Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 07:25:49
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >  >>

L.P.ID DółNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
1942GĘSICKI Jacek FOTOK2300TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
21105PAZDERSKI LudwikI0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
31308WOJCIECHOWSKI BeniaminI1886LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
42253ŻURKOWSKI Andrzej FOTOK+2055MKSz GRYF DębicaPK
52289KUROWSKI Andrzej FOTOI1824TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
62475WITEK TomaszK2018MKSz GRYF DębicaPK
72727KANIAK Justyna FOTOK1873PK
83102CZAJA Jacek FOTOI1885LKSz GCKiP CzarnaPK
93138DEKORDA PiotrII1803LKS "Olszanica"PK
103278BYRKA JoannaK1948LKSz GCKiP CzarnaPK
113332FISTEK DariuszK+2218MKS "Polonia" PrzemyślPK
123519ZASKALSKI Arkadiusz FOTOK2186GKSz "Hetman" PilznoPK
133742PODOLSKI Marcin FOTOI1734GKSz "Hetman" PilznoPK
143743URYASZ Bartosz FOTOI0GKSz "Hetman" PilznoPK
153744URYASZ Sławomir FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
163745URYASZ Tomasz FOTOI1630GKSz "Hetman" PilznoPK
173754DUDZIK Grzegorz FOTOIII0WKS "Górnovia" GórnoPK
183755DUDZIK Łukasz FOTOII1723WKS "Górnovia" GórnoPK
193756JEDRZEJEWSKI MarcinII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
203757PERLAK Michał FOTOII1560WKS "Górnovia" GórnoPK
213758PRUGAR Maria FOTOII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
223759DUBIEL Krzysztof FOTOIII0PK
233760KIEBAŁA DamianIII0PK
243761KLISIEWICZ PiotrIII0PK
253762MALITA Dariusz FOTOII0UKS SP1 LeżajskPK
263763MALITA Marian FOTOII0PK
273764WŁODYKA Janusz FOTOII0PK
283766TARNOPOLSKI StanisławI0PK
293767AUGUSTYN Jan FOTOII+1787RzKSz RzeszówPK
303768BABIARZ Andrzej FOTOII1871PK
313769CHABRZYK Ireneusz FOTOIII0PK
323770KOIS Przemysław FOTOI1761KKSz "Urania" KrosnoPK
333771LATOSZEK Anna FOTOII0PK
343772PÓŁCHŁOPEK KatarzynaII0PK
353774PYKOSZ Sebastian FOTOIII0PK
363775SKOCZEK Jakub0PK
373776SZARO Wojciech FOTOII0PK
383777ZIAJA Krystian FOTOI1925LKS "Olszanica"PK
393778BEŁZO Łukasz FOTOI2042KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
403779DABROWSKI Henryk FOTOI0PK
413780FURMAN MarianI0PK
423781GAJDA WojciechI0PK
433782KICZURA WładysławII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
443783MAŁEK Zbigniew FOTOK0SS-T "Lubcza" RacławówkaPK
453784BATOR Zofia FOTOI0PK
463785PASTERNAK WitoldI0PK
473787BIELA MarzenaI0PK
483789PONDO Augustyn FOTOI1404TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
493790PRZYBEK Tomasz FOTOK1946TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
503791STEFAŃSKI Robert FOTOK1617TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
513792ŚWIDER Stanisław FOTOI0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
523793BUCZEK Jakub FOTOII1513KKSz "Urania" KrosnoPK
533794JASKÓŁKA Tomasz FOTOI++2011LKS "Olszanica"PK
543795KOJDER KonradIM2290PK
553796RYMAROWICZ Jakub FOTOII1838PK
563797RYMAROWICZ Rafał FOTOI1889LKS "Parnas" Stara WieśPK
573798BINKO GrzegorzII0PK
583799CYBORAN Katarzyna FOTOI++1814LKSz GCKiP CzarnaPK
593801JANUS Radosław FOTOI1696LKSz GCKiP CzarnaPK
603803LIS Krzysztof FOTOII0LKSz GCKiP CzarnaPK
613804LIS Marcelina FOTOI++1855LKSz GCKiP CzarnaPK
623806TRYBA AndrzejI0PK
633807BRANOWSKI Mieczysław FOTOI2129PK
643808LUSIO Stanisław FOTOI1956PK
653809CYRAN Eryk FOTOII1527LKS "Orzeł" WysokaPK
663810JUREK Bartłomiej FOTOII1931PK
673812SZCZEPANIAK Maciej FOTOII1574LKS KańczugaPK
683813SZCZEPAŃSKA Justyna FOTOII0PK
693814SZYLAR Andrzej FOTOII1561LKS "Orzeł" WysokaPK
703816BIELAWSKI MichałI+1990LKS "Parnas" Stara WieśPK
713817BIELAWSKI JakubII+0LKS "Parnas" Stara WieśPK
723818FIC Wiesław FOTOI1798LKS "Parnas" Stara WieśPK
733819KUCHARSKA Angelika FOTOIV0LKS "Parnas" Stara WieśPK
743820SZELC Adam FOTOI++2032L-UKS "Burza" RogiPK
753823CZARNECKI Wojciech FOTOK2015TKSzach TarnobrzegPK
763825DOBRZAŃSKA Joanna FOTOI1575LKS "Olszanica"PK
773826DOBRZAŃSKA Magdalena FOTOI1387LKS "Olszanica"PK
783827MARUT Maciej FOTOII1484LKS "Olszanica"PK
793828WIĘCŁAWEK Danuta FOTOI1556PK
803829BURDZY Przemysław FOTOIII1443PK
813830DYJAK Grzegorz FOTOI1426PK
823831KOZIOŁ Zbigniew FOTOII1449PK
833832MAJ Maciej FOTOII0PK
843833SAJA Magdalena FOTOII+0PK
853834KUSTRA PawełIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
863835KUZIO Jerzy FOTOII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
873837PODBILSKI AdamII+0MKS "Polonia" PrzemyślPK
883838WALCZAK Konrad FOTOII1727MKS "Polonia" PrzemyślPK
893839BĄK Michał FOTOII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
903840DEC ŁukaszII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
913842STĘPIEŃ Katarzyna FOTOI1616MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
923844MIAZGA AndrzejII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
933851SZCZUREK Antoni FOTOI1614PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
943852UJMA Czesław FOTOII1360S-KKS PrzemyślPK
953854GILOWSKI DawidIII0S-KKS PrzemyślPK
963855KARASIŃSKI BartłomiejIV0S-KKS PrzemyślPK
973856KAWA Piotr FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
983857KOSTARKIEWICZ MaciejIII0S-KKS PrzemyślPK
993858MAZUREK Łukasz FOTOII1687S-KKS PrzemyślPK
1003859PIĘTAL Leszek FOTOI1965PK
1013860ROGAŁA DariuszII+0S-KKS PrzemyślPK
1023861SUMIEC Michał FOTOIII0PK
1033862DER TadeuszI0PK
1043863GARBACIAK WładysławK0PK
1053864KALISIAK TadeuszI0PK
1063865KIDA PaulinaI0PK
1073867NOWAK AntoniK0PK
1083868PAŃCZAK WaldemarI0PK
1093869PĘCAK LeopoldI0PK
1103870+SITARZ ZbigniewK0PK
1113871SZCZYGIEŁ StanisławI0PK
1123872SZYMAŃSKI AleksanderM0PK
1133873ŁUKA Marek FOTOII1541RzKSz RzeszówPK
1143874REICHEL Łukasz FOTOI1823PK
1153875WĄSIK Justyna FOTOI1368RzKSz RzeszówPK
1163876WĄSIK Roman FOTOII+1469RzKSz RzeszówPK
1173877WRÓBEL Aneta FOTOI1699RzKSz RzeszówPK
1183878ZIEMNIAK Grzegorz FOTOII+1810RzKSz RzeszówPK
1193879ZIEMNIAK Piotr FOTOI1810RzKSz RzeszówPK
1203886DEC Kazimierz FOTOII1540LKS KańczugaPK
1213887GAMRACY MarcinII+0PK
1223888GUZIEWICZ JoannaIII0PK
1233889JUSZCZAK Radosław FOTOII0PK
1243890KINASZ Eugeniusz FOTOII+1489PK
1253891ZARĘBA Zbigniew FOTOII+1838PK
1263892KOT Henryk FOTOII0PK
1273894PAWŁOWSKI StanisławII0PK
1283895RADZYMIŃSKI Andrzej FOTOII+1642PK
1293897JUSZCZUK Grzegorz FOTOI1819TKSzach TarnobrzegPK
1303899KOPACZ PrzemysławII+2036TG "Sokół" MielecPK
1313900MAREK Zbigniew FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
1323901PERET Ryszard FOTOII1605TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
1333902RZESZUT Andrzej FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
1343903RYŚ Melania FOTOIV0PK
1353904BAŁANDYNOWICZ Wojciech FOTOI+2054KKSz "Urania" KrosnoPK
1363906KOSTAŃSKI Marcin FOTOI++1999KKSz "Urania" KrosnoPK
1373907SKOMIAŁ Mateusz FOTOI++2043LKS "Parnas" Stara WieśPK
1383908PINTAL Tomasz FOTOII+1745PK
1393909SONDEJ Mateusz FOTOII+1754PK
1403911AUGUSTYN Sebastian FOTOK2173GKSz "Hetman" PilznoPK
1413912BABIARZ Mariusz FOTOI+1918RzKSz RzeszówPK
1423913BAJEK Marcin FOTOI0PK
1433914BATOR Magdalena FOTOI++1830LKS "Parnas" Stara WieśPK
1443915BĘC Sławomir FOTOI1808GKSz "Hetman" PilznoPK
1453916BEŁZO Krzysztof FOTOI2077KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1463917BIAŁOWĄS Inga FOTOI1641PK
1473918BIKART MarekI0PK
1483919BOBULA Kazimierz FOTOI1891PK
1493920BORCZ Jerzy FOTOK2207Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
1503921BRENDA JakubI0PK
1513923BYSIEWICZ Marian FOTOI0PK
1523925CEBULA Józef FOTOI1722KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1533927CHOJNICKI Zenon FOTOFM2240KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1543928CICHOWSKI PiotrII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1553929CIERCZEK Beata FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1563930CIERCZEK Mateusz FOTOII1732GKSz "Hetman" PilznoPK
1573931CURYŁO DawidI0PK
1583932CYRAN Hubert FOTOII+1884LKS "Orzeł" WysokaPK
1593933CZAJA Agnieszka FOTOI0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
1603934CZAJKOWSKI Ryszard FOTOK2040TKSzach TarnobrzegPK
1613935CZERNIK MaciejI0TG "Sokół" MielecPK
1623936CZERNY JacekII0PK
1633942DROZD KrzysztofI0TKSzach TarnobrzegPK
1643943DUBAS Leszek FOTOK2121GKSz "Hetman" PilznoPK
1653945FERENC LeszekI0MKSz GRYF DębicaPK
1663946FILAK Areniusz FOTOI++1954Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
1673947FILAK Ryszard FOTOI1777Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
1683949GAJDZIK Barbara FOTOI1902LKS "Parnas" Stara WieśPK
1693951GODAWSKA AleksandraIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1703952GODAWSKA MonikaII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1713953GODAWSKI Bartłomiej FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1723954GODAWSKI DanielII0GKSz "Hetman" PilznoPK
1733955GOŁKOWSKI Marian FOTOI1860KS "Komunalni Sanok"PK
1743956GOŚCIŃSKI Adam FOTOI1770PK
1753957GRZYWNA Seweryn FOTOI2048MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1763958GRZYWNA Stanisław FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1773960HANDZEL Gabriela FOTOI1484GKSz "Hetman" PilznoPK
1783961HANDZEL KrystynaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
1793962+JABŁOŃSKI Jerzy FOTOI1956PK
1803963JAŁOWIEC Halina FOTOWFM1917GKSz "Hetman" PilznoPK
1813964JAMRÓZ GrzegorzI+2045WKS "Górnovia" GórnoPK
1823965JANAS Maria FOTOI0PK
1833966JANAS Stanisław FOTOI0PK
1843967JANKOWSKA AnnaI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
1853968JANUS Przemysław FOTOK2071LKSz GCKiP CzarnaPK
1863970JĘCZALIK Agnieszka FOTOI0PK
1873972KĄDZIOŁA FerdynandI0GKSz "Hetman" PilznoPK
1883973KARDYŚ Zbigniew FOTOK1973LKS "Parnas" Stara WieśPK
1893974KARNASIEWICZ RobertI1822KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
1903975KASPEREK Joanna FOTOK++2048MKSz GRYF DębicaPK
1913976KASPEREK Rafał FOTOI++2003MKSz GRYF DębicaPK
1923977KASPEREK Ryszard FOTOM2141MKSz GRYF DębicaPK
1933978KAWEŃSKI Lech FOTOII+0WKS "Górnovia" GórnoPK
1943981KIEŁB Jerzy FOTOI0PK
1953982KLIMCZYŃSKI Kazimierz FOTOI0LKS "Orzeł" WysokaPK
1963983KŁODNICKI Leon FOTOII0KKSz "Urania" KrosnoPK
1973984KŁUSEK Aleksander FOTOK0GKSz "Hetman" PilznoPK
1983985KOBAK Jakub FOTOI2037PK
1993986KOBAK Weronika FOTOI++1921PK
2003987KOCHMAŃSKA Joanna FOTOI0S-KKS PrzemyślPK
2013988KOJDER-LACHOWSKA MartaI0PK
2023989KOPACZ Grzegorz FOTOFM2122TG "Sokół" MielecPK
2033990KOPACZ Jarosław FOTOK2196TG "Sokół" MielecPK
2043991KOPACZ Łukasz FOTOI+1949TG "Sokół" MielecPK
2053992KOPCZYK Daniel FOTOK2143LKS "Sanovia" LeskoPK
2063993KOSTEK DorotaI+0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2073994KOSZYK DariuszI0LKS "Sanovia" LeskoPK
2083996KROGULSKI Grzegorz FOTOM2294GKSz "Hetman" PilznoPK
2093997KRÓL Mariusz FOTOI++1987PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
2103998KRUKAR Jerzy FOTOI1630Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
2113999KRYNICKI Henryk FOTOI+1715LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2124000KRZYWOŃ Jagoda FOTOI0MKS "Polonia" PrzemyślPK
2134002KRZYWOŃ ŻanetaII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
2144003KRZYŻANOWSKA-ŻĄDŁO Lidia FOTOK1861LKS "Parnas" Stara WieśPK
2154004KSIĄŻEK PiotrII0GKSz "Hetman" PilznoPK
2164005KUŁAKIEWICZ MariuszI1703S-KKS PrzemyślPK
2174007LACH Dariusz FOTOI1767TSz / KSz "BYSTROVIA" BystrowicePK
2184008LACH Ireneusz FOTOI1917TSz / KSz "BYSTROVIA" BystrowicePK
2194009LATOSZEK Paweł FOTOI1802PK
2204010LEJA Adam FOTOK2080UKS SP1 LeżajskPK
2214012LESZCZYŃSKI KrzysztofI0PK
2224013LEWKO Anna FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2234014LIS Marek FOTOK2130LKSz GCKiP CzarnaPK
2244015LISZNIAŃSKI ArturI+1734KS "Komunalni Sanok"PK
2254016LITWICKI Damian FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
2264017LITWICKI KamilII0GKSz "Hetman" PilznoPK
2274018LITWIN Jan FOTOII+0PK
2284019LORENC Marian FOTOK2096KKSz "Urania" KrosnoPK
2294020ŁUKA Dariusz FOTOII1792RzKSz RzeszówPK
2304021ŁUKA Krzysztof FOTOI1848RzKSz RzeszówPK
2314022ŁUKSIK Mateusz FOTOK+2087LKS "Parnas" Stara WieśPK
2324023LUSIO Krzysztof FOTOI1988PK
2334026MARKIEWICZ Mateusz FOTOI++2024GKSz "Hetman" PilznoPK
2344027MARSZAŁEK Marta FOTOK1988PK
2354028MARUNIAK MagdalenaI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2364029MARUT Leszek FOTOI1921LKS "Olszanica"PK
2374030MATERNIAK Marek FOTOI1794KS "Komunalni Sanok"PK
2384031MAZIARKA DorotaI0GKSz "Hetman" PilznoPK
2394034MICHALSKA Marta FOTOI++1584LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2404035MILCEWICZ JanI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2414037MROCZEK Jacek FOTOK1840TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2424038MROCZEK ZbigniewI0PK
2434040MUC Marcin FOTOK2126MKS "Polonia" PrzemyślPK
2444041NALEPA Czesław FOTOI++2037PK
2454042NIEMCZYK Sylwia FOTOI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2464046OLBRYCH Roman FOTOI1264PK
2474047OPALIŃSKA Marta FOTOI1871PK
2484048OPALIŃSKI Sebastian FOTOII1813PK
2494049ORGANIŚCIAK Wojciech FOTOI++2009LKS "Parnas" Stara WieśPK
2504050OSTROWSKI TadeuszI2054LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2514051OTFINOWSKA EwaI0PK
2524052PĄCZEK Beata FOTOI0PK
2534054PALUS RyszardM2232PK
2544055PARA AnnaI0PK
2554056PARA TomaszI1998PK
2564057PASIONEK Ariel FOTOI1918LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2574058PASZKIEWICZ TomaszI++2165LKS "Parnas" Stara WieśPK
2584059PERDUTA AnnaII0S-KKS PrzemyślPK
2594061PIETRUCHA Ryszard FOTOI2103PK
2604062PRZYBEK MarekK2086PK
2614063PRZYBYŁA TomaszI2066LKS "Parnas" Stara WieśPK
2624064PTASZNIK Antoni FOTOI1663PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
2634065PULIK Krzysztof FOTOK2135LKS "Parnas" Stara WieśPK
2644066BUREK Klaudia FOTOII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2654067ROMAN Stanisław FOTOII0KS "Komunalni Sanok"PK
2664069RYŚ Tomasz FOTOI1899PK
2674070SAMEK Ryszard FOTOI2011LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
2684071SENDERA Jarosław FOTOFM2274TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2694074SMOŁA Michał FOTOK+2125LKSz GCKiP CzarnaPK
2704075SMOLAK Elżbieta FOTOI++1797WKS "Górnovia" GórnoPK
2714076SMOLAK Ewa FOTOK1933WKS "Górnovia" GórnoPK
2724077SMOLAK Krzysztof FOTOI++2003WKS "Górnovia" GórnoPK
2734079SOLA WojciechI1694KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2744080SONDEJ Dominik FOTOI1919TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
2754081SOWA Agnieszka FOTOI1936MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2764082SROKA PiotrI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2774083STANISZ TomaszI0PK
2784084STĘPIEŃ Leszek FOTOII1867MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2794085STĘPIEŃ Rafał FOTOI2010MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2804086STĘPIEŃ Teresa FOTOI1618MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
2814087+STRZELECKI AleksanderI0PK
2824088SYCZ Dariusz FOTOK2219LKS "Parnas" Stara WieśPK
2834089SYCZ Michał FOTOI++2030LKS "Parnas" Stara WieśPK
2844090STANOWSKA Anna FOTOK1893GKSz "Hetman" PilznoPK
2854092SYGULSKI Bogusław FOTOIM2215GKSz "Hetman" PilznoPK
2864093SYGULSKI Paweł FOTOK2167LKSz GCKiP CzarnaPK
2874094SYPIEŃ Mateusz FOTOK2248LKS "Parnas" Stara WieśPK
2884095SZAJNA Władysław FOTOK2180PK
2894096SZARO Jarosław FOTOI+2102Stowarzyszenie "Nasz Rymanów"PK
2904097SZEGLOWSKA Karolina FOTOII+1493KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2914098SZEGLOWSKA Katarzyna FOTOII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2924099SZEGLOWSKI Tomasz FOTOI+1897KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
2934100SZELC Andrzej FOTOI1722L-UKS "Burza" RogiPK
2944101SZERSZEŃ Joanna FOTOI1830PK
2954102+SZULC Mieczysław FOTOI1842PK
2964103SZUMIŁO Witold FOTOK2179PK
2974104SZYLAR Karolina FOTOII+0PK
2984105SZYMAŃSKI Paweł FOTOI0PK
2994106TABAKA Andrzej FOTOI+1901TKSzach TarnobrzegPK
3004109WAJDA Mariusz FOTOI1912MKS "Polonia" PrzemyślPK
3014110WALCZAK PiotrIII0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3024112WARCHOŁ ArturI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3034113WARCHOŁ Jacek FOTOI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3044114WARCHOŁ MarzenaI0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
3054115WENC Paweł FOTOK2137PK
3064117WŁADYKA Mateusz FOTOI1918S-KKS PrzemyślPK
3074120WOJNAR DariuszI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
3084121+WOLAK JanuszI0PK
3094122WOŁOWIEC-MUSIAŁ MałgorzataK1781MKS "Polonia" PrzemyślPK
3104123WOŹNIAK Maciej FOTOK2045LKS "Parnas" Stara WieśPK
3114124WOŹNIAK Marcin FOTOI++1886MKS "Polonia" PrzemyślPK
3124125WROŃSKI Eugeniusz FOTOII1383UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
3134126ŻĄDŁO Roman FOTOI1970TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
3144127ZAKORCZMENNY Tadeusz FOTOI1693RzKSz RzeszówPK
3154128ZASKALSKI Józef FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
3164129ZASKALSKI Paweł FOTOK2140TG "Sokół" MielecPK
3174130ZAWITKOWSKA Kamila FOTOII+0PK
3184131ZEREK Bogdan FOTOK2044PK
3194132HEZNER Agnieszka FOTOII+0MKSz GRYF DębicaPK
3204133ZIELIŃSKA Jolanta FOTOM2146LKSz GCKiP CzarnaPK
3214134ZIELIŃSKI Grzegorz FOTOK2169LKSz GCKiP CzarnaPK
3224135ZIÓŁKOWSKI Bolesław FOTOI1745UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
3234136ZIÓŁKOWSKI JacekI0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
3244137ŻMUDA AleksandraI0PK
3254138ZYGO Władysław FOTOK2115TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
3264456KUMALA Aleksander FOTOK2220MKSz GRYF DębicaPK
3275158DUBIEL Daniel FOTOI2007PK
3285584BOBULA Mateusz FOTOIM2352TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
3295909MARKIEWICZ Jerzy FOTOFM2170GKSz "Hetman" PilznoPK
3305944MROZEK Przemysław FOTOK2191GKSz "Hetman" PilznoPK
3316024POLOK Rafał FOTOI+2064TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
3326499PUCZYŁOWSKI Marcin FOTOK2110MKSz GRYF DębicaPK
3337709GIERAK Marek FOTOII0PK
3347842MAJ Marcin FOTOII1563UKS SP1 LeżajskPK
3359818JABŁCZYK Kazimierz FOTOII0PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
3369819MAZUR Franciszek FOTOII1376PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
3379820INGLOT Marian FOTOII1451PKSiR NiS "Podkarpacie" PrzemyślPK
3389822BATOR Robert FOTOIM2401LKS "Parnas" Stara WieśPK
3399823WÓJCIK Karolina0GKSz "Hetman" PilznoPK
3409824WÓJCIK JakubIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
3419825WÓJCIK RobertIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
3429826FALARZ Mariusz FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
3439830DRAGANIK Grzegorz FOTOI1881GKSz "Hetman" PilznoPK
3449921KRZYWOŃ Leszek FOTOI1779MKS "Polonia" PrzemyślPK
3459949RAWICZ Karol FOTOFM2164MKS "Polonia" PrzemyślPK
34610558LEWICKI Mirosław FOTOCM2404LKSz GCKiP CzarnaPK
34710559LEWTAK Dominik FOTOK2118LKSz GCKiP CzarnaPK
34810567MIKA Tomasz FOTOI++2007LKSz GCKiP CzarnaPK
34910568GAWIEC Konrad FOTOI+1980LKSz GCKiP CzarnaPK
35010569CHRABĄSZCZ Dariusz FOTOII1568LKSz GCKiP CzarnaPK
35110570KŁYS Kinga FOTOIII0LKSz GCKiP CzarnaPK
35210571KŁYS Dominika FOTOIII0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
35310838DYKAS ZbigniewII0PK
35410839ŁAPIŃSKI Zbigniew FOTOII0PK
35510840FERET-KŁYS Aneta FOTOIII0TSz "Skoczek" Sędziszów MałopolskiPK
35610841ŚWIGOŃ Tomasz FOTOI1837RzKSz RzeszówPK
35710842ŚWIGOŃ Piotr FOTOIII0PK
35810843WOŁK MaciejIV0PK
35910845HAMMER Grzegorz FOTOIII0PK
36010846SKÓRA Paweł FOTOI1839KSz Gambit PrzeworskPK
36110847ŻĄDŁO PiotrV0PK
36210848KOZUBAL Kazimierz FOTOII0PK
36310850LEWTAK Dariusz FOTO0LKSz GCKiP CzarnaPK
36410851BOCOŃ DariuszIV0PK
36510864BUJALSKI MarcinIII0PK
36610865BUCZEK Karol FOTOIV0PK
36710866OPALIŃSKA Kinga FOTOIV0PK
36810867GŁADYSZ Jakub FOTOI1847UKS SP 1 BrzozówPK
36910868JASKÓŁKA Katarzyna FOTOIII0KKSz "Urania" KrosnoPK
37010869BODNIAK BartłomiejIV0PK
37110870WÓJCIK TomaszV0PK
37210871WOJNICKI ArekV0PK
37310872HUBER Norbert FOTOIII0PK
37410873IRZYK KarolV0PK
37510874WINIARSKI KarolIV0PK
37610875GOSZTYŁA RafałII0LKS "Parnas" Stara WieśPK
37710876FILAK Krystian FOTOIII0KKSz "Urania" KrosnoPK
37810877DRABEK Jan FOTOI1610KKSz "Urania" KrosnoPK
37910878BABIRECKI Zbigniew FOTOIII0LKS "Parnas" Stara WieśPK
38010897BARAŃSKI HenrykIV0KSz "SDK-Lotnik" MielecPK
38110900IWANICKI Ryszard FOTOII+0LKS "Olszanica"PK
38210906MYSZKAL Mariusz FOTOII1818PK
38310907BABULA MateuszIV0PK
38410908SOCZEWKA MichałIII0PK
38510909BEDNAREK BeataV0PK
38610910DŁUSKI DominikIII0PK
38710911LEŚNIAK Wojciech FOTOII1286PK
38810912HESS Patryk FOTOII0PK
38910913RZEŹNIKIEWICZ TomaszIV0PK
39010914MATUSZKIEWICZ Piotr FOTOII0PK
39110915PUPA KrzysztofIV0PK
39210916RYKAŁA Paweł0PK
39310917KĄDZIELA Andrzej FOTOII1513RzKSz RzeszówPK
39410919SMOLAK Kazimierz FOTOII0WKS "Górnovia" GórnoPK
39510920SMOLAK Roman FOTOII0WKS "Górnovia" GórnoPK
39610921SMOLAK AdamIII0WKS "Górnovia" GórnoPK
39710922PRUGAR Agnieszka FOTOIII0PK
39810923BOGUŃ StanisławII0PK
39910924JEDRZEJEWSKA Barbara FOTOII0PK
40010925DRYGAŚ Aleksandra FOTOII1567PK
40110926SZEWCZYK KazimierzIII0PK
40210927WLEZIEŃ Krzysztof FOTOIII0PK
40310928WOJTANOWICZ Stanisław FOTOII0PK
40410929MAJ Ryszard0PK
40510930GŁUSZAK Adam0PK
40610931BOCHNIA Anna0PK
40710932DANIEK Józef FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
40810933DANIEK JustynaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
40910934DANIEK Ewelina FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
41010935SIEMEK AndrzejIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
41110936SZLACHTA BogdanIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
41210937LECH ŁukaszII0GKSz "Hetman" PilznoPK
41310938CIERCZEK Mariusz FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
41410939WIERZBICKI SławomirIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
41510940MODELSKI MariuszIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
41610941PAPIERNIK ElżbietaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
41710942MICEK SylwiaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
41810943KLUCZNIK MaksymilianIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
41910944LITWICKI AdrianIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
42010945KOZIK AndrzejIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
42110946MIŚKIEWICZ Kamil FOTOI1764GKSz "Hetman" PilznoPK
42210947PŁOSZCZYCA Katarzyna FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
42310948DĄBROWSKI Jacek FOTOII0GKSz "Hetman" PilznoPK
42410949NIZIOŁEK JoannaII0GKSz "Hetman" PilznoPK
42510950NIZIOŁEK SylwiaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
42610951KSIĄŻEK PawełIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
42710952FLOREK AnitaIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
42810953GRZYB PatrykII0GKSz "Hetman" PilznoPK
42910954HANDZEL Michał FOTOI1738GKSz "Hetman" PilznoPK
43010955KMIECIK Krzysztof FOTOII1419GKSz "Hetman" PilznoPK
43110956ROGUS SylwesterII+1590GKSz "Hetman" PilznoPK
43210957HAPTAŚ Kamil FOTO0GKSz "Hetman" PilznoPK
43310958SOBCZYK Krzysztof FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
43410959PŁOSZCZYCA Wojciech FOTOIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
43510960SOBCZYK Adam FOTOIV0GKSz "Hetman" PilznoPK
43610961HANDZEL AnnaIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
43710962HANDZEL MikołajIII0GKSz "Hetman" PilznoPK
43810963CIEŚLA Aleksandra0GKSz "Hetman" PilznoPK
43910964MUC DamianIV0S-KKS PrzemyślPK
44010965MACIOŁEK Kamila FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
44110966KASPRZYK Dariusz0S-KKS PrzemyślPK
44210967PISS MariuszIV0S-KKS PrzemyślPK
44310968KARASIŃSKI Maciej FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
44410969KARASIŃSKI PiotrII0S-KKS PrzemyślPK
44510970ROGAŁA RobertII0S-KKS PrzemyślPK
44610971GRODECKI MaciejIII0S-KKS PrzemyślPK
44710972WOLAŃSKI ŁukaszII0S-KKS PrzemyślPK
44810973MAC PrzemysławV0S-KKS PrzemyślPK
44910974GÓRNIAK KrzysztofIII0S-KKS PrzemyślPK
45010975KITA Paweł FOTOIV0S-KKS PrzemyślPK
45110976TWARDAK AnnaIII0S-KKS PrzemyślPK
45210977SCHMIDT Katarzyna FOTOII0S-KKS PrzemyślPK
45310978ROGALSKI MichałIII0S-KKS PrzemyślPK
45410979SERWIN RafałII0S-KKS PrzemyślPK
45510980BOROWSKA Beata0S-KKS PrzemyślPK
45610981BOROWSKI Mariusz0S-KKS PrzemyślPK
45710982JAGLARZ DawidIV0S-KKS PrzemyślPK
45810983WŁODARSKI TadeuszII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
45910985MOSKALSKI StanisławIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
46010986RADZANOWSKI Sebastian0MKS "Polonia" PrzemyślPK
46110987DZIUGIEWICZ MarekIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
46210988JAROCKI Witold0MKS "Polonia" PrzemyślPK
46310989ŚNIEŻEK Marcin FOTOIII0MKS "Polonia" PrzemyślPK
46410990DEC Łukasz FOTOII1854MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
46510991SZPIŁYK Stanisław FOTOII1362LKS KańczugaPK
46610992TUREK EugeniuszII0PK
46710993BUCZEK Józef FOTOII0LKS UjkowicePK
46810994BORUKAŁO Zdzisław FOTOII1699LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
46910995PIEKARSKI Łukasz FOTOI1921LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
47010996KAŹMIERCZAK Kazimierz0LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
47110997KRYNICKI Grzegorz FOTOII1372LKS "Mechanizator" Ustrzyki DolnePK
47210998JANCZAR Wojciech FOTOII0TG "Sokół" MielecPK
47310999SKWIRA Irena FOTOII1602TG "Sokół" MielecPK
47411000CZERWIEC JózefIII0TG "Sokół" MielecPK
47511001ŚWIERCZEK Bartłomiej FOTOIII0TG "Sokół" MielecPK
47611002ZAWADZKI ŁukaszIII0MZKS "Unia" Nowa SarzynaPK
47711003LENIK Leszek FOTOII1441L-UKS "Burza" RogiPK
47811004BŁAŻEJOWSKI Bogusław FOTOII+0L-UKS "Burza" RogiPK
47911005TRYBOWSKI Władysław FOTOII1404UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
48011006DUTKA BartłomiejII0PK
48111007PIĘDEL Justyna FOTOII0PK
48211008WÓJCIK Tomasz0PK
48311010MAJ Michał FOTOIII0PK
48411011DĄBROWSKI Michał0PK
48511013LEWKO Paweł FOTOIII0PK
48611014SZTABA BartłomiejIII0PK
48711015RAMOCKI PawełII0PK
48811016KOŃ Dawid FOTOII0PK
48911017WNUK MałgorzataIV0PK
49011018WNUK KatarzynaIII0PK
49111019WOŁOSZYN JagodaIII0PK
49211020TRAKA StanisławII0PK
49311021GRZYBOWSKA MarzenaII0PK
49411022NISKI AgnieszkaIV0PK
49511023GŁUSZAK Paweł FOTOI1719UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
49611024PIETRUSZYŃSKA Aleksandra FOTOIII0PK
49711025BURDZY Joanna FOTOI++1739UKS "Orlik" Rudnik n/SanemPK
49811026KRUK Dorota FOTOIII0PK
49911027OLEJARZ PawełIV0PK
50011028MĄCZKA JakubIV0PK

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006