Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 19 2017 23:52:13
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 [3] 4  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Tytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aLicencja zaw. G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
100126775OSTROWSKI Zdzis豉w FOTOII126908200264"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
10023692OWCZARCZYK WaldemarI0OP
100343339OWCZARZ AleksandraV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10049477OWCZARZ MariaV0UKS "Rod這" OpoleOP
100543340OWCZARZ ZiemowitV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10069478OWSIANY GrzegorzIV0OP
100734071PACAN-MILEJ KosmaFM228107200956UKS "Rod這" OpoleOP
100821818PACH TomaszIV008200110LZS "Goniec" KluczborkOP
10099479PACHALSKI Tadeusz0KS "Nysa" NiSOP
10109480PACHOLIK Krystyna0OP
10119481PACZYNSKI LukaszIII0OP
10129482PALASZ KatarzynaV0UKS "Rod這" OpoleOP
101323150PALISZEWSKI Dominik FOTOII+159708200205UKS "Rod這" OpoleOP
101440150PALKA Kamila FOTO012201708UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
101530390PALKA Natalia FOTOIV012201553UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
101655696PANASIUK Jakub0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
101710660PANEK Adrian FOTOII165108200263"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
10189483PANEK AndrzejIII0OP
101948104PANEK BarbaraV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
102030150PANEK DorotaIII008200338"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
102151411PANEK GrzegorzII121808200345UKS "Rod這" OpoleOP
102251410PANEK MichaIII008200346LZS "Goniec" KluczborkOP
10233589PAPAJ MagdalenaII+0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
10249484PARTYKOWSKI GrzegorzIII0OP
102528708PARUSEL Marcin0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
102625442PASO Kamil0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
102725443PASO Przemys豉w0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10289485PASTERNAK RafalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
10299486PATER KrzysztofIV0OP
103056110PATEROK MateuszV0OP
10319487PATRZEK TomaszIII0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
103254362PAVINO Miko豉jV012202050UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
10337614PAWLAK GrzegorzII0OP
10349488PAWLAK Joanna0OP
10359489PAWLICKI WojciechII0OP
10369490PAWLOWICZ PawelV0LZS "Goniec" KluczborkOP
10379491PAWLOWSKI BogdanII1380OP
10389492PAWLUS Jan FOTOIII0KS "Nysa" NiSOP
103920114PAWΜWSKI Micha FOTOII165612200708UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
104033567PECZENIUK Andrzej008200279UKS "Rod這" OpoleOP
10419493PEKLICZ AleksanderIII0OP
10429494PELKA AnnaIII0OP
104358930PEΘA Micha0OP
10449495PENKALA Mikolaj0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10459497PERNIAK Jakub0LZS "Goniec" KluczborkOP
10469498PERUCKI ZbigniewII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
10479499PERZANOWSKA Ola0OP
10483554PIASTA BartoszII+168708200068LZS "Goniec" KluczborkOP
10499500PIECUCH Kamil0OP
10509501PIEPRZYCA Pawel0OP
105133522PIERO哸ZYK Dawid0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10529502PIERUN MaciejV0UKS "Rod這" OpoleOP
10533693PIETROCZUK Roman FOTOI++197408200185KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10549504PIETRUCZUK Andrzej0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
105545946PIETRUSZKA AgataII105608200949"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
105665453PIETRZAK EmiliaII008200950UKS Gekon NysaOP
105758931PIETRZAK Kacper0OP
105876219PIETRZAK NataliaIV008200972OP
10599505PIETRZAK Tomasz0OP
106010661PIGULSKI PiotrIII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
106123828PIKUTA Antoni008200238LZS "Goniec" KluczborkOP
10623555PILARSKA MonikaII140008200024LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10633556PILARSKI DawidII178808200023LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10643694PILARSKI MarianI197608200136LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10653557PILARSKI PiotrII168308200022LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10669506PILARZ AldonaIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
10679507PILARZ RafalV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
106861150PILCH Pawe FOTOIV012202263UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
106958205PILCH Piotr FOTOIV012202262UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
10709508PILICHOWSKI MariuszII008200179KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
10719509PILZYS Marcin0LZS "Goniec" KluczborkOP
10729510PIOTROWSKI MarcinV0OP
107347125PIR笉 Miko豉jIII1108SKS ORLIK BrzegOP
10749511PISKOZUB MichalIV0UKS "Rod這" OpoleOP
10759512PIWOWARCZYK BartoszIII0OP
10769513PLAWSZEWSKI JerzyIV0KS "Nysa" NiSOP
10779514PLICKO AnnaIV008200084OKSz "Spo貫m" OpoleOP
10789515PLICKO LukaszIV0OP
10799516PLICKO RobertIII0OP
10803590PLUTA JacekIII008200045OKSz "Spo貫m" OpoleOP
10819517PLUTA KrzysztofV0UKS "Rod這" OpoleOP
10829518PLUTA ZbigniewII0OP
108357732POCHOPIN AntoniIII008200364UKS "Rod這" OpoleOP
108433527PODCZASIK Edward0KS "Nysa" NiSOP
10853558PODK紟KA Miros豉wII+008200056LZS "Goniec" KluczborkOP
10869519PODLYSKA JozefII0OP
108730585PODOLAK Adam0UKS "Rod這" OpoleOP
10889520PODWIKA JozefIII0OP
10899521PODYMA MarekV0LZS "Goniec" KluczborkOP
10909522POLEWKA Stanislaw FOTOIII0OP
10913536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
10929523POLMAN Dorota0OP
109371969POLOK ArturIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
10949524POLOSAK LudwikII0OP
10953559POPEK JacekII+193808200225LZS "Goniec" KluczborkOP
109621559POPOWICZ JustynaV008200093UKS "Rod這" OpoleOP
109765552POREMSKI Aleksander012202402UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
10989525POTEREJKO RomanII0OP
10999526POTOCZNA Agnieszka0SKS ORLIK BrzegOP
11009527POWIECKI KamilV0OP
11019528POWIECKI RadoslawIV0OP
110225444PRAJS Filip0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
110325445PRAJS Patryk0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11043695PRANDZIOCH DorotaI179008200002UKS "Rod這" OpoleOP
110510610PREIZNER KarolinaIV0OP
11069529PROCHOWSKI StanislawIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
110725446PROKOP Piotr0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11083697PROKOPCZUK Antoni FOTOI145608200173KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11099530PRZYBYLAK MarekII0OP
111033530PRZYBYΒK KazimierzII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
11119531PRZYBYTNIOWSKA KarolinaIII008200144OP
11129532PRZYBYTNIOWSKA MajaIV0OP
11139533PRZYSTAL Arkadiusz0OP
111448319PRZYSZLAK KrzysztofIV008200330UKS "Rod這" OpoleOP
11159534PRZYTULSKA JustynaII0OP
111633909PTASZEK Mi這sz FOTOIII103508200311St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
11179535PTASZEK Przemys豉wII167408200091St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
111822114PUCHACZ RyszardIV0KS "Nysa" NiSOP
11199536PUCZKOWSKI WladyslawIII0KS "Nysa" NiSOP
11209537PULIT AndrzejII0OP
11219538PULKOWSKI Rafal0OP
112223152PUΡORAK Jan FOTOFM230308200233UKS "Rod這" OpoleOP
11239539PUSTELNIAK AndrzejII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11249540PYRYT KatarzynaIV0OP
11259541PYTEL Jan0OP
11269542PYTEL StanislawIII0OP
112722122PYTLIK LeokadiaIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
112830423RACHFALSKI Wojciech FOTOIV012201632UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
112919743RACxWICKI Kacper FOTOI167008200230UKS "Rod這" OpoleOP
113055791Rac豉wicki TymoteuszIII121708200936UKS "Rod這" OpoleOP
11313699RACZYNSKI MarcinI202708200114OP
11329543RADOS Bartosz0OP
11339544RADOS Mateusz0OP
11349545RADWAN BartekIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
11359546RADWANSKA BarbaraIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
113641093RADZISZEWSKA Kamila0OP
11373700RAJDA KrystianII+184108200256LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
11389547RAJDA WieslawV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
113925447RAJSKI AdamIII142708200254KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11409548RAKOWSKI MateuszV0OP
11419549RALIS Tadeusz0OP
114253462RDZANEK KamilV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11439550RECZEK SzymonIII008200141OP
11449551REDZINSKI AdamIV0OP
11459552RESTEL HenrykIV0OP
114643967RESZCZY垶KI JakubIV008200326LZS "Goniec" KluczborkOP
11479553RESZKA MarcinIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
11487934REWASIEWICZ MiloszII+187608200069LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
11499554REZNER BoguslawIII0OP
11509555REZWIAKOW PiotrIV0OP
115149109ROBOJDEK PatrykV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
11529556ROG PawelII0OP
115351927ROGALSKI DawidV008200379LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
11549557ROGINSKI Jacek0OP
11559558ROGOWSKI ZbigniewIII0OP
11569559ROKUS JanIV0OP
11579560ROMANSKI AndrzejIII0UKS "Rod這" OpoleOP
115826719ROSENHOF MarcinIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11599561ROSIAK Jacek0OP
11609562ROSZKOWIAK WojciechII0OP
11619563ROZANSKI Gracjan0OP
116243344ROZENBAJGIER AnnaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11637935R笉 RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11643537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
11657944RUDZKI MaciejII1920LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11669564RUDZKI TomaszII008200169LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11679565RUSIN AdamII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11689566RUSZALA PawelIII0OP
11699567RUSZALA PiotrIII0OP
117061270RUSZKIEWICZ Jaros豉w0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
11719568RUSZKIEWICZ MarianII1414OP
117241678RUTKOWSKI KarolII132308200308UKS "Rod這" OpoleOP
11739569RYBICKI RyszardII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11749570RYDZAK LudwikII152008200102UKS "Rod這" OpoleOP
117569536RZ﹖A MateuszII111113200362UKS Gekon NysaOP
117674184RZ﹖A MichaIII0UKS Gekon NysaOP
11779571RZERZACZ JozefIV0OP
117843349SADOWCZYK MichaIV008200358KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11799572SADOWSKI TomaszV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
11809573SAJDAK CzeslawII0OP
11819574SAJDAK ElzbietaIII0KS "Nysa" NiSOP
11829575SAKOWICZ FranciszekII0OP
11839576SALAK EmiliaIII0SKS ORLIK BrzegOP
11849577SALAK PiortrII0OP
11859578SALAMON Lukasz0OP
11869579SANDLAK MarcinIV0OP
118763808Sawicki Ireneusz1508OP
118833907SAWICKI Oskar0UKS "Rod這" OpoleOP
118920926SCHONBACH Pamela FOTOV012201417UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
11909580SEMERDA JanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
11919581SENDERA MateuszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
11929582SENFT StanislawII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11939583SEUCHTER Michal0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11949584SIEDLECKI AdamII177308200147LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
11953702SIEKANIEC JanK211508200153LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11969585SIKORA JakubV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
11979586SIKORA MichalIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
119845942SIKORSKA Hanna008200331UKS "Rod這" OpoleOP
119927518SIKORSKI JakubIV008200231UKS "Rod這" OpoleOP
120021395SIMANKOWICZ RyszardI0OP
12019587SIPIORA IreneuszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12029588SIWY ZofiaIII008200322KS "Nysa" NiSOP
12039589SKAWINSKA KatarzynaIII008200161LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12049590SKAWINSKI MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12059591SKOCZYLAS PrzemyslawII0OP
12069592SKOLARCZYK MaciejII154908200214KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12079593SKOROSZEWSKI EliaszIII008200140OP
12089594SKORULSKI Maciej0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
120945944SKORUPKA MarcinIII120409200989UKS "Rod這" OpoleOP
121051937SKORUPKA TeodozjuszIII0OP
121133906SKOTNICZNY ㄆkaszV008200288UKS "Rod這" OpoleOP
121270186SKOWICKA HelenaV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
121370188SKOWICKI Krzysztof0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
121476285SKR邛KOWICZ Jerzy0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
12159595SKROBEK RadoslawIII0OP
12163703SKUPINSKA AnnaI++185308200119UKS "Rod這" OpoleOP
12179596SLABIK RafalIV008200151LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12183563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12199597SLICZNY Michal0LZS "Goniec" KluczborkOP
12209598SLOBODZIAN AndrzejIII1546LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12219599SLOBODZIAN JacekIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12229601SLOWIK AlicjaII0OP
12239602SLOWINSKI AndrzejIII0OP
12249603SLUZALEK DamianII0OP
12259600SΜBODZIAN MateuszII169908200163LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12269604SMANDZICH WaldemarIV0OP
12279605SMARZEWSKI MariuszII0OP
122821397SMARZEWSKI Ryszard0OP
12299606SMEREKA MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
12309608SMOLKA Jerzy0OP
12319609SMOLKA PawelV0OP
123254297SMOLORZ ZygmuntII1449OP
123357772SMUDA Tomasz FOTOII121812202426UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
12343705SMYK JozefI0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12359610SMYKA WieslawIII0OP
12369611SMYREK PiotrIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
12379612SOBCZAK Marcin0OP
12389613SOBIEGRAJ PawelIV0SKS ORLIK BrzegOP
12399614SOBOLEWSKA Elzbieta0OP
12409615SOBOLEWSKI TomaszIII0OP
12419616SOCHACKI MariuszIII0OP
12429617SOJKA GrzegorzIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12439618SOKALSKI TomaszIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
124469705SOKOΜWSKI AntoniV008200968SKS ORLIK BrzegOP
124542695SOK粌SKI MateuszV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
12469619SONSALA Joanna0OP
124730152SOWA BartoszV008200237LZS "Goniec" KluczborkOP
12486094SOWA Bernard FOTOI178412200773UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
124921481SOWA Marcin FOTOII012200923UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
125053657SOWA Wiktoria FOTOI++179208200389UKS "Rod這" OpoleOP
12519620SPODZIEJA SylwesterII008200054OKSz "Spo貫m" OpoleOP
12529621SPYCHAJ MagdalenaIII0OP
125338669SPYCHAx Oskar0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
12549622SREMCEVIC ZoranIII0OP
12553706SRUTWA MaciejI185808200018UKS "Rod這" OpoleOP
12569623STACH AnnaIII008200190OP
12579624STACHERA JoannaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
125872423STACHURA Jakub008200955OP
12599625STAL TanasisIII0OP
12609626STANCZYK WojciechIV0OP
12619627STANIA Pawel0OP
126233903STANKIEWICZ KamilII+124608200289UKS "Rod這" OpoleOP
12639628STANOSSEK JozefII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12649629STARBA RadoslawIV0OP
126527519STARK ㄆkasz FOTOII135708200232UKS "Rod這" OpoleOP
126650319STAROSTA Martyna FOTOI+147012202094UKS "Rod這" OpoleOP
12679630STASIEWICZ WitoldIV0OP
126826724STASI垶KI Przemys豉wIV008200291"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
12699631STEFANIK Wojciech0OP
12709632STEFANSKA Justyna0OP
12719633STEGMILER ArkadiuszIII0OP
12729634STENZEL Izabela0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12739635STEPCZYNSKI MaciejII0OP
12749636STEPCZYNSKI StefanII0OP
12759637STEPIEN KrzysztofV0OP
12769638STEPNIOWSKI Jerzy0OP
127745940STER Emilia FOTOIII008200327UKS "Rod這" OpoleOP
127865547ST襾IE DawidV008200944UKS "Rod這" OpoleOP
12799639STILLER MarekV008200148LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
12809640STOKLOSA MarekII0OP
12819642STROJNY JozefIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12829643STRUK AndrzejII0OP
128343412STRU PaweV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
128443413STRU Weronika0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12859644STRZALKOWSKI MieczyslawII0KS "Nysa" NiSOP
128641090STRZELBICKA Ewelina0OP
128722112STRZELCZYK SzymonIII0OP
128819740STRZELEC ArkadiuszIV008200131UKS "Rod這" OpoleOP
12899645STRZELECKA Jolanta0OP
129019745STRZELECKI MichaIV008200130UKS "Rod這" OpoleOP
12913707STRZEP MarekI178808200048OKSz "Spo貫m" OpoleOP
12923592STRZ襾 AdamII0OP
129353984STYPKA SebastianII129108200352UKS "Rod這" OpoleOP
129471390STYPKA TobiaszIV008200953UKS "Rod這" OpoleOP
12959646SUCHINSKI KrzysztofV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12969647SUDOL SlawomirIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
129758932SUDO Piotr0OP
129865024SULARZ EdwardIII0UKS "Rod這" OpoleOP
12999648SUPERCZYNSKI Tomasz0OP
13009649SURDYKA Jan0OP
13019650SUROWANIEC GrzegorzIII0OP
13029652SWIATLY JakubIII0OP
13033615SWIDRAK AleksanderI0OP
130451385SWIERZY PiotrIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
13059654SWIERZYNSKI RadoslawV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
130651387SYCZEWSKA NinaIII008200948"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
130751386SYCZEWSKI AnatolijII133608200947"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
130851412SYDOR PiotrIII008200343UKS "Rod這" OpoleOP
130951936SYDOR Rados豉wII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
13109655SZADKOWSKI NikodemII0OP
13119656SZAFRANSKI Adam0OP
13129657SZAFRANSKI JanuszII0OP
13133709SZAJDA Marcin FOTOI++199508200077LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
13149658SZAJDA StanislawIV0OP
13159659SZARATA AdrianI1946KS "Nysa" NiSOP
131622113SZATKOWSKI Jakub0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
131746841SZATON ArkadiuszV0OP
131823153SZCZEPANOWSKI MichaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
13199661SZCZEPANSKA SylwiaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13209662SZCZEPANSKI Grzegorz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13219663SZCZEPANSKI JaroslawII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13229664SZCZEPANSKI MarcinIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13239665SZCZEPANSKI TomaszV0UKS "Rod這" OpoleOP
132453747SZCZE吉IAK JulianIII101508200351OKSz "Spo貫m" OpoleOP
132544043Szczotka Micha0OP
13269666SZERNER Iga0UKS "Rod這" OpoleOP
13279667SZERNER LukaszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
132843968SZEWCZYK MaksymilianV008200325LZS "Goniec" KluczborkOP
13299668SZKOP MateuszIII008200137"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
133058933SZLUFIK Ilona0OP
13319669SZMAGIEREWSKA EwaV0UKS "Rod這" OpoleOP
13329869SZMER Aleksander FOTOI185708200015UKS "Rod這" OpoleOP
13339670SZNAJDER BoguslawV0OP
13349671SZOLNA AnnaIV0OP
133545741SZOSTKOWSKI Kacper FOTOII012202000UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
13369672SZOT WieslawaII0OP
13379673SZPIECH AdriannaIII0OP
133817589SZTOLC JanuszII008200052OKSz "Spo貫m" OpoleOP
13396143SZTWIERTNIA Jan Krzysztof FOTOK211312200779LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
13409674SZUL StanislawIV0OP
13419675SZWANKE KrzysztofV0OP
134255136SZWEC KonradIV0UKS Gekon NysaOP
13433566SZYBKA AndrzejI++196408200017LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13443567SZYBKA JoannaII+168008200010LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13453568SZYBKA MagdalenaII147008200011LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13463593SZYDΜ JanII008200053OKSz "Spo貫m" OpoleOP
13473711SZYMANOWSKA KarolinaK209601200412LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
13484389SZYMANSKI PiotrCM224210200220LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
13493712SZYMANSKI ZbigniewI1782OKKFSiT "Cross" OpoleOP
13509677SZYNKARUK TomaszV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
135121399SZYNKLER Stanislaw FOTOI164708200085OKSz "Spo貫m" OpoleOP
135226139印IWA Piotr FOTOIV012201282UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
13533591危IECHOWSKI AdamII0OP
13549607危IETA垶KI MarekII+1683SKS ORLIK BrzegOP
135529790同IEWOK Miros豉wa FOTOIV122612201481UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
135622110名IDERSKA Katarzyna0OP
135722117名IERC Robert FOTOIII008200200OKSz "Spo貫m" OpoleOP
135830154名IERK Mi這szIV008200315SKS ORLIK BrzegOP
135950765名IRSKI PiotrIII1610KS "GRYF" KietrzOP
136031920名ITAJ EugeniuszII175808200241LZS "Goniec" KluczborkOP
13619678TABACZYK BogdanII0OP
13623715TABOLA MartaI184108200115OP
13633714TABOx MarcinI++200308200016"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
13643600TABOx WaldemarI174908200031UKS "Rod這" OpoleOP
13653716TALAGA JerzyK0OP
136650872TALIK PatrykI+205008200385UKS "Rod這" OpoleOP
136769762TARASZKIEWICZ Hanna FOTO0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
13689679TKACZ Agnieszka0OP
13699680TKACZ KazimierzII0OP
13709681TKACZ SebastianIII0OP
137123147TKACZUK JakubV0UKS "Rod這" OpoleOP
13729682TLALKA TadeuszIV0OP
13739683TOKARSKI Maciej0SKS ORLIK BrzegOP
137457895TOMCZYK Dominik008200383LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13759684TOPOROWSKI JacekIII1297SKS ORLIK BrzegOP
13769685TRINCZEK RomanII168508200165LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13779686TROJAK Martyna0OP
13783538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
137926728TRUSZ JuliaI+167808200234UKS "Rod這" OpoleOP
138065258TRUSZ JuliuszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
13819687TRZASKA AdamII0OP
13829688TUCZYNSKI BartoszIV0OP
138351381TUREK Beata0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
13849689TUREK Malgorzata0OP
138526772TURY垶KI Damian0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
13863719TUSTANOWSKI Robert FOTOM225608200074LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13879690TWAROG SzymonV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13886164TWORUSZKA Sebastian FOTOK213212201863UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
13899691TYMOWICZ JakubIV0OP
13903720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
13913721TYMRAKIEWICZ MarcinI171508200227LZS "Goniec" KluczborkOP
13929692TYMRAKIEWICZ TadeuszII0LZS "Goniec" KluczborkOP
139310833URBANCZYK DawidIV0OP
13949693URBANOWICZ ZbigniewI0OP
13959694URBA垶KA KingaII008200108LZS "Goniec" KluczborkOP
13969695URYGA Bartosz0LZS "Goniec" KluczborkOP
13979696WACHLA KrzysztofV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13989697WAGIEL Emilia0OP
13993723WALCZAK TomaszI210908200113OP
14009698WALENTYNOWICZ MichalIV008200025LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
14019699WALENTYNOWICZ WitoldV008200027LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
14029700WALENTYNOWICZ ZbigniewIII008200026LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
140337789WALICZEK KrzysztofII008200313OKSz "Spo貫m" OpoleOP
14049701WALKIEWICZ MichalIII0OP
14059702WANDZEL TomaszIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
14069703WANKE Maciej0UKS "Rod這" OpoleOP
14079704WARDENGA GrzegorzV0OP
14083546WARMUZ PiotrI209608200170LKS "Zarzewie" PrudnikOP
140965766WARZYCHA DanielIV0SKS ORLIK BrzegOP
14109705WAS Lukasz0UKS "Rod這" OpoleOP
14113724WASIK BronislawI008200186KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
141245746WATAx Aleksandra FOTOIII012202048UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
141357782WAWRZKOWICZ Miko豉jIV0OP
14149706WAWRZYNIAK Jan0OP
14153528W.RZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
14163529W.RZYK KarolinaIII008200125SKS ORLIK BrzegOP
14179707WCISEL Grzegorz0OP
14189708WEBER DawidIV008200149LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
14199709WEBER Mateusz0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
142061113WECZERA Maja1036KS "GRYF" KietrzOP
14219710WEGLARZ AnnaIV0OP
14229711WEGLARZ MichalV0OP
14239712WEGROWSKI RadoslawII0OP
14249713WEHYNSKI LechIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14259714WEHYNSKI Roman0OP
142657321WEIGEL Piotr0OP
142742712WEISS DawidV0OP
142842711WEISS Henryk0OP
142942713WEISS Teresa0OP
14309715WENERSKA SandraV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
14319803WERNER OlafII136908200101UKS "Rod這" OpoleOP
143223145WERNER OskarIV008200266UKS "Rod這" OpoleOP
143338670WESELAK Adrian0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
14349716WIATREK Izabela0OP
14359717WIATREK PiotrIII0OP
14369718WIECEK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
14379719WIECHA KrystianII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
143861990WIECHA Mi這szIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
143977020WIECHA Nikola0Zawsze RazemOP
14409720WIECZOREK AndrzejIII0OP
14419721WIECZOREK JerzyIII0OP
14429722WIECZOREK KrzysztofV0OP
144325449WIEJA DamianIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
144423824WIEJA MagdalenaV008200219KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
144523829WIELKI ㄆkasz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
144642709WIENCEK EwaV0OP
14479723WIENKE MaciejV0OP
14489724WIENKE PrzemyslawIV0OP
14493547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
145021400WIESZOLEK JerzyI0OP
145138666WIKA Maciej0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
145242702WIKAREK MateuszV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
145352959WIKAREK PaweIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14549725WILDE AleksanderIII0OP
14553728WILK PaweII1845UKS "Rod這" OpoleOP
14569726WIRZESKA AleksandraV0OP
14579728WISNIOWSKI AdamIV0OP
145820774WI吉IEWSKA 畝netaV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
14596209WI吉IEWSKI AdrianFM235112200301LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
146020775WI吉IEWSKI DawidV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
146119741WI吉IEWSKI Micha FOTOK+219008200105UKS "Rod這" OpoleOP
14629727WI吉IEWSKI RobertII175308200162LKS "Zarzewie" PrudnikOP
146330141WITCZAK WojciechIII151608200320KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
146420608WITKIEWICZ Grzegorz FOTOI177312200711UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
146521270WITKIEWICZ Krzysztof0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
14669729WITKOWSKI EdwardIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
14679730WITOWSKI PawelII008200103UKS "Rod這" OpoleOP
14689731WLODARCZYK AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
14699732WLODARCZYK JerzyIII0OP
14709733WLODEK Jozef0OP
147155846WΜDARCZYK MaciejIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
147251653WODECKI Tomasz008200341UKS "Rod這" OpoleOP
14739734WODNICKI Daniel0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
14749735WOJAS FranciszekII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
147526141WOJCIECHOWSKA Wiktoria FOTOIII012201283UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
14769736WOJTOW Pawel0OP
14779737WOJTOWICZ KazimierzII1653OP
147817626WOJTU TomaszIII008200063LZS "Goniec" KluczborkOP
147930106WOLNICA Micha0OP
148063119WOLREITER KonradV008200934UKS "Rod這" OpoleOP
14813594WOLSKI Marcin FOTOI184608200192"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
148255697WOΘONOWSKI Krzysztof0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
148325450WOSZCZYCKA MartaV008200252KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
148423826WOSZCZYCKI JakubIII112108200220KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14859738WOTA Katarzyna0OP
14869739WOZNIAK AleksanderV0UKS "Rod這" OpoleOP
14879740WOZNIAK Michal0OP
14883564WO昧IAK DanielII+1620OP
148942703WO昧IAK MarcinIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
14909741WROBEL JacekIII0UKS "Rod這" OpoleOP
14919742WROBLEWSKI Lukasz0OP
149223823WR笅EL Alina008200218KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
149325448WR笅EL Dawid0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
149425451WR笅EL JakubV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
149521832WR笅EL KamilII157908200134LZS "Goniec" KluczborkOP
149663805Wr鏏el Miros豉w0OP
14979743WRZASK JanII0LZS "Goniec" KluczborkOP
149849118WRZOSEK AlexanderIV008200375St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
149949117WRZOSEK AlicjaIV008200377St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
150049119WRZOSEK JanuszV008200376St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP

<<  < 1 2 [3] 4  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006