Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 21:22:26
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółLicencja zaw. GóraKlub GóraWZSzach. Góra
133658KURIATA IzabelaIV008200275UKS "Rodło" OpoleOP
21935KOWAL AndrzejI0OP
33522ALEKSANDRÓW AdrianaIII008200124SKS ORLIK BrzegOP
43523ALEKSANDRÓW SylwiaIII0SKS ORLIK BrzegOP
53524FIDRYSIAK BartoszII008200120SKS ORLIK BrzegOP
63525FIDRYSIAK MaciejII0SKS ORLIK BrzegOP
73526MALUSZKIEWICZ KonradII008200126SKS ORLIK BrzegOP
83527MUSIAŁA ArkadiuszI008200030LZS "Goniec" KluczborkOP
93528WĄDRZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
103529WĄDRZYK KarolinaIII008200125SKS ORLIK BrzegOP
113530ZIĘBA BartoszIII0SKS ORLIK BrzegOP
123532GRZYB WaleryI0OP
133533+MAZIEJ WladyslawaI0OP
143534MOS AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
153535NOWAK WojciechI0KS "Nysa" NiSOP
163536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
173537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
183538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
198995ANDRZEJEWSKI KazimierzIV0KS "Nysa" NiSOP
203541BLACHA DariuszI0OKSz "Społem" OpoleOP
213542LATOCHA AndrzejI0LZS "Goniec" KluczborkOP
223543MUSIAŁA AndrzejII+0OP
233544ZARZECKI LechII008200236LZS "Goniec" KluczborkOP
243547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
253548BASTRZYK MałgorzataIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
263550DERKOWSKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
273551GNIAZDOWSKI RomanII008200057LZS "Goniec" KluczborkOP
283552JAGIEŁO AgnieszkaII008200172LZS "Goniec" KluczborkOP
293553MUSIAŁA FilipII008200058LZS "Goniec" KluczborkOP
303558PODKÓWKA MirosławII+008200056LZS "Goniec" KluczborkOP
318996ANGERMAN Adam00OP
328991ABRAMCIÓW BartłomiejIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
333563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
343565MICHALICKI BronislawIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
353569BUCZKOWSKI EdwardI0OP
363570GULANOWSKA MalgorzataI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
373571LUZNY WladyslawI0OP
383572KAMINSKI CezaryI0OP
393573KAMINSKI LeszekI0OP
403574KAMINSKI StanislawI0OP
413575KOCISZEWSKI LeszekI0OP
423577BUKOWY BłażejII0OP
433578CHRZANOWSKI JanII008200935OKSz "Społem" OpoleOP
443579DREWIENKOWSKI MateuszII0OP
453580GALIŃSKA KarolinaII008200046OKSz "Społem" OpoleOP
463581GALIŃSKI JarosławI008200090OKSz "Społem" OpoleOP
473582GALIŃSKI PiotrII0OP
483583HANUSEK PiotrII008200044OKSz "Społem" OpoleOP
493584JABŁOŃSKI MichałIII008200051OKSz "Społem" OpoleOP
503587KROK MarekIII008200047OKSz "Społem" OpoleOP
513588LASEK JakubII008200050OKSz "Społem" OpoleOP
523589PAPAJ MagdalenaII+0OKSz "Społem" OpoleOP
533590PLUTA JacekIII008200045OKSz "Społem" OpoleOP
543591ŚMIECHOWSKI AdamII0OP
553592STRZĘP AdamII0OP
563593SZYDŁO JanII008200053OKSz "Społem" OpoleOP
573598LITAWOR KrzysztofII0UKS "Rodło" OpoleOP
583601ZUREK JuliaII+008200042UKS "Rodło" OpoleOP
593603MULARCZYK JerzyI0OP
603608GULANOWSKI DominikI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
619000BACIŃSKI MichałIII0UKS "Rodło" OpoleOP
623613KUPIECKI AndrzejI0OP
633615SWIDRAK AleksanderI0OP
643617BAGINSKI RomanI0OP
653619BEKIESZCZUK MirosławI0OKSz "Społem" OpoleOP
663620BEKIESZCZUK ViolettaI0OKSz "Społem" OpoleOP
673627+CHROBAK ZdzisławI0OP
683628CIEPLIK JustynaI+0LZS "Goniec" KluczborkOP
693630CRISTOFOLI RomanI0OP
703631CZEKALA WojciechI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
719001BADULA Adam0OKSz "Społem" OpoleOP
723633CZERKAWSKI GrzegorzI0OKSz "Społem" OpoleOP
733634CZERKAWSKI PawełI0OKSz "Społem" OpoleOP
743636DOBROWOLSKI BolesławI0OP
753638DZIEDZIC RobertI0OKSz "Społem" OpoleOP
763639FABER GinterI0OP
773644GDOWSKI ZdzisławI0LZS "Goniec" KluczborkOP
783645GORAJEK HenrykI0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
793646GORALCZYK ArturI0OP
803650GRODEK TadeuszI0OP
813652GULANOWSKI AndrzejI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
823654HANUSEK EugeniuszII0OKSz "Społem" OpoleOP
833655HANUSEK GrzegorzI0OKSz "Społem" OpoleOP
843660JASZCZ MalgorzataI0OKSz "Społem" OpoleOP
853661KACZOROWSKI MarcinI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
863662KALINSKI JacekI0OP
873663KEDZIERSKI BronislawI0OKSz "Społem" OpoleOP
883668KONCEWICZ DariuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
898997ATLAS Beniamin0UKS "Rodło" OpoleOP
903674KUCZYNSKI JozefI008200070OP
913676LACH JózefI008200182OP
923677LASKOWSKI JacekI0OP
933692OWCZARCZYK WaldemarI0OP
948994ALENOWICZ WojciechII008200059LZS "Goniec" KluczborkOP
953705SMYK JozefI0LZS "Victoria" ChróściceOP
963716TALAGA JerzyK0OP
973720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
983724WASIK BronislawI008200186KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
998993ADAMCZYK PiotrIV0OP
1003726+WESOLOWSKI TadeuszI0OP
1018992ADAMCZYK MarcinIV0OP
1023729WUZYNSKI JanI0OP
1033731WYKROTA JacekI008200111LZS "Goniec" KluczborkOP
1043732WYSOWSKI WaldemarI0OP
1053737+ZIMMERMAN HorstI0OP
1063738+ZUKOWSKI TadeuszI0OP
10721400WIESZOLEK JerzyI0OP
10821414+KRAWCZYSZYN MarianI0OP
1098999BACIŃSKI MariuszII0UKS "Rodło" OpoleOP
1107614PAWLAK GrzegorzII0OP
1117868MLOTKOWSKA JoannaII+008200189KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1127935RÓG RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1139002BAGIŃSKI BogdanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1149003BAGIŃSKI RyszardIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1159004BALA AgnieszkaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1169005BALAWENDER Michał0LZS "Goniec" KluczborkOP
1179006BALINKA GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1189007BANACH EdwardII0OP
1199008BARGIEL Bartek0OP
1209009BARON ZdzisławII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1219010BARTKIEWICZ BeataIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1229011BARTKOWICZ ŁukaszIV0OP
1239012BARTYLA Sebastian0OP
1249013BASTRZYK AdamIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1259014BASTRZYK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1269015BATOR AgataII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1279016BEDNARZ AndrzejIV0OP
1289017BEDNARZ DanielII0OP
1299018BEDNARZ DariuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1309019BEDNASZYŃSKI ŁukaszIV0OP
1319020BEDZMIROWSKI PawełIII0OP
1329022BERNER LeszekV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1339024BĘŚ ZbigniewII0OP
1349025BIAŁEK MichałV0OP
1359027BŁASZCZYK AgataIII0OP
1369028BŁASZCZYK LeszekIII0OP
1379029BŁASZCZYK SebastianII0OP
1389030BOBAK AndrzejIII0OP
1399031BOBRA JacekIII0OP
1409032BOBRA PiotrV0OP
1419033BOCHEN DanielIII0OP
1429034BOCHEN DominikIV0OP
1439035BODYNEK WolfgangII008200034KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1449036BOGACZ LeszekIV0OP
1459037BOGDAŃSKA ElżbietaIII0OP
1469038BOGUCKI BartoszII0OKSz "Społem" OpoleOP
1479039BOGUSZEWSKI MarcinIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1489040BONEK KrzysztofIV0OP
1499041BORKOWSKA IlonaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1509042BOROWSKI BartoszIII0OP
1519043BORYCKI BartoszIII0OP
1529045BOSZKIEWICZ AleksanderII0OP
1539046BRODA BernardIII0OP
1549047BRODA PiotrIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1559048BRODOWSKA Violetta0OP
1569049BROWARSKI BartoszIV0OP
1579050BRYŚ GerhardIII0OP
1589051BRZOZOWSKI PatrykIV0UKS "Rodło" OpoleOP
1599052BUCZKOWSKI Mirosław0OP
1609053BUJAN BartoszII0OP
1619054BUJAN LeonIII0OP
1629055BUJAN MaciejIII0OP
1639057BUŁAT MariuszII0OP
1649058BURATYŃSKI Krzysztof0OP
1659059BYCZKOWSKI KamilIII0OP
1669060BYSIEC DamianII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1679061BYTNAR ZbigniewV0OP
1689062BZOWY RafałIII008200132UKS "Rodło" OpoleOP
1699063CAL Olaf0OP
1709065CEDOR TeodorII0OP
1719066CHMAJ Justyna0SKS ORLIK BrzegOP
1729067CHMIELARZ MichalIII0OP
1739068CHMIELARZ RyszardII+0OP
1749069CHMIELOWSKA MagdaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1759070CHOJNA MichałIV0OP
1769071CHOJNACKI PrzemysławIV0SKS ORLIK BrzegOP
1779072CHROBAK PiotrIV0OP
1789073CHROMIAK ŁukaszIV008200245KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
1799074CHROSTOWSKI JanV0OP
1809075CHRYC PiotrIII0OP
1819076CHUDZIK,Radoslaw0SKS ORLIK BrzegOP
1829077CHWASTEK JuliuszIV0UKS "Rodło" OpoleOP
1839078CHYL Dawid0OP
1849079CIECIERSKI Maciej0OP
1859080CIEPAJ SzymonV0OP
1869081CIESLAK Alfred0OP
1879082CIEŻ RyszardIII0OP
1889083CIPORA MariuszIII0OP
1899084CIUCKA Paweł0OP
1909085CRISTOFOLI NicoloIII0OP
1919086CYBA BartoszV0OP
1929087CYRYS Michał0LZS "Goniec" KluczborkOP
1939088CZAJA Łukasz0OP
1949089CZAKAJ JakubIII0OP
1959090CZANGULEIT Dawid0OP
1969091CZAPLICKI MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1979092CZAPLICKI MariuszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1989093CZARNECKI Dawid0OP
1999094CZECH BłażejV0OP
2009095CZECH JerzyIII008200298OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2019096CZECH JustynaIV008200066LZS "Goniec" KluczborkOP
2029097CZECH TeodorIV0OP
2039098CZERKAWSKI LeszekII0OKSz "Społem" OpoleOP
2049099CZERKAWSKI ZbigniewII0OP
2059100CZERKAWSKI ZdzisławII0OKSz "Społem" OpoleOP
2069101CZULAK Stefan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2079104DAWIDZIAK AndrzejIII0OP
2089105DEC Łukasz0OP
2099106DEC MariuszV0OP
2109107DEMBIŃSKI LudwikII0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2119108DEREJ JózefII0OP
2129109DERELA Alicja0OP
2139110DEREŃ MichałV0UKS "Rodło" OpoleOP
2149111DERNOWICZ WiktorII0OP
2159112DI MARE DonatoII0OP
2169113DLUGOSZ SzymonIII0OP
2179114DOBROWOLSKI AaronII008200060LZS "Goniec" KluczborkOP
2189115DOBROWOLSKI EmilII008200061LZS "Goniec" KluczborkOP
2199116DOBRZYNIECKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2209117DOLIŃSKI BartłomiejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2219118DOLIŃSKI KamilV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2229119DOLIŃSKI TomaszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2239120DOLNICKI Marek0OP
2249121DOMALEWSKI KrzysztofIII0OP
2259123DRAB Justyna0OP
2269124DRANKA MarekII0OP
2279125DROCHOMIRECKI PrzemekII0OP
2289126DROZDOWSKI LeszekIII0OP
2299127DRZAŁ RyszardII0OP
2309128DUBAS MichałV0OP
2319129DUCHNOWSKA Małgorzata0OP
2329130DUCHNOWSKI Jakub0OP
2339131DUCHNOWSKI TadeuszII0OP
2349132DUDEK KoletaIII008200197"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2359133DUMA ŁukaszIII0OP
2369134DURKACZ JarosławIII0OP
2379135DWORECKI ZbigniewII0OP
2389136DYRDA KarolinaIV008200209OP
2399137DYWAN KrzysztofII0OKSz "Społem" OpoleOP
2409138DZIANKOWSKI RyszardII0OP
2419139DZIDECZEK WitoldIII0OP
2429140DZIUBA ŁukaszIV0OP
2439141DZIUBACKI SławomirII0OKSz "Społem" OpoleOP
2449142DZIUROWSKI MichałIV0OP
2459144FOLMER AdrianIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2469145FRANECKI MaciejIII0OP
2479146FRASEK ŁukaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2489147FUCHS TomaszIII008200250OP
2499148FURGOL Alina0OP
2509149FURGOL BarbaraII0OP
2519150GACZEWSKI PawełV0UKS "Rodło" OpoleOP
2529151GADZIK TomaszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2539152GAJEK JarosławIV0OP
2549153GALACKA Karolina008200046OP
2559154GALACKI LesławII008200211OP
2569156GALECKI Olaf0UKS "Rodło" OpoleOP
2579157GALLA KazimierzII0OKSz "Społem" OpoleOP
2589158GAMON PiotrII0OP
2599159GARCARZ DamianV0OP
2609160GASIOR Aleksandra0OP
2619161GATNIKIEWICZ TomaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2629162GAWINEK Adam0OP
2639163GAWLIK Hubert0OP
2649164GAWLIK IrenaIII0OP
2659165GAWLIK MiłoszV0SKS ORLIK BrzegOP
2669166GAWROŃSKA Anna0UKS "Rodło" OpoleOP
2679167GĘBCZAK GrzegorzII0OP
2689168GĘBCZAK JakubIV0OP
2699169GERLACH DariuszIV0OP
2709170GIBAŁA ArkadiuszIII0UKS "Rodło" OpoleOP
2719171GIBAŁA KrzysztofIII008200118OP
2729172GLOGOWSKI GrzegorzIII008200191KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2739173GLOMBIK JozefV0OP
2749174GLOMBIK MonikaV0OP
2759175GOCEK KarolinaIV0OP
2769176GOCZOŁ GerardII0OP
2779177GOLDYN JanII0OP
2789178GOLEBIOWSKI BronislawII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2799179GORA ArturIII0OP
2809180GORCZYŃSKI JerzyII008200299OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2819181GORECKI MarcinV0OP
2829182GORNICKA Natasza0UKS "Rodło" OpoleOP
2839183GORNICKI Maciej0UKS "Rodło" OpoleOP
2849184GORNY TomaszIV0OP
2859185GORSKA Katarzyna0OP
2869186GRABOWIECKI KamilV0OP
2879187GRABOWSKI Bartosz0OP
2889188GRABOWSKI Marek0OP
2899189GRECH Jerzy0OP
2909190GRONDECKI GrzegorzIV0UKS "Rodło" OpoleOP
2919191GRONOWSKA AgnieszkaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2929192GRUSZKA JanII0OP
2939193GRYCZALOWSKA Anna0OP
2949194GRZEGORZAK Michal0OP
2959195GRZESIAK JanV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2969196GUMIENIAK MichałIII0OP
2979197HABER MartynaV0OP
2989198HAGIEL MariuszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2999200HEFFNER JakubII0OKSz "Społem" OpoleOP
3009201HERTEL Justyna0OP
3019202HIBNER AdrianIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3029203HNYDIUK JanII0OP
3039204HOROSZCZAK Arkadiusz0OP
3049205HOSZOWSKA GrażynaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3059206HUREK TomaszIV0OP
3069207IDZIKOWSKI RomualdII008200213OP
3079208INDYK Piotr0OP
3089209INDYK WojciechII0OP
3099210INKENDYKER ArkadiuszII0OP
3109211JACEWSKI BoleslawII0KS "Nysa" NiSOP
3119212JACHYM Krzysztof FOTOIII0OKSz "Społem" OpoleOP
3129213JAGIEŁO AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3139214JAHN Mirosław0OP
3149215JAKIEL WojciechIV0OP
3159216JAKUSZEWSKA Dominika0OP
3169217JAKUSZEWSKA Magdalena0OP
3179218JAMINSKI DanielIV0OP
3189219JAMROZ AleksandraIII0OP
3199220JANCZURA ŁukaszV0OP
3209221JANIA MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3219222JANIAK AnielaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3229223JANISZYN StanislawIII0OP
3239224JANKOWSKA KatarzynaIII0OP
3249226JANTAS KrzysztofIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3259227JANUSZKIEWICZ KarolinaIII0OP
3269229JARZBINSKI Marian0OP
3279231JASINSKI LukaszIV0OP
3289232JASINSKI PiotrV0UKS "Rodło" OpoleOP
3299233JASKOWIEC GrzegorzIV0OP
3309234JASKOWIEC IzabelaIII0OP
3319235JASKOWIEC NataliaIII0OP
3329236JAWORSKI BłażejIV0SKS ORLIK BrzegOP
3339237JEZIERSKI RobertII0OP
3349238JURKIEWICZ PiotrV0SKS ORLIK BrzegOP
3359239JURKOWSKI Kamil0LZS "Goniec" KluczborkOP
3369240JURKOWSKI KazimierzII0OP
3379241JUSZCZYNSKI MaciejIV0OP
3389242KAC KasandraIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3399243KACHEL PawełII008200152LZS "Victoria" ChróściceOP
3409244KACPERSKA Anna0OP
3419245KACPERSKI Mariusz0OP
3429247KACZOROWSKI RyszardII0OP
3439248KADZIOLKA AndrzejIII0OP
3449249KADZIOLKA KrzysztofIV0OP
3459252KARPOWICZ Milosz0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3469255KASZYCKI SylwesterII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3479256KAWALEC TymoteuszV0OP
3489257KAZMIERCZAK JacekII0OP
3499258KAZULA RafalV0OP
3509259KEDZIERSKI ArturIII0OP
3519260KĘDZIORA BartłomiejII0OKSz "Społem" OpoleOP
3529261KENDZIA MałgorzataIII0SKS ORLIK BrzegOP
3539262KERN RudolfII0OP
3549263KIESLICH ŁukaszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3559264KIJAK PiotrIII0OP
3569265KIJEK Andrzej0OP
3579266KILAR EwaIII008200127SKS ORLIK BrzegOP
3589267KILAR Małgorzata008200128SKS ORLIK BrzegOP
3599269KITA Bartłomiej0LZS "Goniec" KluczborkOP
3609271KLIMOWICZ BolesławIV0OP
3619272KNAPIK Karina0OP
3629273KOCHMAN Aleksandra0OP
3639274KOCON MartynaIV0OP
3649275KOCWIN Sebastian0OP
3659276KOKOSZKA Mieczysław FOTOII008200158LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3669278KOMANDER Adrian0OP
3679279KOMARNICKI Wojciech0OP
3689280KOMAROW MikołajII0KS "Nysa" NiSOP
3699282KONIOR ArkadiuszIII0OP
3709284KOPEC AndrzejIII0OP
3719285KOPERKIEWICZ Nika0UKS "Rodło" OpoleOP
3729287KOPYLOWSKI MarekIII0SKS ORLIK BrzegOP
3739288KOREJWO BronisławIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3749289KORNATOWSKI Mariusz0OP
3759290KOSELAK Ireneusz0OP
3769292KOWAL RyszardII0OP
3779293KOWALEWSKI Łukasz0OP
3789294KOWALSKA Iwona0OP
3799295KOWALSKI EdwardIII0KS "Nysa" NiSOP
3809296KOWALSKI JerzyII0OP
3819297KOWCUN MaciejV0OP
3829298KOWCUN TomaszIV0OP
3839299KOWOLIK ZbigniewIV0OP
3849300KOZA AgnieszkaIII0OP
3859301KOZIOL Anna0OP
3869302KOZIOL PiotrV0OP
3879303KOZLAK AdamIV0OP
3889304KOZLOWSKI PiotrV008200100UKS "Rodło" OpoleOP
3899305KOZŁOWSKI RafałIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3909306KRASINSKI TomaszII0OP
3919307KRET Franciszek0OP
3929308KRAWCZYK DominikIV0OP
3939309KRAWCZYSZYN Ewa0OP
3949310KRAWCZYSZYN MonikaII0OP
3959311KRAWIECKI Eryk0OP
3969312KRAWIECKI MarekIV008200139OP
3979313KRENC GrzegorzIII0OP
3989315KRUPCZAK DominikaIV0UKS "Rodło" OpoleOP
3999316KRUSZCZAK MateuszIV0OP
4009317KRZYSZTOWCZYK KrzysztofV0OP
4019318KRZYWDA WojciechII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4029319KRZYZYK BeataIV0OP
4039320KRZYZYK JacekIV0OP
4049321KSOL Tomasz0OP
4059322KUBASZEK MateuszIV0OP
4069323KUBILAS Łukasz0OP
4079324KUBINSKI DariuszIII0OP
4089325KUCHARSKI KrzysztofV0OP
4099326KUCHARZ Krzysztof0OP
4109327KUCZYNSKI JanIV0OP
4119328KUCZYNSKI WaclawIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4129329KUDELA MieczysławIII0OP
4139330KUKLA KrzysztofII0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
4149331KUKULA Piotr0OP
4159332KULIK GrzegorzI0OP
4169333KULISZEWSKI GrzegorzV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4179334KULISZEWSKI RolandIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4189335KUNICKI MarcinIV0OP
4199336KURZYDLO PawelV0OP
4209337KUSNIERZ MariaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4219338KWARCIAK KamilIII0OP
4229342LAGIEWSKA Seweryna0OP
4239343LAZARCZYK RadoslawIV0SKS ORLIK BrzegOP
4249344LAZARCZYK Sylwia0SKS ORLIK BrzegOP
4259345LAZOWSKI Marcin0UKS "Rodło" OpoleOP
4269346LAZOWSKI Sebastian0UKS "Rodło" OpoleOP
4279347LESNIAK AleksanderII0OP
4289348LESNIAK MarcinIV0UKS "Rodło" OpoleOP
4299349LESZKIEWICZ AdamII0OP
4309350LEWICKI MieszkoV0OP
4319351LEWIKOWSKI Slawomir0OP
4329352LICHTON MikolajIII0UKS "Rodło" OpoleOP
4339353LIPINSKI Adam0OP
4349355LITNER MaciejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4359356LITNER MichalII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4369357LOBODA KarolIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4379358LOBODA MateuszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4389359LOTYCZ Dawid0LZS "Victoria" ChróściceOP
4399360LUCIOW Michal0OP
4409361LUCZKO AleksandraV0OP
4419362LUKAS AlfredIII0OKSz "Społem" OpoleOP
4429363LUKASZUK MarianIII0OKSz "Społem" OpoleOP
4439364LUNIEWSKA MartaV0UKS "Rodło" OpoleOP
4449365LYSIK Ireneusz0OP
4459366MACIASZCZYK RobertIV0OP
4469367MACIEJEWSKI MaciejIV008200020UKS "Rodło" OpoleOP
4479368MACIOCHA Lukasz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4489369MACIURA Grzegorz0OP
4499370MACKIEWICZ BoguslawaII0OP
4509371MACOCH AnnaIV0OP
4519372MAGDZINSKI WieslawV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4529374MALACZYNSKI LucjanIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4539375MAŁEK MateuszIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4549376MAŁEK JustynaIII008200166LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4559377MALIK AdamII0OP
4569378MALINA FranciszekIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4579380MALINOWSKI JozefII0KS "Nysa" NiSOP
4589381MALINOWSKI JozefII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4599382MALKUSZ HubertII0OP
4609383MALKUSZ KrzysztofII0OP
4619384MANDZIUK PiotrV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4629385MANDZIUK TomaszV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4639387MARCINIAK JolantaIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4649388MAREK Hanna0OP
4659389MARKIEWICZ Julia0LZS "Victoria" ChróściceOP
4669390MARYNOWICZ JadwigaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4679391MARZEC WiktoriaV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4689392MASLANKA AgnieszkaIV0OP
4699395MATUSIK TadeuszIII0OP
4709396MAX DariuszV0UKS "Rodło" OpoleOP
4719397MAZUR MichalIII0OP
4729398MEDYNSKA MariaIII0OP
4739399MEGA AdamIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4749400MEINHARDT Anna0OP
4759401MENZEL Tomasz0OP
4769403MICHALIK AndrzejII0OKSz "Społem" OpoleOP
4779404MICHALSKI Adam0OP
4789405MIECZNIKOWSKI JanIV0KS "Nysa" NiSOP
4799406MIELNIK EwaIII0OP
4809407MIELNIK GrzegorzIV0OP
4819408MIENISZEWSKI MarianIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4829409MIKOS MalwinaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4839410MILKOWSKI MichalV0OP
4849411MIROSLAW LukaszIII0OP
4859412MISIEK MarekII0OP
4869413MOJZA Rafal0OP
4879414MOKRZYCKA Helena0OP
4889415MOKRZYCKI DawidII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4899416MONIUSZKO EwelinaIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4909419MROZ GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4919420MROZ JadwigaIV008200323KS "Nysa" NiSOP
4929421MROZ MichalIV0LZS "Victoria" ChróściceOP
4939422MUDRECKA AnnaIV0OP
49425434ATROSZKO Rafał0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
4959424MULLER CzeslawIII0OP
4969426MUSIAŁA RadoslawII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4979427MUSIAŁA TomaszII0OP
4989428MUSIALCZYK Katerina0OP
4999429MUSZYNSKI JanuszIV0OP
5009430MYKIETYSZYN MartaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006