Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 21:21:40
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraLicencja zaw. DółKlub GóraWZSzach. Góra
11935KOWAL AndrzejI0OP
23523ALEKSANDRÓW SylwiaIII0SKS ORLIK BrzegOP
33525FIDRYSIAK MaciejII0SKS ORLIK BrzegOP
43528WĄDRZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
53530ZIĘBA BartoszIII0SKS ORLIK BrzegOP
63532GRZYB WaleryI0OP
73533+MAZIEJ WladyslawaI0OP
83534MOS AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
93535NOWAK WojciechI0KS "Nysa" NiSOP
103536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
113537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
123538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
133539JANKOWSKI JozefK2310OP
148995ANDRZEJEWSKI KazimierzIV0KS "Nysa" NiSOP
153541BLACHA DariuszI0OKSz "Społem" OpoleOP
163542LATOCHA AndrzejI0LZS "Goniec" KluczborkOP
173543MUSIAŁA AndrzejII+0OP
183547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
193548BASTRZYK MałgorzataIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
203550DERKOWSKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
218991ABRAMCIÓW BartłomiejIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
223563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
233564WOŹNIAK DanielII+1620OP
243565MICHALICKI BronislawIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
253569BUCZKOWSKI EdwardI0OP
263570GULANOWSKA MalgorzataI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
273571LUZNY WladyslawI0OP
283572KAMINSKI CezaryI0OP
293573KAMINSKI LeszekI0OP
303574KAMINSKI StanislawI0OP
313575KOCISZEWSKI LeszekI0OP
323577BUKOWY BłażejII0OP
333579DREWIENKOWSKI MateuszII0OP
343582GALIŃSKI PiotrII0OP
353589PAPAJ MagdalenaII+0OKSz "Społem" OpoleOP
363591ŚMIECHOWSKI AdamII0OP
373592STRZĘP AdamII0OP
383597JANKOWSKI GrzegorzI1820UKS "Rodło" OpoleOP
393598LITAWOR KrzysztofII0UKS "Rodło" OpoleOP
403603MULARCZYK JerzyI0OP
413608GULANOWSKI DominikI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
423609MARCINKIEWICZ PiotrI1903LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
439000BACIŃSKI MichałIII0UKS "Rodło" OpoleOP
443613KUPIECKI AndrzejI0OP
453615SWIDRAK AleksanderI0OP
463617BAGINSKI RomanI0OP
473619BEKIESZCZUK MirosławI0OKSz "Społem" OpoleOP
483620BEKIESZCZUK ViolettaI0OKSz "Społem" OpoleOP
493623BOBOWSKA JoannaI+1868LKS "Zarzewie" PrudnikOP
503625CHEŃSKI DariuszK2225OP
513627+CHROBAK ZdzisławI0OP
523628CIEPLIK JustynaI+0LZS "Goniec" KluczborkOP
533629CISZEWSKI MaciejK2224LZS "Goniec" KluczborkOP
543630CRISTOFOLI RomanI0OP
553631CZEKALA WojciechI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
569001BADULA Adam0OKSz "Społem" OpoleOP
573633CZERKAWSKI GrzegorzI0OKSz "Społem" OpoleOP
583634CZERKAWSKI PawełI0OKSz "Społem" OpoleOP
593636DOBROWOLSKI BolesławI0OP
603637DRECZKOWSKI RyszardK2034LZS "Goniec" KluczborkOP
613638DZIEDZIC RobertI0OKSz "Społem" OpoleOP
623639FABER GinterI0OP
633642GANDZIAROWSKI JanI1598OP
643644GDOWSKI ZdzisławI0LZS "Goniec" KluczborkOP
653645GORAJEK HenrykI0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
663646GORALCZYK ArturI0OP
673650GRODEK TadeuszI0OP
683652GULANOWSKI AndrzejI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
693654HANUSEK EugeniuszII0OKSz "Społem" OpoleOP
703655HANUSEK GrzegorzI0OKSz "Społem" OpoleOP
713660JASZCZ MalgorzataI0OKSz "Społem" OpoleOP
723661KACZOROWSKI MarcinI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
733662KALINSKI JacekI0OP
743663KEDZIERSKI BronislawI0OKSz "Społem" OpoleOP
753666KOCON WiktorI+1807KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
763667KOMIDZIERSKI EugeniuszI1959LKS "Zarzewie" PrudnikOP
773668KONCEWICZ DariuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
783669KOWOLIK KrzysztofK2135OP
798997ATLAS Beniamin0UKS "Rodło" OpoleOP
803677LASKOWSKI JacekI0OP
813683MEINERT TomaszK2159LZS "Goniec" KluczborkOP
823685NAJBAR MateuszI+2004LZS "Goniec" KluczborkOP
833688OGIEWKA RafalI2065OP
843691OLSZYNSKI MichalI1961LKS "Zarzewie" PrudnikOP
853692OWCZARCZYK WaldemarI0OP
863696+PROCHOWNIK FranciszekK2174"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
873705SMYK JozefI0LZS "Victoria" ChróściceOP
883712SZYMANSKI ZbigniewI1782OKKFSiT "Cross" OpoleOP
893716TALAGA JerzyK0OP
903720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
918993ADAMCZYK PiotrIV0OP
923726+WESOLOWSKI TadeuszI0OP
938992ADAMCZYK MarcinIV0OP
943728WILK PawełII1845UKS "Rodło" OpoleOP
953729WUZYNSKI JanI0OP
963732WYSOWSKI WaldemarI0OP
973737+ZIMMERMAN HorstI0OP
983738+ZUKOWSKI TadeuszI0OP
9921400WIESZOLEK JerzyI0OP
10021414+KRAWCZYSZYN MarianI0OP
1018999BACIŃSKI MariuszII0UKS "Rodło" OpoleOP
1027614PAWLAK GrzegorzII0OP
1037736HADZICKI TomaszII+1881LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1047764JURASZEWSKI Mieczyslaw FOTOII+1654OP
1057935RÓG RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1067944RUDZKI MaciejII1920LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1079002BAGIŃSKI BogdanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1089003BAGIŃSKI RyszardIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1099004BALA AgnieszkaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1109005BALAWENDER Michał0LZS "Goniec" KluczborkOP
1119006BALINKA GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1129007BANACH EdwardII0OP
1139008BARGIEL Bartek0OP
1149009BARON ZdzisławII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1159010BARTKIEWICZ BeataIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1169011BARTKOWICZ ŁukaszIV0OP
1179012BARTYLA Sebastian0OP
1189013BASTRZYK AdamIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1199014BASTRZYK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1209015BATOR AgataII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1219016BEDNARZ AndrzejIV0OP
1229017BEDNARZ DanielII0OP
1239018BEDNARZ DariuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
1249019BEDNASZYŃSKI ŁukaszIV0OP
1259020BEDZMIROWSKI PawełIII0OP
1269021BEREZOWSKI MarianII1516LZS "Goniec" KluczborkOP
1279022BERNER LeszekV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1289024BĘŚ ZbigniewII0OP
1299025BIAŁEK MichałV0OP
1309026BIJAK GrzegorzII1662OP
1319027BŁASZCZYK AgataIII0OP
1329028BŁASZCZYK LeszekIII0OP
1339029BŁASZCZYK SebastianII0OP
1349030BOBAK AndrzejIII0OP
1359031BOBRA JacekIII0OP
1369032BOBRA PiotrV0OP
1379033BOCHEN DanielIII0OP
1389034BOCHEN DominikIV0OP
1399036BOGACZ LeszekIV0OP
1409037BOGDAŃSKA ElżbietaIII0OP
1419038BOGUCKI BartoszII0OKSz "Społem" OpoleOP
1429039BOGUSZEWSKI MarcinIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1439040BONEK KrzysztofIV0OP
1449041BORKOWSKA IlonaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1459042BOROWSKI BartoszIII0OP
1469043BORYCKI BartoszIII0OP
1479045BOSZKIEWICZ AleksanderII0OP
1489046BRODA BernardIII0OP
1499047BRODA PiotrIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1509048BRODOWSKA Violetta0OP
1519049BROWARSKI BartoszIV0OP
1529050BRYŚ GerhardIII0OP
1539051BRZOZOWSKI PatrykIV0UKS "Rodło" OpoleOP
1549052BUCZKOWSKI Mirosław0OP
1559053BUJAN BartoszII0OP
1569054BUJAN LeonIII0OP
1579055BUJAN MaciejIII0OP
1589057BUŁAT MariuszII0OP
1599058BURATYŃSKI Krzysztof0OP
1609059BYCZKOWSKI KamilIII0OP
1619060BYSIEC DamianII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1629061BYTNAR ZbigniewV0OP
1639063CAL Olaf0OP
1649064CALA AdrianII1627LZS "Goniec" KluczborkOP
1659065CEDOR TeodorII0OP
1669066CHMAJ Justyna0SKS ORLIK BrzegOP
1679067CHMIELARZ MichalIII0OP
1689068CHMIELARZ RyszardII+0OP
1699069CHMIELOWSKA MagdaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1709070CHOJNA MichałIV0OP
1719071CHOJNACKI PrzemysławIV0SKS ORLIK BrzegOP
1729072CHROBAK PiotrIV0OP
1739074CHROSTOWSKI JanV0OP
1749075CHRYC PiotrIII0OP
1759076CHUDZIK,Radoslaw0SKS ORLIK BrzegOP
1769077CHWASTEK JuliuszIV0UKS "Rodło" OpoleOP
1779078CHYL Dawid0OP
1789079CIECIERSKI Maciej0OP
1799080CIEPAJ SzymonV0OP
1809081CIESLAK Alfred0OP
1819082CIEŻ RyszardIII0OP
1829083CIPORA MariuszIII0OP
1839084CIUCKA Paweł0OP
1849085CRISTOFOLI NicoloIII0OP
1859086CYBA BartoszV0OP
1869087CYRYS Michał0LZS "Goniec" KluczborkOP
1879088CZAJA Łukasz0OP
1889089CZAKAJ JakubIII0OP
1899090CZANGULEIT Dawid0OP
1909091CZAPLICKI MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1919092CZAPLICKI MariuszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
1929093CZARNECKI Dawid0OP
1939094CZECH BłażejV0OP
1949097CZECH TeodorIV0OP
1959098CZERKAWSKI LeszekII0OKSz "Społem" OpoleOP
1969099CZERKAWSKI ZbigniewII0OP
1979100CZERKAWSKI ZdzisławII0OKSz "Społem" OpoleOP
1989101CZULAK Stefan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1999103DACHOWSKI MarianII1892LZS "Goniec" KluczborkOP
2009104DAWIDZIAK AndrzejIII0OP
2019105DEC Łukasz0OP
2029106DEC MariuszV0OP
2039107DEMBIŃSKI LudwikII0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
2049108DEREJ JózefII0OP
2059109DERELA Alicja0OP
2069110DEREŃ MichałV0UKS "Rodło" OpoleOP
2079111DERNOWICZ WiktorII0OP
2089112DI MARE DonatoII0OP
2099113DLUGOSZ SzymonIII0OP
2109116DOBRZYNIECKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2119117DOLIŃSKI BartłomiejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2129118DOLIŃSKI KamilV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2139119DOLIŃSKI TomaszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2149120DOLNICKI Marek0OP
2159121DOMALEWSKI KrzysztofIII0OP
2169122DOROBA JanII1349OKSz "Społem" OpoleOP
2179123DRAB Justyna0OP
2189124DRANKA MarekII0OP
2199125DROCHOMIRECKI PrzemekII0OP
2209126DROZDOWSKI LeszekIII0OP
2219127DRZAŁ RyszardII0OP
2229128DUBAS MichałV0OP
2239129DUCHNOWSKA Małgorzata0OP
2249130DUCHNOWSKI Jakub0OP
2259131DUCHNOWSKI TadeuszII0OP
2269133DUMA ŁukaszIII0OP
2279134DURKACZ JarosławIII0OP
2289135DWORECKI ZbigniewII0OP
2299137DYWAN KrzysztofII0OKSz "Społem" OpoleOP
2309138DZIANKOWSKI RyszardII0OP
2319139DZIDECZEK WitoldIII0OP
2329140DZIUBA ŁukaszIV0OP
2339141DZIUBACKI SławomirII0OKSz "Społem" OpoleOP
2349142DZIUROWSKI MichałIV0OP
2359144FOLMER AdrianIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2369145FRANECKI MaciejIII0OP
2379146FRASEK ŁukaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2389148FURGOL Alina0OP
2399149FURGOL BarbaraII0OP
2409150GACZEWSKI PawełV0UKS "Rodło" OpoleOP
2419151GADZIK TomaszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2429152GAJEK JarosławIV0OP
2439156GALECKI Olaf0UKS "Rodło" OpoleOP
2449157GALLA KazimierzII0OKSz "Społem" OpoleOP
2459158GAMON PiotrII0OP
2469159GARCARZ DamianV0OP
2479160GASIOR Aleksandra0OP
2489161GATNIKIEWICZ TomaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2499162GAWINEK Adam0OP
2509163GAWLIK Hubert0OP
2519164GAWLIK IrenaIII0OP
2529165GAWLIK MiłoszV0SKS ORLIK BrzegOP
2539166GAWROŃSKA Anna0UKS "Rodło" OpoleOP
2549167GĘBCZAK GrzegorzII0OP
2559168GĘBCZAK JakubIV0OP
2569169GERLACH DariuszIV0OP
2579170GIBAŁA ArkadiuszIII0UKS "Rodło" OpoleOP
2589173GLOMBIK JozefV0OP
2599174GLOMBIK MonikaV0OP
2609175GOCEK KarolinaIV0OP
2619176GOCZOŁ GerardII0OP
2629177GOLDYN JanII0OP
2639178GOLEBIOWSKI BronislawII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2649179GORA ArturIII0OP
2659181GORECKI MarcinV0OP
2669182GORNICKA Natasza0UKS "Rodło" OpoleOP
2679183GORNICKI Maciej0UKS "Rodło" OpoleOP
2689184GORNY TomaszIV0OP
2699185GORSKA Katarzyna0OP
2709186GRABOWIECKI KamilV0OP
2719187GRABOWSKI Bartosz0OP
2729188GRABOWSKI Marek0OP
2739189GRECH Jerzy0OP
2749190GRONDECKI GrzegorzIV0UKS "Rodło" OpoleOP
2759191GRONOWSKA AgnieszkaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2769192GRUSZKA JanII0OP
2779193GRYCZALOWSKA Anna0OP
2789194GRZEGORZAK Michal0OP
2799195GRZESIAK JanV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2809196GUMIENIAK MichałIII0OP
2819197HABER MartynaV0OP
2829198HAGIEL MariuszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2839200HEFFNER JakubII0OKSz "Społem" OpoleOP
2849201HERTEL Justyna0OP
2859202HIBNER AdrianIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2869203HNYDIUK JanII0OP
2879204HOROSZCZAK Arkadiusz0OP
2889205HOSZOWSKA GrażynaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
2899206HUREK TomaszIV0OP
2909208INDYK Piotr0OP
2919209INDYK WojciechII0OP
2929210INKENDYKER ArkadiuszII0OP
2939211JACEWSKI BoleslawII0KS "Nysa" NiSOP
2949212JACHYM Krzysztof FOTOIII0OKSz "Społem" OpoleOP
2959213JAGIEŁO AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2969214JAHN Mirosław0OP
2979215JAKIEL WojciechIV0OP
2989216JAKUSZEWSKA Dominika0OP
2999217JAKUSZEWSKA Magdalena0OP
3009218JAMINSKI DanielIV0OP
3019219JAMROZ AleksandraIII0OP
3029220JANCZURA ŁukaszV0OP
3039221JANIA MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3049222JANIAK AnielaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3059223JANISZYN StanislawIII0OP
3069224JANKOWSKA KatarzynaIII0OP
3079225JANKOWSKI AndrzejII1328"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3089226JANTAS KrzysztofIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3099227JANUSZKIEWICZ KarolinaIII0OP
3109229JARZBINSKI Marian0OP
3119230JARZYCKI RudolfII1761LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3129231JASINSKI LukaszIV0OP
3139232JASINSKI PiotrV0UKS "Rodło" OpoleOP
3149233JASKOWIEC GrzegorzIV0OP
3159234JASKOWIEC IzabelaIII0OP
3169235JASKOWIEC NataliaIII0OP
3179236JAWORSKI BłażejIV0SKS ORLIK BrzegOP
3189237JEZIERSKI RobertII0OP
3199238JURKIEWICZ PiotrV0SKS ORLIK BrzegOP
3209239JURKOWSKI Kamil0LZS "Goniec" KluczborkOP
3219240JURKOWSKI KazimierzII0OP
3229241JUSZCZYNSKI MaciejIV0OP
3239242KAC KasandraIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3249244KACPERSKA Anna0OP
3259245KACPERSKI Mariusz0OP
3269247KACZOROWSKI RyszardII0OP
3279248KADZIOLKA AndrzejIII0OP
3289249KADZIOLKA KrzysztofIV0OP
3299251KARLESZKO PiotrII1686OKSz "Społem" OpoleOP
3309252KARPOWICZ Milosz0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3319253KASPERCZYK BeataII1417KS "Nysa" NiSOP
3329254KASPERCZYK Dominik FOTOII1681KS "Nysa" NiSOP
3339255KASZYCKI SylwesterII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3349256KAWALEC TymoteuszV0OP
3359257KAZMIERCZAK JacekII0OP
3369258KAZULA RafalV0OP
3379259KEDZIERSKI ArturIII0OP
3389260KĘDZIORA BartłomiejII0OKSz "Społem" OpoleOP
3399261KENDZIA MałgorzataIII0SKS ORLIK BrzegOP
3409262KERN RudolfII0OP
3419263KIESLICH ŁukaszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
3429264KIJAK PiotrIII0OP
3439265KIJEK Andrzej0OP
3449269KITA Bartłomiej0LZS "Goniec" KluczborkOP
3459271KLIMOWICZ BolesławIV0OP
3469272KNAPIK Karina0OP
3479273KOCHMAN Aleksandra0OP
3489274KOCON MartynaIV0OP
3499275KOCWIN Sebastian0OP
3509277KOLODZIEJ BogdanI1772OP
3519278KOMANDER Adrian0OP
3529279KOMARNICKI Wojciech0OP
3539280KOMAROW MikołajII0KS "Nysa" NiSOP
3549282KONIOR ArkadiuszIII0OP
3559284KOPEC AndrzejIII0OP
3569285KOPERKIEWICZ Nika0UKS "Rodło" OpoleOP
3579287KOPYLOWSKI MarekIII0SKS ORLIK BrzegOP
3589288KOREJWO BronisławIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3599289KORNATOWSKI Mariusz0OP
3609290KOSELAK Ireneusz0OP
3619292KOWAL RyszardII0OP
3629293KOWALEWSKI Łukasz0OP
3639294KOWALSKA Iwona0OP
3649295KOWALSKI EdwardIII0KS "Nysa" NiSOP
3659296KOWALSKI JerzyII0OP
3669297KOWCUN MaciejV0OP
3679298KOWCUN TomaszIV0OP
3689299KOWOLIK ZbigniewIV0OP
3699300KOZA AgnieszkaIII0OP
3709301KOZIOL Anna0OP
3719302KOZIOL PiotrV0OP
3729303KOZLAK AdamIV0OP
3739305KOZŁOWSKI RafałIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3749306KRASINSKI TomaszII0OP
3759307KRET Franciszek0OP
3769308KRAWCZYK DominikIV0OP
3779309KRAWCZYSZYN Ewa0OP
3789310KRAWCZYSZYN MonikaII0OP
3799311KRAWIECKI Eryk0OP
3809313KRENC GrzegorzIII0OP
3819315KRUPCZAK DominikaIV0UKS "Rodło" OpoleOP
3829316KRUSZCZAK MateuszIV0OP
3839317KRZYSZTOWCZYK KrzysztofV0OP
3849318KRZYWDA WojciechII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3859319KRZYZYK BeataIV0OP
3869320KRZYZYK JacekIV0OP
3879321KSOL Tomasz0OP
3889322KUBASZEK MateuszIV0OP
3899323KUBILAS Łukasz0OP
3909324KUBINSKI DariuszIII0OP
3919325KUCHARSKI KrzysztofV0OP
3929326KUCHARZ Krzysztof0OP
3939327KUCZYNSKI JanIV0OP
3949328KUCZYNSKI WaclawIV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3959329KUDELA MieczysławIII0OP
3969330KUKLA KrzysztofII0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
3979331KUKULA Piotr0OP
3989332KULIK GrzegorzI0OP
3999333KULISZEWSKI GrzegorzV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4009334KULISZEWSKI RolandIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4019335KUNICKI MarcinIV0OP
4029336KURZYDLO PawelV0OP
4039337KUSNIERZ MariaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4049338KWARCIAK KamilIII0OP
4059340LACH Tadeusz FOTOII1592KS "Nysa" NiSOP
4069342LAGIEWSKA Seweryna0OP
4079343LAZARCZYK RadoslawIV0SKS ORLIK BrzegOP
4089344LAZARCZYK Sylwia0SKS ORLIK BrzegOP
4099345LAZOWSKI Marcin0UKS "Rodło" OpoleOP
4109346LAZOWSKI Sebastian0UKS "Rodło" OpoleOP
4119347LESNIAK AleksanderII0OP
4129348LESNIAK MarcinIV0UKS "Rodło" OpoleOP
4139349LESZKIEWICZ AdamII0OP
4149350LEWICKI MieszkoV0OP
4159351LEWIKOWSKI Slawomir0OP
4169352LICHTON MikolajIII0UKS "Rodło" OpoleOP
4179353LIPINSKI Adam0OP
4189355LITNER MaciejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4199356LITNER MichalII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4209357LOBODA KarolIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4219358LOBODA MateuszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4229359LOTYCZ Dawid0LZS "Victoria" ChróściceOP
4239360LUCIOW Michal0OP
4249361LUCZKO AleksandraV0OP
4259362LUKAS AlfredIII0OKSz "Społem" OpoleOP
4269363LUKASZUK MarianIII0OKSz "Społem" OpoleOP
4279364LUNIEWSKA MartaV0UKS "Rodło" OpoleOP
4289365LYSIK Ireneusz0OP
4299366MACIASZCZYK RobertIV0OP
4309368MACIOCHA Lukasz0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4319369MACIURA Grzegorz0OP
4329370MACKIEWICZ BoguslawaII0OP
4339371MACOCH AnnaIV0OP
4349372MAGDZINSKI WieslawV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4359374MALACZYNSKI LucjanIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4369375MAŁEK MateuszIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4379377MALIK AdamII0OP
4389378MALINA FranciszekIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4399380MALINOWSKI JozefII0KS "Nysa" NiSOP
4409381MALINOWSKI JozefII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4419382MALKUSZ HubertII0OP
4429383MALKUSZ KrzysztofII0OP
4439384MANDZIUK PiotrV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4449385MANDZIUK TomaszV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4459387MARCINIAK JolantaIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4469388MAREK Hanna0OP
4479389MARKIEWICZ Julia0LZS "Victoria" ChróściceOP
4489390MARYNOWICZ JadwigaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4499391MARZEC WiktoriaV0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4509392MASLANKA AgnieszkaIV0OP
4519395MATUSIK TadeuszIII0OP
4529396MAX DariuszV0UKS "Rodło" OpoleOP
4539397MAZUR MichalIII0OP
4549398MEDYNSKA MariaIII0OP
4559399MEGA AdamIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4569400MEINHARDT Anna0OP
4579401MENZEL Tomasz0OP
4589403MICHALIK AndrzejII0OKSz "Społem" OpoleOP
4599404MICHALSKI Adam0OP
4609405MIECZNIKOWSKI JanIV0KS "Nysa" NiSOP
4619406MIELNIK EwaIII0OP
4629407MIELNIK GrzegorzIV0OP
4639408MIENISZEWSKI MarianIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4649409MIKOS MalwinaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4659410MILKOWSKI MichalV0OP
4669411MIROSLAW LukaszIII0OP
4679412MISIEK MarekII0OP
4689413MOJZA Rafal0OP
4699414MOKRZYCKA Helena0OP
4709415MOKRZYCKI DawidII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4719416MONIUSZKO EwelinaIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4729417MOSIEK MaciejII1566OKSz "Społem" OpoleOP
4739419MROZ GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4749421MROZ MichalIV0LZS "Victoria" ChróściceOP
4759422MUDRECKA AnnaIV0OP
47625434ATROSZKO Rafał0KKSz "Szach" Kędzierzyn-KoźleOP
4779424MULLER CzeslawIII0OP
4789426MUSIAŁA RadoslawII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4799427MUSIAŁA TomaszII0OP
4809428MUSIALCZYK Katerina0OP
4819429MUSZYNSKI JanuszIV0OP
4829430MYKIETYSZYN MartaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4839431MYKIETYSZYN PawelIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4849433NAJBAR Marta0OP
4859434NAJBAR MichalV0OP
4869435NAMYSLNIK IzabelaV0OP
4879436NAPIERALSKA DominikaII0OP
4889437NAPIERALSKA JolantaII0OP
4899438NAZAROWEC MarekIV0OP
4909439NEMS DawidII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4919440NEMS MarcinIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4929441NICPON Kamila0SKS ORLIK BrzegOP
4939442NIDERFELD GerhardIII0OP
4949443NIEDZIELA MaciejIV0SKS ORLIK BrzegOP
4959444NIELACNY SylwesterII0OP
4969445NIEMIEC PiotrIV0OP
4979446NIESTROJ LukaszIII0OP
4989447NIETOPEL Jan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4999448NIEWIADOMSKA Agnieszka0OP
5009449NOCON MarianI1852KS "Nysa" NiSOP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006