Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 20 2017 05:30:10
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aLicencja zaw. G鏎aKlub G鏎aWZSzach. D馧
1215HERMANOWICZ DominikaK207401200153LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
233658KURIATA IzabelaIV008200275UKS "Rod這" OpoleOP
31935KOWAL AndrzejI0OP
43522ALEKSANDR紟 AdrianaIII008200124SKS ORLIK BrzegOP
53523ALEKSANDR紟 SylwiaIII0SKS ORLIK BrzegOP
63524FIDRYSIAK BartoszII008200120SKS ORLIK BrzegOP
73525FIDRYSIAK MaciejII0SKS ORLIK BrzegOP
83526MALUSZKIEWICZ KonradII008200126SKS ORLIK BrzegOP
93527MUSIAx ArkadiuszI008200030LZS "Goniec" KluczborkOP
103528W.RZYK DominikIII0SKS ORLIK BrzegOP
113529W.RZYK KarolinaIII008200125SKS ORLIK BrzegOP
123530ZI牞A BartoszIII0SKS ORLIK BrzegOP
133532GRZYB WaleryI0OP
143533+MAZIEJ WladyslawaI0OP
153534MOS AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
163535NOWAK WojciechI0KS "Nysa" NiSOP
173536POLIGALA PawelI0KS "Nysa" NiSOP
183537RUDNICKI MarekI0KS "Nysa" NiSOP
193538TROJANOWSKI AleksanderI0KS "Nysa" NiSOP
203539JANKOWSKI JozefK2310OP
218995ANDRZEJEWSKI KazimierzIV0KS "Nysa" NiSOP
223541BLACHA DariuszI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
233542LATOCHA AndrzejI0LZS "Goniec" KluczborkOP
243543MUSIAx AndrzejII+0OP
253544ZARZECKI LechII008200236LZS "Goniec" KluczborkOP
263546WARMUZ PiotrI209608200170LKS "Zarzewie" PrudnikOP
273547WIERZBICKI MateuszII+0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
283548BASTRZYK Ma貪orzataIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
293549BASTRZYK IwonaI179408200222LZS "Goniec" KluczborkOP
303550DERKOWSKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
313551GNIAZDOWSKI RomanII008200057LZS "Goniec" KluczborkOP
323552JAGIEΜ AgnieszkaII008200172LZS "Goniec" KluczborkOP
333553MUSIAx FilipII008200058LZS "Goniec" KluczborkOP
343554PIASTA BartoszII+168708200068LZS "Goniec" KluczborkOP
353555PILARSKA MonikaII140008200024LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
363556PILARSKI DawidII178808200023LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
373557PILARSKI PiotrII168308200022LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
383558PODK紟KA Miros豉wII+008200056LZS "Goniec" KluczborkOP
393559POPEK JacekII+193808200225LZS "Goniec" KluczborkOP
408996ANGERMAN Adam00OP
418991ABRAMCI紟 Bart這miejIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
423563SLICZNA MalgorzataII+0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
433564WO昧IAK DanielII+1620OP
443565MICHALICKI BronislawIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
453566SZYBKA AndrzejI++196408200017LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
463567SZYBKA JoannaII+168008200010LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
473568SZYBKA MagdalenaII147008200011LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
483569BUCZKOWSKI EdwardI0OP
493570GULANOWSKA MalgorzataI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
503571LUZNY WladyslawI0OP
513572KAMINSKI CezaryI0OP
523573KAMINSKI LeszekI0OP
533574KAMINSKI StanislawI0OP
543575KOCISZEWSKI LeszekI0OP
553577BUKOWY B豉瞠jII0OP
563578CHRZANOWSKI JanII008200935OKSz "Spo貫m" OpoleOP
573579DREWIENKOWSKI MateuszII0OP
583580GALI垶KA KarolinaII008200046OKSz "Spo貫m" OpoleOP
593581GALI垶KI Jaros豉wI008200090OKSz "Spo貫m" OpoleOP
603582GALI垶KI PiotrII0OP
613583HANUSEK PiotrII008200044OKSz "Spo貫m" OpoleOP
623584JABΜ垶KI MichaIII008200051OKSz "Spo貫m" OpoleOP
633585JACHYM AdamI199908200049OKSz "Spo貫m" OpoleOP
643586KLIMEK Marcin FOTOI176108200004UKS "Rod這" OpoleOP
653587KROK MarekIII008200047OKSz "Spo貫m" OpoleOP
663588LASEK JakubII008200050OKSz "Spo貫m" OpoleOP
673589PAPAJ MagdalenaII+0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
683590PLUTA JacekIII008200045OKSz "Spo貫m" OpoleOP
693591危IECHOWSKI AdamII0OP
703592STRZ襾 AdamII0OP
713593SZYDΜ JanII008200053OKSz "Spo貫m" OpoleOP
723594WOLSKI Marcin FOTOI184608200192"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
733595BAZAN MartaI146508200006UKS "Rod這" OpoleOP
743596BAZAN SzymonII179908200028UKS "Rod這" OpoleOP
753597JANKOWSKI GrzegorzI1820UKS "Rod這" OpoleOP
763598LITAWOR KrzysztofII0UKS "Rod這" OpoleOP
773599MASEΘO MichaII170208200043UKS "Rod這" OpoleOP
783600TABOx WaldemarI174908200031UKS "Rod這" OpoleOP
793601ZUREK JuliaII+008200042UKS "Rod這" OpoleOP
803602GARUS JerzyI142208200194"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
813603MULARCZYK JerzyI0OP
823608GULANOWSKI DominikI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
833609MARCINKIEWICZ PiotrI1903LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
843610LESNIOWSKI BoguslawI143908200089OKSz "Spo貫m" OpoleOP
859000BACI垶KI MichaIII0UKS "Rod這" OpoleOP
868998AUGUSTYNOWICZ PiotrII184308200146LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
873613KUPIECKI AndrzejI0OP
883615SWIDRAK AleksanderI0OP
893616ARENDARSKI KazimierzI++197408200221OP
903617BAGINSKI RomanI0OP
913618BANASIK Krzysztof FOTOK218608200157LKS "Zarzewie" PrudnikOP
923619BEKIESZCZUK Miros豉wI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
933620BEKIESZCZUK ViolettaI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
943621BIEGALSKI ArkadiuszI171308200339LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
953622+BxSZCZUK Zygmunt FOTOK+205508200171OP
963623BOBOWSKA JoannaI+1868LKS "Zarzewie" PrudnikOP
973624BUGNAR J霩ef FOTOK213808200188KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
983625CHE垶KI DariuszK2225OP
993627+CHROBAK Zdzis豉wI0OP
1003628CIEPLIK JustynaI+0LZS "Goniec" KluczborkOP
1013629CISZEWSKI MaciejK2224LZS "Goniec" KluczborkOP
1023630CRISTOFOLI RomanI0OP
1033631CZEKALA WojciechI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1049001BADULA Adam0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1053633CZERKAWSKI GrzegorzI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1063634CZERKAWSKI PaweI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1073635+DACHOWSKI JulianI+190908200135LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1083636DOBROWOLSKI Boles豉wI0OP
1093637DRECZKOWSKI RyszardK2034LZS "Goniec" KluczborkOP
1103638DZIEDZIC RobertI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1113639FABER GinterI0OP
1123640FILIPOWICZ AdamII+177808200003UKS "Rod這" OpoleOP
1133642GANDZIAROWSKI JanI1598OP
1143644GDOWSKI Zdzis豉wI0LZS "Goniec" KluczborkOP
1153645GORAJEK HenrykI0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1163646GORALCZYK ArturI0OP
1173648GOROL AnnaI175808200079LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1183649GRAJDEK JaroslawI+200708200154LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1193650GRODEK TadeuszI0OP
1203651GRUCA ZdzislawI+173708200178OP
1213652GULANOWSKI AndrzejI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1223653+GULANOWSKI KazimierzI++202608200029LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1233654HANUSEK EugeniuszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1243655HANUSEK GrzegorzI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1253657HUDZIAK Pawel FOTOK215408200032OP
1263658JANOCHA Jan FOTOI161008200180KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1273660JASZCZ MalgorzataI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1283661KACZOROWSKI MarcinI0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1293662KALINSKI JacekI0OP
1303663KEDZIERSKI BronislawI0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1313664KISIEL GerhardI140108200021LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1323665KLIMIEC AndrzejI205308200183KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1333666KOCON WiktorI+1807KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1343667KOMIDZIERSKI EugeniuszI1959LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1353668KONCEWICZ DariuszI0LZS "Goniec" KluczborkOP
1363669KOWOLIK KrzysztofK2135OP
1373670KOZMINSKI BartoszI208508200088OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1388997ATLAS Beniamin0UKS "Rod這" OpoleOP
1393672KRZYWDA Andrzej FOTOK217408200080LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1403674KUCZYNSKI JozefI008200070OP
1413676LACH J霩efI008200182OP
1423677LASKOWSKI JacekI0OP
1433679LUDWIKOWSKI DariuszK216008200156LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1443680MAΒCKI Rafa FOTOK+199408200075LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1453681MARSZALEK ZdzislawI177408200212KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1463682MATYJA StanislawI172808200087OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1473683MEINERT TomaszK2159LZS "Goniec" KluczborkOP
1483684NAJBAR MarcinK++224608200078LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1493685NAJBAR MateuszI+2004LZS "Goniec" KluczborkOP
1503686CHMIEL Dominika FOTOM209808200033LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1513687NOWAKOWSKI Jan FOTOI171208200086OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1523688OGIEWKA RafalI2065OP
1533689OLSZOWSKI AndrzejI165808200112OP
1543690OLSZYNSKI KazimierzK+215108200305LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1553691OLSZYNSKI MichalI1961LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1563692OWCZARCZYK WaldemarI0OP
1573693PIETROCZUK Roman FOTOI++197408200185KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1583694PILARSKI MarianI197608200136LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
1593695PRANDZIOCH DorotaI179008200002UKS "Rod這" OpoleOP
1603696+PROCHOWNIK FranciszekK2174"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1613697PROKOPCZUK Antoni FOTOI145608200173KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1623699RACZYNSKI MarcinI202708200114OP
1633700RAJDA KrystianII+184108200256LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1643702SIEKANIEC JanK211508200153LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1653703SKUPINSKA AnnaI++185308200119UKS "Rod這" OpoleOP
1668994ALENOWICZ WojciechII008200059LZS "Goniec" KluczborkOP
1673705SMYK JozefI0LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1683706SRUTWA MaciejI185808200018UKS "Rod這" OpoleOP
1693707STRZEP MarekI178808200048OKSz "Spo貫m" OpoleOP
1703709SZAJDA Marcin FOTOI++199508200077LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1713711SZYMANOWSKA KarolinaK209601200412LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1723712SZYMANSKI ZbigniewI1782OKKFSiT "Cross" OpoleOP
1733714TABOx MarcinI++200308200016"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
1743715TABOLA MartaI184108200115OP
1753716TALAGA JerzyK0OP
1763719TUSTANOWSKI Robert FOTOM225608200074LKS "Zarzewie" PrudnikOP
1773720TYMRAKIEWICZ MalgorzataI++0LZS "Goniec" KluczborkOP
1783721TYMRAKIEWICZ MarcinI171508200227LZS "Goniec" KluczborkOP
1793723WALCZAK TomaszI210908200113OP
1803724WASIK BronislawI008200186KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
1818993ADAMCZYK PiotrIV0OP
1823726+WESOLOWSKI TadeuszI0OP
1838992ADAMCZYK MarcinIV0OP
1843728WILK PaweII1845UKS "Rod這" OpoleOP
1853729WUZYNSKI JanI0OP
1863731WYKROTA JacekI008200111LZS "Goniec" KluczborkOP
1873732WYSOWSKI WaldemarI0OP
1883736ZGADZAJ RafalK213308200076LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1893737+ZIMMERMAN HorstI0OP
1903738+ZUKOWSKI TadeuszI0OP
1913739ZUREK JacekI190308200187KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
19221400WIESZOLEK JerzyI0OP
1934379KRZYWDA Ma貪orzata FOTOI++186410200011LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1944389SZYMANSKI PiotrCM224210200220LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1955210CHMIEL Piotr FOTOI+188712200016LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
1969869SZMER Aleksander FOTOI185708200015UKS "Rod這" OpoleOP
1979868KARLESZKO Karolina FOTOI+159808200013UKS "Rod這" OpoleOP
1985633CZARNECKI Artur FOTOI189812200710UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
1995634CZEMPIEL HenrykI188308200195"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
2005764J犵RZEJOWSKI Maciej FOTOI205912201634UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2015818KOCWIN Bartosz FOTOFM220708200349"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
20221414+KRAWCZYSZYN MarianI0OP
2035957NIGIEL Piotr FOTOI194612201383UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2046094SOWA Bernard FOTOI178412200773UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2056143SZTWIERTNIA Jan Krzysztof FOTOK211312200779LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2066164TWORUSZKA Sebastian FOTOK213212201863UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2076209WI吉IEWSKI AdrianFM235112200301LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2087017KAPRAL KrzysztofK194815200433LZS "Goniec" KluczborkOP
2098999BACI垶KI MariuszII0UKS "Rod這" OpoleOP
2107614PAWLAK GrzegorzII0OP
2117635BOBOWSKI GrzegorzI182008200160LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2127735GWO挑ZIK Zbigniew FOTOI188512200774LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
2137736HADZICKI TomaszII+1881LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2147764JURASZEWSKI Mieczyslaw FOTOII+1654OP
2157868MLOTKOWSKA JoannaII+008200189KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2167870MOKRZYCKI Jan FOTOII160512202591UKS "Mat" Zabrze-GrzybowiceOP
2177934REWASIEWICZ MiloszII+187608200069LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2187935R笉 RobertIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2197944RUDZKI MaciejII1920LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2208040ZAKASZEWSKI MateuszII177508200164LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2219002BAGI垶KI BogdanIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2229003BAGI垶KI RyszardIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2239004BALA AgnieszkaIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2249005BALAWENDER Micha0LZS "Goniec" KluczborkOP
2259006BALINKA GrzegorzIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2269007BANACH EdwardII0OP
2279008BARGIEL Bartek0OP
2289009BARON Zdzis豉wII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2299010BARTKIEWICZ BeataIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2309011BARTKOWICZ ㄆkaszIV0OP
2319012BARTYLA Sebastian0OP
2329013BASTRZYK AdamIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2339014BASTRZYK AndrzejIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2349015BATOR AgataII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2359016BEDNARZ AndrzejIV0OP
2369017BEDNARZ DanielII0OP
2379018BEDNARZ DariuszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
2389019BEDNASZY垶KI ㄆkaszIV0OP
2399020BEDZMIROWSKI PaweIII0OP
2409021BEREZOWSKI MarianII1516LZS "Goniec" KluczborkOP
2419022BERNER LeszekV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2429024B呇 ZbigniewII0OP
2439025BIAΒK MichaV0OP
2449026BIJAK GrzegorzII1662OP
2459027BxSZCZYK AgataIII0OP
2469028BxSZCZYK LeszekIII0OP
2479029BxSZCZYK SebastianII0OP
2489030BOBAK AndrzejIII0OP
2499031BOBRA JacekIII0OP
2509032BOBRA PiotrV0OP
2519033BOCHEN DanielIII0OP
2529034BOCHEN DominikIV0OP
2539035BODYNEK WolfgangII008200034KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2549036BOGACZ LeszekIV0OP
2559037BOGDA垶KA El瘺ietaIII0OP
2569038BOGUCKI BartoszII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
2579039BOGUSZEWSKI MarcinIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2589040BONEK KrzysztofIV0OP
2599041BORKOWSKA IlonaV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
2609042BOROWSKI BartoszIII0OP
2619043BORYCKI BartoszIII0OP
2629045BOSZKIEWICZ AleksanderII0OP
2639046BRODA BernardIII0OP
2649047BRODA PiotrIII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2659048BRODOWSKA Violetta0OP
2669049BROWARSKI BartoszIV0OP
2679050BRY GerhardIII0OP
2689051BRZOZOWSKI PatrykIV0UKS "Rod這" OpoleOP
2699052BUCZKOWSKI Miros豉w0OP
2709053BUJAN BartoszII0OP
2719054BUJAN LeonIII0OP
2729055BUJAN MaciejIII0OP
2739056BUKSA Ewelina FOTOI168308200159LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2749057BUxT MariuszII0OP
2759058BURATY垶KI Krzysztof0OP
2769059BYCZKOWSKI KamilIII0OP
2779060BYSIEC DamianII0LZS "Goniec" KluczborkOP
2789061BYTNAR ZbigniewV0OP
2799062BZOWY RafaIII008200132UKS "Rod這" OpoleOP
2809063CAL Olaf0OP
2819064CALA AdrianII1627LZS "Goniec" KluczborkOP
2829065CEDOR TeodorII0OP
2839066CHMAJ Justyna0SKS ORLIK BrzegOP
2849067CHMIELARZ MichalIII0OP
2859068CHMIELARZ RyszardII+0OP
2869069CHMIELOWSKA MagdaII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
2879070CHOJNA MichaIV0OP
2889071CHOJNACKI Przemys豉wIV0SKS ORLIK BrzegOP
2899072CHROBAK PiotrIV0OP
2909073CHROMIAK ㄆkaszIV008200245KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
2919074CHROSTOWSKI JanV0OP
2929075CHRYC PiotrIII0OP
2939076CHUDZIK,Radoslaw0SKS ORLIK BrzegOP
2949077CHWASTEK JuliuszIV0UKS "Rod這" OpoleOP
2959078CHYL Dawid0OP
2969079CIECIERSKI Maciej0OP
2979080CIEPAJ SzymonV0OP
2989081CIESLAK Alfred0OP
2999082CIE RyszardIII0OP
3009083CIPORA MariuszIII0OP
3019084CIUCKA Pawe0OP
3029085CRISTOFOLI NicoloIII0OP
3039086CYBA BartoszV0OP
3049087CYRYS Micha0LZS "Goniec" KluczborkOP
3059088CZAJA ㄆkasz0OP
3069089CZAKAJ JakubIII0OP
3079090CZANGULEIT Dawid0OP
3089091CZAPLICKI MarcinIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3099092CZAPLICKI MariuszIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3109093CZARNECKI Dawid0OP
3119094CZECH B豉瞠jV0OP
3129095CZECH JerzyIII008200298OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3139096CZECH JustynaIV008200066LZS "Goniec" KluczborkOP
3149097CZECH TeodorIV0OP
3159098CZERKAWSKI LeszekII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3169099CZERKAWSKI ZbigniewII0OP
3179100CZERKAWSKI Zdzis豉wII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3189101CZULAK Stefan0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3199103DACHOWSKI MarianII1892LZS "Goniec" KluczborkOP
3209104DAWIDZIAK AndrzejIII0OP
3219105DEC ㄆkasz0OP
3229106DEC MariuszV0OP
3239107DEMBI垶KI LudwikII0KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3249108DEREJ J霩efII0OP
3259109DERELA Alicja0OP
3269110DERE MichaV0UKS "Rod這" OpoleOP
3279111DERNOWICZ WiktorII0OP
3289112DI MARE DonatoII0OP
3299113DLUGOSZ SzymonIII0OP
3309114DOBROWOLSKI AaronII008200060LZS "Goniec" KluczborkOP
3319115DOBROWOLSKI EmilII008200061LZS "Goniec" KluczborkOP
3329116DOBRZYNIECKI PiotrIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3339117DOLI垶KI Bart這miejV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3349118DOLI垶KI KamilV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3359119DOLI垶KI TomaszIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3369120DOLNICKI Marek0OP
3379121DOMALEWSKI KrzysztofIII0OP
3389122DOROBA JanII1349OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3399123DRAB Justyna0OP
3409124DRANKA MarekII0OP
3419125DROCHOMIRECKI PrzemekII0OP
3429126DROZDOWSKI LeszekIII0OP
3439127DRZA RyszardII0OP
3449128DUBAS MichaV0OP
3459129DUCHNOWSKA Ma貪orzata0OP
3469130DUCHNOWSKI Jakub0OP
3479131DUCHNOWSKI TadeuszII0OP
3489132DUDEK KoletaIII008200197"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
3499133DUMA ㄆkaszIII0OP
3509134DURKACZ Jaros豉wIII0OP
3519135DWORECKI ZbigniewII0OP
3529136DYRDA KarolinaIV008200209OP
3539137DYWAN KrzysztofII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3549138DZIANKOWSKI RyszardII0OP
3559139DZIDECZEK WitoldIII0OP
3569140DZIUBA ㄆkaszIV0OP
3579141DZIUBACKI S豉womirII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3589142DZIUROWSKI MichaIV0OP
3599144FOLMER AdrianIII0LZS "Goniec" KluczborkOP
3609145FRANECKI MaciejIII0OP
3619146FRASEK ㄆkaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3629147FUCHS TomaszIII008200250OP
3639148FURGOL Alina0OP
3649149FURGOL BarbaraII0OP
3659150GACZEWSKI PaweV0UKS "Rod這" OpoleOP
3669151GADZIK TomaszV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
3679152GAJEK Jaros豉wIV0OP
3689153GALACKA Karolina008200046OP
3699154GALACKI Les豉wII008200211OP
3709156GALECKI Olaf0UKS "Rod這" OpoleOP
3719157GALLA KazimierzII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
3729158GAMON PiotrII0OP
3739159GARCARZ DamianV0OP
3749160GASIOR Aleksandra0OP
3759161GATNIKIEWICZ TomaszIV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
3769162GAWINEK Adam0OP
3779163GAWLIK Hubert0OP
3789164GAWLIK IrenaIII0OP
3799165GAWLIK Mi這szV0SKS ORLIK BrzegOP
3809166GAWRO垶KA Anna0UKS "Rod這" OpoleOP
3819167G牞CZAK GrzegorzII0OP
3829168G牞CZAK JakubIV0OP
3839169GERLACH DariuszIV0OP
3849170GIBAx ArkadiuszIII0UKS "Rod這" OpoleOP
3859171GIBAx KrzysztofIII008200118OP
3869172GLOGOWSKI GrzegorzIII008200191KKSz "Szach" K璠zierzyn-Ko幢eOP
3879173GLOMBIK JozefV0OP
3889174GLOMBIK MonikaV0OP
3899175GOCEK KarolinaIV0OP
3909176GOCZO GerardII0OP
3919177GOLDYN JanII0OP
3929178GOLEBIOWSKI BronislawII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3939179GORA ArturIII0OP
3949180GORCZY垶KI JerzyII008200299OKKFSiT "Cross" OpoleOP
3959181GORECKI MarcinV0OP
3969182GORNICKA Natasza0UKS "Rod這" OpoleOP
3979183GORNICKI Maciej0UKS "Rod這" OpoleOP
3989184GORNY TomaszIV0OP
3999185GORSKA Katarzyna0OP
4009186GRABOWIECKI KamilV0OP
4019187GRABOWSKI Bartosz0OP
4029188GRABOWSKI Marek0OP
4039189GRECH Jerzy0OP
4049190GRONDECKI GrzegorzIV0UKS "Rod這" OpoleOP
4059191GRONOWSKA AgnieszkaIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4069192GRUSZKA JanII0OP
4079193GRYCZALOWSKA Anna0OP
4089194GRZEGORZAK Michal0OP
4099195GRZESIAK JanV0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4109196GUMIENIAK MichaIII0OP
4119197HABER MartynaV0OP
4129198HAGIEL MariuszII0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4139199HAMRYSZAK Miros豉wII147908200019UKS "Rod這" OpoleOP
4149200HEFFNER JakubII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4159201HERTEL Justyna0OP
4169202HIBNER AdrianIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4179203HNYDIUK JanII0OP
4189204HOROSZCZAK Arkadiusz0OP
4199205HOSZOWSKA Gra篡naII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4209206HUREK TomaszIV0OP
4219207IDZIKOWSKI RomualdII008200213OP
4229208INDYK Piotr0OP
4239209INDYK WojciechII0OP
4249210INKENDYKER ArkadiuszII0OP
4259211JACEWSKI BoleslawII0KS "Nysa" NiSOP
4269212JACHYM Krzysztof FOTOIII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4279213JAGIEΜ AnnaII0LZS "Goniec" KluczborkOP
4289214JAHN Miros豉w0OP
4299215JAKIEL WojciechIV0OP
4309216JAKUSZEWSKA Dominika0OP
4319217JAKUSZEWSKA Magdalena0OP
4329218JAMINSKI DanielIV0OP
4339219JAMROZ AleksandraIII0OP
4349220JANCZURA ㄆkaszV0OP
4359221JANIA MichalIV0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4369222JANIAK AnielaII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4379223JANISZYN StanislawIII0OP
4389224JANKOWSKA KatarzynaIII0OP
4399225JANKOWSKI AndrzejII1328"Strzelec" Strzelce OpolskieOP
4409226JANTAS KrzysztofIII0LZS SSz "PAT" Ligota DolnaOP
4419227JANUSZKIEWICZ KarolinaIII0OP
4429229JARZBINSKI Marian0OP
4439230JARZYCKI RudolfII1761LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4449231JASINSKI LukaszIV0OP
4459232JASINSKI PiotrV0UKS "Rod這" OpoleOP
4469233JASKOWIEC GrzegorzIV0OP
4479234JASKOWIEC IzabelaIII0OP
4489235JASKOWIEC NataliaIII0OP
4499236JAWORSKI B豉瞠jIV0SKS ORLIK BrzegOP
4509237JEZIERSKI RobertII0OP
4519238JURKIEWICZ PiotrV0SKS ORLIK BrzegOP
4529239JURKOWSKI Kamil0LZS "Goniec" KluczborkOP
4539240JURKOWSKI KazimierzII0OP
4549241JUSZCZYNSKI MaciejIV0OP
4559242KAC KasandraIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4569243KACHEL PaweII008200152LZS "Victoria" Chr騥ciceOP
4579244KACPERSKA Anna0OP
4589245KACPERSKI Mariusz0OP
4599247KACZOROWSKI RyszardII0OP
4609248KADZIOLKA AndrzejIII0OP
4619249KADZIOLKA KrzysztofIV0OP
4629251KARLESZKO PiotrII1686OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4639252KARPOWICZ Milosz0LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4649253KASPERCZYK BeataII1417KS "Nysa" NiSOP
4659254KASPERCZYK Dominik FOTOII1681KS "Nysa" NiSOP
4669255KASZYCKI SylwesterII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4679256KAWALEC TymoteuszV0OP
4689257KAZMIERCZAK JacekII0OP
4699258KAZULA RafalV0OP
4709259KEDZIERSKI ArturIII0OP
4719260K犵ZIORA Bart這miejII0OKSz "Spo貫m" OpoleOP
4729261KENDZIA Ma貪orzataIII0SKS ORLIK BrzegOP
4739262KERN RudolfII0OP
4749263KIESLICH ㄆkaszIV0LZS "Goniec" KluczborkOP
4759264KIJAK PiotrIII0OP
4769265KIJEK Andrzej0OP
4779266KILAR EwaIII008200127SKS ORLIK BrzegOP
4789267KILAR Ma貪orzata008200128SKS ORLIK BrzegOP
4799268KIRYCZUK ArturII155308200106UKS "Rod這" OpoleOP
4809269KITA Bart這miej0LZS "Goniec" KluczborkOP
4819270KLIMEK Piotr FOTOI183508200005UKS "Rod這" OpoleOP
4829271KLIMOWICZ Boles豉wIV0OP
4839272KNAPIK Karina0OP
4849273KOCHMAN Aleksandra0OP
4859274KOCON MartynaIV0OP
4869275KOCWIN Sebastian0OP
4879276KOKOSZKA Mieczys豉w FOTOII008200158LKS "Zarzewie" PrudnikOP
4889277KOLODZIEJ BogdanI1772OP
4899278KOMANDER Adrian0OP
4909279KOMARNICKI Wojciech0OP
4919280KOMAROW Miko豉jII0KS "Nysa" NiSOP
4929282KONIOR ArkadiuszIII0OP
4939284KOPEC AndrzejIII0OP
4949285KOPERKIEWICZ Nika0UKS "Rod這" OpoleOP
4959286KOPICA Paulina FOTOK195908200007UKS "Rod這" OpoleOP
4969287KOPYLOWSKI MarekIII0SKS ORLIK BrzegOP
4979288KOREJWO Bronis豉wIII0OKKFSiT "Cross" OpoleOP
4989289KORNATOWSKI Mariusz0OP
4999290KOSELAK Ireneusz0OP
5009292KOWAL RyszardII0OP

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006