Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 12:39:20
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółKlub GóraWZSzach. Góra
148895CZEKAŃSKA GabrielaV0PK
211053DUBIEL MarcinIV0PK
371209BOSEK EwaV0PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
41105PAZDERSKI LudwikI0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
530553ZĄBEK Karolina0PK
622564KUSY Sara FOTOIII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
73743URYASZ Bartosz FOTOI0GKSz "Hetman" PilznoPK
83744URYASZ Sławomir FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
93754DUDZIK Grzegorz FOTOIII0WKS "Górnovia" GórnoPK
103756JEDRZEJEWSKI MarcinII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
113758PRUGAR Maria FOTOII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
123759DUBIEL Krzysztof FOTOIII0PK
133760KIEBAŁA DamianIII0PK
143761KLISIEWICZ PiotrIII0PK
153762MALITA Dariusz FOTOII0UKS SP1 LeżajskPK
163763MALITA Marian FOTOII0PK
173764WŁODYKA Janusz FOTOII0PK
183766TARNOPOLSKI StanisławI0PK
193769CHABRZYK Ireneusz FOTOIII0PK
203771LATOSZEK Anna FOTOII0PK
213772PÓŁCHŁOPEK KatarzynaII0PK
223774PYKOSZ Sebastian FOTOIII0PK
233775SKOCZEK Jakub0PK
243776SZARO Wojciech FOTOII0PK
253779DABROWSKI Henryk FOTOI0PK
263780FURMAN MarianI0PK
273781GAJDA WojciechI0PK
283782KICZURA WładysławII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
293783MAŁEK Zbigniew FOTOK0SS-T "Lubcza" RacławówkaPK
303784BATOR Zofia FOTOI0PK
313785PASTERNAK WitoldI0PK
323787BIELA MarzenaI0PK
333792ŚWIDER Stanisław FOTOI0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
343798BINKO GrzegorzII0PK
353803LIS Krzysztof FOTOII0LKSz GCKiP CzarnaPK
363806TRYBA AndrzejI0PK
373813SZCZEPAŃSKA Justyna FOTOII0PK
383817BIELAWSKI JakubII+0LKS "Parnas" Stara WieśPK
393819KUCHARSKA Angelika FOTOIV0LKS "Parnas" Stara WieśPK
403832MAJ Maciej FOTOII0PK
413833SAJA Magdalena FOTOII+0PK
423834KUSTRA PawełIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
433835KUZIO Jerzy FOTOII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
4454265MARTULA Roman0PK
453837PODBILSKI AdamII+0MKS "Polonia" PrzemyślPK
463839BĄK Michał FOTOII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
473840DEC ŁukaszII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
483844MIAZGA AndrzejII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
493854GILOWSKI DawidIII0S-KKS PrzemyślPK
503855KARASIŃSKI BartłomiejIV0S-KKS PrzemyślPK
513856KAWA Piotr FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
523857KOSTARKIEWICZ MaciejIII0S-KKS PrzemyślPK
533860ROGAŁA DariuszII+0S-KKS PrzemyślPK
543861SUMIEC Michał FOTOIII0PK
553862DER TadeuszI0PK
563863GARBACIAK WładysławK0PK
573864KALISIAK TadeuszI0PK
583865KIDA PaulinaI0PK
593867NOWAK AntoniK0PK
603868PAŃCZAK WaldemarI0PK
613869PĘCAK LeopoldI0PK
623870+SITARZ ZbigniewK0PK
633871SZCZYGIEŁ StanisławI0PK
643872SZYMAŃSKI AleksanderM0PK
653887GAMRACY MarcinII+0PK
663888GUZIEWICZ JoannaIII0PK
673889JUSZCZAK Radosław FOTOII0PK
683892KOT Henryk FOTOII0PK
693894PAWŁOWSKI StanisławII0PK
703900MAREK Zbigniew FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
713902RZESZUT Andrzej FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
723903RYŚ Melania FOTOIV0PK
733913BAJEK Marcin FOTOI0PK
743918BIKART MarekI0PK
753921BRENDA JakubI0PK
763923BYSIEWICZ Marian FOTOI0PK
773928CICHOWSKI PiotrII0GKSz "Hetman" PilznoPK
783929CIERCZEK Beata FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
793931CURYŁO DawidI0PK
803933CZAJA Agnieszka FOTOI0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
813935CZERNIK MaciejI0TG "Sokół" MielecPK
823936CZERNY JacekII0PK
833942DROZD KrzysztofI0TKSzach TarnobrzegPK
843945FERENC LeszekI0MKSz GRYF DębicaPK
853951GODAWSKA AleksandraIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
863952GODAWSKA MonikaII0GKSz "Hetman" PilznoPK
873953GODAWSKI Bartłomiej FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
883954GODAWSKI DanielII0GKSz "Hetman" PilznoPK
893958GRZYWNA Stanisław FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
903961HANDZEL KrystynaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
913965JANAS Maria FOTOI0PK
923966JANAS Stanisław FOTOI0PK
933967JANKOWSKA AnnaI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
943970JĘCZALIK Agnieszka FOTOI0PK
953972KĄDZIOŁA FerdynandI0GKSz "Hetman" PilznoPK
963978KAWEŃSKI Lech FOTOII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
973981KIEŁB Jerzy FOTOI0PK
983982KLIMCZYŃSKI Kazimierz FOTOI0LKS "Orzeł" WysokaPK
993983KŁODNICKI Leon FOTOII0KKSz "Urania" KrosnoPK
1003984KŁUSEK Aleksander FOTOK0GKSz "Hetman" PilznoPK
1013987KOCHMAŃSKA Joanna FOTOI0S-KKS PrzemyślPK
1023988KOJDER-LACHOWSKA MartaI0PK
1033993KOSTEK DorotaI+0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1043994KOSZYK DariuszI0LKS "Sanovia" LeskoPK
1054000KRZYWOŃ Jagoda FOTOI0MKS "Polonia" PrzemyślPK
1064002KRZYWOŃ ŻanetaII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
1074004KSIĄŻEK PiotrII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1084012LESZCZYŃSKI KrzysztofI0PK
1094013LEWKO Anna FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1104016LITWICKI Damian FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1114017LITWICKI KamilII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1124018LITWIN Jan FOTOII+0PK
11316584ROGULSKA Aleksandra FOTOIV0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1144028MARUNIAK MagdalenaI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1154031MAZIARKA DorotaI0GKSz "Hetman" PilznoPK
1164035MILCEWICZ JanI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1174038MROCZEK ZbigniewI0PK
1184042NIEMCZYK Sylwia FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
11924842WITALEC PiotrII0PK
12021454PIĘCIAK Jaromir FOTOII0PK
1214051OTFINOWSKA EwaI0PK
1224052PĄCZEK Beata FOTOI0PK
1234055PARA AnnaI0PK
1244059PERDUTA AnnaII0S-KKS PrzemyślPK
1254066BUREK Klaudia FOTOII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1264067ROMAN Stanisław FOTOII0KS "Komunalni Sanok"PK
1274082SROKA PiotrI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1284083STANISZ TomaszI0PK
1294087+STRZELECKI AleksanderI0PK
1304098SZEGLOWSKA Katarzyna FOTOII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1314104SZYLAR Karolina FOTOII+0PK
1324105SZYMAŃSKI Paweł FOTOI0PK
1334110WALCZAK PiotrIII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1344112WARCHOŁ ArturI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1354113WARCHOŁ Jacek FOTOI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1364114WARCHOŁ MarzenaI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1374120WOJNAR DariuszI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1384121+WOLAK JanuszI0PK
1394128ZASKALSKI Józef FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
1404130ZAWITKOWSKA Kamila FOTOII+0PK
1414132HEZNER Agnieszka FOTOII+0MKSz GRYF DębicaPK
1424136ZIÓŁKOWSKI JacekI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1434137ŻMUDA AleksandraI0PK
14410848KOZUBAL Kazimierz FOTOII0PK
14546166ŁATA AnnaV0PK
14633506KRUKAR Maja0PK
14743056TUPAJ Karol FOTO0PK
14828523MĘDRYGAŁ Robert FOTOIV0PK
14933472BOLANOWSKI Adrian0PK
15061729JAGODZIŃSKI Maksymilian0KS "DZIKOWIEC"PK
15137868WALCZAK BartoszIV0PK
1527709GIERAK Marek FOTOII0PK
15328091PIENIĄŻEK Katarzyna FOTO0PK
15450591MAZUREK Mateusz FOTOIV0S-KKS PrzemyślPK
15558268BEREŚ Katarzyna0PK
15658270KLIŚ PatrykV0PK
15758259BEREŚ Karolina0PK
15858269WANAT GrzegorzV0PK
15946165GAWLE PiotrIV0PK
1609823WÓJCIK Karolina0GKSz "Hetman" PilznoPK
1619818JABŁCZYK Kazimierz FOTOII0PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
1629824WÓJCIK JakubIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
1639825WÓJCIK RobertIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
1649826FALARZ Mariusz FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
16521455ZIOBRO Tomasz FOTOII0PK
16610845HAMMER Grzegorz FOTOIII0PK
16710843WOŁK MaciejIV0PK
16810842ŚWIGOŃ Piotr FOTOIII0PK
16910840FERET-KŁYS Aneta FOTOIII0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
17010839ŁAPIŃSKI Zbigniew FOTOII0PK
17110838DYKAS ZbigniewII0PK
17210570KŁYS Kinga FOTOIII0LKSz GCKiP CzarnaPK
17310571KŁYS Dominika FOTOIII0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
17446062ZIARNIK Dawid0PK
17511052STAROŃ MarekII0PK
17610847ŻĄDŁO PiotrV0PK
17710850LEWTAK Dariusz FOTO0LKSz GCKiP CzarnaPK
17810851BOCOŃ DariuszIV0PK
17910864BUJALSKI MarcinIII0PK
18010865BUCZEK Karol FOTOIV0PK
18110866OPALIŃSKA Kinga FOTOIV0PK
18210868JASKÓŁKA Katarzyna FOTOIII0KKSz "Urania" KrosnoPK
18310869BODNIAK BartłomiejIV0PK
18410870WÓJCIK TomaszV0PK
18510871WOJNICKI ArekV0PK
18610872HUBER Norbert FOTOIII0PK
18710873IRZYK KarolV0PK
18810874WINIARSKI KarolIV0PK
18910875GOSZTYŁA RafałII0LKS "Parnas" Stara WieśPK
19010876FILAK Krystian FOTOIII0KKSz "Urania" KrosnoPK
19110878BABIRECKI Zbigniew FOTOIII0LKS "Parnas" Stara WieśPK
19210897BARAŃSKI HenrykIV0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
19310900IWANICKI Ryszard FOTOII+0LKS "Olszanica"PK
19410907BABULA MateuszIV0PK
19510908SOCZEWKA MichałIII0PK
19610909BEDNAREK BeataV0PK
19710910DŁUSKI DominikIII0PK
19810912HESS Patryk FOTOII0PK
19910913RZEŹNIKIEWICZ TomaszIV0PK
20010914MATUSZKIEWICZ Piotr FOTOII0PK
20110915PUPA KrzysztofIV0PK
20210916RYKAŁA Paweł0PK
20310919SMOLAK Kazimierz FOTOII0WKS "Górnovia" GórnoPK
20410920SMOLAK Roman FOTOII0WKS "Górnovia" GórnoPK
20510921SMOLAK AdamIII0WKS "Górnovia" GórnoPK
20610922PRUGAR Agnieszka FOTOIII0PK
20710923BOGUŃ StanisławII0PK
20810924JEDRZEJEWSKA Barbara FOTOII0PK
20910926SZEWCZYK KazimierzIII0PK
21010927WLEZIEŃ Krzysztof FOTOIII0PK
21110928WOJTANOWICZ Stanisław FOTOII0PK
21210929MAJ Ryszard0PK
21310930GŁUSZAK Adam0PK
21410931BOCHNIA Anna0PK
21510932DANIEK Józef FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
21610933DANIEK JustynaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
21710934DANIEK Ewelina FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
21810935SIEMEK AndrzejIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
21910936SZLACHTA BogdanIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
22010937LECH ŁukaszII0GKSz "Hetman" PilznoPK
22110938CIERCZEK Mariusz FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
22210939WIERZBICKI SławomirIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
22310940MODELSKI MariuszIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
22410941PAPIERNIK ElżbietaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
22510942MICEK SylwiaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
22610943KLUCZNIK MaksymilianIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
22710944LITWICKI AdrianIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
22810945KOZIK AndrzejIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
22910947PŁOSZCZYCA Katarzyna FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
23010948DĄBROWSKI Jacek FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
23110949NIZIOŁEK JoannaII0GKSz "Hetman" PilznoPK
23210950NIZIOŁEK SylwiaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
23310951KSIĄŻEK PawełIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
23410952FLOREK AnitaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
23510953GRZYB PatrykII0GKSz "Hetman" PilznoPK
23610957HAPTAŚ Kamil FOTO0GKSz "Hetman" PilznoPK
23710958SOBCZYK Krzysztof FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
23810959PŁOSZCZYCA Wojciech FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
23910960SOBCZYK Adam FOTOIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
24010961HANDZEL AnnaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
24110962HANDZEL MikołajIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
24210963CIEŚLA Aleksandra0GKSz "Hetman" PilznoPK
24310964MUC DamianIV0S-KKS PrzemyślPK
24410965MACIOŁEK Kamila FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
24510966KASPRZYK Dariusz0S-KKS PrzemyślPK
24610967PISS MariuszIV0S-KKS PrzemyślPK
24710968KARASIŃSKI Maciej FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
24810969KARASIŃSKI PiotrII0S-KKS PrzemyślPK
24910970ROGAŁA RobertII0S-KKS PrzemyślPK
25010971GRODECKI MaciejIII0S-KKS PrzemyślPK
25110972WOLAŃSKI ŁukaszII0S-KKS PrzemyślPK
25210973MAC PrzemysławV0S-KKS PrzemyślPK
25310974GÓRNIAK KrzysztofIII0S-KKS PrzemyślPK
25410975KITA Paweł FOTOIV0S-KKS PrzemyślPK
25510976TWARDAK AnnaIII0S-KKS PrzemyślPK
25610977SCHMIDT Katarzyna FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
25710978ROGALSKI MichałIII0S-KKS PrzemyślPK
25810979SERWIN RafałII0S-KKS PrzemyślPK
25910980BOROWSKA Beata0S-KKS PrzemyślPK
26010981BOROWSKI Mariusz0S-KKS PrzemyślPK
26110982JAGLARZ DawidIV0S-KKS PrzemyślPK
26210983WŁODARSKI TadeuszII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
26310985MOSKALSKI StanisławIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
26410986RADZANOWSKI Sebastian0MKS "Polonia" PrzemyślPK
26510987DZIUGIEWICZ MarekIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
26610988JAROCKI Witold0MKS "Polonia" PrzemyślPK
26710989ŚNIEŻEK Marcin FOTOIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
26810992TUREK EugeniuszII0PK
26910993BUCZEK Józef FOTOII0LKS UjkowicePK
27010996KAŹMIERCZAK Kazimierz0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
27110998JANCZAR Wojciech FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
27211000CZERWIEC JózefIII0TG "Sokół" MielecPK
27311001ŚWIERCZEK Bartłomiej FOTOIII0TG "Sokół" MielecPK
27411002ZAWADZKI ŁukaszIII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
27511004BŁAŻEJOWSKI Bogusław FOTOII+0L-UKS "Burza" RogiPK
27611006DUTKA BartłomiejII0PK
27711007PIĘDEL Justyna FOTOII0PK
27811008WÓJCIK Tomasz0PK
27911010MAJ Michał FOTOIII0PK
28011011DĄBROWSKI Michał0PK
28111013LEWKO Paweł FOTOIII0PK
28211014SZTABA BartłomiejIII0PK
28311015RAMOCKI PawełII0PK
28411016KOŃ Dawid FOTOII0PK
28511017WNUK MałgorzataIV0PK
28611018WNUK KatarzynaIII0PK
28711019WOŁOSZYN JagodaIII0PK
28811020TRAKA StanisławII0PK
28911021GRZYBOWSKA MarzenaII0PK
29011022NISKI AgnieszkaIV0PK
29111024PIETRUSZYŃSKA Aleksandra FOTOIII0PK
29211026KRUK Dorota FOTOIII0PK
29311027OLEJARZ PawełIV0PK
29411028MĄCZKA JakubIV0PK
29511029MĄCZKA AnnaIV0PK
29611030PIĘDEL MichałV0PK
29711031MĄCZKA MichałIV0PK
29811032WOŁOSZYN RafałIV0PK
29911033ŁUKA Anna FOTOIII0PK
30011034UZAREWICZ PawełV0PK
30111035WOJTAŚ JakubIV0PK
30211036SEKULSKI PatrykIV0PK
30311037KULEC Aneta0PK
30411038JAMA SzymonV0PK
30511039OLKO Maciej0PK
30611040DUBIEL Tomasz0PK
30711041ZYGMUNT MateuszIV0PK
30811043STEC Jakub0PK
30911044PAJĄK Ewelina0PK
31011045PAJĄK AnnaIII0PK
31111046PÓŁCHŁOPEK Anna0PK
31211047PÓŁCHŁOPEK MichałIV0PK
31311048RAMOCKI MarcinIII0PK
31411049SKIBA Łukasz FOTOIII0PK
31511050SEBZDA RadosławIV0PK
31611051SEBZDA Sławomir0PK
31711054RYŚ Olimpia FOTOIV0PK
31811055ZAJĄC ArturV0PK
31911056ZIĘBA EmilIV0PK
32011057BOLANOWSKI FilipIV0PK
32111059WÓJCIK JanV0PK
32211060WÓJCIK OlafIV0PK
32311061REJMAN Konrad FOTOIII0PK
32411062KULPA MarcinIII0PK
32511063ANKES AdamV0PK
32611064LECHOWICZ Tomasz0PK
32711065SIKORA Rafał0PK
32811066CYGAN Filip0PK
32911067RYŚ Bernadetta0PK
33011068LEŚNIAK Wojciech0PK
33111070KILAR Grzegorz0L-UKS "Burza" RogiPK
33211071NIZIOŁEK Wojciech FOTOII0L-UKS "Burza" RogiPK
33311072POBUTA Elżbieta FOTOII0L-UKS "Burza" RogiPK
33411073LIPKA Danuta0L-UKS "Burza" RogiPK
33511074ZAJDEL Łukasz FOTOIII0L-UKS "Burza" RogiPK
33611076JANUS Jowita FOTOI0MKSz GRYF DębicaPK
33711077LASKA Andrzej FOTOII0KS "Wisłoka" DębicaPK
33811081KOSTYRA Aleksandra FOTOII0KS "Wisłoka" DębicaPK
33911084SWÓŁ SławomirIII0KS "Wisłoka" DębicaPK
34011087SMULSKI AndrzejII0KS "Wisłoka" DębicaPK
34111088KUBIK WojciechII0MKSz GRYF DębicaPK
34211089KOSTYRA Adam FOTOII0KS "Wisłoka" DębicaPK
34311091DZIURKA Dawid FOTOIII0MKSz GRYF DębicaPK
34411092GĄSIOREK Renata FOTOIV0KS "Wisłoka" DębicaPK
34511093TURAKIEWICZ Wiktor FOTOII0PK
34611094TURAKIEWICZ Wioletta FOTOIII0PK
34711097HAWRYLAK PawełIV0PK
34811098CZEPCZOR Rafał FOTOIII0PK
34911099TURAKIEWICZ Witold FOTOIII0PK
35011100STRZYŻEWSKI Krzysztof0PK
35111101TURAKIEWICZ Nina0PK
35211104SOKOŁOWSKI KrzysztofIV0PK
35311106AUGUSTYN KamilIII0PK
35411107DYBAŚ HenrykII0PK
35511108BABIARZ AldonaIV0PK
35611109NOWAK GabrielaIII0PK
35711110ZIAJA GrzegorzV0PK
35811111JAMRÓG WojciechIV0PK
35911112MADEJ WeronikaIV0PK
36011113ŚLUSARCZYK Maciej0PK
36111114ZIOMBER RadosławIII0PK
36211115CZAJKA Dawid FOTOIII0KSz Gambit PrzeworskPK
36311116BABIARZ MaciejII0PK
36411117KOBAK Jan FOTOII0PK
36511118GARBACIK Arkadiusz FOTOIII0PK
36611119TOMKIEWICZ KazimierzII0PK
36711120LIWELT DawidV0PK
36811121CZAJA RomanII0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
36911122GLIŃSKI WojciechII0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
37011123KRYNICKI RomanIV0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
37111125KOŁODZIŃSKI JanIV0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
37211126BAJWOLSKI MariuszIV0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
37311127KRZYSZTOFIK KrzysztofII0TG "Sokół" MielecPK
37411129KILIAN AgnieszkaIII0TG "Sokół" MielecPK
37511130SOKÓL SławomirIII0TG "Sokół" MielecPK
37611131DZIUŃ DanielII0PK
37711132STAPIŃSKI SzymonII0PK
37811133GOSZTYŁA StanisławII0PK
37911134GOSZTYŁA AgnieszkaII0PK
38011135SZCZEPAŃSKI Artur FOTOII0PK
38111136OWOC Krzysztof FOTOII0PK
38211137OWOC Waldemar FOTOIII0PK
38311138DUPLAGA Renata FOTOII0PK
38411139ŁUKASZEWSKI MateuszIV0PK
38511140BANIA SylwesterIV0PK
38611141DUPLAGA Karolina FOTOIV0PK
38711142BUCZEK Patrycja0PK
38811143DOBROWOLSKI MichałV0PK
38911144KĘDRA KonradIII0PK
39011145KRACH KrzysztofV0PK
39111146WOLANIN MateuszIV0PK
39211147STACHOWICZ RobertII0PK
39311148HUBER JakubIII0PK
39411149LEŚNIAK Andrzej FOTOII0TKSzach TarnobrzegPK
39511151SUROWANIEC Józef FOTOII0TKSzach TarnobrzegPK
39611152MACH Leszek FOTOII0TKSzach TarnobrzegPK
39711153OMARZAI Ariana FOTOIII0TKSzach TarnobrzegPK
39811154KRZEMYK Aneta FOTO0TKSzach TarnobrzegPK
39911155BARAŃSKI Robert FOTOII0TKSzach TarnobrzegPK
40011156BARAŃSKI WitoldIII0TKSzach TarnobrzegPK
40111157BARAŃSKI Piotr FOTOIII0TKSzach TarnobrzegPK
40211158CZARNECKA Monika FOTOIII0TKSzach TarnobrzegPK
40311159LESICZKA Agnieszka FOTO0TKSzach TarnobrzegPK
40411160LESICZKA Janusz FOTOIII0TKSzach TarnobrzegPK
40511161CZAJKOWSKI Tomasz FOTOII0TKSzach TarnobrzegPK
40611162CZARNECKI Dariusz FOTOIV0TKSzach TarnobrzegPK
40711163DUL Konrad FOTOV0TKSzach TarnobrzegPK
40811164PAPKA Łukasz FOTOV0TKSzach TarnobrzegPK
40911165SAŁATA Michał FOTOV0TKSzach TarnobrzegPK
41011166SASIELA Grzegorz FOTOIV0TKSzach TarnobrzegPK
41111167SABAT Dawid FOTOIII0TKSzach TarnobrzegPK
41211168LESICZKA Piotr FOTOIII0TKSzach TarnobrzegPK
41311169GĄSIOREK MaciejIII0TKSzach TarnobrzegPK
41411172MIERZWA LeszekIV0TKSzach TarnobrzegPK
41511173DZIĘDZIOŁ StanisławIV0TKSzach TarnobrzegPK
41611174SOBOWIEC Marcin FOTOII0TKSzach TarnobrzegPK
41711176GRZYCH ArturIII0TKSzach TarnobrzegPK
41811177KANIOS Michał FOTOII0TKSzach TarnobrzegPK
41911178GÓRKA Magdalena0TKSzach TarnobrzegPK
42011179GÓRKA Krzysztof0TKSzach TarnobrzegPK
42111180DUL Marek0TKSzach TarnobrzegPK
42211181GORYCKI Robert0TKSzach TarnobrzegPK
42311182WOLANIN KrzysztofIII0PK
42411183ŻELAZKO DamianV0PK
42511193ŚLĘCZKOWSKA Elżbieta0PK
42611186BEDNARCZYK JoannaIII0PK
42711187WALCZAK Anna0PK
42811188BANIA KrystianIV0PK
42911189BANIA LucjanIV0PK
43011191CWYNAR PaulinaIV0PK
43111192CHROBAK MonikaIII0PK
43211194SOBAŚ Regina0LKS "Parnas" Stara WieśPK
43311195DYDEK Jacek FOTO0LKS "Parnas" Stara WieśPK
43411196ANTOŃ Jerzy0LKS "Parnas" Stara WieśPK
43511197SROKA WojciechIII0LKS "Parnas" Stara WieśPK
43611198PYTLAK Anna0LKS "Parnas" Stara WieśPK
43711199BOK Damian0LKS "Parnas" Stara WieśPK
43811200BOK Dawid0LKS "Parnas" Stara WieśPK
43911201BOK RafałV0LKS "Parnas" Stara WieśPK
44011202HAFTEK Anna FOTOII0LKS "Parnas" Stara WieśPK
44111204RUSZEL MateuszIV0LKS "Sanovia" LeskoPK
44211205CZERNIGA SzymonIV0LKS "Sanovia" LeskoPK
44311206USYK MaciejV0LKS "Sanovia" LeskoPK
44411208MARUT Anna FOTOIII0LKS "Olszanica"PK
44511210ŚWIĄTEK Mirosław FOTOII0PK
44611211SZCZĘCH Jerzy FOTOIII0PK
44711212BRZYSKI WojciechII0PK
44811213LACKORZYŃSKI Wiesław FOTOII0PK
44911214CZYŻ JanuszII0PK
45011215KOT Eugeniusz FOTOIII0PK
45111216WÓJCIK MarekV0PK
45211217ANTOSZEWSKI Paweł FOTOII0PK
45311218ANTOSZEWSKA RóżaII0PK
45411219ANTOSZEWSKA Diana FOTOIV0PK
45511220KALITA Mateusz FOTOIII0PK
45611221KALITA Patryk FOTOIII0PK
45711222KAMIŃSKI Kamil FOTOIV0PK
45811223WRONA PawełIII0PK
45911224WRONA MichałIV0PK
46011225DZIURDZIAK Rafał FOTOIII0PK
46111226DZIURDZIAK Karol FOTOIII0PK
46211227DZIURDZIAK Wojciech FOTOIII0PK
46311228WOJTAS MagdalenaIV0PK
46411229CHOJECKI MichałIII0PK
46511230CHOJECKI RafałIV0PK
46611231CHOJECKI GrzegorzIII0PK
46711232KALITA Konrad FOTOIII0PK
46811233ROKOSZ RomanIV0PK
46911234DARAŻ Mieszko0PK
47011236BOBULSKI Stanisław FOTOII0PK
47111237BRZYSKI LeszekII0PK
47211238MOLEK Katarzyna0PK
47311239MOLEK Gabriela0PK
47411240WÓJTOWICZ Anna FOTOV0PK
47511241WALCZYK Ryszard FOTOIII0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
47611242WALCZYK Łukasz FOTOIV0PK
47711243WOJTAS KrystianIV0PK
47811244RACHWAŁ MichałV0PK
47911245RACHWAŁ MonikaV0PK
48011246NIWA Kamil0PK
48111247REGUŁA Kamil FOTO0PK
48211248REGUŁA Klaudia FOTO0PK
48311249KIELAR Mateusz FOTOIV0PK
48411250DZIEWIT MateuszV0PK
48511251MISIAK Kamil FOTOV0PK
48611252KROK Przemysław FOTO0PK
48711253KROK Eryk FOTO0PK
48811254TOMASZEWSKA Monika0PK
48911255TOMASZEWSKI Józef0PK
49011256TOMASZEWSKA Patrycja0PK
49111257MASTEJ Rafał0PK
49211258MASTEJ Dominika0PK
49311259ŚWIĄTEK Sylwia0PK
49411260FABIAN ZygmuntII0LKS "Sanovia" LeskoPK
49511261KĘDZIOR TadeuszII0LKS "Sanovia" LeskoPK
49611262LELEK BarbaraII0LKS "Sanovia" LeskoPK
49711263DZIURA MałgorzataII0LKS "Sanovia" LeskoPK
49811264GŁUSZKO MałgorzataII0LKS "Sanovia" LeskoPK
49911265JANUSZ PiotrV0LKS "Sanovia" LeskoPK
50011266LELEK PaulinaIII0LKS "Sanovia" LeskoPK

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006