Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 24 2017 02:18:04
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Dół
148895CZEKAŃSKA GabrielaV0PK
211053DUBIEL MarcinIV0PK
3942GĘSICKI Jacek FOTOK2300TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
471209BOSEK EwaV0PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
51105PAZDERSKI LudwikI0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
61308WOJCIECHOWSKI BeniaminI1886LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
749779SZARO Mariusz FOTOI1511Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
82253ŻURKOWSKI Andrzej FOTOK+2055MKSz GRYF DębicaPK
92289KUROWSKI Andrzej FOTOI1824TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
102475WITEK TomaszK2018MKSz GRYF DębicaPK
112727KANIAK Justyna FOTOK1873PK
1230553ZĄBEK Karolina0PK
133102CZAJA Jacek FOTOI1885LKSz GCKiP CzarnaPK
1422564KUSY Sara FOTOIII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
153138DEKORDA PiotrII1803LKS "Olszanica"PK
163278BYRKA JoannaK1948LKSz GCKiP CzarnaPK
173332FISTEK DariuszK+2218MKS "Polonia" PrzemyślPK
183519ZASKALSKI Arkadiusz FOTOK2186GKSz "Hetman" PilznoPK
193742PODOLSKI Marcin FOTOI1734GKSz "Hetman" PilznoPK
203743URYASZ Bartosz FOTOI0GKSz "Hetman" PilznoPK
213744URYASZ Sławomir FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
223745URYASZ Tomasz FOTOI1630GKSz "Hetman" PilznoPK
233754DUDZIK Grzegorz FOTOIII0WKS "Górnovia" GórnoPK
243755DUDZIK Łukasz FOTOII1723WKS "Górnovia" GórnoPK
253756JEDRZEJEWSKI MarcinII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
263757PERLAK Michał FOTOII1560WKS "Górnovia" GórnoPK
273758PRUGAR Maria FOTOII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
283759DUBIEL Krzysztof FOTOIII0PK
293760KIEBAŁA DamianIII0PK
303761KLISIEWICZ PiotrIII0PK
313762MALITA Dariusz FOTOII0UKS SP1 LeżajskPK
323763MALITA Marian FOTOII0PK
333764WŁODYKA Janusz FOTOII0PK
343766TARNOPOLSKI StanisławI0PK
353767AUGUSTYN Jan FOTOII+1787RzKSz RzeszówPK
363768BABIARZ Andrzej FOTOII1871PK
373769CHABRZYK Ireneusz FOTOIII0PK
383770KOIS Przemysław FOTOI1761KKSz "Urania" KrosnoPK
393771LATOSZEK Anna FOTOII0PK
403772PÓŁCHŁOPEK KatarzynaII0PK
413774PYKOSZ Sebastian FOTOIII0PK
423775SKOCZEK Jakub0PK
433776SZARO Wojciech FOTOII0PK
443777ZIAJA Krystian FOTOI1925LKS "Olszanica"PK
453778BEŁZO Łukasz FOTOI2042KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
463779DABROWSKI Henryk FOTOI0PK
473780FURMAN MarianI0PK
483781GAJDA WojciechI0PK
493782KICZURA WładysławII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
503783MAŁEK Zbigniew FOTOK0SS-T "Lubcza" RacławówkaPK
513784BATOR Zofia FOTOI0PK
523785PASTERNAK WitoldI0PK
533787BIELA MarzenaI0PK
543789PONDO Augustyn FOTOI1404TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
553790PRZYBEK Tomasz FOTOK1946TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
563791STEFAŃSKI Robert FOTOK1617TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
573792ŚWIDER Stanisław FOTOI0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
583793BUCZEK Jakub FOTOII1513KKSz "Urania" KrosnoPK
593794JASKÓŁKA Tomasz FOTOI++2011LKS "Olszanica"PK
603795KOJDER KonradIM2290PK
613796RYMAROWICZ Jakub FOTOII1838PK
623797RYMAROWICZ Rafał FOTOI1889LKS "Parnas" Stara WieśPK
633798BINKO GrzegorzII0PK
643799CYBORAN Katarzyna FOTOI++1814LKSz GCKiP CzarnaPK
653801JANUS Radosław FOTOI1696LKSz GCKiP CzarnaPK
663803LIS Krzysztof FOTOII0LKSz GCKiP CzarnaPK
673804LIS Marcelina FOTOI++1855LKSz GCKiP CzarnaPK
683806TRYBA AndrzejI0PK
693807BRANOWSKI Mieczysław FOTOI2129PK
703808LUSIO Stanisław FOTOI1956PK
713809CYRAN Eryk FOTOII1527LKS "Orzeł" WysokaPK
723810JUREK Bartłomiej FOTOII1931PK
733812SZCZEPANIAK Maciej FOTOII1574LKS KańczugaPK
743813SZCZEPAŃSKA Justyna FOTOII0PK
753814SZYLAR Andrzej FOTOII1561LKS "Orzeł" WysokaPK
763816BIELAWSKI MichałI+1990LKS "Parnas" Stara WieśPK
773817BIELAWSKI JakubII+0LKS "Parnas" Stara WieśPK
783818FIC Wiesław FOTOI1798LKS "Parnas" Stara WieśPK
793819KUCHARSKA Angelika FOTOIV0LKS "Parnas" Stara WieśPK
803820SZELC Adam FOTOI++2032L-UKS "Burza" RogiPK
813823CZARNECKI Wojciech FOTOK2015TKSzach TarnobrzegPK
823825DOBRZAŃSKA Joanna FOTOI1575LKS "Olszanica"PK
833826DOBRZAŃSKA Magdalena FOTOI1387LKS "Olszanica"PK
843827MARUT Maciej FOTOII1484LKS "Olszanica"PK
853828WIĘCŁAWEK Danuta FOTOI1556PK
863829BURDZY Przemysław FOTOIII1443PK
873830DYJAK Grzegorz FOTOI1426PK
883831KOZIOŁ Zbigniew FOTOII1449PK
893832MAJ Maciej FOTOII0PK
903833SAJA Magdalena FOTOII+0PK
913834KUSTRA PawełIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
923835KUZIO Jerzy FOTOII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
9354265MARTULA Roman0PK
943837PODBILSKI AdamII+0MKS "Polonia" PrzemyślPK
953838WALCZAK Konrad FOTOII1727MKS "Polonia" PrzemyślPK
963839BĄK Michał FOTOII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
973840DEC ŁukaszII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
983842STĘPIEŃ Katarzyna FOTOI1616MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
9910994BORUKAŁO Zdzisław FOTOII1699LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
1003844MIAZGA AndrzejII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1013851SZCZUREK Antoni FOTOI1614PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
1023852UJMA Czesław FOTOII1360S-KKS PrzemyślPK
1033854GILOWSKI DawidIII0S-KKS PrzemyślPK
1043855KARASIŃSKI BartłomiejIV0S-KKS PrzemyślPK
1053856KAWA Piotr FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
1063857KOSTARKIEWICZ MaciejIII0S-KKS PrzemyślPK
1073858MAZUREK Łukasz FOTOII1687S-KKS PrzemyślPK
1083859PIĘTAL Leszek FOTOI1965PK
1093860ROGAŁA DariuszII+0S-KKS PrzemyślPK
1103861SUMIEC Michał FOTOIII0PK
1113862DER TadeuszI0PK
1123863GARBACIAK WładysławK0PK
1133864KALISIAK TadeuszI0PK
1143865KIDA PaulinaI0PK
1153867NOWAK AntoniK0PK
1163868PAŃCZAK WaldemarI0PK
1173869PĘCAK LeopoldI0PK
1183870+SITARZ ZbigniewK0PK
1193871SZCZYGIEŁ StanisławI0PK
1203872SZYMAŃSKI AleksanderM0PK
1213873ŁUKA Marek FOTOII1541RzKSz RzeszówPK
1223874REICHEL Łukasz FOTOI1823PK
1233875WĄSIK Justyna FOTOI1368RzKSz RzeszówPK
1243876WĄSIK Roman FOTOII+1469RzKSz RzeszówPK
1253877WRÓBEL Aneta FOTOI1699RzKSz RzeszówPK
1263878ZIEMNIAK Grzegorz FOTOII+1810RzKSz RzeszówPK
1273879ZIEMNIAK Piotr FOTOI1810RzKSz RzeszówPK
1283886DEC Kazimierz FOTOII1540LKS KańczugaPK
1293887GAMRACY MarcinII+0PK
1303888GUZIEWICZ JoannaIII0PK
1313889JUSZCZAK Radosław FOTOII0PK
1323890KINASZ Eugeniusz FOTOII+1489PK
1333891ZARĘBA Zbigniew FOTOII+1838PK
1343892KOT Henryk FOTOII0PK
1353894PAWŁOWSKI StanisławII0PK
1363895RADZYMIŃSKI Andrzej FOTOII+1642PK
1373897JUSZCZUK Grzegorz FOTOI1819TKSzach TarnobrzegPK
1383899KOPACZ PrzemysławII+2036TG "Sokół" MielecPK
1393900MAREK Zbigniew FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
1403901PERET Ryszard FOTOII1605TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
1413902RZESZUT Andrzej FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
1423903RYŚ Melania FOTOIV0PK
1433904BAŁANDYNOWICZ Wojciech FOTOI+2054KKSz "Urania" KrosnoPK
1443906KOSTAŃSKI Marcin FOTOI++1999KKSz "Urania" KrosnoPK
1453907SKOMIAŁ Mateusz FOTOI++2043LKS "Parnas" Stara WieśPK
1463908PINTAL Tomasz FOTOII+1745PK
1473909SONDEJ Mateusz FOTOII+1754PK
1483911AUGUSTYN Sebastian FOTOK2173GKSz "Hetman" PilznoPK
1493912BABIARZ Mariusz FOTOI+1918RzKSz RzeszówPK
1503913BAJEK Marcin FOTOI0PK
1513914BATOR Magdalena FOTOI++1830LKS "Parnas" Stara WieśPK
1523915BĘC Sławomir FOTOI1808GKSz "Hetman" PilznoPK
1533916BEŁZO Krzysztof FOTOI2077KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1543917BIAŁOWĄS Inga FOTOI1641PK
1553918BIKART MarekI0PK
1563919BOBULA Kazimierz FOTOI1891PK
1573920BORCZ Jerzy FOTOK2207Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
1583921BRENDA JakubI0PK
1593923BYSIEWICZ Marian FOTOI0PK
1603925CEBULA Józef FOTOI1722KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1613927CHOJNICKI Zenon FOTOFM2240KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1623928CICHOWSKI PiotrII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1633929CIERCZEK Beata FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1643930CIERCZEK Mateusz FOTOII1732GKSz "Hetman" PilznoPK
1653931CURYŁO DawidI0PK
1663932CYRAN Hubert FOTOII+1884LKS "Orzeł" WysokaPK
1673933CZAJA Agnieszka FOTOI0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
1683934CZAJKOWSKI Ryszard FOTOK2040TKSzach TarnobrzegPK
1693935CZERNIK MaciejI0TG "Sokół" MielecPK
1703936CZERNY JacekII0PK
1713942DROZD KrzysztofI0TKSzach TarnobrzegPK
1723943DUBAS Leszek FOTOK2121GKSz "Hetman" PilznoPK
1733945FERENC LeszekI0MKSz GRYF DębicaPK
1743946FILAK Areniusz FOTOI++1954Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
1753947FILAK Ryszard FOTOI1777Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
1763949GAJDZIK Barbara FOTOI1902LKS "Parnas" Stara WieśPK
1773951GODAWSKA AleksandraIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1783952GODAWSKA MonikaII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1793953GODAWSKI Bartłomiej FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1803954GODAWSKI DanielII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1813955GOŁKOWSKI Marian FOTOI1860KS "Komunalni Sanok"PK
1823956GOŚCIŃSKI Adam FOTOI1770PK
1833957GRZYWNA Seweryn FOTOI2048MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1843958GRZYWNA Stanisław FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1853960HANDZEL Gabriela FOTOI1484GKSz "Hetman" PilznoPK
1863961HANDZEL KrystynaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
1873962+JABŁOŃSKI Jerzy FOTOI1956PK
1883963JAŁOWIEC Halina FOTOWFM1917GKSz "Hetman" PilznoPK
1893964JAMRÓZ GrzegorzI+2045WKS "Górnovia" GórnoPK
1903965JANAS Maria FOTOI0PK
1913966JANAS Stanisław FOTOI0PK
1923967JANKOWSKA AnnaI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1933968JANUS Przemysław FOTOK2071LKSz GCKiP CzarnaPK
1943970JĘCZALIK Agnieszka FOTOI0PK
1953972KĄDZIOŁA FerdynandI0GKSz "Hetman" PilznoPK
1963973KARDYŚ Zbigniew FOTOK1973LKS "Parnas" Stara WieśPK
1973974KARNASIEWICZ RobertI1822KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1983975KASPEREK Joanna FOTOK++2048MKSz GRYF DębicaPK
1993976KASPEREK Rafał FOTOI++2003MKSz GRYF DębicaPK
2003977KASPEREK Ryszard FOTOM2141MKSz GRYF DębicaPK
2013978KAWEŃSKI Lech FOTOII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
2023981KIEŁB Jerzy FOTOI0PK
2033982KLIMCZYŃSKI Kazimierz FOTOI0LKS "Orzeł" WysokaPK
2043983KŁODNICKI Leon FOTOII0KKSz "Urania" KrosnoPK
2053984KŁUSEK Aleksander FOTOK0GKSz "Hetman" PilznoPK
2063985KOBAK Jakub FOTOI2037PK
2073986KOBAK Weronika FOTOI++1921PK
2083987KOCHMAŃSKA Joanna FOTOI0S-KKS PrzemyślPK
2093988KOJDER-LACHOWSKA MartaI0PK
2103989KOPACZ Grzegorz FOTOFM2122TG "Sokół" MielecPK
2113990KOPACZ Jarosław FOTOK2196TG "Sokół" MielecPK
2123991KOPACZ Łukasz FOTOI+1949TG "Sokół" MielecPK
2133992KOPCZYK Daniel FOTOK2143LKS "Sanovia" LeskoPK
2143993KOSTEK DorotaI+0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2153994KOSZYK DariuszI0LKS "Sanovia" LeskoPK
2163996KROGULSKI Grzegorz FOTOM2294GKSz "Hetman" PilznoPK
2173997KRÓL Mariusz FOTOI++1987PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
2183998KRUKAR Jerzy FOTOI1630Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
2193999KRYNICKI Henryk FOTOI+1715LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2204000KRZYWOŃ Jagoda FOTOI0MKS "Polonia" PrzemyślPK
2214002KRZYWOŃ ŻanetaII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
2224003KRZYŻANOWSKA-ŻĄDŁO Lidia FOTOK1861LKS "Parnas" Stara WieśPK
2234004KSIĄŻEK PiotrII0GKSz "Hetman" PilznoPK
2244005KUŁAKIEWICZ MariuszI1703S-KKS PrzemyślPK
2254007LACH Dariusz FOTOI1767TSz / KSz "BYSTROVIA" BystrowicePK
2264008LACH Ireneusz FOTOI1917TSz / KSz "BYSTROVIA" BystrowicePK
2274009LATOSZEK Paweł FOTOI1802PK
2284010LEJA Adam FOTOK2080UKS SP1 LeżajskPK
2294012LESZCZYŃSKI KrzysztofI0PK
2304013LEWKO Anna FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2314014LIS Marek FOTOK2130LKSz GCKiP CzarnaPK
2324015LISZNIAŃSKI ArturI+1734KS "Komunalni Sanok"PK
2334016LITWICKI Damian FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
2344017LITWICKI KamilII0GKSz "Hetman" PilznoPK
2354018LITWIN Jan FOTOII+0PK
2364019LORENC Marian FOTOK2096KKSz "Urania" KrosnoPK
2374020ŁUKA Dariusz FOTOII1792RzKSz RzeszówPK
2384021ŁUKA Krzysztof FOTOI1848RzKSz RzeszówPK
2394022ŁUKSIK Mateusz FOTOK+2087LKS "Parnas" Stara WieśPK
2404023LUSIO Krzysztof FOTOI1988PK
24116584ROGULSKA Aleksandra FOTOIV0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2424026MARKIEWICZ Mateusz FOTOI++2024GKSz "Hetman" PilznoPK
2434027MARSZAŁEK Marta FOTOK1988PK
2444028MARUNIAK MagdalenaI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2454029MARUT Leszek FOTOI1921LKS "Olszanica"PK
2464030MATERNIAK Marek FOTOI1794KS "Komunalni Sanok"PK
2474031MAZIARKA DorotaI0GKSz "Hetman" PilznoPK
2484034MICHALSKA Marta FOTOI++1584LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2494035MILCEWICZ JanI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2504037MROCZEK Jacek FOTOK1840TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2514038MROCZEK ZbigniewI0PK
2524040MUC Marcin FOTOK2126MKS "Polonia" PrzemyślPK
2534041NALEPA Czesław FOTOI++2037PK
2544042NIEMCZYK Sylwia FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
25524842WITALEC PiotrII0PK
25621454PIĘCIAK Jaromir FOTOII0PK
2574046OLBRYCH Roman FOTOI1264PK
2584047OPALIŃSKA Marta FOTOI1871PK
2594048OPALIŃSKI Sebastian FOTOII1813PK
2604049ORGANIŚCIAK Wojciech FOTOI++2009LKS "Parnas" Stara WieśPK
2614050OSTROWSKI TadeuszI2054LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2624051OTFINOWSKA EwaI0PK
2634052PĄCZEK Beata FOTOI0PK
2644054PALUS RyszardM2232PK
2654055PARA AnnaI0PK
2664056PARA TomaszI1998PK
2674057PASIONEK Ariel FOTOI1918LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2684058PASZKIEWICZ TomaszI++2165LKS "Parnas" Stara WieśPK
2694059PERDUTA AnnaII0S-KKS PrzemyślPK
2704061PIETRUCHA Ryszard FOTOI2103PK
2714062PRZYBEK MarekK2086PK
2724063PRZYBYŁA TomaszI2066LKS "Parnas" Stara WieśPK
2734064PTASZNIK Antoni FOTOI1663PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
2744065PULIK Krzysztof FOTOK2135LKS "Parnas" Stara WieśPK
2754066BUREK Klaudia FOTOII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2764067ROMAN Stanisław FOTOII0KS "Komunalni Sanok"PK
2774069RYŚ Tomasz FOTOI1899PK
2784070SAMEK Ryszard FOTOI2011LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2794071SENDERA Jarosław FOTOFM2274TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2804074SMOŁA Michał FOTOK+2125LKSz GCKiP CzarnaPK
2814075SMOLAK Elżbieta FOTOI++1797WKS "Górnovia" GórnoPK
2824076SMOLAK Ewa FOTOK1933WKS "Górnovia" GórnoPK
2834077SMOLAK Krzysztof FOTOI++2003WKS "Górnovia" GórnoPK
2844079SOLA WojciechI1694KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2854080SONDEJ Dominik FOTOI1919TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2864081SOWA Agnieszka FOTOI1936MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2874082SROKA PiotrI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2884083STANISZ TomaszI0PK
2894084STĘPIEŃ Leszek FOTOII1867MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2904085STĘPIEŃ Rafał FOTOI2010MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2914086STĘPIEŃ Teresa FOTOI1618MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2924087+STRZELECKI AleksanderI0PK
2934088SYCZ Dariusz FOTOK2219LKS "Parnas" Stara WieśPK
2944089SYCZ Michał FOTOI++2030LKS "Parnas" Stara WieśPK
2954090STANOWSKA Anna FOTOK1893GKSz "Hetman" PilznoPK
2964092SYGULSKI Bogusław FOTOIM2215GKSz "Hetman" PilznoPK
2974093SYGULSKI Paweł FOTOK2167LKSz GCKiP CzarnaPK
2984094SYPIEŃ Mateusz FOTOK2248LKS "Parnas" Stara WieśPK
2994095SZAJNA Władysław FOTOK2180PK
3004096SZARO Jarosław FOTOI+2102Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
3014097SZEGLOWSKA Karolina FOTOII+1493KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3024098SZEGLOWSKA Katarzyna FOTOII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3034099SZEGLOWSKI Tomasz FOTOI+1897KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3044100SZELC Andrzej FOTOI1722L-UKS "Burza" RogiPK
3054101SZERSZEŃ Joanna FOTOI1830PK
3064102+SZULC Mieczysław FOTOI1842PK
3074103SZUMIŁO Witold FOTOK2179PK
3084104SZYLAR Karolina FOTOII+0PK
3094105SZYMAŃSKI Paweł FOTOI0PK
3104106TABAKA Andrzej FOTOI+1901TKSzach TarnobrzegPK
3114109WAJDA Mariusz FOTOI1912MKS "Polonia" PrzemyślPK
3124110WALCZAK PiotrIII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3134112WARCHOŁ ArturI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3144113WARCHOŁ Jacek FOTOI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3154114WARCHOŁ MarzenaI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3164115WENC Paweł FOTOK2137PK
3174117WŁADYKA Mateusz FOTOI1918S-KKS PrzemyślPK
3184120WOJNAR DariuszI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
3194121+WOLAK JanuszI0PK
3204122WOŁOWIEC-MUSIAŁ MałgorzataK1781MKS "Polonia" PrzemyślPK
3214123WOŹNIAK Maciej FOTOK2045LKS "Parnas" Stara WieśPK
3224124WOŹNIAK Marcin FOTOI++1886MKS "Polonia" PrzemyślPK
3234125WROŃSKI Eugeniusz FOTOII1383UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
3244126ŻĄDŁO Roman FOTOI1970TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
3254127ZAKORCZMENNY Tadeusz FOTOI1693RzKSz RzeszówPK
3264128ZASKALSKI Józef FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
3274129ZASKALSKI Paweł FOTOK2140TG "Sokół" MielecPK
3284130ZAWITKOWSKA Kamila FOTOII+0PK
3294131ZEREK Bogdan FOTOK2044PK
3304132HEZNER Agnieszka FOTOII+0MKSz GRYF DębicaPK
3314133ZIELIŃSKA Jolanta FOTOM2146LKSz GCKiP CzarnaPK
3324134ZIELIŃSKI Grzegorz FOTOK2169LKSz GCKiP CzarnaPK
3334135ZIÓŁKOWSKI Bolesław FOTOI1745UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
3344136ZIÓŁKOWSKI JacekI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
3354137ŻMUDA AleksandraI0PK
3364138ZYGO Władysław FOTOK2115TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
33710848KOZUBAL Kazimierz FOTOII0PK
3384456KUMALA Aleksander FOTOK2220MKSz GRYF DębicaPK
33946166ŁATA AnnaV0PK
3405158DUBIEL Daniel FOTOI2007PK
34133506KRUKAR Maja0PK
34243056TUPAJ Karol FOTO0PK
3435584BOBULA Mateusz FOTOIM2352TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
3445909MARKIEWICZ Jerzy FOTOFM2170GKSz "Hetman" PilznoPK
3455944MROZEK Przemysław FOTOK2191GKSz "Hetman" PilznoPK
3466024POLOK Rafał FOTOI+2064TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
34728523MĘDRYGAŁ Robert FOTOIV0PK
34833472BOLANOWSKI Adrian0PK
3496499PUCZYŁOWSKI Marcin FOTOK2110MKSz GRYF DębicaPK
35061729JAGODZIŃSKI Maksymilian0KS "DZIKOWIEC"PK
35137868WALCZAK BartoszIV0PK
3527709GIERAK Marek FOTOII0PK
35328091PIENIĄŻEK Katarzyna FOTO0PK
3547842MAJ Marcin FOTOII1563UKS SP1 LeżajskPK
35550591MAZUREK Mateusz FOTOIV0S-KKS PrzemyślPK
35658268BEREŚ Katarzyna0PK
35758270KLIŚ PatrykV0PK
35858259BEREŚ Karolina0PK
35958269WANAT GrzegorzV0PK
36046165GAWLE PiotrIV0PK
3619823WÓJCIK Karolina0GKSz "Hetman" PilznoPK
3629819MAZUR Franciszek FOTOII1376PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
3639818JABŁCZYK Kazimierz FOTOII0PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
3649820INGLOT Marian FOTOII1451PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
3659822BATOR Robert FOTOIM2401LKS "Parnas" Stara WieśPK
3669824WÓJCIK JakubIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
3679825WÓJCIK RobertIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
3689826FALARZ Mariusz FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
3699830DRAGANIK Grzegorz FOTOI1881GKSz "Hetman" PilznoPK
3709921KRZYWOŃ Leszek FOTOI1779MKS "Polonia" PrzemyślPK
3719949RAWICZ Karol FOTOFM2164MKS "Polonia" PrzemyślPK
37221455ZIOBRO Tomasz FOTOII0PK
37310845HAMMER Grzegorz FOTOIII0PK
37410843WOŁK MaciejIV0PK
37510842ŚWIGOŃ Piotr FOTOIII0PK
37610841ŚWIGOŃ Tomasz FOTOI1837RzKSz RzeszówPK
37710840FERET-KŁYS Aneta FOTOIII0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
37810839ŁAPIŃSKI Zbigniew FOTOII0PK
37910838DYKAS ZbigniewII0PK
38010558LEWICKI Mirosław FOTOCM2404LKSz GCKiP CzarnaPK
38110559LEWTAK Dominik FOTOK2118LKSz GCKiP CzarnaPK
38210567MIKA Tomasz FOTOI++2007LKSz GCKiP CzarnaPK
38310568GAWIEC Konrad FOTOI+1980LKSz GCKiP CzarnaPK
38410569CHRABĄSZCZ Dariusz FOTOII1568LKSz GCKiP CzarnaPK
38510570KŁYS Kinga FOTOIII0LKSz GCKiP CzarnaPK
38610571KŁYS Dominika FOTOIII0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
38746062ZIARNIK Dawid0PK
38811052STAROŃ MarekII0PK
38910846SKÓRA Paweł FOTOI1839KSz Gambit PrzeworskPK
39010847ŻĄDŁO PiotrV0PK
39110850LEWTAK Dariusz FOTO0LKSz GCKiP CzarnaPK
39210851BOCOŃ DariuszIV0PK
39310864BUJALSKI MarcinIII0PK
39410865BUCZEK Karol FOTOIV0PK
39510866OPALIŃSKA Kinga FOTOIV0PK
39610867GŁADYSZ Jakub FOTOI1847UKS SP 1 BrzozówPK
39710868JASKÓŁKA Katarzyna FOTOIII0KKSz "Urania" KrosnoPK
39810869BODNIAK BartłomiejIV0PK
39910870WÓJCIK TomaszV0PK
40010871WOJNICKI ArekV0PK
40110872HUBER Norbert FOTOIII0PK
40210873IRZYK KarolV0PK
40310874WINIARSKI KarolIV0PK
40410875GOSZTYŁA RafałII0LKS "Parnas" Stara WieśPK
40510876FILAK Krystian FOTOIII0KKSz "Urania" KrosnoPK
40610877DRABEK Jan FOTOI1610KKSz "Urania" KrosnoPK
40710878BABIRECKI Zbigniew FOTOIII0LKS "Parnas" Stara WieśPK
40810897BARAŃSKI HenrykIV0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
40910900IWANICKI Ryszard FOTOII+0LKS "Olszanica"PK
41010906MYSZKAL Mariusz FOTOII1818PK
41110907BABULA MateuszIV0PK
41210908SOCZEWKA MichałIII0PK
41310909BEDNAREK BeataV0PK
41410910DŁUSKI DominikIII0PK
41510911LEŚNIAK Wojciech FOTOII1286PK
41610912HESS Patryk FOTOII0PK
41710913RZEŹNIKIEWICZ TomaszIV0PK
41810914MATUSZKIEWICZ Piotr FOTOII0PK
41910915PUPA KrzysztofIV0PK
42010916RYKAŁA Paweł0PK
42110917KĄDZIELA Andrzej FOTOII1513RzKSz RzeszówPK
42210919SMOLAK Kazimierz FOTOII0WKS "Górnovia" GórnoPK
42310920SMOLAK Roman FOTOII0WKS "Górnovia" GórnoPK
42410921SMOLAK AdamIII0WKS "Górnovia" GórnoPK
42510922PRUGAR Agnieszka FOTOIII0PK
42610923BOGUŃ StanisławII0PK
42710924JEDRZEJEWSKA Barbara FOTOII0PK
42810925DRYGAŚ Aleksandra FOTOII1567PK
42910926SZEWCZYK KazimierzIII0PK
43010927WLEZIEŃ Krzysztof FOTOIII0PK
43110928WOJTANOWICZ Stanisław FOTOII0PK
43210929MAJ Ryszard0PK
43310930GŁUSZAK Adam0PK
43410931BOCHNIA Anna0PK
43510932DANIEK Józef FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
43610933DANIEK JustynaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
43710934DANIEK Ewelina FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
43810935SIEMEK AndrzejIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
43910936SZLACHTA BogdanIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
44010937LECH ŁukaszII0GKSz "Hetman" PilznoPK
44110938CIERCZEK Mariusz FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
44210939WIERZBICKI SławomirIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
44310940MODELSKI MariuszIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
44410941PAPIERNIK ElżbietaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
44510942MICEK SylwiaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
44610943KLUCZNIK MaksymilianIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
44710944LITWICKI AdrianIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
44810945KOZIK AndrzejIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
44910946MIŚKIEWICZ Kamil FOTOI1764GKSz "Hetman" PilznoPK
45010947PŁOSZCZYCA Katarzyna FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
45110948DĄBROWSKI Jacek FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
45210949NIZIOŁEK JoannaII0GKSz "Hetman" PilznoPK
45310950NIZIOŁEK SylwiaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
45410951KSIĄŻEK PawełIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
45510952FLOREK AnitaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
45610953GRZYB PatrykII0GKSz "Hetman" PilznoPK
45710954HANDZEL Michał FOTOI1738GKSz "Hetman" PilznoPK
45810955KMIECIK Krzysztof FOTOII1419GKSz "Hetman" PilznoPK
45910956ROGUS SylwesterII+1590GKSz "Hetman" PilznoPK
46010957HAPTAŚ Kamil FOTO0GKSz "Hetman" PilznoPK
46110958SOBCZYK Krzysztof FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
46210959PŁOSZCZYCA Wojciech FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
46310960SOBCZYK Adam FOTOIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
46410961HANDZEL AnnaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
46510962HANDZEL MikołajIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
46610963CIEŚLA Aleksandra0GKSz "Hetman" PilznoPK
46710964MUC DamianIV0S-KKS PrzemyślPK
46810965MACIOŁEK Kamila FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
46910966KASPRZYK Dariusz0S-KKS PrzemyślPK
47010967PISS MariuszIV0S-KKS PrzemyślPK
47110968KARASIŃSKI Maciej FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
47210969KARASIŃSKI PiotrII0S-KKS PrzemyślPK
47310970ROGAŁA RobertII0S-KKS PrzemyślPK
47410971GRODECKI MaciejIII0S-KKS PrzemyślPK
47510972WOLAŃSKI ŁukaszII0S-KKS PrzemyślPK
47610973MAC PrzemysławV0S-KKS PrzemyślPK
47710974GÓRNIAK KrzysztofIII0S-KKS PrzemyślPK
47810975KITA Paweł FOTOIV0S-KKS PrzemyślPK
47910976TWARDAK AnnaIII0S-KKS PrzemyślPK
48010977SCHMIDT Katarzyna FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
48110978ROGALSKI MichałIII0S-KKS PrzemyślPK
48210979SERWIN RafałII0S-KKS PrzemyślPK
48310980BOROWSKA Beata0S-KKS PrzemyślPK
48410981BOROWSKI Mariusz0S-KKS PrzemyślPK
48510982JAGLARZ DawidIV0S-KKS PrzemyślPK
48610983WŁODARSKI TadeuszII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
48710985MOSKALSKI StanisławIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
48810986RADZANOWSKI Sebastian0MKS "Polonia" PrzemyślPK
48910987DZIUGIEWICZ MarekIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
49010988JAROCKI Witold0MKS "Polonia" PrzemyślPK
49110989ŚNIEŻEK Marcin FOTOIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
49210990DEC Łukasz FOTOII1854MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
49310991SZPIŁYK Stanisław FOTOII1362LKS KańczugaPK
49410992TUREK EugeniuszII0PK
49510993BUCZEK Józef FOTOII0LKS UjkowicePK
49610995PIEKARSKI Łukasz FOTOI1921LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
49710996KAŹMIERCZAK Kazimierz0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
49810997KRYNICKI Grzegorz FOTOII1372LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
49910998JANCZAR Wojciech FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
50010999SKWIRA Irena FOTOII1602TG "Sokół" MielecPK

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006