Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 20 2017 05:29:22
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aLicencja zaw. G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
120603玆ΘA Mateusz FOTO0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
225452狹REK WojciechIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
328711狹RAWSKA MartynaIII008200265LZS "Goniec" KluczborkOP
442697烙Χ垶KA Julia0LZS "Goniec" KluczborkOP
533612浩LOWSKA ㄆcjaIII008200278UKS "Rod這" OpoleOP
633610浩LI昧IAK Nikodem008200276UKS "Rod這" OpoleOP
733659浩LI昧IAK KonradV008200277UKS "Rod這" OpoleOP
819738浩LEZIK TomaszIII008200129UKS "Rod這" OpoleOP
99766浮IK JanIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
109759涉RCZUK MichaII008200138"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
113601ZUREK JuliaII+008200042UKS "Rod這" OpoleOP
123739ZUREK JacekI190308200187KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1361543ZUPPETII Francesco012202268UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
149781ZUKOWSKI TomaszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
1551926ZONZEL JakubIV008200378St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
1661269ZONZEL Aleksandra0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
179780ZMUDA PiotrII0OP
189779ZMUDA Katarzyna0OP
193530ZI牞A BartoszIII0SKS ORLIK BrzegOP
209777ZIETEK MagdalenaIV0OP
219776ZIEMIANSKI Grzegorz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
229775ZIEMIANSKA JustynaIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
239774ZIELONKA EmiliaV0UKS "Rod這" OpoleOP
2457139ZIELI垶KA IzabelaV0OP
259773ZIELINSKI Zbigniew0OP
269772ZIEGLER GabrielaIII0OP
279771ZIEBA RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2838665ZIAJA RobertIV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2925537ZGA印IK MichaIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
303736ZGADZAJ RafalK213308200076LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
319770ZGADZAJ JulianII0OP
329769ZEROMSKI Rafal0OP
339768ZERNER KarolinaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3420524ZELMANOWICZ JacekIII1313"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
359767ZDEB JanV0OP
3649108ZBROSZCZYK Filip0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
379765ZAWOR JerzyIV0KS "Nysa" NiSOP
389764ZAWISTOWSKI Pawel0OP
3958934ZAWIERUCHA Jakub0OP
4017591ZAWADZKI Grzegorz0OP
4123827ZAWADKA PaweIII008200217KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
429763ZARZYCKI GrzegorzIII0OP
433544ZARZECKI LechII008200236LZS "Goniec" KluczborkOP
449761ZAREMBA MarekIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
459762ZAREMBA MarekIII0OP
469760ZAREBA WojciechII008200062LZS "Goniec" KluczborkOP
479758ZARADKIEWICZ Jaroslaw0OP
489757ZAPIOR Michal0OP
499756ZAMSZYN RomanII0OP
509755ZAMSZYN Danuta0OP
519754ZAMOJSKI Maciej0OP
528040ZAKASZEWSKI MateuszII177508200164LKS "Zarzewie" PrudnikOP
539753ZAK EugeniuszIV0OP
549752ZAJDLER LukaszII0OP
559751ZAGAJA RadoslawIII0OP
569750WYSZOMIERSKA MalwinaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
573732WYSOWSKI WaldemarI0OP
589749WYSOCZANSKI HenrykII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
599748WYSOCKI Wojciech0OP
609747WYRWICH MarcinV0OP
619746WYRWICH Dominika0OP
629745WYRWAL TomaszIV0OP
6322809WYRWA SebastianIV008200199LZS "Goniec" KluczborkOP
643731WYKROTA JacekI008200111LZS "Goniec" KluczborkOP
659744WYDRA Marcin0OP
663729WUZYNSKI JanI0OP
6749115WUCZKOWSKI WiktorV008200374St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
6849119WRZOSEK JanuszV008200376St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
6949117WRZOSEK AlicjaIV008200377St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
7049118WRZOSEK AlexanderIV008200375St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
719743WRZASK JanII0LZS "Goniec" KluczborkOP
7263805Wr鏏el Miros豉w0OP
7321832WR笅EL KamilII157908200134LZS "Goniec" KluczborkOP
7425451WR笅EL JakubV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
7525448WR笅EL Dawid0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
7623823WR笅EL Alina008200218KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
779742WROBLEWSKI Lukasz0OP
789741WROBEL JacekIII0UKS "Rod這" OpoleOP
7942703WO昧IAK MarcinIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
803564WO昧IAK DanielII+1620OP
819740WOZNIAK Michal0OP
829739WOZNIAK AleksanderV0UKS "Rod這" OpoleOP
839738WOTA Katarzyna0OP
8423826WOSZCZYCKI JakubIII112108200220KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
8525450WOSZCZYCKA MartaV008200252KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
8655697WOΘONOWSKI Krzysztof0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
873594WOLSKI Marcin FOTOI184608200192"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
8863119WOLREITER KonradV008200934UKS "Rod這" OpoleOP
8930106WOLNICA Micha0OP
9017626WOJTU TomaszIII008200063LZS "Goniec" KluczborkOP
919737WOJTOWICZ KazimierzII1653OP
929736WOJTOW Pawel0OP
9326141WOJCIECHOWSKA Wiktoria FOTOIII012201283UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
949735WOJAS FranciszekII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
959734WODNICKI Daniel0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
9651653WODECKI Tomasz008200341UKS "Rod這" OpoleOP
9755846WΜDARCZYK MaciejIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
989733WLODEK Jozef0OP
999732WLODARCZYK JerzyIII0OP
1009731WLODARCZYK AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1019730WITOWSKI PawelII008200103UKS "Rod這" OpoleOP
1029729WITKOWSKI EdwardIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
10321270WITKIEWICZ Krzysztof0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
10420608WITKIEWICZ Grzegorz FOTOI177312200711UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
10530141WITCZAK WojciechIII151608200320KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1069727WI吉IEWSKI RobertII175308200162LKS "Zarzewie" PrudnikOP
10719741WI吉IEWSKI Micha FOTOK+219008200105UKS "Rod這" OpoleOP
10820775WI吉IEWSKI DawidV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1096209WI吉IEWSKI AdrianFM235112200301LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
11020774WI吉IEWSKA 畝netaV0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1119728WISNIOWSKI AdamIV0OP
1129726WIRZESKA AleksandraV0OP
1133728WILK PaweII1845UKS "Rod這" OpoleOP
1149725WILDE AleksanderIII0OP
11552959WIKAREK PaweIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11642702WIKAREK MateuszV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
11738666WIKA Maciej0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
11821400WIESZOLEK JerzyI0OP
1193547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1209724WIENKE PrzemyslawIV0OP
1219723WIENKE MaciejV0OP
12242709WIENCEK EwaV0OP
12323829WIELKI ㄆkasz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
12423824WIEJA MagdalenaV008200219KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
12525449WIEJA DamianIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1269722WIECZOREK KrzysztofV0OP
1279721WIECZOREK JerzyIII0OP
1289720WIECZOREK AndrzejIII0OP
12977020WIECHA Nikola0Zawsze RazemOP
13061990WIECHA Mi這szIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1319719WIECHA KrystianII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1329718WIECEK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1339717WIATREK PiotrIII0OP
1349716WIATREK Izabela0OP
13538670WESELAK Adrian0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
13623145WERNER OskarIV008200266UKS "Rod這" OpoleOP
1379803WERNER OlafII136908200101UKS "Rod這" OpoleOP
1389715WENERSKA SandraV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
13942713WEISS Teresa0OP
14042711WEISS Henryk0OP
14142712WEISS DawidV0OP
14257321WEIGEL Piotr0OP
1439714WEHYNSKI Roman0OP
1449713WEHYNSKI LechIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1459712WEGROWSKI RadoslawII0OP
1469711WEGLARZ MichalV0OP
1479710WEGLARZ AnnaIV0OP
14861113WECZERA Maja1036KS "GRYF" KietrzOP
1499709WEBER Mateusz0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1509708WEBER DawidIV008200149LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1519707WCISEL Grzegorz0OP
1523529W.RZYK KarolinaIII008200125SKS ORLIK BrzegOP
1533528W.RZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
1549706WAWRZYNIAK Jan0OP
15557782WAWRZKOWICZ Miko豉jIV0OP
15645746WATAx Aleksandra FOTOIII012202048UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1573724WASIK BronislawI008200186KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1589705WAS Lukasz0UKS "Rod這" OpoleOP
15965766WARZYCHA DanielIV0SKS ORLIK BrzegOP
1603546WARMUZ PiotrI209608200170LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1619704WARDENGA GrzegorzV0OP
1629703WANKE Maciej0UKS "Rod這" OpoleOP
1639702WANDZEL TomaszIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1649701WALKIEWICZ MichalIII0OP
16537789WALICZEK KrzysztofII008200313OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1669700WALENTYNOWICZ ZbigniewIII008200026LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1679699WALENTYNOWICZ WitoldV008200027LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1689698WALENTYNOWICZ MichalIV008200025LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1693723WALCZAK TomaszI210908200113OP
1709697WAGIEL Emilia0OP
1719696WACHLA KrzysztofV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1729695URYGA Bartosz0LZS "Goniec" KluczborkOP
1739694URBA垶KA KingaII008200108LZS "Goniec" KluczborkOP
1749693URBANOWICZ ZbigniewI0OP
17510833URBANCZYK DawidIV0OP
1769692TYMRAKIEWICZ TadeuszII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1773721TYMRAKIEWICZ MarcinI171508200227LZS "Goniec" KluczborkOP
1783720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
1799691TYMOWICZ JakubIV0OP
1806164TWORUSZKA Sebastian FOTOK213212201863UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1819690TWAROG SzymonV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1823719TUSTANOWSKI Robert FOTOM225608200074LKS "Zarzewie" PrudnikOP
18326772TURY垶KI Damian0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1849689TUREK Malgorzata0OP
18551381TUREK Beata0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1869688TUCZYNSKI BartoszIV0OP
1879687TRZASKA AdamII0OP
18865258TRUSZ JuliuszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
18926728TRUSZ JuliaI+167808200234UKS "Rod這" OpoleOP
1903538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
1919686TROJAK Martyna0OP
1929685TRINCZEK RomanII168508200165LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1939684TOPOROWSKI JacekIII1297SKS ORLIK BrzegOP
19457895TOMCZYK Dominik008200383LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1959683TOKARSKI Maciej0SKS ORLIK BrzegOP
1969682TLALKA TadeuszIV0OP
19723147TKACZUK JakubV0UKS "Rod這" OpoleOP
1989681TKACZ SebastianIII0OP
1999680TKACZ KazimierzII0OP
2009679TKACZ Agnieszka0OP
20169762TARASZKIEWICZ Hanna FOTO0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
20250872TALIK PatrykI+205008200385UKS "Rod這" OpoleOP
2033716TALAGA JerzyK0OP
2043600TABOx WaldemarI174908200031UKS "Rod這" OpoleOP
2053714TABOx MarcinI++200308200016"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2063715TABOLA MartaI184108200115OP
2079678TABACZYK BogdanII0OP
20831920名ITAJ EugeniuszII175808200241LZS "Goniec" KluczborkOP
20950765名IRSKI PiotrIII1610KS "GRYF" KietrzOP
21030154名IERK Mi這szIV008200315SKS ORLIK BrzegOP
21122117名IERC Robert FOTOIII008200200OKSz "Spo貫m" OpoleOP
21222110名IDERSKA Katarzyna0OP
21329790同IEWOK Miros豉wa FOTOIV122612201481UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2149607危IETA垶KI MarekII+1683SKS ORLIK BrzegOP
2153591危IECHOWSKI AdamII0OP
21626139印IWA Piotr FOTOIV012201282UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
21721399SZYNKLER Stanislaw FOTOI164708200085OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2189677SZYNKARUK TomaszV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2193712SZYMANSKI ZbigniewI1782OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2204389SZYMANSKI PiotrCM224210200220LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2213711SZYMANOWSKA KarolinaK209601200412LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2223593SZYDΜ JanII008200053OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2233568SZYBKA MagdalenaII147008200011LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2243567SZYBKA JoannaII+168008200010LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2253566SZYBKA AndrzejI++196408200017LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
22655136SZWEC KonradIV0UKS Gekon NysaOP
2279675SZWANKE KrzysztofV0OP
2289674SZUL StanislawIV0OP
2296143SZTWIERTNIA Jan Krzysztof FOTOK211312200779LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
23017589SZTOLC JanuszII008200052OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2319673SZPIECH AdriannaIII0OP
2329672SZOT WieslawaII0OP
23345741SZOSTKOWSKI Kacper FOTOII012202000UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2349671SZOLNA AnnaIV0OP
2359670SZNAJDER BoguslawV0OP
2369869SZMER Aleksander FOTOI185708200015UKS "Rod這" OpoleOP
2379669SZMAGIEREWSKA EwaV0UKS "Rod這" OpoleOP
23858933SZLUFIK Ilona0OP
2399668SZKOP MateuszIII008200137"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
24043968SZEWCZYK MaksymilianV008200325LZS "Goniec" KluczborkOP
2419667SZERNER LukaszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
2429666SZERNER Iga0UKS "Rod這" OpoleOP
24344043Szczotka Micha0OP
24453747SZCZE吉IAK JulianIII101508200351OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2459665SZCZEPANSKI TomaszV0UKS "Rod這" OpoleOP
2469664SZCZEPANSKI MarcinIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2479663SZCZEPANSKI JaroslawII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2489662SZCZEPANSKI Grzegorz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2499661SZCZEPANSKA SylwiaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
25023153SZCZEPANOWSKI MichaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
25146841SZATON ArkadiuszV0OP
25222113SZATKOWSKI Jakub0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2539659SZARATA AdrianI1946KS "Nysa" NiSOP
2549658SZAJDA StanislawIV0OP
2553709SZAJDA Marcin FOTOI++199508200077LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2569657SZAFRANSKI JanuszII0OP
2579656SZAFRANSKI Adam0OP
2589655SZADKOWSKI NikodemII0OP
25951936SYDOR Rados豉wII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
26051412SYDOR PiotrIII008200343UKS "Rod這" OpoleOP
26151386SYCZEWSKI AnatolijII133608200947"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
26251387SYCZEWSKA NinaIII008200948"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2639654SWIERZYNSKI RadoslawV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
26451385SWIERZY PiotrIV0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2653615SWIDRAK AleksanderI0OP
2669652SWIATLY JakubIII0OP
2679650SUROWANIEC GrzegorzIII0OP
2689649SURDYKA Jan0OP
2699648SUPERCZYNSKI Tomasz0OP
27065024SULARZ EdwardIII0UKS "Rod這" OpoleOP
27158932SUDO Piotr0OP
2729647SUDOL SlawomirIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2739646SUCHINSKI KrzysztofV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
27471390STYPKA TobiaszIV008200953UKS "Rod這" OpoleOP
27553984STYPKA SebastianII129108200352UKS "Rod這" OpoleOP
2763592STRZ襾 AdamII0OP
2773707STRZEP MarekI178808200048OKSz "Spo貫m" OpoleOP
27819745STRZELECKI MichaIV008200130UKS "Rod這" OpoleOP
2799645STRZELECKA Jolanta0OP
28019740STRZELEC ArkadiuszIV008200131UKS "Rod這" OpoleOP
28122112STRZELCZYK SzymonIII0OP
28241090STRZELBICKA Ewelina0OP
2839644STRZALKOWSKI MieczyslawII0KS "Nysa" NiSOP
28443413STRU Weronika0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
28543412STRU PaweV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2869643STRUK AndrzejII0OP
2879642STROJNY JozefIII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2889640STOKLOSA MarekII0OP
2899639STILLER MarekV008200148LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
29065547ST襾IE DawidV008200944UKS "Rod這" OpoleOP
29145940STER Emilia FOTOIII008200327UKS "Rod這" OpoleOP
2929638STEPNIOWSKI Jerzy0OP
2939637STEPIEN KrzysztofV0OP
2949636STEPCZYNSKI StefanII0OP
2959635STEPCZYNSKI MaciejII0OP
2969634STENZEL Izabela0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2979633STEGMILER ArkadiuszIII0OP
2989632STEFANSKA Justyna0OP
2999631STEFANIK Wojciech0OP
30026724STASI垶KI Przemys豉wIV008200291"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3019630STASIEWICZ WitoldIV0OP
30250319STAROSTA Martyna FOTOI+147012202094UKS "Rod這" OpoleOP
30327519STARK ㄆkasz FOTOII135708200232UKS "Rod這" OpoleOP
3049629STARBA RadoslawIV0OP
3059628STANOSSEK JozefII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
30633903STANKIEWICZ KamilII+124608200289UKS "Rod這" OpoleOP
3079627STANIA Pawel0OP
3089626STANCZYK WojciechIV0OP
3099625STAL TanasisIII0OP
31072423STACHURA Jakub008200955OP
3119624STACHERA JoannaIV0UKS "Rod這" OpoleOP
3129623STACH AnnaIII008200190OP
3133706SRUTWA MaciejI185808200018UKS "Rod這" OpoleOP
3149622SREMCEVIC ZoranIII0OP
31538669SPYCHAx Oskar0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3169621SPYCHAJ MagdalenaIII0OP
3179620SPODZIEJA SylwesterII008200054OKSz "Spo貫m" OpoleOP
31853657SOWA Wiktoria FOTOI++179208200389UKS "Rod這" OpoleOP
31921481SOWA Marcin FOTOII012200923UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
3206094SOWA Bernard FOTOI178412200773UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
32130152SOWA BartoszV008200237LZS "Goniec" KluczborkOP
3229619SONSALA Joanna0OP
32342695SOK粌SKI MateuszV0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
32469705SOKOΜWSKI AntoniV008200968SKS ORLIK BrzegOP
3259618SOKALSKI TomaszIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3269617SOJKA GrzegorzIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3279616SOCHACKI MariuszIII0OP
3289615SOBOLEWSKI TomaszIII0OP
3299614SOBOLEWSKA Elzbieta0OP
3309613SOBIEGRAJ PawelIV0SKS ORLIK BrzegOP
3319612SOBCZAK Marcin0OP
3329611SMYREK PiotrIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3339610SMYKA WieslawIII0OP
3343705SMYK JozefI0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
33557772SMUDA Tomasz FOTOII121812202426UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
33654297SMOLORZ ZygmuntII1449OP
3379609SMOLKA PawelV0OP
3389608SMOLKA Jerzy0OP
3399606SMEREKA MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
34021397SMARZEWSKI Ryszard0OP
3419605SMARZEWSKI MariuszII0OP
3429604SMANDZICH WaldemarIV0OP
3439600SΜBODZIAN MateuszII169908200163LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3449603SLUZALEK DamianII0OP
3459602SLOWINSKI AndrzejIII0OP
3469601SLOWIK AlicjaII0OP
3479599SLOBODZIAN JacekIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3489598SLOBODZIAN AndrzejIII1546LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3499597SLICZNY Michal0LZS "Goniec" KluczborkOP
3503563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3519596SLABIK RafalIV008200151LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3523703SKUPINSKA AnnaI++185308200119UKS "Rod這" OpoleOP
3539595SKROBEK RadoslawIII0OP
35476285SKR邛KOWICZ Jerzy0UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
35570188SKOWICKI Krzysztof0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
35670186SKOWICKA HelenaV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
35733906SKOTNICZNY ㄆkaszV008200288UKS "Rod這" OpoleOP
35851937SKORUPKA TeodozjuszIII0OP
35945944SKORUPKA MarcinIII120409200989UKS "Rod這" OpoleOP
3609594SKORULSKI Maciej0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3619593SKOROSZEWSKI EliaszIII008200140OP
3629592SKOLARCZYK MaciejII154908200214KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3639591SKOCZYLAS PrzemyslawII0OP
3649590SKAWINSKI MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3659589SKAWINSKA KatarzynaIII008200161LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3669588SIWY ZofiaIII008200322KS "Nysa" NiSOP
3679587SIPIORA IreneuszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
36821395SIMANKOWICZ RyszardI0OP
36927518SIKORSKI JakubIV008200231UKS "Rod這" OpoleOP
37045942SIKORSKA Hanna008200331UKS "Rod這" OpoleOP
3719586SIKORA MichalIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3729585SIKORA JakubV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3733702SIEKANIEC JanK211508200153LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3749584SIEDLECKI AdamII177308200147LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
3759583SEUCHTER Michal0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3769582SENFT StanislawII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3779581SENDERA MateuszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3789580SEMERDA JanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
37920926SCHONBACH Pamela FOTOV012201417UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
38033907SAWICKI Oskar0UKS "Rod這" OpoleOP
38163808Sawicki Ireneusz1508OP
3829579SANDLAK MarcinIV0OP
3839578SALAMON Lukasz0OP
3849577SALAK PiortrII0OP
3859576SALAK EmiliaIII0SKS ORLIK BrzegOP
3869575SAKOWICZ FranciszekII0OP
3879574SAJDAK ElzbietaIII0KS "Nysa" NiSOP
3889573SAJDAK CzeslawII0OP
3899572SADOWSKI TomaszV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
39043349SADOWCZYK MichaIV008200358KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3919571RZERZACZ JozefIV0OP
39274184RZ﹖A MichaIII0UKS Gekon NysaOP
39369536RZ﹖A MateuszII111113200362UKS Gekon NysaOP
3949570RYDZAK LudwikII152008200102UKS "Rod這" OpoleOP
3959569RYBICKI RyszardII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
39641678RUTKOWSKI KarolII132308200308UKS "Rod這" OpoleOP
3979568RUSZKIEWICZ MarianII1414OP
39861270RUSZKIEWICZ Jaros豉w0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
3999567RUSZALA PiotrIII0OP
4009566RUSZALA PawelIII0OP
4019565RUSIN AdamII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4029564RUDZKI TomaszII008200169LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4037944RUDZKI MaciejII1920LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4043537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
4057935R笉 RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
40643344ROZENBAJGIER AnnaV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4079563ROZANSKI Gracjan0OP
4089562ROSZKOWIAK WojciechII0OP
4099561ROSIAK Jacek0OP
41026719ROSENHOF MarcinIV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4119560ROMANSKI AndrzejIII0UKS "Rod這" OpoleOP
4129559ROKUS JanIV0OP
4139558ROGOWSKI ZbigniewIII0OP
4149557ROGINSKI Jacek0OP
41551927ROGALSKI DawidV008200379LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4169556ROG PawelII0OP
41749109ROBOJDEK PatrykV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4189555REZWIAKOW PiotrIV0OP
4199554REZNER BoguslawIII0OP
4207934REWASIEWICZ MiloszII+187608200069LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4219553RESZKA MarcinIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
42243967RESZCZY垶KI JakubIV008200326LZS "Goniec" KluczborkOP
4239552RESTEL HenrykIV0OP
4249551REDZINSKI AdamIV0OP
4259550RECZEK SzymonIII008200141OP
42653462RDZANEK KamilV0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4279549RALIS Tadeusz0OP
4289548RAKOWSKI MateuszV0OP
42925447RAJSKI AdamIII142708200254KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4309547RAJDA WieslawV0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4313700RAJDA KrystianII+184108200256LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
43241093RADZISZEWSKA Kamila0OP
4339546RADWANSKA BarbaraIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4349545RADWAN BartekIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4359544RADOS Mateusz0OP
4369543RADOS Bartosz0OP
4373699RACZYNSKI MarcinI202708200114OP
43855791Rac豉wicki TymoteuszIII121708200936UKS "Rod這" OpoleOP
43919743RACxWICKI Kacper FOTOI167008200230UKS "Rod這" OpoleOP
44030423RACHFALSKI Wojciech FOTOIV012201632UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
44122122PYTLIK LeokadiaIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4429542PYTEL StanislawIII0OP
4439541PYTEL Jan0OP
4449540PYRYT KatarzynaIV0OP
4459539PUSTELNIAK AndrzejII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
44623152PUΡORAK Jan FOTOFM230308200233UKS "Rod這" OpoleOP
4479538PULKOWSKI Rafal0OP
4489537PULIT AndrzejII0OP
4499536PUCZKOWSKI WladyslawIII0KS "Nysa" NiSOP
45022114PUCHACZ RyszardIV0KS "Nysa" NiSOP
4519535PTASZEK Przemys豉wII167408200091St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
45233909PTASZEK Mi這sz FOTOIII103508200311St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4539534PRZYTULSKA JustynaII0OP
45448319PRZYSZLAK KrzysztofIV008200330UKS "Rod這" OpoleOP
4559533PRZYSTAL Arkadiusz0OP
4569532PRZYBYTNIOWSKA MajaIV0OP
4579531PRZYBYTNIOWSKA KarolinaIII008200144OP
45833530PRZYBYΒK KazimierzII0"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4599530PRZYBYLAK MarekII0OP
4603697PROKOPCZUK Antoni FOTOI145608200173KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
46125446PROKOP Piotr0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4629529PROCHOWSKI StanislawIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
46310610PREIZNER KarolinaIV0OP
4643695PRANDZIOCH DorotaI179008200002UKS "Rod這" OpoleOP
46525445PRAJS Patryk0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
46625444PRAJS Filip0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
4679528POWIECKI RadoslawIV0OP
4689527POWIECKI KamilV0OP
4699526POTOCZNA Agnieszka0SKS ORLIK BrzegOP
4709525POTEREJKO RomanII0OP
47165552POREMSKI Aleksander012202402UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
47221559POPOWICZ JustynaV008200093UKS "Rod這" OpoleOP
4733559POPEK JacekII+193808200225LZS "Goniec" KluczborkOP
4749524POLOSAK LudwikII0OP
47571969POLOK ArturIV0St Pok鎩 OPP w Pok鎩OP
4769523POLMAN Dorota0OP
4773536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
4789522POLEWKA Stanislaw FOTOIII0OP
4799521PODYMA MarekV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4809520PODWIKA JozefIII0OP
48130585PODOLAK Adam0UKS "Rod這" OpoleOP
4829519PODLYSKA JozefII0OP
4833558PODK紟KA Miros豉wII+008200056LZS "Goniec" KluczborkOP
48433527PODCZASIK Edward0KS "Nysa" NiSOP
48557732POCHOPIN AntoniIII008200364UKS "Rod這" OpoleOP
4869518PLUTA ZbigniewII0OP
4879517PLUTA KrzysztofV0UKS "Rod這" OpoleOP
4883590PLUTA JacekIII008200045OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4899516PLICKO RobertIII0OP
4909515PLICKO LukaszIV0OP
4919514PLICKO AnnaIV008200084OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4929513PLAWSZEWSKI JerzyIV0KS "Nysa" NiSOP
4939512PIWOWARCZYK BartoszIII0OP
4949511PISKOZUB MichalIV0UKS "Rod這" OpoleOP
49547125PIR笉 Miko豉jIII1108SKS ORLIK BrzegOP
4969510PIOTROWSKI MarcinV0OP
4979509PILZYS Marcin0LZS "Goniec" KluczborkOP
4989508PILICHOWSKI MariuszII008200179KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
49958205PILCH Piotr FOTOIV012202262UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
50061150PILCH Pawe FOTOIV012202263UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006