marian0OP
4999230JARZYCKI RudolfII1761LKS "Zarzewie" PrudnikOP
50042708JASIK JerzyIV1313OP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006